Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Sportovní areál u fotbalového hřiště, ZŠ a MŠ Rudíkov (49.2891878N, 15.9511011E)
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Kuchyňka 1:10 000
Ředitel závodu:
Cícha Radek
Hlavní rozhodčí:
Křížová Lenka - R3
Stavitel tratí:
Věžník Roman - R2
Protokol:
Název závodu: Mistrovsví oblasti Vysočina na krátké trati, 6. závod Ligy Vysočiny 2018 Zařazení do soutěží: Ranking Datum: 12. 5. 2018 Místo: Rudíkov Pořadatel: Oddíl orientačního běhu Třebíč (TTR) Ředitel: Radek Cícha Hlavní rozhodčí: Lenka Křížová – R3 Stavitel tratí: Roman Věžník – R2 Název mapy: Kuchyňka, Měřítko 1:10000, interval vrstevnic: E=5m Rok zpracování:2018 Mapovali: Matěj Klusáček Kreslil: Matěj Klusáček Hodnocení závodu: Závodu se zúčastnilo 369 běžců. Start závodu byl v 10:00, ukončení v 13:30 předáním diplomů, cen, medailí a pohárů. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Lékaři nebylo hlášeno žádné závažné zranění. Závod proběhl bez problémů za krásného slunečného a teplého počasí bez deště. Hlavní rozhodčí schvaluje výsledky ve všech kategoriích.
Kluby:
3MC     6HC     NNN     ABM     ADA     ASU     BBM     BZR     CTB     CHT     JHB     JIL     KAM     KRN     MBM     MFP     OSN     PZR     RBK     RUZ     SHK     SJC     SJH     SJI     TBM     TRT     TTR     TZL     UVP     ZBM     ZHR    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099510 Coufal Petr 3MC8000 H21D 10:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2126341 Konfršt Josef 6HC8100 H35 10:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Jirků Olga NNN0087 P 10:00:00
0 Koukalová Jana NNN0088 P 10:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45 10:25:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H35 11:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
352315 Richter Rudolf ADA5113 C P 10:00:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C D21D 10:02:00
52668 Richter Rudolf ADA0601 C H12 10:03:00
49285 Richterová Julie ADA0351 C D16 10:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995859 Hrobař Štěpán ASU9106 C H21C 11:16:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D45 10:51:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H55 10:53:00
980377 Ptáček Pavel BBM6508 C H45 11:35:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301392 Rajnošková Marie BZR6051 C D55 10:10:00
52963 Rajnošek Zdeněk BZR6301 C H55 10:35:00
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C D45 11:15:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C D12 10:00:00
51833 Hübnerová Johana CTB1551 C HDR 10:00:00
2118463 Hübner Václav CTB1102 C HDR 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:00:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C HDR 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 10:00:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C P 10:00:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 10:01:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C D10 10:03:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C D35 10:07:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C H21C 10:10:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B H12 10:21:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C H10N 10:28:00
2120621 Novák Tadeáš CTB0502 C H14 10:28:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C H21C 10:30:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H10 10:33:00
2121754 Pleskačová Aneta CTB0651 C D12 10:42:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C D21C 10:52:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C D45 11:05:00
436413 Sabol Josef CTB9902 B H21C 11:06:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 11:13:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H35 11:14:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H21C 11:18:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 11:38:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H45 11:41:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H21C 11:42:00
(43)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515504 Korecký Radan CHT1401 C HDR 10:00:00
0 Kuban Daniel CHT1601 C HDR 10:00:00
2115709 Škapa Jiří CHT8003 C P 10:00:00
232877 Kubanová Kateřina CHT8451 C D21C 10:02:00
2111820 Škapa Jan CHT0901 C H10N 10:02:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65 10:03:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C D55 10:04:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C H21C 10:04:00
21157707 Halamková Justýna CHT0651 C D12 10:06:00
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C D21C 10:08:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C D21D 10:08:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C H10N 10:10:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C D10 10:11:00
2115711 Dejnožka Matěj CHT0701 C H12 10:11:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21C 10:12:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D55 10:12:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C H14 10:12:00
2115708 Škapová Markéta CHT0752 C D12 10:14:00
7210221 Pitra Martin CHT9204 C H21C 10:14:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 10:15:00
52158 Krejsa Vladimír CHT9202 C H21C 10:18:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C D10 10:19:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C D12 10:20:00
53141 Kašparová Lucie CHT9652 C D21C 10:20:00
232888 Doležalová Barbora CHT0655 C D12 10:24:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C D21C 10:24:00
2115720 Horáková Markéta CHT0653 C D12 10:30:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H55 10:31:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C D12 10:36:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C D21C 10:36:00
53155 Krejsa Jan CHT8701 C H21C 10:36:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C D10N 10:42:00
301360 Korecká Lenka CHT8053 C D21C 10:42:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C H21C 10:44:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C D12 10:44:00
682378 Vítková Eva CHT7251 C D45 10:45:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C H21C 10:48:00
232889 Slavíková Barbora CHT1056 D10N 10:48:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C H10 10:49:00
2115701 Boučková Eva CHT0751 C D12 10:52:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C H21C 11:30:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C H21C 11:34:00
52303 Kuban Michal CHT8505 C H21C 11:44:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Korberová Lenka JHB8452 C P 10:00:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C D10 10:01:00
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C H10N 10:04:00
2106726 Slavíčková Lada JHB7951 C D35 10:05:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C D35 10:09:00
7300467 Culková Hana JHB8951 C D21C 10:14:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C D35 10:29:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C H21D 10:43:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C D14 10:50:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21C 11:02:00
52357 Hrstka Vladislav JHB5702 C H55 11:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1155115 Malý Aleš JIL8702 C H21C 10:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D21C 10:22:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C D35 10:41:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C H35 10:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C H21C 10:20:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 11:09:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2091525 Nepustilová Hana OSN0999 C P 10:00:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C H16 10:01:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C D35 10:03:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21C 10:06:00
232029 Pejchal Josef OSN0500 C H14 10:08:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B D16 10:12:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C H16 10:13:00
51992 Marečková Kateřina OSN7550 C D35 10:17:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H16 10:23:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10 10:25:00
8656601 Nechanická Klára OSN0050 A D18 10:27:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D45 10:27:00
551995 Novotná Veronika OSN0353 C D16 10:28:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D35 10:31:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D12 10:32:00
9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C D35 10:35:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C D10N 10:40:00
8621390 Černík Zdeněk OSN6025 C H55 10:41:00
2080832 Nepustilová Kateřina OSN0550 C D14 10:44:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B D14 10:52:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C H35 10:54:00
8000543 Mareček Šimon OSN0201 A H21C 10:56:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 11:00:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H55 11:01:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C D45 11:01:00
7205032 Mareček Petr OSN6900 C H21C 11:10:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C H21C 11:20:00
9930517 Kamenický Tobiáš OSN9339 C H21C 11:26:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45 11:33:00
2091526 Nepustil Petr OSN7700 C H35 11:36:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C H21C 11:40:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53149 Pařízková Kateřina PZR7951 C P 10:00:00
2121884 Pařízek Miloš PZR7701 C P 10:00:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C H16 10:05:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C D55 10:06:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21C 10:08:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B D16 10:14:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D21C 10:16:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C H12 10:17:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C H14 10:18:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D18 10:19:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B H16 10:19:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 C D12 10:22:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H55 10:29:00
8706 Pařízek Petr PZR0504 C H12 10:29:00
8699 Pařízek Jan PZR0011 C H14 10:36:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21C 10:38:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B D12 10:40:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C D45 10:41:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C H10 10:47:00
410374 Suková Renata PZR7352 C D45 10:49:00
2121887 Sitař Václav PZR9202 C H21D 10:51:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 10:55:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C H21D 10:57:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H55 10:59:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 10:59:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D45 11:07:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H18 11:08:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C H45 11:15:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H45 11:19:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 11:25:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H45 11:31:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C D21C 10:32:00
52078 Henek Milan RBK5307 C H55 10:49:00
515193 Henek Michal RBK8605 C H21C 10:52:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kubešová Klára RUZ1251 C HDR 10:00:00
0 Nevrklová Adéla RUZ1252 C HDR 10:00:00
0 Polednová Dominika RUZ1350 C HDR 10:00:00
51780 Polednová Helena RUZ1250 C HDR 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C P 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C P 10:00:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B H14 10:02:00
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C D21C 10:04:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B H16 10:09:00
2125340 Gregorová Julie RUZ0750 C D12 10:12:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C D16 10:16:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C D55 10:16:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C D35 10:19:00
49887 Fraj David RUZ0900 C H10N 10:20:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B H14 10:32:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B D12 10:34:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D16 10:34:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C D45 10:37:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C H10 10:41:00
51921 Jelínek Luboš RUZ5504 C H55 10:43:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C D12 10:50:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C D10N 10:54:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C H45 11:01:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H35 11:02:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C H55 11:03:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H35 11:10:00
8654910 Pavlík Lukáš RUZ0000 C H18 11:12:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C D45 11:17:00
8654884 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C H35 11:20:00
8654887 Čermák Martin RUZ7100 H35 11:24:00
0 Čermák Marek RUZ0001 H35 11:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7777400 Jirásek Michal SHK8901 C H21C 10:24:00
2053561 Jirásková Barbora SHK9050 C D21C 10:34:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52330 Palas Tomáš SJC1501 HDR 10:00:00
8008014 Palas Jan SJC8507 C H21C 10:02:00
2115013 Voborská Valerie SJC0852 C D10N 10:32:00
(55)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681884 Jelínková Anna SJH1252 C HDR 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C HDR 10:00:00
361950 Veselý Matyáš SJH1103 C HDR 10:00:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C HDR 10:00:00
331352 Svitáková Eva SJH7852 C P 10:00:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10N 10:00:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B H14 10:00:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 10:01:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D12 10:04:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C H12 10:05:00
2079502 Míková Michaela SJH8251 C D21C 10:06:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C H10N 10:08:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 10:12:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D35 10:13:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C H21C 10:16:00
442882 Hojná Eliška SJH0052 A D18 10:17:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H16 10:17:00
889277 Šerhakl Bořek SJH0902 C H10N 10:18:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C D10 10:21:00
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A D18 10:23:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C H10N 10:24:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 10:24:00
0 Beranová Jana SJH7450 C D35 10:25:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B D12 10:26:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C H21C 10:28:00
681900 Šerhaklová Karolína SJH0353 C D16 10:30:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 10:33:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C D45 10:33:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C D10N 10:34:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C H21C 10:34:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C H10 10:39:00
331783 Peňázová Veronika SJH9752 C D21C 10:40:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A D14 10:42:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45 10:43:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 10:45:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21C 10:50:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C D45 10:53:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C D12 10:54:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 10:55:00
231209 Havlík Milan SJH6201 C H55 10:55:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B D14 10:58:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C H10 11:01:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B D14 11:04:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H35 11:06:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B H18 11:06:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C H45 11:07:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C D45 11:09:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 11:11:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H21C 11:12:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 11:14:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 11:18:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C H45 11:23:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C H35 11:28:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C H35 11:32:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C H45 11:39:00
(74)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C HDR 10:00:00
51774 Prošek Filip SJI1401 C HDR 10:00:00
336765 Vacková Anna SJI9854 C D21C 10:00:00
2127592 Emmer Tadeáš SJI1200 HDR 10:00:00
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C D21D 10:00:00
2126383 Wacková Hana SJI7853 P 10:00:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21C 10:00:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C H12 10:01:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C D12 10:02:00
9201980 Hudec Filip SJI0304 C H16 10:03:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C H14 10:04:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 C D10 10:05:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C D21D 10:06:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C D10 10:09:00
2121888 Coufal Petr SJI0703 C H12 10:09:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C D12 10:10:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B H14 10:10:00
2059731 Srbová Alena SJI7951 C D35 10:11:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H16 10:11:00
8712 Izdný Pavel SJI4600 C H65 10:13:00
52969 Prášil Jakub SJI0702 C H12 10:13:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 C D12 10:16:00
2088724 Hudec David SJI0806 H10N 10:16:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C D10 10:17:00
52966 Jirků František SJI0600 B H12 10:19:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B D16 10:20:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B H14 10:20:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 B H21C 10:22:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B H12 10:25:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 B H14 10:26:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C D35 10:27:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C D45 10:29:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H10 10:29:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C D45 10:35:00
2111801 Jindřichová Lenka SJI7550 C D35 10:37:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10 10:37:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C D10N 10:38:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C H55 10:39:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B D21C 10:44:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55 10:45:00
2102779 Emmer Matouš SJI1000 C H10 10:45:00
301273 Jirků Roman SJI8309 C H21C 10:46:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10N 10:46:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C D12 10:46:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B D14 10:46:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 C D21C 10:48:00
7200584 Bořil Jan SJI9700 R H21C 10:50:00
2129233 Szablaturová Nela SJI0952 C D10N 10:50:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C H55 10:51:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C H10 10:53:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B D14 10:54:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C D10N 10:56:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C D12 10:56:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C D45 10:57:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C H10 10:57:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H45 10:59:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C H21C 11:00:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H45 11:03:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C H21C 11:04:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C H35 11:08:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C H55 11:09:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H35 11:12:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C H21C 11:14:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H45 11:17:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C H18 11:18:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C H35 11:22:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A H21C 11:24:00
897347 Moravec Štěpán SJI8101 C H35 11:26:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H45 11:27:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C H21C 11:28:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21C 11:32:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H35 11:34:00
336774 Škrabánek Matěj SJI9203 H21C 11:38:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C H35 11:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681876 Bořil Tomáš TBM8833 C H21C 10:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D65 10:02:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 10:09:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C HDR 10:00:00
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C HDR 10:00:00
0 Polehla Maxmilián TTR12XX HDR 10:00:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D10 10:13:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 B H14 10:16:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C D16 10:22:00
2115140 Věžníková Natálie TTR0777 C D10 10:27:00
2115145 Věžníková Veronika TTR0999 C D10N 10:30:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C H10 10:31:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B H14 10:34:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C H14 10:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 C D21C 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995838 Matějů Ivan UVP4600 C H65 10:07:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500267 Palasová Petra ZBM8658 C D21C 10:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C H21C 10:32:00