Startovka závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Klubová startovka

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána / Böhmisches Tor
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Kadavý Petr - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Horáček Michal, Kvapil Petr, Posseltová Tereza
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí v terénech Lužických hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kluby:
AZL     BRM     BUL     DPU     FJI     SIP     19P     88P     ABM     ABR     ACB     ADA     ALB     AOP     AOV     API     ASU     BBM     BFM     BLI     BOR     BOV     BRU     BSO     BZR     CEL     CET     CST     DCE     DKL     DKP     DLT     DOB     DOK     DOR     EKP     EZL     FSP     FYD     HOR     CHA     JEN     JIL     JLI     KAM     KAS     KPY     KUL     LDC     LJN     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     MFP     OKP     PEN     PGP     PHK     PLU     ROU     RUM     SJC     SJH     SKV     SLA     SMB     SNA     SOB     SRK     STB     STH     SUL     TAP     TEP     TJN     TUR     TUV     VAM     VLI     VPM     VRL     VSP     ZVO     Ostatní kluby
(33)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1109 1230667 Edelhäuser Frank DE03344 P 09:30:00
1181 51132 Müller Petra DE02980 T 09:30:00
1178 9819 Müller Marko DE03038 T 09:30:00
505 2027345 Richter Alwin H12 09:31:00
471 1392627 Lucke Julius DE03870 H10 09:34:00
547 7205958 Lucke Moritz DE02611 H14 09:42:00
55 0 Schenk Frieda DE04050 D12 09:42:00
725 2174 Möser Uwe DE02679 H21K 09:45:00
639 9101195 Patommel Jens DE02923 H21L 09:50:00
642 591019 Leibiger Jens DE01710 H21L 09:56:00
649 888902 Kraemer Andrei DE01599 H21L 10:10:00
460 1853 Bader Gustav DE05141 H10L 10:11:00
1029 2027346 Drechsler Selma HDR 10:20:00
737 7210449 Burghardt Freddy DE01389 H21K 10:21:00
523 1414505 Saupe David DE03640 H12 10:25:00
288 7300239 Lucke Henrike DE02609 D40 10:28:00
198 1621997 Müller Dorothea DE02107 D21L 10:33:00
666 8215333 Lucke Jens DE02610 H21L 10:44:00
938 8629988 Kraemer Werner DE01604 H60 10:47:00
77 1424611 Drechsler Luise DE04754 D12 10:48:00
532 2021 Drechsler Jakob DE04755 H12 10:52:00
675 1007345 Mager Holger DE03201 H21L 11:02:00
916 1270562 Müller Matthias DE02115 H55 11:03:00
502 2011 Saupe Emil DE03831 H10 11:07:00
539 1411002 Hempel Julius H12 11:13:00
370 2047 Müller Anke DE02690 D50 11:16:00
682 7200392 Kretzschmar Matthias DE01627 H21L 11:16:00
214 9200394 Kraemer Jitka DE01601 D21L 11:21:00
580 8241104 Edelhäuser Nick DE02995 H14 11:21:00
310 2042 Saupe Kerstin DE02514 D40 11:34:00
695 1240788 Müller Philipp DE02120 H21L 11:42:00
699 821111 Bader Leif DE01038 H21L 11:50:00
703 9002828 Kraemer Peter DE02937 H21L 11:58:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
955 2048523 Kremer Christian DE03575 H65 09:32:00
957 501913 Frenzel Michael DE01774 H65 09:44:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
720 235013 Tröße Harald DE03946 H21K 09:30:00
412 1954025 Tröße Renate DE02722 D60 09:54:00
285 5199 Tröße Andrea DE02719 D40 10:19:00
967 1500707 Tröße Lutz DE02721 H65 10:44:00
498 2190608 Tröße Moritz DE04474 H10 10:55:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1117 8648671 Owczarz Hanna P 09:30:00
1177 8648670 Sitnicki Mariusz T 09:30:00
751 8648672 Kwapinski Dariusz H35 11:28:00
259 8648673 Bańska-Bodziona Aneta D35 11:33:00
753 7200181 Golinowski Paweł H35 11:34:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
927 7676763 Hoffmann Frank-Dieter DE04584 H55 11:36:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1088 2103725 Jakubík Vojta P 09:30:00
14 2069092 Nagyová Zuzana D10L 10:09:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
830 1396727 Pachnik Dariusz 19P6900 H45 10:17:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6 7200190 Dutkiewicz Wiktoria 88P0850 D10L 09:45:00
584 2099922 Sobiński Adrian 88P0800 H16 09:49:00
784 1411017 Jończy Daniel 88P7500 H40 09:58:00
645 9101295 Dzioba Mateusz 88P9500 H21L 10:02:00
556 54094 Tomalak Jakub 88P8900 H14 10:09:00
591 1396724 Pachnik Stanisław 88P0303 H16 10:10:00
465 1411015 Jończy Michał 88P0801 H10L 10:26:00
803 9101296 Dutkiewicz Damian 88P7700 H40 10:36:00
600 7200176 Jończy Jakub 88P0300 H16 10:37:00
572 2103953 Staszak Tomasz 88P0400 H14 10:57:00
612 2053617 Pawłowicz Bruno 88P0000 H18 11:20:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1108 236033 Höbig Antje DE03463 P 09:30:00
982 504611 Kern Wilmar DE01500 H70 10:17:00
494 6370 Höbig Felix DE05346 H10 10:43:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
874 5251 Rathmann Jens DE02406 H50 09:38:00
879 440450 Kirchner Jörg DE01516 H50 09:53:00
394 440486 Kirchner Gabriele DE01515 D55 10:31:00
396 1201261 Rathmann Constanze DE02404 D55 10:39:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
637 501931 Dittmann Robert DE01209 H21L 09:46:00
415 7204099 Tonn Gisela DE02705 D60 10:12:00
963 895377 Tonn Konrad DE02706 H65 10:20:00
108 300727 Lommatzsch Nadja DE03004 D14 10:22:00
417 7552803 Janus Andrea DE02102 D60 10:24:00
341 300630 Scheuermann Katrin DE02948 D45 10:28:00
598 7777774 Scheuermann Martin DE02533 H16 10:31:00
842 300657 Scheuermann Jürgen DE02936 H45 10:41:00
115 336125 Lommatzsch Lena DE03003 D14 10:43:00
968 8301951 Härtelt Helmut DE01917 H65 10:50:00
399 1028620 Wiedenfeld Ute DE02843 D55 10:51:00
497 0 Lommatzsch Henrik H10 10:52:00
914 7300398 Wiedenfeld Frank DE02842 H55 10:57:00
942 307016 Paschka Frank DE02187 H60 10:59:00
207 15002 Engelhardt Katja DE01287 D21L 11:00:00
404 8622642 Kuleva Angelina DE01660 D55 11:11:00
919 1961138 Zimmermann Gerd DE02906 H55 11:12:00
613 7208002 Scheuermann Erik DE02947 H18 11:23:00
687 9005174 Hickethier Manfred DE01999 H21L 11:26:00
385 336102 Schmikale Elke DE02938 D50 12:01:00
767 7803 Rößler Karsten DE05069 H35 12:16:00
(40)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
975 7077779 Krüger Holm DE01636 H70 09:35:00
226 7205441 Bauer Laura D21K 09:35:00
632 1985456 Kundisch Wieland DE01667 H21L 09:36:00
180 1984 Bader Anne DE05147 D21L 09:39:00
723 888038 Zelenin Anatoly DE02895 H21K 09:39:00
423 1505 Reichert Margit DE02418 D65 09:41:00
410 2068131 Krüger Angelika DE01635 D60 09:42:00
727 2036290 Knitsch Sebastian DE03307 H21K 09:51:00
640 8400051 Olunczek Andrej DE02178 H21L 09:52:00
144 1424612 Kaufmann Hanne DE05054 D16 09:56:00
959 7501901 Conrad Helmut DE01421 H65 09:56:00
190 1994620 Flechsig Theresa DE01340 D21L 10:09:00
1030 445644 Rickmeyer Tina DE03287 HDR 10:20:00
194 7205642 Jaunsproge Mara DE01435 D21L 10:21:00
889 1506 Wendisch Mayk DE02822 H50 10:23:00
964 1392637 Haufe Christian DE01929 H65 10:26:00
984 2222222 Müller Rainer DE02121 H70 10:29:00
197 8080192 Uiboupin Kerstin DE03641 D21L 10:30:00
564 8632866 Siegert Marek DE02265 H14 10:33:00
201 1280593 Nieke Corinna DE02949 D21L 10:42:00
896 2005295 Kaufmann Kay-Uwe DE01484 H50 10:44:00
203 411505 Wolfram Ninett DE02876 D21L 10:48:00
117 8000003 Rimpel Gesine DE02462 D14 10:49:00
899 651114 Drechsel Michael DE02950 H50 10:53:00
626 7626785 Strobel Arnd DE05265 H20 10:57:00
536 2068132 Kögler Jonas DE04824 H12 11:04:00
903 1990001 Lubs Alexander DE02607 H50 11:05:00
403 620713 Leideck Heike DE01714 D55 11:07:00
905 2032226 Müller Rico DE03286 H50 11:11:00
610 2068140 Klein Marek DE02940 H18 11:14:00
357 2008970 Woy Anja DE02882 D45 11:16:00
948 7777777 Kundisch Diethard DE02928 H60 11:17:00
922 630617 Nieke Hagen DE02939 H55 11:21:00
372 2005299 Drechsel Ines DE01232 D50 11:22:00
950 2015265 Strobel Joachim DE02952 H60 11:23:00
752 8444555 Rewig Thomas H35 11:31:00
690 990003 Wuttig Thomas DE02887 H21L 11:32:00
445 2237 Grosse Ingrid DE01871 D75 11:33:00
698 7207178 Klein Cedrik DE01528 H21L 11:48:00
713 1986035 Leideck Karsten DE02927 H21L 12:18:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
732 8337338 Birnstock Jan DE01096 H21K 10:06:00
864 7201458 Ochmann Torsten DE02167 H45 11:25:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
544 2015100 Jeschke Till DE04249 H14 09:33:00
875 7651121 Eppendorfer Jörg DE01293 H50 09:41:00
602 8333336 Borrmann Malte DE01143 H16 10:43:00
163 428643 Vogt Felicitas DE02768 D18 11:14:00
620 7040901 Vogt Moritz DE02770 H18 11:44:00
389 428657 Schröter Petra DE02209 D50 12:13:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
444 1969 Eulitz Ilse DE01298 D75 11:27:00
929 997925 Kretzschmar Frank DE01626 H55 11:42:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1107 1672 Büchner Beate DE03588 P 09:30:00
430 1424605 Fillinger Rosemarie DE01317 D70 09:32:00
436 1551947 Thiel Susi DE02696 D70 10:08:00
290 2060352 Shmakova Alina DE04632 D40 10:34:00
840 8241268 Bleidorn Stefan DE01105 H45 10:37:00
987 6104 Fillinger Helmut DE01316 H70 10:47:00
83 2060353 Tovchigrechko Maria DE04633 D12 11:06:00
867 1402008 Röhner Uwe DE02479 H45 11:09:00
951 1672 Büchner Siegfried DE01378 H60 11:26:00
(28)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1110 8040766 Cruse Katrin DE01427 P 09:30:00
1179 411575 Schenk Stefan DE05519 T 09:30:00
509 2066 Mühlstädt Lennart DE03702 H12 09:43:00
432 2711 Renger Rita DE02430 D70 09:44:00
8 2080 Wetzel Jannika DE04007 D10L 09:51:00
550 7204523 Knoppik Philipp DE05471 H14 09:51:00
58 2194 Wagenknecht Meta DE05253 D12 09:51:00
514 8635837 Dequiedt Loic DE03025 H12 09:58:00
882 236150 Schäfer Steffen DE02524 H50 10:02:00
103 7300445 Mühlstädt Anna DE02685 D14 10:07:00
459 5792 Klotz Arthur DE05251 H10L 10:08:00
518 2023892 Wetzel Niklas DE03107 H12 10:10:00
885 8230366 Cruse Kay DE01428 H50 10:11:00
15 2004 Wetzel Emilia DE04006 D10L 10:12:00
461 5790 Eckstädt Oliver DE05252 H10L 10:14:00
558 2117453 Weihnacht Julius DE04733 H14 10:15:00
521 1410961 Schäfer Tomas DE04447 H12 10:19:00
286 1976057 Wetzel Annegret DE02836 D40 10:22:00
199 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21L 10:36:00
943 1106055 Juckelandt Wolf-Gerold DE03006 H60 11:02:00
355 2822 Schäfer Katrin DE02521 D45 11:10:00
924 7040959 Ansorge Ronald DE02924 H55 11:27:00
374 1310763 Juckelandt Sabine DE03000 D50 11:28:00
378 2035203 Ansorge Silke DE01024 D50 11:40:00
696 7205960 Wetzel Hendryk DE02837 H21L 11:44:00
761 7110882 Heidrich Hannes H35 11:58:00
704 9005256 Friedländer Emil DE01780 H21L 12:00:00
763 51234 Vančura Martin ASU8049 C H35 12:04:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
876 1399062 Roßberg Veit DE02492 H50 09:44:00
330 7820 Rupsch Eileen DE02503 D45 09:55:00
347 1399070 Zelenin Jekaterina DE02897 D45 10:46:00
668 888927 Rogalski Paul DE03869 H21L 10:48:00
898 1399066 Richling Peter DE02437 H50 10:50:00
900 1399064 Böhme Gerd DE01131 H50 10:56:00
405 6317 Fritzsche Martina DE01788 D55 11:15:00
128 7814 Rupsch Finnja DE03687 D14 11:22:00
373 1399061 Roßberg Cornelia DE02490 D50 11:25:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1104 1407598 Lemnitzer Eberhard DE01720 P 09:30:00
431 7204585 Lemnitzer Erika DE01721 D70 09:38:00
901 680111 Brettschneider Uwe DE01349 H50 10:59:00
353 8150269 Kubald Katrin DE01642 D45 11:04:00
906 5054 Feldmann André DE04938 H50 11:14:00
371 5068 Ferchow Anne DE01312 D50 11:19:00
908 8200466 Demmig Sven DE01184 H50 11:20:00
383 5067 Feldmann Gudrun DE03530 D50 11:55:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
182 423895 Fell Ronja DE03593 D21L 09:45:00
818 9150573 Adorján Péter DE01003 H45 09:53:00
335 303100 Kaminskaite Edita DE01467 D45 10:10:00
890 9660820 Trösch Urs DE03328 H50 10:26:00
894 2005696 Olisauskas Raimondas DE03308 H50 10:38:00
768 8110680 Schwartz Tobias DE03461 H35 12:19:00
(88)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1116 205615 Průchová Elena BOR6850 C P 09:30:00
771 7207489 Patka Miroslav BOR7715 C H40 09:34:00
422 2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D65 09:35:00
774 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C H40 09:38:00
4 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C D10L 09:39:00
474 7207504 Patka Marek BOR0902 C H10 09:43:00
451 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C H10L 09:44:00
777 8472 Spejchal Petr BOR7512 C H40 09:44:00
141 2800957 Tymešová Anna BOR0253 B D16 09:47:00
424 8433 Bartoňová Marie BOR5351 C D65 09:47:00
57 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D12 09:48:00
958 8533 Švihovský Jaroslav BOR5003 C H65 09:50:00
25 4427 Michálková Ema BOR0857 C D10 09:50:00
9 4399 Haasová Anežka BOR0956 C D10L 09:54:00
551 4360 Janoušek Slávek BOR0400 B H14 09:54:00
59 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D12 09:54:00
478 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C H10 09:55:00
513 4400 Studničný Adam BOR0701 B H12 09:55:00
783 8442 Rejman Josef BOR7415 C H40 09:56:00
729 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H21K 09:57:00
553 4368 Ort Haštal BOR0401 B H14 10:00:00
101 4357 Štěpánková Běla BOR0555 C D14 10:01:00
515 2129243 Vávra Tomáš BOR0700 C H12 10:01:00
457 2129238 Šmidek František BOR0811 C H10L 10:02:00
731 1993526 Průcha Pavel BOR9304 C H21K 10:03:00
13 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C D10L 10:06:00
788 7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H40 10:06:00
63 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D12 10:06:00
31 4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 10:08:00
149 7006058 Steinert Luise DE02311 D16 10:11:00
791 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H40 10:12:00
557 2129237 Čapek Ondřej BOR0404 C H14 10:12:00
65 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D12 10:12:00
519 4434 Zeman Jakub BOR0704 C H12 10:13:00
485 361279 Bouda Jakub BOR0804 C H10 10:16:00
34 4381 Štěpánková Magdaléna BOR0764 C D10 10:17:00
831 1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C H45 10:19:00
795 8513 Karvánek Petr BOR6600 C H40 10:20:00
1033 4372 Frantálová Felicie BOR0658 C HDR 10:20:00
1032 2129244 Jacklová Liliana BOR0959 C HDR 10:20:00
1028 4431 Vacek Kryštof BOR1005 C HDR 10:20:00
1027 4439 Zemancová Nelly BOR0953 C HDR 10:20:00
1026 4407 Mitiska Matěj BOR0905 C HDR 10:20:00
1025 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C HDR 10:20:00
1024 4436 Michálková Ela BOR1152 C HDR 10:20:00
560 4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H14 10:21:00
487 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C H10 10:22:00
153 7122003 Neumann Lena DE02141 D16 10:23:00
464 4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10L 10:23:00
109 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C D14 10:25:00
439 8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C D70 10:26:00
196 7770777 Straube Hanka DE02339 D21L 10:27:00
524 4378 Vacek Ondřej BOR0708 C H12 10:28:00
466 7707777 Neumann Rasmus DE03015 H10L 10:29:00
563 446338 Mašek Matěj BOR0410 C H14 10:30:00
111 682369 Jakoubková Anna BOR0457 C D14 10:31:00
801 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40 10:32:00
72 4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12 10:33:00
113 446324 Průšková Tereza BOR0456 C D14 10:37:00
74 4359 Zemancová Nicol BOR0458 C D12 10:39:00
667 9150799 Bräuer Dennis DE01153 H21L 10:46:00
897 8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 10:47:00
845 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45 10:47:00
157 2801018 Rybářová Tereza BOR0153 B D18 10:50:00
939 8436 Pávek Miloš BOR5801 C H60 10:50:00
78 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 C D12 10:51:00
47 4441 Koudelková Katrin BOR0856 C D10 10:56:00
850 8521 Machara Martin BOR6900 C H45 10:57:00
401 232182 Šípová Soňa BOR6150 C D55 10:59:00
500 4379 Göttlich Vít BOR0800 C H10 11:01:00
535 7208072 Patka Kryštof BOR0702 C H12 11:01:00
854 8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C H45 11:05:00
367 8448 Gottlichová Jitka BOR6752 C D50 11:07:00
301 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C D40 11:07:00
86 2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 C D12 11:15:00
126 4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B D14 11:16:00
174 1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D20 11:17:00
406 8464 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 11:19:00
166 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D18 11:26:00
375 8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 11:31:00
617 7210804 Tománek Josef BOR0102 B H18 11:35:00
996 2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H75 11:36:00
311 8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D40 11:37:00
928 50000 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 11:39:00
755 995805 Nehasil David BOR7713 C H35 11:40:00
998 4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H75 11:48:00
316 7209370 Patková Kateřina BOR7853 C D40 11:52:00
390 8512 Halířová Eva BOR6654 C D50 12:16:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
956 2021649 Schwanitz Jürgen DE02229 H65 09:38:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
708 8631446 Guthier Cedric DE01891 H21L 12:08:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
443 6035 Schmiedeberg Brigitte DE02579 D75 11:21:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1106 428541 Weidig Sonja P 09:30:00
1103 428545 Weidig Levin P 09:30:00
884 1751 Wolf Tobias DE02872 H50 10:08:00
122 428543 Weidig Hannah D14 11:04:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
684 236516 Pflug Norbert DE02365 H21L 11:20:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1111 2048101 Matussek Manja P 09:30:00
1105 2048107 Matussek Jakob P 09:30:00
1180 2048105 Dethloff Sebastian T 09:30:00
546 2048102 Matussek Valentin H14 09:39:00
1031 7040167 Hähnel Ron HDR 10:20:00
342 690606 Thomas Sylvia DE03391 D45 10:31:00
289 2048103 Herrmann Cathleen D40 10:31:00
574 7050104 Hähnel Per DE04494 H14 11:03:00
859 7003439 Sickert Rene DE02263 H45 11:15:00
863 1398533 Schmidt Henning DE02560 H45 11:23:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
434 1863 Bader Hilde DE01037 D70 09:56:00
983 7080646 Bader Achim DE01036 H70 10:23:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
676 7300152 Spengler Andreas DE02294 H21L 11:04:00
991 888913 Güth Hans DE03772 H75 11:06:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
880 8632434 Ehms Holger DE03198 H50 09:56:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
20 9785 Janatová Violka DKP0950 C D10 09:35:00
449 8277 Janata Matěj DKP1111 C H10L 09:38:00
228 443061 Klašková Josefina DKP9651 C D21K 09:39:00
821 8650 Klaška Pavel DKP6500 C H45 09:59:00
413 301365 Svobodná Eva DKP5851 C D60 10:00:00
245 8112244 Erlebach Kimberly DE04228 D21K 10:13:00
247 8945 Setínková Zuzana DKP5753 C D21K 10:17:00
418 8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D60 10:30:00
988 8266333 Procházka Aleš DKP4700 C H70 10:53:00
678 515448 Illner Jakub DKP6601 C H21L 11:08:00
681 888608 Janata Martin DKP8306 C H21L 11:14:00
947 49871 Svobodný Petr DKP5800 C H60 11:14:00
212 9944499 Karochová Simona DKP8853 C D21L 11:15:00
257 9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D35 11:27:00
691 8332223 Treblow Dennis DE03782 H21L 11:34:00
377 231939 Illnerová Daniela DKP6651 C D50 11:37:00
379 49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D50 11:43:00
267 9999888 Janatová Lucie DKP8154 C D35 11:57:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1119 440490 Leníková Jana DLT6151 C P 09:30:00
1118 236061 Nosek Martina DLT7251 C P 09:30:00
1113 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C P 09:30:00
1175 336778 Nosek Petr DLT6901 C T 09:30:00
674 8112255 Lehner Korbinian DE01703 H21L 11:00:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
635 504407 Pachnik Wojciech DOB9101 C H21L 09:42:00
204 1394898 Szeliga Malgorzata DOB9399 C D21L 10:51:00
999 2112867 Klawun Kendray Werner George DE03754 H75 11:54:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
877 6195 Hunger Axel DE02063 H50 09:47:00
979 1090347 Stöhr Thomas DE02326 H70 09:59:00
644 8657096 Synek Petr DOK0200 A H21L 10:00:00
646 688312 Francke Jan DOK8400 C H21L 10:04:00
797 7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40 10:24:00
395 886261 Kapounová Jitka DOK6050 C D55 10:35:00
611 2053518 Meduna Jakub DOK0000 C H18 11:17:00
164 51496 Zapalačová Petra DOK0154 C D18 11:18:00
614 8657097 Synek Antonín DOK0001 A H18 11:26:00
260 7200372 Synková Petra DOK7950 C D35 11:36:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
179 0 Rutckaia Viktoriia DE04856 D21L 09:36:00
651 7891000 Peters Nils DE05481 H21L 10:14:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
629 7205000 Černý Ondřej EKP8511 C H21L 09:30:00
1173 300902 Wagner Sabine DE03634 T 09:30:00
1176 6528 Wagner Sophie DE03633 T 09:30:00
1174 6502 Wagner Martina DE03342 T 09:30:00
137 49632 Fantová Kateřina EKP0256 B D16 09:35:00
183 411433 Moraweck Karolin DE03396 D21L 09:48:00
823 515152 Pecka Jan EKP6800 C H45 10:03:00
829 51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H45 10:15:00
106 2067230 Izáková Eva EKP0651 B D14 10:16:00
835 886298 Kabát Jan EKP6912 C H45 10:27:00
345 51583 Fantová Libuše EKP5650 C D45 10:40:00
665 2032158 Koucký Martin EKP9700 C H21L 10:42:00
669 2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21L 10:50:00
904 660114 Kudraß Peter DE03631 H50 11:08:00
218 7207027 Černá Hana EKP8459 C D21L 11:33:00
266 361968 Izáková Ivana EKP7453 C D35 11:54:00
707 411439 Moraweck Sebastian DE03629 H21L 12:06:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
660 7208676 Lenz Robin DE05242 H21L 10:32:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1188 8476 Čechová Jana FSP8353 C T 09:30:00
650 416195 Čech Jan FSP7900 C H21L 10:12:00
851 682118 Krausz Milan FSP6700 C H45 10:59:00
915 411411 Döring Uwe H55 11:00:00
933 411455 Döring Jürgen H55 11:54:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1115 0 Čabanová Petra FYD7550 C P 09:30:00
1112 0 Čabanová Lenka FYD0151 C P 09:30:00
325 8328 Macháčková Michaela FYD7299 C D45 09:40:00
96 8327 Čabanová Tereza FYD0450 C D14 09:46:00
881 8333 Macháček Aleš FYD6400 C H50 09:59:00
241 515182 Würzová Anna FYD9451 C D21K 10:05:00
962 8332 Juřina Robert FYD4900 C H65 10:14:00
339 515004 Würzová Kateřina FYD6952 C D45 10:16:00
1040 0 Čabanová Eva FYD0951 C HDR 10:20:00
834 1407595 Finkenstaedt Björn H45 10:25:00
170 2103232 Würzová Karolína FYD9852 C D20 10:45:00
173 49995 Macháčková Eliška FYD9851 C D20 11:09:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
476 52275 Škorpil Marek HOR0900 C H10 09:49:00
883 2011900 Škorpil Martin HOR5700 C H50 10:05:00
(39)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1114 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C P 09:30:00
1165 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C T 09:30:00
1 2084446 Tomanicová Stela CHA1051 C D10L 09:30:00
138 2049591 Divišková Rebeka CHA0352 C D16 09:38:00
473 2092428 Polák Tomáš CHA0801 C H10 09:40:00
450 2084443 Krojidlo Matyáš CHA0803 C H10L 09:41:00
475 2049586 Houda Lukáš CHA0800 C H10 09:46:00
97 2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 B D14 09:49:00
477 2084433 Sychra Šimon CHA0802 C H10 09:52:00
237 8897 Krtičková Michaela CHA7952 C D21K 09:57:00
145 2070839 Růžičková Vendula CHA0252 A D16 09:59:00
61 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D12 10:00:00
516 2095974 Březina Karel CHA0605 B H12 10:04:00
147 8181 Jeřábková Andrea CHA0253 C D16 10:05:00
590 8173 Husák Martin CHA0300 C H16 10:07:00
66 2070848 Klustová Tereza CHA0751 C D12 10:15:00
593 8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H16 10:16:00
151 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C D16 10:17:00
463 2084447 Tůma Vojtěch CHA0804 C H10L 10:20:00
1043 4403304 Vítková Adriana CHA0852 C HDR 10:20:00
1041 4403302 Prokopová Tereza CHA1151 C HDR 10:20:00
1039 553441 Krtička Jáchym CHA1000 C HDR 10:20:00
68 2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D12 10:21:00
595 436449 Danko Štěpán CHA0301 C H16 10:22:00
597 2084441 Holan Petr CHA0303 C H16 10:28:00
110 2084439 Cihlářová Barbora CHA0451 C D14 10:28:00
525 5179 Krupka Daniel CHA0703 C H12 10:31:00
599 2084431 Paluba Luděk CHA0304 C H16 10:34:00
41 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D10 10:38:00
601 2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B H16 10:40:00
529 2084432 Sychra Marek CHA0604 C H12 10:43:00
76 2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D12 10:45:00
531 2084440 Gomolák Jan CHA0603 C H12 10:49:00
80 8908 Krtičková Ester CHA0754 C D12 10:57:00
82 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C D12 11:03:00
85 2084442 Holanová Lucie CHA0655 C D12 11:12:00
125 436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D14 11:13:00
907 2084445 Cihlář Robert CHA6601 H50 11:17:00
127 2070843 Houdová Veronika CHA0552 C D14 11:19:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1102 411599 Horáček Tomáš JEN7700 C P 09:30:00
549 7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B H14 09:48:00
187 7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D21L 10:00:00
480 2103239 Horáček Dominik JEN0804 C H10 10:01:00
491 2060293 Horáček Jakub JEN0800 C H10 10:34:00
565 2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B H14 10:36:00
44 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C D10 10:47:00
313 2060294 Hoetzelová Zuzana JEN7754 C D40 11:43:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
292 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D40 10:40:00
931 682091 Karel Miloš JIL6004 C H55 11:48:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1171 2120656 Keltner Marek 92X7600 T 09:30:00
1170 2120665 Pešík Michal 92X7701 T 09:30:00
630 2095954 Štryncl Pavel 92X7700 H21L 09:32:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1090 2080943 Semíková Julie KAM0358 C P 09:30:00
638 920683 Semík Ondřej KAM9401 E H21L 09:48:00
146 515426 Semíková Lucie KAM0250 A D16 10:02:00
29 2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C D10 10:02:00
662 52279 Semík Luboš KAM6201 C H21L 10:36:00
73 52122 Žemlová Barbora KAM0751 C D12 10:36:00
209 9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C D21L 11:06:00
258 2084947 Žemlová Eva KAM7550 C D35 11:30:00
868 995804 Ročejdl Marek KAM6400 C H45 11:31:00
363 2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C D45 11:34:00
757 2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C H35 11:46:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
810 7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 09:37:00
411 682674 Malá Jitka KAS5451 C D60 09:48:00
142 51383 Bujná Natalie KAS0351 C D16 09:50:00
433 682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D70 09:50:00
586 7130603 Hnízdil Matěj KAS0301 B H16 09:55:00
435 682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C D70 10:02:00
980 682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C H70 10:05:00
837 682631 Eichler Petr KAS6900 C H45 10:31:00
350 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 10:55:00
575 51385 Kurenda Karel KAS0501 C H14 11:06:00
992 682601 Štrojsa Josef KAS4000 C H75 11:12:00
388 682680 Slezáčková Věra KAS6550 C D50 12:10:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
186 301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21L 09:57:00
740 0 Grabmüller Radek KPY8300 C H21K 10:30:00
348 53182 Kohlová Alena KPY6051 C D45 10:49:00
711 301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21L 12:14:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
548 2107022 Mužíček Martin KUL0501 C H14 09:45:00
815 0 Jareš Daniel KUL6900 H45 09:47:00
527 0 Jareš Ondřej KUL0600 C H12 10:37:00
256 2082939 Budilová Jana KUL8150 C D35 11:24:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
813 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H45 09:43:00
878 7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 09:50:00
234 1425355 Vaňková Saša LDC8550 C D21K 09:51:00
143 505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C D16 09:53:00
819 7007007 Štěpán Petr LDC7301 C H45 09:55:00
785 7400074 Gálus Igor LDC7302 C H40 10:00:00
438 232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C D70 10:20:00
1042 2111720 Zít Václav LDC1300 C HDR 10:20:00
1035 1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C HDR 10:20:00
965 7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C H65 10:32:00
895 435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 10:41:00
940 8337 Stibal Ivan LDC5701 C H60 10:53:00
369 8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C D50 11:13:00
254 347881 Zítová Pavla LDC8151 C D35 11:18:00
359 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D45 11:22:00
384 440493 Burdová Simona LDC6851 C D50 11:58:00
386 8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 12:04:00
764 7205956 Zít Jan LDC8200 C H35 12:07:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
977 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 09:47:00
(20)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1089 0 Hejna Štěpán LLI0602 C P 09:30:00
1190 2070805 Marek Lukáš LLI9800 C T 09:30:00
1187 2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C T 09:30:00
323 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D45 09:34:00
817 434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45 09:51:00
236 8546 Korejčíková Dáďa LLI5550 C D21K 09:55:00
592 9101104 Peterka Jakub LLI0404 A H16 10:13:00
437 8242 Kubíková Hela LLI4851 C D70 10:14:00
594 2032132 Bradáč David LLI0203 B H16 10:19:00
249 8659388 Fürstová Anna LLI9854 A D21K 10:21:00
832 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H45 10:21:00
664 8651739 Fürst Matouš LLI9603 R H21L 10:40:00
604 682626 Hejna Hynek LLI0300 C H16 10:49:00
913 51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C H55 10:54:00
571 2112779 Šašek Martin LLI0501 C H14 10:54:00
849 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H45 10:55:00
337 2049529 Marková Jana LLI7152 C D45 11:31:00
132 2060281 Marková Hana LLI0450 C D14 11:34:00
930 2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C H55 11:45:00
705 8659416 Melichar Petr LLI0001 A H21L 12:02:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
809 2061860 Izák Pavel LME7102 C H45 09:35:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
758 995826 Ryjáček Jan LPM8004 C H35 11:49:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
714 8656511 Procházka David LPU9113 R H21L 12:20:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1092 7207873 Riby Thomas LTP0202 C P 09:30:00
545 420453 Haslinger Leopold LTP0403 C H14 09:36:00
139 7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 09:41:00
555 2082919 Klein Martin LTP0404 C H14 10:06:00
828 682114 Bruner Luboš LTP6501 C H45 10:13:00
336 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C D45 10:13:00
735 420447 Juren Lukáš LTP9703 C H21K 10:15:00
362 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45 10:22:00
839 682112 Kruschina Jan LTP7202 C H45 10:35:00
841 51279 Bílý Petr LTP6805 C H45 10:39:00
171 7200332 Žejdlíková Karolína LTP9950 B D20 10:53:00
119 342046 Karpíšková Kateřina LTP0450 C D14 10:55:00
159 7200323 Riby Rose LTP0051 B D18 10:58:00
853 682100 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 11:03:00
161 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D18 11:06:00
537 7208204 Riby Philip LTP0702 C H12 11:07:00
946 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 11:11:00
360 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 11:25:00
692 7200331 Bílý Jakub LTP0104 A H21L 11:36:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
873 515016 Suk Jiří MFP6401 C H50 09:35:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
338 236111 Nováková Irena OKP6651 C D45 10:19:00
861 51680 Novák Libor OKP6504 C H45 11:19:00
866 51679 Novák Ivo OKP6200 C H45 11:29:00
309 681852 Balusková Ida OKP7350 C D40 11:31:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H50 10:17:00
402 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 11:03:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
409 301361 Jelínková Radana PGP5851 C D60 09:36:00
775 899152 Nemšovský Petr PGP7602 C H40 09:40:00
184 7300087 Ježková Dominika PGP9053 C D21L 09:51:00
781 231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H40 09:52:00
334 231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C D45 10:07:00
483 2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C H10 10:10:00
192 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 10:15:00
559 2099511 Kabát Martin PGP0408 B H14 10:18:00
419 52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C D60 10:36:00
603 8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H16 10:46:00
398 51660 Ježková Regina PGP6352 C D55 10:47:00
569 2121096 Čtrnáct František PGP0401 B H14 10:48:00
400 232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55 10:55:00
172 331147 Hrabánková Zuzana PGP9950 B D20 11:01:00
970 232091 Jelínek Martin PGP5103 C H65 11:02:00
608 2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C H18 11:08:00
920 303940 Hrabánek David PGP6003 C H55 11:15:00
307 2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C D40 11:25:00
261 899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C D35 11:39:00
265 51688 Tichovská Hana PGP8251 C D35 11:51:00
269 682094 Šimerková Olga PGP7551 C D35 12:03:00
709 682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21L 12:10:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
648 2078454 Tihon Michal PHK7905 C H21L 10:08:00
416 2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60 10:18:00
936 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H60 10:41:00
670 2059764 Galbavý Matěj PHK0007 A H21L 10:52:00
210 2096126 Tihonová Martina PHK8651 C D21L 11:09:00
993 9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H75 11:18:00
689 515050 Mašata Roman PHK7107 C H21L 11:30:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
765 2067929 Krtička Jan PLU7931 C H35 12:10:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1189 2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C T 09:30:00
886 2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C H50 10:14:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1091 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 P 09:30:00
1186 2127855 David Daniel RUM0002 T 09:30:00
3 4641713 Davidová Beatrice RUM0752 C D10L 09:36:00
961 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H65 10:08:00
793 2120650 Novák Petr RUM7401 C H40 10:16:00
1034 0 David Viktor RUM1201 HDR 10:20:00
70 4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C D12 10:27:00
304 2801028 Nováková Markéta RUM7451 C D40 11:16:00
130 2126349 Davidová Noemi RUM0551 C D14 11:28:00
616 4641715 Novák Jakub RUM0001 B H18 11:32:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1183 515133 Lepšík Petr SJC8203 C T 09:30:00
243 8008017 Švihovská Eva SJC8352 C D21K 10:09:00
246 7778952 Knoblochová Kamila SJC8356 C D21K 10:15:00
653 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C H21L 10:18:00
655 8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A H21L 10:22:00
397 9908 Benešová Iva SJC6151 C D55 10:43:00
672 8290987 Beneš Jan SJC8703 C H21L 10:56:00
945 9907 Beneš Josef SJC5801 C H60 11:08:00
213 8030189 Benešová Lucie SJC8951 C D21L 11:18:00
215 8946 Lepšíková Eva SJC8765 C D21L 11:24:00
995 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75 11:30:00
693 8008018 Švihovský Jaromír SJC8005 C H21L 11:38:00
312 211303 Škorpilová Jana SJC7451 C D40 11:40:00
382 8213213 Zalabová Martina SJC6657 C D50 11:52:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
892 51929 Tichý Martin SJH6401 C H50 10:32:00
376 51925 Tichá Jana SJH6451 C D50 11:34:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
189 7260021 Kubínová Romana SKV9452 C D21L 10:06:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
749 8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C H35 11:22:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
235 49973 Žitná Jana SMB9251 C D21K 09:53:00
985 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H70 10:35:00
917 7717 Albrecht Miloslav SMB5901 C H55 11:06:00
756 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 11:43:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1182 2113361 Sokolář Zdeněk SNA7201 C T 09:30:00
263 1401856 Ježková Dana SNA7850 C D35 11:45:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
754 4189 Šašek Luděk SOB6901 C H35 11:37:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
329 7207351 Kosová Michaela SRK6752 C D45 09:52:00
978 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H70 09:53:00
299 7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C D40 11:01:00
162 7207356 Kosová Tereza SRK0151 B D18 11:10:00
679 7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C H21L 11:10:00
862 2073747 Kos Michal SRK6802 C H45 11:21:00
760 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H35 11:55:00
762 301106 Morávek Martin SRK7701 C H35 12:01:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1086 52907 Dolejší Miloš STB6701 C P 09:30:00
811 1418754 Průšek Petr STB7000 C H45 09:39:00
517 52908 Hübner Ondřej STB0700 C H12 10:07:00
282 434839 Dolejší Lenka STB7499 C D40 10:10:00
528 438039 Dolejší Jan STB0601 B H12 10:40:00
262 49983 Stanojkovičová Ljuba STB8099 C D35 11:42:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
93 7204976 Chrástová Magda STH0551 B D14 09:37:00
239 8656737 Chrástová Tereza STH0251 A D21K 10:01:00
786 7203467 Chrást Tomáš STH7401 C H40 10:02:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1166 8148 Linka Michael SUL9500 C T 09:30:00
1163 8131 Linková Kateřina SUL9250 C T 09:30:00
976 8135 Dubský Josef SUL4700 C H70 09:41:00
802 8149 Ženíšek Jan SUL4701 C H40 10:34:00
673 8138 Hromádka Miroslav SUL6000 C H21L 10:58:00
759 8141 Linka Vladislav SUL5701 C H35 11:52:00
272 8142 Linková Alena SUL6750 C D35 12:12:00
766 8128 Kalenský Pavel SUL7600 C H35 12:13:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
352 2800294 Halamová Anna TAP7350 C D45 11:01:00
577 2092402 Sork Dominik TAP0504 B H14 11:12:00
358 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D45 11:19:00
217 1416362 Halamová Barbora TAP0150 C D21L 11:30:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1036 51647 Pecánek Matěj TEP1300 C HDR 10:20:00
287 2102815 Městková Lucie TEP7850 C D40 10:25:00
(104)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1093 416039 Štemberová Iva TJN7550 C P 09:30:00
1087 2103701 Kottík Michal TJN6801 C P 09:30:00
1085 2035701 Havlová Blanka TJN7850 C P 09:30:00
1185 2103719 Jakubík Petr TJN7506 C T 09:30:00
1184 2059726 Mairich Vít TJN7200 C T 09:30:00
225 410359 Posseltová Romana TJN7050 C D21K 09:33:00
2 4408031 Kottíková Anežka TJN1152 C D10L 09:33:00
52 2073663 Baloghová Milena TJN0750 C D12 09:33:00
722 2067320 Šmaus Jan TJN9700 C H21K 09:36:00
472 682376 Štembera Vítek TJN0801 C H10 09:37:00
227 411767 Posseltová Tereza TJN9252 C D21K 09:37:00
507 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H12 09:37:00
54 682375 Štemberová Bára TJN0650 B D12 09:39:00
812 416839 Picek Jan TJN6500 C H45 09:41:00
724 2067343 Žukov Michal TJN9701 C H21K 09:42:00
230 331527 Pustaiová Zuzana TJN9650 C D21K 09:43:00
326 416843 Picková Helena TJN6952 C D45 09:43:00
814 8260 Novotný Otakar TJN5604 C H45 09:45:00
56 2070854 Skalová Jolana TJN0653 C D12 09:45:00
510 2067316 Mairich Filip TJN0603 B H12 09:46:00
726 7200343 Janata Pavel TJN8400 C H21K 09:48:00
328 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 09:49:00
780 2032176 Balogh Jan TJN7500 C H40 09:50:00
512 2035718 Dejnožka Martin TJN0600 B H12 09:52:00
585 2067345 Žukov Jakub TJN0305 C H16 09:52:00
728 896978 Hájek Vojtěch TJN9502 C H21K 09:54:00
277 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D40 09:55:00
100 2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C D14 09:58:00
479 2111793 Havel Antonín TJN0813 C H10 09:58:00
587 2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B H16 09:58:00
730 9102087 Posselt Martin TJN9501 C H21K 10:00:00
332 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 10:01:00
188 7719 Svobodová Barbora TJN8952 C D21L 10:03:00
481 2111790 Vokurka Václav TJN1000 C H10 10:04:00
787 8644872 Vokurka Jan TJN7501 C H40 10:04:00
30 2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D10 10:05:00
825 232643 Pustai Josef TJN6300 C H45 10:07:00
148 8659384 Linková Lucie TJN0257 A D16 10:08:00
32 2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C D10 10:11:00
827 8659401 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C H45 10:11:00
283 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 10:13:00
150 2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 B D16 10:14:00
652 2045203 Francke Michal TJN8600 C H21L 10:16:00
736 2027208 Janeček Mirek TJN9804 A H21K 10:18:00
67 2111796 Kottíková Lucie TJN0657 C D12 10:18:00
248 2103745 Kosinová Kamila TJN9050 C D21K 10:19:00
888 2111786 Nagy Josef TJN6701 C H50 10:20:00
656 8656507 Nagy Josef TJN0006 A H21L 10:24:00
738 8249 Kunc Radovan TJN5549 C H21K 10:24:00
69 2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D12 10:24:00
488 2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C H10 10:25:00
562 2103728 Mastník Ondřej TJN0507 C H14 10:27:00
658 2111787 Krejčí Lukáš TJN8500 C H21L 10:28:00
38 2078479 Nožičková Eva TJN0852 C D10 10:29:00
71 2085580 Háková Eliška TJN0654 B D12 10:30:00
490 2067312 Zaňka Albert TJN0803 C H10 10:31:00
741 2102558 Kunc Filip TJN8201 C H21K 10:33:00
661 8659418 Novotný Marek TJN9901 A H21L 10:34:00
344 434578 Pustaiová Romana TJN6851 C D45 10:37:00
169 8659402 Knížková Šárka TJN9852 A D20 10:37:00
663 2800222 Petr Jan TJN8200 C H21L 10:38:00
493 2111783 Vokurka Antonín TJN0800 C H10 10:40:00
346 8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C D45 10:43:00
937 2121004 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 10:44:00
43 2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C D10 10:44:00
844 232502 Novotný Dušan TJN7002 C H45 10:45:00
496 2104590 Lesák Marek TJN0811 C H10 10:49:00
295 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 10:49:00
846 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 10:49:00
45 4408033 Mastníková Lenka TJN0859 C D10 10:50:00
912 416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55 10:51:00
570 2049534 Rokos Marek TJN0500 B H14 10:51:00
349 2070806 Nožičková Renata TJN6953 C D45 10:52:00
118 2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 B D14 10:52:00
297 2059728 Mairichová Radka TJN7450 C D40 10:55:00
206 8263 Novotná Barbora TJN8951 C D21L 10:57:00
351 8256 Zuzánková Růžena TJN6051 C D45 10:58:00
499 2088176 Nožička Jan TJN0809 C H10 10:58:00
534 2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C H12 10:58:00
81 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 C D12 11:00:00
121 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C D14 11:01:00
300 2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 11:04:00
944 2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 11:05:00
855 2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 11:07:00
84 2111795 Savruková Adéla TJN0656 C D12 11:09:00
124 2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 B D14 11:10:00
609 2045201 Pavel Martin TJN0004 B H18 11:11:00
858 232256 Posselt Martin TJN6802 C H45 11:13:00
578 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H14 11:15:00
860 2017687 Žucha Jiří TJN6603 C H45 11:17:00
949 416833 Böhm Karel TJN5101 C H60 11:20:00
306 2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 11:22:00
994 52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H75 11:24:00
865 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 11:27:00
361 207863 Lesáková Věra TJN7152 C D45 11:28:00
615 2025357 Šmaus Antonín TJN0001 B H18 11:29:00
926 8270 Šmaus Ivan TJN6249 C H55 11:33:00
619 8659386 Růta Matyáš TJN0102 B H18 11:41:00
997 434577 Picek Jan TJN4000 C H75 11:42:00
380 307418 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 11:46:00
697 232645 Pustai David TJN9301 C H21L 11:46:00
315 411593 Míková Markéta TJN7351 C D40 11:49:00
270 253111 Vokurková Marta TJN7950 C D35 12:06:00
387 425590 Jermanová Eva TJN6150 C D50 12:07:00
(75)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
177 1416368 Holasová Lucie TUR8951 C D21L 09:30:00
1172 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C T 09:30:00
448 1403060 Lamač František TUR0901 C H10L 09:35:00
633 53759 Moravec Jan TUR9000 C H21L 09:38:00
21 8062 Heřmánková Bára TUR0850 C D10 09:38:00
94 2095942 Novotná Michaela TUR0551 B D14 09:40:00
140 8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B D16 09:44:00
778 416120 Novotný Tomáš TUR7405 C H40 09:46:00
233 1403419 Linková Alena TUR9751 R D21K 09:49:00
453 4616803 Karásek Vojtěch TUR0811 C H10L 09:50:00
185 876522 Krafková Lucie TUR8650 R D21L 09:54:00
99 2111762 Seidlová Adéla TUR0452 C D14 09:55:00
60 2106729 Sklenářová Zuzana TUR0658 C D12 09:57:00
643 9001001 Horák Patrik TUR9502 C H21L 09:58:00
426 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D65 09:59:00
238 231929 Kohlová Monika TUR9756 C D21K 09:59:00
554 1403061 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B H14 10:03:00
62 2091520 Ferbasová Matylda TUR0762 C D12 10:03:00
824 8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C H45 10:05:00
414 8208 Konopáčová Jana TUR5650 C D60 10:06:00
242 1403414 Roškotová Lucie TUR9753 C D21K 10:07:00
826 7205031 Vřešťál Jan TUR7301 C H45 10:09:00
244 411564 Hanušová Michaela TUR9554 C D21K 10:11:00
191 7206529 Thořová Markéta TUR9952 A D21L 10:12:00
484 1403052 Vřešťál František TUR0906 C H10 10:13:00
193 7202880 Sokolářová Šárka TUR9999 A D21L 10:18:00
1038 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C HDR 10:20:00
1037 4616809 Hák Martin TUR1206 C HDR 10:20:00
1023 4616808 Háková Alena TUR1058 C HDR 10:20:00
1017 8056 Christl Adam TUR HDR 10:20:00
1009 1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C HDR 10:20:00
36 2095926 Novotná Karolína TUR0853 C D10 10:23:00
596 2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C H16 10:25:00
800 51124 Heřmánek Michal TUR7702 C H40 10:30:00
526 1403051 Vřešťál Antonín TUR0604 C H12 10:34:00
200 822282 Rufferová Iva TUR8354 R D21L 10:39:00
566 2106748 Houžvička David TUR0501 C H14 10:39:00
42 2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D10 10:41:00
75 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 C D12 10:42:00
202 995878 Pavlovcová Petra TUR9353 C D21L 10:45:00
568 8020 Heřmánek Petr TUR0500 B H14 10:45:00
911 2067342 Mareš Hynek TUR6100 C H55 10:48:00
158 2035709 Pekařová Jana TUR0252 A D18 10:54:00
205 1210495 Nieke Patricia TUR9552 C D21L 10:54:00
941 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60 10:56:00
969 51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C H65 10:56:00
298 416139 Novotná Hedvika TUR7454 C D40 10:58:00
902 8218 Stárek Filip TUR6602 C H50 11:02:00
160 9101185 Kosíková Eliška TUR0052 C D18 11:02:00
208 2020750 Poloprutská Markéta TUR9252 C D21L 11:03:00
354 51809 Linková Iva TUR6850 C D45 11:07:00
123 2095950 Novotná Barbora TUR0552 B D14 11:07:00
971 51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C H65 11:08:00
211 231920 Nejezchlebová Barbora TUR9755 C D21L 11:12:00
356 7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C D45 11:13:00
303 7205025 Vřešťálová Lucie TUR7450 C D40 11:13:00
442 8212 Folprechtová Marie TUR4250 C D75 11:15:00
87 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C D12 11:18:00
921 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 11:18:00
683 1180295 Döllgast Moritz TUR9504 R H21L 11:18:00
305 2111603 Lamačová Dana TUR7451 C D40 11:19:00
165 1000 Paříková Iva TUR0061 C D18 11:22:00
923 682108 Švarc Jiří TUR6204 C H55 11:24:00
686 8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A H21L 11:24:00
129 2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C D14 11:25:00
216 9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21L 11:27:00
131 1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B D14 11:31:00
618 2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H18 11:38:00
314 995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C D40 11:46:00
700 1840303 Váňa Martin TUR8401 C H21L 11:52:00
702 7201809 Thoř Tomáš TUR9904 A H21L 11:56:00
1000 51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H75 12:00:00
706 800320 Oma Jakub TUR8002 C H21L 12:04:00
710 515048 Holas Ondřej TUR8501 C H21L 12:12:00
712 7092626 Luštický Martin TUR8700 C H21L 12:16:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1099 52684 Savelieva Natalia TUV7856 C P 09:30:00
224 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D21K 09:31:00
231 1302868 Zakouřilová Kamila TUV8557 C D21K 09:45:00
511 2120075 Tomášek Prokop TUV0701 C H12 09:49:00
10 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D10L 09:57:00
552 0 Bičík Štěpán TUV0405 C H14 09:57:00
647 51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C H21L 10:06:00
789 8322 Kvapil Petr TUV7402 C H40 10:08:00
104 888626 Hájková Tereza TUV0558 B D14 10:10:00
462 2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C H10L 10:17:00
1012 0 Žemlík Leonard TUV1301 HDR 10:20:00
1010 51238 Zakouřil František TUV1201 C HDR 10:20:00
1008 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C HDR 10:20:00
833 5788 Hájek Jan TUV7301 C H45 10:23:00
340 411543 Hájková Magdalena TUV7351 C D45 10:25:00
40 2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C D10 10:35:00
986 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 10:41:00
843 232388 Šritr Martin TUV6802 C H45 10:43:00
120 1418087 Mellanová Judita TUV0559 B D14 10:58:00
857 411519 Tomášek Ondřej TUV7001 C H45 11:11:00
932 411583 Mellan Martin TUV6304 C H55 11:51:00
268 23770 Tomášková Radka TUV7851 C D35 12:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
333 1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D45 10:04:00
(118)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1098 302695 Heczková Anna VLI0652 C P 09:30:00
1101 51227 Šebelka Jan VLI7506 C P 09:30:00
1154 4402218 Šebelková Štěpánka VLI7851 C T 09:30:00
1160 2109695 Čaloun Michal VLI6801 C T 09:30:00
1159 2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C T 09:30:00
1158 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C T 09:30:00
1155 2078464 Novotný Jiří VLI7102 C T 09:30:00
1162 7200363 Heczková Bohdana VLI7750 C T 09:30:00
1161 8627111 Kolaja Jan VLI8100 C T 09:30:00
470 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C H10 09:31:00
447 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H10L 09:32:00
178 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D21L 09:33:00
721 2124802 Maděra Josef VLI7900 C H21K 09:33:00
808 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H45 09:33:00
92 2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D14 09:34:00
631 7207861 Habán Ivo VLI7707 C H21L 09:34:00
506 2113075 Heczko Erik VLI0804 C H12 09:34:00
772 2113362 Bureš Michal VLI7601 C H40 09:36:00
53 2080995 Kosková Adéla VLI0656 C D12 09:36:00
634 887154 Matějů Michal VLI7702 C H21L 09:40:00
229 2043603 Martanová Elin VLI0252 A D21K 09:41:00
22 2088819 Šestáková Johana VLI0853 C D10 09:41:00
181 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21L 09:42:00
5 4411241 Šipoš Emília VLI0952 C D10L 09:42:00
95 2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A D14 09:43:00
636 2043604 Vodrážka Jakub VLI7604 C H21L 09:44:00
452 4411236 Týfa Daniel VLI0811 C H10L 09:47:00
232 49954 Poloprutská Klára VLI9750 C D21K 09:47:00
24 4402225 Kunášková Karolína VLI0851 C D10 09:47:00
7 434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C D10L 09:48:00
779 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 09:48:00
816 2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C H45 09:49:00
98 2113493 Andrlová Lea VLI0453 B D14 09:52:00
276 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D40 09:52:00
425 2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D65 09:53:00
454 4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C H10L 09:53:00
26 2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D10 09:53:00
641 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21L 09:54:00
782 2118489 Feřt Martin VLI7704 C H40 09:54:00
820 8294 Žukov Libor VLI6803 C H45 09:57:00
278 8293 Žuková Marcela VLI7351 C D40 09:58:00
331 2058476 Novotná Jana VLI7350 C D45 09:58:00
456 4663 Horáček Jáchym VLI1111 C H10L 09:59:00
28 2087692 Trojanová Vendula VLI1052 C D10 09:59:00
588 2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C H16 10:01:00
960 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 10:02:00
240 2043610 Martanová Lea VLI0555 A D21K 10:03:00
12 2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D10L 10:03:00
427 51216 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 10:05:00
458 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C H10L 10:05:00
482 4411232 Guida Alessandro VLI0900 C H10 10:07:00
281 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C D40 10:07:00
790 0 Trojan Miroslav VLI7200 C H40 10:10:00
734 2118472 Novák Jan VLI9300 C H21K 10:12:00
105 2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B D14 10:13:00
792 2058471 Šesták Marek VLI7403 C H40 10:14:00
33 4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C D10 10:14:00
520 4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C H12 10:16:00
284 2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C D40 10:16:00
794 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 10:18:00
107 1400422 Podhorná Anna VLI0455 C D14 10:19:00
486 8655483 Habán Eduard VLI0800 C H10 10:19:00
35 2125375 Pechová Alena VLI0854 C D10 10:20:00
1022 4411235 Týfová Ella VLI1150 C HDR 10:20:00
1021 4411250 Zemanová Karolína VLI1251 C HDR 10:20:00
1020 4411244 Šipoš Juraj VLI1203 C HDR 10:20:00
1019 2120641 Pešíková Ela VLI1253 C HDR 10:20:00
1018 49967 Přinda Vojtěch VLI1000 C HDR 10:20:00
1014 4402217 Zemanová Kristýna VLI1055 C HDR 10:20:00
1011 2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C HDR 10:20:00
1007 7981 Matějů Eda VLI1200 C HDR 10:20:00
1006 7927 Matějů Josef VLI1300 C HDR 10:20:00
1005 4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C HDR 10:20:00
1004 4411239 Kolář Vojtěch VLI1205 C HDR 10:20:00
1003 4402230 Kolářová Adéla VLI1153 C HDR 10:20:00
522 2111722 Bureš David VLI0707 C H12 10:22:00
796 888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H40 10:22:00
195 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C D21L 10:24:00
561 2088216 Maškarinec Marek VLI0501 B H14 10:24:00
798 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40 10:26:00
37 4402222 Flossmannová Lucie VLI0852 C D10 10:26:00
739 8300 Přinda Lukáš VLI7701 C H21K 10:27:00
489 2113359 Pešík Matouš VLI0903 C H10 10:28:00
836 301186 Kruliš Petr VLI6901 C H45 10:29:00
659 1302790 Škoda Jakub VLI8800 R H21L 10:30:00
39 2129242 Pechová Marie VLI1050 C D10 10:32:00
343 940318 Procházková Alexandra VLI7051 C D45 10:34:00
112 51600 Pecková Tereza VLI0551 B D14 10:34:00
893 7207890 Kareis Martin VLI6501 C H50 10:35:00
492 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H10 10:37:00
291 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 10:37:00
966 361986 Karmazín Petr VLI4901 C H65 10:38:00
804 2067313 Severýn Otto VLI7402 C H40 10:38:00
114 2117401 Burešová Eliška VLI0456 C D14 10:40:00
293 2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C D40 10:43:00
116 2080991 Šestáková Marie VLI0452 B D14 10:46:00
495 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C H10 10:46:00
530 8655464 Habán Oliver VLI0600 B H12 10:46:00
847 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H45 10:51:00
296 2042502 Martanová Daniela VLI7452 C D40 10:52:00
46 4411233 Čalounová Klára VLI0950 C D10 10:53:00
671 500290 Horáček Michal VLI7700 R H21L 10:54:00
79 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B D12 10:54:00
533 2126343 Hyxa Jan VLI0702 C H12 10:55:00
852 301152 Řezáč Pavel VLI6900 C H45 11:01:00
501 2073665 Skácel Jan VLI0901 C H10 11:04:00
368 2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D50 11:10:00
538 2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 C H12 11:10:00
302 53226 Habánová Anna VLI7757 C D40 11:10:00
680 2120072 Trávníček Tomáš VLI8202 C H21L 11:12:00
540 4402223 Miklas Ondřej VLI0701 C H12 11:16:00
255 307414 Trávníčková Hana VLI8250 C D35 11:21:00
688 515132 Henych Petr VLI6001 C H21L 11:28:00
308 2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C D40 11:28:00
925 8287 Petr Josef VLI6300 C H55 11:30:00
264 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C D35 11:48:00
701 7999888 Martan Jiří VLI7300 C H21L 11:54:00
317 7210304 Burešová Kateřina VLI7456 C D40 11:55:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
279 331267 Richtrová Lucie VPM7451 C D40 10:01:00
891 51686 Richtr Aleš VPM6601 C H50 10:29:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
657 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H21L 10:26:00
(29)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1094 0 Neyrinck Noel VSP7012 C P 09:30:00
1100 411502 Hejnová Martina VSP7354 C P 09:30:00
1095 52277 Mencl Miloslav VSP6505 C P 09:30:00
19 2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C D10 09:32:00
324 2067921 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C D45 09:37:00
508 2021850 Mencl Josef VSP0602 C H12 09:40:00
23 2032113 Zakouřilová Klára VSP0850 C D10 09:44:00
327 51749 Menclová Silvie VSP7050 C D45 09:46:00
27 2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C D10 09:56:00
11 2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C D10L 10:00:00
102 2021828 Kodejšová Markéta VSP0458 C D14 10:04:00
280 5159 Ehlerová Petra VSP7855 C D40 10:04:00
733 682682 Němeček Jan VSP6201 C H21K 10:09:00
654 446363 Semík Jakub VSP0000 B H21L 10:20:00
1013 2106722 Neyrinck Nina VSP1350 C HDR 10:20:00
799 51724 Zakouřil Václav VSP7401 C H40 10:28:00
838 9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H45 10:33:00
567 2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B H14 10:42:00
294 52268 Zakouřilová Helena VSP7453 C D40 10:46:00
48 411503 Hejnová Barbora VSP0851 C D10 10:59:00
573 411604 Hejna Viktor VSP0408 C H14 11:00:00
677 52281 Píchal Jan VSP5202 C H21L 11:06:00
576 411602 Hejna Igor VSP0407 C H14 11:09:00
579 232616 Zakouřil Matyáš VSP0400 B H14 11:18:00
748 339016 Ehler Tomáš VSP8102 C H35 11:19:00
685 2020710 Aschermann Jan VSP6902 C H21L 11:22:00
694 53572 Semík Jan VSP6507 C H21L 11:40:00
381 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D50 11:49:00
271 9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D35 12:09:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
822 4622374 Sykorka Ivan H45 10:01:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
1130 0 Vakant Vakant P 09:30
1129 0 Vakant Vakant P 09:30
1128 0 Vakant Vakant P 09:30
1127 0 Vakant Vakant P 09:30
1126 0 Vakant Vakant P 09:30
1125 0 Vakant Vakant P 09:30
1124 0 Vakant Vakant P 09:30
1123 0 Vakant Vakant P 09:30
1122 0 Vakant Vakant P 09:30
1121 0 Vakant Vakant P 09:30
1120 0 Vakant Vakant P 09:30
1222 0 Vakant Vakant T 09:30
1221 0 Vakant Vakant T 09:30
1220 0 Vakant Vakant T 09:30
1219 0 Vakant Vakant T 09:30
1218 0 Vakant Vakant T 09:30
1217 0 Vakant Vakant T 09:30
1216 0 Vakant Vakant T 09:30
1215 0 Vakant Vakant T 09:30
1209 0 Vakant Vakant T 09:30
1211 0 Vakant Vakant T 09:30
1214 0 Vakant Vakant T 09:30
1212 0 Vakant Vakant T 09:30
1207 0 Vakant Vakant T 09:30
1210 0 Vakant Vakant T 09:30
1213 0 Vakant Vakant T 09:30
1208 0 Vakant Vakant T 09:30
1205 0 Vakant Vakant T 09:30
1202 0 Vakant Vakant T 09:30
1203 0 Vakant Vakant T 09:30
1204 0 Vakant Vakant T 09:30
1201 0 Vakant Vakant T 09:30
1199 0 Vakant Vakant T 09:30
1200 0 Vakant Vakant T 09:30
1198 0 Vakant Vakant T 09:30
1196 0 Vakant Vakant T 09:30
1197 0 Vakant Vakant T 09:30
1206 0 Vakant Vakant T 09:30
1195 0 Vakant Vakant T 09:30
1192 0 Vakant Vakant T 09:30
1193 0 Vakant Vakant T 09:30
1194 0 Vakant Vakant T 09:30
1191 0 Vakant Vakant T 09:30
1167 0 Vakant Vakant T 09:30
1164 0 Vakant Vakant T 09:30
1153 0 Vakant Vakant P 09:30
1152 0 Vakant Vakant P 09:30
1151 0 Vakant Vakant P 09:30
1150 0 Vakant Vakant P 09:30
1149 0 Vakant Vakant P 09:30
1148 0 Vakant Vakant P 09:30
1147 0 Vakant Vakant P 09:30
1146 0 Vakant Vakant P 09:30
1145 0 Vakant Vakant P 09:30
1144 0 Vakant Vakant P 09:30
1143 0 Vakant Vakant P 09:30
1142 0 Vakant Vakant P 09:30
1141 0 Vakant Vakant P 09:30
1140 0 Vakant Vakant P 09:30
1139 0 Vakant Vakant P 09:30
1138 0 Vakant Vakant P 09:30
1137 0 Vakant Vakant P 09:30
1136 0 Vakant Vakant P 09:30
1135 0 Vakant Vakant P 09:30
1134 0 Vakant Vakant P 09:30
1133 0 Vakant Vakant P 09:30
1132 0 Vakant Vakant P 09:30
1131 0 Vakant Vakant P 09:30
773 0 Vakant Vakant H40 09:32
428 0 Vakant Vakant D65 10:11
16 0 Vakant Vakant D10L 10:15
429 0 Vakant Vakant D65 10:17
17 0 Vakant Vakant D10L 10:18
1084 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1083 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1082 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1081 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1080 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1079 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1078 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1077 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1076 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1075 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1074 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1073 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1072 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1069 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1068 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1067 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1066 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1065 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1064 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1063 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1062 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1061 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1060 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1059 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1058 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1057 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1056 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1055 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1054 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1053 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1052 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1051 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1050 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1049 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1048 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1047 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1046 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1045 0 Vakant Vakant HDR 10:20
1044 0 Vakant Vakant HDR 10:20
18 0 Vakant Vakant D10L 10:21
250 0 Vakant Vakant D21K 10:23
251 0 Vakant Vakant D21K 10:25
154 0 Vakant Vakant D16 10:26
252 0 Vakant Vakant D21K 10:27
155 0 Vakant Vakant D16 10:29
253 0 Vakant Vakant D21K 10:29
156 0 Vakant Vakant D16 10:32
440 0 Vakant Vakant D70 10:32
467 0 Vakant Vakant H10L 10:32
468 0 Vakant Vakant H10L 10:35
742 0 Vakant Vakant H21K 10:36
441 0 Vakant Vakant D70 10:38
469 0 Vakant Vakant H10L 10:38
743 0 Vakant Vakant H21K 10:39
805 0 Vakant Vakant H40 10:40
420 0 Vakant Vakant D60 10:42
744 0 Vakant Vakant H21K 10:42
806 0 Vakant Vakant H40 10:42
807 0 Vakant Vakant H40 10:44
745 0 Vakant Vakant H21K 10:45
421 0 Vakant Vakant D60 10:48
746 0 Vakant Vakant H21K 10:48
747 0 Vakant Vakant H21K 10:51
605 0 Vakant Vakant H16 10:52
606 0 Vakant Vakant H16 10:55
607 0 Vakant Vakant H16 10:58
989 0 Vakant Vakant H70 10:59
49 0 Vakant Vakant D10 11:02
627 0 Vakant Vakant H20 11:03
990 0 Vakant Vakant H70 11:05
50 0 Vakant Vakant D10 11:05
51 0 Vakant Vakant D10 11:08
628 0 Vakant Vakant H20 11:09
503 0 Vakant Vakant H10 11:10
504 0 Vakant Vakant H10 11:13
972 0 Vakant Vakant H65 11:14
541 0 Vakant Vakant H12 11:19
973 0 Vakant Vakant H65 11:20
88 0 Vakant Vakant D12 11:21
542 0 Vakant Vakant H12 11:22
909 0 Vakant Vakant H50 11:23
407 0 Vakant Vakant D55 11:23
89 0 Vakant Vakant D12 11:24
581 0 Vakant Vakant H14 11:24
175 0 Vakant Vakant D20 11:25
543 0 Vakant Vakant H12 11:25
910 0 Vakant Vakant H50 11:26
974 0 Vakant Vakant H65 11:26
90 0 Vakant Vakant D12 11:27
408 0 Vakant Vakant D55 11:27
582 0 Vakant Vakant H14 11:27
952 0 Vakant Vakant H60 11:29
91 0 Vakant Vakant D12 11:30
167 0 Vakant Vakant D18 11:30
583 0 Vakant Vakant H14 11:30
953 0 Vakant Vakant H60 11:32
856 0 Vakant Vakant H45 11:33
176 0 Vakant Vakant D20 11:33
168 0 Vakant Vakant D18 11:34
869 0 Vakant Vakant H45 11:35
954 0 Vakant Vakant H60 11:35
219 0 Vakant Vakant D21L 11:36
870 0 Vakant Vakant H45 11:37
364 0 Vakant Vakant D45 11:37
133 0 Vakant Vakant D14 11:37
871 0 Vakant Vakant H45 11:39
446 0 Vakant Vakant D75 11:39
220 0 Vakant Vakant D21L 11:39
365 0 Vakant Vakant D45 11:40
134 0 Vakant Vakant D14 11:40
872 0 Vakant Vakant H45 11:41
221 0 Vakant Vakant D21L 11:42
366 0 Vakant Vakant D45 11:43
135 0 Vakant Vakant D14 11:43
222 0 Vakant Vakant D21L 11:45
136 0 Vakant Vakant D14 11:46
621 0 Vakant Vakant H18 11:47
223 0 Vakant Vakant D21L 11:48
622 0 Vakant Vakant H18 11:50
623 0 Vakant Vakant H18 11:53
624 0 Vakant Vakant H18 11:56
934 0 Vakant Vakant H55 11:57
318 0 Vakant Vakant D40 11:58
625 0 Vakant Vakant H18 11:59
935 0 Vakant Vakant H55 12:00
319 0 Vakant Vakant D40 12:01
320 0 Vakant Vakant D40 12:04
1001 0 Vakant Vakant H75 12:06
321 0 Vakant Vakant D40 12:07
322 0 Vakant Vakant D40 12:10
1002 0 Vakant Vakant H75 12:12
273 0 Vakant Vakant D35 12:15
274 0 Vakant Vakant D35 12:18
391 0 Vakant Vakant D50 12:19
275 0 Vakant Vakant D35 12:21
392 0 Vakant Vakant D50 12:22
715 0 Vakant Vakant H21L 12:22
769 0 Vakant Vakant H35 12:22
716 0 Vakant Vakant H21L 12:24
393 0 Vakant Vakant D50 12:25
770 0 Vakant Vakant H35 12:25
717 0 Vakant Vakant H21L 12:26
718 0 Vakant Vakant H21L 12:28
719 0 Vakant Vakant H21L 12:30