Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Lučice
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Žižkova studánka
Ředitel závodu:
Fencíková Vladislava - R3
Hlavní rozhodčí:
Culka Josef - R3
Stavitel tratí:
Hrstka Vladislav - R3
JURY:
Hladílek Jan, Voborníková Eva, Kamenický Radan
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    

D10 2.23 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
10:05:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SJH Jindřichův Hradec
10:08:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:11:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C OK Jihlava
10:14:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:17:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
10:23:00 Bubeníková Denisa SJH0852 2113490 C SJH Jindřichův Hradec

D10N 1.69 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Bubeníková Nicol SJH0853 2099718 C SJH Jindřichův Hradec
10:04:00 Novotná Julie SJI0951 2096133 C OK Jihlava
10:07:00 Besedová Barborka CHT1051 232889 C OOB SK Chrast
10:10:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:13:00 Červinková Veronika OSN0959 53142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:19:00 Szablaturová Nela SJI0952 2129233 C OK Jihlava
10:22:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:25:00 Honzáková Nelka JHB0851 4686 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:28:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
10:33:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast

D12 2.32 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 C OOB SK Chrast
10:03:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
10:06:00 Gregorová Julie RUZ0750 2125340 C TJ Růžená
10:09:00 Doležalová Barbora CHT0660 232888 OOB SK Chrast
10:12:00 Baďurová Eliška PZR0752 2121893 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:15:00 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
10:18:00 Boučková Eva CHT0751 2115701 C OOB SK Chrast
10:21:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 C SJH Jindřichův Hradec
10:24:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
10:27:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:33:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast
10:39:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Škapová Markéta CHT0752 2115708 C OOB SK Chrast
10:45:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:48:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
10:51:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
10:54:00 Pleskačová Aneta CTB0651 2121754 C SK OB Chotěboř
10:57:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
11:00:00 Halamková Justýna CHT0651 2115707 C OOB SK Chrast
11:03:00 Vítková Hana SJI0750 336770 C OK Jihlava
11:06:00 Drobná Kateřina CHT0654 2120993 C OOB SK Chrast
11:09:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava

D14 3.16 km, 125 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
10:08:00 Honzáková Lenka JHB0551 49805 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:12:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:24:00 Zbínová Aneta CTB0451 2121778 C SK OB Chotěboř
10:28:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A SJH Jindřichův Hradec
10:32:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B OK Jihlava
10:40:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:44:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D16 4.77 km, 165 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
10:35:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč
10:41:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
10:44:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
10:47:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D18 4.77 km, 165 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Drábková Eliška TTR0151 2801050 C OOB Třebíč
10:56:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 B SK OB Chotěboř
10:59:00 Vacková Anna CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
11:02:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D21C 7.86 km, 285 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
10:04:00 Helikarová Kateřina 69X8650 2035157 HO Humanita
10:07:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SJH Jindřichův Hradec
10:10:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
10:13:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
10:16:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
10:19:00 Bulvová Hana CHT6655 8700 C OOB SK Chrast
10:22:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
10:25:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D21D 4.35 km, 150 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:50:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C OOB SK Chrast
10:53:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C OK Jihlava
10:56:00 Sobotková Lenka TTR8151 52159 C OOB Třebíč
10:59:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B OK Jihlava
11:02:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
11:05:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B OK Jihlava
11:08:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
11:11:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava

D35 6.49 km, 205 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec
10:07:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:10:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
10:13:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:16:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:19:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SJH Jindřichův Hradec
10:22:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:25:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
10:28:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SJH Jindřichův Hradec
10:31:00 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 C OK Jihlava
10:34:00 Paulová Hana CTB7851 51836 C SK OB Chotěboř
10:37:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:40:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:43:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
10:49:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast

D45 4.70 km, 125 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:33:00 Vítková Eva CHT7251 682378 C OOB SK Chrast
10:36:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
10:39:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
10:45:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:48:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
10:51:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
10:54:00 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
10:57:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
11:00:00 Doleželová Iva PZR7171 438601 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:03:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
11:06:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:09:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
11:12:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:15:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D55 3.00 km, 115 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Kazdová Jana SJI6251 301256 C OK Jihlava
10:35:00 Jelínková Jana RUZ5552 51922 C TJ Růžená
10:41:00 Rajnošková Marie BZR6051 301392 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:47:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč

D65 1.63 km, 35 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:04:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
10:08:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:12:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:16:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava

H10N 1.69 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
10:44:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:47:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
10:50:00 Hudec David SJI0806 2088724 OK Jihlava
10:53:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Škapa Jan CHT0901 2111820 C OOB SK Chrast
10:59:00 Rychtárik Tadeáš SJH0901 2103731 C SJH Jindřichův Hradec
11:02:00 Šidlák Dominik JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:05:00 Jelínek Vít SJH0804 681891 C SJH Jindřichův Hradec

H10 2.53 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 127 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Prášil Adam SJI0901 110 C OK Jihlava
10:25:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
10:28:00 Emmer Matouš SJI1000 2102779 C OK Jihlava
10:31:00 Šimon Eduard PZR0800 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:34:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 0 C OOB SK Chrast
10:37:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
10:40:00 Prášil Šimon TTR0901 232322 C OOB Třebíč
10:43:00 Libra Matyáš PZR0900 220398 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:46:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
10:49:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:55:00 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C TJ Růžená

H12 2.76 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava
10:07:00 Beran Jáchym SJH0602 331641 C SJH Jindřichův Hradec
10:11:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2115711 C OOB SK Chrast
10:15:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:19:00 Knap Jakub PZR0701 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 Jirků František SJI0600 52966 B OK Jihlava
10:27:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
10:35:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
10:39:00 Prášil Jakub SJI0702 52969 C OK Jihlava
10:43:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:47:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B OK Jihlava
10:51:00 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec

H14 4.37 km, 140 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
10:07:00 Starý Michal OSN0401 52138 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Prášil Tomáš TTR0501 51771 B OOB Třebíč
10:13:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B OK Jihlava
10:16:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
10:19:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
10:25:00 Pejchal Josef OSN0500 232029 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:28:00 Perka Filip CTB0503 2118467 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
10:34:00 Novotný Jakub SJI0504 2080939 C OK Jihlava
10:37:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 C OOB Třebíč
10:40:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C OK Jihlava
10:43:00 Novák Tadeáš CTB0502 2120621 C SK OB Chotěboř
10:46:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
10:49:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B OK Jihlava
10:52:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
10:55:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 C OOB SK Chrast
11:01:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B OOB Třebíč

H16 6.45 km, 190 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Stoklas Adam TTR0202 2092400 OOB Třebíč
10:35:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C OK Jihlava
10:38:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
10:41:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C OOB Třebíč
10:44:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
10:50:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 C OOB Třebíč
10:53:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:56:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč

H18 6.45 km, 190 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 C OK Jihlava
11:11:00 Pavlík Lukáš RUZ0000 8654910 C TJ Růžená
11:14:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:17:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
11:20:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč

H21C 12.15 km, 380 m, 29 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
10:05:00 Škrabánek Jan PZR9999 0 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:08:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 B OK Jihlava
10:11:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:14:00 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita
10:17:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
10:23:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:26:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
10:29:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
10:32:00 Sabol Josef CTB9902 436413 B SK OB Chotěboř
10:35:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
10:38:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:41:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
10:44:00 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita
10:47:00 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
10:50:00 Gregor Martin CTB7701 887165 C SK OB Chotěboř
10:53:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
10:56:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
10:59:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
11:02:00 Škrabánek Matěj SJI9203 336774 OK Jihlava
11:05:00 Matějů Luboš PGP7601 682623 C SK Praga
11:08:00 Pastyřík Martin PZR9902 8701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:11:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
11:14:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:17:00 Kysilko Zdeněk CHT8601 52304 C OOB SK Chrast
11:20:00 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
11:23:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:26:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
11:32:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H21D 6.63 km, 205 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kutal Jiří OSN8601 9285 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:06:00 Fojtů Petr 6YC8701 2011801 Neregistrovaní
10:10:00 Kůra Josef 86Z8700 232254 Šnek Brno
10:14:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
10:18:00 Coufal Petr 3MC8000 2099510 FBŠ Jihlava
10:22:00 Černík Václav OSN9200 8023 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:26:00 Splítek Václav PZR7700 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Šatánek Martin SFM8201 49490 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
10:34:00 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
10:38:00 Máca Petr SJI7500 112 OK Jihlava
10:42:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
10:50:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
10:54:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha

H35 9.04 km, 250 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:13:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
10:19:00 Šíma Pavel PZR7838 8659383 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
10:25:00 Adam Aleš TRT8100 2112763 C KOS Třešť
10:28:00 Moravec Štěpán SJI8101 897347 C OK Jihlava
10:31:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
10:34:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Leksa Robert CHT8002 301340 C OOB SK Chrast
10:43:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:46:00 Červinka Jan OSN8002 53174 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C OK Jihlava
10:52:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:58:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:01:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:04:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:07:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:22:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
11:25:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:28:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
11:31:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř

H45 6.78 km, 200 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:18:00 Šebesta Petr CHT7102 232868 C OOB SK Chrast
10:21:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:24:00 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:30:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C SJH Jindřichův Hradec
10:33:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:36:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:39:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:45:00 Trojan Jiří SJH6601 434831 C SJH Jindřichův Hradec
10:48:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Hojný Jaroslav SJH7002 995874 C SJH Jindřichův Hradec
10:54:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:57:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:00:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
11:03:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
11:09:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
11:12:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
11:15:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
11:21:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava

H55 6.18 km, 180 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Beneš Vladimír SJI5801 7936 C OK Jihlava
10:31:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
10:37:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
10:43:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:49:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C OK Jihlava
11:01:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
11:07:00 Štefec Jaroslav CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
11:13:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
11:19:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
11:25:00 Černík Zdeněk OSN6025 8621390 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:31:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč

H65 3.52 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
10:36:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:48:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
10:54:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
11:00:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť

HDR 1.69 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Prošek Filip SJI1401 51774 C OK Jihlava
10:00:00 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
10:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 2011806 C OOB Třebíč
10:00:00 Pobudová Marie SJH1050 436450 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Rychtárik Jáchym SJH1201 2103754 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Martínková Natálie SJH1451 0 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Veselý Matyáš SJH1103 361950 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Emmer Tadeáš SJI1200 2127592 OK Jihlava
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 8654887 C TJ Růžená
10:00:00 Seberová Tereza SFM8351 2031358 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Konfršt Štěpán 6HC1100 2126341 OB Vepřová
10:00:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Šímová Markéta PZR1350 8708 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Doležel Štěpán PZR1300 53152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Klečánková Liliana JHB0959 2011808 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Myslivcová Sofie JHB1060 2011815 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Polehla Maxmilián TTR1299 2011802 OOB Třebíč
10:00:00 Korecký Radan CHT1401 515504 C OOB SK Chrast

P 2.65 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
10:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
10:00:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Svitáková Eva SJH7852 2096234 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Škapa Jiří CHT8003 2115709 C OOB SK Chrast
10:00:00 Moravčíková Hana CHT9751 2109708 C OOB SK Chrast
10:00:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
10:00:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C Slovan Praha
10:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:00:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Fikar Vojta JHB0606 2101806 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Musilová Veronika JHB0666 2011823 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Kolář Matěj JHB0707 2011833 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Myslivec Jan JHB0808 2011834 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Musilová Kateřina JHB0858 2011836 TJ Jiskra Havlíčkův Brod

T 4.11 km, 150 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
10:00:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Vinopal Tomáš PZR7905 52970 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 51837 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
10:00:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8654884 C TJ Růžená
10:00:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod