Logo

Startovka závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Heideberg / Vřesový vrch
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Wagner Thomas
Stavitel tratí:
Kerger Rolf, Kudrass Peter
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21AL     D21AK     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21AL     H21AK     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D10L 4.40 km, 120 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 19 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:07:00 20 Hejnová Barbora VSP0851 411503 C USK Praha
12:11:00 21 Nováková Linda KAM0750 2086831 C OK Kamenice
12:15:00 22 Kottíková Anežka TJN1152 4408031 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D10 2.20 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 1 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:04:00 2 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:08:00 3 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 4 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
12:16:00 5 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:20:00 6 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 7 Mastníková Lenka TJN0859 4408033 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 8 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 C SOK TJ Turnov
12:32:00 9 Zappová Elisabeth TJN0952 2027206 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:36:00 10 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
12:40:00 11 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
12:44:00 12 Hempel Luise DE03385 2037296 USV TU Dresden
12:48:00 13 Herrmann Charlotte 8130408 OL-Team Wehrsdorf
12:52:00 14 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
12:56:00 15 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
13:00:00 16 Vakant 0 Vakant
13:04:00 17 Vakant 0 Vakant
13:08:00 18 Vakant 0 Vakant

D12 2.20 km, 90 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 23 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
12:10:00 24 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 25 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
12:18:00 26 Baloghová Milena TJN0750 2073663 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 27 Drechsler Luise DE04754 1424611 Post SV Dresden
12:26:00 28 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 29 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
12:34:00 30 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
12:38:00 31 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
12:42:00 32 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 33 Mašková Lucie STB0751 446338 C TJ Stadion Nový Bor
12:50:00 34 Kottíková Lucie TJN0657 2111796 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:54:00 35 Holfeld Anna DE02979 2036287 USV TU Dresden
12:58:00 36 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
13:02:00 37 Schenk Frieda DE04050 2086822 Post SV Dresden
13:06:00 38 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:10:00 39 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
13:14:00 40 Tovchigrechko Maria DE04633 2060353 SV IHW Alex 78 Berlin
13:18:00 41 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 C OK Chrastava
13:22:00 42 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:26:00 43 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C ZOOB Rumburk
13:30:00 44 Vakant 0 Vakant
13:34:00 45 Vakant 0 Vakant
13:38:00 46 Vakant 0 Vakant

D14 3.20 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 47 Izáková Eva EKP0651 2067230 B VŠTJ Ekonom Praha
12:07:00 48 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 49 Vakant 0 Vakant
12:11:00 50 Sihver Merle DE02268 7201456 Post SV Dresden
12:13:00 51 Roßner Jule DE03911 5799 OK Leipzig
12:15:00 52 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
12:17:00 53 Rimpel Gesine DE02462 8000003 USV TU Dresden
12:19:00 54 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:21:00 55 Funk Julika 7208004 OK Leipzig
12:23:00 56 Klein Franka DE02941 2037297 USV TU Dresden
12:25:00 57 Havlová Katka RUM0552 8964 C ZOOB Rumburk
12:27:00 58 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
12:29:00 59 Vokušová Tereza TJN0454 2102560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 60 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C USK Praha
12:33:00 61 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
12:35:00 62 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:37:00 63 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
12:39:00 64 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 65 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:43:00 66 Weidig Hannah 428543 USV Jena
12:45:00 67 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
12:47:00 68 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
12:49:00 69 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
12:51:00 70 Hockeborn Anne DE02934 7208675 SSV Planeta Radebeul
12:53:00 71 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B Slavia Liberec orienteering
12:55:00 72 Rupsch Finnja DE03687 7814 USG Chemnitz
12:57:00 73 Marková Hana LLI0450 2060281 C TJ Loko Liberec
12:59:00 74 Vakant 0 Vakant
13:01:00 75 Vakant 0 Vakant
13:03:00 76 Vakant 0 Vakant
13:05:00 77 Vakant 0 Vakant
13:07:00 78 Vakant 0 Vakant
13:09:00 79 Vakant 0 Vakant

D16 4.40 km, 135 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 80 Linková Lucie TJN0257 2032102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 81 Neumann Lena DE02141 7122003 SV Lengefeld
12:07:00 82 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 83 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
12:11:00 84 Divišková Rebeka CHA0352 2049591 C OK Chrastava
12:13:00 85 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 86 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 87 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
12:19:00 88 Kipka Leoni DE01509 7208007 Post SV Dresden
12:21:00 89 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:23:00 90 Macholdová Tereza 5VZ0250 8656747 Lyžaři Ústecký kraj
12:25:00 91 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
12:27:00 92 Steinert Luise DE02311 7006058 SV Lengefeld
12:29:00 93 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
12:31:00 94 Vakant 0 Vakant
12:33:00 95 Vakant 0 Vakant
12:35:00 96 Vakant 0 Vakant

D18 5.40 km, 235 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 97 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:02:00 98 Schubert Helene DE02212 2077191 Post SV Dresden
12:04:00 99 Vogt Felicitas DE02768 428643 OL Görlitz
12:06:00 100 Havlová Klára RUM0152 9004 C ZOOB Rumburk
12:08:00 101 Pěničková Martina TJN0052 2069075 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 102 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:12:00 103 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:14:00 104 Musch Katharina DE04736 2048533 Post SV Dresden
12:16:00 105 Vakant 0 Vakant
12:18:00 106 Vakant 0 Vakant
12:20:00 107 Vakant 0 Vakant

D20 5.40 km, 235 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:26:00 108 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
12:28:00 109 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 110 Knížková Šárka TJN9852 2070852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 111 Kuusivaara Roosa DE05513 1114833 USV TU Dresden
12:34:00 112 Vakant 0 Vakant
12:36:00 113 Vakant 0 Vakant

D21AL 6.30 km, 295 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 147 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:03:00 148 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:05:00 149 Heinemann Anne DE01939 8645058 SV Robotron Dresden
12:07:00 150 Halamová Barbora TAP0150 1416362 C KOB Tretra Praha
12:09:00 151 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:11:00 152 Müller Dorothea DE02107 1621997 Post SV Dresden
12:13:00 153 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
12:15:00 154 Jaunsproge Mara DE01435 7205642 USV TU Dresden
12:17:00 155 Rutckaia Viktoriia DE04856 2086823 USZ Halle
12:19:00 156 Nieke Corinna DE02949 1280593 USV TU Dresden
12:21:00 157 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
12:23:00 158 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
12:25:00 159 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
12:27:00 160 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
12:29:00 161 Straube Hanka DE02339 7770777 SV Lengefeld
12:31:00 162 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
12:33:00 163 Flechsig Theresa DE01340 1994620 USV TU Dresden
12:35:00 164 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
12:37:00 165 Fell Ronja DE03593 423895 Berliner TSC
12:39:00 166 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 167 Ježková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga
12:43:00 168 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 169 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
12:47:00 170 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
12:49:00 171 Gilfert Svetlana DE05167 7171770 ohne Verein
12:51:00 172 Uiboupin Kerstin DE03641 8080192 USV TU Dresden
12:53:00 173 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
12:55:00 174 Engelhardt Katja DE01287 15002 SSV Planeta Radebeul
12:57:00 175 Bader Anne DE05147 1984 USV TU Dresden
12:59:00 176 Vakant 0 Vakant
13:01:00 177 Vakant 0 Vakant
13:03:00 178 Vakant 0 Vakant
13:05:00 179 Vakant 0 Vakant
13:07:00 180 Vakant 0 Vakant
13:09:00 181 Vakant 0 Vakant

D21AK 4.30 km, 215 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 114 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
12:02:00 115 Kalinová Lucie RUM8750 301543 C ZOOB Rumburk
12:04:00 116 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
12:06:00 117 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
12:08:00 118 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 119 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
12:12:00 120 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
12:14:00 121 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A TJ Loko Liberec
12:16:00 122 Bauer Laura 7205441 USV TU Dresden
12:18:00 123 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C TJ Loko Liberec
12:20:00 124 Kohlová Monika TUR9756 231929 C OOB TJ Turnov
12:22:00 125 Kääriäinen Sophie DE01457 7774833 USV TU Dresden
12:24:00 126 Pohořalá Anna ROU9954 2023953 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 127 Kraemer Jitka DE01601 9200394 Post SV Dresden
12:28:00 128 Buhler Claudia DE01381 1110212 USV TU Dresden
12:30:00 129 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
12:32:00 130 Bartoňová Radka PGP8751 51861 SK Praga
12:34:00 131 Žitná Jana SMB9251 49973 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:36:00 132 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 133 Würzová Anna FYD9451 515182 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:40:00 134 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00 135 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
12:44:00 136 Wolfram Ninett DE02876 411505 USV TU Dresden
12:46:00 137 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 138 Richter Myrea DE02446 2041784 Post SV Dresden
12:50:00 139 Erlebach Kimberly DE04228 8112244 BSV Halle-Ammendorf
12:52:00 140 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:54:00 141 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
12:56:00 142 Vakant 0 Vakant
12:58:00 143 Vakant 0 Vakant
13:00:00 144 Vakant 0 Vakant
13:02:00 145 Vakant 0 Vakant
13:04:00 146 Vakant 0 Vakant

D35 6.40 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 182 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
12:03:00 183 Šimerková Olga PGP7551 682094 C SK Praga
12:05:00 184 Bańska-Bodziona Aneta 8648673 OK 10
12:07:00 185 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
12:09:00 186 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
12:11:00 187 Budilová Jana KUL8150 2082939 C KOB Ústí nad Labem
12:13:00 188 Poláková Veronika CHA8150 8186 C OK Chrastava
12:15:00 189 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 190 Vokurková Marta TJN7950 253111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:19:00 191 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 192 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C OK Chrastava
12:23:00 193 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
12:25:00 194 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
12:27:00 195 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
12:29:00 196 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
12:31:00 197 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:33:00 198 Tichovská Hana PGP8251 51688 C SK Praga
12:35:00 199 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
12:37:00 200 Izáková Ivana EKP7453 361968 C VŠTJ Ekonom Praha
12:39:00 201 Trávníčková Hana VLI8250 307414 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 202 Vakant 0 Vakant
12:43:00 203 Vakant 0 Vakant
12:45:00 204 Vakant 0 Vakant

D40 4.20 km, 155 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 205 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
12:02:00 206 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
12:04:00 207 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:06:00 208 Lucke Henrike DE02609 7300239 Post SV Dresden
12:08:00 209 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 210 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
12:12:00 211 Hoetzelová Zuzana JEN7754 2060294 C OB Jenišovice
12:14:00 212 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:16:00 213 Míková Markéta TJN7351 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:18:00 214 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 215 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 216 Shmakova Alina DE04632 2060352 SV IHW Alex 78 Berlin
12:24:00 217 Švorcová Lenka CHA7550 2084436 C OK Chrastava
12:26:00 218 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
12:28:00 219 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C OK Kamenice
12:30:00 220 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
12:32:00 221 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
12:34:00 222 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
12:36:00 223 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
12:38:00 224 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
12:40:00 225 Saupe Kerstin DE02514 2042 Post SV Dresden
12:42:00 226 Tröße Andrea DE02719 5199 SV TU Ilmenau
12:44:00 227 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
12:46:00 228 Holfeld Christina DE02033 2004390 USV TU Dresden
12:48:00 229 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:50:00 230 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
12:52:00 231 Mairichová Radka TJN7450 2059728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:54:00 232 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:56:00 233 Herrmann Cathleen 2048103 OL-Team Wehrsdorf
12:58:00 234 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
13:00:00 235 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:02:00 236 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
13:04:00 237 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
13:06:00 238 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:08:00 239 Hempel Christine DE02997 2299 USV TU Dresden
13:10:00 240 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha
13:12:00 241 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
13:14:00 242 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
13:16:00 243 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
13:18:00 244 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
13:20:00 245 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
13:22:00 246 Halamová Anna TAP7350 280094 C KOB Tretra Praha
13:24:00 247 Vakant 0 Vakant
13:26:00 248 Vakant 0 Vakant
13:28:00 249 Vakant 0 Vakant

D45 4.20 km, 155 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 250 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:34:00 251 Šmausová Gabriela TJN6951 232510 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:36:00 252 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
13:38:00 253 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
13:40:00 254 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
13:42:00 255 Kaminskaite Edita DE01467 303100 Berliner TSC
13:44:00 256 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
13:46:00 257 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
13:48:00 258 Klein Dana DE03386 445633 USV TU Dresden
13:50:00 259 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
13:52:00 260 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
13:54:00 261 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
13:56:00 262 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 2067921 C USK Praha
13:58:00 263 Rupsch Eileen DE02503 7820 USG Chemnitz
14:00:00 264 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
14:02:00 265 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
14:04:00 266 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
14:06:00 267 Musch Alexandra DE03028 2048532 OL Team Pulsnitz
14:08:00 268 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
14:10:00 269 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
14:12:00 270 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:14:00 271 Zelenin Jekaterina DE02897 1399070 USG Chemnitz
14:16:00 272 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
14:18:00 273 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:20:00 274 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
14:22:00 275 Thomas Sylvia DE03391 690606 OL-Team Wehrsdorf
14:24:00 276 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:26:00 277 Funk Ira DE01284 2122 OK Leipzig
14:28:00 278 Woy Anja DE02882 2008970 USV TU Dresden
14:30:00 279 Marková Jana LLI7152 2049529 C TJ Loko Liberec
14:32:00 280 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:34:00 281 Scheuermann Katrin DE02948 300630 SSV Planeta Radebeul
14:36:00 282 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C Slavia Liberec orienteering
14:38:00 283 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
14:40:00 284 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
14:42:00 285 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:44:00 286 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 SOK TJ Turnov
14:46:00 287 Vakant 0 Vakant
14:48:00 288 Vakant 0 Vakant
14:50:00 289 Vakant 0 Vakant
14:52:00 290 Vakant 0 Vakant
14:54:00 291 Vakant 0 Vakant
14:56:00 292 Vakant 0 Vakant

D50 3.40 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 293 Sihver Wiebke DE02270 7201456 Post SV Dresden
12:07:00 294 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
12:09:00 295 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
12:11:00 296 Ansorge Silke DE01024 2035203 SV Robotron Dresden
12:13:00 297 Feldmann Gudrun DE03530 5067 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:15:00 298 Schröter Petra DE02209 428657 OL Görlitz
12:17:00 299 Roßberg Cornelia DE02490 1399061 USG Chemnitz
12:19:00 300 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
12:21:00 301 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
12:23:00 302 Kočibová Ivana TJN6354 307418 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 303 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
12:27:00 304 Hinkel Katja DE03104 2035208 SV Robotron Dresden
12:29:00 305 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 306 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 307 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:35:00 308 Drechsel Ines DE01232 2005299 USV TU Dresden
12:37:00 309 Ferchow Anne DE01312 5068 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:39:00 310 Müller Anke DE02690 2047 Post SV Dresden
12:41:00 311 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 312 Pavlíková Pavla CHA6551 51533 C OK Chrastava
12:45:00 313 Krákorová Iva 44CXXXX 887916 Neregistrovaní
12:47:00 314 Vakant 0 Vakant

D55 3.40 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:55:00 315 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
12:57:00 316 Krüger Katrin DE03500 2093 SSV Planeta Radebeul
12:59:00 317 Kirchner Gabriele DE01515 440486 SV Schmalkalden 04
13:01:00 318 Kuleva Angelina DE01660 8622642 SSV Planeta Radebeul
13:03:00 319 Schabanska Sybille 2044927 OL-Club Plovdiv
13:05:00 320 Schmidt Ute DE02576 2103 SSV Planeta Radebeul
13:07:00 321 Buhler Birgit DE01380 611123 USV TU Dresden
13:09:00 322 Rathmann Constanze DE02404 1201261 SV Schmalkalden 04
13:11:00 323 Fritzsche Martina DE01788 6317 USG Chemnitz
13:13:00 324 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
13:15:00 325 Leideck Heike DE01714 620713 USV TU Dresden
13:17:00 326 Košková Vlasta LLI6351 2085634 C TJ Loko Liberec
13:19:00 327 Vakant 0 Vakant
13:21:00 328 Vakant 0 Vakant
13:23:00 329 Vakant 0 Vakant

D60 2.80 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 330 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 331 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
12:12:00 332 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 333 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
12:20:00 334 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
12:24:00 335 Tonn Gisela DE02705 7204099 SSV Planeta Radebeul
12:28:00 336 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
12:32:00 337 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 338 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
12:40:00 339 Krüger Angelika DE01635 2068131 USV TU Dresden
12:44:00 340 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
12:48:00 341 Tröße Renate DE02722 1954025 SV TU Ilmenau
12:52:00 342 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
12:56:00 343 Vakant 0 Vakant
13:00:00 344 Vakant 0 Vakant
13:04:00 345 Vakant 0 Vakant

D65 2.80 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:08:00 346 Weber Monika DE03846 2044 Post SV Dresden
13:12:00 347 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
13:16:00 348 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
13:20:00 349 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
13:24:00 350 Lucke Helga DE02608 1950112 Post SV Dresden
13:28:00 351 Vakant 0 Vakant
13:32:00 352 Vakant 0 Vakant
13:36:00 353 Vakant 0 Vakant

D70 2.60 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:14:00 354 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
12:18:00 355 Thiel Susi DE02696 1551947 SV IHW Alex 78 Berlin
12:22:00 356 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
12:26:00 357 Lemnitzer Erika DE01721 7204585 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:30:00 358 Renger Rita DE02430 2711 SV Robotron Dresden
12:34:00 359 Bader Hilde DE01037 1863 OLF Mainz
12:38:00 360 Fillinger Rosemarie DE01317 1424605 SV IHW Alex 78 Berlin
12:42:00 361 Vakant 0 Vakant
12:46:00 362 Vakant 0 Vakant

D75 2.60 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 363 Schmiedeberg Brigitte DE02579 6035 SV Turbine Neubrandenburg
13:02:00 364 Eulitz Ilse DE01298 1969 OLV Weimar
13:06:00 365 Grosse Ingrid DE01871 2237 USV TU Dresden
13:10:00 366 Vakant 0 Vakant
13:14:00 367 Vakant 0 Vakant

H10L 4.40 km, 120 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 386 Janata Matěj DKP1111 8277 C Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 387 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
12:29:00 388 Šebelka Jakub VLI1002 4402219 C Slavia Liberec orienteering
12:33:00 389 Neumann Rasmus DE03015 7707777 SV Lengefeld
12:37:00 390 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden
12:41:00 391 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 392 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
12:49:00 393 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
12:53:00 394 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
12:57:00 395 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
13:01:00 396 Vakant 0 Vakant
13:05:00 397 Vakant 0 Vakant
13:09:00 398 Vakant 0 Vakant

H10 2.20 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:16:00 368 Höbig Felix DE05346 6370 SV Bad Düben
13:20:00 369 Šimerka Ondřej PGP0800 2067935 C SK Praga
13:24:00 370 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 371 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
13:32:00 372 Tröße Moritz DE04474 2190608 SV TU Ilmenau
13:36:00 373 Sychra Šimon CHA0802 2084433 C OK Chrastava
13:40:00 374 Weinert Tim DE02962 445650 Post SV Dresden
13:44:00 375 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
13:48:00 376 Lucke Julius DE03870 1392627 Post SV Dresden
13:52:00 377 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:56:00 378 Saupe Emil DE03831 2011 Post SV Dresden
14:00:00 379 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
14:04:00 380 Mairich Martin TJN0812 2096129 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:08:00 381 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
14:12:00 382 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
14:16:00 383 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
14:20:00 384 Vakant 0 Vakant
14:24:00 385 Vakant 0 Vakant

H12 2.60 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 399 Funk Timon DE03679 2232 OK Leipzig
12:16:00 400 Hyxa Jan VLI0702 2126343 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 401 Mairich Filip TJN0603 2067316 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:24:00 402 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 C SOK TJ Turnov
12:28:00 403 Jareš Ondřej KUL0600 2086826 C KOB Ústí nad Labem
12:32:00 404 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
12:36:00 405 Dolejší Jan STB0601 438039 B TJ Stadion Nový Bor
12:40:00 406 Sychra Marek CHA0604 2084432 C OK Chrastava
12:44:00 407 Saupe David DE03640 1414505 Post SV Dresden
12:48:00 408 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
12:52:00 409 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:56:00 410 Klust Jan CHA0702 2070858 C OK Chrastava
13:00:00 411 Richter Alwin 2027345 Post SV Dresden
13:04:00 412 Heczko Erik VLI0804 2113075 C Slavia Liberec orienteering
13:08:00 413 Drechsler Jakob DE04755 2021 Post SV Dresden
13:12:00 414 Podhorný Ondřej VLI0705 4411240 C Slavia Liberec orienteering
13:16:00 415 Kučera Radek CHA0700 2059765 C OK Chrastava
13:20:00 416 Schäfer Tomas DE04447 1410961 SV Robotron Dresden
13:24:00 417 Pachnik Jędrzej 19P0600 1396725 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
13:28:00 418 Just Matouš CHA0701 2070841 C OK Chrastava
13:32:00 419 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:36:00 420 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
13:40:00 421 Paul Frederik DE04774 6030 OL-Team Wehrsdorf
13:44:00 422 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
13:48:00 423 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
13:52:00 424 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:56:00 425 Kögler Jonas DE04824 2068132 USV TU Dresden
14:00:00 426 Míka Albert TJN0601 2067319 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:04:00 427 Vakant 0 Vakant
14:08:00 428 Vakant 0 Vakant
14:12:00 429 Vakant 0 Vakant

H14 4.40 km, 135 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 430 Haslinger Leopold LTP0403 420453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:43:00 431 Staszak Tomasz 88P0400 2103953 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:45:00 432 Jeschke Till DE04249 2015100 OL Görlitz
12:47:00 433 Siegert Marek DE02265 8632866 USV TU Dresden
12:49:00 434 Paul Leopold DE04772 1200604 OL-Team Wehrsdorf
12:51:00 435 Kohl Christian DE03650 2091753 OL Team Pulsnitz
12:53:00 436 Pěnička Jan TJN0501 2070823 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:55:00 437 Hejna Igor VSP0407 411602 C USK Praha
12:57:00 438 Tomalak Jakub 88P8900 54094 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:59:00 439 Hejna Viktor VSP0408 411604 C USK Praha
13:01:00 440 Mastník Ondřej TJN0507 2103728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:03:00 441 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
13:05:00 442 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 B Slavia Liberec orienteering
13:07:00 443 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B OB Jenišovice
13:09:00 444 Weinert Florian DE02809 7208005 Post SV Dresden
13:11:00 445 Wittur Filip STB0500 52909 C TJ Stadion Nový Bor
13:13:00 446 Mašek Matěj BOR0410 446338 C OK Jiskra Nový Bor
13:15:00 447 Rokos Marek TJN0500 2049534 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:17:00 448 Herrmann Josef 8150105 OL-Team Wehrsdorf
13:19:00 449 Lucke Moritz DE02611 7205958 Post SV Dresden
13:21:00 450 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
13:23:00 451 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
13:25:00 452 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
13:27:00 453 Rind Matyáš LLI0400 2060282 C TJ Loko Liberec
13:29:00 454 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
13:31:00 455 Klein Martin LTP0404 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:33:00 456 Edelhäuser Nick DE02995 8241104 Post SV Dresden
13:35:00 457 Kučera Filip CHA0501 2059763 B OK Chrastava
13:37:00 458 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
13:39:00 459 Vakant 0 Vakant
13:41:00 460 Vakant 0 Vakant
13:43:00 461 Vakant 0 Vakant
13:45:00 462 Vakant 0 Vakant

H16 5.40 km, 235 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 463 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:44:00 464 Scheuermann Martin DE02533 7777774 SSV Planeta Radebeul
12:46:00 465 Staňa Ondřej BOR0301 8407 C OK Jiskra Nový Bor
12:48:00 466 Bradáč David LLI0203 434598 B TJ Loko Liberec
12:50:00 467 Paluba Luděk CHA0304 2084431 C OK Chrastava
12:52:00 468 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:54:00 469 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
12:56:00 470 Borrmann Malte DE01143 8333336 OL Görlitz
12:58:00 471 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B OK Chrastava
13:00:00 472 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:02:00 473 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
13:04:00 474 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
13:06:00 475 Pachnik Stanisław 88P0303 1396724 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:08:00 476 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
13:10:00 477 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C OK Chrastava
13:12:00 478 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
13:14:00 479 Neuwinger Lukas 2091747 OL Görlitz
13:16:00 480 Vakant 0 Vakant
13:18:00 481 Vakant 0 Vakant

H18 6.30 km, 295 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:27:00 482 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
13:29:00 483 Scheuermann Erik DE02947 7208002 SSV Planeta Radebeul
13:31:00 484 Holfeld Anton DE02032 7208008 USV TU Dresden
13:33:00 485 Hockeborn Max DE02010 9200005 SSV Planeta Radebeul
13:35:00 486 Novák Jakub RUM0001 4641715 B ZOOB Rumburk
13:37:00 487 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:39:00 488 Hempel Paul DE01970 2015263 USV TU Dresden
13:41:00 489 Šmaus Antonín TJN0001 2025357 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 490 Klein Marek DE02940 2068140 USV TU Dresden
13:45:00 491 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec
13:47:00 492 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:49:00 493 Heinemann Göran DE02933 2067 SV Robotron Dresden
13:51:00 494 Vakant 0 Vakant
13:53:00 495 Vakant 0 Vakant
13:55:00 496 Vakant 0 Vakant
13:57:00 497 Vakant 0 Vakant

H20 6.30 km, 295 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:13:00 498 Bräuer Dennis DE01153 9150799 SV Lengefeld
13:15:00 499 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A TJ Loko Liberec
13:17:00 500 Klein Cedrik DE01528 7207178 USV TU Dresden
13:19:00 501 Friedländer Emil DE01780 9005256 SV Robotron Dresden
13:21:00 502 Vakant 0 Vakant
13:23:00 503 Vakant 0 Vakant

H21AL 10.00 km, 435 m, 27 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 537 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 538 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
12:08:00 539 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
12:10:00 540 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
12:12:00 541 Spengler Andreas DE02294 7300152 ESV Lok Dessau
12:14:00 542 Kääriäinen Tomi DE01458 1142009 USV TU Dresden
12:16:00 543 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:18:00 544 Lehner Korbinian DE01703 8112255 OLG Regensburg
12:20:00 545 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
12:22:00 546 Kadavý Petr CHA7800 8188 C OK Chrastava
12:24:00 547 Dzioba Mateusz 88P9500 9101295 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:26:00 548 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:28:00 549 Rogalski Paul DE03869 888927 USG Chemnitz
12:30:00 550 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
12:32:00 551 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:34:00 552 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
12:36:00 553 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
12:38:00 554 Kraemer Peter DE02937 9002828 Post SV Dresden
12:40:00 555 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
12:42:00 556 Trávníček Tomáš VLI8202 2120072 C Slavia Liberec orienteering
12:44:00 557 Döllgast Moritz TUR9504 1180295 R OOB TJ Turnov
12:46:00 558 Peters Nils DE05481 7891000 USZ Halle
12:48:00 559 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
12:50:00 560 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 561 Leibiger Jens DE01710 591019 Post SV Dresden
12:54:00 562 Vrabec Tomáš SCP8700 232028 C OK Sparta Praha
12:56:00 563 Richter Friedmar 9003139 USV TU Dresden
12:58:00 564 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
13:00:00 565 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
13:02:00 566 Kraemer Andrei DE01599 888902 Post SV Dresden
13:04:00 567 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
13:06:00 568 Petr Jan TJN8200 2800222 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:08:00 569 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
13:10:00 570 Wuttig Thomas DE02887 990003 USV TU Dresden
13:12:00 571 Guthier Cedric DE01891 8631446 TSG Bad König
13:14:00 572 Pflug Norbert DE02365 236516 OK Mark Brandenburg
13:16:00 573 Kretzschmar Matthias DE01627 7200392 Post SV Dresden
13:18:00 574 Čechlovský Jan CHA9300 8200 C OK Chrastava
13:20:00 575 Treblow Dennis DE03782 8332223 BSV Halle-Ammendorf
13:22:00 576 Patommel Jens DE02923 9101195 Post SV Dresden
13:24:00 577 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
13:26:00 578 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
13:28:00 579 Buhler Stefan DE01383 771991 USV TU Dresden
13:30:00 580 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:32:00 581 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 582 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
13:36:00 583 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
13:38:00 584 Leideck Karsten DE02927 1986035 USV TU Dresden
13:40:00 585 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
13:42:00 586 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
13:44:00 587 Janata Martin DKP8306 888608 C Oddíl OB Kotlářka
13:46:00 588 Kundisch Wieland DE01667 1985456 USV TU Dresden
13:48:00 589 Dittmann Robert DE01209 501931 SSV Planeta Radebeul
13:50:00 590 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:52:00 591 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
13:54:00 592 Vakant 0 Vakant
13:56:00 593 Vakant 0 Vakant
13:58:00 594 Vakant 0 Vakant
14:00:00 595 Vakant 0 Vakant
14:02:00 596 Vakant 0 Vakant
14:04:00 597 Vakant 0 Vakant

H21AK 6.00 km, 265 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:24:00 504 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
13:26:00 505 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 506 Maděra Josef VLI7900 2124802 C Slavia Liberec orienteering
13:30:00 507 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
13:32:00 508 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C Slavia Liberec orienteering
13:34:00 509 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
13:36:00 510 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C SOK TJ Turnov
13:38:00 511 Bartoň Jaroslav PGP8708 2800298 SK Praga
13:40:00 512 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
13:42:00 513 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
13:44:00 514 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
13:46:00 515 Faber Matthias DE05177 2247 USV TU Dresden
13:48:00 516 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
13:50:00 517 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:52:00 518 Birnstock Jan DE01096 8337338 OK Leipzig
13:54:00 519 Tröße Harald DE03946 235013 SV TU Ilmenau
13:56:00 520 Zelenin Anatoly DE02895 888038 USV TU Dresden
13:58:00 521 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
14:00:00 522 Olunczek Andrej DE02178 8400051 USV TU Dresden
14:02:00 523 Schröter Pavel CHA7203 301545 C OK Chrastava
14:04:00 524 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:06:00 525 Möser Uwe DE02679 2174 Post SV Dresden
14:08:00 526 Knitsch Sebastian DE03307 2036290 USV TU Dresden
14:10:00 527 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:12:00 528 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
14:14:00 529 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:16:00 530 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
14:18:00 531 Vakant 0 Vakant
14:20:00 532 Vakant 0 Vakant
14:22:00 533 Vakant 0 Vakant
14:24:00 534 Vakant 0 Vakant
14:26:00 535 Vakant 0 Vakant
14:28:00 536 Vakant 0 Vakant

H35 8.20 km, 340 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 598 Golinowski Paweł 7200181 OK 10
12:02:00 599 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
12:04:00 600 Bader Leif DE01038 821111 Post SV Dresden
12:06:00 601 Kwapinski Dariusz 8648672 OK 10
12:08:00 602 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
12:10:00 603 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
12:12:00 604 Mager Holger DE03201 1007345 Post SV Dresden
12:14:00 605 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
12:16:00 606 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
12:18:00 607 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:20:00 608 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
12:22:00 609 Richter Alexander DE02438 2041771 Post SV Dresden
12:24:00 610 Ryjáček Jan LPM8004 995826 C OK Lokomotiva Plzeň
12:26:00 611 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
12:28:00 612 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:30:00 613 Lucke Jens DE02610 8215333 Post SV Dresden
12:32:00 614 Plesinski Mariusz 3CPXXXX 7200192 Azymut Mochy
12:34:00 615 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:36:00 616 Rößler Karsten DE05069 7803 SSV Planeta Radebeul
12:38:00 617 Schwartz Tobias DE03461 8110680 Berliner TSC
12:40:00 618 Rewig Thomas 8444555 USV TU Dresden
12:42:00 619 Vakant 0 Vakant
12:44:00 620 Vakant 0 Vakant

H40 7.10 km, 325 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 621 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
12:03:00 622 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
12:05:00 623 Kosek Jiří VLI7502 2113368 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 624 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
12:09:00 625 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 626 Jończy Daniel 88P7500 1411017 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:13:00 627 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
12:15:00 628 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
12:17:00 629 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 630 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:21:00 631 Löhning Michael DE01745 733003 USV TU Dresden
12:23:00 632 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
12:25:00 633 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
12:27:00 634 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
12:29:00 635 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
12:31:00 636 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
12:33:00 637 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
12:35:00 638 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C OK Chrastava
12:37:00 639 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 640 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 641 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
12:43:00 642 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
12:45:00 643 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
12:47:00 644 Paul Sebastian 9031010 OL-Team Wehrsdorf
12:49:00 645 Heinemann Björn 8645061 SV Robotron Dresden
12:51:00 646 Vakant 0 Vakant

H45 7.20 km, 305 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:08:00 647 Izák Pavel LME7102 2061860 C SK Los Mělník
13:10:00 648 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
13:12:00 649 Adorján Péter DE01003 9150573 Berliner TSC
13:14:00 650 Glöckner Michael KUL7000 2082938 C KOB Ústí nad Labem
13:16:00 651 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
13:18:00 652 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
13:20:00 653 Ochmann Torsten DE02167 7201458 OK Leipzig
13:22:00 654 Finkenstaedt Björn 1407595 OLV Potsdam
13:24:00 655 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
13:26:00 656 Jareš Daniel KUL6900 2086825 KOB Ústí nad Labem
13:28:00 657 Schmidt Henning DE02560 1398533 OL-Team Wehrsdorf
13:30:00 658 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
13:32:00 659 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
13:34:00 660 Sickert Rene DE02263 7003439 OL-Team Wehrsdorf
13:36:00 661 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:38:00 662 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
13:40:00 663 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C OK Kamenice
13:42:00 664 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
13:44:00 665 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:46:00 666 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:48:00 667 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
13:50:00 668 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:52:00 669 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
13:54:00 670 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
13:56:00 671 Klose Sven DE01537 7000099 USV TU Dresden
13:58:00 672 Lehmann Ludwig DE03332 7059230 OL-Team Wehrsdorf
14:00:00 673 Vakant 0 Vakant
14:02:00 674 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:04:00 675 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
14:06:00 676 Kruschina Jan LTP7202 682112 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:08:00 677 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
14:10:00 678 Sickert Frank DE02261 681610 SSV Planeta Radebeul
14:12:00 679 Svoboda Jan BOR7200 8536 C OK Jiskra Nový Bor
14:14:00 680 Scheuermann Jürgen DE02936 300657 SSV Planeta Radebeul
14:16:00 681 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
14:18:00 682 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
14:20:00 683 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
14:22:00 684 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
14:24:00 685 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:26:00 686 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
14:28:00 687 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:30:00 688 Röhner Uwe DE02479 1402008 SV IHW Alex 78 Berlin
14:32:00 689 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
14:34:00 690 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:36:00 691 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
14:38:00 692 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:40:00 693 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
14:42:00 694 Bleidorn Stefan DE01105 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
14:44:00 695 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:46:00 696 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
14:48:00 697 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
14:50:00 698 Vakant 0 Vakant
14:52:00 699 Vakant 0 Vakant
14:54:00 700 Vakant 0 Vakant
14:56:00 701 Vakant 0 Vakant

H50 6.40 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:49:00 702 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:51:00 703 Wolfram Frank DE02875 2123 USV TU Dresden
12:53:00 704 Grassow Thomas DE03528 7670429 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:55:00 705 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
12:57:00 706 Ehms Holger DE03198 8632434 SG LVB Leipzig
12:59:00 707 Hempel Klaus DE01969 2008968 USV TU Dresden
13:01:00 708 Schäfer Steffen DE02524 236150 SV Robotron Dresden
13:03:00 709 Kaufmann Kay-Uwe DE01484 2005295 USV TU Dresden
13:05:00 710 Feldmann André DE04938 5054 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:07:00 711 Hockeborn Sven DE02011 2102 SSV Planeta Radebeul
13:09:00 712 Wendisch Mayk DE02822 1506 USV TU Dresden
13:11:00 713 Trösch Urs DE03328 9660820 Berliner TSC
13:13:00 714 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
13:15:00 715 Hinkel Udo DE02003 1413420 SV Robotron Dresden
13:17:00 716 Ansorge Ronald 7040959 SV Robotron Dresden
13:19:00 717 Juras Harald DE01453 2033019 OL Görlitz
13:21:00 718 Roßberg Veit DE02492 1399062 USG Chemnitz
13:23:00 719 Hunger Axel DE02063 6195 SG Dittersdorf
13:25:00 720 Edelhäuser Frank DE03344 1230667 Post SV Dresden
13:27:00 721 Kirchner Jörg DE01516 440450 SV Schmalkalden 04
13:29:00 722 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:31:00 723 Rathmann Jens DE02406 5251 SV Schmalkalden 04
13:33:00 724 Cruse Kay DE01428 8230366 SV Robotron Dresden
13:35:00 725 Böhme Gerd DE01131 1399064 USG Chemnitz
13:37:00 726 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:39:00 727 Drechsel Michael DE02950 651114 USV TU Dresden
13:41:00 728 Havel Leoš VRL6401 2800022 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:43:00 729 Brettschneider Uwe DE01349 680111 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:45:00 730 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
13:47:00 731 Richling Peter DE02437 1399066 USG Chemnitz
13:49:00 732 Olisauskas Raimondas DE03308 2005696 Berliner TSC
13:51:00 733 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
13:53:00 734 Demmig Sven DE01184 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:55:00 735 Müller Rico DE03286 2032226 USV TU Dresden
13:57:00 736 Eppendorfer Jörg DE01293 7651121 OL Görlitz
13:59:00 737 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
14:01:00 738 Weinert Rolf DE02810 7003441 Post SV Dresden
14:03:00 739 Lubs Alexander DE02607 1990001 USV TU Dresden
14:05:00 740 Wolf Tobias DE02872 1751 USV Jena
14:07:00 741 Vakant 0 Vakant
14:09:00 742 Vakant 0 Vakant
14:11:00 743 Vakant 0 Vakant
14:13:00 744 Vakant 0 Vakant

H55 6.40 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:17:00 745 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
14:19:00 746 Hoidekr Pavel LLI5901 51209 C TJ Loko Liberec
14:21:00 747 Kretzschmar Frank DE01626 997925 OLV Weimar
14:23:00 748 Pěnička Libor TJN6000 2060231 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:25:00 749 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
14:27:00 750 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:29:00 751 Hickethier Manfred DE01999 9005174 SSV Planeta Radebeul
14:31:00 752 Müller Matthias DE02115 1270562 Post SV Dresden
14:33:00 753 Zimmermann Gerd DE02906 1961138 SSV Planeta Radebeul
14:35:00 754 Buhler Gerhard-Michael DE01382 620617 USV TU Dresden
14:37:00 755 Vakant 0 Vakant
14:39:00 756 Döring Uwe 411411 ohne Verein
14:41:00 757 Šmaus Ivan TJN6249 8270 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:43:00 758 Braatz Frank 7122062 SV IHW Alex 78 Berlin
14:45:00 759 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
14:47:00 760 Hurta Vladimír 1GZ6300 51658 NEREG VLaK
14:49:00 761 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
14:51:00 762 Nieke Hagen DE02939 630617 USV TU Dresden
14:53:00 763 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
14:55:00 764 Vakant 0 Vakant
14:57:00 765 Vakant 0 Vakant

H60 3.80 km, 80 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:23:00 766 Büchner Siegfried DE01378 5128 SV IHW Alex 78 Berlin
13:27:00 767 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C OK Chrastava
13:31:00 768 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
13:35:00 769 Fuchs Dietmar DE01792 7207658 Post SV Dresden
13:39:00 770 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:43:00 771 Kraemer Werner DE01604 8629988 Post SV Dresden
13:47:00 772 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:51:00 773 Kundisch Diethard DE02928 7777777 USV TU Dresden
13:55:00 774 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:59:00 775 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
14:03:00 776 Vokuš Zdeněk TJN5601 2121004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:07:00 777 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
14:11:00 778 Schote Gerd 6599 OL-Team Wehrsdorf
14:15:00 779 Vakant 0 Vakant
14:19:00 780 Vakant 0 Vakant

H65 3.80 km, 80 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 781 Tonn Konrad DE02706 895377 SSV Planeta Radebeul
12:07:00 782 Frenzel Michael DE01774 501913 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:11:00 783 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
12:15:00 784 Conrad Helmut DE01421 7501901 USV TU Dresden
12:19:00 785 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
12:23:00 786 Schwanitz Jürgen DE02229 2021649 OLA TSV Deggendorf
12:27:00 787 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava
12:31:00 788 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
12:35:00 789 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
12:39:00 790 Härtelt Helmut DE01917 8301951 SSV Planeta Radebeul
12:43:00 791 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
12:47:00 792 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
12:51:00 793 Kremer Christian DE03575 2048523 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:55:00 794 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
12:59:00 795 Tröße Lutz DE02721 1500707 SV TU Ilmenau
13:03:00 796 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
13:07:00 797 Vakant 0 Vakant
13:11:00 798 Vakant 0 Vakant
13:15:00 799 Vakant 0 Vakant

H70 2.80 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:53:00 800 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 801 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
13:01:00 802 Fillinger Helmut DE01316 6104 SV IHW Alex 78 Berlin
13:05:00 803 Michalek Janusz 1YP0000 886317 KOS Modrzew Skwierzyna
13:09:00 804 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:13:00 805 Kern Wilmar DE01500 504611 SV Bad Düben
13:17:00 806 Krüger Holm DE01636 7077779 USV TU Dresden
13:21:00 807 Bader Achim DE01036 7080646 OLF Mainz
13:25:00 808 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:29:00 809 Stöhr Thomas DE02326 1090347 SG Dittersdorf
13:33:00 810 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
13:37:00 811 Vakant 0 Vakant
13:41:00 812 Vakant 0 Vakant

H75 2.80 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:45:00 813 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
13:49:00 814 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:53:00 815 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
13:57:00 816 Klawun Kendray Werner George DE03754 2112867 Sachsen-Marathon
14:01:00 817 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:05:00 818 Schmalfeld Tassilo DE02551 300684 SSV Planeta Radebeul
14:09:00 819 Güth Hans DE03772 8626409 ESV Lok Dessau
14:13:00 820 Vakant 0 Vakant
14:17:00 821 Vakant 0 Vakant
14:21:00 822 Vakant 0 Vakant

HDR 4.40 km, 120 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 865 Vakant 0 Vakant
12:00:00 870 Vakant 0 Vakant
12:00:00 869 Vakant 0 Vakant
12:00:00 858 Vakant 0 Vakant
12:00:00 867 Vakant 0 Vakant
12:00:00 866 Vakant 0 Vakant
12:00:00 859 Vakant 0 Vakant
12:00:00 864 Vakant 0 Vakant
12:00:00 863 Vakant 0 Vakant
12:00:00 868 Vakant 0 Vakant
12:00:00 861 Vakant 0 Vakant
12:00:00 860 Vakant 0 Vakant
12:00:00 857 Vakant 0 Vakant
12:00:00 856 Vakant 0 Vakant
12:00:00 855 Vakant 0 Vakant
12:00:00 854 Vakant 0 Vakant
12:00:00 853 Vakant 0 Vakant
12:00:00 852 Vakant 0 Vakant
12:00:00 851 Vakant 0 Vakant
12:00:00 850 Vakant 0 Vakant
12:00:00 849 Vakant 0 Vakant
12:00:00 848 Vakant 0 Vakant
12:00:00 847 Vakant 0 Vakant
12:00:00 846 Vakant 0 Vakant
12:00:00 843 Prokopová Tereza CHA1151 4403302 C OK Chrastava
12:00:00 845 Pachner Ota CHA1400 5176 OK Chrastava
12:00:00 844 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
12:00:00 834 Procházková Sára TUV1250 20758 C SOK TJ Turnov
12:00:00 842 Gibbons Emily TUV0955 411534 C SOK TJ Turnov
12:00:00 841 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
12:00:00 837 Löhning Lisa DE02955 2037295 USV TU Dresden
12:00:00 839 Klein Aiko DE05514 2086821 USV TU Dresden
12:00:00 838 Groll Johann 235835 SSV Planeta Radebeul
12:00:00 840 Justová Anika CHA1050 4403301 C OK Chrastava
12:00:00 836 Drechsler Selma 2027346 Post SV Dresden
12:00:00 835 Rickmeyer Tina DE03287 445644 USV TU Dresden
12:00:00 831 Přinda Vojtěch VLI1000 49967 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 833 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 832 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 862 Janáková Zuzana 66C125X 2086837 Amatéři
12:00:00 830 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
12:00:00 829 Raisrová Soňa VLI1250 4411249 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 825 Zakouřil František TUV1201 51238 C SOK TJ Turnov
12:00:00 827 Vařeková Anna TUV0651 411346 C SOK TJ Turnov
12:00:00 826 Válková Karolína TUV0951 2120061 C SOK TJ Turnov
12:00:00 828 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 824 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 823 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering

P 2.40 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 939 Vakant 0 Vakant
12:05:00 945 Vakant 0 Vakant
12:05:00 940 Vakant 0 Vakant
12:05:00 938 Vakant 0 Vakant
12:05:00 937 Vakant 0 Vakant
12:05:00 952 Vakant 0 Vakant
12:05:00 947 Vakant 0 Vakant
12:05:00 953 Vakant 0 Vakant
12:05:00 951 Vakant 0 Vakant
12:05:00 950 Vakant 0 Vakant
12:05:00 888 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
12:05:00 887 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
12:05:00 883 Šebelková Štěpánka VLI7851 4402218 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 885 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 884 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 944 Vakant 0 Vakant
12:05:00 943 Vakant 0 Vakant
12:05:00 941 Vakant 0 Vakant
12:05:00 886 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
12:05:00 942 Vakant 0 Vakant
12:05:00 946 Vakant 0 Vakant
12:05:00 932 Vakant 0 Vakant
12:05:00 935 Vakant 0 Vakant
12:05:00 933 Vakant 0 Vakant
12:05:00 921 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
12:05:00 927 Janáková Karolína 66C075X 2086833 Amatéři
12:05:00 931 Vakant 0 Vakant
12:05:00 930 Vakant 0 Vakant
12:05:00 928 Vakant 0 Vakant
12:05:00 934 Vakant 0 Vakant
12:05:00 929 Vakant 0 Vakant
12:05:00 924 Novák Ondřej KAM7300 2051545 C OK Kamenice
12:05:00 923 Neuwinger Markus 2111493 OL Görlitz
12:05:00 936 Vakant 0 Vakant
12:05:00 949 Vakant 0 Vakant
12:05:00 948 Vakant 0 Vakant
12:05:00 919 Schejbal Petr NNNXXX1 253138 Neregistrovaní
12:05:00 922 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
12:05:00 920 Schejbalová Alena NNNXXX2 253139 Neregistrovaní
12:05:00 926 Vakant 0 Vakant
12:05:00 925 Nováková Eva KAM7251 2051503 C OK Kamenice
12:05:00 892 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 914 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 913 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 915 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 C OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 899 Hoffmann Frank-Dieter DE04584 7676763 DAV Potsdam
12:05:00 898 Svoboda Matěj BOR0600 4371 C OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 909 Průšová Hana DLT7451 2116186 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 908 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 916 Průša Josef DLT0401 2111711 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 918 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 917 Průša Josef DLT7301 2111710 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 906 Schäfer Katrin DE02521 2822 SV Robotron Dresden
12:05:00 905 Müller Petra DE02980 51132 Post SV Dresden
12:05:00 901 Cruse Katrin DE01427 8040766 SV Robotron Dresden
12:05:00 903 Höbig Antje DE03463 236033 SV Bad Düben
12:05:00 902 Büchner Beate DE03588 1672 SV IHW Alex 78 Berlin
12:05:00 895 Kohl Ina DE04903 2112865 OL Team Pulsnitz
12:05:00 900 Owczarz Hanna 8648671 OK 10
12:05:00 896 Weidig Sonja 428541 USV Jena
12:05:00 904 Lemnitzer Eberhard DE01720 1407598 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:05:00 897 Weidig Levin 428545 USV Jena
12:05:00 907 Macháčková Barbora FYD0051 49994 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:05:00 875 Martinec Pavel LTPXXXX 2086828 OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:05:00 874 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:05:00 876 Rindová Adriana LLI0653 2060289 C TJ Loko Liberec
12:05:00 872 Melicharová Barbora LLI7252 51203 C TJ Loko Liberec
12:05:00 871 Rindová Kateřina LLI7450 2060286 C TJ Loko Liberec
12:05:00 894 Kottík Michal TJN6801 2103701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 893 Lochman Adam VLI0608 2086829 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 889 Jakubík Vojta TJNXX01 2103725 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 891 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
12:05:00 890 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
12:05:00 879 Krupková Martina CHA7552 2084437 C OK Chrastava
12:05:00 878 Sychrová Kateřina CHA7450 2084438 OK Chrastava
12:05:00 910 Justová Marie CHA7853 2084435 OK Chrastava
12:05:00 912 Macháčková Eliška FYD9851 49995 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:05:00 911 Just Samuel CHA0502 2049594 C OK Chrastava
12:05:00 880 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
12:05:00 873 Hejna Štěpán LLI0602 2086827 C TJ Loko Liberec
12:05:00 881 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 B TJ Loko Liberec
12:05:00 877 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
12:05:00 882 Grabmüller Radek KPY8300 2086824 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

T 6.60 km, 220 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 1014 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1013 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1001 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1004 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1007 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1002 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1016 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1015 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1003 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1010 Vakant 0 Vakant
12:10:00 999 Vakant 0 Vakant
12:10:00 998 Vakant 0 Vakant
12:10:00 997 Vakant 0 Vakant
12:10:00 996 Vakant 0 Vakant
12:10:00 995 Vakant 0 Vakant
12:10:00 994 Vakant 0 Vakant
12:10:00 993 Vakant 0 Vakant
12:10:00 992 Vakant 0 Vakant
12:10:00 989 Vakant 0 Vakant
12:10:00 984 Rothkegel Thomas 9002326 Post SV Dresden
12:10:00 987 Vakant 0 Vakant
12:10:00 990 Vakant 0 Vakant
12:10:00 985 Vakant 0 Vakant
12:10:00 991 Vakant 0 Vakant
12:10:00 983 Papcun Petr 6YCXXXX 2086830 Neregistrovaní
12:10:00 986 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1009 Vakant 0 Vakant
12:10:00 982 Košek Jan LLI9801 7205022 B TJ Loko Liberec
12:10:00 979 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C TJ Loko Liberec
12:10:00 980 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
12:10:00 981 Košek Ladislav LLI5903 410732 C TJ Loko Liberec
12:10:00 978 Pohořalý Hugo ROU0103 2023957 C SKOB Roudnice nad Labem
12:10:00 958 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
12:10:00 976 Rind Pavel LLI7400 2060283 C TJ Loko Liberec
12:10:00 977 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
12:10:00 974 Dethloff Sebastian 2048105 OL-Team Wehrsdorf
12:10:00 971 Sitnicki Mariusz 8648670 OK 10
12:10:00 972 Schenk Stefan DE05519 411575 SV Robotron Dresden
12:10:00 973 Müller Marko DE03038 9819 Post SV Dresden
12:10:00 970 Štverák Jan CHA7301 2059762 C OK Chrastava
12:10:00 975 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
12:10:00 1008 Vakant 0 Vakant
12:10:00 969 Just David CHA7602 2084434 OK Chrastava
12:10:00 965 Daněk Ondřej 34XXXXX 8952 Neregi
12:10:00 962 Pešík Michal 92X7701 2120665 Jizerky
12:10:00 967 Votava David 4HX7100 2106735 DSVJ
12:10:00 968 Bláha David 6KC9500 9491 Neregistrovaný
12:10:00 1006 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1005 Vakant 0 Vakant
12:10:00 963 Janáková Eva 66C835X 8976 Amatéři
12:10:00 964 Janák Jiří 66C770X 2086832 Amatéři
12:10:00 957 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
12:10:00 954 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
12:10:00 959 Jakubík Petr TJN7506 2103719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 960 Mairich Vít TJN7200 2059726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 961 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 966 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C USK Praha
12:10:00 955 Machara Petr VIP7401 232486 C SK VIPrahlo
12:10:00 956 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 1012 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1011 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1018 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1017 Vakant 0 Vakant
12:10:00 1000 Vakant 0 Vakant
12:10:00 988 Vakant 0 Vakant