Event startlists: Mistrovství oblasti na krátké trati

Date:
2018/05/12
Place:
Kanice, fotbalové hřiště
Organiser:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Used map:
Zadní Hády
Director:
Zřídkaveselý Libor
Referee:
Drábek Jan - R1
Course setter:
Zháňal Jan - R3, Nykodým Miloš
Protocol:
Závod proběhl za slunečného teplého počasí cca 24 °C, cílem prošlo 393 závodníků, lékařka ošetřila drobné poranění. Protest nebyl podán a jury nemusela zasednout.
Classes:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 75 m, 12 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
49555 Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 11:23:00
361966 Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 11:25:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 11:27:00
361980 Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 11:29:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 11:33:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 11:35:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 11:37:00
D10N
3.20 km, 75 m, 8 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 11:10:00
0 Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková 11:12:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 11:14:00
49682 Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 11:16:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 11:18:00
52454 Žižková Klára ZBM0955 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
2061853 Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 11:22:00
D12
2.20 km, 75 m, 11 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2087638 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno 11:17:00
0 Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 11:19:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 11:23:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 11:25:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 11:27:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 11:29:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 11:31:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 11:33:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 11:35:00
7204478 Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 11:37:00
337648 Kurečková Klára ABM0657 C KOB ALFA Brno 11:39:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 11:43:00
2067201 Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
49376 Mazálková Libuše ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno 11:47:00
D14
2.40 km, 95 m, 12 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
831011 Chroustová Michaela ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno 10:37:00
2112728 Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 10:39:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 10:41:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 10:43:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
7985 Mazálková Klára ZBM0558 C SK Žabovřesky Brno 10:47:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 10:49:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno 10:51:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 10:53:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 10:55:00
2083386 Mikulová Klára TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
D16
2.50 km, 115 m, 13 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
438041 Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 11:29:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C KOB ALFA Brno 11:33:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 11:35:00
D18
3.00 km, 165 m, 13 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2045171 Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 10:32:00
515497 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 10:34:00
D21
3.90 km, 215 m, 15 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2125377 Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
53211 Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 10:35:00
2094517 Hrbáčková Markéta ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno 10:37:00
209751 Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 10:39:00
8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 10:41:00
2042533 Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 10:43:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 10:45:00
52709 Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:47:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 10:49:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 R VSK Mendelu Brno 10:51:00
515006 Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 10:53:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
7203330 Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 10:57:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 10:59:00
9101109 Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 11:03:00
515412 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:05:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:07:00
7260027 Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:09:00
7210403 Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
896973 Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 11:13:00
2111809 Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 11:15:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 11:17:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:19:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 11:21:00
D21D
2.80 km, 120 m, 13 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
410319 Chvílová Hana NEREG. 10:38:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 10:40:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:42:00
232705 Jakubková Vendula ABM9262 KOB ALFA Brno 10:44:00
2116460 Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 10:46:00
D35
2.90 km, 155 m, 13 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
4129 Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 10:34:00
53205 Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko, z. s. 10:36:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 10:38:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 10:40:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 10:42:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
49398 Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 10:46:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 10:48:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. 10:50:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 10:52:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 10:54:00
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 10:56:00
7202887 Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 10:58:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 11:00:00
2115672 Chmelíková Gabriela ZBM7653 C SK Žabovřesky Brno 11:02:00
515449 Němečková Eva UBM7752 C MENISKOS Brno 11:04:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 11:06:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 11:08:00
416103 Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 11:10:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 11:12:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
2096221 Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 11:16:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 11:18:00
2120617 Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 11:22:00
1111097 Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 11:24:00
D45
2.20 km, 90 m, 12 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
49412 Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2012280 Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 10:34:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 10:38:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 10:40:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:42:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
49673 Suchá Helena ABM6664 C KOB ALFA Brno 10:46:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 10:48:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 10:50:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
9102082 Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 10:54:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
2075673 Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 10:58:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 11:02:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
D55
1.80 km, 75 m, 10 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 10:52:00
416848 Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 10:54:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 10:56:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 10:58:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:00:00
D65
1.50 km, 65 m, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
49660 Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 10:31:00
H10
2.30 km, 75 m, 12 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2122243 Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 10:35:00
2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 10:37:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:41:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
2092359 Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 10:47:00
8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 10:49:00
H10N
3.20 km, 75 m, 8 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2111735 Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
0 Dvořák Tomáš TBM0906 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
0 Faggianelli Pavel RBK0601 C SK Radioklub Blansko 10:59:00
434829 Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 11:01:00
2127861 Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 11:03:00
2087680 Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 11:05:00
2111764 Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
104 Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
2083394 Pospíšil Daniel TBM0834 KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
H12
2.40 km, 75 m, 12 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
232377 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 10:34:00
52047 Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:36:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 10:40:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:42:00
7210817 Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 10:46:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:48:00
53275 Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
2092361 Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 10:52:00
361909 Němeček Adam UBM0702 C MENISKOS Brno 10:54:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 B KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 10:58:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 11:00:00
410702 Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 11:02:00
114 Hradil Milan ZBM0709 C SK Žabovřesky Brno 11:04:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 11:06:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 11:08:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
2087678 Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 11:12:00
2801025 Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 11:16:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 11:18:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 11:20:00
H14
2.70 km, 120 m, 13 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2126246 Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 10:34:00
2073679 Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 10:36:00
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 10:38:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 10:40:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 10:42:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 10:44:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 10:46:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 10:48:00
102 Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 10:50:00
2081399 Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno 10:52:00
2102571 Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 10:54:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 10:58:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 11:00:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 11:02:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 11:04:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 11:06:00
H16
2.80 km, 130 m, 11 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2126242 Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 11:09:00
2075632 Musil Štěpán TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 11:13:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 11:15:00
2067202 Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 11:17:00
1111187 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 11:19:00
2049608 Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 11:21:00
7202856 Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 11:23:00
H21
5.10 km, 285 m, 21 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
7210124 Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 10:34:00
232004 Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 10:36:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 10:38:00
8002400 Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 10:40:00
9097 Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 10:42:00
436405 Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
8660449 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 10:46:00
7210065 Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:48:00
9102569 Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 10:50:00
0 Buchta Jiří 5RX8802 NNN 10:52:00
53679 Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 10:54:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 10:58:00
7203321 Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 11:00:00
53485 Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 11:02:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 11:04:00
8636192 Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 11:06:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 11:08:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 11:10:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 11:12:00
53362 Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 11:14:00
49679 Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 11:16:00
515009 Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 11:18:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 11:20:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 11:22:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 11:24:00
52592 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
53247 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 11:28:00
232254 Kůra Josef 86Z8700 Šnek Brno 11:30:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 11:32:00
7204496 Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 11:36:00
7201210 Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
52705 Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:40:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:42:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 11:44:00
8660434 Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 11:46:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 11:48:00
H21D
3.10 km, 145 m, 15 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:01:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:03:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 11:05:00
0 Mikuš Oldřich 2VC8200 OMPM 11:07:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 11:09:00
682351 Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 11:11:00
49667 Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 11:13:00
0 Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 11:15:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 11:17:00
H35
4.30 km, 270 m, 16 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
232736 Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 10:35:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
2096247 Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 10:39:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:41:00
2127597 Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 10:43:00
232708 Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 10:47:00
410254 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 10:49:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 10:51:00
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 10:53:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
2126231 Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 10:59:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 11:01:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 11:03:00
7300475 Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 11:05:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 11:07:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 11:09:00
8660405 Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 11:15:00
2116480 Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 11:17:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 11:19:00
995894 Komenda Kamil 2JC7200 BYZMAG 11:21:00
1400413 Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 11:23:00
416055 Skoba Ondřej 5BZ7700 Mistři slabé vůle 11:25:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 11:27:00
H45
2.90 km, 165 m, 15 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
301281 Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 11:06:00
438042 Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 11:08:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:10:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 11:14:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 11:16:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 11:18:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 11:20:00
2045249 Tužil Petr 2LC Neregistrovaní - Tužilovi 11:22:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 11:24:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 11:26:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:28:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 11:30:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:32:00
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 11:34:00
H55
2.10 km, 100 m, 11 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 10:33:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 10:35:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 10:37:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 10:39:00
2085633 Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 10:41:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 10:43:00
0 Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní 10:45:00
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 10:47:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:49:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:51:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 10:53:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 10:55:00
53251 Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 10:59:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 11:01:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 11:03:00
H65
1.70 km, 85 m, 10 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:16:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:18:00
7204482 Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 11:20:00
995827 Chmelík Milan ABM4501 C KOB ALFA Brno 11:22:00
HDR
3.20 km, 75 m, 8 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
2087636 Lasota Jakub NEREG. 10:30:00
0 Dosoudil Alexandr NEREG. 10:30:00
0 Dosoudil Richard NEREG. 10:30:00
0 Dosoudil Jindřich NEREG. 10:30:00
2127596 Procházková Magda RBK12XX SK Radioklub Blansko 10:30:00
0 Dvořák Jan TBM1105 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
51513 Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
500884 Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
0 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
0 Velešíková Markéta 96C0850 Přátelé OB 10:30:00
0 Skřivanek František 1XC1200 Skřivankovi 10:30:00
2124790 Svirák Timotej 5RX1400 NNN 10:30:00
2111765 Svirák Samuel 5RX1100 NNN 10:30:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
52023 Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 10:30:00
52537 Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 10:30:00
361937 Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 10:30:00
1444010 Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
232419 Barnatová Táňa ZBM0959 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2054644 Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2120661 Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2104609 Stehlíková Kateřina ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2081395 Žovincová Erika ABM0000 KOB ALFA Brno 10:30:00
2127542 Hájek Ondřej RBK0802 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
53103 Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
9577 Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
811213 Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko, z. s. 10:30:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
P
2.30 km, 75 m, 13 controls, Start: Start1
SI
Name
Reg. number
Licence
Club
Start time
0 Žižka Jan NEREG. 10:30:00
0 Žižková Hana NEREG. 10:30:00
0 Žižková Anna NEREG. 10:30:00
0 Dosoudil Vladimír NEREG. 10:30:00
0 Dosoudilová Veronika NEREG. 10:30:00
8849 Švihra Petr PTE TJ Sokol Ptení 10:30:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 10:30:00
2122287 Navrátil Ondřej 1HZ7600 KMCH 10:30:00
2111812 Dvořáková Martina 5RX7250 NNN 10:30:00
2111740 Dvořák Michael 5RX0401 NNN 10:30:00
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko, z. s. 10:30:00
0 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 Eda a Pavča 10:30:00
0 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 Eda a Pavča 10:30:00
2042511 Hájková Radka 3UC6650 NNNN 10:30:00
2111806 Velešíková Monika 96C7701 Přátelé OB 10:30:00
2115713 Dvořák Václav 5RX7300 NNN 10:30:00
2124757 Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Orienteering 10:30:00
2081392 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 10:30:00
2084941 Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 10:30:00
361911 Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 10:30:00
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 10:30:00
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 10:30:00
2051514 Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
136 Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2094535 Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2067978 Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
219255 Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 10:30:00
2127612 Provazník Dušan ADA7301 OOB Spartak Adamov 10:30:00
9576 Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 10:30:00
515452 Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 10:30:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
2117402 Hrůza Vladimír 44C6000 Neregistrovaní 10:30:00