Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Skála
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 1.90 km, 25 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:13:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:19:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
10:22:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:28:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C OK Jihlava
10:34:00 Červinková Veronika OSN0959 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:37:00 Honzáková Nelka JHB0851 4686 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D10 2.20 km, 25 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 C OK Jihlava
10:14:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:17:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:20:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
10:23:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
10:29:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SJH Jindřichův Hradec

D12 3.00 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
10:15:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
10:18:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
10:21:00 Horáková Markéta CHT0653 0 C OOB SK Chrast
10:24:00 Vítková Hana SJI0750 336770 C OK Jihlava
10:30:00 Škapová Markéta CHT0752 0 C OOB SK Chrast
10:33:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 C SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
10:39:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 C OK Jihlava
10:42:00 Boučková Eva CHT0751 0 C OOB SK Chrast
10:48:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
10:51:00 Mácová Amálie SJI0650 52331 C OK Jihlava
10:54:00 Drobná Kateřina CHT0654 2120993 C OOB SK Chrast
10:57:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
11:00:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
11:06:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 C OOB SK Chrast
11:09:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
11:12:00 Halamková Justýna CHT0651 0 C OOB SK Chrast
11:15:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast

D14 3.90 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:53:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Zbínová Aneta CTB0451 2121778 C SK OB Chotěboř
10:59:00 Honzáková Lenka JHB0551 49805 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:02:00 Přibylová Anežka OSN0551 2126374 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:08:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
11:11:00 Jindřichová Eliška SJI0553 2085599 B OK Jihlava
11:14:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
11:20:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
11:26:00 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B OK Jihlava
11:29:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A SJH Jindřichův Hradec
11:32:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D16 4.90 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
10:13:00 Novotná Veronika OSN0359 551995 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
10:19:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
10:28:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
10:31:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč

D18 6.40 km, 140 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Drábková Eliška TTR0151 682672 C OOB Třebíč
10:14:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:17:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D21C 8.20 km, 160 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SJH Jindřichův Hradec
10:14:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Pejšková Eva JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:20:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
10:29:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:32:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 C OK Jihlava
10:35:00 Culková Hana JHB8951 7300467 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:38:00 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 C OK Jihlava

D21D 5.80 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B OK Jihlava
10:14:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:17:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:20:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
10:23:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:29:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C SJH Jindřichův Hradec

D35 6.40 km, 140 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:44:00 Odvodyová Šárka LPU8352 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Přibylová Jana OSN7853 2023960 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Jindřichová Lenka SJI7550 2111801 C OK Jihlava
10:56:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:59:00 Paulová Hana CTB7851 51836 C SK OB Chotěboř
11:02:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
11:05:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:08:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SJH Jindřichův Hradec
11:14:00 Srbová Alena SJI7951 2059731 C OK Jihlava
11:17:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:20:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SJH Jindřichův Hradec
11:23:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
11:26:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:32:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:35:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:38:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec

D45 4.90 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:55:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
10:58:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:01:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Hrstková Dana SJI6051 995881 C OK Jihlava
11:10:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
11:13:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
11:16:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:19:00 Drábková Jitka TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
11:22:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:28:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
11:31:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
11:34:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:37:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:40:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů

D55 4.30 km, 50 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:13:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
10:16:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:19:00 Jelínková Jana RUZ5552 51922 C TJ Růžená

D65 3.80 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
11:13:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
11:16:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
11:19:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H10N 1.90 km, 25 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
11:01:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 0 C OOB SK Chrast
11:04:00 Přibyl Daniel OSN0808 52138 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:07:00 Jelínek Vít SJH0804 681891 C SJH Jindřichův Hradec
11:10:00 Škapa Jan CHT0901 0 C OOB SK Chrast
11:16:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
11:19:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
11:22:00 Šidlák Dominik JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:25:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
11:28:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
11:34:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C OK Jihlava

H10 2.20 km, 25 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
10:53:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
10:56:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:59:00 Rozsypal Jakub SJI0805 2118483 C OK Jihlava
11:02:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SJH Jindřichův Hradec
11:08:00 Prášil Adam SJI0901 111 C OK Jihlava
11:11:00 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
11:14:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
11:17:00 Libra Matyáš PZR0900 220398 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:20:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
11:26:00 Šimon Eduard PZR0800 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:29:00 Hudec David SJI0806 2088724 OK Jihlava

H12 3.60 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C OOB SK Chrast
10:15:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:18:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B OK Jihlava
10:21:00 Knap Jakub PZR0701 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:24:00 Dejnožka Matěj CHT0701 0 C OOB SK Chrast
10:30:00 Zrník Tomáš OSN0606 1398988 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:33:00 Jirků František SJI0600 52966 B OK Jihlava
10:36:00 Červinka Adam OSN0707 53142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
10:42:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
10:48:00 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:51:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:54:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava
10:57:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
11:00:00 Prášil Jakub SJI0702 52969 C OK Jihlava

H14 4.60 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:02:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
11:05:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B OOB Třebíč
11:08:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
11:11:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
11:17:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C SJH Jindřichův Hradec
11:20:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B OK Jihlava
11:23:00 Perka Filip CTB0503 2118467 C SK OB Chotěboř
11:26:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:29:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
11:35:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C OK Jihlava
11:38:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 C OOB Třebíč
11:41:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B OK Jihlava

H16 6.40 km, 140 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Stoklas Adam TTR0202 0 OOB Třebíč
10:13:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
10:16:00 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:19:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C OOB Třebíč
10:22:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
10:28:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
10:31:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 C OOB Třebíč
10:34:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:37:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B OK Jihlava
10:40:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
10:46:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C OK Jihlava

H18 7.70 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Drábek Vojtěch TTR0103 2092400 C OOB Třebíč
10:15:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 C OK Jihlava
10:18:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:21:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B SJH Jindřichův Hradec
10:24:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:30:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H21C 12.00 km, 280 m, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:19:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
10:22:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
10:28:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C SJH Jindřichův Hradec
10:31:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
10:34:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
10:37:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
10:40:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 R OK Jihlava
10:46:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
10:49:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
10:52:00 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita
10:55:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
10:58:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
11:07:00 Slabý Jan ZHR7900 7300187 TJ Zhoř
11:10:00 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
11:13:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
11:16:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Lužnický Jiří 6YC8501 7205016 Neregistrovaní
11:25:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 B OK Jihlava
11:28:00 Pastyřík Martin PZR9902 8701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:31:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 C OK Jihlava

H21D 7.80 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
10:54:00 Kutal Jiří OSN8601 9285 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:00 Splítek Václav PZR7700 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:00:00 Coufal Petr 3MC8000 2099510 FBŠ Jihlava
11:03:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
11:12:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:15:00 Holý Michal 2UC7800 2085010 OMT Pardubice
11:18:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
11:21:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
11:27:00 Bolech Filip LPU8602 49634 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Sitař Václav PZR9202 2121887 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 9.90 km, 180 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:15:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:18:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
10:21:00 Červinka Jan OSN8002 53174 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:24:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
10:30:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
10:33:00 Kinšt David SJH7901 330596 C SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:39:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Šíma Pavel PZR7838 8659383 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:48:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:51:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
10:54:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:57:00 Adam Aleš TRT8100 2112763 C KOS Třešť
11:00:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C SJH Jindřichův Hradec
11:06:00 Máca Petr SJI7500 110 OK Jihlava
11:09:00 Paul Pavel CTB7601 53133 C SK OB Chotěboř
11:12:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:18:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
11:24:00 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:30:00 Přibyl Jan OSN7801 2023952 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H45 7.00 km, 170 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:14:00 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
10:20:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:29:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:32:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:35:00 Culka Josef JHB6202 49819 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:38:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:41:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
10:50:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:53:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
10:56:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
10:59:00 Kos Radovan LPU7110 416270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
11:08:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:11:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:14:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:17:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:23:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
11:26:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:29:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
11:32:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
11:35:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:41:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava

H55 6.40 km, 140 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:13:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
11:16:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
11:19:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
11:22:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
11:28:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:31:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
11:37:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
11:40:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
11:46:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:49:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C OK Jihlava
11:52:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč

H65 4.30 km, 50 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:43:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:46:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:49:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť

HDR 1.90 km, 25 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 232379 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Szablaturová Nela SJI0952 2129233 C OK Jihlava
10:00:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava

P 3.70 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:00:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C OK Jihlava
10:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Pavlík Lukáš RUZ0000 51780 C TJ Růžená
10:00:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
10:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 51837 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Kosová Leona LPU7153 416272 C OK Lokomotiva Pardubice