Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka: LCE (43)

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Chata Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Palaš, 1:10 000; Malá Pralinka 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Král Václav - R3
Stavitel tratí:
Krtička Luděk - R1, Schuster Marek
JURY:
Grepl Ladislav, Holas Tomáš, Poklopová Ivana
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, nikdo nebyl zraněn. Děkujeme všem závodníkům za účast.
Kluby:
LCE    
(43)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Škodová Michalka LCEBBBB HDR 11:00:00
2082902 Škoda František LCE1113 C HDR 11:00:00
0 Bencur Elias LCEAAAA P 11:00:00
0 Výsmeková Marcela LCE6052 C P 11:00:00
0 Skýbová Marcela LCE7852 C P 11:00:00
51298 Dufková Renata LCE0253 C P 11:00:00
253366 Hájek Radim LCE0702 C H12C 11:03:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C D10C 11:06:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 C D12C 11:06:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C DH10N 11:06:00
52693 Helštýnová Nikol LCE0555 C D14C 11:07:00
2075691 Skýba Jakub Jan LCE0701 C H12C 11:09:00
0 Vyoralová Talma LCE0955 C D10C 11:10:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B D16C 11:12:00
0 Velichová Denisa LCE1053 C DH10N 11:12:00
0 Plášek Lukáš LCE0902 C H10C 11:15:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C H45C 11:16:00
331031 Hrbáčková Michaela LCE0751 C D12C 11:18:00
8656714 Hubáčková Dagmar LCE0351 A D16C 11:20:00
52676 Stacke Václav LCE0703 C H12C 11:21:00
889288 Cahel Marek LCE8803 C H21C 11:22:00
0 Sedláčková Klára LCE0854 C D10C 11:26:00
7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D21C 11:27:00
0 Křapa Štěpán LCEXXX3 H12C 11:30:00
0 Veselková Julie LCE1054 C DH10N 11:30:00
1399000 Horyna Roman LCE7602 C H21C 11:34:00
416054 Káňa Jindřich LCE0602 C H12C 11:36:00
1400427 Pišová Barbora LCE0251 B D16C 11:40:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C H21C 11:44:00
889300 Stackeová Anna LCE5551 C D55C 11:53:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 C D14C 11:55:00
682377 Bencúr Juraj LCE7701 C H21C 11:58:00
2116500 Humeník David LCE0402 C H14C 12:02:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C D45C 12:05:00
52687 Špendlíková Monika LCE0554 C D14C 12:10:00
0 Veselka Matěj LCE0603 C H12C 12:18:00
2049511 Pišová Adéla LCE0551 B D14C 12:22:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A H21C 12:24:00
52703 Ochodnická Sára LCE0553 C D14C 12:28:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C H35C 12:30:00
416071 Hájek Petr LCE0306 B H16C 12:34:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B H14C 12:38:00
2045222 Škoda František LCE7439 C H35C 12:38:00