Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Lučice
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Žižkova studánka
Ředitel závodu:
Fencíková Vladislava - R3
Hlavní rozhodčí:
Culka Josef - R3
Stavitel tratí:
Hrstka Vladislav - R3
JURY:
Hladílek Jan, Voborníková Eva, Kamenický Radan
Protokol:
Závod proběhnul bez závad, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
3MC     69X     6HC     6YC     86Z     BBM     BZR     CTB     CHT     JHB     KAM     LCE     OSN     PGP     PZR     RUZ     SFM     SJH     SJI     SOB     TAP     TBM     TRT     TTR     TUR     UVP     ZBM    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099510 Coufal Petr 3MC8000 H21D 10:18:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2035157 Helikarová Kateřina 69X8650 D21C 10:04:00
7205016 Lužnický Jiří 69X8500 H21C 10:14:00
7205004 Tůma Martin 69X8200 H21C 10:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2126341 Konfršt Štěpán 6HC1100 HDR 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011801 Fojtů Petr 6YC8701 H21D 10:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232254 Kůra Josef 86Z8700 H21D 10:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207026 Ptáček Pavel BBM9600 C H21C 10:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301392 Rajnošková Marie BZR6051 C D55 10:41:00
(34)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51663 Gregorová Magdalena CTB1151 C HDR 10:00:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C HDR 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C HDR 10:00:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C HDR 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 10:00:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C T 10:00:00
51837 Běloušková Ilona CTB8053 C T 10:00:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C D12 10:03:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 10:07:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H35 10:10:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C D35 10:13:00
51139 Gregorová Alice CTB0751 C D12 10:15:00
7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E D21C 10:22:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C D14 10:24:00
2121757 Paulová Barbora CTB0753 C D12 10:24:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H10 10:25:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C H12 10:27:00
2118467 Perka Filip CTB0503 C H14 10:28:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C D10N 10:28:00
2119195 Paulová Pavlína CTB0551 C D14 10:32:00
436413 Sabol Josef CTB9902 B H21C 10:32:00
51836 Paulová Hana CTB7851 C D35 10:34:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H21C 10:41:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B H12 10:43:00
2120621 Novák Tadeáš CTB0502 C H14 10:43:00
887165 Gregor Martin CTB7701 C H21C 10:50:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 10:51:00
2121754 Pleskačová Aneta CTB0651 C D12 10:54:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B D18 10:56:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C H21C 10:59:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H45 11:06:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 11:25:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H35 11:31:00
(46)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515504 Korecký Radan CHT1401 C HDR 10:00:00
2115709 Škapa Jiří CHT8003 C P 10:00:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C P 10:00:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C D12 10:00:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21C 10:01:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C D10 10:02:00
232889 Besedová Barborka CHT1051 C D10N 10:07:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C D10 10:08:00
232888 Doležalová Barbora CHT0660 D12 10:09:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C D21C 10:10:00
2115711 Dejnožka Matěj CHT0701 C H12 10:11:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H21C 10:11:00
4634 Vacek František CHT7001 C H35 10:13:00
232868 Šebesta Petr CHT7102 C H45 10:18:00
2115701 Boučková Eva CHT0751 C D12 10:18:00
8700 Bulvová Hana CHT6655 C D21C 10:19:00
2067939 Vacek František CHT0501 C H14 10:22:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C H21C 10:29:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 10:30:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H55 10:31:00
682378 Vítková Eva CHT7251 C D45 10:33:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C D10N 10:33:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C H10 10:34:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C D12 10:36:00
301340 Leksa Robert CHT8002 C H35 10:40:00
2115708 Škapová Markéta CHT0752 C D12 10:42:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D16 10:44:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C H21C 10:47:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H65 10:48:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C D35 10:49:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C D21D 10:50:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C H10 10:52:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C H14 10:52:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C H21C 10:53:00
2111820 Škapa Jan CHT0901 C H10N 10:56:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D45 10:57:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C H14 10:58:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C D18 10:59:00
2115707 Halamková Justýna CHT0651 C D12 11:00:00
4329 Vacková Petra CHT7852 C D21D 11:02:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C D45 11:03:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C D12 11:06:00
52327 Štefec Jaroslav CHT5801 C H55 11:07:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C H45 11:12:00
52304 Kysilko Zdeněk CHT8601 C H21C 11:17:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C H35 11:22:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011808 Klečánková Liliana JHB0959 HDR 10:00:00
2011815 Myslivcová Sofie JHB1060 HDR 10:00:00
2101806 Fikar Vojta JHB0606 P 10:00:00
2011823 Musilová Veronika JHB0666 P 10:00:00
2011833 Kolář Matěj JHB0707 P 10:00:00
2011834 Myslivec Jan JHB0808 P 10:00:00
2011836 Musilová Kateřina JHB0858 P 10:00:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C T 10:00:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C D14 10:08:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C D10N 10:25:00
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C H10N 11:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D21C 10:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C H21C 11:32:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C P 10:00:00
53154 Stoklasová Markéta OSN7555 C P 10:00:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C T 10:00:00
9285 Kutal Jiří OSN8601 C H21D 10:02:00
52138 Starý Michal OSN0401 C H14 10:07:00
2011896 Marečková Ema OSN0450 B D14 10:12:00
53142 Červinková Veronika OSN0959 C D10N 10:13:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D35 10:16:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10 10:17:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 10:20:00
8023 Černík Václav OSN9200 C H21D 10:22:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C D10N 10:22:00
232029 Pejchal Josef OSN0500 C H14 10:25:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D12 10:27:00
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C H35 10:34:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C D35 10:40:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D14 10:44:00
53174 Červinka Jan OSN8002 C H35 10:46:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B D16 10:47:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H45 10:48:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C H16 10:53:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C H45 11:03:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B D18 11:05:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D45 11:06:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C D45 11:15:00
8621390 Černík Zdeněk OSN6025 C H55 11:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682623 Matějů Luboš PGP7601 C H21C 11:05:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8708 Šímová Markéta PZR1350 C HDR 10:00:00
53152 Doležel Štěpán PZR1300 C HDR 10:00:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C P 10:00:00
52970 Vinopal Tomáš PZR7905 C T 10:00:00
0 Škrabánek Jan PZR9999 H21C 10:05:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C D65 10:12:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 C D12 10:12:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 C H10 10:19:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C H12 10:19:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C H14 10:19:00
8659383 Šíma Pavel PZR7838 C H35 10:19:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H45 10:21:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21C 10:23:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D21C 10:25:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C H21D 10:26:00
410374 Suková Renata PZR7352 C D45 10:30:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 10:31:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B D16 10:35:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H65 10:42:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C H10 10:43:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H16 10:44:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B D12 10:45:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H45 10:54:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C H16 10:56:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C D45 11:00:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D18 11:02:00
8701 Pastyřík Martin PZR9902 B H21C 11:08:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 11:12:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H18 11:14:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21C 11:14:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 11:15:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654887 Nevrklová Adéla RUZ1252 C HDR 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C P 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C P 10:00:00
8654884 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C T 10:00:00
2125340 Gregorová Julie RUZ0750 C D12 10:06:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C D10N 10:16:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C D35 10:25:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C D12 10:30:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B H14 10:31:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D16 10:32:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C D55 10:35:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C D45 10:36:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B H16 10:38:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C D16 10:41:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C D45 10:42:00
49887 Fraj David RUZ0900 C H10N 10:44:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B H14 10:46:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 10:52:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C H65 10:54:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B D12 10:57:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C H45 10:57:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C H10 10:58:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H35 10:58:00
8654910 Pavlík Lukáš RUZ0000 C H18 11:11:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2031358 Seberová Tereza SFM8351 C HDR 10:00:00
49490 Šatánek Martin SFM8201 C H21D 10:30:00
49442 Sebera Josef SFM8301 C H21D 10:50:00
(62)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436450 Pobudová Marie SJH1050 C HDR 10:00:00
2103754 Rychtárik Jáchym SJH1201 C HDR 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C HDR 10:00:00
2096231 Míchal Jáchym SJH1601 C HDR 10:00:00
681884 Jelínková Anna SJH1252 C HDR 10:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:00:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C HDR 10:00:00
0 Martínková Natálie SJH1451 C HDR 10:00:00
361950 Veselý Matyáš SJH1103 C HDR 10:00:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C P 10:00:00
2096234 Svitáková Eva SJH7852 C P 10:00:00
2099718 Bubeníková Nicol SJH0853 C D10N 10:01:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B D14 10:04:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 10:04:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B H14 10:04:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C D10 10:05:00
2079502 Míková Michaela SJH8251 C D21C 10:07:00
331641 Beran Jáchym SJH0602 C H12 10:07:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C D10N 10:10:00
442882 Hojná Eliška SJH0052 A D21C 10:13:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 10:14:00
426377 Komárková Jindra SJH0453 C D14 10:16:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 10:16:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C H21C 10:17:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C D35 10:19:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D12 10:21:00
2113490 Bubeníková Denisa SJH0852 C D10 10:23:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 10:24:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A D14 10:28:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C D35 10:28:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C H45 10:30:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 10:31:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B D12 10:33:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 10:36:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H45 10:39:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C D12 10:39:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B D14 10:40:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C H10N 10:41:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 10:42:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D35 10:43:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45 10:45:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C H45 10:45:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 10:47:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C D12 10:48:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C H10 10:49:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C H12 10:51:00
995874 Hojný Jaroslav SJH7002 C H45 10:51:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10N 10:53:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 10:54:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 10:55:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C H14 10:55:00
2103731 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C H10N 10:59:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C H45 11:00:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C H10N 11:05:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H35 11:07:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21D 11:08:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 11:09:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C H21C 11:11:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 11:13:00
8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A H18 11:17:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 11:18:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C H21C 11:20:00
(68)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51774 Prošek Filip SJI1401 C HDR 10:00:00
2127592 Emmer Tadeáš SJI1200 HDR 10:00:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C P 10:00:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C P 10:00:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A P 10:00:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C T 10:00:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21C 10:02:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H12 10:03:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C D10N 10:04:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21C 10:08:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C D10 10:11:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 B H14 10:13:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C H12 10:15:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H45 10:15:00
232900 Podhorská Věra SJI5252 C D65 10:16:00
2129233 Szablaturová Nela SJI0952 C D10N 10:19:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C H21C 10:20:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C D10 10:20:00
110 Prášil Adam SJI0901 C H10 10:22:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C H35 10:22:00
52966 Jirků František SJI0600 B H12 10:23:00
7936 Beneš Vladimír SJI5801 C H55 10:25:00
2102779 Emmer Matouš SJI1000 C H10 10:28:00
897347 Moravec Štěpán SJI8101 C H35 10:28:00
301256 Kazdová Jana SJI6251 C D55 10:29:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 C D35 10:31:00
2121888 Coufal Petr SJI0703 C H12 10:31:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10N 10:31:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C H14 10:34:00
9201980 Hudec Filip SJI0304 C H16 10:35:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C H21C 10:35:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B D14 10:36:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H45 10:36:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C H10 10:37:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C H55 10:37:00
112 Máca Petr SJI7500 H21D 10:38:00
52969 Prášil Jakub SJI0702 C H12 10:39:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C H14 10:40:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H45 10:42:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H35 10:43:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C D35 10:46:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C H10 10:46:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 B H21D 10:46:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C D21D 10:47:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B H12 10:47:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B H16 10:47:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C D45 10:48:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C H55 10:49:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B H14 10:49:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C H35 10:49:00
2088724 Hudec David SJI0806 H10N 10:50:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 C D12 10:51:00
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C D21D 10:53:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A H21C 10:56:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B D21D 10:59:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C H55 11:01:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H35 11:01:00
336774 Škrabánek Matěj SJI9203 H21C 11:02:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C D12 11:03:00
7210905 Nechutová Aneta SJI9950 B D21D 11:05:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C H18 11:08:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C D12 11:09:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C D45 11:09:00
336765 Vacková Anna SJI9854 C D21D 11:11:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H45 11:21:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21C 11:23:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C H35 11:28:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C H21C 11:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067886 Randíková Magdaléna SOB8851 C T 10:00:00
7209786 Randík Jan SOB8703 C H21D 10:34:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C H45 10:33:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 C D45 10:39:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C H21D 10:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7080127 Denemarek Max TBM0800 C H10 10:16:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D65 10:08:00
2112763 Adam Aleš TRT8100 C H35 10:25:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 11:00:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C HDR 10:00:00
2011806 Sobotka Ondřej TTR1401 C HDR 10:00:00
2011802 Polehla Maxmilián TTR1299 HDR 10:00:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D65 10:00:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C D35 10:10:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B H14 10:10:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D10 10:14:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 10:22:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C H45 10:27:00
2092400 Stoklas Adam TTR0202 H16 10:32:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C H12 10:35:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D35 10:37:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C H14 10:37:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C D16 10:38:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C H10 10:40:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C H16 10:41:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C H55 10:43:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D55 10:47:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C H16 10:50:00
2801050 Drábková Eliška TTR0151 C D18 10:53:00
52159 Sobotková Lenka TTR8151 C D21D 10:56:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H16 10:59:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 B H14 11:01:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 11:04:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 11:19:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H18 11:20:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H55 11:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7677777 Baier Martin TUR7603 C H21C 10:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995838 Matějů Ivan UVP4600 C P 10:00:00
7999 Matějů Ladislava UVP4750 C D65 10:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
899179 Klusáček Jan ZBM9301 C H21C 11:26:00