Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Chata Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Palaš, 1:10 000; Malá Pralinka 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Král Václav - R3
Stavitel tratí:
Krtička Luděk - R1, Schuster Marek
JURY:
Grepl Ladislav, Holas Tomáš, Poklopová Ivana
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, nikdo nebyl zraněn. Děkujeme všem závodníkům za účast.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T5    
D10C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 11:00:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:02:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:04:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
0 Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:10:00
52617 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
682345 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:14:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 11:16:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:20:00
51309 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
0 Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:26:00
218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 11:28:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
2102684 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:32:00
52619 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
426365 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 11:38:00
2102683 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:40:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:42:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
301572 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 11:46:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 11:48:00
D12C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301263 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 11:02:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:04:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
51195 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 11:08:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:10:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 11:12:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
331031 Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:18:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:20:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 11:22:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 11:24:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 11:26:00
0 Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 11:28:00
2102681 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:32:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:36:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 11:40:00
53652 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 11:46:00
9132 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 11:48:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 11:54:00
0 Hloušková Marcela KSU0551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:58:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
0 Müllerová Marie KSU0553 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
D14C
3.00 km, 100 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 11:01:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 11:04:00
52693 Helštýnová Nikol LCE0555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:07:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 11:10:00
443076 Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
995797 Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 11:16:00
2035719 Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 11:25:00
406938 Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 11:28:00
2091565 Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 11:31:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:34:00
53853 Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 11:37:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:40:00
2113062 Švrčinová Julie TZL0456 C SKOB Zlín 11:43:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 11:46:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:52:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:55:00
7053354 Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 12:01:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 12:04:00
52687 Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:10:00
1398997 Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 12:16:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 12:19:00
2049511 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:22:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 12:25:00
52703 Ochodnická Sára LCE0553 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:28:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 12:31:00
2121123 Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 12:34:00
446447 Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:37:00
2019215 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 12:40:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 12:43:00
D16C
3.20 km, 125 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091546 Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 11:04:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:12:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 11:16:00
8656714 Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:20:00
8924 Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 11:24:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 11:28:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 11:32:00
52722 Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 11:36:00
1400427 Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:40:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 11:44:00
2124801 Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 11:48:00
D18C
4.00 km, 135 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446425 Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
7200901 Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 11:45:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 11:49:00
7203458 Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 11:53:00
D21C
6.50 km, 275 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 11:11:00
53382 Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 11:15:00
2058483 Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:19:00
7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:27:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 11:31:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 11:35:00
8822 Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 11:39:00
7865718 Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
8843 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 11:47:00
232405 Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 11:51:00
515153 Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 11:55:00
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 11:59:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 12:03:00
886267 Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:07:00
D35C
5.30 km, 200 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515485 Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 11:20:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:22:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
53032 Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 11:28:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 11:30:00
0 Hloušková Marcela KSU74 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:34:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 11:36:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 11:38:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 11:40:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 11:42:00
352319 Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 11:44:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 11:46:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 11:50:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:54:00
7752223 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 11:58:00
352314 Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 12:00:00
49418 Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 12:04:00
49592 Palasová Michaela AZL7474 C SKOB ARIS Zlín 12:06:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 12:10:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 12:12:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 12:14:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 12:16:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 12:18:00
2067339 Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
426400 Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 12:22:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 12:26:00
2121121 Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 12:28:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 12:30:00
2069071 Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 12:32:00
52258 Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:36:00
49386 Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 12:38:00
443067 Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:40:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 12:42:00
2075643 Vodičková Tereza UOL7550 C SOB Olomouc 12:44:00
52532 Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 12:46:00
D45C
4.50 km, 190 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416050 Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 11:29:00
2032185 Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 11:31:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 11:33:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 11:35:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 11:37:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:39:00
2027233 Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
53837 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 11:43:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:45:00
433098 Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 11:49:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 11:51:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:53:00
52342 Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 11:55:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 11:57:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 12:01:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 12:03:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:05:00
2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 12:07:00
2067389 Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:09:00
52730 Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 12:11:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 12:13:00
443106 Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:15:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 12:17:00
D55C
3.50 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 11:49:00
889300 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:53:00
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 11:57:00
8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 12:05:00
2059758 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 12:13:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 12:17:00
D65C
3.30 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:33:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:37:00
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:45:00
DH10N
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127594 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:03:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
53900 Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 11:09:00
0 Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:12:00
2102715 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:15:00
2102682 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:21:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
0 Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:30:00
0 Vavrečka Radek UOL0802 C SOB Olomouc 11:33:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:36:00
0 Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 11:42:00
896972 Slepánek Kryštof PLU1000 C TJ SOKOL Plumlov 11:48:00
H10C
1.70 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 11:01:00
251023 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:03:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 11:07:00
2102717 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 11:09:00
8588 Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 11:11:00
0 Plášek Lukáš LCE0902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:15:00
8618 Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín 11:17:00
681869 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 11:19:00
0 Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 11:21:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 11:23:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:25:00
2121129 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 11:27:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:29:00
0 Marek Vít KSU0828 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
2113058 Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 11:35:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 11:37:00
53668 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
8586 Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 11:43:00
53278 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 11:45:00
52746 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:49:00
52688 Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 11:51:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
H12C
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
253366 Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:03:00
2113096 Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 11:06:00
2075691 Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:09:00
2121127 Márton Lukáš TZL0605 C SKOB Zlín 11:12:00
51305 Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 11:18:00
52676 Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:21:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:24:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 11:27:00
0 Křapa Štěpán LCEXXX3 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:30:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 11:33:00
416054 Káňa Jindřich LCE0602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:36:00
53654 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
0 Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 11:42:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:45:00
51518 Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 11:48:00
0 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 11:51:00
53670 Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:54:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
2116470 Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 12:03:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 12:09:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 12:12:00
0 Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:18:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 12:24:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 12:27:00
2073738 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:33:00
682687 Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 12:36:00
H14C
3.00 km, 110 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49895 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 11:02:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
2070831 Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 11:08:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:14:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 11:17:00
49316 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:20:00
2115721 Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 11:23:00
337908 Šmrha František Xaver 3VC0400 ŽAFFAM 11:26:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:29:00
2073737 Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 11:32:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 11:35:00
232194 Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:38:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 11:41:00
889320 Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 11:44:00
2058480 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 11:53:00
7209282 Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 11:59:00
2116500 Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:02:00
7209289 Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 12:05:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
2096138 Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 12:11:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:14:00
416716 Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 12:20:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 12:26:00
53817 Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 12:29:00
2102553 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 12:32:00
2035728 Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 12:35:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:38:00
52512 Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 12:41:00
H16C
3.50 km, 120 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 11:46:00
2092364 Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:50:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 11:54:00
2092391 Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:58:00
2058486 Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 12:06:00
2075675 Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 12:10:00
2091549 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 12:14:00
436930 Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 12:18:00
53384 Koňařík Vít SVS0200 C Orientklub Vsetín 12:22:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 12:26:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:30:00
416071 Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:34:00
52718 Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 12:38:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:42:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 12:46:00
H18C
4.70 km, 180 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 12:13:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 12:17:00
52729 Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 12:21:00
2051399 Kurák Michal 84S0100 Akademik TU Košice 12:29:00
53147 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 12:33:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 12:37:00
53649 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:41:00
7203464 Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 12:45:00
H21C
8.20 km, 360 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
433096 Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 11:10:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 11:14:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 11:16:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 11:18:00
2056285 Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:20:00
889288 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:22:00
1602630 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
515128 Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:26:00
9691969 Uusitalo Jyri ZBM9401 C SK Žabovřesky Brno 11:28:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
1399000 Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:34:00
8644873 Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 11:36:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 11:38:00
7848411 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 11:40:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:44:00
995892 Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 11:46:00
2121126 Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 11:48:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 11:50:00
886292 Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:52:00
52475 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:56:00
682377 Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:58:00
2058482 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
7208084 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 12:02:00
52516 Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 12:04:00
8656686 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 12:06:00
2080935 Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 12:12:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:14:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 12:16:00
51568 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 12:18:00
515179 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 12:22:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:24:00
H21D
6.40 km, 275 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8629813 Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 12:09:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 12:17:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 12:29:00
H35C
6.50 km, 290 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53143 Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 11:16:00
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:18:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 11:20:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:22:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 11:24:00
2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:28:00
681853 Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 11:30:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 11:36:00
53896 Kusák Ivan EZL6502 C PEV Zlín 11:38:00
7207038 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 11:40:00
7200330 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:42:00
53372 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 11:44:00
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 11:46:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 11:48:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:50:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:56:00
2088163 Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:58:00
1401181 Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 12:02:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
7758623 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:10:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 12:12:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 12:16:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 12:22:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:24:00
7209288 Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 12:26:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:28:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:30:00
53897 Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 12:32:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 12:34:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 12:36:00
2045222 Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:38:00
H45C
6.10 km, 270 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 11:06:00
52344 Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:08:00
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:10:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:12:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 11:14:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:16:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:20:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
52478 Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 11:26:00
53369 Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 11:28:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
52293 Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 11:32:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 11:34:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 11:36:00
342524 Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 11:38:00
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 11:40:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 11:42:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 11:44:00
2102813 Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 11:48:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
51873 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:52:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
436923 Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:56:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:58:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 12:02:00
53323 Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:04:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 12:08:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 12:10:00
2091596 Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 12:14:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 12:16:00
0 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 12:18:00
H55C
4.90 km, 160 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301235 Šuler Josef TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
410158 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 11:15:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 11:19:00
52589 Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 11:23:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:27:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 11:31:00
8904 Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 11:35:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:43:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 11:47:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:55:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 12:03:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 12:07:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 12:11:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 12:15:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 12:19:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 12:23:00
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 12:27:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 12:31:00
H65C
3.80 km, 170 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:30:00
52616 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
51950 Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:38:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:46:00
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 11:50:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:54:00
H70C
3.40 km, 115 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
352323 Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 11:05:00
53321 Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 11:09:00
889315 Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 11:13:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 11:17:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:25:00
HDR
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Škodová Michalka LCEBBBB OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
51952 Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
337911 Oujeská Olga ADA5253 OOB Spartak Adamov 11:00:00
337910 Kyzlinková Dagmar ADA5252 OOB Spartak Adamov 11:00:00
337909 Kratochvílová Magdaléna ADA5251 OOB Spartak Adamov 11:00:00
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 11:00:00
2111741 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 11:00:00
337907 Bočková Anna 3VC0450 ŽAFFAM 11:00:00
337906 Šmrha Matěj Přemysl 3VC1700 ŽAFFAM 11:00:00
337905 Šmrhová Zuzana Sofie 3VC1550 ŽAFFAM 11:00:00
0 Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 11:00:00
337904 Drbalová Jindřiška NNN Neregistrovaní 11:00:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Veselá Klára NNN Neregistrovaní 11:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Bartáková Veronika NNNUOL Neregistrovaní 11:00:00
0 Pánková Jitka SSU SK Severka Šumperk 11:00:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 11:00:00
2069081 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 11:00:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 11:00:00
301554 Bublová Matylda 3QZ1550 Dolní čermná 11:00:00
P
2.90 km, 100 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Veselý Martin NNN Neregistrovaní 11:00:00
433089 Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:00:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 11:00:00
2102716 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
53122 Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 11:00:00
53809 Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 11:00:00
2045237 Bubla Jiří 5MX7700 Neregistrovaní - Bubla 11:00:00
206457 Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
0 Bencur Elias LCEAAAA OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
0 Výsmeková Marcela LCE6052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
0 Skýbová Marcela LCE7852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
51298 Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
2102820 Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice 11:00:00
500581 Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 11:00:00
301225 Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
446436 Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122260 Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
8601 Mikšík Michal TZL0508 C SKOB Zlín 11:00:00
2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 11:00:00
416715 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 11:00:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 11:00:00
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 11:00:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:00:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 11:00:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
T5
5.20 km, 175 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232355 Autratová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 11:05:00
53381 Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 11:07:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 11:09:00
234582 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
337913 Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:15:00
446416 Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 11:19:00
8581 Truneček Tomáš TZL7200 C SKOB Zlín 11:23:00