Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Žďár, okr.Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
HÁLIJE - SEVER
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Šesták Jakub - R3
Stavitel tratí:
Henek Michal, Jalový Jaroslav - R3
JURY:
Fiala Jan, Kheil Radim, Procházka Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě cca 23°C. Závodníkovi Hruška Jakub bylo nutno znovu vytisknout mezičasy s odůvodněním, že mu je sežral pes.
Kluby:
18C     19X     1DC     28Z     2JC     2LC     2VC     3JC     3KC     4YX     4ZZ     5BZ     5CZ     5HZ     5RX     65C     65X     67C     6YC     7CC     8CX     96C     9MX     ABM     ADA     BBM     HLV     LBM     PBM     RBK     SBK     TBM     TTR     UBM     VBM     ZBM    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060219 Klieštík Jiří 18C8000 H35 10:57:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52537 Tomíčková Ivana 19X1350 HDR 10:30:00
52023 Tomíčková Eliška 19X1050 HDR 10:30:00
2096221 Tomíčková Dana 19X8050 D35 10:42:00
2096247 Tomíček Oldřich 19X7900 H35 11:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300475 Musil Radek 1DC7600 H35 10:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232043 Procházková Ludmila 28Z9351 D21D 10:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995894 Komenda Kamil 2JC7200 H35 11:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045249 Tužil Petr 2LC6401 H45 10:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Mikuš Oldřich 2VC8200 H21D 11:46:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Lasota Jakub 3JC0002 HDR 10:30:00
2120628 Bednář Tomáš 3JC0007 P 10:30:00
2051532 Bednářová Anna 3JC0006 P 10:30:00
2051533 Bednářová Daniela 3JC0005 P 10:30:00
2087636 Lasota Marek 3JC0001 P 10:30:00
0 Plotzerova Adriana 3JC0004 D21D 11:01:00
416106 Hulsey Keith 3JC0003 H35 11:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Matušková Kateřina 3KC4700 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
330694 Jirásková Dora 4YX8000 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416055 Skoba Ondřej 5BZ7700 H35 11:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 H21D 11:52:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
751114 Veselá Martina 5HZ1050 HDR 10:30:00
53201 Veselá Veronika 5HZ0800 D10 10:32:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2124790 Svirák Timotej 5RX1400 HDR 10:30:00
2111765 Svirák Samuel 5RX1100 HDR 10:30:00
0 sviráková božena 5RX7850 P 10:30:00
0 SVIRÁK PAVEL 5RX7800 P 10:30:00
2115713 Dvořák Václav 5RX7300 P 10:30:00
2111740 Dvořák Michael 5RX0401 P 10:30:00
2111812 Dvořáková Martina 5RX7250 P 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060222 Fráňa Pavel 65C5900 H55 10:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088711 Auermüller Vít 65X6700 H35 10:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Svoboda Dalibor 67C7000 H45 10:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116189 Račanský Martin 6YC7400 H35 10:33:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8087 Stehlík Šimon 7CC1300 HDR 10:30:00
2111772 Stehlíková Alžbeta 7CC8750 D21D 10:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49667 Karlík Jan 8CX8800 H21D 11:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Velešíková Markéta 96C0850 HDR 10:30:00
2111806 Velešíková Monika 96C7701 P 10:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 P 10:30:00
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 P 10:30:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081395 Žovincová Erika ABM0000 HDR 10:30:00
361974 Obrátil Miroslav ABM6502 C P 10:30:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H45 10:30:00
8656745 Adámek Filip ABM0101 A H21C 10:32:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C D16 10:36:00
438049 Smutný Radek ABM6701 C H45 10:40:00
995827 Chmelík Milan ABM4501 C H65 10:48:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C H65 10:52:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C H35 10:53:00
207849 Adámek Libor ABM6707 C H45 10:56:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C D12 10:59:00
2081399 Žovinec Pavel ABM0509 C H14 11:02:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C D35 11:04:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45 11:06:00
7006801 Mokrý Pavel ABM6801 C H35 11:17:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C D35 11:34:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C HDR 10:30:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C P 10:30:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C P 10:30:00
0 Provazník Dušan ADA9999 P 10:30:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C H55 10:30:00
49864 Doležalová Lucie ADA7909 HDR 10:30:00
2042533 Matulová Lucie ADA8880 C D21C 10:31:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C H35 10:31:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C D10 10:40:00
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B D14 10:43:00
336714 Čížek Petr ADA7101 C H35 10:47:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B H14 10:54:00
49862 Čížková Markéta ADA9652 C D21C 10:59:00
2073679 Strýček Jan ADA0503 B H14 11:06:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C D35 11:14:00
352314 Procházková Lucie ADA7651 C D35 11:38:00
2042531 Matula Petr ADA8202 C H21C 11:46:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056262 Kurthová Julie BBM0950 C HDR 10:30:00
2117710 Martinkovičová Marika BBM0752 C HDR 10:30:00
2060255 Hanák Michal BBM7700 C P 10:30:00
2103231 Hanáková Kurthová Kateřina BBM7451 C P 10:30:00
2120995 Martinkovičová Jitka BBM7650 P 10:30:00
2124757 Petrášová Irena BBM6851 P 10:30:00
886286 Kurthová Amélie BBM0751 C HDR 10:30:00
2117693 Hanák Tomáš BBM1400 HDR 10:30:00
2112728 Petrášová Kateřina BBM0550 C D14 10:39:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H65 10:46:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B D12 10:47:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H14 10:56:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C H21C 10:56:00
980377 Ptáček Pavel BBM6508 C H45 11:00:00
7207019 Opálková Martina BBM0050 A D21C 11:03:00
553436 Patočka Petr BBM6300 C H45 11:04:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C H14 11:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C D35 10:40:00
2111811 Pecka Lukáš HLV7707 C H21D 11:32:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C HDR 10:30:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C P 10:30:00
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C P 10:30:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C P 10:30:00
52047 Kycl Michal LBM0500 C H12 10:37:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C H55 10:38:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D21C 10:39:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D55 10:41:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H45 10:52:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C D21D 10:55:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 C D12 10:55:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C H10 10:58:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C D21D 11:05:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C D21C 11:09:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C H10 11:18:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C H12 11:21:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C H21D 11:28:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H45 10:46:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C H35 10:49:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C H55 10:50:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Gottwald Tadeáš RBK1010 HDR 10:30:00
212759 Procházková Magda RBK1255 HDR 10:30:00
0 Jalová Kateřina RBK1153 HDR 10:30:00
49601 Jalová Anna RBK0950 HDR 10:30:00
8812 Jalový Kryštof RBK1401 HDR 10:30:00
980337 Jalová Kristýna RBK1150 C HDR 10:30:00
2127542 Hájek Ondřej RBK0802 C HDR 10:30:00
2115693 Šujanová Berenika RBK0752 C HDR 10:30:00
500884 Jágrová Zuzana RBK1051 C HDR 10:30:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C HDR 10:30:00
2115694 Šujanová Kateřina RBK7851 C P 10:30:00
2801246 Kubíková Soňa RBK8351 C P 10:30:00
49682 Jágrová Aneta RBK0951 C D10N 10:40:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B H12 10:41:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B D14 10:47:00
2020714 Venerová Ines RBK0751 C D12 10:51:00
232117 Jalová Martina RBK8355 D21D 10:53:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B H14 11:00:00
52015 Jalový Jaroslav RBK8145 C H21C 11:00:00
2127596 Faggianelli Pavel RBK0601 C H10 11:02:00
2103681 Ježek David RBK0801 C H10 11:08:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 B H14 11:10:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C H45 11:10:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C H35 11:11:00
2020715 Berka Otakar RBK0002 B H18 11:16:00
2111809 Matušková Jana RBK9999 B D21C 11:17:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C H14 11:24:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B H14 11:28:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C H35 11:31:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H35 11:35:00
980373 Jalový Milan RBK8347 C H21C 11:40:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219251 Daňková Viktorka SBK1350 HDR 10:30:00
1985526 Urban Mio SBK1414 C HDR 10:30:00
500884 Urban Jan SBK1234 C HDR 10:30:00
49655 Sluka Matouš SBK1411 HDR 10:30:00
49683 Kolaříková Sofie SBK0955 C HDR 10:30:00
49685 Kolařík Sebastián SBK1111 C HDR 10:30:00
0 Daněk František SBK1010 C HDR 10:30:00
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 P 10:30:00
53205 Jágrová Vlasta SBK7789 C D35 10:44:00
53214 Sluka Miroslav SBK7207 C H35 10:45:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C D35 10:48:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C H55 10:48:00
8202028 Beržinská Soňa SBK8554 C D21C 10:51:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C H55 10:54:00
1919191 Urban Jan SBK7537 C H21C 11:20:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C H35 11:33:00
(99)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51513 Urválková Anna TBM1177 HDR 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C HDR 10:30:00
230663 Hájek Vojtěch TBM1201 C HDR 10:30:00
0 Ryglová Beáta TBM1158 C HDR 10:30:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C HDR 10:30:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C HDR 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C HDR 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 HDR 10:30:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 10:30:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C P 10:30:00
232345 Ševčík Robert TBM7010 C P 10:30:00
446404 Králová Dana TBM7650 C P 10:30:00
7201210 Sedlář Jan TBM0010 A H21C 10:30:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D10 10:30:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 C D16 10:30:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B H12 10:31:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C H45 10:32:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D55 10:33:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C D45 10:34:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C D10 10:34:00
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 C D10N 10:34:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C H12 10:35:00
8655419 Kligl Radim TBM0103 A H21C 10:36:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D55 10:37:00
2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 C H35 10:37:00
446329 Zajíčková Lenka TBM7152 C D45 10:38:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C D10 10:38:00
8645929 Král Jan TBM6901 C H45 10:38:00
53275 Čech Radan TBM0611 C H12 10:39:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C H21C 10:40:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 10:42:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C H45 10:42:00
53256 Zabloudil Pavel TBM5003 C H55 10:42:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C H12 10:43:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C D21C 10:45:00
7204478 Kubáňová Tereza TBM0756 C D12 10:45:00
1403420 Králová Denisa TBM0559 C D14 10:45:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45 10:46:00
53251 Uhmann Petr TBM5103 C H55 10:46:00
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C D10N 10:48:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H12 10:49:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C D12 10:49:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D14 10:49:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C D45 10:50:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C D35 10:52:00
410324 Jašková Monika TBM6363 C D45 10:52:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C H10 10:52:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 B H12 10:53:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 B D12 10:53:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B D14 10:53:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C D45 10:54:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C H45 10:54:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H65 10:54:00
2067216 Kliglová Radka TBM7261 C D45 10:56:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 C H10 10:56:00
53268 Cigoš Petr TBM5602 C H55 10:56:00
2125377 Drábková Zuzana TBM8452 C D21C 10:57:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 B H12 10:57:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C D12 10:57:00
2083386 Mikulová Klára TBM0553 C D14 10:57:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45 10:58:00
515049 La Carbonara Hana TBM7652 C D35 11:00:00
2111764 Svirák Benjamin TBM0915 C H10N 11:00:00
9101109 Grycová Kateřina TBM0058 A D21C 11:01:00
7210817 Schwab Filip TBM0710 C H12 11:01:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C H35 11:01:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 C D12 11:01:00
515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D18 11:02:00
53723 Kalina Tomáš TBM8505 C H21C 11:04:00
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A D21C 11:05:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C H12 11:05:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 C D12 11:05:00
53255 Ševčíková Pavla TBM7355 C D35 11:06:00
446368 Ševčík Filip TBM0802 C H10N 11:06:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C H35 11:07:00
2042517 Kligl Vladislav TBM6910 C H45 11:08:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 B H12 11:09:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C D35 11:10:00
2127861 Mikula Marek TBM0902 C H10N 11:10:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B D12 11:11:00
9988889 Grycová Veronika TBM9859 R D21C 11:11:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C H10 11:12:00
7210124 Čech Radovan TBM7835 C H21C 11:12:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 B H12 11:13:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B D12 11:15:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C H10 11:16:00
2126246 Račanský Jakub TBM0503 B H14 11:16:00
7204496 Rajnoha David TBM0003 A H21C 11:16:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C D35 11:18:00
2087673 Svoboda Martin TBM0105 C H18 11:18:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C D35 11:22:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C H35 11:23:00
436405 Vedra David TBM7402 C H21C 11:24:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C H21D 11:26:00
1700079 Schwab David TBM7401 C H35 11:27:00
7204482 Sponar Jan TBM5004 C H21D 11:30:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21C 11:38:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A H21C 11:42:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C H21D 11:42:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115140 Věžníková Natálie TTR0777 C HDR 10:30:00
2115150 Věžník Roman TTR1111 C HDR 10:30:00
2115145 Věžníková Veronika TTR0999 C D10N 10:32:00
7205015 Věžník Roman TTR7901 C H21D 11:48:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049607 Humlíčková Jana UBM7351 C P 10:30:00
515452 Rajnohová Pavla UBM7654 C P 10:30:00
2116460 Taslerová Renata UBM7651 C D21D 10:49:00
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C H35 10:51:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C D35 10:54:00
2049608 Rajnoha Tomáš UBM0303 C H16 11:02:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B H16 11:06:00
2126231 Račanský Jan UBM7903 C H35 11:09:00
2126242 Račanský Jan UBM0302 C H16 11:14:00
515434 Humlíček René UBM7101 C H35 11:29:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682349 Otrusinová Klára VBM1452 HDR 10:30:00
53311 Sychrová Markéta VBM1251 HDR 10:30:00
2116459 Sychrová Hana VBM1352 HDR 10:30:00
330625 Kořanová Daniela VBM1551 HDR 10:30:00
53312 Chloupková Kristýna VBM1151 HDR 10:30:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C H55 10:32:00
53211 Vernerová Radka VBM8558 C D21C 10:33:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C D45 10:36:00
682638 Galík Pavel VBM6106 C H45 10:36:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C H55 10:36:00
1775519 Fučíková Hana VBM7751 C D21C 10:37:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D45 10:40:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C H55 10:40:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 C H21C 10:42:00
209751 Čechová Jitka VBM8353 C D21C 10:43:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C H55 10:44:00
2116498 Sychra Tomáš VBM8305 C H21C 10:46:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C D45 10:48:00
2116445 Chloupková Barbora VBM8455 C D21C 10:49:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C H21C 10:52:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C D21C 10:53:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C H45 10:58:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C H45 11:02:00
2116456 Sychrová Daniela VBM8458 C D21D 11:03:00
866998 Bravený Adam VBM8801 C H21C 11:14:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM9353 C D21C 11:21:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C D35 11:30:00
53485 Čech Viktor VBM8001 C H21C 11:30:00
2116496 Chloupek Tomáš VBM8404 C H21C 11:34:00
49679 Verner Tomáš VBM8204 C H21C 11:44:00
682351 Otrusina David VBM8205 C H21D 11:44:00
720921 Fučík Karel VBM7246 C H21C 11:48:00
(98)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52165 Dvořáková Hana ZBM8676 C HDR 10:30:00
2104609 Stehlíková Kateřina ZBM1452 C HDR 10:30:00
7985 Šichová Zuzana ZBM1155 C HDR 10:30:00
2111735 Koča František ZBM1100 C HDR 10:30:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C HDR 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C HDR 10:30:00
2094535 Finstrlová Jarmila ZBM7652 C P 10:30:00
52454 Beránková Šárka ZBM7356 C P 10:30:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C P 10:30:00
2122251 Stehlík Milan ZBM0711 C P 10:30:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C D10N 10:30:00
886279 Janotová Dobra ZBM5662 C D55 10:31:00
102 Heroudková Adéla ZBM0261 C D14 10:31:00
416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B D16 10:32:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B H12 10:33:00
8660404 Hruška Jakub ZBM9515 C H21C 10:34:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C H35 10:35:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C D10 10:36:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B D14 10:37:00
52011 Dvořák Martin ZBM8425 C H21C 10:38:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C D10N 10:38:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C D55 10:39:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C H35 10:39:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B D14 10:41:00
2020737 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E D21C 10:41:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C D10 10:42:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C D10N 10:42:00
49376 Kyncl Tomáš ZBM7201 C H35 10:43:00
1633330 Hiklová Eva ZBM0755 C D12 10:43:00
2095961 Kulich Martin ZBM9009 C H21C 10:44:00
2054644 Šichová Radka ZBM8051 C D35 10:46:00
2115674 Marková Eva ZBM0954 C D10 10:46:00
232419 Barnatová Táňa ZBM0959 C D10N 10:46:00
2092361 Marek Filip ZBM0706 C H12 10:47:00
2094517 Hrbáčková Markéta ZBM9959 C D21C 10:47:00
8660433 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C H21C 10:50:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C D10 10:50:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C D10N 10:50:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C H12 10:51:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 C D14 10:51:00
8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 C H21C 10:54:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C H12 10:55:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C H35 10:55:00
2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A D14 10:55:00
9111118 Hiklová Natalia ZBM8350 R D21C 10:55:00
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C D35 10:56:00
434829 Šicha Matěj ZBM1002 C H10N 10:58:00
1403435 Tachovský Jáchym ZBM0502 C H14 10:58:00
9201065 Komenda Jan ZBM9902 A H21C 10:58:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C D21D 10:59:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H10 11:00:00
49398 Hrušková Lenka ZBM6251 C D35 11:02:00
7030567 Přikryl Petr ZBM6708 C H21C 11:02:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 C H12 11:03:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C H10 11:04:00
114 Racek Josef ZBM0400 C H14 11:04:00
104 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C H16 11:04:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C H35 11:05:00
348120 Chvátal Lukáš ZBM8309 C H21C 11:06:00
2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 C H12 11:07:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R D21C 11:07:00
2094550 Tachovská Kamila ZBM7655 C D35 11:08:00
136 Mynář Petr ZBM0907 C H10N 11:08:00
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B H14 11:08:00
1403423 Tachovský Matyáš ZBM0208 C H16 11:08:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 C D12 11:09:00
8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C H10 11:10:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C H21C 11:10:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C H12 11:11:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C D35 11:12:00
8660426 Urbánek Adam ZBM0302 A H16 11:12:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C H35 11:13:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B D12 11:13:00
2092359 Bulička Martin ZBM0807 C H10 11:14:00
2085641 Chmelík Albert ZBM0411 C H14 11:14:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 B H12 11:15:00
2067925 Coufalová Martina ZBM7755 C D35 11:16:00
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H16 11:16:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C D12 11:17:00
130 Marek Vojtěch ZBM0410 B H14 11:18:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C H21C 11:18:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C H12 11:19:00
9201068 Tesařová Markéta ZBM9456 R D21C 11:19:00
1111097 Firešová Andrea ZBM7353 C D35 11:20:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C H14 11:22:00
1403412 Zelený Pavel ZBM7302 C H21C 11:22:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 B H12 11:23:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21C 11:23:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C D35 11:24:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C H35 11:25:00
2094532 Barnatová Hana ZBM7756 C D35 11:28:00
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C H21C 11:28:00
2115672 Chmelíková Gabriela ZBM7653 C D35 11:32:00
219242 Kožoušek Adam ZBM8512 C H21C 11:32:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C D35 11:36:00
751114 Veselý Martin ZBM7502 C H21C 11:36:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C H21D 11:36:00
2115675 Chmelík Petr ZBM7507 C H21D 11:50:00