Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Tišnov, Základní škola nám. 28. října
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Tišnov jih 1:4 000, E=2 m, stav březen 2018
Ředitel závodu:
Chmelík Aleš - R2
Hlavní rozhodčí:
Pulec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R2
JURY:
Zelinka Jiří, Kheil Radim, Fiala Jan
Protokol:
Závod proběhl za zataženého počasí. Nikdo nebyl zraněn. Nebyl podán žádný protest.
Kluby:
2BC     4EX     5FZ     61Z     65X     6YC     9MX     JBM     NNN     25L     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BOV     BZR     CTB     DKP     HLV     CHC     CHT     JHB     JPV     KAM     KON     KUO     LBM     MBM     OSN     PBM     PGP     PHK     PZR     RBK     RUZ     SJH     SJI     SKM     STA     STE     SVS     TBM     TRT     TTR     UBM     VBM     VLI     ZBM     ZHR    
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Dvořáková Barbora 2BC9500 P 10:30:00
0 Dvořáková Dorota 2BC9850 D10N 10:54:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Bednařík Marek 4EX8300 H21D 10:52:00
0 Pangrácová Anna 4EX9450 D21D 11:56:00
0 Hornová Lenka 4EX9150 D21D 12:01:00
0 Jungová Veronika 4EX8850 D21D 12:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Heimlich Bořivoj 5FZ1300 HDR 10:30:00
0 Heimlich Pavel 5FZ7700 H35 11:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092384 Kraus Martin 61Z7100 H45 11:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088711 Auermüller Vít 65X6700 H45 11:54:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051533 Bednář Antonín 6YC9962 HDR 10:30:00
8003 Hikl Martin 6YC9964 HDR 10:30:00
410340 Ehl František 6YC9963 HDR 10:30:00
751114 Veselá Martina 6YC1059 HDR 10:30:00
0 Šťastný Jonatán 6YC9955 HDR 10:30:00
0 Šťastná Daniela 6YC9954 HDR 10:30:00
330694 Jirásková Dora 6YC9965 P 10:30:00
2120628 Bednář Tomáš 6YC9961 P 10:30:00
2051532 Bednářová Anna 6YC9960 P 10:30:00
0 Dobešová Olga 6YC9957 P 10:30:00
2117402 Hrůza Vladimír 6YC9952 P 10:30:00
53201 Veselá Veronika 6YC0859 D10 10:40:00
0 Pauschek Karel 6YC9951 H21C 11:17:00
2116189 Račanský Martin 6YC7400 H35 11:22:00
0 Blažek Vojtěch 6YC9958 H14 11:45:00
0 Šťastná Viktorie 6YC9953 D35 12:22:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Buráňová Hana 9MX7050 P 10:30:00
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301272 Gawel Jiří JBM5700 H55 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
102 Racek Josef NNN H14 12:11:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
440698 Kotecká Marie Anna 25L0950 D10 10:39:00
52691 Kotecký Jáchym 25L1100 H10 10:46:00
9001060 Kotecká Michaela 25L7850 D35 12:08:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081395 Žovincová Erika ABM0000 HDR 10:30:00
438046 Theiner Lukáš ABM9610 C H21D 10:46:00
2081400 Šimeček Petr ABM0904 C H10N 10:58:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C H21C 10:59:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C H21C 11:12:00
8004 Rada Pavel ABM7401 C H35 11:17:00
52057 Otrusinová Helena ABM7054 C D45 11:21:00
337648 Kurečková Klára ABM0657 C D12 11:22:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C H21C 11:24:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 A H21C 11:36:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45 11:42:00
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C H45 11:52:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 C H14 11:58:00
207849 Adámek Libor ABM6707 C H45 11:58:00
2081399 Žovinec Pavel ABM0509 C H14 12:03:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B D16 12:06:00
438042 Polouček Pavel ABM7100 C H45 12:08:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C D35 12:37:00
8010 Radová Martina ABM7451 C D35 12:39:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
322315 Richter Rudolf ADA5113 C P 10:30:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C D10 10:33:00
49869 Schmid Vladimír ADA8701 C H21C 11:27:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C H35 11:28:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C H45 11:47:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B H14 11:49:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C D35 12:11:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C D35 12:13:00
52668 Richter Rudolf ADA0601 C H12 12:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
352349 Tesař Jiří AOP6702 C H45 12:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200319 Mesiarkinová Kamila ASU8282 C D21C 10:37:00
7203321 Khýn Vítězslav ASU8304 C H21C 10:55:00
2051488 Šrubař Michal ASU8606 C H21C 11:14:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515468 Fiala Jan BBM7205 C H21C 10:34:00
7207026 Ptáček Pavel BBM9600 C H21C 11:06:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B D12 11:16:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C H21C 11:41:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C H14 12:02:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H14 12:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9576 Stará Pavla BOV4251 C P 10:30:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C D45 11:15:00
301392 Rajnošková Marie BZR6051 C D55 11:37:00
52963 Rajnošek Zdeněk BZR6301 C H55 12:36:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2082926 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 10:30:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C HDR 10:30:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C HDR 10:30:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:30:00
51937 Běloušková Ilona CTB8053 C P 10:30:00
436413 Sabol Josef CTB9902 B H21C 10:33:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H21C 10:37:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H21C 10:46:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C D21C 10:49:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H10N 10:53:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 11:10:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C D12 11:11:00
2121754 Pleskačová Aneta CTB0651 C D12 11:13:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C D45 11:13:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H35 11:32:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C D14 11:43:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 11:52:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C H12 11:58:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 12:07:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H45 12:11:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B H12 12:16:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B D18 12:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H21C 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4632 Pecka Lukáš HLV7707 C H21D 10:45:00
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C D35 12:05:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7502000 Švadlena Pavel CHC7502 C H21C 11:01:00
9200535 Křivda Martin CHC9501 C H21C 11:43:00
8025343 Pátek Michal CHC8603 C H21C 11:48:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111820 Škapa Jan CHT0901 C HDR 10:30:00
0 Kuban Daniel CHT1601 C HDR 10:30:00
2115709 Škapa Jiří CHT8003 C P 10:30:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C D10 10:36:00
232877 Kubanová Kateřina CHT8451 C D21C 10:41:00
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C D21C 10:44:00
896973 Mrštíková Květa CHT8754 C D21C 10:46:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21C 10:54:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C H21C 10:54:00
2115702 Kopecký Vojtěch CHT1001 C H10N 10:55:00
53155 Krejsa Jan CHT8701 C H21C 11:00:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65 11:01:00
2115708 Škapová Markéta CHT0752 C D12 11:02:00
53168 Hybeš David CHT9903 C H21C 11:03:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 11:04:00
2115701 Boučková Eva CHT0751 C D12 11:04:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H65 11:06:00
2115720 Horáková Markéta CHT0653 C D12 11:17:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C H21C 11:18:00
0 Halamková Justýna CHT0651 C D12 11:25:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C D55 11:39:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D55 11:41:00
52303 Kuban Michal CHT8505 C H21C 11:51:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C H14 11:56:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D16 12:05:00
232868 Šebesta Petr CHT7102 C H45 12:10:00
2115711 Dejnožka Matěj CHT0701 C H12 12:18:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H55 12:24:00
52175 Krejsová Martina CHT8152 C D35 12:26:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H55 12:33:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C H55 12:35:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21C 10:32:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21C 10:32:00
7300467 Culková Hana JHB8951 C D21C 10:45:00
2106726 Slavíčková Lada JHB7951 C D35 12:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52475 Perknovský Radim JPV8235 C H21C 11:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2058511 Čechová Tereza KAM9852 E D21C 11:04:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8645930 Zimmermann Jakub KON8911 C H21C 10:35:00
2083412 Procházka Josef KON7219 C H21D 10:48:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B D12 10:58:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C D12 11:19:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
980350 Koblížek Kamil KUO8001 C H35 11:38:00
2087684 Brožková Tereza KUO0451 B D14 11:53:00
2087714 Brožková Lucie KUO0151 B D18 12:25:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C HDR 10:30:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C H10 10:47:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C D21C 10:56:00
219280 Janská Iva LBM5795 C D45 11:11:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D55 11:42:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H45 11:45:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C D65 11:47:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C D21D 11:59:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D35 12:17:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C H55 12:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C H21C 11:49:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436927 Pilná Anna OSN1151 C HDR 10:30:00
52143 Močubová Magdaléna Marie OSN1357 C HDR 10:30:00
52138 Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C HDR 10:30:00
7202889 Močubová Veronika OSN8383 C P 10:30:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10 10:41:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C D21C 10:47:00
981804 Vališová Martina OSN9696 C D21C 10:50:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C D10N 10:52:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C D12 11:09:00
7202897 Močuba Stanislav Andy OSN8001 C H35 11:12:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C H35 11:15:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21C 11:22:00
8659415 Zrník Tomáš OSN7118 C H21C 11:25:00
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C H35 11:35:00
2080832 Nepustilová Kateřina OSN0550 C D14 11:37:00
2091526 Nepustil Petr OSN7700 C H35 11:37:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45 11:39:00
2011896 Marečková Ema OSN0450 B D14 11:40:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 11:42:00
7205032 Mareček Petr OSN6900 C H45 11:48:00
1398988 Zrník Tomáš OSN0606 C H12 11:54:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D14 11:54:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C H14 12:01:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C H16 12:15:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C H16 12:18:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C D35 12:18:00
8656601 Nechanická Klára OSN0050 A D18 12:20:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B D18 12:22:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H16 12:23:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D35 12:25:00
416210 Zrníková Adéla OSN0099 B D18 12:26:00
51992 Marečková Kateřina OSN7550 C D35 12:34:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53539 Tršová Daniela PBM7375 C D45 11:26:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H35 11:30:00
52061 Kheil Radim PBM7301 C H35 11:50:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C H55 12:28:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
920677 Tichovská Martina PGP8658 E D21C 10:35:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21C 10:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
86548992 Novotná Tereza PHK9255 C D21C 10:34:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2121887 Sitař Václav PZR9202 C H21D 10:47:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 C H10 10:48:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C H21D 10:49:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 10:50:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C H10 10:53:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21C 10:56:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B D12 10:59:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H65 11:05:00
52970 Vinopal Tomáš PZR7905 C H35 11:11:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 11:18:00
410374 Suková Renata PZR7352 C D45 11:27:00
8701 Pastyřík Martin PZR9902 B H21C 11:29:00
2121883 Baďurová Eliška PZR0752 C D12 11:31:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C H35 11:34:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21C 11:38:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D55 11:38:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 11:40:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H45 11:43:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C H14 11:44:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C D65 11:48:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C H12 11:56:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B D16 12:01:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H45 12:04:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C H16 12:12:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H16 12:21:00
8699 Pařízek Jan PZR0011 C H18 12:29:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H18 12:36:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500884 Jágrová Zuzana RBK1051 C HDR 10:30:00
49682 Jágrová Aneta RBK0951 C HDR 10:30:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C HDR 10:30:00
2111809 Matušková Jana RBK9999 B D21C 10:33:00
981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C D21C 10:51:00
515193 Henek Michal RBK8605 C H21C 11:02:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H35 11:13:00
301285 Pekárek Michal RBK9015 H21C 11:44:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C H14 11:47:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C D35 12:06:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B H14 12:08:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B H12 12:20:00
416103 Tesařová Jitka RBK6451 C D35 12:21:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C D12 11:07:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C D55 11:36:00
232335 Jelínek Filip RUZ0500 B H14 11:51:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 11:53:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D16 12:02:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B H14 12:05:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B H16 12:22:00
51921 Jelínek Luboš RUZ5504 C H55 12:29:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C H55 12:31:00
(50)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Míchal Jáchym SJH1601 C HDR 10:30:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:30:00
995845 Komárková Ondřejka SJH1351 C HDR 10:30:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C D10 10:34:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C H21C 10:43:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 10:44:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21C 10:48:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C D10N 10:49:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 10:49:00
336772 Kubák Martin SJH9902 C H21D 10:51:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C H10N 10:51:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 10:54:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10N 10:56:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C H10 10:58:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C D12 11:01:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D12 11:05:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 11:08:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 11:16:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 11:17:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C D12 11:18:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B D12 11:20:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C D45 11:24:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45 11:28:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C H21C 11:32:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A D14 11:38:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B H14 11:42:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C H35 11:42:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B D14 11:44:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 11:44:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H35 11:46:00
9201751 Kubáková Nela SJH0451 B D14 11:48:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 11:51:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 11:53:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 11:53:00
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C D21D 11:57:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C H45 11:59:00
995874 Hojný Jaroslav SJH7002 C H45 12:01:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 12:03:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H45 12:06:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 12:10:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C H12 12:13:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C H14 12:15:00
442882 Hojná Eliška SJH0052 A D18 12:19:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C D35 12:24:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D35 12:28:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H16 12:29:00
8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A H16 12:31:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B H18 12:33:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 12:37:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 12:38:00
(51)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21C 10:36:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C H21C 10:47:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C H21C 10:49:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21C 10:52:00
124 Černý Petr SJI0905 C H10N 10:52:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C D10N 10:53:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C H10 10:54:00
111 Prášil Adam SJI0901 C H10 10:56:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H10 10:59:00
2102779 Emmer Matouš SJI1000 C H10N 11:00:00
2118483 Rozsypal Jakub SJI0805 C H10 11:01:00
7210905 Nechutová Aneta SJI9950 B D21C 11:02:00
8712 Izdný Pavel SJI4600 C H65 11:03:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C D12 11:03:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C H21C 11:07:00
301273 Jirků Roman SJI8309 C H21C 11:10:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C H21C 11:16:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C D12 11:23:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C H35 11:24:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 C D12 11:29:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A H21C 11:30:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B D14 11:36:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C H21C 11:39:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H35 11:39:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B H14 11:40:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C H35 11:41:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H21C 11:42:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 B H14 11:46:00
232900 Podhorská Věra SJI5252 C D65 11:46:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21C 11:52:00
2113482 Beneš Tomáš SJI0501 C H14 11:55:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C D21D 11:55:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C H14 11:57:00
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C D21D 11:58:00
2113414 Beneš Roman SJI0403 C H14 11:59:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H45 12:05:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H45 12:07:00
52966 Jirků František SJI0600 B H12 12:07:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B D16 12:07:00
2115741 Beneš Martin SJI6900 C H45 12:09:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H12 12:11:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B H12 12:15:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B H14 12:16:00
52969 Prášil Jakub SJI0702 C H12 12:19:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C H12 12:21:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C H55 12:23:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55 12:25:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B H16 12:25:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H16 12:27:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C H18 12:32:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C D35 12:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200330 Vlček Roman SKM7000 C H35 11:40:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118113 Plachá Nora STA0851 C D10N 10:46:00
2116494 Doleželová Jolana STA1151 C D10N 10:48:00
2116487 Doleželová Vendula STA0751 C D12 11:08:00
5296 Doležel Tomáš STA7701 C H35 11:33:00
2108878 Wierer Jan STA0701 C H12 12:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1007549 Skoupý Jan STE7001 H45 11:41:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53388 Bouzek Petr SVS7901 C H21C 10:31:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C D21C 11:06:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C H55 12:32:00
(93)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087631 Strejček František TBM1120 C HDR 10:30:00
410198 Strejčková Klára TBM0880 C D10 10:30:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C HDR 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C HDR 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C HDR 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 HDR 10:30:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C HDR 10:30:00
9577 Kozáková Zuzana TBM1352 C HDR 10:30:00
53103 Kozák Vojtěch TBM1101 C HDR 10:30:00
0 Granátová Markéta TBM1053 C HDR 10:30:00
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C HDR 10:30:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C P 10:30:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C P 10:30:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C D10 10:31:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C D21C 10:36:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D10 10:38:00
515006 Kozáková Zdenka TBM7952 E D21C 10:40:00
515009 Kozák Osvald TBM8201 C H21C 10:42:00
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 C D10N 10:45:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C H10 10:45:00
0 Mikula Marek TBM0902 C H10N 10:50:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 C H10 10:51:00
2125377 Drábková Zuzana TBM8452 C D21C 10:52:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 R D21C 10:55:00
0 Sedláčková Hana TBM0778 C D12 10:57:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C H10N 10:57:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C H10 11:00:00
7204482 Sponar Jan TBM5004 C H65 11:00:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B D12 11:00:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H65 11:02:00
436405 Vedra David TBM7402 C H21C 11:04:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 B D12 11:06:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C H65 11:07:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 11:08:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C H35 11:10:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B D12 11:12:00
446329 Zajíčková Lenka TBM7152 C D45 11:12:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 C D12 11:14:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45 11:14:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C H35 11:14:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C D45 11:16:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C D45 11:19:00
7210124 Čech Radovan TBM7835 C H21C 11:21:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 11:22:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45 11:25:00
7204478 Kubáňová Tereza TBM0756 C D12 11:26:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C D12 11:28:00
8655419 Kligl Radim TBM0103 A H21C 11:28:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C D12 11:30:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 C D12 11:32:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C H21C 11:34:00
2083386 Mikulová Klára TBM0553 C D14 11:35:00
7070007 Milán Pavel TBM7227 C H35 11:36:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D14 11:39:00
2126246 Račanský Jakub TBM0503 B H14 11:41:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A H14 11:43:00
232708 Kubáň Pavel TBM7506 C H35 11:45:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C H45 11:46:00
2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 C H35 11:47:00
301281 Mika Ladislav TBM6801 C H45 11:49:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C D65 11:49:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A H14 11:50:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B D14 11:50:00
53723 Kalina Tomáš TBM8505 C H21C 11:50:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B H12 11:52:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B D14 11:52:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C H12 11:55:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C H45 11:55:00
53275 Čech Radan TBM0611 C H12 11:57:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 B H12 11:59:00
7210817 Schwab Filip TBM0710 C H12 12:01:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C H45 12:02:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 B H12 12:03:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 B D16 12:03:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C H12 12:05:00
7207618 Doušek Tomáš TBM0401 A H14 12:07:00
410702 Urválek Jan TBM0707 C H12 12:08:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C H12 12:10:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H12 12:14:00
8651737 Milán Jakub TBM0411 A H16 12:14:00
515049 La Carbonara Hana TBM7652 C D35 12:16:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 B H12 12:17:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C D35 12:23:00
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A D18 12:24:00
53256 Zabloudil Pavel TBM5003 C H55 12:27:00
7210403 Špringlová Kamila TBM0050 B D18 12:27:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D35 12:27:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C D35 12:29:00
53251 Uhmann Petr TBM5103 C H55 12:30:00
7202856 Lička Adam TBM0326 A H16 12:30:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A H18 12:30:00
443078 Milánová Jindřiška TBM7475 C D35 12:31:00
7204496 Rajnoha David TBM0003 A H18 12:34:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 11:09:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D65 11:50:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115150 Věžník Roman TTR1111 C HDR 10:30:00
2115145 Věžníková Veronika TTR0999 C D10N 10:51:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D21C 11:00:00
2801050 Drábková Jitka TTR6951 C D45 11:07:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 11:20:00
52246 Věžníková Natálie TTR0777 C D12 11:21:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C H45 11:38:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D65 11:45:00
1988888 Píro Matěj TTR8802 C H21C 11:47:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B H14 11:48:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C H14 11:54:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C D16 11:59:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C H12 12:00:00
2125373 Janská Radka TTR93XX D21D 12:00:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 B H14 12:10:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C H16 12:17:00
682672 Drábková Eliška TTR0151 C D18 12:18:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C D35 12:19:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C H16 12:20:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 12:22:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H16 12:28:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H18 12:31:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H18 12:37:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H55 12:38:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 12:38:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682606 Novotný Jan UBM4401 C H65 11:10:00
2126231 Račanský Jan UBM7903 C H35 11:18:00
2121900 Svobodová Jindřiška UBM5751 C D55 11:40:00
515434 Humlíček René UBM7101 C H35 11:43:00
2049602 Čelechovská Radka UBM0451 C D14 11:47:00
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C H35 11:48:00
2049608 Rajnoha Tomáš UBM0303 C H16 12:11:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C D35 12:12:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B H16 12:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Šťastný Kristián VBM0602 H12 11:53:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7999888 Martan Jiří VLI7300 C H21C 10:58:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C H21C 11:37:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 A D14 11:45:00
(90)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120661 Kroutilová Eliška ZBM1350 C HDR 10:30:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C HDR 10:30:00
7205034 Podhrázský Tomáš ZBM1101 C HDR 10:30:00
2111735 Koča František ZBM1100 C HDR 10:30:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C HDR 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C HDR 10:30:00
53576 Kročová Klára ZBM9458 C P 10:30:00
2094535 Finstrlová Jarmila ZBM7652 C P 10:30:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 C P 10:30:00
2067978 Kroutil Petr ZBM7803 C P 10:30:00
2020737 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E D21C 10:31:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C D10 10:32:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C D10 10:35:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C D10 10:37:00
9201068 Tesařová Markéta ZBM9456 R D21C 10:39:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C H21C 10:39:00
9920011 Hikl Tomáš ZBM8100 C H21C 10:41:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C D21C 10:42:00
1111187 Zháňal Jan ZBM8721 C H21C 10:44:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C D10N 10:47:00
888891 Bravený Vít ZBM9102 C H21C 10:48:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C D10N 10:50:00
2054641 Král Jan ZBM9904 A H21C 10:51:00
2061844 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C H10 10:52:00
7209357 Jordanov Alexandr ZBM9503 C H21C 10:53:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C D10N 10:55:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H10 10:55:00
9201065 Gregor Michal ZBM9906 C H21C 10:57:00
7200316 Koporová Petra ZBM9353 C D21C 10:57:00
2092359 Bulička Martin ZBM0807 C H10 10:57:00
9111118 Hiklová Natalia ZBM8350 R D21C 10:59:00
2087680 Kroutil Tadeáš ZBM0901 C H10N 10:59:00
1400403 Odehnalová Klára ZBM9956 B D21C 11:01:00
1668661 Zháňalová Barbora ZBM9354 E D21C 11:03:00
9201065 Komenda Jan ZBM9902 A H21C 11:05:00
2094517 Hrbáčková Markéta ZBM9959 C D21C 11:05:00
897355 Firešová Markéta ZBM9951 A D21C 11:07:00
1400432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H21C 11:08:00
0 Beránková Šárka ZBM7356 C D45 11:09:00
995802 Švirák Ondřej ZBM9103 R H21C 11:11:00
8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E H21C 11:13:00
1633330 Hiklová Eva ZBM0755 C D12 11:15:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C H35 11:19:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C H35 11:21:00
9201063 Kelbl Vladimír ZBM9711 R H21C 11:23:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C H35 11:23:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 C D12 11:24:00
515478 Bukovac Palo ZBM8101 C H21C 11:26:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C H35 11:26:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C D12 11:27:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C H35 11:29:00
49690 Drábek Jan ZBM8511 C H21C 11:33:00
7200360 Hirš Otakar ZBM9801 E H21C 11:35:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C H21C 11:40:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B D14 11:41:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B D14 11:46:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C H21C 11:46:00
2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A D14 11:49:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C H35 11:49:00
1403412 Zelený Pavel ZBM7302 C H45 11:50:00
831011 Chroustová Michaela ZBM0457 C D14 11:51:00
136 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C H35 11:51:00
9201067 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B H14 11:52:00
2094524 Pánková Klára ZBM0456 C D14 11:55:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C H45 11:57:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C H14 12:00:00
9201326 Bednaříková Emma ZBM0359 A D16 12:00:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C D21D 12:02:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C H12 12:04:00
1403435 Tachovský Jáchym ZBM0502 C H14 12:04:00
416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B D16 12:04:00
2087678 Kroutil Jošt ZBM0701 C H12 12:06:00
2061799 Marek Vojtěch ZBM0410 B H14 12:06:00
2094532 Barnatová Klára ZBM0352 B D16 12:08:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C H12 12:09:00
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B H14 12:09:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C D35 12:09:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B H12 12:12:00
1403423 Tachovský Matyáš ZBM0208 C H16 12:13:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C H14 12:14:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C D35 12:14:00
104 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C H16 12:19:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C D35 12:20:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 B H12 12:22:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 B H12 12:24:00
2042526 Urbánek Adam ZBM0302 A H16 12:24:00
434829 Šichová Radka ZBM8051 C D35 12:30:00
2120617 Kroutilová Eva ZBM7861 C D35 12:33:00
8655228 Milán Tomáš ZBM0111 A H18 12:35:00
2094550 Tachovská Kamila ZBM7655 C D35 12:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300187 Slabý Jan ZHR7900 H21C 11:20:00