Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3

Klubová startovka

Datum:
29.04.2018
Místo konání:
Jedlová, areál U Mlýna
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Michalec Jan - R1
Kluby:
26A     KAD     NNN     BSO     BZP     DCE     DCH     DKP     DOB     FSP     HCE     HOR     JES     KAM     KBP     KNC     KRL     KSH     KYL     LCV     LPM     MAS     MFP     MLA     NEK     ONO     OOL     PGP     PVP     SCP     SJC     SJH     SKV     SLP     SSU     STE     TEP     TJP     TUR     TUV     VAM     VLI     VPM     VSP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 P
11:49:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Měchurová Zuzana NNN0470 416130 D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H12
10:13:00 Vít Tomáš BSO0800 2082912 C H10
10:16:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B H16
10:31:00 Lill Petr BSO0203 8687 B H16
10:37:00 Havlíček Albert BSO0304 301432 C H16
10:46:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H16
10:54:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C H70
11:51:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B H18
11:58:00 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C H45
12:02:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45
11:29:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
11:31:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H55
11:39:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55
11:52:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H55
11:57:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D55
12:05:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Plevný Albert DCH0711 8025 H12
10:12:00 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C D18
10:22:00 Navrátil Adam DCH0803 232365 H10
10:32:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
10:36:00 Stahlová Nela DCH0256 2083405 C D16
10:38:00 Nikodém Ondřej DCH0606 443065 C H12
10:52:00 Trpák Jan DCH0309 2103765 C H16
11:07:00 Chárová Anna Viktorie DCH0558 2121894 C D14
11:22:00 Riedlová Karlína DCH0856 8075 D10
11:31:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C H45
11:46:00 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
11:54:00 Svatek Daniel DCH0113 2090868 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Dolák Jakub DKP0707 2127874 C H12
11:42:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Hošek Radim DOB8737 9998737 C H21
11:38:00 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D45
10:47:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D45
11:25:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C H10
11:19:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H18
11:56:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C P
10:13:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C H21
11:00:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C H35
11:22:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C D10L
11:50:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C HDR
10:04:00 Šebian Samuel KRL0903 232230 C H10
10:05:00 Škrlová Hana KRL6951 2127636 C D45
10:09:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H35
10:09:00 Mudrová Lenka KRL0052 2020708 C D18
10:14:00 Škrle Michael KRL0702 207825 C H12
10:15:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A D18
10:25:00 Blecha Adam KRL0803 2127636 C H10
10:29:00 Biersak Petr KRL0701 232960 C H12
10:39:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A D16
10:50:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10L
10:55:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B D14
11:17:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D12
11:26:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 C D12
11:31:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 C D14
11:31:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D10
11:37:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10
11:44:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D12
11:53:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C D12
11:53:00 Škrlová Kristýna KRL9954 2126308 C D21
12:04:00 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Liberda Ondřej KSH7508 2060212 C T
10:14:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C D45
10:36:00 Fiala Michal KSH7601 416182 C H35
10:43:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16
11:03:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70
11:25:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 C D10
11:28:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
11:33:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B H14
11:52:00 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 P
10:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C P
10:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
10:32:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
10:41:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
11:32:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35
11:36:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Čepička Antonín LPM1102 0 C HDR
10:00:00 Hofman Jakub LPM1120 8852 HDR
10:00:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C P
10:00:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C P
10:00:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C P
10:00:00 Šilhavá Lucie LPM9451 236985 C T
10:07:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
10:34:00 Čepička Ladislav LPM0303 682694 C H16
10:40:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C H10
10:41:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C D45
10:44:00 Parula Egon LPM1000 301715 C H10L
10:47:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C H12
10:48:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10L
10:51:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
10:57:00 Kožíšek Petr LPM7603 2082946 C H35
11:12:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
11:15:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B H14
11:19:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
11:25:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C H45
11:32:00 Hofmanova Anna LPM0970 2127870 D10L
11:34:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
11:38:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D12
11:38:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
11:44:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
11:49:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D10
11:50:00 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C D35
11:55:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10
11:59:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C HDR
10:00:00 Křížková Jitka MAS8050 301508 C P
10:10:00 Křížek Ivo MAS0801 301728 C H10
10:18:00 Křížek Filip MAS7800 301726 C H35
10:22:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B H16
10:27:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B D16
10:28:00 Křížek Filip MAS0301 301509 C H16
10:33:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
10:33:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16
10:37:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H10
10:38:00 Chotětický Václav MAS5200 7886 C H65
10:45:00 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C H35
10:46:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H10
10:55:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B H16
11:16:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H55
11:22:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14
11:43:00 Černý Marcel MAS7201 2026167 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Halíř Radim MFP7000 8073 T
11:49:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Prinzová Lada MLA1150 301438 C HDR
10:00:00 Mikyska Mael MLA1100 1421913 C HDR
10:00:00 Klier Šimon MLA1101 1421925 C HDR
10:00:00 Placek Nikolas MLA1200 416174 C HDR
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C P
10:02:00 Petruš Ondřej MLA0701 232235 C H12
10:13:00 Novák Ondřej MLA0303 2073701 C H16
10:16:00 Kváč Miroslav MLA0800 416178 C H10
10:19:00 Rákos Adam MLA0202 416180 C H16
10:20:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C H12
10:25:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C H16
10:28:00 Postránský Adam MLA0900 2082921 C H10
10:34:00 Herman Ondřej MLA0801 416220 C H10
10:35:00 Beneš Josef MLA0702 301474 C H12
10:40:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D14
10:43:00 Prinz Mikuláš MLA0901 301471 C H10
10:46:00 Beneš Jan MLA1000 301443 C H10L
10:49:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C H10
10:49:00 Kováč František MLA0201 301465 C H16
10:57:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H70
10:59:00 Fišáková Hana 1421917 D35
11:10:00 Postránská Adéla MLA0551 1421928 B D14
11:13:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H45
11:18:00 Zapletalová Adéla MLA0970 7881 D10L
11:27:00 Černý Jonáš MLA0501 1421915 B H14
11:28:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C D10
11:30:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10L
11:32:00 Székelyová Viktória MLA0752 1421911 C D12
11:36:00 Pivec Jan MLA0503 1421927 B H14
11:45:00 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B H14
11:48:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B H18
11:59:00 Skalová Zuzana MLA0650 1421912 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pávková Anna NEK1350 0 C HDR
10:00:00 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C P
10:09:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
10:30:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
10:38:00 Fecko Richard NEK1100 0 C H10L
10:56:00 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C H12
11:01:00 Čáslavská Klára NEK0550 2113473 D14
11:28:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14
11:51:00 Pelikán Aleš NEK0501 2113367 C H14
11:57:00 Čáslavský David NEK0401 2115080 C H14
12:04:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C P
10:00:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C P
10:00:00 Barda Tomáš ONO0302 301496 C P
10:00:00 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C T
10:00:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C T
10:01:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21
10:03:00 Ševčík Petr ONO7200 7201768 C H35
10:08:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12
10:23:00 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 C H12
10:24:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H35
10:50:00 Myslík Vojtěch ONO0602 301494 C H12
10:52:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D14
11:04:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 C D14
11:06:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C H35
11:06:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C H70
11:16:00 Holíková Simona ONO0553 2087704 B D14
11:20:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D10L
11:23:00 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C D12
11:25:00 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C D14
11:28:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C D10L
11:34:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H45
11:41:00 Urbánková Jana ONO7851 52182 C D35
11:47:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C D21
11:48:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D55
11:48:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14
11:50:00 Holíková Petra ONO0653 2087719 C D12
12:02:00 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 232906 C HDR
10:04:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21
10:26:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D45
10:27:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H35
10:39:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H35
10:46:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21
10:54:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C H10L
11:09:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C H70
11:11:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D35
11:16:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H45
11:37:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45
11:53:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D35
11:54:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
11:59:00 Ryšavá Vendula PGP8153 899160 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Rohanová Markéta PVP7251 446365 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D65
10:11:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45
10:17:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C H65
10:29:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H65
10:35:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H65
10:35:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
10:42:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C H10L
10:43:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H21
11:00:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H70
11:33:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D55
11:40:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55
11:55:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H55
12:04:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C H35
11:41:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C D45
11:40:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C P
10:00:00 Bauer Lukáš SKV7701 2059771 C H35
10:06:00 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C H35
10:15:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
10:17:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
10:17:00 Bauer David SKV0720 301444 H12
10:26:00 Vyskočil Jan SKV0621 301449 H12
10:30:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B D16
10:31:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
10:32:00 Kulhánek Jáchym SKV0622 301451 H12
10:37:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 B D14
10:37:00 Badura Václav SKV8101 7200904 C H21
10:41:00 Krul Michal SKV0620 301447 H12
10:49:00 Nováčková Johanka SKV0470 301460 D14
10:52:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C H10
10:53:00 Gašek Šimon SKV0721 301446 H12
10:58:00 Peřinová Anna SKV0570 2103726 D14
11:03:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35
11:12:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H14
11:13:00 Peřinová Zuzana SKV0571 2106733 D14
11:14:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
11:18:00 Kulhánek Ondra SKV0420 301475 H14
11:19:00 Nováková Anna SKV0452 0 C D14
11:20:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C D12
11:20:00 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C D35
11:22:00 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H45
11:24:00 Gašek Matouš SKV0421 301476 H14
11:26:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35
11:29:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D12
11:30:00 Rádl Mikeš SKV0520 301461 H14
11:32:00 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C D21
11:34:00 Študlarová Zuzana SKV0572 301459 D14
11:35:00 Kolovratová Tereza SKV0670 301442 D12
11:39:00 Bauer Matyáš SKV0402 2059773 C H14
11:41:00 Peřinová Eliška SKV0771 2103720 D12
11:47:00 Pátková Viktorka SKV0770 301441 D12
11:51:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D55
11:58:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D10
12:02:00 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C D21
12:05:00 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C HDR
11:43:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D10
11:47:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
11:55:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A H21
11:56:00 Kuncová Eliška SSU8951 7003039 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H65
10:16:00 Jirka Mikuláš STE0000 0 A H21
10:31:00 Václavek Tomáš STE5809 8656386 C H21
11:52:00 Václavek Jiří STE5701 52525 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D65
11:12:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D18
10:08:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C D45
10:23:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C D45
11:43:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C H65
10:42:00 Folprecht Eduard TUV7304 9056 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21
12:05:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chramosta Petr VPM1001 2103737 C HDR
10:00:00 Beránek Šimon VPM1000 9129 C HDR
10:00:00 Sobota Petr VPM7800 1490 P
10:00:00 Doležal Jan VPM5701 2075662 C T
10:03:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D18
10:07:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C H10
10:26:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
10:43:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C D14
10:48:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C H35
10:58:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C H21
11:24:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C D10L
11:35:00 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D21
11:35:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C D35
11:42:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B H14
11:46:00 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C D10
11:58:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
12:01:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10
12:01:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H65
10:12:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C H35
10:19:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C H10
10:20:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C H65
10:28:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H21
10:52:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10L
11:17:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C D35
11:23:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D35
11:29:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C D35
11:34:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C D10
11:40:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D10
11:44:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21
11:45:00 Horová Magda VSP5450 9782 C D55
11:54:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B H14
11:56:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C D12
12:01:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Jirka Matyáš ZPV0201 0 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 0 Vakant D18
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant HDR
10:00 Vakant 0 Vakant D65
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant P
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:00 Vakant 0 Vakant T
10:01 Vakant 0 Vakant H16
10:02 Vakant 0 Vakant H65
10:03 Vakant 0 Vakant D65
10:04 Vakant 0 Vakant H16
10:05 Vakant 0 Vakant H65
10:07 Vakant 0 Vakant H16
10:08 Vakant 0 Vakant H65
10:10 Vakant 0 Vakant H16
10:24 Vakant 0 Vakant D16
10:24 Vakant 0 Vakant H10L
10:25 Vakant 0 Vakant D14
10:26 Vakant 0 Vakant H10L
10:28 Vakant 0 Vakant D14
10:28 Vakant 0 Vakant H10L
10:30 Vakant 0 Vakant H10L
10:31 Vakant 0 Vakant D14
10:32 Vakant 0 Vakant H10L
10:34 Vakant 0 Vakant D14
10:34 Vakant 0 Vakant H10L
10:36 Vakant 0 Vakant H10L
10:48 Vakant 0 Vakant H70
10:49 Vakant 0 Vakant H21
10:51 Vakant 0 Vakant H70
10:52 Vakant 0 Vakant H21
10:53 Vakant 0 Vakant D45
10:55 Vakant 0 Vakant H10
10:55 Vakant 0 Vakant H21
10:56 Vakant 0 Vakant D35
10:56 Vakant 0 Vakant D45
10:58 Vakant 0 Vakant H10
10:59 Vakant 0 Vakant D45
10:59 Vakant 0 Vakant H12
11:00 Vakant 0 Vakant H14
11:01 Vakant 0 Vakant H55
11:01 Vakant 0 Vakant H10
11:02 Vakant 0 Vakant D12
11:02 Vakant 0 Vakant D35
11:02 Vakant 0 Vakant H12
11:03 Vakant 0 Vakant H14
11:04 Vakant 0 Vakant H45
11:04 Vakant 0 Vakant H55
11:04 Vakant 0 Vakant H10
11:05 Vakant 0 Vakant D12
11:05 Vakant 0 Vakant D35
11:05 Vakant 0 Vakant H12
11:06 Vakant 0 Vakant D10L
11:06 Vakant 0 Vakant H14
11:07 Vakant 0 Vakant H45
11:07 Vakant 0 Vakant H55
11:08 Vakant 0 Vakant D12
11:08 Vakant 0 Vakant D35
11:08 Vakant 0 Vakant D10L
11:09 Vakant 0 Vakant H14
11:10 Vakant 0 Vakant H45
11:10 Vakant 0 Vakant H55
11:10 Vakant 0 Vakant D10L
11:10 Vakant 0 Vakant D10
11:11 Vakant 0 Vakant D12
11:11 Vakant 0 Vakant D21
11:12 Vakant 0 Vakant D10L
11:13 Vakant 0 Vakant H55
11:13 Vakant 0 Vakant D10
11:14 Vakant 0 Vakant D12
11:14 Vakant 0 Vakant D21
11:14 Vakant 0 Vakant D10L
11:15 Vakant 0 Vakant H35
11:16 Vakant 0 Vakant D10L
11:16 Vakant 0 Vakant D10
11:17 Vakant 0 Vakant D21
11:18 Vakant 0 Vakant H35
11:19 Vakant 0 Vakant D10
11:20 Vakant 0 Vakant D21
11:21 Vakant 0 Vakant H35
11:23 Vakant 0 Vakant D21
11:24 Vakant 0 Vakant H35
11:27 Vakant 0 Vakant H35
11:27 Vakant 0 Vakant D55
11:30 Vakant 0 Vakant D55
11:39 Vakant 0 Vakant H18
11:46 Kopp Petr 58C6702 1403411 Loko Liberec H45
10:00 Váchová Ilona 1BC7700 2113446 Ski klub Karlovy Vary P
10:40 Ritter Jakub 1BC1020 2117426 Ski klub Karlovy Vary H10L
11:26 Ritterová Lída 1BC0870 2103708 Ski klub Karlovy Vary D10L
10:00 Pecoldová Pavlína 17Z8450 8631588 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes T
10:00 Dvořáček Dan 17Z7900 8629750 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes T
10:00 Darmovzal Martin 59Z7400 2113358 Uhříněves P
10:02 Lehner Ulrike 41D6750 2034072 OLG Regensburg D45
10:25 Lehner Quirin 41D9800 1690505 OLG Regensburg H21
10:34 Lehner Korbinian 41D9601 8112255 OLG Regensburg H21
11:21 Lehner Severin 41D0502 2045599 OLG Regensburg H14
11:26 Lehner Marei 41D9950 9922222 OLG Regensburg D21
11:45 Lehner Benedikt 41D0100 2034074 OLG Regensburg H18