Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník)

Klubová startovka

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Podílná u Aše
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000, stav II.2017
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovář Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Kluby:
52D     BSO     DCH     KSH     LCV     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     SKV     VEY     VPM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:47:00 47 167 Kirsch Stefan 52D5901 9590609 H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 192 Rambousek Marek BSO1400 7872 C HDR
10:00:00 00 195 Jirka Jindřich BSO1100 7874 C HDR
10:00:00 00 190 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C HDR
10:04:00 04 125 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C H21
10:04:00 04 81 Vít Tomáš BSO0800 2082912 C H10
10:17:00 17 65 Vítová Jana BSO 4659 D45
10:36:00 36 118 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H16
10:38:00 38 182 Schimm Dieter BSO4401 8689 C H65
10:40:00 40 89 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C H12
10:41:00 41 204 Gregor Richard BSO0900 301405 C LINIE
10:44:00 44 156 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C H45
10:45:00 45 121 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B H16
10:49:00 49 92 Spiřík František BSO0603 8683 C H12
11:09:00 69 49 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 194 Novotný Kryštof DCH1005 8046 HDR
10:00:00 00 5 Doubravová Barbora DCH0657 443100 C D12
10:03:00 03 33 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C D18
10:04:00 04 16 Chárová Anna Viktorie DCH0558 2121894 C D14
10:05:00 05 123 Svatek Daniel DCH0113 2090868 C H18
10:10:00 10 175 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
10:11:00 11 30 Daňková Dominika DCH0258 2103785 C D16
10:15:00 15 111 Svatek Samuel DCH0205 2090848 C H16
10:18:00 18 11 Novotná Kristýna DCH0655 443063 C D12
10:19:00 19 86 Navrátil Adam DCH0803 232365 H10
10:19:00 19 21 Gillarová Laura DCH0559 2103793 C D14
10:26:00 26 199 Novotný Vítek DCH0901 8047 LINIE
10:27:00 27 115 Trpák Jan DCH0309 2103765 C H16
10:47:00 47 206 Plevný Albert DCH0711 8025 LINIE
10:52:00 52 158 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C H45
10:58:00 58 95 Nikodém Ondřej DCH0606 443065 C H12
10:59:00 59 171 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:12:00 12 110 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16
10:12:00 12 9 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 C D12
10:26:00 26 179 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H65
10:28:00 28 152 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
10:51:00 51 107 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:50:00 50 185 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
11:06:00 66 71 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
11:10:00 70 75 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D65
11:39:00 99 59 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:12:00 12 38 Šilhavá Lucie LPM9451 236985 C D21
10:13:00 13 135 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
10:14:00 14 176 Bohuslav Václav LPM4201 51479 C H65
10:19:00 19 99 Šoupa Martin LPM0500 301717 C H14
10:23:00 23 67 Šoupová Jana LPM6850 301705 C D45
10:25:00 25 88 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C H10
10:28:00 28 1 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D10
10:29:00 29 200 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C LINIE
10:33:00 33 140 Bohuslav Václav LPM7206 7203340 C H35
10:35:00 35 103 Bohuslav Josef LPM0401 2082916 C H14
10:37:00 37 4 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C D10
10:40:00 40 155 Smaržík Jan LPM6910 4454 C H45
10:45:00 45 143 Černý Miroslav LPM7504 2081365 C H35
10:48:00 48 157 Šoupa Karel LPM6900 301709 C H45
10:50:00 50 168 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
10:51:00 51 43 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35
10:55:00 55 108 Szabó Vojtěch LPM0503 2102775 C H14
11:06:00 66 48 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35
11:12:00 72 50 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
11:13:00 73 150 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
11:19:00 79 78 Bohuslavová Věra LPM4850 51480 C D65
11:21:00 81 53 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 124 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
10:00:00 00 191 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C HDR
10:00:00 00 193 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
10:01:00 01 15 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14
10:01:00 01 80 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H10
10:03:00 03 28 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16
10:06:00 06 34 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D18
10:07:00 07 82 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H10
10:08:00 08 126 Šulc Marek 7 301507 H21
10:15:00 15 31 Petříková Adéla MAS0352 4455 B D16
10:16:00 16 85 Křížek Ivo MAS0801 301728 C H10
10:17:00 17 136 Pjenčák Roman 0 H35
10:18:00 18 112 Křížek Filip MAS0301 301509 C H16
10:20:00 20 40 Pelcová Tereza MAS9853 416189 C D21
10:24:00 24 114 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B H16
10:25:00 25 138 Křížek Filip MAS7800 301726 C H35
10:32:00 32 132 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C H21
10:38:00 38 164 Hájek Jan MAS5401 7885 C H55
10:39:00 39 119 Křížek Josef MAS0201 2026164 B H16
10:42:00 42 183 Chotětický Václav MAS5200 7886 C H65
10:44:00 44 166 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H55
10:46:00 46 91 Halík Libor MAS0700 237548 C H12
10:48:00 48 42 Halíková Renata MAS7850 0 C D35
10:56:00 56 159 Hansmann Martin 0 H45
11:01:00 61 147 Burša Pavel MAS7500 2087640 C H35
11:07:00 67 98 Brabec Matěj MAS0701 2026161 C H12
11:15:00 75 51 Křížková Jitka MAS8050 0 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Milota Josef MLA 9101679 H55
10:00:00 00 196 Placek Nikolas MLA1200 416174 C HDR
10:00:00 00 189 Prinzová Lada MLA1150 0 C HDR
10:05:00 05 61 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
10:09:00 09 134 Prinz Tomáš MLA8100 0 C H35
10:10:00 10 18 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D14
10:11:00 11 63 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D45
10:16:00 16 128 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C H21
10:20:00 20 197 Placek Tomas MLA0902 888609 C LINIE
10:22:00 22 178 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H65
10:23:00 23 100 Pivec Jan MLA0503 1421927 B H14
10:31:00 31 102 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B H14
10:32:00 32 153 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
10:32:00 32 201 Prinz Mikuláš MLA0901 301471 C LINIE
10:33:00 33 117 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C H16
10:35:00 35 163 Milota Josef MLA5801 0 C H55
10:38:00 38 203 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C LINIE
10:41:00 41 142 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C H35
10:42:00 42 211 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C P
10:47:00 47 106 Černý Jonáš MLA0501 1421915 B H14
10:49:00 49 144 Placek Petr MLA8000 7879 C H35
10:54:00 54 186 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H65
10:55:00 55 94 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C H12
10:57:00 57 45 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D35
11:00:00 60 160 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H45
11:10:00 70 72 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C D55
11:17:00 77 151 Černý Libor MLA6901 301466 C H35
11:20:00 80 Milota Jan MLA0500 232234 C P
11:20:00 80 66 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
11:27:00 87 55 Placková Veronika MLA8250 515060 C D35
11:33:00 93 57 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:34:00 34 26 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14
11:00:00 60 46 Polcarová Marcela NEK7250 301424 C D35
11:13:00 73 76 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 188 Pöselt Matyáš ONO0802 0 C HDR
10:04:00 04 36 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C D21
10:07:00 07 17 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D14
10:09:00 09 8 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C D12
10:12:00 12 127 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21
10:13:00 13 84 Pöselt Matyáš ONO0802 1428940 C H10
10:15:00 15 10 Holíková Petra ONO0653 2087719 C D12
10:16:00 16 39 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H45
10:16:00 16 20 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C D14
10:18:00 18 177 Frey Jaromír ONO4100 49619 C H65
10:21:00 21 12 Nejedlá Barbora ONO0750 301498 C D12
10:23:00 23 198 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C LINIE
10:25:00 25 23 Pecko Sára ONO0452 1428926 C D14
10:28:00 28 131 Hájek Jiří ONO6400 682072 C H21
10:30:00 30 116 Oncirk Jan ONO0301 9101105 A H16
10:30:00 30 207 Barda Tomáš ONO0302 301496 C P
10:31:00 31 25 Holíková Simona ONO0553 2087704 B D14
10:33:00 33 208 Holíková Ilona ONO 2087686 P
10:35:00 35 202 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C LINIE
10:36:00 36 133 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C H21
10:36:00 36 209 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C P
10:37:00 37 27 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C D14
10:39:00 39 104 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14
10:39:00 39 210 Pöselt Lukáš 301495 P
10:43:00 43 90 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C H12
10:45:00 45 212 Donda Jiří ONO7600 2102676 C P
10:51:00 51 214 Ševčíková Olga ONO7650 8678 P
10:52:00 52 93 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C H12
10:53:00 53 145 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H35
10:54:00 54 44 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C D35
10:57:00 57 216 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C P
10:58:00 58 69 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
11:01:00 61 96 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12
11:03:00 63 47 Urbánková Jana ONO7851 52182 C D35
11:04:00 64 97 Kule Oliver ONO0702 301493 H12
11:09:00 69 149 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:08:00 08 62 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
10:10:00 10 83 Turek Jakub SKV0801 7791777 C H10
10:14:00 14 64 Žandová Marie SKV6551 236486 C D45
10:21:00 21 137 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C H35
10:22:00 22 87 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
10:24:00 24 41 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C D21
10:27:00 27 101 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H14
10:27:00 27 14 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D12
10:28:00 28 24 Dítková Markéta SKV0451 682652 B D14
10:30:00 30 180 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65
10:31:00 31 2 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D10
10:32:00 32 162 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C H55
10:36:00 36 154 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H45
10:37:00 37 141 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
10:44:00 44 205 Vlašímská Anna SKV 237541 LINIE
10:48:00 48 213 Ondrová Jana SKV9999 301459 P
10:54:00 54 215 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C P
11:05:00 65 148 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35
11:18:00 78 52 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
11:18:00 78 74 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D55
11:22:00 82 79 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
11:24:00 84 54 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C D35
11:30:00 90 56 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:24:00 24 13 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C D12
11:02:00 62 172 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 35 Doležalová Barbora VPM9252 2085626 C D21
10:02:00 02 60 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C D45
10:08:00 08 37 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D21
10:09:00 09 109 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B H16
10:26:00 26 68 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C D45
10:29:00 29 161 Doležal Jan VPM5701 2075662 C H55
10:46:00 46 184 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
10:53:00 53 169 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
11:02:00 62 70 Doležalová Liběna VPM5950 2075661 C D55
11:04:00 64 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C H45

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 00 187 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 00 32 Vakant 0 Vakant D18
10:01 01 122 Vakant 0 Vakant H18
10:03 03 6 Vakant 32212 0 Vakant D12
10:06 06 174 Vakant 0 Vakant H65
10:06 06 7 Vakant 0 Vakant D12
10:13 13 19 Vakant 0 Vakant D14
10:21 21 113 Vakant 0 Vakant H16
10:22 22 22 Vakant 0 Vakant D14
10:24 24 130 Vakant 0 Vakant H21
10:29 29 139 Vakant 0 Vakant H35
10:34 34 181 Vakant 0 Vakant H65
10:34 34 3 Vakant 0 Vakant D10
10:41 41 165 Vakant 0 Vakant H55
10:42 42 120 Vakant 0 Vakant H16
10:43 43 105 Vakant 0 Vakant H14
10:56 56 170 Vakant 0 Vakant H55
10:57 57 146 Vakant 0 Vakant H35
11:14 74 73 Vakant 0 Vakant D55
11:16 76 77 Vakant 0 Vakant D65
11:36 96 58 Vakant 0 Vakant D35
10:02 02 173 Stecher Martin 0 Příchozí H65
10:07 07 29 Daňkovi 0 Příchozí D16
10:20 20 129 Šmejkal Ondřej 416188 Příchozí H21