Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.05.2018
Místo konání:
tábor Vránov, Svatava - Podlesí
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Vránov
Ředitel závodu:
Rambousek Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Pilař Karel - R3
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R3
JURY:
Milota Josef, Bohuslav Václav, Ševčík Petr
Protokol:
Lehké technické problémy s PC při průběhu, ale jinak vše bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7894 Daniela Kulichová BSO0653 C KOB Baník Sokolov 10:05:00
0 Vakant 230 10:09:00
8686 Kateřina Benešová BSO0652 C KOB Baník Sokolov 10:13:00
2103247 Tereza Stehlíková LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 10:17:00
682698 Karolína Vlašímská SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:21:00
9102146 Markéta Gelnerová KRL0952 C Kometa Kralovice 10:25:00
2103708 Lída Ritterová ONO0851 C SKOB Ostrov 10:29:00
D12
2.50 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1403433 Barbora Zachová 246 KOB Baník Sokolov 10:29:00
2127900 Magdalena Křiklavová ZZ215 SKI klub Karlovy Vary 10:33:00
9200732 Eva Urbánková ONO0650 C SKOB Ostrov 10:37:00
682089 Bára Vlašímská SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:41:00
8685 Lucie Šobíšková BSO0651 C KOB Baník Sokolov 10:45:00
2127899 Nela Apolínová ZZ217 SKI klub Karlovy Vary 10:49:00
2118466 Natálka Frantová ZZ36 Radon Vysoká Pec 10:53:00
2087719 Petra Holíková ONO0653 C SKOB Ostrov 10:57:00
9102084 Anna Gelnerová KRL0653 B Kometa Kralovice 11:01:00
2127888 Alice Česáková ZZ216 SKI klub Karlovy Vary 11:05:00
8656571 Tereza Kadlecová VEY0650 C YETTI Vejprty 11:09:00
2116448 Daniela Mayerová KSH0852 C OB Kašperské Hory 11:13:00
8655488 Klára Kohoutková BSO0650 B KOB Baník Sokolov 11:17:00
0 Vakant 221 11:21:00
D14
2.60 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087704 Simona Holíková ONO0553 B SKOB Ostrov 10:55:00
2127887 Eliška Česáková ZZ218 SKI klub Karlovy Vary 10:58:00
2056284 Veronika Ziebová NEK0450 B Nejdek Orienteering 11:01:00
2127866 Ivana Česáková ZZ219 SKI klub Karlovy Vary 11:04:00
1400426 Laura Kulová ONO0552 B SKOB Ostrov 11:07:00
232613 Olga Zmarzláková KRL0552 B Kometa Kralovice 11:10:00
2082947 Kateřina Kožíšková LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 11:13:00
2118481 Zuzana Měchurová ZZ31 Radon Vysoká Pec 11:16:00
2103709 Anežka Ševčíková ONO0550 C SKOB Ostrov 11:19:00
2035169 Radka Staňková VPM0452 C KOS Slavia Plzeň 11:22:00
1428926 Sára Pecko ONO0452 C SKOB Ostrov 11:25:00
D16
5.10 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 180 10:43:00
301433 Marie Lillová BSO0351 C KOB Baník Sokolov 10:47:00
2067349 Klára Marešová NEK0250 B Nejdek Orienteering 10:51:00
4455 Adéla Petříková MAS0352 B KČT Aš 10:55:00
2035733 Iva Nádeníčková NEK0350 A Nejdek Orienteering 10:59:00
301510 Daniela Křížová MAS0250 C KČT Aš 11:03:00
0 Vakant 235 11:07:00
D18
5.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210111 Markéta Staňková VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 10:06:00
2056275 Pavla Nádeníčková NEK0150 A Nejdek Orienteering 10:09:00
301514 Barbora Lučanová MAS0051 B KČT Aš 10:12:00
301432 Dana Dlesková BSO0151 C KOB Baník Sokolov 10:15:00
0 Vakant 232 10:18:00
D21
6.70 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7291299 Lenka Hanáková KRL9951 B Kometa Kralovice 10:20:00
1470168 Vlasta Krejčová SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:28:00
0 Vakant 226 10:36:00
D35
5.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
253153 Marcela Krausová LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:27:00
682676 Jitka Dítkova SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:30:00
515060 Veronika Placková MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 10:33:00
7207664 Jana Bohuslavová LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 10:36:00
7204509 Gabriela Bredlerová SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:39:00
416172 Kathrin Bínová MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 10:42:00
7204502 Tereza Vlašímská SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:45:00
7201766 Kamila Turčinová ZZ221 SKI klub Karlovy Vary 10:48:00
2080976 Lucie Šitrová LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 10:51:00
52182 Jana Urbánková ONO7851 C SKOB Ostrov 10:54:00
2042546 Kamila Ledererová LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 10:57:00
7209780 Erika Smrtová ONO7452 C SKOB Ostrov 11:00:00
2067245 Iva Pechová LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 11:03:00
1421917 Hana Fišáková MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 11:06:00
0 Vakant 233 11:09:00
D45
5.00 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301423 Hana Jandová LCV7150 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:05:00
1421920 Martina Kamarytová MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 10:08:00
301525 Michaela Zierhutová LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:11:00
1421930 Helena Tenglerová MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 10:14:00
331089 Jana Kubínová SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:17:00
301706 Ilona Kolovská LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 10:20:00
236486 Marie Žandová SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:23:00
2067965 Regina Tokárová VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 10:26:00
237532 Jana Šplinarová SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:29:00
0 Vakant 218 10:32:00
416176 Radka Jelínková MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 11:11:00
D55
2.90 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085653 Šárka Gabrielová ONO5950 C SKOB Ostrov 10:03:00
301720 Ivana Mágrová LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:07:00
416175 Jana Sklenářová MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 10:11:00
2104601 Vlasta Krejčová SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:15:00
8656644 Stanislava Opavová MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 10:19:00
237549 Lenka Kubátová SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:23:00
0 Vakant 222 10:27:00
D65
2.50 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232232 Jindra Brabcová LCV4750 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:01:00
51480 Věra Bohuslavová LPM4850 C OK Lokomotiva Plzeň 10:05:00
301414 Magdalena Horáková NEK4950 C Nejdek Orienteering 10:09:00
301337 Helena Nyklová 2RC5150 Dalovice 10:13:00
51136 Irena Savičová SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:17:00
0 Vakant 220 10:21:00
H10
2.00 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301408 Pavel Švejda BSO0901 C KOB Baník Sokolov 10:37:00
2087659 Adam Pjenčák MAS0802 C KČT Aš 10:41:00
2082912 Tomáš Vít BSO0800 C KOB Baník Sokolov 10:45:00
2045223 Lukáš Štěrba SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:49:00
2082920 Lukáš Tříska LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 10:53:00
888609 Tomas Placek MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 10:57:00
7791777 Jakub Turek SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:01:00
301405 Richard Gregor BSO0900 C KOB Baník Sokolov 11:05:00
H12
2.60 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8025 Albert Plevný DCH0711 Radioelektronika Cheb 10:01:00
2082942 Maximilian Rüster ZZ222 SKI klub Karlovy Vary 10:04:00
8656617 Jakub Donda ONO0700 B SKOB Ostrov 10:07:00
301430 Viktor Havlíček BSO0602 C KOB Baník Sokolov 10:10:00
2085576 Mikuláš Janoch MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 10:13:00
2103269 Jakub Stehlík LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 10:16:00
7201205 Matyáš Ječmen ONO0600 C SKOB Ostrov 10:19:00
443065 Ondřej Nikodém DCH0606 C Radioelektronika Cheb 10:22:00
0 Vakant 76 10:25:00
2096262 Štěpán Pávek NEK0700 C Nejdek Orienteering 10:28:00
301494 Vojtěch Myslík ONO0602 C SKOB Ostrov 10:31:00
2113398 Matěj Kříž ZZ34 Radon Vysoká Pec 10:34:00
0 Oliver Kule ONO0701 C SKOB Ostrov 10:37:00
8683 František Spiřík BSO0603 C KOB Baník Sokolov 10:40:00
2118473 Matěj Andrš ZZ33 Radon Vysoká Pec 10:43:00
232240 Karel Veseleňák BSO0601 C KOB Baník Sokolov 10:46:00
2118502 Tomáš Bršťák ZZ35 Radon Vysoká Pec 10:49:00
0 Vakant 216 10:52:00
H14
5.10 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7204501 Tobiáš Košina SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:07:00
8631582 Jiří Donda ONO0403 B SKOB Ostrov 10:11:00
9005143 Marek Štěrba SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 10:15:00
2082916 Josef Bohuslav LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 10:19:00
2080905 Ondřej Šustr KSH0501 B OB Kašperské Hory 10:23:00
1421918 Samuel Janoch MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 10:27:00
2082911 Šimon Stehlík LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 10:31:00
0 Vakant 234 10:35:00
H16
6.20 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421923 Břetislav Milota MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 10:02:00
682694 Ladislav Čepička LPM0303 C OK Lokomotiva Plzeň 10:06:00
8660914 Radim Tokár VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 10:10:00
301465 František Kováč MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 10:14:00
2082941 Filip Jirkovský ZZ223 SKI klub Karlovy Vary 10:18:00
2026165 Tomáš Vendelberger MAS0302 B KČT Aš 10:22:00
0 Vakant 224 10:26:00
H18
8.00 km, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2011872 Jakub Křiklava ZZ224 SKI klub Karlovy Vary 10:05:00
0 Vakant 236 10:08:00
H21
9.50 km, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067347 Jakub Zieba NEK9800 B Nejdek Orienteering 10:13:00
2045235 Petr Stehlík LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 10:19:00
237541 Karel Novák SKV9401 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:25:00
1421921 Jan Macura MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 10:31:00
0 Vakant 237 10:37:00
H35
8.00 km, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7464855 Jan Turek SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:17:00
2042509 Pavel Dvořák LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 10:20:00
7204490 Robert Vlašímský SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:23:00
2082946 Petr Kožíšek LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 10:26:00
7201768 Petr Ševčík ONO7200 C SKOB Ostrov 10:29:00
7003021 Karel Pilař MAS5501 C KČT Aš 10:32:00
2096214 Jiří Pávek NEK7700 C Nejdek Orienteering 10:35:00
7203340 Václav Bohuslav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 10:38:00
2011825 Jan Černý ZZ225 SKI klub Karlovy Vary 10:41:00
0 Vakant 72 10:44:00
2103744 Vladimír Šitra LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 10:47:00
7202865 Aleš Ritter ONO7401 C SKOB Ostrov 10:50:00
7654444 Pavel Fišer 5RZ7200 Noční můry 10:53:00
H45
6.20 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301526 Jan Kozelka LCV7000 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:38:00
2075672 Pavel Šustr KSH7001 C OB Kašperské Hory 10:42:00
682634 Jan Dítko SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:46:00
232231 Pavel Bína MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 10:50:00
1403411 Petr Kopp 58C6702 Loko Liberec 10:54:00
416184 Tomáš Mayer KSH6900 C OB Kašperské Hory 10:58:00
2042507 Pavel Bartovský VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 11:02:00
2026167 Marcel Černý MAS7201 C KČT Aš 11:06:00
2067948 Miloš Kamaryt MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 11:10:00
886260 Rostislav Staněk VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 11:14:00
0 Vakant 225 11:18:00
H55
5.00 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656692 Josef Milota MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 10:02:00
2067253 Jiří Pech LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 10:47:00
207806 Luděk Kadlec VEY5600 C YETTI Vejprty 10:50:00
7887 Jan Chotětický MAS5400 C KČT Aš 10:53:00
2075610 Michal Hnyk SKV6002 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:56:00
681885 Petr Čech DCH6002 C Radioelektronika Cheb 10:59:00
253118 Jiří Blažek VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 11:02:00
0 Vakant 219 11:05:00
H65
2.90 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51137 Jaroslav Kubát SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:39:00
7890 Jaroslav Jirásek DCH4701 C Radioelektronika Cheb 10:43:00
8657099 Jan Fišák MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:47:00
51479 Václav Bohuslav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň 10:51:00
301718 Zdeněk Mágr LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:55:00
51611 Jan Sklenář MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 10:59:00
49619 Jaromír Frey ONO4100 C SKOB Ostrov 11:03:00
7886 Václav Chotětický MAS5200 C KČT Aš 11:07:00
232373 Ladislav Schejbal DCH5301 C Radioelektronika Cheb 11:11:00
7891 Rudolf Valeška LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:15:00
8806 Zdeněk Švec SLA4700 C SKOB Slaný 11:19:00
0 Vakant 223 11:23:00
HD10L
1.80 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8688 Karolína Žejdlová BSO0851 C KOB Baník Sokolov 10:28:00
301417 Jindřich Jirka 248 KOB Baník Sokolov 10:30:00
2127858 Lukáš Jirkovský ZZ211 SKI klub Karlovy Vary 10:32:00
2113095 Egon Parula LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 10:34:00
2067346 Kristýna Skultéty 172 Nejdek Orienteering 10:36:00
301418 Vojtěch Švejda 131 KOB Baník Sokolov 10:38:00
2117426 Jakub Ritter ONO1000 C SKOB Ostrov 10:40:00
2082925 Leona Fišáková MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 10:42:00
2102673 Lucie Urbánková ONO1150 C SKOB Ostrov 10:44:00
0 Richard Fecko NEK1100 C Nejdek Orienteering 10:46:00
301715 Tomáš Kožíšek LPM1 OK Lokomotiva Plzeň 10:48:00
2127891 Antonín Černý ZZ214 SKI klub Karlovy Vary 10:50:00
7881 Adéla Zapletalová MLA1 MLOK Mariánské Lázně 10:52:00
2090869 LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 10:54:00
2127870 Lucie Mašková ZZ210 SKI klub Karlovy Vary 10:56:00
8285 Fanda Bohuslav LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 10:58:00
2127851 Viktorie Bursíková ZZ213 SKI klub Karlovy Vary 11:00:00
2082949 Anna Vlašímská 227 TJ Slovan Karlovy Vary 11:02:00
0 Vakant 228 11:04:00
HDR
1.80 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129225 Antonín Čepička LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
232239 Ondřej Gregor BSO1200 C KOB Baník Sokolov 10:00:00
7872 Marek Rambousek BSO1400 C KOB Baník Sokolov 10:00:00
2011874 Jakub Korellus ZZ27 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2011873 Martin Sandor ZZ28 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2061777 Jana Davidová ZZ29 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
8684 Karolínka Kovalová BSO1 KOB Baník Sokolov 10:00:00
7875 Adinka Kovalová BSO2 KOB Baník Sokolov 10:00:00
2067348 Jakub Fiala 213 Nejdek Orienteering 10:00:00
1403432 Johana Zachová 214 KOB Baník Sokolov 10:00:00
301461 Jakub Zach 215 KOB Baník Sokolov 10:00:00
2127874 Josefína Naporowská 247 KOB Baník Sokolov 10:00:00
7874 František Jirka 249 KOB Baník Sokolov 10:00:00
236987 Martin Žejdl BSO1101 C KOB Baník Sokolov 10:00:00
P
2.60 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102677 Kateřina Dondová ONO7752 C SKOB Ostrov 10:00:00
438631 Michaela Zierhutová LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
253146 Jindřich Kraus LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
301524 Miluše Zenkerová LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
232234 Jan Milota MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
51738 Gabriela Savičová SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
7210116 Jana Čepičková LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
2104599 Kateřina Stehlíková LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
2113446 Ilona Váchová ZZ226 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301441 Jan Turčin ZZ227 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2011870 Petra Křiklavová ZZ228 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301476 Adam Křiklava ZZ229 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
416130 Michal Odvody ZZ230 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301668 Johana Odvody ZZ231 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301477 Petr Korellus ZZ232 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301488 Libor Jirkovský ZZ233 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301478 Pavel Apolín ZZ234 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2011876 Michaela Jirkovská ZZ235 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2011875 Marek Dlabač ZZ236 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2117425 Adam Uher ZZ32 Radon Vysoká Pec 10:00:00
2126377 Michaela Česáková ZZ41 10:00:00
2082917 Terezie Šimonková ZZ42 10:00:00
0 Olga Ševčíková ONO7650 SKOB Ostrov 10:00:00
301446 Václav Měchura 239 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
301444 Marie Měchurová 240 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
2102676 Jiří Donda MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
2011877 Václav Kopp 242 10:00:00
2087685 Jaromír Holík 243 SKOB Ostrov 10:00:00
2087640 Roman Pjenčák 244 KČT Aš 10:00:00
0 Iveta Andršová 245 SKI klub Karlovy Vary 10:00:00
T
6.20 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 4 10:00:00
7209469 Vladimír Ječmen ONO7900 C SKOB Ostrov 10:00:00
2045233 Jan Štros SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
7879 Petr Placek MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
0 Vakant 207 10:00:00
0 Vakant 208 10:00:00
0 Vakant 209 10:00:00