Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Komorna, 1:15 000 (pro DH16, DH18, DH20, DH21, DH35, DH40)
Vysekávaný, 1:10 000 (ostatní kategorie)
E = 5 m, stav květen 2018, ISOM 2017, hl. kartograf: J. Potštejnský
Ředitel závodu:
Pokorný David - R3
Hlavní rozhodčí:
Pátek Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R3, Potštejnský Jan - R2
JURY:
Koblížek Kamil, Roudný Martin, Netuka Jan
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    

D10N 4.20 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 18 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 19 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
10:07:00 20 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 21 Matoušková Markéta PHK0855 2129204 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 22 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 23 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
10:19:00 24 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 25 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 26 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 27 Sochorová Kristýna SHK0953 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 28 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 29 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 30 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 31 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 32 Lepšová Julie SRK1152 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 33 Vakant 0 Vakant
10:49:00 34 Vakant 0 Vakant

D10C 2.20 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 1 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 2 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 3 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 4 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 5 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 6 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 7 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 8 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:36:00 9 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 10 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 11 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:48:00 12 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 13 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 14 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
11:00:00 15 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 16 Vakant 0 Vakant
11:08:00 17 Vakant 0 Vakant

D12C 2.70 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 35 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 36 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 37 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 38 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
10:20:00 39 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:24:00 40 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 41 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 42 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 43 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 44 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
10:44:00 45 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 46 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:52:00 47 Pipková Karolína LPU0756 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 48 Náměstková Aneta EKP0756 1403429 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 49 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 50 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:08:00 51 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 52 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
11:16:00 53 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 54 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 55 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 56 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 57 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 58 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 59 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
11:44:00 60 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
11:48:00 61 Vakant 0 Vakant
11:52:00 62 Vakant 0 Vakant
11:56:00 63 Vakant 0 Vakant

D12D 2.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 64 Stará Magdalena LPU0755 2122245 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 65 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
11:39:00 66 Skořepová Lucie LPU0657 2081384 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 67 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
11:47:00 68 Dušková Tereza NPA0751 9696 C SK LOB Nová Paka
11:51:00 69 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
11:55:00 70 Vakant 0 Vakant

D14C 4.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 71 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:04:00 72 Kay Nathalie LPU0559 2070810 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 73 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 74 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 75 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 76 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:14:00 77 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
10:16:00 78 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
10:18:00 79 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 80 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 81 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
10:24:00 82 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:26:00 83 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 84 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
10:30:00 85 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:32:00 86 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
10:34:00 87 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 88 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 89 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
10:40:00 90 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 91 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:44:00 92 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 93 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 94 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:50:00 95 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
10:52:00 96 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
10:54:00 97 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 98 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:58:00 99 Moskvová Agáta ZLH0550 2049561 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 100 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B OK 99 Hradec Králové
11:02:00 101 Tomášová Anna SRK0554 0 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 102 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
11:06:00 103 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:08:00 104 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 105 Vakant 0 Vakant
11:12:00 106 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
11:14:00 107 Vakant 0 Vakant
11:16:00 108 Vakant 0 Vakant

D14D 2.90 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 109 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
11:11:00 110 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 111 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 112 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 113 Mitkovová Jindřiška LTU0550 2057580 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 114 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B OK 99 Hradec Králové
11:31:00 115 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C OK Jilemnice
11:35:00 116 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 117 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 118 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C TJ START Náchod
11:47:00 119 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 120 Dušková Andrea NPA0451 9686 C SK LOB Nová Paka
11:55:00 121 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
11:59:00 122 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 123 Vakant 0 Vakant
12:07:00 124 Vakant 0 Vakant

D16C 5.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 125 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 126 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 127 Šafránková Eliška KOR0350 2095922 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:27:00 128 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 129 Machová Viktorie PHK0252 2070820 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 130 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 131 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
10:43:00 132 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 133 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
10:51:00 134 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 135 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
10:59:00 136 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
11:03:00 137 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 138 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
11:11:00 139 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
11:15:00 140 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 141 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 142 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 143 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
11:31:00 144 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 145 Náměstková Radka EKP0353 981849 C VŠTJ Ekonom Praha
11:39:00 146 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:43:00 147 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
11:47:00 148 Meierová Bára BRU0251 2032385 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:51:00 149 Vakant 0 Vakant
11:55:00 150 Vakant 0 Vakant
11:59:00 151 Vakant 0 Vakant

D18C 6.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 152 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:58:00 153 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:02:00 154 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 155 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
11:10:00 156 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
11:14:00 157 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
11:18:00 158 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 9201008 A K.O.B. Choceň
11:22:00 159 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:30:00 161 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 162 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 B KOB Ústí nad Orlicí
11:38:00 163 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C K.O.B. Choceň
11:42:00 164 Procházková Tereza ZAM0054 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
11:46:00 165 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 166 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
11:54:00 167 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
11:58:00 168 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B Sportcentrum Jičín
12:02:00 169 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 170 Stará Tereza VRL0051 426374 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D20C 7.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 891 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 892 Boková Ivana KUO9951 7210086 C KOB Ústí nad Orlicí
11:03:00 893 Vakant 0 Vakant

D21C 9.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 171 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 172 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 173 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 174 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
10:14:00 175 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 176 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
10:20:00 177 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 178 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 A Sportcentrum Jičín
10:26:00 179 Petrasová Zuzana ASU9695 7201815 C Magnus Orienteering
10:29:00 180 Netíková Martina DOB9350 7229 C KOB Dobruška
10:32:00 181 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 182 Chládková Simona LPU9658 434574 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 183 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
10:41:00 184 Vakant 0 Vakant
10:44:00 185 Vakant 0 Vakant

D21D 5.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 186 Sokolová Tereza BRM8451 426338 C Sokol Burdych
11:00:00 187 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 188 Šiffelová Lenka ZAM8452 2103234 C OB TJ Sokol Žamberk
11:08:00 189 Myslivcová Markéta SHK9650 9472 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 190 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
11:16:00 191 Khýnová Radka DOB8750 7221 C KOB Dobruška
11:20:00 192 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 193 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:28:00 194 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 195 Marková Michaela KUO8551 51470 KOB Ústí nad Orlicí
11:36:00 196 Sojková Petra ALB8950 7215 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:40:00 197 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 198 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
11:48:00 199 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 200 Chládková Eva ZAM7051 2053562 C OB TJ Sokol Žamberk
11:56:00 201 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 202 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:04:00 203 Vakant 0 Vakant

D35C 6.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 204 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 205 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OOB Vamberk
10:58:00 206 Čížová Andrea SHK8251 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 207 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
11:04:00 208 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:07:00 209 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
11:10:00 210 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 211 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška

D35D 5.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 212 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 213 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:05:00 214 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 215 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 216 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:11:00 217 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:13:00 218 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:15:00 219 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:17:00 220 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 221 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:21:00 222 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 223 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 224 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
10:27:00 225 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:29:00 226 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 227 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:33:00 228 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 229 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 230 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:39:00 231 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 232 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 233 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 234 Koblicová Milena VAM7651 9483 C OOB Vamberk
10:47:00 235 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 236 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 237 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 238 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:55:00 239 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:57:00 240 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 241 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 242 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:03:00 243 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 244 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
11:07:00 245 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:09:00 246 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 247 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:13:00 248 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
11:15:00 249 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
11:17:00 250 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:19:00 251 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:21:00 252 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C TJ START Náchod
11:23:00 253 Vakant 0 Vakant
11:25:00 254 Vakant 0 Vakant
11:27:00 255 Vakant 0 Vakant
11:29:00 256 Vakant 0 Vakant

D40C 6.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 257 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:19:00 258 Náměstková Veronika EKP7351 2078485 C VŠTJ Ekonom Praha
11:22:00 259 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 260 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:28:00 261 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 262 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
11:34:00 263 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 264 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C OOB TJ Zlaté Hory
11:40:00 265 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 266 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
11:46:00 267 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:49:00 268 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
11:52:00 269 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
11:55:00 270 Vakant 0 Vakant
11:58:00 271 Vakant 0 Vakant

D45C 4.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 272 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OOB Vamberk
11:00:00 273 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 274 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:08:00 275 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 276 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 277 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 278 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 279 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 280 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:32:00 281 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:36:00 282 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 283 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:44:00 284 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:48:00 285 Vakant 0 Vakant
11:52:00 286 Vakant 0 Vakant

D45D 4.00 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 310 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 287 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 288 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 289 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 290 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:20:00 291 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:24:00 292 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 293 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 294 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:36:00 295 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 296 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 297 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 298 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:52:00 299 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 300 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
11:00:00 301 Macháčková Jana SHK6450 887607 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 302 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
11:08:00 303 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 304 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 305 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 306 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB TJ Sokol Žamberk
11:24:00 307 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 308 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
11:32:00 309 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 311 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 312 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
11:48:00 313 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 314 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
11:56:00 315 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 316 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
12:04:00 317 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:08:00 318 Vakant 0 Vakant

D50C 4.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 319 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:08:00 320 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 321 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 322 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 323 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:24:00 324 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 325 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 326 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
10:36:00 327 Pannyová Pavla LTU6550 1425372 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 328 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:44:00 329 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 330 Vakant 0 Vakant
10:52:00 331 Vakant 0 Vakant

D55C 3.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 332 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 333 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:41:00 334 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 335 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:49:00 336 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 337 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:57:00 338 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 339 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:05:00 340 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 341 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 342 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 343 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:21:00 344 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 345 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
11:29:00 346 Vakant 0 Vakant
11:33:00 347 Vakant 0 Vakant

D55D 3.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 348 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
11:02:00 349 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 350 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
11:10:00 351 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 352 Vakant 0 Vakant

D60C 3.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 353 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 354 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 355 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 356 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 357 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 358 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 359 Novotná Jiřina LPU5654 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 360 Vakant 0 Vakant

D65C 3.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 361 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 362 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:50:00 363 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 364 Vakant 0 Vakant

D70C 3.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 365 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 366 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 367 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:38:00 368 Vakant 0 Vakant

H10N 4.30 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 397 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C TJ START Náchod
10:07:00 398 Sochor Jakub SHK0903 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 399 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 400 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 401 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C TJ START Náchod
10:23:00 402 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 403 Kubec Adam DOB0900 7259 C KOB Dobruška
10:31:00 404 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 405 Lánský Alexandr SRK0802 416342 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 406 Slatinsky Maximilian 36S0800 0 nereg.
10:43:00 407 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 408 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 409 Šrámek Petr SNA1101 9645 C TJ START Náchod
10:55:00 410 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
10:59:00 411 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
11:03:00 412 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 413 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 414 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 415 Bém Miroslav SRK1002 9500 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 416 Hrnčíř Marek SNA0802 9619 C TJ START Náchod
11:23:00 417 Vakant 0 Vakant
11:27:00 418 Vakant 0 Vakant

H10C 2.40 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 369 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:05:00 370 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 371 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:13:00 372 Maloch David LPU0905 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 373 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 374 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 375 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
10:29:00 376 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 377 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 378 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
10:41:00 379 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 380 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:49:00 381 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 382 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 383 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 384 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 385 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:09:00 386 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 387 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 388 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 389 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
11:25:00 390 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 391 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 392 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 393 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 394 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 395 Vakant 0 Vakant
11:49:00 396 Vakant 0 Vakant

H12C 3.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 419 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 420 Fajfr Marek ZAM0602 53569 C OB TJ Sokol Žamberk
10:10:00 421 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 422 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 423 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 424 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 425 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 426 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
10:34:00 427 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 428 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
10:42:00 429 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 430 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 431 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 432 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 433 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 434 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 435 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 436 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 437 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 438 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 439 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 440 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
11:30:00 441 Vaníček Jan SJC0705 8051111 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 442 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 443 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
11:42:00 444 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 445 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:50:00 446 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
11:54:00 447 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
11:58:00 448 Stach Ondřej JIL0602 416277 C OK Jilemnice
12:02:00 449 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 450 Vakant 0 Vakant
12:10:00 451 Vakant 0 Vakant
12:14:00 452 Vakant 0 Vakant

H12D 2.70 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 453 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:16:00 454 Adamec Matěj ZAM0603 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 455 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:24:00 456 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 457 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:32:00 458 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
11:36:00 459 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:40:00 460 Kvašovský Filip 4JC0900 0 nereg

H14C 6.30 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 461 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 462 Rak Tomáš SHK0400 2049527 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 463 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 464 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:09:00 465 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 466 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 467 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:15:00 468 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:17:00 469 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 470 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:21:00 471 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:23:00 472 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:25:00 473 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 474 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
10:29:00 475 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 476 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:33:00 477 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
10:35:00 478 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 B TJ Jiskra Hořice
10:37:00 479 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:39:00 480 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 481 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:43:00 482 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 483 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 484 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
10:49:00 485 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
10:51:00 486 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 487 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 488 Vitvar Radim SJC0404 8653300 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 489 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:59:00 490 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 491 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 492 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 493 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 494 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
11:09:00 495 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 496 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 497 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 498 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
11:17:00 499 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:19:00 500 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 501 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:23:00 502 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 503 Černík Adam SHK0404 7210119 B OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 504 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
11:29:00 505 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 506 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
11:33:00 507 Vakant 0 Vakant
11:35:00 508 Vakant 0 Vakant
11:37:00 509 Vakant 0 Vakant
11:39:00 510 Vakant 0 Vakant
11:41:00 511 Vakant 0 Vakant

H14D 3.00 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 512 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 513 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 514 Kadrman Jakub CET0502 9723 C TJ Loko Česká Třebová
11:29:00 515 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
11:33:00 516 Zemánek Adam SRK0502 425553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 517 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:41:00 518 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 519 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
11:49:00 520 Vakant 0 Vakant

H16C 7.80 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 521 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 522 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:09:00 523 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 524 Ešpandr Matěj SRK0305 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 525 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
10:21:00 526 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 527 Zahradník Jan KOR0304 2051520 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:29:00 528 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:33:00 529 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 530 Łagoda Franciszek CHC0305 889184 C K.O.B. Choceň
10:41:00 531 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 532 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 533 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 534 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 535 Vaňura Vít HOR0203 7300085 C TJ Jiskra Hořice
11:01:00 536 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 537 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
11:09:00 538 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 539 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
11:17:00 540 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 541 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:25:00 542 Kaška Jan ZAM0301 1398978 C OB TJ Sokol Žamberk
11:29:00 543 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 544 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:37:00 545 Toborek Jakub CHC0304 8030803 C K.O.B. Choceň
11:41:00 546 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 547 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
11:49:00 548 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:53:00 549 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
11:57:00 550 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
12:01:00 551 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
12:05:00 552 Vakant 0 Vakant
12:09:00 553 Vakant 0 Vakant
12:13:00 554 Vakant 0 Vakant

H18C 9.40 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 555 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
10:08:00 556 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
10:12:00 557 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
10:16:00 558 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203701 A K.O.B. Choceň
10:20:00 559 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 560 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
10:28:00 561 Nejman Marek PHK0002 2113092 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 562 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 563 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 564 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 565 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
10:48:00 566 Paleček Ondřej LPU0105 7209449 B OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 567 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:56:00 568 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 569 Samek Tomáš PHK0001 8656629 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 570 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
11:08:00 571 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 572 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
11:16:00 573 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 574 Vakant 0 Vakant
11:24:00 575 Vakant 0 Vakant

H20C 11.00 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 894 Novotný Matěj ZAM9802 2085612 C OB TJ Sokol Žamberk
10:07:00 895 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 896 Vakant 0 Vakant

H21C 14.50 km, 27 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 576 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 577 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C OOB TJ Zlaté Hory
10:09:00 578 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:12:00 579 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 580 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 581 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 582 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
10:24:00 583 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:27:00 584 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
10:30:00 585 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 586 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:36:00 587 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 588 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OOB Vamberk
10:42:00 589 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 590 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:48:00 591 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 592 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 593 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:57:00 594 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
11:00:00 595 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 596 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice
11:06:00 597 Tomalík Ondřej SHK8904 1404034 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 598 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 599 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 600 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 601 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C MTB Chrudim
11:21:00 602 Vakant 0 Vakant
11:24:00 603 Vakant 0 Vakant
11:27:00 604 Vakant 0 Vakant
11:30:00 605 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 606 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové

H21D 8.20 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 607 Roll Martin ALB8401 7207 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:07:00 608 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:11:00 609 Zajíček Radim SRK9102 301122 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 610 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:19:00 611 Smutný Šimon VAM9301 9589 C OOB Vamberk
10:23:00 612 Filip Filip SHK9000 9192 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 613 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 614 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 615 Drhlík Petr VAM8301 9518 C OOB Vamberk
10:39:00 616 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
10:43:00 617 Kutal Jiří OSN8601 9285 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 618 Vakant 0 Vakant
10:51:00 619 Vakant 0 Vakant

H35C 10.10 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 620 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
10:58:00 621 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 622 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:06:00 623 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 624 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 625 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
11:18:00 626 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:22:00 627 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:26:00 628 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H35D 6.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 629 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:07:00 630 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 631 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:15:00 632 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 633 Žemlička Jan LPU8303 9254 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 634 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 635 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C OOB Vamberk
10:31:00 636 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:35:00 637 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:39:00 638 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:43:00 639 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 640 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:51:00 641 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 642 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 643 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 644 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 645 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 646 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:15:00 647 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 648 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:23:00 649 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:27:00 650 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
11:31:00 651 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 652 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 653 Panáček Aleš 8MC7600 0 Papiyon
11:43:00 654 Marák Jan SNA8001 2122269 C TJ START Náchod
11:47:00 655 Jirout Milan CHC7604 2025366 C K.O.B. Choceň
11:51:00 656 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:55:00 657 Vakant 0 Vakant
11:59:00 658 Vakant 0 Vakant
12:03:00 659 Vakant 0 Vakant

H40C 10.10 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 660 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
10:06:00 661 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:10:00 662 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C TJ START Náchod
10:14:00 663 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
10:18:00 664 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 665 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
10:26:00 666 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 667 Koblic Jan VAM7601 2032163 C OOB Vamberk
10:34:00 668 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 669 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 670 Vakant 0 Vakant
10:46:00 671 Vakant 0 Vakant
10:50:00 672 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice

H45C 8.20 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 673 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:44:00 674 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 675 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
10:50:00 676 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 677 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
10:56:00 678 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 679 Sokol Milan BRM7201 9625 C Sokol Burdych
11:02:00 680 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 681 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 682 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 683 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
11:14:00 684 Mazurek Piotr 17P7000 504050 WKS Śląsk Wrocław
11:17:00 685 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 686 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 687 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
11:26:00 688 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 689 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 690 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:35:00 691 Cichý David PHK7001 2070821 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 692 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 693 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:44:00 694 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 695 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 696 Vakant 0 Vakant
11:53:00 697 Vakant 0 Vakant

H45D 5.80 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 698 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 699 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 700 Vychopeň Tomáš BRU6800 425510 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:10:00 701 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
10:13:00 702 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
10:16:00 703 Jirák Stanislav LPU6304 2122283 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 704 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 705 Kadrman Jiří CET7301 2801039 C TJ Loko Česká Třebová
10:25:00 706 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 707 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 708 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 709 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:37:00 710 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:40:00 711 Michálek Marcel 2SD6900 53776 SKH Hradec Králové
10:43:00 712 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:46:00 713 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 714 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:52:00 715 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 716 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 717 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 718 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:07:00 720 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 721 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
11:13:00 722 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 723 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 724 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
11:22:00 725 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 726 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
11:28:00 727 Justa Jaromír PHK6101 9372 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 728 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:34:00 729 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:37:00 730 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:40:00 731 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:43:00 732 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
11:46:00 733 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 734 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:52:00 735 Vakant 0 Vakant
11:55:00 736 Vakant 0 Vakant
11:58:00 737 Vakant 0 Vakant
12:01:00 738 Vakant 0 Vakant

H50C 8.20 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 739 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 740 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
10:08:00 741 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 742 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 743 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 744 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 745 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:23:00 746 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 747 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 748 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 749 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
10:35:00 750 Vakant 0 Vakant
10:38:00 751 Vakant 0 Vakant

H55C 6.00 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 752 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:14:00 753 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
11:18:00 754 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
11:22:00 755 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 756 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB TJ Sokol Žamberk
11:30:00 757 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 758 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:38:00 759 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 760 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 761 Ježek Jiří PHK6201 9839 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 762 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:54:00 763 Smutný Michal NNN6010 9672 Neregistrovaní
11:58:00 764 Vakant 0 Vakant

H55D 5.30 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 765 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 766 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 767 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 768 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:18:00 769 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:22:00 770 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 771 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 772 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 773 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 774 Kroupa Jan LPU5503 9869 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 775 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:46:00 776 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 777 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:54:00 778 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:58:00 779 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 780 Doležal Petr TYN5401 995880 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 781 Vakant 0 Vakant
11:10:00 782 Vakant 0 Vakant

H60C 6.00 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 783 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 784 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 785 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
10:14:00 786 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 787 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:22:00 788 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 789 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:30:00 790 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 791 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:38:00 792 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 793 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
10:46:00 794 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 795 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 796 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:58:00 797 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 798 Vlček Josef TYN5602 995828 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 799 Vakant 0 Vakant

H65C 3.80 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 800 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:05:00 801 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 802 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 803 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 804 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 805 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 806 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:29:00 807 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 808 Vakant 0 Vakant

H70C 3.80 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 809 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 810 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:45:00 811 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 812 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:53:00 813 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:57:00 814 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
11:01:00 815 Novotný František PHK4801 9425 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 816 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
11:09:00 817 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 818 Vakant 0 Vakant

H75C 3.80 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 819 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 820 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 821 Vakant 0 Vakant
11:30:00 822 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 823 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:38:00 824 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové

HDR 4.00 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 825 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 826 Jelínek Šimon ZAM1601 436955 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 827 Kubíková Adéla LPU1099 2127660 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 828 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 829 Čečková Barbora SHK1151 2111814 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 830 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 834 Hostinská Barbora LPU1162 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 832 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 833 Žemličková Viktorie LPU1451 2070815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 900 Kubínová Marcela HOR7550 2127893 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 835 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 836 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 831 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 838 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 839 Nymsa Matyáš TYN1300 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 840 Nymsová Marie Ema TYN1350 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 841 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 842 Maráková Sofie SNA1151 405983 C TJ START Náchod
10:00:00 843 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 847 Severová Radka 74C1 0 NER
10:00:00 845 Sehnoutková Anna KOR0950 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 846 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 837 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:00:00 848 Sedláková Anna LIP1550 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 849 Sobotková Klára SRK1061 9499 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 844 Sobotka Alexandr SRK1301 425568 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

P 2.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 853 Šponarová Lucie ZAM9151 9030 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 850 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 858 Boháčová Alena KUN7450 9021 C TJ Sokol Kunvald
10:00:00 852 Kalousek Tomáš ZAM8901 1398977 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 857 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 854 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 851 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 856 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 864 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 862 Junková Iva LTU7351 2095925 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 859 Věříšová Lenka 2SC7750 2129221 NEREG - Věříšovi
10:00:00 901 Kvašovský Jiří 4JC7800 0 nereg
10:00:00 861 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 866 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 863 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 860 Llobet Adria 8DC9300 7235 DOBneregistrovani
10:00:00 865 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 855 Krejcarová Anežka BRU9950 425515 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 867 Doležalová Ivana TYN6451 995808 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 868 Balážová Petra 6YC7950 0 Neregistrovaní
10:00:00 869 Severa Matyáš 74C2 0 NER
10:00:00 870 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:00:00 871 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 872 Tomášová Petra SRK0556 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 873 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
10:00:00 874 Knedlíková Zuzana SNA8052 0 TJ START Náchod
10:00:00 875 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 876 Kotyzová Denisa SRK0599 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 877 Zajíček Jakub SRK0405 9492 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 878 Šafránek Daniel KOR9700 2095947 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 879 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
10:00:00 880 Vanický Richard KOR0303 2067958 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 881 Ešpandrová Eliška SRK7551 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 882 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 883 Cejpková Lenka SRK7652 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

T 6.70 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 886 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 885 Kodytková Denisa SHK0252 0 A OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 897 Pitts Lukáš STH0001 0 C SK Studenec
10:00:00 899 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:00:00 898 Procinger Michal VRL7601 8978 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 889 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 888 Fleischmann Aleš 1JC8900 2091560 Klub přátel kofoly
10:00:00 890 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko
10:00:00 884 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 887 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín