Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Řícmanice, areál koupaliště
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Prosba lesa
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří - R2
Kluby:
NNN     SPE     ABM     ABR     ADA     ASU     BBM     BOV     CEL     DKP     EKP     HLV     CHA     JPV     KON     LBM     MAS     OOL     PBM     PTE     RBK     SBK     STE     TBM     TTR     UBM     UOL     VBM     VIC     ZBM     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Fuchs Vladimír NNN6100 0 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 D55
11:31:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Žovincová Erika ABM0000 2081395 HDR
10:30:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C P
10:30:00 Chmelík Milan ABM4501 995827 C P
10:34:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 C D16
10:35:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C D12
10:37:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C H65
10:41:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B H16
10:42:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H35
10:44:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C H45
10:45:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C D35
10:47:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C D12
10:58:00 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 A D16
11:07:00 Šimeček Petr ABM0904 2081400 C H10N
11:10:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 C H14
11:15:00 Radová Martina ABM7451 8010 C D35
11:19:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C H14
11:22:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B D16
11:23:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45
11:30:00 Tasler David ABM7105 2116480 C H35
11:32:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C H45
11:36:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C D45
11:43:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 C D12
11:46:00 Palát Petr ABM7415 52056 C H21C
11:47:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C H45
11:48:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C D45
11:57:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C D35
11:59:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C H45
12:00:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C HDR
10:38:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B D14
11:05:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D10
11:46:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C H21C
11:39:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D14
11:31:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Špičák František CEL5628 52744 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Studnička Jakub DKP0718 0 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21D
11:14:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D16
11:23:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C D35
10:39:00 Pecka Lukáš HLV7707 4632 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C D21D
11:24:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C HDR
10:31:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C H14
10:33:00 Slezák Aleš JPV0304 2127854 C H16
10:40:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B H14
10:59:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C H45
10:59:00 Cetkovská Tereza JPV8750 2109697 C D21C
11:05:00 Štorek David JPV0202 2075675 C H16
11:08:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C H45
11:11:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C D21C
11:15:00 Kopecký Ivo JPV7505 1420762 C H35
11:16:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C D45
11:17:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C H45
11:22:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C H21C
11:23:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C D21C
11:29:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C H16
11:34:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C H21C
11:36:00 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C H35
11:51:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C D35
10:32:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D45
10:32:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D55
10:35:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C D21C
10:44:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C D45
11:44:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Matyáš Jan LBM1600 52080 C HDR
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C HDR
10:30:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C P
10:30:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C P
10:30:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C P
10:37:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
10:43:00 Matyáš Petr LBM8516 52083 C H21D
10:56:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D55
10:56:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H10
11:03:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H21D
11:04:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D21D
11:05:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C H10
11:12:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D55
11:12:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C H12
11:27:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C D21C
11:31:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C D12
11:34:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D21D
11:39:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H12
11:40:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C H55
11:07:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pospíšil Matěj PBM1101 0 HDR
10:30:00 Pospíšil Martin PBM0801 232014 HDR
10:30:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C P
10:30:00 Pospíšilová Iva PBM7750 232339 C P
10:32:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C H45
10:33:00 Kheil Radim PBM7301 52061 C H35
10:39:00 Pospíšil Jan PBM0601 434571 H12
10:52:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C D45
11:13:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H55
12:15:00 Pospíšil Jiří PBM7401 232344 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Šnajdrová Nikol PTE1050 301571 C HDR
10:34:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C D21D
10:58:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C D21D
11:14:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C H45
11:16:00 Zavadilová Zdeňka PTE8689 8823 C D21D
11:27:00 Šnajdr Jakub PTE0700 8835 C H12
11:43:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Procházková Magda RBK1251 0 HDR
10:30:00 Hájek Ondřej RBK0802 0 C HDR
10:30:00 Jágrová Zuzana RBK1051 500884 C HDR
10:30:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C HDR
10:30:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C P
10:30:00 Procházka Jan RBK7901 0 C H35
10:31:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55
10:34:00 Pekárek Martin RBK0501 2102571 C H14
10:38:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C H45
10:38:00 Ježek David RBK0801 2103681 C H10
10:40:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C D21D
10:40:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C D10N
10:42:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B D14
10:43:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B H14
10:47:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 B D21C
10:48:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D35
10:51:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B H12
11:04:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B H14
11:07:00 Vrbková Marta RBK0651 0 C D12
11:13:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H14
11:16:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55
11:28:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D55
11:28:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C H14
11:39:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C H35
11:48:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35
11:53:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H45
12:03:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35
12:07:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H55
12:12:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C HDR
10:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 HDR
10:30:00 Csakvary Tom SBK1500 920679 HDR
10:30:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 P
10:31:00 Bařina Jiří SBK8101 0 C H21D
10:33:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35
10:42:00 Jágrová Vlasta SBK7789 53205 C D35
11:04:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C D55
11:15:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21D
11:24:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C H35
11:37:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C H55
12:01:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C H55
12:18:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
12:19:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B D18
10:56:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C HDR
10:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 230663 C HDR
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 7204480 C HDR
10:30:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C HDR
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 0 C HDR
10:30:00 Urválková Anna TBM1177 51513 HDR
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C HDR
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 232025 C HDR
10:30:00 Dvořák Jan TBM1105 0 C HDR
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 C HDR
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 HDR
10:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C P
10:30:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C P
10:30:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C P
10:30:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C P
10:30:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B H12
10:30:00 Ševčík Daniel TBM0508 2067205 C P
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C P
10:31:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B D12
10:32:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 C H10
10:33:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D10
10:36:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C D35
10:36:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D55
10:36:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B H12
10:38:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A D18
10:38:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C H21C
10:39:00 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 E D21C
10:40:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C D45
10:41:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C H10
10:42:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B D16
10:43:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C H55
10:43:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 B D12
10:45:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C H35
10:45:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 C H12
10:46:00 Vedra David TBM7402 436405 C H21C
10:48:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D45
10:48:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C D55
10:49:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C D10
10:50:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B D14
10:50:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10
10:51:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D21C
10:51:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21D
10:52:00 Račanský Jakub TBM0503 2126246 B H14
10:52:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 C D10N
10:53:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C H65
10:54:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C D35
10:54:00 Čech Radan TBM0611 53275 C H12
10:54:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C H35
10:56:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C D45
10:57:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A H16
10:58:00 Čech Radovan TBM7835 7210124 C H21C
10:59:00 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 2087638 C D12
10:59:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C H10
11:00:00 Folprecht Matyáš TBM0606 2801025 B H12
11:01:00 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C H55
11:01:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A H14
11:01:00 Folprecht Mia TBM0858 2083390 C D10N
11:02:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C D14
11:03:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C H35
11:04:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
11:04:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C H10N
11:05:00 Šňupárek Martin TBM7107 7205008 C H45
11:06:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D35
11:08:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C D55
11:08:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C H10
11:10:00 Dvořák Tomáš TBM0906 0 C H10N
11:10:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C H21C
11:12:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
11:12:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C H35
11:13:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C D10
11:14:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B D14
11:15:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 C D12
11:15:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C D21C
11:15:00 Schwab Filip TBM0710 7210817 C H12
11:16:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C H10N
11:17:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H65
11:18:00 Malá Alice TBM7991 53228 C D35
11:19:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C H55
11:20:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
11:21:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B H12
11:21:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C H35
11:22:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A H14
11:27:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 C D12
11:29:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C H45
11:29:00 Čechová Johana TBM0888 49555 C D10
11:30:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C D35
11:32:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C D45
11:32:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C D55
11:39:00 Kubáňová Tereza TBM0756 7204478 C D12
11:39:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 C D35
11:41:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C H45
11:44:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D45
11:45:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C H35
11:48:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
11:48:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B H12
11:50:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C H45
11:55:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C H55
11:56:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
11:57:00 Strejček Petr TBM7228 53272 C H35
12:06:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C HDR
10:30:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C HDR
10:31:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21C
10:49:00 Věžníková Veronika TTR0999 2115145 C D10N
10:55:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C H21D
12:21:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C P
10:30:00 Staňková Martina UBM6751 1417255 C P
10:30:00 Staněk Mojmír UBM6701 2084941 C P
10:40:00 Svobodová Jindřiška UBM5751 2121900 C D55
10:49:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C H16
10:57:00 Račanský Jan UBM7903 2126231 C H35
11:09:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C H65
11:11:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H45
11:21:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C H16
11:40:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C D21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C P
11:25:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H55
11:43:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Šťastný Jonatán VBM1101 0 HDR
10:30:00 Chloupková Kristýna VBM1151 53312 HDR
10:30:00 Šedivá Kristýna VBM1252 7207495 HDR
10:30:00 Otrusinová Klára VBM1452 682349 HDR
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 330625 HDR
10:30:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 HDR
10:30:00 Sychrová Hana VBM1352 0 HDR
10:30:00 Šťastná Viktorie VBM7651 0 P
10:33:00 Šťastný Kristián VBM0602 0 H12
10:34:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C H21C
10:34:00 Šťastná Daniela VBM0851 0 D10N
10:36:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D45
10:41:00 Galík Pavel VBM6106 682638 C H45
10:42:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21C
10:43:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C D21C
10:45:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C H65
10:55:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C D21C
10:55:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C H55
11:00:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D45
11:07:00 Otrusina David VBM8205 682351 C H21D
11:19:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21C
11:21:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D35
11:24:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D45
11:30:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21C
11:33:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
11:35:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C D21C
11:35:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C H21D
11:38:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45
12:02:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21C
12:10:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Fukátková Miroslava VIC7658 253155 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Barnatová Táňa ZBM0959 0 C HDR
10:30:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C HDR
10:30:00 Šichová Zuzana ZBM1155 49376 C HDR
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C HDR
10:30:00 Koča František ZBM1100 2111735 C HDR
10:30:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C HDR
10:30:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C HDR
10:30:00 Mynář Petr ZBM0907 136 C HDR
10:30:00 Beránková Šárka ZBM7356 52454 C P
10:30:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C P
10:30:00 Šichová Radka ZBM8051 2054644 C P
10:30:00 Finstrlová Jarmila ZBM7652 2094535 C P
10:30:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C P
10:30:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 C P
10:30:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C P
10:31:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D10N
10:35:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 232419 C H45
10:35:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C H10
10:37:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 9201067 B H14
10:37:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C D10N
10:39:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
10:39:00 Dohnalová Hana ZBM0458 53172 C D12
10:41:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D10
10:42:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B H12
10:44:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C D55
10:44:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 2061844 C H10
10:46:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B D14
10:46:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D10N
10:47:00 Kůr Jiří ZBM8304 1238304 C H21D
10:48:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C H12
10:48:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35
10:49:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C H14
10:50:00 Gregor Michal ZBM9906 9201065 C H21C
10:51:00 Putnová Magdaléna ZBM0354 114 C D12
10:52:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C D21D
10:53:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C H45
10:53:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H10
10:54:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B D14
10:55:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C D10N
10:57:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C D35
10:57:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C H12
10:57:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D10
10:58:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B H14
10:59:00 Jirka Michal ZBM8403 52430 C H21D
11:00:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C H35
11:02:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C H21C
11:03:00 Mazálková Libuše ZBM0655 102 C D12
11:03:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C D21C
11:03:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B H12
11:04:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10N
11:06:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B D16
11:07:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H14
11:09:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35
11:09:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B H12
11:09:00 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C H35
11:10:00 Mazálková Klára ZBM0558 7985 C D14
11:10:00 Kročová Klára ZBM9458 53576 C D21D
11:11:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 C D12
11:11:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C H21D
11:14:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C H21C
11:16:00 Chmelík Albert ZBM0411 2085641 C H14
11:18:00 Stehlík Vojtěch ZBM0711 2122251 C H12
11:19:00 Šicha Matěj ZBM1002 434829 C H10N
11:20:00 Zelený Pavel ZBM7302 1403412 C H45
11:23:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 C D12
11:24:00 Chmelíková Gabriela ZBM7653 2115672 C D35
11:25:00 Racek Josef ZBM0400 0 C H14
11:26:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 101 C H21C
11:30:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C H12
11:33:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35
11:34:00 Marek Vojtěch ZBM0410 2061799 B H14
11:35:00 Sosíková Beáta ZBM0459 52463 C D12
11:36:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35
11:36:00 Komenda Jakub ZBM0712 130 C H12
11:37:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 104 C H16
11:37:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C D10
11:38:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C H21C
11:42:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C H35
11:45:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35
11:45:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C H12
11:50:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H21C
11:51:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C H35
11:54:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D35
11:58:00 Říčný Vojta ZBM9903 410331 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C P

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Kněžínek Karel 65C8401 2125337 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou H21C
10:36 Musil Radek 1DC7600 7300475 Targa Orienteering H35
10:30 Skřivanek František 1XC1200 0 Skřivankovi HDR
12:06 Komenda Kamil 2JC7200 995894 BYZMAG H35
10:30 Bednář Antonín 7IC0001 2051533 Neregistrovaný - Bednářová HDR
10:30 Bednářová Anna 7IC0051 2051532 Neregistrovaný - Bednářová HDR
10:30 Bednář Tomáš 7IC8001 2120628 Neregistrovaný - Bednářová P
10:30 Obdržálková Veronika 13X0051 0 Neregistrovaní Obdržálkovi P
10:30 Obdržálek Milan 13X6951 0 Neregistrovaní Obdržálkovi P
10:30 Obdržálková Radmila 13X7051 0 Neregistrovaní Obdržálkovi P
11:27 Sychra Marek 23C9300 0 TJ Papuchálci Brno H21D
10:30 Raabová Karolína 78C0950 0 Neregistrovaní - Dánielová HDR
10:30 Zima Ondřej 78C0900 0 Neregistrovaní - Dánielová HDR
10:30 Dánielová Kateřina 78C0850 49677 Neregistrovaní - Dánielová HDR
10:30 Zimová Kristýna 78C7800 0 Neregistrovaní - Dánielová P
10:55 Dánielová Lenka 78C0650 2109751 Neregistrovaní - Dánielová D12
11:03 Dánielová Iva 78C8250 0 Neregistrovaní - Dánielová D35
11:42 Zima Vojtěch 78C0600 2112753 Neregistrovaní - Dánielová H12
11:02 Skácel Viktor 93X0700 0 Neregistrovaní - Skácelovi H10
12:09 Skácel Pavel 93X8000 0 Neregistrovaní - Skácelovi H35
10:30 Lasota Jakub 2QX0002 0 Neregistrovaní - Lasota HDR
10:30 Lasota Marek 2QX0001 2087636 Neregistrovaní - Lasota P
10:51 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk H35
11:54 Bednařík Marek 4EX8300 0 SKIVELO Olomouc H35
10:30 Jirásková Dora 4YX8000 330694 Easy Step P
10:30 Svirák Samuel 5RX1100 2111765 NNN HDR
10:30 Svirák Timotej 5RX1400 2124790 NNN HDR
10:30 Matušková Kateřina 5RX7400 0 NNN P
10:30 Tomíčková Ivana 19X1350 52537 ESOX ODEI HDR
10:30 Tomíčková Eliška 19X1050 52023 ESOX ODEI HDR
11:12 Tomíčková Dana 19X8050 2096221 ESOX ODEI D35
11:18 Tomíček Oldřich 19X7900 2096247 ESOX ODEI H35
11:28 Procházková Ludmila 28Z9351 0 Neregistrovaná D21D
11:56 Kraus Martin 61Z7100 2092384 KOB RA H45
10:30 Bublová Matylda 3QZ1550 2045237 Dolní čermná HDR
10:30 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 0 Eda a Pavča P
10:30 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 0 Eda a Pavča P
11:31 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko H21D
10:30 Veselá Martina 5HZ1050 751114 Předklášteří HDR
11:21 Veselá Veronika 5HZ0800 53201 Předklášteří D10
10:30 Milánová Sárinka 2KC1152 2045217 Neregistrovaní - Milánovi HDR
10:30 Milánová Viktorka 2KC1151 2083359 Neregistrovaní - Milánovi HDR
10:30 Dvořáček Roman 2KC0001 0 Neregistrovaní - Milánovi P
10:30 Milán Pavel 2KC7201 0 Neregistrovaní - Milánovi P
10:30 Milánová Iva 2KC0051 0 Neregistrovaní - Milánovi P
10:50 Tužil Petr 2LC7000 2045249 Neregistrovaní - Tužilovi H45
11:02 Vyroubal Michal 2TC6800 0 Tři Veteráni H45