Startovka závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Jedlová, areál U Mlýna
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Pivec Lukáš
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.21 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:07:00
0 Vakant Vakant 12:10:00
0 Vakant Vakant 12:13:00
0 Vakant Vakant 12:16:00
2088719 Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 12:19:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 12:22:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 12:25:00
2060213 Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 12:28:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 12:31:00
416227 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 12:34:00
2116448 Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 12:37:00
2126294 Blechová Adéla KRL1055 C Kometa Kralovice 12:40:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 12:43:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 12:46:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 12:49:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:52:00
434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 12:55:00
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:58:00
2127544 Beránková Hedvika VPM0850 C KOS Slavia Plzeň 13:01:00
D10L
3.47 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:13:00
0 Vakant Vakant 12:15:00
0 Vakant Vakant 12:17:00
0 Vakant Vakant 12:19:00
0 Vakant Vakant 12:21:00
7881 Zapletalová Adéla MLA0970 MLOK Mariánské Lázně 12:23:00
0 Vakant Vakant 12:25:00
2082925 Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 12:27:00
2042508 Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia Plzeň 12:29:00
2103708 Ritterová Lída 1BC0870 Ski klub Karlovy Vary 12:31:00
8016 Ptáčková Barbora DCH0957 Radioelektronika Cheb 12:33:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 12:35:00
2127866 Stiborová Apolena 1BC0871 Ski klub Karlovy Vary 12:37:00
2097288 Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 12:39:00
2011879 Mašková Lucie 1BC0770 Ski klub Karlovy Vary 12:41:00
2127870 Hofmanova Anna LPM0970 OK Lokomotiva Plzeň 12:43:00
7202883 Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 12:45:00
D12
2.43 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682089 Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:02:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 11:06:00
7202879 Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:10:00
1421911 Székelyová Viktória MLA0752 C MLOK Mariánské Lázně 11:14:00
2059774 Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:18:00
416320 Hajšmanová Anna LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň 11:22:00
2127645 Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 11:26:00
1421912 Skalová Zuzana MLA0650 C MLOK Mariánské Lázně 11:30:00
51532 Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 11:34:00
2011877 Apolínová Nela 1BC0772 Ski klub Karlovy Vary 11:38:00
232611 Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 11:42:00
2103720 Peřinová Eliška SKV0771 TJ Slovan Karlovy Vary 11:46:00
2121895 Šimáčková Daniela DCH0654 C Radioelektronika Cheb 11:50:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 11:54:00
2011874 Křiklavová Magdalena 1BC0670 Ski klub Karlovy Vary 11:58:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 12:02:00
301441 Pátková Viktorka SKV0770 TJ Slovan Karlovy Vary 12:06:00
8039 Maierová Daniela Victoria DCH0753 C Radioelektronika Cheb 12:10:00
2011875 Stiborová Jolana 1BC0671 Ski klub Karlovy Vary 12:14:00
2087719 Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 12:18:00
2011876 Česáková Alice 1BC0771 Ski klub Karlovy Vary 12:22:00
301442 Kolovratová Tereza SKV0670 TJ Slovan Karlovy Vary 12:26:00
8655488 Kohoutková Klára BSO0650 B KOB Baník Sokolov 12:30:00
0 Vakant Vakant 12:34:00
0 Vakant Vakant 12:38:00
0 Vakant Vakant 12:42:00
0 Vakant Vakant 12:46:00
0 Vakant Vakant 12:50:00
D14
3.12 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:16:00
0 Vakant Vakant 11:19:00
0 Vakant Vakant 11:22:00
0 Vakant Vakant 11:25:00
416130 Měchurová Zuzana NNN0470 Neregistrovaní 11:28:00
1428926 Pecko Sára ONO0452 C SKOB Ostrov 11:31:00
2103726 Peřinová Anna SKV0570 TJ Slovan Karlovy Vary 11:34:00
1421928 Postránská Adéla MLA0551 B MLOK Mariánské Lázně 11:37:00
682652 Dítková Markéta SKV0451 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:40:00
301516 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 11:43:00
2082917 Česáková Ivana 1BC0570 Ski klub Karlovy Vary 11:46:00
1400426 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 11:49:00
2126299 Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 11:52:00
2103709 Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 11:55:00
2113473 Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 11:58:00
9101182 Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia Plzeň 12:01:00
301460 Nováčková Johanka SKV0470 TJ Slovan Karlovy Vary 12:04:00
2056284 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 12:07:00
301730 Nejedlá Klára ONO0450 C SKOB Ostrov 12:10:00
8656680 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 12:13:00
0 Nováková Anna SKV0452 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:16:00
2103793 Gillarová Laura DCH0559 C Radioelektronika Cheb 12:19:00
2011878 Česáková Eliška 1BC0470 Ski klub Karlovy Vary 12:22:00
2121894 Chárová Anna Viktorie DCH0558 C Radioelektronika Cheb 12:25:00
2106733 Peřinová Zuzana SKV0571 TJ Slovan Karlovy Vary 12:28:00
2087704 Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 12:31:00
301459 Študlarová Zuzana SKV0572 TJ Slovan Karlovy Vary 12:34:00
D16
4.01 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
301510 Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 11:03:00
2082941 Turčinová Anna 1BC0270 Ski klub Karlovy Vary 11:06:00
2103785 Daňková Dominika DCH0258 C Radioelektronika Cheb 11:09:00
4455 Petříková Adéla MAS0352 B KČT Aš 11:12:00
7202893 Řeháková Gabriela SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:15:00
D18
4.55 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:30:00
2020708 Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 12:33:00
9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 12:36:00
7090701 Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 12:39:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 12:42:00
301514 Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 12:45:00
D21
6.67 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886274 Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 11:00:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 11:06:00
7260021 Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:09:00
2082918 Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 11:12:00
9998971 Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 11:15:00
899160 Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 11:18:00
2075660 Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 11:21:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:24:00
8946 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 11:27:00
416217 Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:30:00
2126308 Škrlová Kristýna KRL9954 C Kometa Kralovice 11:33:00
51270 Roučková Romana KSH8351 C OB Kašperské Hory 11:36:00
0 Vakant Vakant 11:39:00
0 Vakant Vakant 11:42:00
0 Vakant Vakant 11:45:00
0 Vakant Vakant 11:48:00
D35
5.24 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 11:02:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:05:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 11:08:00
7204509 Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:11:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 11:14:00
51746 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 11:17:00
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 11:20:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 11:23:00
237528 Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 11:26:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:29:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 11:32:00
416221 Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 11:35:00
2042504 Beránková Lenka VPM7051 C KOS Slavia Plzeň 11:38:00
301420 Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 11:41:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 11:44:00
2067329 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 11:47:00
49607 Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 11:50:00
51754 Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 11:53:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 11:56:00
7201766 Turčinová Kamila 1BC7670 Ski klub Karlovy Vary 11:59:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 12:02:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:05:00
7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 12:08:00
682676 Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:11:00
2060395 Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 12:14:00
0 Vakant Vakant 12:17:00
0 Vakant Vakant 12:20:00
1421917 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně 12:23:00
0 Vakant Vakant 12:26:00
0 Vakant Vakant 12:29:00
D45
4.01 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:18:00
0 Vakant Vakant 12:21:00
0 Vakant Vakant 12:24:00
301525 Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:27:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 12:30:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:33:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:36:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 12:39:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 12:42:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 12:45:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 12:48:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 12:51:00
301705 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:54:00
2127636 Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 12:57:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 13:00:00
2116454 Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 13:03:00
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 13:06:00
D55
3.35 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:02:00
0 Vakant Vakant 11:05:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 11:08:00
237549 Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:11:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 11:14:00
2104601 Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:17:00
9782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 11:20:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:23:00
8945 Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:29:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:32:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 11:35:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 11:38:00
D65
2.90 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:54:00
0 Vakant Vakant 11:57:00
330650 Beránková Pavla VPM4350 C KOS Slavia Plzeň 12:00:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 12:03:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 12:06:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 12:09:00
301414 Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 12:12:00
H10
2.21 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2082921 Postránský Adam MLA0900 C MLOK Mariánské Lázně 11:01:00
2058490 Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 11:04:00
416178 Kváč Miroslav MLA0800 C MLOK Mariánské Lázně 11:07:00
7791777 Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:10:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 11:13:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 11:16:00
2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:19:00
301728 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 11:22:00
301471 Prinz Mikuláš MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně 11:25:00
2127636 Blecha Adam KRL0803 C Kometa Kralovice 11:28:00
1420722 Chalupa Šimon ONO0901 C SKOB Ostrov 11:31:00
416220 Herman Ondřej MLA0801 C MLOK Mariánské Lázně 11:34:00
2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C KČT Aš 11:37:00
888609 Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 11:40:00
52275 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 11:43:00
2082920 Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 11:46:00
0 Krs Jakub VPM0801 C KOS Slavia Plzeň 11:49:00
0 Vakant Vakant 11:52:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
0 Vakant Vakant 11:58:00
0 Vakant Vakant 12:01:00
H10L
3.47 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 11:25:00
2011870 Korellus Lukáš 1BC0921 Ski klub Karlovy Vary 11:27:00
2113498 Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 11:29:00
336785 Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 11:31:00
4451 Šimáček Jaroslav DCH0904 Radioelektronika Cheb 11:33:00
0 Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 11:35:00
2117426 Ritter Jakub 1BC1020 Ski klub Karlovy Vary 11:37:00
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 11:39:00
2011873 Jirkovský Lukáš 1BC0920 Ski klub Karlovy Vary 11:41:00
301443 Beneš Jan MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 11:43:00
301715 Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 11:45:00
2127628 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 11:47:00
0 Vakant Vakant 11:49:00
0 Vakant Vakant 11:51:00
0 Vakant Vakant 11:53:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
0 Vakant Vakant 11:57:00
0 Vakant Vakant 11:59:00
0 Vakant Vakant 12:01:00
H12
2.62 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102709 Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 11:02:00
2096262 Pávek Štěpán NEK0700 C Nejdek Orienteering 11:05:00
7201205 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 11:08:00
301447 Krul Michal SKV0620 TJ Slovan Karlovy Vary 11:11:00
232235 Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 11:14:00
2127874 Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 11:17:00
301430 Havlíček Viktor BSO0602 C KOB Baník Sokolov 11:20:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 11:23:00
207825 Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 11:26:00
301474 Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 11:29:00
8025 Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 11:32:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 11:35:00
301451 Kulhánek Jáchym SKV0622 TJ Slovan Karlovy Vary 11:38:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 11:41:00
232960 Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 11:44:00
301446 Gašek Šimon SKV0721 TJ Slovan Karlovy Vary 11:47:00
2082942 Rüster Maximilian 1BC0720 Ski klub Karlovy Vary 11:50:00
301444 Bauer David SKV0720 TJ Slovan Karlovy Vary 11:53:00
443065 Nikodém Ondřej DCH0606 C Radioelektronika Cheb 11:56:00
301494 Myslík Vojtěch ONO0602 C SKOB Ostrov 11:59:00
301449 Vyskočil Jan SKV0621 TJ Slovan Karlovy Vary 12:02:00
0 Vakant Vakant 12:05:00
0 Vakant Vakant 12:08:00
0 Vakant Vakant 12:11:00
H14
3.94 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:51:00
0 Vakant Vakant 11:54:00
0 Vakant Vakant 11:57:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
2059773 Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:03:00
1421927 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 12:06:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 12:09:00
2082911 Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 12:12:00
301476 Gašek Matouš SKV0421 TJ Slovan Karlovy Vary 12:15:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 12:18:00
7204501 Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:21:00
8631582 Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 12:24:00
1421918 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 12:27:00
232337 Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 12:30:00
301475 Kulhánek Ondra SKV0420 TJ Slovan Karlovy Vary 12:33:00
1421915 Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 12:36:00
2080905 Šustr Ondřej KSH0501 B OB Kašperské Hory 12:39:00
301461 Rádl Mikeš SKV0520 TJ Slovan Karlovy Vary 12:42:00
H16
4.55 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:03:00
0 Vakant Vakant 11:06:00
0 Vakant Vakant 11:09:00
0 Vakant Vakant 11:12:00
682694 Čepička Ladislav LPM0303 C OK Lokomotiva Plzeň 11:15:00
7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 11:18:00
301509 Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 11:21:00
416180 Rákos Adam MLA0202 C MLOK Mariánské Lázně 11:24:00
301432 Havlíček Albert BSO0304 C KOB Baník Sokolov 11:27:00
7208210 Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia Plzeň 11:30:00
2026164 Křížek Josef MAS0201 B KČT Aš 11:33:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 11:36:00
2073701 Novák Ondřej MLA0303 C MLOK Mariánské Lázně 11:39:00
2026165 Vendelberger Tomáš MAS0302 B KČT Aš 11:42:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 11:45:00
0 Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 11:48:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 11:51:00
2090848 Svatek Samuel DCH0205 C Radioelektronika Cheb 11:54:00
2082945 Jirkovský Filip 1BC0321 Ski klub Karlovy Vary 11:57:00
301465 Kováč František MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
8687 Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 12:03:00
2082943 Dlabač Marek 1BC0320 Ski klub Karlovy Vary 12:06:00
2080906 Šustr Antonín KSH0201 C OB Kašperské Hory 12:09:00
H18
6.67 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:48:00
2082949 Křiklava Jakub 1BC0120 Ski klub Karlovy Vary 12:51:00
8656664 Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 12:54:00
2090868 Svatek Daniel DCH0113 C Radioelektronika Cheb 12:57:00
1428929 Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 13:00:00
2035167 Hlinovský Ondřej VPM0102 C KOS Slavia Plzeň 13:03:00
237524 Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 13:06:00
H21
10.60 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:04:00
0 Vakant Vakant 12:07:00
0 Vakant Vakant 12:10:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 12:13:00
8656733 Bořánek Michal SSU0007 A SK Severka Šumperk 12:16:00
9998737 Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 12:19:00
7202867 Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 12:22:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 12:25:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 12:28:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 12:31:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 12:34:00
416172 Bína Martin MLA9102 MLOK Mariánské Lázně 12:37:00
1420839 Brož Jan LPM8903 C OK Lokomotiva Plzeň 12:40:00
515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 12:43:00
8656386 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 12:46:00
7202865 Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 12:49:00
0 Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 12:52:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 12:55:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 12:58:00
51151 Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 13:01:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 13:04:00
H35
7.43 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:41:00
0 Vakant Vakant 11:44:00
2082946 Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 11:47:00
7207358 Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia Plzeň 11:50:00
0 Vakant Vakant 11:53:00
7464855 Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:56:00
2096214 Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 11:59:00
9201325 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 12:02:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 12:05:00
2087685 Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 12:08:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 12:11:00
2067260 Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 12:14:00
7207367 Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 12:17:00
515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 12:20:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 12:23:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 12:26:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:29:00
887603 Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 12:32:00
9056 Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 12:35:00
2026166 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 12:38:00
1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 12:41:00
7003021 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 12:44:00
7654444 Fišer Pavel 5RZ7200 Noční můry 12:47:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 12:50:00
7884 Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 12:53:00
7204490 Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:56:00
52281 Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 12:59:00
7201768 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 13:02:00
301726 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 13:05:00
0 Vakant Vakant 13:08:00
H45
6.64 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:01:00
0 Vakant Vakant 11:04:00
0 Vakant Vakant 11:07:00
0 Vakant Vakant 11:10:00
2082913 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 11:13:00
416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 11:16:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 11:19:00
8852 Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 11:22:00
52525 Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
301721 Jiroušek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 11:28:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:31:00
416184 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 11:34:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 11:37:00
331490 Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:40:00
51686 Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 11:43:00
8230366 Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 11:46:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 11:49:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 11:52:00
301709 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 11:55:00
2106737 Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 11:58:00
2026167 Černý Marcel MAS7201 C KČT Aš 12:01:00
H55
4.99 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:40:00
0 Vakant Vakant 11:44:00
0 Vakant Vakant 11:48:00
0 Vakant Vakant 11:52:00
0 Vakant Vakant 11:56:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 12:00:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 12:04:00
681885 Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 12:08:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 12:12:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 12:16:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 12:20:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 12:24:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 12:28:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:32:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 12:36:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:40:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 12:44:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 12:48:00
253118 Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 12:52:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 12:56:00
330530 Beránek Petr VPM4502 C KOS Slavia Plzeň 13:00:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 13:04:00
H65
3.35 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:20:00
0 Vakant Vakant 12:23:00
0 Vakant Vakant 12:26:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 12:29:00
7891 Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:32:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 12:35:00
7886 Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 12:38:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 12:41:00
301718 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:44:00
7770011 Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 12:47:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 12:50:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:53:00
51137 Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:56:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 12:59:00
442856 Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 13:02:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 13:05:00
H70
2.90 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:24:00
0 Vakant Vakant 11:27:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 11:30:00
49619 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 11:33:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 11:36:00
8689 Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 11:39:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 11:42:00
51611 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 11:45:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:48:00
HDR
3.47 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2011872 Korellus Jakub 1BC1120 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
232368 Šulistová Alena DCH1253 Radioelektronika Cheb 11:00:00
2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 11:00:00
2126275 Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
416181 Roučková Tereza KSH1451 OB Kašperské Hory 11:00:00
232270 Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
301528 Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 11:00:00
0 Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 11:00:00
2102671 Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 11:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 11:00:00
1421925 Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 11:00:00
1421913 Mikyska Mael MLA1100 C MLOK Mariánské Lázně 11:00:00
301438 Prinzová Lada MLA1150 C MLOK Mariánské Lázně 11:00:00
416174 Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 11:00:00
8021 Ptáčková Lucie DCH1251 Radioelektronika Cheb 11:00:00
0 Pávková Anna NEK1350 C Nejdek Orienteering 11:00:00
443088 Šulistová Markéta DCH1056 Radioelektronika Cheb 11:00:00
8017 Ptáček Ondřej DCH1202 Radioelektronika Cheb 11:00:00
1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 11:00:00
232906 Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 11:00:00
9129 Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia Plzeň 11:00:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 11:00:00
P
3.48 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
8040766 Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2127858 Jirkovský Libor 1BC7220 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
2126380 Odvody Johana 1BC0271 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
2126377 Odvody Petra 1BC7270 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
2127851 Korellus Petr 1BC7920 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
2126382 Turčin Jan 1BC0421 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2126372 Křiklava Adam 1BC0420 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 11:00:00
7210116 Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 11:00:00
2126387 Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 11:00:00
2113358 Darmovzal Martin 59Z7400 Uhříněves 11:00:00
253146 Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 11:00:00
2102677 Dondová Kateřina ONO7752 C SKOB Ostrov 11:00:00
232234 Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 11:00:00
438631 Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:00:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 11:00:00
1490 Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 11:00:00
301496 Barda Tomáš ONO0302 C SKOB Ostrov 11:00:00
2082950 Křiklavová Petra 1BC7970 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
2113446 Váchová Ilona 1BC7700 Ski klub Karlovy Vary 11:00:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:00:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 11:00:00
301508 Křížková Jitka MAS8050 C KČT Aš 11:00:00
2087686 Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 11:00:00
2104599 Stehlíková Kateřina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 11:00:00
T
5.78 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
8073 Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
8675 Roučka Martin KSH8001 C OB Kašperské Hory 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
7209469 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 11:00:00
8631588 Pecoldová Pavlína 17Z8450 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 11:00:00
2102676 Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 11:00:00
2060212 Liberda Ondřej KSH7508 C OB Kašperské Hory 11:00:00
8629750 Dvořáček Dan 17Z7900 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 11:00:00
2075662 Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia Plzeň 11:00:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 11:00:00
7209780 Smrtová Erika ONO7452 SKOB Ostrov 11:00:00
2075661 Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia Plzeň 11:00:00