Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Runářov, hřiště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Bukovina, 1 : 10 000, E = 5m, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Zimmermann Jakub - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:02:00
52619 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:04:00
2102682 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:08:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:10:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
51309 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:16:00
2102684 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:18:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:22:00
896972 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:24:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 11:26:00
52617 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:32:00
D12C
2.00 km, 50 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 11:01:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:03:00
2102683 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:05:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 11:07:00
0 Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 11:09:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 11:13:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
53652 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:23:00
2121009 Večeřová Markéta STE0553 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:27:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:29:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 11:31:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 11:33:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 11:35:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:41:00
51195 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 11:43:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 11:47:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 11:49:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 11:51:00
D14C
2.00 km, 60 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 11:04:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:06:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 11:10:00
446447 Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 11:16:00
2035719 Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 11:18:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:20:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
2019215 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 11:24:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:26:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:28:00
1398997 Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 11:30:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 11:34:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 11:38:00
2053569 Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
406938 Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 11:44:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:46:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 11:48:00
D16C
3.70 km, 75 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52722 Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 11:53:00
7203336 Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 11:57:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 11:59:00
49285 Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 12:01:00
0 Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 12:03:00
0 Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 12:05:00
2124801 Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 12:07:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 12:09:00
D18C
4.50 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
224900 Zatloukalová Hana ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory 11:04:00
7203461 Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 11:10:00
D20C
5.10 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1007538 Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 11:54:00
D21C
5.10 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073659 Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 11:56:00
2109698 Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
9081 Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 12:02:00
2058483 Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 12:06:00
49872 Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 12:08:00
515412 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 12:10:00
49878 Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 12:12:00
1007548 Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
8843 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 12:16:00
980354 Horvátová Hana ASU9797 C Magnus Orienteering 12:18:00
7208079 Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 12:20:00
51903 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 12:22:00
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 12:24:00
52587 Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 12:26:00
7260027 Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 12:28:00
D35C
4.50 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 11:14:00
446436 Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:16:00
0 Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 11:18:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 11:20:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:22:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 11:24:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:28:00
49386 Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 11:30:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
52485 Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 11:34:00
443099 Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:36:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 11:38:00
443067 Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 11:44:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:48:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 11:50:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 11:52:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 11:54:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 11:56:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 11:58:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 12:02:00
0 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 12:04:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 12:06:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 12:08:00
52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:12:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 12:16:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 12:22:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:24:00
D45C
3.80 km, 90 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2027210 Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 11:05:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 11:09:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:11:00
52466 Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 11:13:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:17:00
420442 Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:19:00
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 11:21:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 11:23:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:25:00
2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 11:27:00
2027233 Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
2096115 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 11:35:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:37:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:39:00
433098 Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 11:41:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 11:45:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 11:47:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:49:00
52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 11:51:00
D55C
3.10 km, 65 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:14:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:16:00
2059758 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 11:18:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:22:00
0 Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
52439 Hrubanová Věra UOL5953 C SOB Olomouc 11:26:00
D65C
2.50 km, 50 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:57:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 11:59:00
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 12:01:00
H10C
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
681869 Pustějovský Matyáš PLU0802 C TJ SOKOL Plumlov 11:42:00
0 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:44:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 11:46:00
0 Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 11:48:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:50:00
2102717 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 11:52:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 11:56:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:58:00
2125346 Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
2073739 Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 12:04:00
682345 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 12:06:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 12:08:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 12:10:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 12:12:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:16:00
251023 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:18:00
H12C
21.00 km, 55 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:52:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:54:00
2073738 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
52668 Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 11:58:00
0 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 12:00:00
53654 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 12:04:00
53670 Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 12:10:00
682687 Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 12:14:00
2116197 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 12:16:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 12:18:00
H14C
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:04:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:06:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 11:08:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 11:10:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
416716 Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 11:14:00
301567 Tomášek Adam CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:16:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
2035728 Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 11:20:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 11:22:00
49316 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 11:28:00
2102553 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 11:30:00
2088729 Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 11:32:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:36:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 11:38:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 11:42:00
2102713 Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 11:44:00
446419 Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
53565 Kroul Jiří KSU0505 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
H16C
4.20 km, 120 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
303923 Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 11:55:00
231357 Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 11:57:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 11:59:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
2127854 Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 12:03:00
2087634 Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 12:05:00
2075675 Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 12:07:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 12:11:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 12:13:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 12:15:00
2124774 Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 12:17:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:21:00
H18C
5.00 km, 120 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 12:12:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 12:14:00
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:16:00
52729 Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 12:18:00
2056268 Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 12:22:00
53649 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:24:00
7207780 Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 12:26:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 12:28:00
2056308 Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:30:00
H20C
6.30 km, 145 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1602631 Hubáček Filip JPV9800 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2056305 Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:04:00
439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:06:00
H21C
6.30 km, 145 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 11:10:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 11:12:00
2058482 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
8655382 Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 11:16:00
0 Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 11:18:00
8655376 Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:22:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 11:26:00
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 11:28:00
0 Ježek Tomáš ASU8419 C Magnus Orienteering 11:30:00
8656558 Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
2056285 Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
7203321 Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 11:36:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 11:38:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
52475 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 11:44:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 11:46:00
8656547 Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 11:48:00
8655385 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
51123 Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
8644873 Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 11:56:00
1602630 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 11:58:00
8185818 Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 12:00:00
8655381 Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 12:02:00
911220 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 12:04:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:06:00
52592 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 12:08:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
682377 Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:12:00
8656684 Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 12:14:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 12:16:00
500268 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 12:20:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 12:22:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 12:24:00
332966 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 12:26:00
H35C
5.20 km, 120 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52545 Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:05:00
52506 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:07:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 11:09:00
52843 Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:13:00
2058461 Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
0 Bednařík Marek KON8300 KOB Konice 11:17:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:21:00
0 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 11:25:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 11:27:00
2067988 Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 11:29:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 11:31:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:35:00
8851 Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 11:37:00
436448 Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 11:39:00
52862 Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 11:43:00
446440 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:45:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 11:47:00
2092398 Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 11:49:00
210440 Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 11:51:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:53:00
681853 Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 11:57:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:59:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 12:01:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
7758623 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:09:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 12:11:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 12:13:00
1420762 Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:15:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 12:17:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 12:19:00
2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 12:21:00
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 12:23:00
H45C
4.50 km, 100 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1004660 Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 11:07:00
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 11:09:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 11:11:00
51873 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:13:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 11:15:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
352344 Pelikán Daniel PLU6800 C TJ SOKOL Plumlov 11:19:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:23:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 11:25:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
0 Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 11:29:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:33:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:35:00
2045205 Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 11:37:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 11:39:00
682679 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 11:41:00
2109764 Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 11:43:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:47:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:49:00
52409 Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:55:00
52406 Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:59:00
7203322 Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 12:01:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 12:03:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 12:05:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 12:07:00
920658 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 12:11:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 12:13:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 12:15:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 12:17:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 12:19:00
2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 12:23:00
H55C
4.10 km, 90 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:41:00
887168 Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 11:43:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 11:45:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 11:47:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:49:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:51:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:55:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 12:03:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 12:05:00
52589 Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 12:07:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 12:11:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 12:13:00
H65C
3.20 km, 85 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
352315 Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 11:21:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 11:23:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:25:00
52616 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 11:31:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:33:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:35:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:37:00
H70C
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
889315 Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 11:03:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 11:05:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:07:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:11:00
52529 Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 11:13:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 11:15:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:17:00
2020740 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:19:00
HD10N
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2051491 Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 11:11:00
0 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
0 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:15:00
207822 Pelikán David PLU1010 C TJ SOKOL Plumlov 11:17:00
515427 Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 11:19:00
0 Kotasová Pilcová Klára KRNXXXX KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:21:00
2102681 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:23:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
2102714 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:29:00
49873 Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 11:31:00
0 Akrap Kryštof STE0701 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
336795 Kalousová Julie KON0850 C KOB Konice 11:35:00
2102716 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 11:39:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
0 Vavrečka Radek UOL0802 C SOB Olomouc 11:43:00
2122254 Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2051531 Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 11:47:00
HDR
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52556 Strachota Vojtěch TJN1514 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
2125319 Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 11:00:00
0 Vavrečka David JPV1200 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
207821 Vavrečka Saša JPV1100 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
0 Vomáčka Jakub a Matěj NNNXZYY Neregistrovaní 11:00:00
0 Veselá Klára NNNYYYY Neregistrovaní 11:00:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 11:00:00
301578 Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102715 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2069081 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:00:00
345895 Good Marie SBR1250 SKOB Bruntál 11:00:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:00:00
49364 Ratiborská Veronika JPV8077 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
0 Bradáčová Žaneta ASU0888 Magnus Orienteering 11:00:00
0 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
0 Markovičová Alexandra JPV8253 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
0 Skřivanek František 1XC1200 Skřivankovi 11:00:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 11:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 11:00:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2020742 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 11:00:00
2020738 Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 11:00:00
0 Komínek Vojtěch KON1111 KOB Konice 11:00:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:00:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
2049585 Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
P
2.40 km, 50 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53032 Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 11:00:00
2112742 Zifčáková Miroslava 4HC8751 PSÍ TÝM 11:00:00
2113084 Zifčák Robin 4HC7900 PSÍ TÝM 11:00:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 11:00:00
2088187 Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Ratajská Jana KON0001 KOB Konice 11:00:00
2020743 Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 11:00:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
331069 Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:00:00
361946 Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Benešová Jana OOLXXXX SK Haná orienteering 11:00:00
8885 Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 11:00:00
8822 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
8826 Tříska Richard PTE7447 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
301572 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
301580 Fajstlová Adéla PTE0152 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2091593 Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 11:00:00
361996 Kroutil Martin KONXXXX KOB Konice 11:00:00
51874 Haluzová Štěpánka SBRXXXX SKOB Bruntál 11:00:00
0 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 11:00:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 11:00:00
T
4.70 km, 110 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301558 Synek Michal NNN7001 Neregistrovaní 11:30:00
2067303 Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:32:00
0 Doležal Zdeněk 6YC7401 Neregistrovaní 11:34:00
52458 Synková Jana NNN7002 Neregistrovaní 11:36:00
0 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 11:38:00
8837 Hejlová Soňa PTEXXXX TJ Sokol Ptení 11:40:00
2092440 Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 11:42:00
2088149 Kresta Aleš NNN Neregistrovaní 11:44:00
234582 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:46:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 11:50:00
52737 Veselá Zuzana PTEXXXY TJ Sokol Ptení 11:54:00
2069100 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00