Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka: TZL (71)

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Chata Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Palaš, 1:10 000; Malá Pralinka 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Král Václav - R2
Stavitel tratí:
Krtička Luděk - R1, Schuster Marek
JURY:
Grepl Ladislav, Holas Tomáš, Poklopová Ivana
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, nikdo nebyl zraněn. Děkujeme všem závodníkům za účast.
Kluby:
TZL    
(71)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8601 Mikšík Michal TZL0508 C P 11:00:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C D10C 11:00:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C HDR 11:00:00
49895 Palas Jan TZL0507 C H14C 11:02:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 A D16C 11:04:00
2113096 Huleja Martin TZL0604 B H12C 11:06:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 C H10C 11:07:00
2070831 Pekárek Tobias TZL0502 B H14C 11:08:00
53900 Kusák Alexander TZL0900 C DH10N 11:09:00
53321 Valla Stanislav TZL3125 C H70C 11:09:00
8588 Solař Adam TZL0801 C H10C 11:11:00
2121127 Márton Lukáš TZL0605 C H12C 11:12:00
995797 Kolaříková Eliška TZL0452 B D14C 11:16:00
53143 Vrubel Karel TZL6401 C H35C 11:16:00
8618 Trávníček Jan TZL0812 C H10C 11:17:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C H70C 11:17:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R H21C 11:18:00
8581 Truneček Tomáš TZL7200 C T5 11:23:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B D12C 11:24:00
8924 Šuráňová Pavlína TZL0257 C D16C 11:24:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B D14C 11:25:00
2121129 Pekárek David TZL1000 C H10C 11:27:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 C H12C 11:27:00
218973 Kundratová Eva TZL0950 C D10C 11:28:00
53369 Galík Svatopluk TZL6301 C H45C 11:28:00
2091565 Mrkvičková Ema TZL0451 A D14C 11:31:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 C H12C 11:33:00
2113058 Hozík Štěpán TZL0806 C H10C 11:35:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B H14C 11:35:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C D45C 11:35:00
53853 Dynková Alžběta TZL0454 B D14C 11:37:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 C D12C 11:40:00
7848411 Pekárek Evžen TZL7007 C H21C 11:40:00
7207038 Pernička Petr TZL7336 C H35C 11:40:00
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C H45C 11:40:00
8586 Solař Jan TZL1003 C H10C 11:43:00
2113062 Švrčinová Julie TZL0456 C D14C 11:43:00
53837 Koláriková Irena TZL6351 C D45C 11:43:00
889320 Vaněk Ondřej TZL0402 C H14C 11:44:00
7200901 Nešporová Alžběta TZL0051 A D18C 11:45:00
2121126 Pavlas Radek TZL8503 C H21C 11:48:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C D55C 11:49:00
52688 Linhart Jakub TZL0813 C H10C 11:51:00
7203458 Kundratová Lucie TZL0058 B D18C 11:53:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C D12C 11:54:00
52342 Schäferová Jana TZL6566 C D45C 11:55:00
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C D55C 11:57:00
7752223 Pekárková Eva TZL7653 C D35C 11:58:00
7209282 Eichler Vít TZL0401 B H14C 11:59:00
7053354 Batani Valentina TZL0551 B D14C 12:01:00
7208084 Mikel David TZL9703 C H21C 12:02:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C D45C 12:03:00
7209289 Novosad Pavel TZL0404 A H14C 12:05:00
8930 Horynová Eva TZL5254 C D55C 12:05:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B H12C 12:09:00
2096138 Hustý Adam TZL0403 B H14C 12:11:00
2091549 Bartík Filip TZL0202 B H16C 12:14:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C H45C 12:16:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C H21D 12:17:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C D55C 12:17:00
426400 Chovancová Jana TZL7352 C D35C 12:22:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 C D14C 12:25:00
7209288 Schäfer Michal TZL6304 C H35C 12:26:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 C H12C 12:27:00
2121121 Batani Hana TZL7351 C D35C 12:28:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H21D 12:29:00
53897 Lanc Marian TZL5806 C H35C 12:32:00
53147 Janda Přemek TZL0103 B H18C 12:33:00
2121123 Šrámková Aneta TZL0458 C D14C 12:34:00
7203464 Podmolík Jonáš TZL0001 B H18C 12:45:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B H16C 12:46:00