Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2

Klubová startovka

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Jedlová, areál U Mlýna
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Pivec Lukáš
Kluby:
26A     KAD     NNN     24D     BSO     BZP     DCE     DCH     DKP     DOB     FSP     HCE     HOR     JES     KAM     KBP     KNC     KRL     KSH     KYL     LBE     LCV     LPM     MAS     MFP     MLA     NEK     ONO     OOL     PGP     ROZ     SCP     SJC     SKV     SLP     SSU     STE     TEP     TJP     TUR     TUV     VAM     VLI     VPM     VSP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 P
13:04:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Měchurová Zuzana NNN0470 416130 D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 P
11:46:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H12
11:27:00 Havlíček Albert BSO0304 301432 C H16
11:36:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H16
11:39:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C H70
11:51:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B H16
12:03:00 Lill Petr BSO0203 8687 B H16
12:08:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
12:30:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D12
13:00:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21
12:36:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
11:14:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55
11:29:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D35
11:35:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D55
12:28:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H55
12:36:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Šulistová Alena DCH1253 232368 HDR
11:00:00 Ptáčková Lucie DCH1251 8021 HDR
11:00:00 Šulistová Markéta DCH1056 443088 HDR
11:00:00 Ptáček Ondřej DCH1202 8017 HDR
11:09:00 Daňková Dominika DCH0258 2103785 C D16
11:32:00 Plevný Albert DCH0711 8025 H12
11:33:00 Šimáček Jaroslav DCH0904 4451 H10L
11:50:00 Šimáčková Daniela DCH0654 2121895 C D12
11:54:00 Svatek Samuel DCH0205 2090848 C H16
11:56:00 Nikodém Ondřej DCH0606 443065 C H12
11:58:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C H45
12:08:00 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
12:10:00 Maierová Daniela Victoria DCH0753 8039 C D12
12:19:00 Gillarová Laura DCH0559 2103793 C D14
12:25:00 Chárová Anna Viktorie DCH0558 2121894 C D14
12:33:00 Ptáčková Barbora DCH0957 8016 D10L
12:57:00 Svatek Daniel DCH0113 2090868 C H18
12:59:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Dolák Jakub DKP0707 2127874 C H12
11:26:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C D21
12:19:00 Hošek Radim DOB8737 9998737 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C HDR
11:00:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C P
12:04:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55
12:30:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D45
12:41:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C H35
12:48:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:43:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C H10
12:56:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35
13:06:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B D21
11:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C P
12:23:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C H35
12:35:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C D10L
13:04:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C HDR
11:06:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D12
11:26:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 C D12
11:26:00 Škrle Michael KRL0702 207825 C H12
11:28:00 Blecha Adam KRL0803 2127636 C H10
11:33:00 Škrlová Kristýna KRL9954 2126308 C D21
11:42:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C D12
11:44:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C H12
11:47:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10L
11:52:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 C D14
12:02:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D12
12:25:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D10
12:33:00 Mudrová Lenka KRL0052 2020708 C D18
12:39:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A D18
12:40:00 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C D10
12:49:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10
12:57:00 Škrlová Hana KRL6951 2127636 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Roučková Tereza KSH1451 416181 HDR
11:00:00 Roučka Tomáš KSH1102 232270 HDR
11:00:00 Roučka Martin KSH8001 8675 C T
11:00:00 Liberda Ondřej KSH7508 2060212 C T
11:34:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
11:36:00 Roučková Romana KSH8351 51270 C D21
11:42:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70
12:09:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16
12:28:00 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C D10
12:37:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 C D10
12:39:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B H14
13:03:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 P
11:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C P
11:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
11:32:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
12:05:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35
12:27:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
12:32:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H65
12:44:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C HDR
11:00:00 Čepička Antonín LPM1102 0 C HDR
11:00:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C P
11:00:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C P
11:00:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C P
11:02:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
11:12:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R D21
11:13:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
11:15:00 Čepička Ladislav LPM0303 682694 C H16
11:20:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35
11:22:00 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C D12
11:22:00 Hofman Petr LPM6500 8852 C H45
11:23:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C H12
11:28:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C H45
11:32:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
11:39:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10L
11:45:00 Parula Egon LPM1000 301715 C H10L
11:46:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C H10
11:47:00 Kožíšek Petr LPM7603 2082946 C H35
11:53:00 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C D35
11:54:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D12
11:55:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C H45
12:05:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
12:12:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
12:12:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B H14
12:19:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C D10
12:26:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
12:34:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
12:40:00 Brož Jan LPM8903 1420839 C H21
12:43:00 Hofmanova Anna LPM0970 2127870 D10L
12:46:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10
12:52:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D10
12:54:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C D45
13:01:00 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
11:00:00 Křížková Jitka MAS8050 301508 C P
11:03:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16
11:12:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B D16
11:16:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H10
11:21:00 Křížek Filip MAS0301 301509 C H16
11:22:00 Křížek Ivo MAS0801 301728 C H10
11:33:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B H16
11:37:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H10
11:42:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B H16
11:43:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14
12:01:00 Černý Marcel MAS7201 2026167 C H45
12:38:00 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C H35
12:38:00 Chotětický Václav MAS5200 7886 C H65
12:44:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
12:45:00 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D18
13:05:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Halíř Radim MFP7000 8073 T
11:19:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Klier Šimon MLA1101 1421925 C HDR
11:00:00 Mikyska Mael MLA1100 1421913 C HDR
11:00:00 Prinzová Lada MLA1150 301438 C HDR
11:00:00 Placek Nikolas MLA1200 416174 C HDR
11:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C P
11:01:00 Postránský Adam MLA0900 2082921 C H10
11:07:00 Kváč Miroslav MLA0800 416178 C H10
11:14:00 Székelyová Viktória MLA0752 1421911 C D12
11:14:00 Petruš Ondřej MLA0701 232235 C H12
11:24:00 Rákos Adam MLA0202 416180 C H16
11:25:00 Prinz Mikuláš MLA0901 301471 C H10
11:29:00 Beneš Josef MLA0702 301474 C H12
11:30:00 Skalová Zuzana MLA0650 1421912 C D12
11:34:00 Herman Ondřej MLA0801 416220 C H10
11:37:00 Postránská Adéla MLA0551 1421928 B D14
11:39:00 Novák Ondřej MLA0303 2073701 C H16
11:40:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C H10
11:41:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C H12
11:43:00 Beneš Jan MLA1000 301443 C H10L
11:45:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H70
11:45:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C H16
12:00:00 Kováč František MLA0201 301465 C H16
12:06:00 Pivec Jan MLA0503 1421927 B H14
12:13:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D14
12:23:00 Fišáková Hana 1421917 D35
12:23:00 Zapletalová Adéla MLA0970 7881 D10L
12:27:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10L
12:27:00 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B H14
12:34:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C D10
12:36:00 Černý Jonáš MLA0501 1421915 B H14
12:37:00 Bína Martin MLA9102 416172 H21
12:53:00 Beneš Marek MLA7601 7884 H35
12:54:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pávková Anna NEK1350 0 C HDR
11:05:00 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C H12
11:35:00 Fecko Richard NEK1100 0 C H10L
11:49:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C H45
11:58:00 Čáslavská Klára NEK0550 2113473 D14
11:59:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
12:07:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14
12:12:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C HDR
11:00:00 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C P
11:00:00 Barda Tomáš ONO0302 301496 C P
11:00:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C P
11:00:00 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C T
11:00:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C T
11:00:00 Smrtová Erika ONO7452 7209780 T
11:08:00 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C H12
11:31:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 C D14
11:31:00 Chalupa Šimon ONO0901 1420722 C H10
11:33:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C H70
11:35:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12
11:38:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
11:41:00 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C D35
11:49:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D14
11:50:00 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C D35
11:55:00 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C D14
11:59:00 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C H12
12:02:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C H35
12:08:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H35
12:10:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C D14
12:18:00 Holíková Petra ONO0653 2087719 C D12
12:24:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14
12:31:00 Holíková Simona ONO0553 2087704 B D14
12:45:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D10L
12:49:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21
13:02:00 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 232906 C HDR
11:08:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
11:18:00 Ryšavá Vendula PGP8153 899160 C D21
11:23:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D35
11:29:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C H10L
11:31:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H45
11:44:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D35
11:52:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45
12:11:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H35
12:25:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21
12:50:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H35
12:55:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Svoboda František ROZ0700 2102709 C H12
11:16:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 416137 C H45
11:18:00 Svoboda Jáchym ROZ0200 7943 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D55
11:31:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C H10L
11:48:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H70
12:00:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55
12:03:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D65
12:20:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H55
12:28:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H21
12:35:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H65
12:41:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C H65
12:48:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55
12:51:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45
13:00:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
13:05:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C D21
12:20:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C P
11:02:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D12
11:05:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
11:09:00 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C D21
11:10:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C D12
11:10:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C H10
11:11:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35
11:11:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D55
11:11:00 Krul Michal SKV0620 301447 H12
11:15:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B D16
11:17:00 Krejčová Vlasta SKV6351 2104601 C D55
11:18:00 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 C D12
11:19:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
11:29:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D55
11:30:00 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C D21
11:34:00 Peřinová Anna SKV0570 2103726 D14
11:38:00 Kulhánek Jáchym SKV0622 301451 H12
11:40:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 B D14
11:40:00 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H45
11:46:00 Peřinová Eliška SKV0771 2103720 D12
11:47:00 Gašek Šimon SKV0721 301446 H12
11:53:00 Bauer David SKV0720 301444 H12
11:56:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
12:02:00 Vyskočil Jan SKV0621 301449 H12
12:03:00 Bauer Matyáš SKV0402 2059773 C H14
12:04:00 Nováčková Johanka SKV0470 301460 D14
12:06:00 Pátková Viktorka SKV0770 301441 D12
12:11:00 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C D35
12:15:00 Gašek Matouš SKV0421 301476 H14
12:16:00 Nováková Anna SKV0452 0 C D14
12:21:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H14
12:26:00 Kolovratová Tereza SKV0670 301442 D12
12:28:00 Peřinová Zuzana SKV0571 2106733 D14
12:29:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35
12:33:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
12:33:00 Kulhánek Ondra SKV0420 301475 H14
12:34:00 Študlarová Zuzana SKV0572 301459 D14
12:42:00 Rádl Mikeš SKV0520 301461 H14
12:56:00 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C H35
12:56:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65
12:58:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C HDR
11:14:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
11:37:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
12:31:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Václavek Jiří STE5701 52525 C H45
12:46:00 Václavek Tomáš STE5809 8656386 C H21
12:50:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H65
12:52:00 Jirka Mikuláš STE0000 0 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H70
12:06:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D18
12:39:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C D45
12:44:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55
13:06:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:35:00 Folprecht Eduard TUV7304 9056 C H35
12:47:00 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21
12:43:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Beránek Šimon VPM1000 9129 C HDR
11:00:00 Sobota Petr VPM7800 1490 P
11:00:00 Doležal Jan VPM5701 2075662 C T
11:00:00 Doležalová Liběna VPM5950 2075661 C T
11:08:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C D35
11:13:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C H10
11:21:00 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D21
11:30:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B H16
11:38:00 Beránková Lenka VPM7051 2042504 C D35
11:43:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H45
11:47:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C D35
11:49:00 Krs Jakub VPM0801 0 C H10
11:50:00 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 C H35
11:56:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C D35
12:00:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C D65
12:01:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C D14
12:13:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C H21
12:14:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C D35
12:18:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A H14
12:29:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C D10L
12:30:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B H14
12:32:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C H35
12:39:00 Vodrážková Barbora VPM1050 2097288 C D10L
12:42:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D18
12:42:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C D45
12:52:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
12:55:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10
12:58:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C H21
13:00:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C H55
13:01:00 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C D10
13:02:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
13:03:00 Hlinovský Ondřej VPM0102 2035167 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C H10
11:06:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21
11:17:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C D35
11:20:00 Horová Magda VSP5450 9782 C D55
11:25:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10L
11:34:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C D12
11:35:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C D35
12:02:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D35
12:09:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B H14
12:22:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D10
12:24:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
12:29:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C H65
12:31:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H21
12:43:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C D10
12:53:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H65
12:59:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:48:00 Jirka Matyáš ZPV0201 0 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Vakant 0 Vakant D16
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:01 Vakant 0 Vakant H45
11:02 Vakant 0 Vakant D55
11:03 Vakant 0 Vakant H16
11:04 Vakant 0 Vakant H45
11:05 Vakant 0 Vakant D55
11:06 Vakant 0 Vakant H16
11:07 Vakant 0 Vakant H45
11:09 Vakant 0 Vakant H16
11:10 Vakant 0 Vakant H45
11:12 Vakant 0 Vakant H16
11:16 Vakant 0 Vakant D14
11:19 Vakant 0 Vakant D14
11:22 Vakant 0 Vakant D14
11:24 Vakant 0 Vakant H70
11:25 Vakant 0 Vakant D14
11:27 Vakant 0 Vakant H70
11:39 Vakant 0 Vakant D21
11:40 Vakant 0 Vakant H55
11:41 Vakant 0 Vakant H35
11:42 Vakant 0 Vakant D21
11:44 Vakant 0 Vakant H35
11:44 Vakant 0 Vakant H55
11:45 Vakant 0 Vakant D21
11:48 Vakant 0 Vakant H55
11:48 Vakant 0 Vakant D21
11:49 Vakant 0 Vakant H10L
11:51 Vakant 0 Vakant H10L
11:51 Vakant 0 Vakant H14
11:52 Vakant 0 Vakant H55
11:52 Vakant 0 Vakant H10
11:53 Vakant 0 Vakant H35
11:53 Vakant 0 Vakant H10L
11:54 Vakant 0 Vakant D65
11:54 Vakant 0 Vakant H14
11:55 Vakant 0 Vakant H10L
11:55 Vakant 0 Vakant H10
11:56 Vakant 0 Vakant H55
11:57 Vakant 0 Vakant H10L
11:57 Vakant 0 Vakant D65
11:57 Vakant 0 Vakant H14
11:58 Vakant 0 Vakant H10
11:59 Vakant 0 Vakant H10L
12:00 Vakant 0 Vakant H14
12:01 Vakant 0 Vakant H10L
12:01 Vakant 0 Vakant H10
12:04 Vakant 0 Vakant H21
12:05 Vakant 0 Vakant H12
12:07 Vakant 0 Vakant H21
12:07 Vakant 0 Vakant D10
12:08 Vakant 0 Vakant H12
12:10 Vakant 0 Vakant H21
12:10 Vakant 0 Vakant D10
12:11 Vakant 0 Vakant H12
12:13 Vakant 0 Vakant D10L
12:13 Vakant 0 Vakant D10
12:15 Vakant 0 Vakant D10L
12:16 Vakant 0 Vakant D10
12:17 Vakant 0 Vakant D35
12:17 Vakant 0 Vakant D10L
12:18 Vakant 0 Vakant D45
12:19 Vakant 0 Vakant D10L
12:20 Vakant 0 Vakant H65
12:20 Vakant 0 Vakant D35
12:21 Vakant 0 Vakant D10L
12:21 Vakant 0 Vakant D45
12:23 Vakant 0 Vakant H65
12:24 Vakant 0 Vakant D45
12:25 Vakant 0 Vakant D10L
12:26 Vakant 0 Vakant H65
12:26 Vakant 0 Vakant D35
12:29 Vakant 0 Vakant D35
12:30 Vakant 0 Vakant D18
12:34 Vakant 0 Vakant D12
12:38 Vakant 0 Vakant D12
12:42 Vakant 0 Vakant D12
12:46 Vakant 0 Vakant D12
12:48 Vakant 0 Vakant H18
12:50 Vakant 0 Vakant D12
13:08 Vakant 0 Vakant H35
11:00 Korellus Jakub 1BC1120 2011872 Ski klub Karlovy Vary HDR
11:00 Jirkovský Libor 1BC7220 2127858 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Odvody Johana 1BC0271 2126380 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Odvody Petra 1BC7270 2126377 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Korellus Petr 1BC7920 2127851 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Turčin Jan 1BC0421 2126382 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Křiklava Adam 1BC0420 2126372 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Křiklavová Petra 1BC7970 2082950 Ski klub Karlovy Vary P
11:00 Váchová Ilona 1BC7700 2113446 Ski klub Karlovy Vary P
11:06 Turčinová Anna 1BC0270 2082941 Ski klub Karlovy Vary D16
11:27 Korellus Lukáš 1BC0921 2011870 Ski klub Karlovy Vary H10L
11:37 Ritter Jakub 1BC1020 2117426 Ski klub Karlovy Vary H10L
11:38 Apolínová Nela 1BC0772 2011877 Ski klub Karlovy Vary D12
11:41 Jirkovský Lukáš 1BC0920 2011873 Ski klub Karlovy Vary H10L
11:46 Česáková Ivana 1BC0570 2082917 Ski klub Karlovy Vary D14
11:50 Rüster Maximilian 1BC0720 2082942 Ski klub Karlovy Vary H12
11:57 Jirkovský Filip 1BC0321 2082945 Ski klub Karlovy Vary H16
11:58 Křiklavová Magdalena 1BC0670 2011874 Ski klub Karlovy Vary D12
11:59 Turčinová Kamila 1BC7670 7201766 Ski klub Karlovy Vary D35
12:06 Dlabač Marek 1BC0320 2082943 Ski klub Karlovy Vary H16
12:14 Stiborová Jolana 1BC0671 2011875 Ski klub Karlovy Vary D12
12:22 Česáková Alice 1BC0771 2011876 Ski klub Karlovy Vary D12
12:22 Česáková Eliška 1BC0470 2011878 Ski klub Karlovy Vary D14
12:31 Ritterová Lída 1BC0870 2103708 Ski klub Karlovy Vary D10L
12:37 Stiborová Apolena 1BC0871 2127866 Ski klub Karlovy Vary D10L
12:41 Mašková Lucie 1BC0770 2011879 Ski klub Karlovy Vary D10L
12:51 Křiklava Jakub 1BC0120 2082949 Ski klub Karlovy Vary H18
11:00 Pecoldová Pavlína 17Z8450 8631588 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes T
11:00 Dvořáček Dan 17Z7900 8629750 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes T
11:00 Darmovzal Martin 59Z7400 2113358 Uhříněves P
12:47 Fišer Pavel 5RZ7200 7654444 Noční můry H35