Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Semtěš
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Semtěš, 1:10000, E = 5 m, ISOM 2000
Ředitel závodu:
Kos Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Junek Petr, Vítková Lucie, Slavík Pavel
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091522 Schwengerová Anna SRK0851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
339560 Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
0 Brinkmanová Tereza SHK0950 C OK Slavia Hradec Králové 10:04:00
9478 Netopilová Simona VAM0950 C OOB Vamberk 10:06:00
9271 Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
0 Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 10:10:00
2111661 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 10:12:00
0 Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:14:00
2067990 Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:16:00
7209356 Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 10:18:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 10:22:00
1410002 Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
51128 Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
9211 Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
9246 Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:34:00
D10C
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113479 Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 10:36:00
2115013 Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 10:40:00
2035743 Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
2091531 Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:44:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:46:00
2121764 Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 10:48:00
425538 Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 10:50:00
9654 Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
303925 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 10:54:00
426308 Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 10:56:00
9665 Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 10:58:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:00:00
2070847 Málková Michaela PHK0853 C OK 99 Hradec Králové 11:04:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 11:06:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 11:10:00
2045230 Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:12:00
8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 11:14:00
D12C
3.00 km, 15 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8101007 Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 10:05:00
2091529 Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
52799 Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 10:09:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
405952 Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 10:13:00
7207778 Hammová Linda KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:15:00
426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 10:17:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
8344417 Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 10:21:00
2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 10:23:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 10:25:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:27:00
2120068 Rážová Aneta PHK0662 C OK 99 Hradec Králové 10:29:00
7200907 Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 10:33:00
2085583 Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 10:35:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 10:37:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 10:39:00
9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:41:00
336757 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 B OK 99 Hradec Králové 10:43:00
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 10:45:00
1396847 Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 10:47:00
2073718 Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 10:49:00
0 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
2085568 Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
331315 Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 10:55:00
0 Horáková Karolína PHK0750 C OK 99 Hradec Králové 10:57:00
2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:01:00
2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:03:00
2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 11:05:00
2067340 Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 11:07:00
9099 Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 11:09:00
D12D
2.70 km, 15 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9696 Dušková Tereza NPA0751 C SK LOB Nová Paka 10:02:00
2075647 Skořepová Lucie LPU0657 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
206484 Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 10:08:00
2008994 Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 10:10:00
2053577 Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 10:12:00
2122271 Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 10:14:00
D14C
3.80 km, 20 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:32:00
426352 Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 10:34:00
8145608 Kosinová Kristýna SJC0453 C Sportcentrum Jičín 10:36:00
2025374 Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
51176 Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 10:40:00
425599 Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:44:00
8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 B Sportcentrum Jičín 10:48:00
2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:50:00
2027214 Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:52:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
426353 Adámková Klára JIL0452 C OK Jilemnice 10:56:00
2087684 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 10:58:00
7200908 Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
2057591 Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:02:00
416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 11:04:00
2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 11:06:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 11:08:00
2095955 Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:10:00
8653298 Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 11:12:00
7204983 Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 11:14:00
2060234 Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 11:16:00
2085657 Kuczerová Tereza PHK0551 B OK 99 Hradec Králové 11:20:00
51468 Mikysková Adéla VAM0550 B OOB Vamberk 11:22:00
2085617 Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:26:00
425535 Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 11:28:00
2053583 Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:30:00
2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:32:00
2078488 Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:34:00
2057578 Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:36:00
9201626 Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:38:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:40:00
2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 11:42:00
2085600 Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 11:44:00
2053586 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 11:46:00
D14D
3.00 km, 15 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2122285 Lacinová Monika LPU0561 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2121752 Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
2111734 Sychrovská Klára SNA0551 C TJ START Náchod 10:04:00
2057580 Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:06:00
1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:08:00
2027231 Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:10:00
9686 Dušková Andrea NPA0451 C SK LOB Nová Paka 10:12:00
9586 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 10:14:00
2057581 Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:16:00
2124759 Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
2085581 Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 10:20:00
2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
D16C
4.30 km, 20 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
2095922 Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:03:00
2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 10:05:00
2049543 Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
8656514 Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
8000195 Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 10:11:00
2070820 Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 10:15:00
426349 Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 10:17:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 10:21:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:23:00
1398986 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 10:25:00
438605 Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 10:27:00
9559 Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 10:29:00
2032385 Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:31:00
2035739 Matoušová Gabriela VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:33:00
2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 10:35:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 10:37:00
2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 10:39:00
336788 Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
2096240 Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:45:00
2104585 Brožíková Barbora SHK0358 C OK Slavia Hradec Králové 10:47:00
D18C
4.60 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331022 Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 11:01:00
2091516 Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:03:00
2049518 Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 11:05:00
8320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 11:07:00
7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 11:09:00
51108 Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 11:13:00
7207356 Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:17:00
8623000 Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 11:19:00
2025352 Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 11:21:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 11:23:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
2011852 Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 11:27:00
2087714 Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 11:29:00
8656672 Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 11:31:00
D21C
4.90 km, 80 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2043603 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 10:00:00
331151 Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 10:04:00
2085610 Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 10:06:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 10:08:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 10:10:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 10:12:00
995884 Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
8654892 Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
515136 Hermanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:20:00
7210086 Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 10:22:00
434591 Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
63591 Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast 10:26:00
1400431 Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 10:28:00
416340 Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 10:32:00
9448 Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 10:34:00
897388 Mervartová Kristýna SHK9150 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 10:38:00
9674 Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 10:40:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 10:42:00
2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
416039 Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:46:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 10:48:00
9278 Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
8631577 Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 10:52:00
7260017 Procházková Monika LPU9153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
416555 Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 10:56:00
49612 Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 11:00:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 11:02:00
331166 Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 11:04:00
8656525 Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 11:06:00
2073708 Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 11:08:00
232167 Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 11:10:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 11:12:00
7204993 Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
D21D
4.60 km, 40 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
681889 Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:01:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:03:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 10:05:00
428295 Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
682628 Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:09:00
410799 Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:13:00
7215 Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:17:00
2057592 Andělová Ivana LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:19:00
426338 Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 10:21:00
51470 Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 10:23:00
8279 Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:25:00
D35C
4.70 km, 90 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9077 Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 10:01:00
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 10:03:00
8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 10:05:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 10:07:00
8172882 Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 10:09:00
9600 Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 10:11:00
4146 Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 10:13:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:17:00
416264 Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 10:19:00
9201377 Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 10:21:00
7233 Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 10:25:00
2102707 Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 10:27:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 10:29:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 10:31:00
9796 Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:33:00
1413977 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 10:35:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 10:39:00
2053587 Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 10:43:00
339546 Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 10:45:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
D35D
4.10 km, 20 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:01:00
416039 Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:03:00
2102589 Příkazská Petra 74C7600 NER 10:05:00
8000163 Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 10:07:00
9724 Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 10:09:00
2112761 Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 10:11:00
2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 10:13:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 10:15:00
2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
2075623 Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 10:19:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 10:21:00
253353 Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:23:00
425507 Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:25:00
2087670 Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:27:00
2096124 Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 10:29:00
410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 10:31:00
2096144 Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 10:33:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:35:00
51469 Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 10:37:00
220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 10:41:00
2111703 Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:43:00
887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 10:45:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 10:47:00
2061852 Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:49:00
682611 Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 10:51:00
2127884 Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 10:53:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
2112729 Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:57:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 10:59:00
2057595 Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:01:00
9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 11:03:00
52175 Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 11:05:00
2061846 Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:07:00
361979 Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 11:09:00
7220 Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:11:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 11:13:00
2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 11:15:00
2059754 Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
2096244 Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:21:00
2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:25:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 11:27:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 11:29:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:31:00
425504 Jansová Romana BRU7650 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:33:00
2073717 Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 11:35:00
7003046 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:37:00
232635 Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 11:39:00
D45C
4.10 km, 20 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:02:00
9680 Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 10:04:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:06:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 10:08:00
682372 Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 10:10:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:12:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:14:00
2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:16:00
9122 Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 10:20:00
981805 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:24:00
2053545 Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 10:26:00
7201808 Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:28:00
7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 10:30:00
7207351 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:32:00
49890 Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 10:34:00
425573 Francová Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
301191 Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 10:38:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
D45D
3.50 km, 30 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 10:03:00
515063 Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:05:00
207818 Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
2060232 Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 10:09:00
2035720 Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
8980 Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:13:00
2118474 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 10:15:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:17:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:19:00
9574 Tomášová Petra CHC7351 C K.O.B. Choceň 10:21:00
51131 Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 10:23:00
331549 Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 10:25:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 10:27:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 10:29:00
9801 Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:33:00
224872 Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 10:35:00
425506 Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:37:00
331561 Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 10:39:00
7207884 Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 10:43:00
9157 Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 10:45:00
1425372 Pannyová Pavla LTU6550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:47:00
219217 Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 10:49:00
9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 10:51:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 10:53:00
331708 Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 10:55:00
9802 Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 10:57:00
410739 Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 10:59:00
D55C
3.50 km, 20 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 10:00:00
9121 Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
51443 Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 10:04:00
9535 Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:06:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 10:10:00
9108 Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 10:12:00
301361 Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 10:14:00
9371 Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 10:18:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 10:20:00
9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 10:22:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 10:26:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
9117 Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 10:30:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 10:32:00
2109765 Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
9112 Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 10:42:00
D55D
3.20 km, 30 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 11:28:00
2091518 Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:30:00
7225 Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 11:32:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:34:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 11:36:00
9592 Nováková Miloslava ZAM6051 C OB TJ Sokol Žamberk 11:38:00
9111 Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 11:40:00
D65C
3.20 km, 30 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
9033 Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 11:19:00
2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:21:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
H10N
2.30 km, 10 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113080 Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
2124797 Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 10:04:00
2103286 Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:06:00
2111808 Sychrovský Lukáš SNA0902 C TJ START Náchod 10:08:00
2127588 Prox Jan 2HC1000 NNN Px 10:10:00
2129228 Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 10:12:00
2113049 Machač Václav LPU1149 OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
2121002 Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 10:16:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 10:18:00
9302 Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
232913 Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň 10:22:00
416289 Suk Marek LTU0900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:24:00
0 Toužil Lukáš SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové 10:26:00
2088214 Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 10:30:00
2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 10:36:00
H10C
2.30 km, 10 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9725 Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 10:46:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:48:00
416258 Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
9820 Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
2122288 Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 10:54:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
0 Hála Tomáš PDY0900 C Běhej Poděbrady 10:58:00
2112778 Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:00:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
2075641 Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 11:06:00
416097 Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 11:08:00
2115006 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 11:10:00
2087655 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:12:00
1420845 Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové 11:14:00
2122284 Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 11:16:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:18:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 11:20:00
2122266 Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 11:22:00
2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
2095940 Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:26:00
2122258 Goláň František LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice 11:28:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 11:30:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 11:34:00
2113356 Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 11:36:00
2113079 Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 11:40:00
2122259 Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 11:42:00
9794 Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:44:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 11:46:00
2060279 Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 11:48:00
H12C
3.70 km, 20 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8190806 Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
2088727 Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
2112771 Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:04:00
2091558 Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
8052360 Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 10:08:00
2073754 Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 10:10:00
2078481 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:12:00
425574 Matěásko Marek JIL0702 C OK Jilemnice 10:14:00
2103270 Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
2104603 Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 10:18:00
2103287 Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:20:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 10:22:00
331689 Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
416277 Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 10:26:00
2095970 Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:28:00
53569 Fajfr Marek ZAM0602 C OB TJ Sokol Žamberk 10:30:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 10:32:00
2103276 Schejbal Filip LPU0711 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 10:36:00
2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
2111620 Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 10:40:00
330520 Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 10:42:00
2127606 Bělohlávek Michal PHK0604 C OK 99 Hradec Králové 10:44:00
2082904 Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 10:46:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
9387 Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 10:50:00
2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:52:00
2096128 Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 10:54:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 10:58:00
0 Lukeš Josef 1EC000 Outdoor PRG 11:02:00
2025360 Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:04:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 11:06:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 11:08:00
2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:10:00
H12D
3.20 km, 20 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127608 Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 10:42:00
2060299 Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:44:00
232911 Štangler Jiří CHC0602 C K.O.B. Choceň 10:46:00
9044 Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 10:48:00
H14C
4.10 km, 20 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032388 Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:02:00
2095937 Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:04:00
2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 10:06:00
2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 10:08:00
8656604 Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 10:12:00
2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 B TJ Jiskra Hořice 10:14:00
2027229 Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:16:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
8000142 Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 10:20:00
0 Lukeš František 1EC001 Outdoor PRG 10:22:00
2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
425575 Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 10:26:00
2035789 Valenta Ondřej JIL0401 C OK Jilemnice 10:28:00
2122275 Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 10:30:00
2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 10:34:00
425589 Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:36:00
2049527 Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
8053544 Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 10:42:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:44:00
2027238 Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:46:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 10:48:00
7260020 Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 10:50:00
2121005 Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 10:52:00
8653297 Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 10:54:00
2078458 Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 10:56:00
2057587 Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:58:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:00:00
0 Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 11:02:00
2073740 Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 11:04:00
8653300 Vitvar Radim SJC0404 C Sportcentrum Jičín 11:06:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:08:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 11:10:00
2073745 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 11:12:00
2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 11:16:00
2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 11:20:00
2011798 Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:22:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
H14D
3.80 km, 20 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127654 Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 11:14:00
2032144 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:16:00
2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
2087679 Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:20:00
405972 Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:22:00
232903 Lorenc Matyáš CHC0404 C K.O.B. Choceň 11:24:00
9723 Kadrman Jakub CET0502 C TJ Loko Česká Třebová 11:26:00
2122257 Lacina Marek LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice 11:28:00
2122279 Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod 11:30:00
2075624 Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk 11:32:00
9553 Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 11:34:00
2056307 Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 11:36:00
H16C
4.60 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
9428 Bárta Šimon PHK0202 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
2051521 Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:04:00
9496 Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:06:00
1398978 Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 10:10:00
2045238 Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
9570 Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 10:14:00
9967 Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
2057576 Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:18:00
2075607 Krsek Šimon ZAM0204 C OB TJ Sokol Žamberk 10:20:00
2073749 Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 10:22:00
2083389 Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:24:00
2085585 Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí 10:26:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:28:00
53224 Malý Evžen JIL0301 C OK Jilemnice 10:30:00
2011867 Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:32:00
2049513 Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
2108919 Jošt Jakub LPU0213 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
2102858 Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 10:40:00
7300085 Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 10:42:00
8656610 Rusin Vojtěch LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 10:48:00
232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 10:50:00
2070826 Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:52:00
2096140 Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 10:54:00
2113064 Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 10:56:00
H18C
5.00 km, 60 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2082910 Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:48:00
232622 Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 10:50:00
51179 Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 10:52:00
7839783 Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 10:54:00
2035149 Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 10:56:00
2032372 Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:58:00
2051522 Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 11:00:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 11:02:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 11:04:00
7206528 Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:08:00
2056271 Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 11:10:00
425565 Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:12:00
2035730 Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 11:14:00
H21C
6.20 km, 120 m, 24 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035717 Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 10:00:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 10:02:00
1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 10:04:00
425544 Vaněk Martin CHC9905 C K.O.B. Choceň 10:06:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 10:08:00
7999888 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 10:10:00
2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 10:12:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 10:14:00
9526 Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
8025343 Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 10:18:00
53155 Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 10:20:00
7681889 Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 10:22:00
8655415 Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 10:24:00
9669 Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 10:26:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 10:28:00
9193 Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 10:30:00
7201826 Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 10:32:00
7260010 Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 10:34:00
2057577 Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:36:00
7300181 Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 10:40:00
9140 Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 10:42:00
2073743 Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 10:44:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:46:00
425529 Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 10:48:00
886259 Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 10:50:00
9486 Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:52:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 10:54:00
8278787 Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 10:56:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:58:00
52322 Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 11:00:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 11:02:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 11:04:00
7209433 Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 11:06:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 11:08:00
7203456 Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 11:10:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:12:00
7502000 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 11:14:00
2058526 Friml Dominik ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk 11:16:00
2085646 Lauterbach David KUO9802 A KOB Ústí nad Orlicí 11:18:00
52301 Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 11:20:00
7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:22:00
9337 Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
7237 Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 11:26:00
8656624 Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 11:28:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:30:00
7208 Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:32:00
9990101 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 11:34:00
9504 Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:36:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 11:38:00
8000049 Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:40:00
2035716 Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 11:42:00
981811 Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:44:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 11:46:00
682691 Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:48:00
7203469 Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 11:50:00
7506161 Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 11:52:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:54:00
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 11:56:00
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 11:58:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 12:00:00
2017682 Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:02:00
9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 12:04:00
9189 Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 12:06:00
9797 Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 12:08:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 12:10:00
8008111 Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:12:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:14:00
8656658 Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 12:16:00
H21D
5.20 km, 70 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 11:09:00
7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 11:11:00
7219 Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:15:00
2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
7207 Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:19:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:23:00
682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:25:00
2095932 Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:27:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 11:29:00
9192 Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 11:31:00
301122 Zajíček Radim SRK9102 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:33:00
H35C
6.10 km, 90 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115004 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
2049544 Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
8053543 Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 10:04:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 10:06:00
980350 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 10:08:00
9762 Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné 10:10:00
7209426 Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
896967 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 10:14:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 10:16:00
9134 Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 10:20:00
1010100 Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 10:22:00
9111166 Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 10:24:00
9269 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:26:00
425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:28:00
2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C TJ START Náchod 10:30:00
2081390 Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 10:34:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:36:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:38:00
301106 Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:40:00
2045248 Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 10:42:00
7756 Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 10:44:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:48:00
7003026 Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 10:50:00
2088213 Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 10:52:00
2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 10:54:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:56:00
H35D
5.00 km, 90 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111719 Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:02:00
2800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 10:04:00
2069098 Suchý Petr SHK7800 C OK Slavia Hradec Králové 10:06:00
2049538 Müller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:08:00
1420849 Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 10:10:00
9338 Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 10:14:00
2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 10:18:00
2111605 Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:20:00
2122247 Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 10:22:00
2127624 Frosch Petr LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:26:00
2112738 Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
9554 Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 10:30:00
2103253 Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:34:00
2027228 Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:36:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 10:38:00
2115757 Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 10:40:00
2032374 Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:42:00
2032180 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 10:44:00
2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:46:00
9130 Charvát František SHK7501 C OK Slavia Hradec Králové 10:48:00
2033634 Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:50:00
49698 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:52:00
51102 Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 10:54:00
53164 Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 10:58:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
9852 Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:02:00
2108901 Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
2113094 Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 11:06:00
2027222 Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:08:00
232633 Ĺafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 11:10:00
H45C
5.60 km, 110 m, 21 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 10:01:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 10:03:00
301158 Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:05:00
9395 Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
9630 Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 10:09:00
682636 Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 10:11:00
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 10:13:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 10:17:00
682359 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 10:19:00
995825 Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:21:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 10:23:00
9151 Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 10:25:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 10:27:00
682602 Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
9561 Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 10:31:00
920653 Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 10:35:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 10:37:00
9531 Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 10:39:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:43:00
2057593 Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:45:00
9200535 Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 10:47:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 10:49:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 10:51:00
9625 Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 10:55:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 10:57:00
336760 Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
301648 Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 11:01:00
2075640 Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
0 Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 11:05:00
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 11:07:00
H45D
4.60 km, 40 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9624 Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 10:00:00
9558 Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 10:02:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 10:04:00
2095976 Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:06:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
2075627 Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
9754 Hanuš Karel HOS6701 C TJ Tatran Hostinné 10:12:00
7203333 Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
2126260 Tichý Pavel KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:16:00
410744 Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 10:18:00
9684 Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 10:20:00
206468 Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 10:22:00
2126381 Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 10:26:00
9010 Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 10:28:00
2080836 Košek Martin SHK7301 C OK Slavia Hradec Králové 10:30:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 10:32:00
2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:34:00
2025375 Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 10:36:00
2801039 Kadrman Jiří CET7301 C TJ Loko Česká Třebová 10:38:00
9555 Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 10:40:00
888649 Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 10:42:00
416270 Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
301188 Czagan Jan LPU7149 OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
9373 Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 10:48:00
361956 Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 10:50:00
2060252 Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 10:52:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:54:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:56:00
2126272 Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 10:58:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 11:00:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:02:00
51182 Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 11:04:00
425509 Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:06:00
9120 Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 11:08:00
8008020 Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 11:10:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 11:14:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 11:16:00
2085650 Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 11:18:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 11:22:00
2087718 Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 11:24:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 11:26:00
H55C
5.00 km, 30 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060285 Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 10:00:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 10:02:00
2126289 Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 10:04:00
9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 10:06:00
9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
8996 Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 10:12:00
995828 Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:14:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:16:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
7224 Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:20:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:24:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 10:26:00
2060235 Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 10:28:00
2058468 Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 10:30:00
2122255 Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 10:32:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
H55D
4.30 km, 20 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9115 Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 10:57:00
9457 Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 11:01:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
9731 Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:05:00
2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 11:09:00
995880 Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:13:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 11:15:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
9775 Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:21:00
9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
2085624 Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 11:25:00
9070 Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 11:27:00
2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
H65C
4.10 km, 20 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 10:50:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 10:52:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 10:54:00
9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:56:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:58:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 11:02:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 11:04:00
9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:08:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 11:12:00
9818 Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:14:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:16:00
9777 Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:18:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:20:00
H70C
3.50 km, 20 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 10:47:00
301692 Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 10:49:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 10:53:00
51865 Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:55:00
9474 Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:57:00
9422 Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 11:01:00
52647 Wenke Josef SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:03:00
9038 Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 11:05:00
9455 Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 11:09:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 11:13:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 11:15:00
9039 Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:17:00
HDR
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
0 Čečková Barbora SHK1151 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
416296 Daněk Tomáš TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
52852 Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
2115715 Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 10:00:00
2111810 Sychrovský Tomáš SNA1102 C TJ START Náchod 10:00:00
2083380 Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2082905 Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
2025371 Chvojková Vendula LPU1199 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2070815 Semerád Jan LPU1205 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2102523 Semerád Vít LPU0906 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2081384 Potůčková Jana LPU1361 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2102521 Potůček Josef LPU1102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2122241 Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2099483 Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2075642 Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2103237 Jarošová Tereza LPU1161 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2102526 Jan Matěj LPU1204 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
8651740 Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9746 Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
9747 Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
2061791 Sehnoutková Anna KOR0950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2111609 Dobiášová Johana SHK0856 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2111607 Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
0 Brinkmanová Nela SHK1152 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
232884 Besedová Magdaléna CHT1251 C OOB SK Chrast 10:00:00
9795 Volf Kryštof SRK1300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
9621 Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 10:00:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 10:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 10:00:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 10:00:00
P
3.20 km, 20 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083356 Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 10:00:00
2078472 Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
2011794 Švábová Michaela BRU6851 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
2032375 Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
2111736 Proxová Lada 2HC8350 NNN Px 10:00:00
2111745 Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 10:00:00
416345 Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 10:00:00
2122256 Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
515072 Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
416272 Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2103277 Helísková Ivana LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2126355 Kubín Jan HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
2129185 Věříšová Lucie 2SC0350 NEREG - Věříšovi 10:00:00
2129221 Věříšová Lenka 2SC7750 NEREG - Věříšovi 10:00:00
49874 Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 10:00:00
995808 Doležalová Ivana TYN6451 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
7209658 Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
9551 Krummerová Martina CHC7854 C K.O.B. Choceň 10:00:00
2087632 Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2095967 Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2095947 Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2027245 Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
2124766 Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 10:00:00
2127605 Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2083387 Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
9539 Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
2102586 Zamouřil Jáchym 79Z0300 RajP 10:00:00
301116 Tomášová Majda SRK6753 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
301107 Tomášová Petra SRK0556 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
T
5.00 km, 60 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656522 Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
0 Dvorský Matyáš 4JC nereg 10:00:00
2058528 Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
301639 Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 10:00:00
405951 Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 10:00:00
2127893 Kubínová Marcela HOR7550 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
9352 Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2112747 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 10:00:00
2091560 Fleischmann Aleš 1JC8900 Klub přátel kofoly 10:00:00