Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Heřmanův Městec
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Heřmanův Městec, 1:5000, ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí:
Fiala Petr - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    

D10N 1.40 km, 32 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
15:32:00 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
15:33:00 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
15:35:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
15:36:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:37:00 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
15:38:00 Lepšová Julie SRK1152 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:39:00 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
15:40:00 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:41:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
15:42:00 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
15:43:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
15:44:00 Stolinová Andrea DOB0990 0 C KOB Dobruška
15:45:00 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D10C 1.50 km, 16 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:10:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:11:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
16:12:00 Macháčková Tereza LPU0951 2035743 C OK Lokomotiva Pardubice
16:13:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:14:00 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
16:15:00 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
16:16:00 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
16:18:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:20:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
16:21:00 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
16:22:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
16:23:00 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
16:24:00 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
16:25:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
16:26:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
16:28:00 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
16:29:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec

D12C 1.80 km, 24 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:45:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
15:46:00 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
15:47:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
15:48:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
15:50:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:51:00 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
15:52:00 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
15:53:00 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:54:00 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
15:55:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
15:56:00 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:57:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:58:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
15:59:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
16:00:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:01:00 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
16:02:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 C Sportcentrum Jičín
16:03:00 Pipková Karolína LPU0756 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
16:04:00 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
16:05:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
16:06:00 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
16:07:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
16:08:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
16:09:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
16:10:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
16:11:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk

D12D 1.50 km, 16 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
16:46:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
16:47:00 Stará Magdalena LPU0755 2122245 C OK Lokomotiva Pardubice
16:49:00 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C K.O.B. Choceň
16:51:00 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
16:52:00 Skořepová Lucie LPU0657 2075647 C OK Lokomotiva Pardubice
16:53:00 Dušková Tereza NPA0751 9696 C SK LOB Nová Paka

D14C 2.00 km, 32 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:24:00 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
16:25:00 Růžičková Eliška SJC0452 8653298 C Sportcentrum Jičín
16:26:00 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
16:27:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
16:28:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
16:29:00 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
16:30:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:31:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:33:00 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
16:34:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
16:37:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
16:38:00 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:39:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
16:40:00 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:42:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:43:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:44:00 Moskvová Agáta ZLH0550 2049561 C OOB TJ Zlaté Hory
16:45:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
16:46:00 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
16:47:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
16:48:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:49:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
16:50:00 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
16:51:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
16:52:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
16:54:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
16:56:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:58:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí

D14D 1.60 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
15:31:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
15:32:00 Mitkovová Jindřiška LTU0550 2057580 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:33:00 Dušková Andrea NPA0451 9686 C SK LOB Nová Paka
15:34:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:35:00 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 Lacinová Monika LPU0561 2122285 C OK Lokomotiva Pardubice
15:38:00 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D16C 2.40 km, 34 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:56:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:57:00 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
15:58:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
15:59:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 C OK 99 Hradec Králové
16:00:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
16:01:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
16:02:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:04:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:05:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
16:06:00 Machová Viktorie PHK0252 2070820 C OK 99 Hradec Králové
16:07:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
16:08:00 Šafránková Eliška KOR0350 2095922 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:09:00 Meierová Bára BRU0251 2032385 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:10:00 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
16:11:00 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
16:14:00 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
16:15:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
16:17:00 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
16:18:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
16:19:00 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice

D18C 2.60 km, 36 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:15:00 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
16:18:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
16:19:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
16:20:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
16:21:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 B K.O.B. Choceň
16:22:00 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:23:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
16:24:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
16:25:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
16:26:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
16:27:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 B OK Lokomotiva Pardubice
16:28:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
16:29:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D20C 2.80 km, 32 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Boková Ivana KUO9951 7210086 C KOB Ústí nad Orlicí
16:02:00 Dvořáková Klára CHT9852 7207865 C OOB SK Chrast
16:03:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice

D21C 2.80 km, 32 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:05:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
16:06:00 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
16:08:00 Kašparová Lucie CHT9652 53141 C OOB SK Chrast
16:09:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
16:10:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
16:11:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 C OOB SK Chrast
16:13:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
16:15:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
16:16:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
16:17:00 Oľhavová Hana ASU9199 416555 C Magnus Orienteering
16:18:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
16:19:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C OK Roztoky
16:20:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
16:21:00 Stulíková Barbora SHK8552 9161 C OK Slavia Hradec Králové
16:23:00 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
16:24:00 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
16:25:00 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
16:26:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
16:27:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
16:28:00 Procházková Monika LPU9153 7260017 C OK Lokomotiva Pardubice
16:29:00 Bednaříková Adéla VLI0059 2049577 C Slavia Liberec orienteering
16:30:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
16:31:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
16:32:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
16:33:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
16:35:00 Mervartová Kristýna SHK9150 897388 C OK Slavia Hradec Králové
16:36:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
16:38:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
16:39:00 Langrová Anna SHK9753 331166 C OK Slavia Hradec Králové
16:40:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 C OK 99 Hradec Králové
16:42:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
16:43:00 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka

D21D 2.30 km, 56 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
15:31:00 Sojková Petra ALB8950 7215 C OOB Albrechtice nad Orlicí
15:32:00 Sokolová Tereza BRM8451 426338 C Sokol Burdych
15:34:00 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:35:00 Horká Marie ALB9050 8279 C OOB Albrechtice nad Orlicí
15:36:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
15:37:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:38:00 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
15:39:00 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D35C 2.90 km, 38 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:52:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:53:00 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OOB Vamberk
15:54:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
15:55:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
15:56:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
15:57:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
15:58:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
15:59:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:00:00 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
16:01:00 Jiranová Kateřina PHK8359 888650 C OK 99 Hradec Králové
16:02:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:03:00 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
16:04:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
16:05:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
16:06:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové

D35D 2.40 km, 34 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:52:00 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
15:53:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
15:54:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
15:55:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
15:56:00 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:57:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
15:58:00 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
15:59:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:00:00 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:02:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:03:00 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
16:04:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:05:00 Krummerová Martina CHC7854 9551 C K.O.B. Choceň
16:06:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
16:07:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
16:08:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
16:09:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
16:10:00 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
16:11:00 Jansová Romana BRU7650 425504 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:12:00 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:13:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
16:14:00 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
16:15:00 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:16:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
16:18:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
16:19:00 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
16:20:00 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
16:21:00 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:22:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
16:23:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:24:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:25:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D40C 2.90 km, 38 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:09:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
16:10:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
16:11:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
16:12:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
16:13:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:14:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
16:15:00 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C OOB TJ Zlaté Hory
16:16:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:17:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
16:19:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
16:21:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
16:22:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová

D45C 2.40 km, 32 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Čermáková Šárka 5XC6950 682372 SK Nepoměřice
16:27:00 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:28:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:29:00 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
16:30:00 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
16:31:00 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
16:33:00 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
16:34:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:36:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
16:37:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
16:38:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:39:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D45D 2.20 km, 30 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:47:00 Christophová Dagmar SRK6852 515063 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:48:00 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
15:49:00 Kosová Leona LPU7153 416272 C OK Lokomotiva Pardubice
15:50:00 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
15:51:00 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
15:52:00 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
15:53:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
15:54:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
15:55:00 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
15:56:00 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
15:57:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
15:59:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
16:01:00 Tomášová Petra CHC7351 9574 C K.O.B. Choceň
16:02:00 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:03:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
16:04:00 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
16:05:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
16:06:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:07:00 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
16:08:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D50C 2.40 km, 32 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
15:41:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:42:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
15:43:00 Pannyová Pavla LTU6550 1425372 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:44:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
15:45:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
15:46:00 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
15:48:00 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:50:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
15:51:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová

D55C 2.10 km, 38 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Bártová Eva SRK5551 9484 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:04:00 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
16:05:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:08:00 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
16:09:00 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
16:10:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
16:11:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové

D55D 1.80 km, 22 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
15:32:00 Nováková Miloslava ZAM6051 9592 C OB TJ Sokol Žamberk
15:33:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:34:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:35:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice

D60C 2.10 km, 38 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:51:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:52:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
15:53:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
15:54:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
15:56:00 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
15:57:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
15:59:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
16:00:00 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice

D65C 1.70 km, 28 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
15:33:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
15:34:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:35:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:36:00 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
15:37:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice

D70C 1.70 km, 28 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice

H10N 1.40 km, 32 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:21:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
16:22:00 Šimek Vojtěch CHC1002 232913 C K.O.B. Choceň
16:23:00 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:24:00 Toužil Lukáš SHK1000 0 C OK Slavia Hradec Králové
16:26:00 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
16:27:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
16:28:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H10C 1.50 km, 22 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:50:00 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
15:52:00 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
15:53:00 Moskva Vojtěch ZLH0802 416097 C OOB TJ Zlaté Hory
15:54:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
15:55:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
15:57:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
15:59:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
16:00:00 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
16:02:00 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
16:03:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:04:00 Maloch David LPU0905 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
16:05:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:06:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
16:07:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
16:08:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
16:09:00 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
16:10:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
16:11:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
16:12:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
16:13:00 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:14:00 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
16:15:00 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:16:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
16:17:00 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice

H12C 1.80 km, 32 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
15:33:00 Munzar Jakub LPU0606 7210209 C OK Lokomotiva Pardubice
15:34:00 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
15:35:00 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
15:36:00 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
15:37:00 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
15:38:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:39:00 Stach Ondřej JIL0602 416277 C OK Jilemnice
15:41:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
15:42:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
15:43:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B OK Roztoky
15:44:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:45:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
15:46:00 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:47:00 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
15:48:00 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:50:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:51:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 C Sportcentrum Jičín
15:52:00 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
15:53:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
15:54:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
15:55:00 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
15:56:00 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:57:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 C Sportcentrum Jičín
15:58:00 Fajfr Marek ZAM0602 53569 C OB TJ Sokol Žamberk

H12D 1.60 km, 18 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:35:00 Štangler Jiří CHC0602 232911 C K.O.B. Choceň
16:37:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
16:39:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H14C 2.30 km, 34 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:21:00 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:22:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:23:00 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
16:24:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
16:25:00 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
16:26:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
16:27:00 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:28:00 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
16:29:00 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
16:31:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
16:32:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
16:33:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
16:34:00 Vitvar Radim SJC0404 8653300 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
16:36:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
16:38:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:39:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
16:40:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:41:00 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
16:42:00 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
16:44:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
16:46:00 Rak Tomáš SHK0400 2049527 C OK Slavia Hradec Králové
16:47:00 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:48:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
16:49:00 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
16:50:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
16:51:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
16:52:00 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
16:53:00 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
16:54:00 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 B TJ Jiskra Hořice
16:55:00 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
16:56:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
16:57:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
16:58:00 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:59:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
17:00:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:01:00 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové

H14D 1.90 km, 20 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:15:00 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:16:00 Kadrman Jakub CET0502 9723 C TJ Loko Česká Třebová
16:17:00 Lorenc Matyáš CHC0404 232903 C K.O.B. Choceň
16:18:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
16:19:00 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
16:20:00 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
16:21:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:22:00 Lacina Marek LPU0511 2122257 C OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
16:24:00 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
16:25:00 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:26:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová

H16C 2.90 km, 52 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B Oddíl OB Kotlářka
15:31:00 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:32:00 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
15:33:00 Kaška Jan ZAM0301 1398978 C OB TJ Sokol Žamberk
15:34:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
15:35:00 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:36:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
15:37:00 Malý Evžen JIL0301 53224 C OK Jilemnice
15:38:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:39:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
15:40:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:42:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
15:43:00 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:44:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
15:45:00 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
15:46:00 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
15:47:00 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
15:48:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:49:00 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
15:50:00 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
15:51:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
15:52:00 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:53:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:54:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
15:55:00 Šimek Jakub CHC0303 9570 C K.O.B. Choceň

H18C 2.90 km, 46 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
16:42:00 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:43:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
16:45:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
16:46:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
16:48:00 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
16:49:00 Paleček Ondřej LPU0105 7209449 B OK Lokomotiva Pardubice
16:50:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
16:51:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 Semiginovský Šimon SJC0005 2056271 C Sportcentrum Jičín
16:53:00 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
16:54:00 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
16:56:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
16:57:00 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
16:58:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

H20C 3.30 km, 64 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Vaněk Martin CHC9905 425544 C K.O.B. Choceň
15:32:00 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:33:00 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
15:34:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:35:00 Lauterbach David KUO9802 2085646 A KOB Ústí nad Orlicí

H21C 3.30 km, 64 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
15:41:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
15:42:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
15:43:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
15:44:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
15:45:00 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OOB Vamberk
15:46:00 Musil Marek CHT8801 52301 C OOB SK Chrast
15:47:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
15:48:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
15:50:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:51:00 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
15:52:00 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
15:53:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
15:54:00 Krejsa Jan CHT8701 53155 C OOB SK Chrast
15:55:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:56:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C OOB TJ Zlaté Hory
15:57:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
15:58:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8669023 C OK 99 Hradec Králové
15:59:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
16:00:00 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
16:01:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
16:02:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:03:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
16:04:00 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:05:00 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
16:06:00 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C SK LOB Nová Paka
16:07:00 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:08:00 Ježek Vít JIL9903 425529 B OK Jilemnice
16:09:00 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C MTB Chrudim
16:10:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
16:11:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
16:12:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
16:13:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
16:14:00 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB TJ Sokol Žamberk
16:15:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
16:16:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
16:17:00 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
16:18:00 Kamenický Jakub PHK9104 553445 C OK 99 Hradec Králové
16:20:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
16:21:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:22:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
16:23:00 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:24:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
16:26:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
16:27:00 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
16:28:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
16:29:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
16:30:00 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
16:31:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
16:32:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:33:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
16:34:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
16:35:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:36:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
16:37:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:38:00 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
16:39:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
16:40:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
16:41:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
16:42:00 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
16:43:00 Handl Jindřich SRK9201 9486 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:44:00 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OOB Vamberk
16:45:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
16:46:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
16:47:00 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
16:48:00 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C OK Lokomotiva Pardubice
16:49:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
16:50:00 Hovorka Jan LPU7907 9337 C OK Lokomotiva Pardubice
16:51:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
16:52:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
16:53:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
16:54:00 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
16:55:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
16:56:00 Drobník Michal SJC8709 8278787 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové

H21D 2.90 km, 80 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:25:00 Zajíček Radim SRK9102 301122 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:26:00 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:27:00 Sojka Lukáš ALB8500 7218 C OOB Albrechtice nad Orlicí
16:28:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
16:30:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
16:31:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
16:32:00 Vandělík Michal ALB8501 7219 C OOB Albrechtice nad Orlicí
16:33:00 Weisbauer Vojtěch LPU9101 9250 OK Lokomotiva Pardubice
16:35:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
16:37:00 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:38:00 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice

H35C 3.50 km, 64 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
16:31:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
16:32:00 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:33:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
16:35:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
16:36:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:37:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
16:38:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
16:39:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
16:40:00 Lán Filip SHK8003 2049544 C OK Slavia Hradec Králové
16:41:00 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
16:42:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
16:43:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:44:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
16:45:00 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:46:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
16:48:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice

H35D 2.80 km, 40 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:25:00 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C OOB Vamberk
16:26:00 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:27:00 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:28:00 Frosch Petr LPU7514 2127624 C OK Lokomotiva Pardubice
16:29:00 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
16:30:00 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
16:31:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
16:32:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:33:00 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
16:35:00 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:36:00 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:37:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:38:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
16:39:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:40:00 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 C OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
16:42:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
16:43:00 Müller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:44:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
16:45:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:46:00 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:47:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
16:48:00 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:49:00 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
16:50:00 Ĺafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
16:51:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
16:52:00 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
16:53:00 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí

H40C 3.50 km, 64 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
16:51:00 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
16:52:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:53:00 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
16:56:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
16:57:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
16:58:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
16:59:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
17:00:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
17:01:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové

H45C 3.00 km, 62 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:35:00 Blažek Vladimír 5XC6900 682636 SK Nepoměřice
16:36:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
16:37:00 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
16:38:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:39:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
16:40:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:42:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
16:43:00 Czagan Jan LPU7149 301188 OK Lokomotiva Pardubice
16:44:00 Sokol Milan BRM7201 9625 C Sokol Burdych
16:45:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
16:46:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
16:47:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
16:48:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
16:49:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
16:50:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:51:00 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C OK Lokomotiva Pardubice
16:52:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
16:53:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H45D 2.60 km, 44 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:56:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
15:57:00 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
15:58:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
15:59:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
16:00:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
16:01:00 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
16:02:00 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
16:04:00 Jirák Stanislav LPU6304 2122283 C OK Lokomotiva Pardubice
16:05:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
16:07:00 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
16:08:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 Kadrman Jiří CET7301 2801039 C TJ Loko Česká Třebová
16:10:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
16:11:00 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
16:12:00 Krummer Jiří CHC7301 206468 C K.O.B. Choceň
16:13:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:14:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:15:00 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
16:16:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:17:00 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
16:19:00 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
16:20:00 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:21:00 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
16:22:00 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
16:23:00 Beseda Pavel CHT6910 2126272 C OOB SK Chrast
16:24:00 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:25:00 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
16:26:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:27:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
16:28:00 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
16:29:00 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška

H50C 3.00 km, 62 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
16:21:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
16:22:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:23:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
16:24:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:25:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
16:26:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
16:27:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:28:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
16:29:00 Půlpán Roman CHC6501 9561 C K.O.B. Choceň
16:31:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň

H55C 2.50 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
15:31:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
15:32:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:33:00 Smutný Michal 9BC 9672 NNN
15:35:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
15:36:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
15:37:00 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:38:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
15:40:00 Vlček Josef TYN5602 995828 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:41:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
15:42:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
15:43:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň

H55D 2.20 km, 32 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:36:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
15:38:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
15:40:00 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
15:42:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
15:43:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
15:44:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
15:45:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
15:46:00 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:47:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
15:48:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
15:49:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice

H60C 2.50 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:45:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
15:46:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
15:47:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:48:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
15:49:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
15:50:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
15:52:00 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška

H65C 2.20 km, 36 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
15:32:00 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
15:33:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:34:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
15:35:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
15:36:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:37:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
15:38:00 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:39:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
15:40:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:41:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:42:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
15:43:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H70C 2.20 km, 36 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:44:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
15:45:00 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:46:00 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
15:47:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:48:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
15:49:00 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:50:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
15:51:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice

H75C 2.20 km, 36 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:52:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
15:53:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
15:54:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
15:55:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové

HDR 1.40 km, 32 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Šírová Klára LPU1258 2096143 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Semerád Jan LPU1205 2070815 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Semerád Vít LPU0906 2102523 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Potůčková Jana LPU1361 2081384 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Potůček Josef LPU1102 2102521 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Jirák Jan LPU0849 2102524 OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:30:00 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
15:30:00 Volf Kryštof SRK1300 9795 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:30:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec

P 2.10 km, 42 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:30:00 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
15:30:00 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
15:30:00 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Lacina Martin LPU7105 2122256 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Lacina Jindřich LPU0211 515072 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:30:00 Šafránek Daniel KOR9700 2095947 OB DDM Kostelec nad Orlicí
15:30:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
15:30:00 Kynčl Stanislav JIL6401 2124766 C OK Jilemnice
15:30:00 Dvořák Petr CHT7202 232886 C OOB SK Chrast
15:30:00 Zamouřil Jáchym 79Z0300 2102586 RajP

T 2.90 km, 54 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Dvorský Matyáš 4JC 0 nereg
15:30:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
15:30:00 Fleischmann Aleš 1JC8900 2091560 Klub přátel kofoly
15:30:00 Hulec Jan 1JC8100 780815 Klub přátel kofoly