Startovka závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Krupka
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Vrchoslav, 1: 10 000, e=5m
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovářová Lenka - R3
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
JURY:
Nehasil Vladislav, Průcha Miloslav, Burda Matěj
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Výsledky byly vyhlášeny 8.4.201 ve 13_30 v Doksech.
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P2     T4    
D16
3.20 km, 110 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656747 Macholdová Tereza 5VZ0250 Lyžaři Ústecký kraj 21:02:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:08:00
0 Moučková Michaela 5VZ0351 Lyžaři Ústecký kraj 21:14:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:20:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 21:26:00
2078462 Podrábská Marie TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:32:00
342046 Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:38:00
0 Bradáčová Anna 5VZ0303 Lyžaři Ústecký kraj 21:44:00
0 Vakant Vakant 21:50:00
0 Vakant Vakant 21:56:00
D18
3.90 km, 120 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207774 Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 21:00:00
7207772 Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 21:06:00
0 Vakant Vakant 21:12:00
0 Vakant Vakant 21:18:00
D20
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:03:00
0 Vakant Vakant 21:09:00
D21
5.20 km, 240 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 21:04:00
2111769 Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 21:10:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 21:16:00
8656705 Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 21:22:00
8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 21:28:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 21:34:00
0 Vakant Vakant 21:40:00
0 Vakant Vakant 21:46:00
0 Vakant Vakant 21:52:00
D35
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:50:00
0 Vakant Vakant 21:56:00
D40
3.60 km, 125 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 21:15:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 21:21:00
0 Vakant Vakant 21:27:00
0 Vakant Vakant 21:33:00
D45
3.40 km, 120 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 21:04:00
53160 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 21:10:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 21:16:00
0 Vakant Vakant 21:22:00
0 Vakant Vakant 21:28:00
D50
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 21:36:00
7726 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:42:00
0 Vakant Vakant 21:48:00
0 Vakant Vakant 21:54:00
D55
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:30:00
0 Vakant Vakant 21:36:00
D60
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:27:00
0 Vakant Vakant 21:33:00
D65
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:03:00
0 Vakant Vakant 21:09:00
D70
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:15:00
0 Vakant Vakant 21:21:00
D75
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:05:00
0 Vakant Vakant 21:11:00
H16
3.90 km, 120 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 21:30:00
0 Tománek Kryštof 5VZ0301 Lyžaři Ústecký kraj 21:33:00
2032107 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 21:36:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 21:39:00
2085591 Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:42:00
2060249 Janas Petr PGP0200 B SK Praga 21:45:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 21:48:00
0 Prokůpek Matěj 5VZ0305 Lyžaři Ústecký kraj 21:51:00
2032132 Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 21:54:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:57:00
0 Vakant Vakant 22:00:00
0 Vakant Vakant 22:03:00
0 Vakant Vakant 22:06:00
H18
5.00 km, 195 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201196 Siegl Matyáš PGP0104 B SK Praga 21:01:00
0 Vakant Vakant 21:07:00
0 Vakant Vakant 21:13:00
H20
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:02:00
0 Vakant Vakant 21:08:00
H21
7.50 km, 295 m, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 21:00:00
8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 21:03:00
886300 Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 21:06:00
981821 Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 21:09:00
7667667 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 21:12:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 21:15:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 21:18:00
8651739 Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 21:21:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 21:24:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 21:27:00
9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 21:30:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:33:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 21:36:00
2027247 Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:39:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 21:42:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:45:00
1413339 Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 21:48:00
7999888 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 21:51:00
0 Vakant Vakant 21:54:00
0 Vakant Vakant 21:57:00
0 Vakant Vakant 22:00:00
H35
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 22:00:00
0 Vakant Vakant 22:06:00
H40
4.50 km, 170 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232502 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:16:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 21:22:00
0 Vakant Vakant 21:28:00
0 Vakant Vakant 21:34:00
H45
4.10 km, 150 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 21:08:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 21:14:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 21:20:00
7201769 Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 21:26:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 21:32:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 21:38:00
9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 21:44:00
0 Vakant Vakant 21:50:00
0 Vakant Vakant 21:56:00
H50
3.90 km, 135 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 21:01:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 21:07:00
7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 21:13:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 21:19:00
0 Vakant Vakant 21:25:00
0 Vakant Vakant 21:31:00
H55
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:51:00
0 Vakant Vakant 21:57:00
H60
3.40 km, 120 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 21:40:00
0 Vakant Vakant 21:46:00
0 Vakant Vakant 21:52:00
H65
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 21:06:00
0 Vakant Vakant 21:12:00
0 Vakant Vakant 21:18:00
H70
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:45:00
0 Vakant Vakant 21:51:00
H75
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:27:00
0 Vakant Vakant 21:33:00
P2
1.60 km, 40 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Benda Petr 5VZ0403 Lyžaři Ústecký kraj 21:00:00
0 Křivohlavý Jakub 5VZ0503 Lyžaři Ústecký kraj 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
1413720 Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 21:00:00
0 Lázničková Kateřina 5VZ0450 Lyžaři Ústecký kraj 21:00:00
0 Čadková Agáta 5VZ0502 Lyžaři Ústecký kraj 21:00:00
434803 Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 21:00:00
2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 21:00:00
0 Brandejský František 5VZ0504 Lyžaři Ústecký kraj 21:00:00
T4
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00
0 Vakant Vakant 21:00:00