Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Smrčná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Stvořidla 2017
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaňák Petr - R3
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R2
JURY:
Hrstka Vladislav, Voborníková Eva, Parkan Jiří
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 2.10 km, 65 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast
10:28:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:32:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:34:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
10:36:00 Nepustilová Hana OSN0999 2091525 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Novotná Julie SJI0951 2096133 C OK Jihlava
10:42:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:44:00 Honzáková Nelka JHB0851 4686 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:46:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:48:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D10 2.00 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 C OK Jihlava
10:43:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:47:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:49:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C OK Jihlava
10:51:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:53:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
10:55:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
10:57:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D12 2.10 km, 65 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Baďurová Eliška PZR0752 2121893 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:03:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:05:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 C OOB SK Chrast
10:09:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
10:11:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast
10:13:00 Pleskačová Aneta CTB0651 2121754 C SK OB Chotěboř
10:15:00 Horáková Markéta CHT0653 2115720 C OOB SK Chrast
10:17:00 Gregorová Julie RUZ0750 2125340 C TJ Růžená
10:19:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
10:21:00 Škapová Markéta CHT0752 2115708 C OOB SK Chrast
10:23:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 C OK Jihlava
10:25:00 Drobná Kateřina CHT0654 2120993 C OOB SK Chrast
10:27:00 Vítková Hana SJI0750 336770 C OK Jihlava
10:29:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:31:00 Halamková Justýna CHT0651 2115707 C OOB SK Chrast
10:33:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 Doleželová Barbora CHT0660 232888 OOB SK Chrast
10:39:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
10:41:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
10:43:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
10:45:00 Boučková Eva CHT0751 2115701 C OOB SK Chrast
10:47:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
10:49:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
10:51:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec

D14 3.00 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:23:00 Zbínová Aneta CTB0451 2121778 C SK OB Chotěboř
10:25:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:29:00 Jindřichová Eliška SJI0553 2085599 B OK Jihlava
10:31:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
10:33:00 Honzáková Lenka JHB0551 49805 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:35:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
10:37:00 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B OK Jihlava
10:39:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:43:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:45:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D16 3.10 km, 150 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
10:59:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:01:00 Novotná Veronika OSN0353 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:05:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
11:07:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:09:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč

D18 4.10 km, 195 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Drábková Eliška TTR0151 682672 C OOB Třebíč
11:02:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Vacková Anna CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
11:08:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D21C 4.30 km, 215 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
10:02:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:04:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:06:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
10:08:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:10:00 Kašparová Lucie CHT9652 53141 C OOB SK Chrast
10:12:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
10:16:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
10:18:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:20:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
10:22:00 Pejšková Eva JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:24:00 Peňázová Veronika SJH9752 331783 C SJH Jindřichův Hradec
10:26:00 Slámová Petra ZBM8459 51765 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast
10:30:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:32:00 Culková Hana JHB8951 7300467 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:34:00 Nešetřilová Markéta 8RC8650 0 BZP
10:36:00 Fenclová Tereza LPU9752 9648 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Králová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:42:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast

D21D 3.70 km, 190 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
10:58:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C OOB SK Chrast

D35 3.30 km, 180 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:46:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:48:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 Paulová Hana CTB7851 51836 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:58:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:02:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
11:04:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:08:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
11:10:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:12:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
11:14:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:16:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec

D45 3.10 km, 145 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Drábková Jitka TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
10:14:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:18:00 Petrová Martina 6YC6850 232196 Neregistrovaní
10:20:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
10:22:00 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
10:24:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:26:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
10:28:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:30:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
10:32:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:36:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
10:38:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
10:40:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:42:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:44:00 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C KOB Tretra Praha
10:48:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
10:50:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D55 2.50 km, 115 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:38:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč

D65 2.30 km, 85 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:46:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
10:50:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť

H10N 2.10 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
10:02:00 Emmer Matouš SJI1000 2102779 C OK Jihlava
10:04:00 Jelínek Vít SJH0804 681891 C SJH Jindřichův Hradec
10:06:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 0 C OOB SK Chrast
10:08:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
10:12:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:14:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
10:18:00 Rychtárik Tadeáš SJH0901 2103731 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Škapa Jan CHT0901 2111820 C OOB SK Chrast

H10 2.00 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
10:03:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 127 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:07:00 Hudec David SJI0806 2088724 OK Jihlava
10:09:00 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
10:11:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:13:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
10:17:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
10:19:00 Prášil Adam SJI0901 110 C OK Jihlava
10:21:00 Šimon Eduard PZR0800 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
10:25:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
10:27:00 Prášil Šimon TTR0901 232322 C OOB Třebíč
10:29:00 Rozsypal Jakub SJI0805 2118483 C OK Jihlava
10:31:00 Libra Matyáš PZR0900 220398 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C OK Jihlava

H12 2.10 km, 65 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
10:03:00 Knap Jakub PZR0701 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:05:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:07:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava
10:09:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
10:11:00 Verbók Štěpán SJI0605 0 C OK Jihlava
10:13:00 Pařízek Petr PZR0504 8706 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:15:00 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B OK Jihlava
10:19:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:21:00 Beran Jáchym SJH0602 331641 C SJH Jindřichův Hradec
10:23:00 Verbók Daniel SJI0606 0 C OK Jihlava
10:25:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
10:27:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2115711 C OOB SK Chrast
10:29:00 Jirků František SJI0600 52966 B OK Jihlava
10:35:00 Prášil Jakub SJI0702 52969 C OK Jihlava

H14 3.00 km, 135 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novotný Jakub SJI0504 2080939 C OK Jihlava
10:04:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
10:06:00 Pařízek Jan PZR0011 8699 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:08:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B OK Jihlava
10:10:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
10:12:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Prášil Tomáš TTR0501 51771 B OOB Třebíč
10:16:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:18:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
10:20:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
10:22:00 Novák Tadeáš CTB0502 2120621 C SK OB Chotěboř
10:24:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 C OOB Třebíč
10:26:00 Beneš Tomáš SJI0501 2113482 C OK Jihlava
10:28:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
10:30:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B OOB Třebíč
10:32:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
10:34:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 C OOB SK Chrast
10:38:00 Ficenc Richard SJI0502 0 C OK Jihlava
10:40:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C SJH Jindřichův Hradec

H16 3.30 km, 155 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Stoklas Adam TTR0202 0 OOB Třebíč
10:41:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
10:43:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:45:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
10:49:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:53:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C OOB Třebíč
10:55:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 C OOB Třebíč

H18 4.40 km, 245 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Drábek Vojtěch TTR0103 2092400 C OOB Třebíč
10:22:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B SJH Jindřichův Hradec
10:26:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:28:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:32:00 Veselý Vojtěch SJH0001 442888 B SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč

H21C 6.00 km, 305 m, 27 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
10:03:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
10:05:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
10:07:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
10:09:00 Kysilko Zdeněk CHT8601 52304 C OOB SK Chrast
10:11:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:13:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
10:15:00 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
10:21:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
10:23:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:25:00 Krejsa Vladimír CHT9202 52158 C OOB SK Chrast
10:27:00 Nosek Jakub 49C8700 0 Tempo Malšovice
10:29:00 Pitra Martin CHT9204 7210221 C OOB SK Chrast
10:31:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:33:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 Krejsa Jan CHT8701 53155 C OOB SK Chrast
10:37:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
10:39:00 Musil Marek CHT8801 52301 C OOB SK Chrast
10:41:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Hybeš David CHT9903 53168 C OOB SK Chrast
10:47:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
10:51:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
10:53:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
10:55:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
10:57:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
11:01:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
11:03:00 Peřinka Šimon BBM9700 331797 C BETA URSUS Orienteering
11:05:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
11:07:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
11:09:00 Pastyřík Martin PZR9902 8701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:11:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
11:13:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C SJH Jindřichův Hradec
11:15:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř

H21D 4.40 km, 240 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vandělík Michal ALB8501 7219 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:02:00 Leksa Robert CHT8002 301340 C OOB SK Chrast
10:04:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
10:06:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:10:00 Kutal Jiří OSN8601 9285 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
10:14:00 Fojtů Petr 6YC8701 0 Neregistrovaní
10:16:00 Vinopal Tomáš PZR7905 52970 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 4.90 km, 275 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
10:26:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:28:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Šíma Pavel PZR7838 8659383 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:32:00 Čermák Martin NNN9991 0 Neregistrovaní
10:34:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:36:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:38:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
10:40:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:42:00 Rychtárik Ladislav SJH8001 2118501 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Čermák Marek NNN9992 0 Neregistrovaní
10:48:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C SJH Jindřichův Hradec
10:50:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:52:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:54:00 Paul Pavel CTB7601 53133 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:58:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:00:00 Doležel Tomáš STA7701 5296 C OK Střelka
11:02:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř

H45 4.20 km, 235 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:29:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:31:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:33:00 Šomvársky Ján NNN5500 232173 Neregistrovaní
10:35:00 Hülle Jan CHT6903 53604 C OOB SK Chrast
10:37:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:43:00 Šebesta Petr CHT7102 232868 C OOB SK Chrast
10:45:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
10:47:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:49:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
10:51:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
10:53:00 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
10:55:00 Kraus Martin 61Z7100 2092384 KOB RA
10:57:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
11:01:00 Culka Josef JHB6202 49819 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:03:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
11:07:00 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:11:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
11:13:00 Trojan Jiří SJH6601 434831 C SJH Jindřichův Hradec
11:15:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha

H55 3.20 km, 135 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
10:32:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:34:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:36:00 Černík Zdeněk OSN6025 8621390 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:38:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:42:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:44:00 Štefec Jaroslav CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
10:48:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
10:52:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:54:00 Hrstka Vladislav JHB5702 52357 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:56:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast

H65 2.30 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:51:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
10:53:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:55:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
10:57:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
10:59:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
11:03:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast

HDR 2.10 km, 65 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Holata Vojtěch TAP1300 0 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Ficenc Dalibor SJI1001 0 C OK Jihlava
10:00:00 Slavíčková Ema JHB9902 2106721 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Slavíčková Julie JHB9904 2106745 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 8654887 C TJ Růžená
10:00:00 Vacek Jan CHT1201 0 C OOB SK Chrast
10:00:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Korecký Radan CHT1401 515504 C OOB SK Chrast
10:00:00 Doleželová Jolana STA1151 2116494 C OK Střelka
10:00:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
10:00:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
10:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Prošek Filip SJI1401 51774 C OK Jihlava
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Martinec Eduard CHT1202 0 C OOB SK Chrast
10:00:00 Šotová Ivana SJH1155 0 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Šotová Justýna SJH0955 0 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Nouza Vítek SJH1104 0 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Pobudová Marie SJH1050 436450 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Veselý Matyáš SJH1103 361950 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Rychtárik Jáchym SJH1201 2103754 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava

P 2.20 km, 70 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vala Ferdinand NNN9995 995877 Neregistrovaní
10:00:00 Humešová Lenka NNN9994 0 Neregistrovaní
10:00:00 Andrlová Vendula NNN9993 0 Neregistrovaní
10:00:00 Slavíček Václav JHB9903 2103798 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8654884 C TJ Růžená
10:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Nepustilová Lenka OSN 51975 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Poledna Miroslav RUZ8000 8654910 TJ Růžená
10:00:00 Škapa Jiří CHT8003 2115709 C OOB SK Chrast
10:00:00 Korberová Lenka JHB8452 2106744 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Reisigová Jana CHT6652 410370 C OOB SK Chrast
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 OK Jihlava
10:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 51837 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Pařízek Miloš PZR7701 2121884 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Pařízková Kateřina PZR7951 53149 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou