Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Slaný - letní kino
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Slaný - Háje
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Byl ošetřen jeden drobný úraz.
Kluby:
1UZ     2AC     2UZ     2YC     3BZ     5RX     6KC     6MC     6YC     99Z     JBM     NNN     AOP     BOR     BZP     CEP     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     CHC     JES     KAM     KAS     KNC     KPY     LBE     LCV     LIT     LME     LTP     MFP     MKP     MOV     ODV     OLP     PDY     PGP     PLU     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SLA     SLP     SMR     SOB     SPC     SSU     STB     STH     TAP     TJN     TJP     VIP     VLI     VSP     ZBP     ZPV     ZVO     VBA    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083398 Hýbl Orlík 1UZ0900 HDR 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083399 Mrázková Petra 2AC8650 P 11:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111742 Bestová Tereza 2UZ0650 D12 11:10:00
224868 Besta Radek 2UZ0800 H12 11:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083400 Horáková Petra 2YC8650 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083410 Samek Dávid 3BZ8600 H21L 11:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Klepetko David 5RX6800 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083411 Jirkovská Kateřina 6KC7550 D35 12:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081363 Hlaváčková Klára 6MC7750 D35 12:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080907 Hrubá Veronika 6YC6750 D45 11:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2129195 Ráž Miloslav 99Z6300 P 11:00:00
2127610 Priehodová Kateřina 99Z7800 P 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301272 Gawel Jiří JBM5700 H55 12:14:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2057915 Kekule Tomáš NNN8002 HDR 11:00:00
2057914 Jakubcová Kamila NNN8004 P 11:00:00
2057913 Jakubec Jan NNN8005 P 11:00:00
2057908 Nováková Ivana NNN8013 P 11:00:00
8119 Šimmer Daniel NNN8003 T 11:00:00
2057912 Kucharik Michal NNN8007 T 11:00:00
2057911 Breth Martin NNN8009 T 11:00:00
2060203 Paurová Lenka NNN8010 T 11:00:00
2057910 Bublík Martin NNN8011 T 11:00:00
2057909 Novák Petr NNN8012 T 11:00:00
2083413 Votruba Ondřej NNN8001 C H35 11:03:00
8976346 Husnaj Jan NNN8006 H20 12:07:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C D21L 11:57:00
1625050 Glonek Jakub AOP9602 R H21L 12:21:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52902 Karvánek Matouš BOR9006 C H21L 11:06:00
303919 Kubecová Kateřina BOR9959 A D20 11:37:00
8516 Klusáček Radim BOR7710 C H21L 11:47:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2119205 Oliveriusová Anna BZP0850 C D10L 11:23:00
2127889 Oliverius Filip BZP1002 C H10L 11:40:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C D21L 11:40:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C D35 12:04:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C D35 12:12:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53459 Pilař Jiří CEP1300 C HDR 11:00:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C H35 11:10:00
1413334 Pilař František CEP0900 C H10L 11:44:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C D35 11:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H45 11:40:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083421 Krupička Zbyněk DKL0902 C HDR 11:00:00
2116190 Kohout Zdeněk DKL7200 C H45 11:08:00
410721 Pražanová Veronika DKL0751 C D12 11:08:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C D14 11:09:00
51684 Vinš Pavel DKL6900 C H21L 11:09:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C D12 11:12:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C H35 11:13:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C D18 11:14:00
49640 Benešová Hana DKL0050 C D18 11:16:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C H14 11:19:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B D18 11:19:00
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C D45 11:22:00
2800302 Vítková Marie DKL7054 C D45 11:24:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35 11:25:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C H10 11:27:00
7205029 Geisler Michal DKL7500 C H21L 11:31:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C D55 11:32:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B H14 11:32:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C H35 11:35:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C H10L 11:36:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C H45 11:38:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C H21L 11:38:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C D45 11:38:00
2126368 Lukavský Vít DKL1101 C H10L 11:39:00
2106734 Gottvaldová Denisa DKL8550 C D21L 11:39:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C H65 11:40:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C H21L 11:42:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C D45 11:44:00
2083420 Špánek Vojtěch DKL0601 C H12 11:45:00
1420812 Svoboda Luděk DKL0200 C H16 11:45:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 C H18 11:46:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C H18 11:51:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B H18 11:55:00
7209656 Štáfek Pavel DKL7401 C H21L 11:55:00
2126358 Rousová Lucie DKL0251 C D16 11:58:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C D35 11:58:00
336741 Mišková Katka DKL0252 C D16 12:01:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C H55 12:03:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C H20 12:09:00
7207341 Pelikán Lukáš DKL9802 B H20 12:12:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C D35 12:14:00
(61)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2086453 Rybář Filip DKP1107 C HDR 11:00:00
887932 Balga Filip DKP1104 C HDR 11:00:00
2103718 Procházková Aneta DKP1153 C HDR 11:00:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C HDR 11:00:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C D14 11:05:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C D65 11:10:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 11:12:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C D65 11:13:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H45 11:17:00
1413720 Škáchová Zuzana DKP0656 C D12 11:17:00
7202892 Řada Richard DKP6701 C H45 11:19:00
434803 Škáchová Viktorie DKP0655 B D12 11:20:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C H35 11:21:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 A D18 11:23:00
2125336 Urbánek Jan DKP8801 C H21L 11:23:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C H45 11:24:00
515144 Řada Jakub DKP9401 C H21L 11:25:00
41365 Collis Mark DKP7703 C H35 11:28:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C D45 11:29:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C H35 11:31:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C H45 11:31:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D55 11:34:00
2086451 Rybář Matěj DKP0908 C H10 11:34:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C D21L 11:34:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B D20 11:35:00
49875 Palasová Tereza DKP9151 C D21L 11:36:00
1470164 Tichá Dagmar DKP7250 C D45 11:36:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C H45 11:37:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B H14 11:37:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C H21L 11:41:00
2120069 Svoboda Filip DKP0719 C H12 11:42:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C D45 11:43:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 C H12 11:47:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C D35 11:47:00
2127897 Zemanová Eliška DKP0862 C D10 11:48:00
7945000 Dlouhá Hana DKP9450 C D21L 11:48:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B H16 11:50:00
1421299 Klement David DKP0110 C H18 11:50:00
886251 Nováková Pavlína DKP0860 C D10 11:51:00
2086452 Černý Vojtěch DKP0712 C H12 11:52:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B H16 11:52:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C D35 11:52:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B H18 11:53:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 C D21L 11:55:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B H16 11:56:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C D10 11:57:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A H16 11:59:00
446360 Víteček Šimon DKP0801 C H12 12:01:00
2086454 Rippl Matouš DKP0608 C H12 12:03:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 12:03:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C H21L 12:03:00
2088179 Procházka Vít DKP0711 C H12 12:05:00
2079496 Tichý Hubert DKP0600 C H12 12:08:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 B D16 12:08:00
9570000 Dlouhý Jiří DKP5700 C H55 12:10:00
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C H21L 12:10:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B H20 12:11:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C H55 12:13:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B D16 12:13:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21L 12:16:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 A D16 12:19:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2129191 Pokorný Vojtěch DLP0800 C H10 11:13:00
2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C H35 11:16:00
2129193 Novák Adam DLP0901 C H10 11:19:00
2129182 Dostálová Lejla DLP0650 C D12 11:19:00
2129194 Kantůrek Tomáš DLP0902 C H10 11:21:00
2129178 Motejzík Petr DLP7600 C H35 11:22:00
2129192 Motejzík Prokop DLP0900 C H10 11:23:00
2129176 Dostál Tomáš DLP7400 C H35 11:30:00
2102793 Válek Maximilián DLP0904 C H10 11:32:00
2129184 Weiss Hugo DLP0701 C H12 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
920696 Janda Martin DOB8002 C H21L 12:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656618 Novák Daniel DOK8700 C H21L 12:12:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115078 Magazu Radka DOR7853 P 11:00:00
2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 T 11:00:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C T 11:00:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C T 11:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 T 11:00:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C T 11:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C T 11:00:00
2044897 Kučera Pavel DOR7101 C H35 11:05:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 C D12 11:06:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C D10L 11:08:00
2044888 Nový Jáchym DOR0502 C H14 11:08:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C H10 11:16:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C H10 11:20:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 B D12 11:23:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 B H14 11:25:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 B D12 11:27:00
2080953 Jiras František DOR0900 C H10 11:29:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B H14 11:30:00
2045313 Nová Jana DOR7150 C D45 11:30:00
2044899 Kučera Teodor DOR0800 C H10 11:31:00
2045314 Nentvichová Klára DOR9950 B D20 11:32:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B H14 11:36:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B H14 11:41:00
2045308 Janda Jakub DOR0403 B H14 11:44:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C D10 11:52:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C D45 11:53:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C D10 11:55:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 C D16 11:55:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C H21L 11:56:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C D16 11:57:00
2044898 Kučera Jáchym DOR0301 A H16 11:58:00
2104701 Tachezy Jan DOR0102 B H18 11:58:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C D10 11:59:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C H55 12:08:00
2080956 Španěl Filip DOR0704 C H12 12:09:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C D35 12:10:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B D16 12:14:00
2044885 Lorenc Vašek DOR0702 B H12 12:16:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 B H12 12:18:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A D16 12:18:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52852 Ondráček Lubor EKP1111 C HDR 11:00:00
8655423 Blaha Ondřej EKP7002 C H21L 11:07:00
7003028 Čermák Daniel EKP7510 C H35 11:11:00
2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 C D21L 11:26:00
2124747 Malíková Stanislava EKP8950 C D21L 11:33:00
2087687 Trčková Helena EKP8756 C D21L 11:35:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C H21L 11:39:00
2067963 Štemberg Milan EKP8608 C H21L 11:46:00
2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C D21L 11:47:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21L 11:50:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B D16 12:09:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C H21L 12:11:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C H21L 12:18:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C HDR 11:00:00
2090852 Geffertová Marta FSP1054 C D10L 11:06:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C H35 11:09:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C H45 11:11:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C D10L 11:11:00
2090846 Geffertová Agáta FSP0753 C D12 11:15:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B D14 11:19:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21L 11:20:00
2102774 Vondra Tomáš FSP0500 C H14 11:21:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C H21L 11:22:00
2090855 Krutský Vavřinec FSP0902 C H10L 11:32:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C D45 11:34:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C H21L 11:40:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C D21L 11:42:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C H21L 11:43:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 C H12 11:49:00
2092410 Klepetko Adam FSP0601 C H12 11:58:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C H55 12:00:00
2092374 Vrba Matyáš FSP0706 C H12 12:07:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 B H20 12:13:00
1403434 Šimek Tomáš FSP6304 C H55 12:15:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 B H12 12:15:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1417248 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C P 11:00:00
1417254 Kuttelwascher Radek HCE6801 C H45 11:18:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C D45 11:23:00
1413896 Kuttelwascher Marek HCE0901 C H10L 11:34:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C D21L 11:52:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C H55 11:59:00
1417260 Kuttelwascher Adam HCE0601 C H12 12:02:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H55 12:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C H21L 12:06:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C H21L 12:08:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301662 Šlajchrtová Terezka JES8651 C D21K 11:02:00
7208235 Bílý Milan JES7001 C H45 11:30:00
301666 Otta Pavel JES4601 C H65 11:42:00
237524 Rosenbaum Ondřej JES0001 C H18 11:52:00
410780 Šlajchrt Martin JES8500 C H21L 11:54:00
8809 Urbanec Václav JES0600 C H12 11:55:00
237528 Kotásková Jana JES7451 C D35 11:59:00
8808 Šafařík Josef JES0604 C H12 12:00:00
2057902 Berki Lucián JES0601 C H12 12:10:00
(48)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088709 Mišek Michal KAM1300 C HDR 11:00:00
2129198 Rejšková Klára KAM1251 C HDR 11:00:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C P 11:00:00
2103262 Šimková Markéta KAM7153 C P 11:00:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C P 11:00:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C P 11:00:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C H35 11:02:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C D14 11:03:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 B D12 11:04:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C D12 11:07:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C D14 11:07:00
682629 Milota Jan KAM7200 C H35 11:12:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B D14 11:14:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C D10L 11:16:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B D14 11:16:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B D14 11:18:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B D14 11:21:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A D18 11:24:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C H35 11:26:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B H14 11:28:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A H21L 11:28:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C H10 11:30:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C D12 11:30:00
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B D20 11:31:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C H35 11:34:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 B D20 11:34:00
2129197 Rejšek Čeněk KAM1002 C H10L 11:38:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 B H14 11:38:00
2075611 Hejsková Magdalena KAM0850 C D10 11:44:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C H12 11:44:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C D45 11:45:00
2050496 Hejsek Filip KAM0204 C H16 11:46:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B H16 11:49:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C D10 11:50:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C D16 11:54:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 B H16 11:54:00
336743 Valášek Václav KAM0100 B H18 11:54:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C D16 11:56:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C D35 11:56:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A D21L 11:59:00
682695 Škácha Vít KAM0309 A H16 12:00:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A H18 12:00:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 R D21L 12:01:00
442850 Chaloupková Hana KAM0252 B D16 12:05:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C H20 12:08:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B D16 12:10:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM0253 B D16 12:12:00
2051509 Rusý Tomáš KAM9301 C H21L 12:20:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51385 Kurenda Karel KAS0501 C H14 11:13:00
1420740 Karvánek Matěj KAS0502 C H14 11:15:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 11:39:00
682680 Slezáčková Věra KAS6550 C D45 11:41:00
51383 Bujná Natalie KAS0351 C D16 11:53:00
7130603 Hnízdil Matěj KAS0301 B H16 11:55:00
51384 Kurendová Karolína KAS0251 D16 12:00:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
420404 Havlová Veronika KNC0800 HDR 11:00:00
515078 Havlová Eva KNC7851 C T 11:00:00
52256 Ludvíková Natálie KNC0751 C D12 11:03:00
51400 Ludvíková Alice KNC0555 C D14 11:04:00
438604 Havlová Tereza KNC0750 C D12 11:09:00
303945 Besta Lukáš KNC8101 C H21L 11:10:00
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C H75 11:18:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C D45 11:26:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C D55 11:30:00
232895 Čiháková Barbora KNC9950 C D20 11:30:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C D55 11:33:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 B D20 11:33:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C D45 11:37:00
52894 Votava Petr KNC6602 C H45 11:41:00
420407 Kozadajev Adam KNC0303 C H16 11:43:00
420401 Volek Robin KNC0701 C H12 11:46:00
420403 Volek Jaroslav KNC0100 C H18 11:48:00
438614 Fortelka Jiří KNC0702 C H12 11:57:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C H55 12:02:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B D16 12:04:00
224867 Ludvíková Katarina KNC7800 D35 12:05:00
9101673 Varga Ondřej KNC9900 C H20 12:10:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H35 11:01:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C H21L 11:08:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 C H14 11:10:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C H14 11:12:00
2060247 Černá Anežka KPY0650 C D12 11:13:00
2091547 Žebrák Adam KPY0505 C H14 11:14:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H45 11:16:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D18 11:17:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C H35 11:18:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 C D12 11:22:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D14 11:23:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D55 11:31:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C H21L 11:32:00
2103786 Duda František KPY4600 C H65 11:43:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C D21L 11:44:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C D45 11:51:00
51708 Kopecká Magdaléna KPY8250 C D35 12:09:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H55 12:18:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C HDR 11:00:00
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C HDR 11:00:00
8236 Kofroň Jan LBE1000 C HDR 11:00:00
2057906 Šimonová Zuzana LBE1650 C HDR 11:00:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C H45 11:32:00
7200132 Šimon Václav LBE9100 C H21L 11:37:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H65 11:45:00
52979 Šimon Jakub LBE8801 C H21L 11:58:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232232 Brabcová Jindra LCV4750 C D65 11:12:00
301423 Jandová Hana LCV7150 C D45 11:28:00
301526 Kozelka Jan LCV7000 C H45 11:33:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C HDR 11:00:00
8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C D21L 11:25:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C H21L 11:36:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2057904 Šimková Šárka LME1150 C HDR 11:00:00
2057903 Šimek Přemysl LME1400 HDR 11:00:00
2117410 Duchoslavová Lucie LME1062 C HDR 11:00:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 C H14 11:17:00
2115737 Duchoslav Radek LME0402 C H14 11:20:00
416325 Šimková Anežka LME0950 C D10 11:46:00
2045245 Šimková Markéta LME7755 C D35 11:55:00
2020717 Šimek Miroslav LME6300 C H55 12:07:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682100 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 11:22:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 B D12 11:26:00
7208219 Eiselt Jan LTP8801 C H21L 11:34:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C D10 11:49:00
7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 12:16:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51835 Král Eduard MFP1201 HDR 11:00:00
887613 Král Aleš MFP7808 C H35 11:04:00
232253 Pangrác Ondřej MFP7603 C H35 11:07:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B D14 11:11:00
49639 Nedbalová Magdalena MFP1053 C D10L 11:13:00
9201746 Siegl Roman MFP6700 C H21L 11:13:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C D10L 11:15:00
410727 Forst Albert MFP0901 C H10 11:17:00
218784 Pangracová Anna MFP0650 C D12 11:18:00
428223 Pelikánová Máša MFP0050 B D18 11:18:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C H45 11:20:00
428243 Šimšová Barbora MFP0150 B D18 11:21:00
7205563 Král Samuel MFP0801 C H10 11:22:00
2053580 Král Adam MFP0507 C H14 11:22:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 B D14 11:24:00
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C D45 11:25:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C D21L 11:43:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C H21L 11:44:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D45 11:46:00
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C D21L 11:53:00
52139 Králová Michaela MFP7959 C D35 12:02:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C D35 12:08:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C H55 12:12:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101102 Koč Zdeněk MKP4700 C H21L 11:15:00
9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C H75 11:19:00
2113476 Paulino Jose MKP8600 C H21L 11:27:00
995879 Reichl Tomáš MKP0100 C H18 11:47:00
336744 Maška Marek MKP8800 C H21L 11:49:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C H55 12:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101189 Holec Honza MOV6701 C H45 11:23:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51356 Hartlová Blanka ODV6350 C P 11:00:00
52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C T 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49370 Knotek Kamil OLP5701 C H55 12:11:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102772 Nováková Eliška PDY0150 C D18 11:15:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D45 11:47:00
(62)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C HDR 11:00:00
1406172 Šedivý Marek PGP1400 C HDR 11:00:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C D21K 11:00:00
887632 Štark Matěj PGP0409 C H14 11:09:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H21L 11:11:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C D65 11:14:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C H10 11:15:00
51263 Čermák Adam PGP9701 C H21L 11:17:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C D10L 11:19:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C H21L 11:19:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H35 11:20:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 B D18 11:20:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B D12 11:21:00
682331 Přibík Martin PGP7406 C H21L 11:21:00
9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C H14 11:23:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C H10 11:25:00
52106 Marečková Edita PGP8853 C D21L 11:27:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C H45 11:28:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C D21L 11:30:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C H21L 11:30:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 C D12 11:32:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C D21L 11:32:00
9767 Komín David PGP7405 C H21L 11:33:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B H14 11:34:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C H10 11:35:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D21L 11:37:00
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C H65 11:41:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C H12 11:43:00
443090 Janas Adam PGP0404 B H14 11:43:00
246900 Solár Vojtěch PGP0310 C H16 11:44:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21L 11:45:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C D45 11:48:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C H21L 11:48:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21L 11:49:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H16 11:51:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D21L 11:51:00
416118 Landovská Ivana PGP6251 C D45 11:52:00
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 C D16 11:52:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 A H21L 11:53:00
49844 Masopustová Elis PGP8656 C D21L 11:54:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 11:56:00
2060249 Janas Petr PGP0200 B H16 11:57:00
7201196 Siegl Matyáš PGP0104 B H18 11:57:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C H21L 11:57:00
1407423 Slavíková Silvie PGP9751 E D21L 11:58:00
515464 Novotná Marie PGP0354 C D16 11:59:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C H21L 11:59:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21L 12:00:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C D35 12:01:00
2800293 Hřivna Jakub PGP0305 A H16 12:02:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R D21L 12:02:00
2092354 Göth Mikuláš PGP0602 C H12 12:04:00
886265 Procházka Jan PGP8206 C H21L 12:05:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B D16 12:06:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C H21L 12:07:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C H21L 12:09:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C H12 12:11:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B D16 12:15:00
51276 Slavík Viktor PGP6300 C H55 12:16:00
7210114 Landovský Jakub PGP9601 C H21L 12:17:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R H21L 12:19:00
2099508 Střelba Antonín PGP0605 B H12 12:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515147 Matyšek Stanislav PLU7612 C HDR 11:00:00
2090864 Matyšková Kristýna PLU1050 C D10 11:56:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C T 11:00:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C D14 11:08:00
2073696 Polívková Beáta RIC0652 C D12 11:11:00
2096235 Mucha Ondřej RIC0400 C H14 11:11:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C H21L 11:12:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B D14 11:20:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C H35 11:24:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 B D12 11:24:00
2069064 Hudos Václav RIC0503 C H14 11:24:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 B H14 11:26:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B D12 11:29:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C D12 11:31:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C H35 11:33:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C D45 11:39:00
2069053 Holeček Štěpán RIC0401 B H14 11:40:00
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C D10 11:43:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C D35 11:49:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C H12 11:53:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C D35 11:54:00
2096270 Pethö Alex RIC0100 B H18 11:59:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C D35 12:03:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C HDR 11:00:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C HDR 11:00:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C P 11:00:00
2057901 Ra Luca ROU91LL P 11:00:00
2129199 Bazinková Blanka ROU8199 T 11:00:00
2127896 Krejčová Hana ROU0653 C D12 11:05:00
2127886 Krejčová Lucie ROU0453 B D14 11:12:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C H35 11:15:00
2129206 Bazinek Lukáš ROU08XX H10 11:18:00
2129203 Krátká Linda ROU0877 D10L 11:18:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C H35 11:23:00
2129207 Starý Tomáš ROU86XX H21L 11:26:00
428267 Pokorná Marcela ROU9151 D21L 11:29:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 11:29:00
2085606 Heller Jiří ROU0501 B H14 11:31:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C H35 11:32:00
2129200 Bazinek Richard ROU10XX H10L 11:35:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C H12 11:50:00
1602625 Buk Jindřich ROU9303 C H21L 11:51:00
2075666 Buk Petr ROU0001 B H18 11:56:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C D35 11:57:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C D10 11:58:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 12:06:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C D35 12:13:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T 11:00:00
2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C H45 11:09:00
416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C H45 11:21:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D18 11:22:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C D45 11:32:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C H45 11:34:00
8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A D20 11:36:00
8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C H35 11:37:00
2085006 Čech Adam ROZ0601 C H12 11:39:00
9005138 Jíra Filip ROZ0500 B H14 11:46:00
2102709 Svoboda František ROZ0700 C H12 11:48:00
7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C H16 11:48:00
2092423 Chalupová Aneta ROZ0250 C D16 12:02:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C D35 12:07:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B H12 12:21:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51561 Bašusová Olga SCP1250 C HDR 11:00:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C H35 11:08:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H21L 11:14:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C H45 11:27:00
51554 Bašus Ondřej SCP1000 C H10L 11:37:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C H65 11:44:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C D21L 11:45:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 11:46:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C H21L 12:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8170284 Prášil Ondřej SJC8401 C H21L 11:18:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 C D21L 11:38:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C HDR 11:00:00
2109683 Grisa Dominik SLA0900 C HDR 11:00:00
438033 Kunst Miroslav SLA1101 C HDR 11:00:00
224355 Straková Denisa SLA0750 C P 11:00:00
425546 Kunstová Anežka SLA1050 C D10L 11:09:00
995793 Svobodová Nela SLA1051 C D10L 11:14:00
2109680 Hrstková Eliška SLA1053 C D10L 11:20:00
2085659 Redlová Barbora SLA0650 B D12 11:28:00
2109682 Grisa Filip SLA0801 C H10L 11:41:00
2129245 Beran František SLA0700 C H12 11:54:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B H12 12:14:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B H12 12:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51550 Zmeková Míla SLP4451 C D65 11:11:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C H21L 12:04:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2057905 Lukavec Tomáš SMR1700 HDR 11:00:00
896962 Obuškevič Jan SMR7000 C HDR 11:00:00
7204495 Lukavec Petr SMR7800 C H21L 11:05:00
8074101 Pucherna Eduard SMR7401 C H35 11:27:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H45 11:15:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C H45 11:26:00
2113485 Hadačová Pavla SOB7152 C D45 11:27:00
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C H16 11:47:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C D45 11:50:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C D35 12:00:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515125 Vít Christian SPC1705 C HDR 11:00:00
7201195 Kalina Oskar SPC1502 C HDR 11:00:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C D10L 11:07:00
7204503 Vít David SPC7200 C H45 11:10:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C D10L 11:22:00
515003 Vít Damien SPC1300 C H10L 11:33:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 C D45 11:33:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C D21L 11:41:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C D10 11:53:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 C H21L 12:00:00
2102795 Štěňha David SPC0701 C H12 12:12:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C H21L 12:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656733 Bořánek Michal SSU0007 A H21L 12:01:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8118 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 11:00:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C HDR 11:00:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 B D14 11:15:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C H45 11:29:00
206351 Kubecová Jana STB7399 C D45 11:40:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C D21L 11:46:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202572 Junek Kryštof STH1201 C HDR 11:00:00
9090 Junek Petr STH7801 C H35 11:14:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C H10 11:28:00
(43)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7939 Motyčka Michael TAP1003 C HDR 11:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C HDR 11:00:00
2102563 Černá Jana TAP7250 C P 11:00:00
2129208 Bublíková Zuzana TAP7751 C T 11:00:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C D21K 11:01:00
2129209 Votruba Hana TAP0855 C D10L 11:05:00
2126350 Rosendorfová Hana TAP0551 C D14 11:06:00
51628 Štěpánková Emma TAP0953 C D10L 11:12:00
2108884 Bublíková Klára TAP0752 C D12 11:14:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C D10L 11:17:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 C H14 11:18:00
9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C H35 11:19:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C D45 11:20:00
2080980 Hlaváčková Lucie TAP1050 C D10L 11:21:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C H10 11:24:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C H21L 11:24:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 C H45 11:25:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B D12 11:25:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B H14 11:27:00
2099515 Smolková Romana TAP6951 C D45 11:31:00
2129215 Bublík František TAP0803 C H10 11:33:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B H14 11:33:00
2075696 Tůma Šimon TAP0400 B H14 11:35:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C H35 11:36:00
2084997 Hlaváček Vojtěch TAP0700 C H12 11:38:00
9201323 Kuchař Ondřej TAP0609 C H12 11:40:00
2081357 Melišík Jan TAP0502 B H14 11:42:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C H10L 11:43:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C D10 11:45:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 C D10 11:47:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C D45 11:49:00
2067973 Havelka Ondřej TAP0108 C H18 11:49:00
307344 Paulíny Monika TAP8151 C D35 11:50:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C H12 11:51:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C D35 11:53:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C H12 11:59:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A H16 12:01:00
7201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A H18 12:01:00
8233 Pop Jonáš TAP0600 C H12 12:06:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B D16 12:07:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B D16 12:11:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 B H20 12:14:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A D16 12:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8252 Berka Ondřej TJN1100 C HDR 11:00:00
8250 Táborský Ondřej TJN5605 C T 11:00:00
232629 Berková Květa TJN7350 C T 11:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7904 Berglová Amálie TJP1450 C HDR 11:00:00
7202860 Bergl Tomáš TJP7801 C H35 11:06:00
981824 Kalošová TerKa TJP8950 C D21L 11:28:00
51841 Bergl Jonáš TJP1100 C H10L 11:42:00
8631577 Berglová Lucie TJP8250 C D35 11:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053563 Skobová Tereza VIP7855 C D21K 11:03:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003010 Meier Milan VLI7301 C H45 11:13:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C H21L 11:35:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 C H21L 11:50:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C D10L 11:10:00
339547 Machová Karolína VSP0652 C D12 11:16:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A D14 11:17:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B D14 11:22:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C H10 11:26:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C H35 11:29:00
232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C D21L 11:31:00
8631586 Mach Radovan VSP6600 C H45 11:35:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 A H14 11:39:00
2032107 Průša Dominik VSP0406 A H14 11:45:00
553437 Průša Michal VSP7310 C H21L 11:52:00
601169 Bolehovský Michal VSP0202 B H16 11:53:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C D10 11:54:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C H55 12:09:00
232246 Meier David VSP0606 B H12 12:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C H45 11:14:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C H21L 12:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C H55 12:05:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092351 Švec Karel ZVO7601 C H35 11:00:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B D14 11:10:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B D14 11:13:00
2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C D18 11:13:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C H10 11:14:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C H14 11:16:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C D45 11:21:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 B H14 11:29:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C D45 11:35:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C H45 11:36:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B D16 12:03:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C H55 12:04:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B H12 12:13:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C D35 12:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051945 Opršal Juraj VBA8301 H35 11:17:00