Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Komorna, 1:15 000 (pro DH16, DH18, DH20, DH21, DH35, DH40)
Vysekávaný, 1:10 000 (ostatní kategorie)
E = 5 m, stav květen 2018, ISOM 2017, hl. kartograf: J. Potštejnský
Ředitel závodu:
Pokorný David - R3
Hlavní rozhodčí:
Pátek Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R3, Potštejnský Jan - R2
JURY:
Koblížek Kamil, Roudný Martin, Netuka Jan
Protokol:
Závod se uskutečnil za slunečného počasí. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Během závodu nebyl podán žádný protest. Závod proběhl bez závad.
Kluby:
1JC     2SC     2SD     4JC     5CZ     6YC     74C     8DC     8MC     NNN     17P     36S     ALB     ASU     BRM     BRU     BZP     CET     CTB     DOB     EKP     HOR     HOS     CHC     CHT     JIL     JPV     KOR     KUN     KUO     LIP     LPU     LTU     NPA     OSN     PHK     SCP     SHK     SJC     SNA     SRK     STH     TYN     VAM     VRL     VSP     XCR     ZAM     ZLH     Ostatní kluby
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
888 2091560 Fleischmann Aleš 1JC8900 T 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
859 2129221 Věříšová Lenka 2SC7750 P 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
711 53776 Michálek Marcel 2SD6900 H45D 10:40:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
901 0 Kvašovský Jiří 4JC7800 P 10:00:00
460 0 Kvašovský Filip 4JC0900 H12D 11:40:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
890 2067992 Novotný Petr 5CZ7300 T 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
868 0 Balážová Petra 6YC7950 P 10:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
847 0 Severová Radka 74C1 HDR 10:00:00
869 0 Severa Matyáš 74C2 P 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
860 7235 Llobet Adria 8DC9300 P 10:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
653 0 Panáček Aleš 8MC7600 H35D 11:39:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
763 9672 Smutný Michal NNN6010 H55C 11:54:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
684 504050 Mazurek Piotr 17P7000 H45C 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
406 0 Slatinsky Maximilian 36S0800 H10N 10:39:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
607 7207 Roll Martin ALB8401 C H21D 10:03:00
218 7220 Černá Petra ALB7450 C D35D 10:13:00
586 7208 Kadečka Petr ALB8400 C H21C 10:33:00
590 7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C H21C 10:45:00
758 7224 Černý Petr ALB6000 C H55C 11:34:00
196 7215 Sojková Petra ALB8950 C D21D 11:36:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
179 7201815 Petrasová Zuzana ASU9695 C D21C 10:26:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
186 426338 Sokolová Tereza BRM8451 C D21D 10:56:00
679 9625 Sokol Milan BRM7201 C H45C 10:59:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
857 2011794 Švábová Michaela BRU6851 C P 10:00:00
854 2032374 Mádle Miroslav BRU7600 C P 10:00:00
855 425515 Krejcarová Anežka BRU9950 C P 10:00:00
213 425507 Mádlová Denisa BRU7550 C D35D 10:03:00
700 425510 Vychopeň Tomáš BRU6800 C H45D 10:07:00
472 2011798 Mádle Kryštof BRU0400 C H14C 10:23:00
298 425527 Hejtmánková Ivana BRU7250 C D45D 10:48:00
718 2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C H45D 11:01:00
453 2032375 Mádle Ondřej BRU0701 C H12D 11:12:00
626 2032383 Rusin Jan BRU7601 C H35C 11:18:00
627 425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C H35C 11:22:00
649 2033634 Meier Jiří BRU7400 C H35D 11:23:00
281 2032384 Rusinová Alena BRU7152 C D45C 11:32:00
729 425509 Šváb Pavel BRU6701 C H45D 11:34:00
148 2032385 Meierová Bára BRU0251 C D16C 11:47:00
317 425506 Kolářová Andrea BRU7151 C D45D 12:04:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
319 981805 Müllerová Zorka BZP6750 C D50C 10:04:00
193 2045224 Müllerová Petra BZP9050 C D21D 11:24:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
371 9725 Šafář Jakub CET1103 C H10C 10:09:00
217 9724 Šafářová Ivana CET8051 C D35D 10:11:00
705 2801039 Kadrman Jiří CET7301 C H45D 10:22:00
428 2060236 Hájek Dominik CET0601 B H12C 10:38:00
753 232860 Záveský Richard CET6301 C H55C 11:14:00
251 9722 Hájková Ludmila CET7554 C D35D 11:19:00
514 9723 Kadrman Jakub CET0502 C H14D 11:25:00
67 361913 Hájková Lucie CET0751 C D12D 11:43:00
656 232633 Śafář Miroslav CET7001 C H35D 11:51:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
616 4678 Hanousek Martin CTB7910 C H21D 10:39:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
176 49612 Záveská Anna DOB8851 C D21C 10:17:00
789 7227 Tichý Boris DOB5500 C H60C 10:26:00
403 7259 Kubec Adam DOB0900 C H10N 10:27:00
180 7229 Netíková Martina DOB9350 C D21C 10:29:00
796 7243 Tůma Miloš DOB5600 C H60C 10:54:00
348 7249 Remešová Alena DOB6150 C D55D 10:58:00
208 7226 Štěpánová Dita DOB7956 C D35C 11:04:00
106 1602624 Kubcová Anna DOB0550 C D14C 11:12:00
211 7233 Stolinová Lenka DOB8158 C D35C 11:13:00
191 7221 Khýnová Radka DOB8750 C D21D 11:16:00
345 7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55C 11:25:00
690 1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45C 11:32:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
48 1403429 Náměstková Aneta EKP0756 C D12C 10:56:00
258 2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C D40C 11:19:00
145 981849 Náměstková Radka EKP0353 C D16C 11:35:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
900 2127893 Kubínová Marcela HOR7550 C HDR 10:00:00
861 2126355 Kubín Jan HOR7400 C P 10:00:00
882 2078472 Vaňurová Marcela HOR6850 C P 10:00:00
464 2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C H14C 10:07:00
702 2087718 Vaňura Tomáš HOR6800 C H45D 10:13:00
747 2059759 Vávra Martin HOR6302 C H50C 10:26:00
478 2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 B H14C 10:35:00
714 2113495 Čihák Petr HOR6900 C H45D 10:49:00
535 7300085 Vaňura Vít HOR0203 C H16C 10:57:00
537 8659404 Rücker Jan HOR0201 A H16C 11:05:00
280 52892 Loukotová Andrea HOR7350 C D45C 11:28:00
515 2127654 Novák Jakub HOR0407 C H14D 11:29:00
443 2104603 Čihák Jan HOR0601 B H12C 11:38:00
731 9010 Vojtěch Libor HOR7303 C H45D 11:40:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
174 331151 Vrbatová Petra HOS8551 C D21C 10:11:00
663 9762 Vrbata Alan HOS7801 C H40C 10:14:00
726 9754 Hanuš Karel HOS6701 C H45D 11:25:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
660 9550 Korbel Michal CHC7703 C H40C 10:02:00
740 9200535 Křivda Ivan CHC6701 C H50C 10:05:00
556 1401455 Czapliński Jakub CHC0003 C H18C 10:08:00
785 889177 Guga Romuald CHC5501 C H60C 10:10:00
558 7203701 Krawczyński Mikołaj CHC0001 A H18C 10:16:00
525 1401454 Kurzyp Stanisław CHC0202 A H16C 10:17:00
584 8659400 Křivda Martin CHC9501 C H21C 10:27:00
294 331708 Semrádová Jitka CHC6651 C D45D 10:32:00
709 9555 Semrád Pavel CHC6602 C H45D 10:34:00
530 889184 Łagoda Franciszek CHC0305 C H16C 10:37:00
183 9549 Sýkorová Daniela CHC8851 C D21C 10:38:00
677 9595959 Sobczyński Kalikst CHC7101 C H45C 10:53:00
814 2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C H70C 10:57:00
570 895003 Rosłaniec Mateusz CHC0002 C H18C 11:04:00
249 9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C D35D 11:15:00
158 9201008 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 A D18C 11:18:00
728 9558 Marhold Stanislav CHC6603 C H45D 11:31:00
545 8030803 Toborek Jakub CHC0304 C H16C 11:37:00
163 7203696 Mazurek Agnieszka CHC0154 C D18C 11:38:00
267 8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C D40C 11:46:00
655 2025366 Jirout Milan CHC7604 C H35D 11:47:00
167 8320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 A D18C 11:54:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
578 7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H21C 10:09:00
(44)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
77 2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 B D14C 10:14:00
769 9070 Malý Evžen JIL6102 C H55D 10:18:00
471 2078458 Sucharda Tomáš JIL0502 C H14C 10:21:00
583 2035717 Hrouda Matěj JIL9804 A H21C 10:24:00
224 2096127 Matěásková Eva JIL7651 C D35D 10:25:00
474 53225 Malý Antonín JIL0501 B H14C 10:27:00
426 425563 Votoček Michal JIL0601 B H12C 10:30:00
8 425538 Suchardová Ella JIL0951 C D10C 10:32:00
791 9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H60C 10:34:00
44 9099 Malá Anežka JIL0751 C D12C 10:40:00
810 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H70C 10:41:00
335 9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55C 10:45:00
362 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D65C 10:46:00
133 2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 C D16C 10:47:00
675 9069 Votoček Tomáš JIL7041 C H45C 10:47:00
484 2035789 Valenta Ondřej JIL0401 C H14C 10:47:00
94 426352 Janovská Vendula JIL0453 C D14C 10:48:00
777 682091 Karel Miloš JIL6004 C H55D 10:50:00
567 2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 A H18C 10:52:00
96 2078451 Matěásková Šárka JIL0551 B D14C 10:52:00
135 8656606 Karlová Anna JIL0352 A D16C 10:55:00
410 426351 Horák Vít JIL0801 C H10N 10:55:00
239 2096124 Šaldová Jana JIL7555 C D35D 10:55:00
300 426380 Třešňáková Blanka JIL7051 C D45D 10:56:00
594 2078469 Černý Martin JIL8703 C H21C 10:57:00
339 9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C D55C 11:01:00
596 7210404 Ježek Vít JIL9903 B H21C 11:03:00
139 2078453 Kynčlová Jiřina JIL0354 C D16C 11:11:00
572 232622 Kynčl Vojtěch JIL0101 C H18C 11:12:00
257 9077 Malá Věra JIL7752 C D40C 11:16:00
541 2073749 Vlastník Matouš JIL0201 B H16C 11:21:00
260 2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D40C 11:25:00
440 425574 Matěásko Marek JIL0702 C H12C 11:26:00
650 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H35D 11:27:00
115 2122270 Pokorná Adéla JIL0454 C D14D 11:31:00
730 2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C H45D 11:37:00
693 2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C H45C 11:41:00
732 49414 Gernert Alan JIL7001 C H45D 11:43:00
266 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D40C 11:43:00
60 426360 Votočková Amélie JIL0750 C D12C 11:44:00
446 2096128 Třešňák Matěj JIL0701 C H12C 11:50:00
762 9774 Erlebach Josef JIL5201 C H55C 11:50:00
550 53224 Malý Evžen ml. JIL0301 C H16C 11:57:00
448 416277 Stach Ondřej JIL0602 C H12C 11:58:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
749 2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C H50C 10:32:00
(33)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
838 2083380 Langrová Tereza KOR1250 C HDR 10:00:00
845 2061791 Sehnoutková Anna KOR0950 C HDR 10:00:00
875 2083387 Lounek Jaroslav KOR6901 C P 10:00:00
878 2095947 Šafránek Daniel KOR9700 P 10:00:00
880 2067958 Vanický Richard KOR0303 C P 10:00:00
631 2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C H35D 10:11:00
468 2095937 Langr Jakub KOR0401 C H14C 10:15:00
219 2061846 Langrová Lenka KOR7450 C D35D 10:15:00
470 2106740 Sedláček David KOR0502 C H14C 10:19:00
221 2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D35D 10:19:00
127 2095922 Šafránková Eliška KOR0350 C D16C 10:23:00
82 2109768 Smisitelová Elena KOR0551 B D14C 10:24:00
527 2051520 Zahradník Jan KOR0304 C H16C 10:25:00
226 2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D35D 10:29:00
637 2083356 Baše Petr KOR7701 C H35D 10:35:00
230 7003046 Hladká Petra KOR7950 C D35D 10:37:00
380 2112778 Vanický Viktor KOR0803 C H10C 10:45:00
46 2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C D12C 10:48:00
50 7207778 Hammová Linda KOR0650 B D12C 11:04:00
385 2087655 Hladký Radovan KOR0900 C H10C 11:05:00
103 2095955 Výchová Veronika KOR0550 B D14C 11:06:00
245 2061852 Smisitelová Markéta KOR7452 C D35D 11:07:00
247 2112729 Müllerová Marie KOR7650 C D35D 11:11:00
387 2095940 Langr Matyáš KOR0800 C H10C 11:13:00
722 2095976 Vých Luboš KOR7300 C H45D 11:13:00
647 2051472 Marek Robert KOR7700 C H35D 11:15:00
455 2051501 Marek Bořivoj KOR0701 C H12D 11:20:00
725 2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H45D 11:22:00
457 2060299 Hladký Matěj KOR0700 C H12D 11:28:00
544 2051521 Hladký Filip KOR0300 C H16C 11:33:00
546 2083389 Müller Matěj KOR0302 C H16C 11:41:00
518 2087679 Baše Ondřej KOR0503 C H14D 11:41:00
445 2095970 Krejčí Martin KOR0600 B H12C 11:46:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
858 9021 Boháčová Alena KUN7450 C P 10:00:00
806 7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C H65C 10:25:00
752 7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C H55C 11:10:00
683 9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C H45C 11:11:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
576 52322 Štěpánek Milan KUO8301 C H21C 10:03:00
76 2085600 Holubářová Viktorie KUO0599 B D14C 10:12:00
745 51752 Mutinský Viktor KUO6501 C H50C 10:20:00
560 2035149 Urban Michal KUO0001 B H18C 10:24:00
328 51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D50C 10:40:00
673 920653 Brožek Tomáš KUO6902 C H45C 10:41:00
91 2087684 Brožková Tereza KUO0451 B D14C 10:42:00
152 2087714 Brožková Lucie KUO0151 B D18C 10:54:00
892 7210086 Boková Ivana KUO9951 C D20C 10:59:00
109 2085581 Šlesingerová Sára KUO0551 C D14D 11:07:00
625 980350 Koblížek Kamil KUO8001 C H35C 11:14:00
262 887160 Brožková Květa KUO7451 C D40C 11:31:00
195 51470 Marková Michaela KUO8551 D21D 11:32:00
162 2091564 Kubíčková Iva KUO0153 B D18C 11:34:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
848 995872 Sedláková Anna LIP1550 C HDR 10:00:00
661 8629812 Sedlák Radek LIP7500 C H40C 10:06:00
(152)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
827 2127660 Kubíková Adéla LPU1099 HDR 10:00:00
834 2102530 Hostinská Barbora LPU1162 C HDR 10:00:00
832 2049546 Zitková Markéta LPU1251 C HDR 10:00:00
833 2070815 Žemličková Viktorie LPU1451 C HDR 10:00:00
835 2080983 Jirásková Julie LPU1352 C HDR 10:00:00
836 2075642 Kroupová Anna LPU1154 C HDR 10:00:00
831 2122241 Macek Dan LPU1104 C HDR 10:00:00
864 9348 Stará Marta LPU7557 C P 10:00:00
866 2049514 Šípková Petra LPU8058 C P 10:00:00
863 2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C P 10:00:00
865 232605 Tichá Elena LPU8258 C P 10:00:00
353 9279 Lennerová Eva LPU5653 C D60C 10:01:00
521 7208077 Šišma Vojtěch LPU0204 B H16C 10:01:00
18 2103243 Hovorková Elen LPU0954 C D10N 10:01:00
171 515136 Hermanová Zuzana LPU8752 C D21C 10:02:00
765 9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H55D 10:02:00
72 2070810 Kay Nathalie LPU0559 B D14C 10:04:00
1 9654 Macková Gita LPU0961 C D10C 10:04:00
463 2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B H14C 10:05:00
784 9257 Třasák Milan LPU5206 C H60C 10:06:00
630 9338 Hovorka Pavel LPU7908 C H35D 10:07:00
895 8656603 Fencl Jonáš LPU9902 A H20C 10:07:00
215 2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C D35D 10:07:00
20 2045250 Stryková Johana LPU1151 C D10N 10:07:00
288 51183 Roudná Eva LPU6554 C D45D 10:08:00
36 2085568 Holcová Nikola LPU0660 C D12C 10:08:00
173 998454 Petrová Daniela LPU8454 C D21C 10:08:00
465 8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 B H14C 10:09:00
75 2075617 Dvořáková Anežka LPU0556 C D14C 10:10:00
767 9256 Fridrich Jaroslav LPU4501 C H55D 10:10:00
399 2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C H10N 10:11:00
579 8656620 Roudný Martin LPU0002 A H21C 10:12:00
3 2108902 Horklová Amálie LPU0958 C D10C 10:12:00
372 2122284 Maloch David LPU0905 C H10C 10:13:00
22 51128 Švíglerová Anna LPU0952 C D10N 10:13:00
175 8654895 Hančová Petra LPU9659 R D21C 10:14:00
125 2025372 Vodičková Johana LPU0354 B D16C 10:15:00
703 2122283 Jirák Stanislav LPU6304 C H45D 10:16:00
357 888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D60C 10:17:00
220 9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 10:17:00
744 1400423 Valach Petr LPU6505 C H50C 10:17:00
581 7201198 Fiala Petr LPU8701 C H21C 10:18:00
633 9254 Žemlička Jan LPU8303 C H35D 10:19:00
177 8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21C 10:20:00
5 2104605 Dominová Julie LPU0857 C D10C 10:20:00
374 2075641 Šípek Daniel LPU0806 C H10C 10:21:00
770 7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 10:22:00
788 8656516 Mrštík Václav LPU5002 C H60C 10:22:00
40 2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C D12C 10:24:00
324 8660598 Horáková Jindra LPU6854 C D50C 10:24:00
359 7210072 Novotná Jiřina LPU5654 C D60C 10:25:00
365 9247 Kubíková Květa LPU4752 C D70C 10:26:00
666 2045236 Belej Jiří LPU7421 C H40C 10:26:00
613 253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C H21D 10:27:00
128 2102522 Bártová Adéla LPU0353 B D16C 10:27:00
293 9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C D45D 10:28:00
707 682602 Věříš Jan LPU7103 C H45D 10:28:00
376 2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C H10C 10:29:00
475 2075618 Dvořák Vojtěch LPU0506 C H14C 10:29:00
585 7209785 Macl Jan LPU9102 C H21C 10:30:00
772 2032164 Sáňka Bedřich LPU5102 C H55D 10:30:00
790 9260 Farář Václav LPU5201 C H60C 10:30:00
42 2049541 Zitková Andrea LPU0751 C D12C 10:32:00
529 2122242 Váňa Vojtěch LPU0312 C H16C 10:33:00
29 9211 Zitková Veronika LPU1051 C D10N 10:34:00
130 1398986 Kovářová Jana LPU0251 B D16C 10:35:00
182 434574 Chládková Simona LPU9658 C D21C 10:35:00
229 2070813 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D35D 10:35:00
563 8656528 Roudný Václav LPU0001 A H18C 10:36:00
809 9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C H70C 10:37:00
774 9869 Kroupa Jan LPU5503 C H55D 10:38:00
792 9312 Nožička Miroslav LPU5405 C H60C 10:38:00
231 2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D35D 10:39:00
31 9271 Froschová Magdaléna LPU1052 C D10N 10:40:00
379 9212 Kadaně Matěj LPU1001 C H10C 10:41:00
531 2091559 Vališ Jan LPU0210 C H16C 10:41:00
361 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 10:42:00
429 2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C H12C 10:42:00
132 2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D16C 10:43:00
92 2085617 Cachová Mirka LPU0555 C D14C 10:44:00
674 2049532 Pipek Kamil LPU7310 C H45C 10:44:00
811 416268 Málek Josef LPU3901 C H70C 10:45:00
483 8656543 Haas Filip LPU0401 A H14C 10:45:00
776 301188 Lulay Miloš LPU5502 C H55D 10:46:00
794 2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C H60C 10:46:00
235 253353 Valachová Jana LPU6654 C D35D 10:47:00
566 7209449 Paleček Ondřej LPU0105 B H18C 10:48:00
591 7210409 Haas Karel LPU7304 C H21C 10:48:00
381 2122259 Goláň Antonín LPU0804 C H10C 10:49:00
533 8656616 Waněk Hubert LPU0309 A H16C 10:49:00
672 997601 Jirásek Aleš LPU7601 C H40C 10:50:00
676 2091562 Vališ Jan LPU7104 C H45C 10:50:00
431 9102564 Štichhauer Adam LPU0603 B H12C 10:50:00
641 2103253 Macek Pavel LPU7517 C H35D 10:51:00
134 8656522 Pušová Bára LPU0357 A D16C 10:51:00
486 2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B H14C 10:51:00
237 2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C D35D 10:51:00
47 7200907 Pipková Karolína LPU0756 C D12C 10:52:00
891 2082907 Barnetová Veronika LPU9952 B D20C 10:55:00
716 8990 Waněk Hubert LPU6506 C H45D 10:55:00
383 232607 Frosch Vítek LPU0801 C H10C 10:57:00
433 9233 Hostinský Matěj LPU0604 C H12C 10:58:00
779 8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H55D 10:58:00
49 2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 B D12C 11:00:00
187 232606 Stryková Kateřina LPU7855 C D21D 11:00:00
491 2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 B H14C 11:01:00
536 8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A H16C 11:01:00
349 1006614 Klimplová Alena LPU5551 C D55D 11:02:00
154 2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B D18C 11:02:00
137 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D16C 11:03:00
412 2088214 Cach Jan LPU0805 C H10N 11:03:00
243 2059754 Kašparová Eva LPU7854 C D35D 11:03:00
623 8636191 Fukátko Jan LPU8105 C H35C 11:06:00
435 2103270 Flos Tomáš LPU0633 C H12C 11:06:00
645 2112738 Dvořáček Pavel LPU7608 C H35D 11:07:00
682 9232 Dvořák Luboš LPU6801 C H45C 11:08:00
817 9334 Čepelka Petr LPU4701 C H70C 11:09:00
341 2109765 Lehárová Iva LPU6152 C D55C 11:09:00
598 8660901 Kos Tomáš LPU9303 C H21C 11:09:00
538 2096140 Novák Adam LPU0320 B H16C 11:09:00
351 9301 Smrčková Olga LPU6055 C D55D 11:10:00
110 2085592 Zajícová Radomíra LPU0453 C D14D 11:11:00
496 2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C H14C 11:11:00
600 7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H21C 11:15:00
277 9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 11:16:00
685 2049533 Froš Štěpán LPU7309 C H45C 11:17:00
540 2045238 Juška Jiří LPU0304 C H16C 11:17:00
438 2103276 Schejbal Filip LPU0711 C H12C 11:18:00
54 2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 B D12C 11:20:00
755 2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 11:22:00
142 436939 Kološová Veronika LPU0351 B D16C 11:23:00
279 7200595 Waňková Dita LPU7158 C D45C 11:24:00
56 2070811 Haasová Klára LPU0655 B D12C 11:28:00
543 232602 Fejfar Lukáš LPU0310 B H16C 11:29:00
161 8656599 Peterová Jana LPU0057 A D18C 11:30:00
757 9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 11:30:00
64 2122245 Stará Magdalena LPU0755 C D12D 11:31:00
392 2122258 Goláň František LPU0803 C H10C 11:33:00
58 2075616 Tichá Alexandra LPU0757 C D12C 11:36:00
282 8660905 Koberová Lenka LPU6954 C D45C 11:36:00
692 2075640 Brancuský Zdeněk LPU6803 C H45C 11:38:00
759 7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55C 11:38:00
66 2081384 Skořepová Lucie LPU0657 C D12D 11:39:00
117 2124759 Kubíková Magdaléna LPU0566 C D14D 11:39:00
197 7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D21D 11:40:00
265 889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40C 11:40:00
444 2025377 Kadaně Marek LPU0703 C H12C 11:42:00
694 301168 Filičko Marek LPU7102 C H45C 11:44:00
733 9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H45D 11:46:00
199 405957 Marešová Kristýna LPU9155 C D21D 11:48:00
201 9296 Kokaislová Eva LPU7956 C D21D 11:56:00
122 2096132 Losmanová Natálie LPU0565 C D14D 11:59:00
(33)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
862 2095925 Junková Iva LTU7351 C P 10:00:00
884 2103290 Skalka Michal LTU6700 C T 10:00:00
800 9777 Rejmont Milan LTU4801 C H65C 10:01:00
522 2057576 Zamastil Michal LTU0203 C H16C 10:05:00
802 9778 Procházka Jiří LTU4802 C H65C 10:09:00
742 2085654 Bendák Petr LTU6500 C H50C 10:11:00
322 7201808 Hindráková Martina LTU6451 C D50C 10:16:00
373 425571 Termer Štěpán LTU0800 C H10C 10:17:00
469 2057590 Lazák Jan LTU0500 B H14C 10:17:00
79 2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B D14C 10:18:00
291 2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C D45D 10:20:00
526 2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B H16C 10:21:00
746 2085656 Petržela Pavel LTU6301 C H50C 10:23:00
706 2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C H45D 10:25:00
325 2085658 Petrželová Alena LTU6351 C D50C 10:28:00
366 2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D70C 10:30:00
562 2057577 Šitina Jakub LTU0001 B H18C 10:32:00
87 2057591 Suková Majka LTU0450 C D14C 10:34:00
327 1425372 Pannyová Pavla LTU6550 C D50C 10:36:00
90 2057578 Hošková Kateřina LTU0451 B D14C 10:40:00
236 2057595 Licková Dana LTU7350 C D35D 10:49:00
238 2103288 Termerová Jana LTU7850 C D35D 10:53:00
493 2057587 Šedivka Pavel LTU0401 C H14C 11:05:00
413 416289 Suk Marek LTU0900 C H10N 11:07:00
276 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 11:12:00
437 2103287 Hanák Matěj LTU0701 C H12C 11:14:00
111 2057581 Junková Anna LTU0453 C D14D 11:15:00
439 2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 C H12C 11:22:00
113 2057580 Mitkovová Jindřiška LTU0550 D14D 11:23:00
502 2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B H14C 11:23:00
517 405972 Potůček Oto LTU0501 C H14D 11:37:00
283 2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C D45C 11:40:00
202 681889 Bendáková Eliška LTU9250 C D21D 12:00:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
851 416345 Brumlichová Kristýna NPA0351 C P 10:00:00
477 2122280 Choutka Matěj NPA0402 B H14C 10:33:00
333 2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C D55C 10:37:00
378 2122281 Pavelec Michal NPA0801 C H10C 10:37:00
479 2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B H14C 10:37:00
481 7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H14C 10:41:00
485 2122275 Fajfer Filip NPA0401 B H14C 10:49:00
494 2122278 Novák Stanislav NPA0404 B H14C 11:07:00
248 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C D35D 11:13:00
343 7203468 Hušková Eva NPA5754 C D55C 11:17:00
389 2085640 Šedivý Josef NPA0802 C H10C 11:21:00
68 9696 Dušková Tereza NPA0751 C D12D 11:47:00
166 2122276 Nováková Světlana NPA0151 B D18C 11:50:00
120 9686 Dušková Andrea NPA0451 C D14D 11:51:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
617 9285 Kutal Jiří OSN8601 C H21D 10:43:00
(87)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
886 8656724 Novotná Kateřina PHK8252 C T 10:00:00
889 9407 Kunart Tomáš PHK7205 C T 10:00:00
739 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H50C 10:02:00
783 2112740 Dušátko Petr PHK5702 C H60C 10:02:00
555 8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A H18C 10:04:00
354 2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60C 10:05:00
370 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C H10C 10:05:00
214 2053587 Čapková Petra PHK7850 C D35D 10:05:00
766 9457 Vykysalý Miroslav PHK5902 C H55D 10:06:00
320 9494 Kopecká Marcela PHK6852 C D50C 10:08:00
74 51176 Vrábelová Hana PHK0454 C D14C 10:08:00
523 9967 Poláček Radim PHK0201 C H16C 10:09:00
421 9387 Vrábel Štěpán PHK0705 C H12C 10:10:00
21 2129204 Matoušková Markéta PHK0855 C D10N 10:10:00
289 2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C D45D 10:12:00
356 9371 Jiranová Alena PHK5351 C D60C 10:13:00
467 2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B H14C 10:13:00
632 9352 Vrábel Petr PHK7604 C H35D 10:15:00
4 2113479 Jelínková Eva PHK0953 C D10C 10:16:00
804 9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C H65C 10:17:00
423 2088727 Horák Filip PHK0701 C H12C 10:18:00
39 2056296 Neumannová Alžběta PHK0650 B D12C 10:20:00
582 8656633 Chvátil Šimon PHK9908 A H21C 10:21:00
81 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B D14C 10:22:00
25 1410002 Besedová Barborka PHK1051 C D10N 10:22:00
223 2127884 Podlešáková Markéta PHK7851 C D35D 10:23:00
292 9438 Lamichová Iva PHK6353 C D45D 10:24:00
6 9665 Čapková Markéta PHK0850 C D10C 10:24:00
83 2053586 Čapková Anna PHK0451 B D14C 10:26:00
771 7202881 Souček Pavel PHK5503 C H55D 10:26:00
561 2113092 Nejman Marek PHK0002 C H18C 10:28:00
748 336760 Růžička Ivan PHK6702 C H50C 10:29:00
614 7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C H21D 10:31:00
129 2070820 Machová Viktorie PHK0252 C D16C 10:31:00
377 2103293 Matušinec Jakub PHK0802 C H10C 10:33:00
295 207818 Justová Jana PHK6153 C D45D 10:36:00
43 2120068 Rážová Aneta PHK0662 C D12C 10:36:00
30 339560 Růžičková Magda PHK0951 C D10N 10:37:00
10 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 C D10C 10:40:00
639 1413331 Melichar Igor PHK6504 C H35D 10:43:00
407 886826 Novotný Kryštof PHK1002 C H10N 10:43:00
233 2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C D35D 10:43:00
45 2085583 Podlešáková Monika PHK0752 C D12C 10:44:00
329 219239 Novotná Ivana PHK6354 C D50C 10:44:00
95 362000 Chvátilová Johana PHK0450 B D14C 10:50:00
795 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H60C 10:50:00
489 2073740 Neumann Matěj PHK0400 B H14C 10:57:00
643 53164 Čapek Miroslav PHK7603 C H35D 10:59:00
241 232635 Koutná Alena PHK7052 C D35D 10:59:00
569 8656629 Samek Tomáš PHK0001 B H18C 11:00:00
100 2056274 Metelková Michaela PHK0550 B D14C 11:00:00
273 49890 Azebová Martina PHK6757 C D45C 11:00:00
815 9425 Novotný František PHK4801 C H70C 11:01:00
680 336717 Chvátil Jiří PHK7200 C H45C 11:02:00
102 9423 Kopecká Martina PHK0555 B D14C 11:04:00
51 405952 Novotná Vendula PHK0777 C D12C 11:08:00
275 7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C D45C 11:08:00
436 331689 Metelka Tomáš PHK0801 C H12C 11:10:00
304 224872 Maňáková Silvie PHK7151 C D45D 11:12:00
498 2080972 Čermák Martin PHK0502 B H14C 11:15:00
819 9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H75C 11:18:00
141 336788 Besedová Katka PHK0351 C D16C 11:19:00
500 2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C H14C 11:19:00
192 52185 Matušincová Lucie PHK8152 C D21D 11:20:00
513 2078477 Kokrda Adam PHK0503 C H14D 11:21:00
820 9455 Vykysalý František PHK3002 C H75C 11:22:00
259 9430 Chvátilová Pavlína PHK7450 C D40C 11:22:00
688 2058529 Metelka Pavel PHK6800 C H45C 11:26:00
114 2113068 Šumberová Johana PHK0565 B D14D 11:27:00
143 8623000 Vandasová Adéla PHK0255 A D16C 11:27:00
504 7260020 Málek David PHK0504 B H14C 11:27:00
194 410799 Koutná Hana PHK9651 C D21D 11:28:00
727 9372 Justa Jaromír PHK6101 C H45D 11:28:00
261 1417264 Besedová Petra PHK7654 C D40C 11:28:00
391 2113356 Jelínek František PHK0900 C H10C 11:29:00
822 9422 Novotný Petr PHK3802 C H75C 11:30:00
651 51102 Koutný Pavel PHK7108 C H35D 11:31:00
606 8656658 Losman Petr PHK7901 C H21C 11:33:00
263 1413977 Samková Renáta PHK7456 C D40C 11:34:00
116 2102541 Matušincová Anna PHK0561 C D14D 11:35:00
691 2070821 Cichý David PHK7001 C H45C 11:35:00
824 9460 Weber Petr PHK3901 C H75C 11:38:00
761 9839 Ježek Jiří PHK6201 C H55C 11:46:00
313 9462 Weberová Zuzana PHK6961 C D45D 11:48:00
269 1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C D40C 11:52:00
447 2112750 Severa Lukáš PHK0603 C H12C 11:54:00
551 682336 Chaloupský Jakub PHK0302 A H16C 12:01:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
367 219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D70C 10:34:00
(84)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
828 2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C HDR 10:00:00
829 2111814 Čečková Barbora SHK1151 C HDR 10:00:00
830 9142 Hepnerová Tereza SHK1150 C HDR 10:00:00
856 9121 Mádlová Iva SHK6351 C P 10:00:00
885 0 Kodytková Denisa SHK0252 A T 10:00:00
698 1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C H45D 10:01:00
462 2049527 Rak Tomáš SHK0400 C H14C 10:03:00
287 2060232 Raková Miroslava SHK7250 C D45D 10:04:00
172 1398689 Hepnerová Martina SHK8152 C D21C 10:05:00
398 0 Sochor Jakub SHK0903 C H10N 10:07:00
741 9531 Langr Jan SHK6701 C H50C 10:08:00
355 9111 Filipová Dagmar SHK5651 C D60C 10:09:00
466 2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B H14C 10:11:00
37 1396847 Netuková Anežka SHK0750 C D12C 10:12:00
321 9122 Chmelařová Marie SHK6352 C D50C 10:12:00
803 9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H65C 10:13:00
743 9151 Chmelař Pavel SHK6402 C H50C 10:14:00
786 410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H60C 10:14:00
126 2049526 Raková Petra SHK0251 B D16C 10:19:00
704 2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C H45D 10:19:00
559 51179 Langr Jan SHK0101 B H18C 10:20:00
612 9192 Filip Filip SHK9000 C H21D 10:23:00
402 2113080 Čečka Vojtěch SHK0804 C H10N 10:23:00
473 2073745 Kodytek Adam SHK0402 B H14C 10:25:00
27 0 Sochorová Kristýna SHK0953 C D10N 10:28:00
404 2121002 Jakubský David SHK0905 C H10N 10:31:00
332 7203454 Bartoňová Iva SHK6151 C D55C 10:33:00
668 7756 Čečka Jiří SHK7600 C H40C 10:34:00
773 9115 Šabatka Petr SHK5703 C H55D 10:34:00
296 51131 Dohnálková Jana SHK7252 C D45D 10:40:00
334 9107 Fejlková Alice SHK5351 C D55C 10:41:00
336 9108 Hepnerová Dagmar SHK5451 C D55C 10:49:00
592 7203456 Souček Tomáš SHK8200 C H21C 10:51:00
299 9802 Langrová Monika SHK7251 C D45D 10:52:00
382 1420845 Baláž Viktor SHK0803 C H10C 10:53:00
487 1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H14C 10:53:00
534 7206348 Tichý Lubomír SHK0303 B H16C 10:53:00
678 9126 Netuka Jan SHK7001 C H45C 10:56:00
338 301696 Svobodová Eva SHK5853 C D55C 10:57:00
240 2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C D35D 10:57:00
621 9134 Toužil Karel SHK7602 C H35C 10:58:00
717 9158 Svoboda Miloslav SHK5901 C H45D 10:58:00
206 0 Čížová Andrea SHK8251 C D35C 10:58:00
797 2058468 Filip Aleš SHK5501 C H60C 10:58:00
301 887607 Macháčková Jana SHK6450 C D45D 11:00:00
595 8655415 Remeš Petr SHK9403 C H21C 11:00:00
384 2122288 Rémiš Šimon SHK0801 C H10C 11:01:00
644 2122247 Jakubský Radek SHK7603 C H35D 11:03:00
492 2121005 Jakubský Adam SHK0406 C H14C 11:03:00
340 9118 Bláhová Luba SHK5852 C D55C 11:05:00
681 2049537 Kolář Viktor SHK7300 C H45C 11:05:00
597 1404034 Tomalík Ondřej SHK8904 C H21C 11:06:00
720 9120 Divecký Josef SHK6102 C H45D 11:07:00
303 219217 Netuková Hana SHK7052 C D45D 11:08:00
189 9472 Myslivcová Markéta SHK9650 C D21D 11:08:00
386 2113079 Čečka Matěj SHK0901 C H10C 11:09:00
246 682611 Krunčíková Iva SHK7751 C D35D 11:09:00
210 9201377 Čečková Martina SHK7753 C D35C 11:10:00
342 9117 Gazdačková Jana SHK5851 C D55C 11:13:00
140 8656586 Thýnová Martina SHK0350 A D16C 11:15:00
305 9157 Divecká Růžena SHK6753 C D45D 11:16:00
53 2091529 Košková Martina SHK0652 C D12C 11:16:00
573 7300181 Tichý Radomír SHK0000 A H18C 11:16:00
723 2080836 Košek Martin SHK7301 C H45D 11:16:00
686 301648 Hausvater Karel SHK5801 C H45C 11:20:00
344 9112 Šabatková Zdena SHK5652 C D55C 11:21:00
307 331561 Egrtová Jitka SHK6354 C D45D 11:24:00
55 331315 Čečková Karolína SHK0650 C D12C 11:24:00
503 7210119 Černík Adam SHK0404 B H14C 11:25:00
689 2017669 Kohout Josef SHK6902 C H45C 11:29:00
505 7200597 Kolář Šimon SHK0405 B H14C 11:29:00
605 1008172 Hepner David SHK7601 C H21C 11:30:00
144 2082908 Morávková Barbora SHK0352 C D16C 11:31:00
309 219201 Hausvaterová Marcela SHK6152 C D45D 11:32:00
57 51488 Morávková Alžběta SHK0653 C D12C 11:32:00
442 2082904 Kurka Antonín SHK0700 C H12C 11:34:00
652 553452 Souček Karel SHK6601 C H35D 11:35:00
393 2122266 Rémiš Štěpán SHK0802 C H10C 11:37:00
311 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D45D 11:40:00
760 2049556 Holeček Petr SHK5900 C H55C 11:42:00
165 2017683 Kroniková Štěpánka SHK0150 A D18C 11:46:00
314 410360 Holečková Zdeňka SHK6950 C D45D 11:52:00
169 2058528 Kodytková Denisa SHK0252 A D18C 12:02:00
449 2122253 Beneda Vojtěch SHK0703 C H12C 12:02:00
(38)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887 2102081 Filsak Rafael SJC0301 C T 10:00:00
422 8190207 Ticháček Jakub SJC0704 C H12C 10:14:00
580 8053542 Zlámal David SJC9603 C H21C 10:15:00
38 8344417 Malínská Nela SJC0650 B D12C 10:16:00
78 8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 B D14C 10:16:00
664 8053543 Tesař Zdeněk SJC7401 C H40C 10:18:00
222 2114994 Kejvalová Kamila SJC7450 C D35D 10:21:00
424 8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 C H12C 10:22:00
178 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 A D21C 10:23:00
41 8101007 Havrdová Sheila SJC0750 C D12C 10:28:00
7 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C D10C 10:28:00
228 8000163 Janků Radka SJC7353 C D35D 10:33:00
427 8190806 Novotný Kamil SJC0600 C H12C 10:34:00
88 8145608 Kosinová Kristýna SJC0453 C D14C 10:36:00
9 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C D10C 10:36:00
131 8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A D16C 10:39:00
565 8499900 Karásek Matěj SJC0001 B H18C 10:44:00
408 2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C H10N 10:47:00
715 8008020 Řehák Pavel SJC6001 C H45D 10:52:00
432 8052360 Dlabola Jakub SJC0602 C H12C 10:54:00
642 2115757 Jakubec Petr SJC8106 C H35D 10:55:00
488 8653300 Vitvar Radim SJC0404 C H14C 10:55:00
490 8653297 Růžička Jan SJC0406 C H14C 10:59:00
15 8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C D10C 11:00:00
434 2114992 Vlach František SJC0603 C H12C 11:02:00
495 8053544 Tesař Zdeněk SJC0401 C H14C 11:09:00
624 7090873 Kejval Jaromír SJC7300 C H35C 11:10:00
156 8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A D18C 11:10:00
388 2103299 Karásek Šimon SJC0804 C H10C 11:17:00
499 8000142 Janků Štěpán SJC0501 B H14C 11:17:00
441 8051111 Vaníček Jan SJC0705 C H12C 11:30:00
823 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75C 11:34:00
394 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C H10C 11:41:00
147 8000195 Janků Anna SJC0252 B D16C 11:43:00
119 2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C D14D 11:47:00
268 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D40C 11:49:00
315 8000438 Bienová Věra SJC5752 C D45D 11:56:00
168 8191119 Matějková Barbora SJC0156 B D18C 11:58:00
(33)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
842 405983 Maráková Sofie SNA1151 C HDR 10:00:00
843 9621 Jirout Jáchym SNA1201 C HDR 10:00:00
870 9620 Rufferová Iva SNA5052 C P 10:00:00
873 2113064 Balcar Jiří SNA0301 C P 10:00:00
874 0 Knedlíková Zuzana SNA8052 P 10:00:00
879 49874 Molingerová Pavlína SNA7951 C P 10:00:00
899 1401856 Ježková Dana SNA7850 C T 10:00:00
369 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H10C 10:01:00
397 2111810 Sychrovský Tomáš SNA1102 C H10N 10:03:00
662 2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C H40C 10:10:00
290 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45D 10:16:00
23 405984 Balcarová Olga SNA0851 C D10N 10:16:00
787 2122255 Kalibán Pavel SNA5649 C H60C 10:18:00
401 2111808 Sychrovský Lukáš SNA0902 C H10N 10:19:00
710 9633 Langr Stanislav SNA5403 C H45D 10:37:00
712 9629 Imlauf Martin SNA6301 C H45D 10:43:00
409 9645 Šrámek Petr SNA1101 C H10N 10:51:00
813 9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70C 10:53:00
337 9612 Langrová Eva SNA5351 C D55C 10:53:00
593 8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H21C 10:54:00
411 2124797 Jirout Vilém SNA1001 C H10N 10:59:00
350 7225 Mikysková Hana SNA5651 C D55D 11:06:00
721 9624 Molinger Luděk SNA7249 C H45D 11:10:00
416 9619 Hrnčíř Marek SNA0802 C H10N 11:19:00
252 2111756 Sychrovská Pavlína SNA7651 C D35D 11:21:00
687 9630 Slavík Pavel SNA7349 C H45C 11:23:00
506 9636 Doucha Martin SNA0501 B H14C 11:31:00
65 2122271 Molingerová Adéla SNA0651 C D12D 11:35:00
118 2111734 Sychrovská Klára SNA0551 C D14D 11:43:00
654 2122269 Marák Jan SNA8001 C H35D 11:43:00
519 2122279 Molinger Matěj SNA0401 C H14D 11:45:00
734 416261 Hnyk Petr SNA5701 C H45D 11:49:00
316 416262 Krunková Bohuslava SNA7053 C D45D 12:00:00
(28)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
849 9499 Sobotková Klára SRK1061 C HDR 10:00:00
844 425568 Sobotka Alexandr SRK1301 C HDR 10:00:00
871 301116 Tomášová Majda SRK6753 C P 10:00:00
872 0 Tomášová Petra SRK0556 C P 10:00:00
876 0 Kotyzová Denisa SRK0599 P 10:00:00
877 9492 Zajíček Jakub SRK0405 C P 10:00:00
881 0 Ešpandrová Eliška SRK7551 P 10:00:00
883 0 Cejpková Lenka SRK7652 C P 10:00:00
71 2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B D14C 10:02:00
801 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H65C 10:05:00
609 301122 Zajíček Radim SRK9102 C H21D 10:11:00
524 2027216 Ešpandr Matěj SRK0305 C H16C 10:13:00
80 9201626 Morávková Zuzana SRK0551 B D14C 10:20:00
26 2091524 Říhová Eliška SRK0952 C D10N 10:25:00
425 2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 B H12C 10:26:00
28 2091522 Schwengerová Anna SRK0851 C D10N 10:31:00
405 416342 Lánský Alexandr SRK0802 C H10N 10:35:00
480 2027238 Stavrinou David SRK0506 B H14C 10:39:00
32 0 Lepšová Julie SRK1152 C D10N 10:43:00
482 2027229 Šeps Daniel SRK0504 B H14C 10:43:00
430 2025360 Šimerda Václav SRK0605 B H12C 10:46:00
13 2091531 Lepšová Lucie SRK0951 C D10C 10:52:00
101 0 Tomášová Anna SRK0554 B D14C 11:02:00
497 425589 Morávek Martin SRK0503 B H14C 11:13:00
415 9500 Bém Miroslav SRK1002 C H10N 11:15:00
512 2080847 Zounar Adam SRK0507 C H14D 11:17:00
390 9794 Šeps Miroslav SRK0801 C H10C 11:25:00
516 425553 Zemánek Adam SRK0502 C H14D 11:33:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
897 0 Pitts Lukáš STH0001 C T 10:00:00
629 2032180 Puš Roman STH7501 C H35D 10:03:00
557 7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B H18C 10:12:00
225 253377 Linková Eva STH7753 C D35D 10:27:00
84 7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B D14C 10:28:00
476 425575 Mühlbach Ivo STH0401 C H14C 10:31:00
775 9200530 Junek Petr STH5501 C H55D 10:42:00
11 303925 Hamáčková Šárka STH0852 C D10C 10:44:00
98 7204983 Štefanová Markéta STH0550 B D14C 10:56:00
14 9050 Chrástová Barbora STH0851 C D10C 10:56:00
153 331022 Hamáčková Eliška STH0153 C D18C 10:58:00
136 7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D16C 10:59:00
242 410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C D35D 11:01:00
155 2035745 Gallová Veronika STH0053 C D18C 11:06:00
52 9043 Bulušková Barbora STH0750 C D12C 11:12:00
539 7201763 Štefan Vít STH0202 A H16C 11:13:00
157 7204974 Hrnčířová Magda STH0051 B D18C 11:14:00
250 7204984 Junková Kateřina STH7351 C D35D 11:17:00
159 51108 Kejmarová Jana STH0152 A D18C 11:22:00
459 9044 Buďárek Šimon STH0703 C H12D 11:36:00
69 2008994 Hamáčková Táňa STH0754 C D12D 11:51:00
549 7204987 Link Lukáš STH0205 A H16C 11:53:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
825 416296 Daněk Tomáš TYN0900 C HDR 10:00:00
839 0 Nymsa Matyáš TYN1300 C HDR 10:00:00
840 0 Nymsová Marie Ema TYN1350 C HDR 10:00:00
867 995808 Doležalová Ivana TYN6451 C P 10:00:00
608 682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C H21D 10:07:00
768 9731 Beňo Miroslav TYN5301 C H55D 10:14:00
636 2111719 Kašpar Václav TYN7001 C H35D 10:31:00
227 2111703 Kašparová Eva TYN7452 C D35D 10:31:00
638 49698 Šišma Pavel TYN6901 C H35D 10:39:00
640 9852 Adamovský Michal TYN7200 C H35D 10:47:00
798 995828 Vlček Josef TYN5602 C H60C 11:02:00
780 995880 Doležal Petr TYN5401 C H55D 11:02:00
274 7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D45C 11:04:00
646 2111605 Daněk Petr TYN7900 C H35D 11:11:00
648 2049538 Műller Kamil TYN7500 C H35D 11:19:00
(25)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
19 9478 Netopilová Simona VAM0950 C D10N 10:04:00
216 51469 Mikysková Ilona VAM7550 C D35D 10:09:00
611 9589 Smutný Šimon VAM9301 C H21D 10:19:00
323 1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D50C 10:20:00
665 1700083 Netopil Libor VAM7401 C H40C 10:22:00
635 1420849 Sršeň Tomáš VAM8001 C H35D 10:27:00
667 2032163 Koblic Jan VAM7601 C H40C 10:30:00
326 9676 Smutná Jana VAM6251 C D50C 10:32:00
86 51468 Mikysková Adéla VAM0550 B D14C 10:32:00
615 9518 Drhlík Petr VAM8301 C H21D 10:35:00
588 7260010 Andrš Jiří VAM8601 C H21C 10:39:00
793 2126289 Tupec Jiří VAM5801 C H60C 10:42:00
234 9483 Koblicová Milena VAM7651 C D35D 10:45:00
620 9111166 Vandas Luděk VAM6601 C H35C 10:54:00
205 9600 Sršňová Kateřina VAM8150 C D35C 10:55:00
272 7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C D45C 10:56:00
207 2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D35C 11:01:00
622 7003026 Hladký Viktor VAM8201 C H35C 11:02:00
302 9678 Veverková Yveta VAM6452 C D45D 11:04:00
244 2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C D35D 11:05:00
138 438605 Adamovská Kateřina VAM0350 C D16C 11:07:00
190 9677 Kodytková Iva VAM7751 C D21D 11:12:00
724 9684 Mikyska Alan VAM7149 C H45D 11:19:00
312 416317 Kulová Jana VAM6550 C D45D 11:44:00
121 9586 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C D14D 11:55:00
(40)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
310 8962 Vlachová Hana VRL6251 C D45D 10:00:00
841 206476 Kutlvašrová Marta VRL1451 C HDR 10:00:00
850 219210 Procingerová Ilona VRL7053 C P 10:00:00
898 8978 Procinger Michal VRL7601 C T 10:00:00
461 2032144 Hájek Matěj VRL0402 C H14C 10:01:00
212 2080989 Hanušová Monika VRL7654 C D35D 10:01:00
419 2078481 Hanuš Filip VRL0604 B H12C 10:02:00
35 2092425 Hájková Marie VRL0651 C D12C 10:04:00
699 2075627 Hájek Tibor VRL7202 C H45D 10:04:00
73 425599 Messnerová Lucie VRL0456 B D14C 10:06:00
2 2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C D10C 10:08:00
400 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C H10N 10:15:00
24 9246 Hančová Karolína VRL0952 C D10N 10:19:00
805 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H65C 10:21:00
358 8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C D60C 10:21:00
634 2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C H35D 10:23:00
807 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H65C 10:29:00
708 1413338 Dostál Dalibor VRL7308 C H45D 10:31:00
181 515185 Randáková Helena VRL7452 C D21C 10:32:00
587 7209353 Jiran Miloš VRL9904 C H21C 10:36:00
564 7206528 Dostál Jakub VRL0104 B H18C 10:40:00
232 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C D35D 10:41:00
589 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C H21C 10:42:00
297 8980 Hančová Hana VRL5652 C D45D 10:44:00
532 2088183 Procinger Jakub VRL0305 B H16C 10:45:00
93 2053583 Knobová Agáta VRL0453 B D14C 10:46:00
713 438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45D 10:46:00
12 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C D10C 10:48:00
204 2060275 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C D35C 10:52:00
97 2078488 Suková Tereza VRL0454 C D14C 10:54:00
568 2082910 Procinger Jan VRL0102 B H18C 10:56:00
571 425565 Krampera Tomáš VRL0103 C H18C 11:08:00
104 2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B D14C 11:08:00
112 1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C D14D 11:19:00
278 2096241 Smith Lucie VRL7353 C D45C 11:20:00
628 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C H35C 11:26:00
146 7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C D16C 11:39:00
695 2078489 Červinka Jiří VRL7001 C H45C 11:47:00
548 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H16C 11:49:00
170 426374 Stará Tereza VRL0051 C D18C 12:06:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
837 2106722 Neyrinck Nina VSP1350 C HDR 10:00:00
701 2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C H45D 10:10:00
284 7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C D45C 11:44:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
601 7209433 Karkoš Petr XCR7300 C H21C 11:18:00
(34)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
826 436955 Jelínek Šimon ZAM1601 HDR 10:00:00
846 2083373 Novák Michal ZAM1101 C HDR 10:00:00
853 9030 Šponarová Lucie ZAM9151 C P 10:00:00
852 1398977 Kalousek Tomáš ZAM8901 C P 10:00:00
894 2085612 Novotný Matěj ZAM9802 C H20C 10:03:00
420 53569 Fajfr Marek ZAM0602 C H12C 10:06:00
610 7210085 Andrš Petr ZAM8401 C H21D 10:15:00
375 416097 Moskva Vojtěch ZAM0802 C H10C 10:25:00
528 8629818 Moravec Jan ZAM0205 C H16C 10:29:00
85 2053564 Suchomelová Josefína ZAM0451 C D14C 10:30:00
89 416281 Hovadová Iveta ZAM0552 B D14C 10:38:00
669 1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C H40C 10:38:00
812 9039 Tobiška Václav ZAM4401 C H70C 10:49:00
363 9033 Martincová Helena ZAM5051 C D65C 10:50:00
778 2085624 Andrš Milan ZAM5801 C H55D 10:54:00
188 2103234 Šiffelová Lenka ZAM8452 C D21D 11:04:00
816 9038 Šponar Josef ZAM4701 C H70C 11:05:00
209 2053565 Venclová Veronika ZAM8251 C D35C 11:07:00
414 9593 Svejštil Martin ZAM1001 C H10N 11:11:00
599 1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C H21C 11:12:00
454 426310 Adamec Matěj ZAM0603 C H12D 11:16:00
754 2060235 Chládek Josef ZAM5901 C H55C 11:18:00
306 9032 Kalousová Dana ZAM5951 C D45D 11:20:00
501 2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C H14C 11:21:00
456 9036 Vicenec Martin ZAM0601 C H12D 11:24:00
542 1398978 Kaška Jan ZAM0301 C H16C 11:25:00
756 232634 Fikejs Vladimír ZAM5702 C H55C 11:26:00
308 2092408 Nožková Dagmar ZAM6251 C D45D 11:28:00
458 2102873 Kunt Martin ZAM0701 C H12D 11:32:00
59 52799 Chlupáčová Anežka ZAM0751 C D12C 11:40:00
164 2058527 Procházková Tereza ZAM0054 C D18C 11:42:00
198 2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C D21D 11:44:00
547 2075607 Krsek Šimon ZAM0204 C H16C 11:45:00
200 2053562 Chládková Eva ZAM7051 C D21D 11:52:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
577 7506161 Moskva Roman ZLH7501 C H21C 10:06:00
99 2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 C D14C 10:58:00
264 361979 Moskvová Jitka ZLH7551 C D40C 11:37:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
896 0 Vakant Vakant H20C 10:11
360 0 Vakant Vakant D60C 10:29
808 0 Vakant Vakant H65C 10:33
750 0 Vakant Vakant H50C 10:35
368 0 Vakant Vakant D70C 10:38
751 0 Vakant Vakant H50C 10:38
184 0 Vakant Vakant D21C 10:41
670 0 Vakant Vakant H40C 10:42
185 0 Vakant Vakant D21C 10:44
33 0 Vakant Vakant D10N 10:46
671 0 Vakant Vakant H40C 10:46
618 0 Vakant Vakant H21D 10:47
330 0 Vakant Vakant D50C 10:48
34 0 Vakant Vakant D10N 10:49
619 0 Vakant Vakant H21D 10:51
331 0 Vakant Vakant D50C 10:52
364 0 Vakant Vakant D65C 10:54
893 0 Vakant Vakant D20C 11:03
16 0 Vakant Vakant D10C 11:04
799 0 Vakant Vakant H60C 11:06
781 0 Vakant Vakant H55D 11:06
17 0 Vakant Vakant D10C 11:08
105 0 Vakant Vakant D14C 11:10
782 0 Vakant Vakant H55D 11:10
818 0 Vakant Vakant H70C 11:13
352 0 Vakant Vakant D55D 11:14
107 0 Vakant Vakant D14C 11:14
108 0 Vakant Vakant D14C 11:16
574 0 Vakant Vakant H18C 11:20
602 0 Vakant Vakant H21C 11:21
417 0 Vakant Vakant H10N 11:23
253 0 Vakant Vakant D35D 11:23
575 0 Vakant Vakant H18C 11:24
603 0 Vakant Vakant H21C 11:24
254 0 Vakant Vakant D35D 11:25
821 0 Vakant Vakant H75C 11:26
604 0 Vakant Vakant H21C 11:27
418 0 Vakant Vakant H10N 11:27
255 0 Vakant Vakant D35D 11:27
346 0 Vakant Vakant D55C 11:29
256 0 Vakant Vakant D35D 11:29
347 0 Vakant Vakant D55C 11:33
507 0 Vakant Vakant H14C 11:33
508 0 Vakant Vakant H14C 11:35
509 0 Vakant Vakant H14C 11:37
510 0 Vakant Vakant H14C 11:39
511 0 Vakant Vakant H14C 11:41
395 0 Vakant Vakant H10C 11:45
285 0 Vakant Vakant D45C 11:48
61 0 Vakant Vakant D12C 11:48
396 0 Vakant Vakant H10C 11:49
520 0 Vakant Vakant H14D 11:49
696 0 Vakant Vakant H45C 11:50
149 0 Vakant Vakant D16C 11:51
286 0 Vakant Vakant D45C 11:52
62 0 Vakant Vakant D12C 11:52
735 0 Vakant Vakant H45D 11:52
697 0 Vakant Vakant H45C 11:53
70 0 Vakant Vakant D12D 11:55
657 0 Vakant Vakant H35D 11:55
150 0 Vakant Vakant D16C 11:55
736 0 Vakant Vakant H45D 11:55
270 0 Vakant Vakant D40C 11:55
63 0 Vakant Vakant D12C 11:56
737 0 Vakant Vakant H45D 11:58
764 0 Vakant Vakant H55C 11:58
271 0 Vakant Vakant D40C 11:58
658 0 Vakant Vakant H35D 11:59
151 0 Vakant Vakant D16C 11:59
738 0 Vakant Vakant H45D 12:01
123 0 Vakant Vakant D14D 12:03
659 0 Vakant Vakant H35D 12:03
203 0 Vakant Vakant D21D 12:04
552 0 Vakant Vakant H16C 12:05
450 0 Vakant Vakant H12C 12:06
124 0 Vakant Vakant D14D 12:07
318 0 Vakant Vakant D45D 12:08
553 0 Vakant Vakant H16C 12:09
451 0 Vakant Vakant H12C 12:10
554 0 Vakant Vakant H16C 12:13
452 0 Vakant Vakant H12C 12:14