Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ivančice, louka u řeky Jihlavy při cestě Ivančice-Moravské Bránice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Réna
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2115674 Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 10:35:00
8940 Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 10:38:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 10:41:00
361966 Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 10:44:00
218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 10:47:00
361980 Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 10:50:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 10:53:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 10:56:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 10:59:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 11:02:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 11:05:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 11:08:00
0 Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:11:00
2118497 Kubíková Kristýna RBK0851 C SK Radioklub Blansko 11:14:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 11:17:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:20:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 11:23:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 11:26:00
D10N
3.70 km, 75 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 10:33:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
218971 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:39:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 10:42:00
0 Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:45:00
2115145 Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 10:48:00
0 Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:51:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 10:54:00
8605 Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 10:57:00
D12
3.10 km, 110 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 10:30:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 10:33:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 10:39:00
2115707 Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 10:42:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:45:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:48:00
361987 Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 10:51:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 10:54:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 10:57:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
7985 Mazálková Libuše ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno 11:03:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 11:06:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
232888 Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 11:12:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 11:15:00
416057 Jakůbková Jana LCE0651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:18:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno 11:24:00
2087638 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno 11:27:00
2049605 Ondrová Amálie UBM0754 C MENISKOS Brno 11:30:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 11:33:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 11:36:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 11:39:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 11:42:00
2115701 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 11:45:00
2121122 Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín 11:48:00
7204478 Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 11:51:00
337648 Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 11:54:00
2116487 Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka 11:57:00
2115708 Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 12:00:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 12:03:00
2115140 Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 12:06:00
2121120 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 12:09:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 12:12:00
2121124 Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 12:15:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 12:18:00
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 12:21:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 12:24:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 12:27:00
2115720 Horáková Markéta CHT0653 C OOB SK Chrast 12:30:00
D14
3.30 km, 115 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112728 Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 11:39:00
53853 Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 11:42:00
52703 Ochodnická Sára LCE0553 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:45:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 11:48:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 11:51:00
2049511 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:54:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 11:57:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
995797 Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 12:03:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 12:06:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 12:09:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 12:12:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:15:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 12:18:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 12:21:00
52693 Helštýnová Nikol LCE0555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:24:00
49376 Mazálková Klára ZBM0558 C SK Žabovřesky Brno 12:27:00
2049602 Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 12:30:00
426377 Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 12:33:00
2094524 Pánková Klára ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno 12:36:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 12:39:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 12:42:00
2103673 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 12:45:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 12:48:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:51:00
831011 Chroustová Michaela ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno 12:54:00
D16
4.00 km, 160 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
438603 Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 12:04:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 12:07:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C KOB ALFA Brno 12:10:00
8656714 Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:13:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 12:16:00
2042547 Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:19:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 12:22:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:25:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 12:28:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 12:31:00
D18
4.70 km, 170 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203458 Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 11:34:00
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 11:37:00
7200901 Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 11:40:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 11:43:00
8610 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 11:46:00
D21
6.10 km, 210 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 10:31:00
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 10:34:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
2111809 Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 10:40:00
2042533 Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 10:43:00
1775519 Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 10:46:00
515158 Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 10:49:00
7300467 Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:52:00
416329 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 10:58:00
7260027 Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:01:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 11:04:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 11:07:00
52865 Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 11:10:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 11:13:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 11:16:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 11:19:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:22:00
8700 Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 11:25:00
D21D
4.00 km, 160 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 11:19:00
2094517 Hrbáčková Markéta ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno 11:22:00
4128 Prokšová Blanka CHA8350 C OK Chrastava 11:25:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 11:28:00
416101 Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 11:31:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:34:00
336765 Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 11:37:00
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 11:40:00
52159 Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 11:43:00
D35
4.90 km, 195 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
51924 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 10:33:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 10:36:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 10:39:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 10:42:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 10:45:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 10:48:00
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 10:51:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 10:54:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
4129 Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 11:00:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 11:03:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 11:06:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 11:09:00
49398 Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 11:12:00
515049 La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
0 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:18:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 11:21:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 11:24:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 11:27:00
1111097 Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 11:30:00
2111801 Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 11:33:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 11:36:00
52690 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 11:39:00
8636196 Vavrysová Lenka LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:42:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 11:45:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 11:48:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:51:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 11:54:00
53228 Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 11:57:00
2094550 Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 12:00:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 12:03:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 12:06:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 12:09:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 12:12:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 12:15:00
D45
4.20 km, 150 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446329 Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 10:31:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:34:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 10:40:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:46:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 10:49:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:55:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 10:58:00
416050 Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 11:01:00
2075673 Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 11:04:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 11:07:00
52057 Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 11:10:00
53837 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 11:13:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:16:00
52093 Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:19:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 11:22:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 11:25:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:28:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:31:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 11:37:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 11:40:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:43:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:46:00
887151 Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 11:49:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 11:52:00
52342 Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 11:55:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 11:58:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 12:01:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 12:04:00
49673 Suchá Helena ABM6664 C KOB ALFA Brno 12:07:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 12:10:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 12:13:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 12:16:00
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 12:19:00
D55
3.10 km, 80 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886279 Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:36:00
301392 Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:39:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 10:42:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:48:00
2021856 Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 10:51:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 10:54:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 10:57:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:00:00
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 11:03:00
D65
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 10:30:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:33:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 10:39:00
232900 Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 10:42:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
2103245 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:48:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 10:51:00
H10
3.00 km, 85 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083394 Pospíšil Daniel TBM0834 KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2117701 Fridrich Pavel BBM0601 BETA URSUS Orienteering 10:35:00
2122243 Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
2113058 Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 10:41:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 10:47:00
52969 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 10:50:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 10:53:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 10:56:00
2127861 Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 10:59:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:02:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 11:05:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 11:08:00
8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
114 Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 11:17:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 11:20:00
2121130 Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 11:23:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 11:26:00
52688 Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 11:29:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 11:32:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 11:35:00
331259 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 11:38:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:41:00
2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 11:44:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:47:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:50:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 11:53:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 11:56:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 11:59:00
8602 Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 12:02:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:05:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 12:08:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 12:11:00
H10N
3.70 km, 75 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111735 Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 11:15:00
2111820 Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 11:18:00
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 11:21:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 11:24:00
2127542 Hájek Ondřej RBK0802 C SK Radioklub Blansko 11:27:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 11:30:00
0 Plášek Lukáš LCE0902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:33:00
53900 Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 11:36:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 11:39:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 11:42:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
2102779 Emmer Matouš SJI1000 C OK Jihlava 11:48:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 11:51:00
H12
3.30 km, 105 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:35:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
52966 Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 10:41:00
410702 Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
416054 Káňa Jindřich LCE0602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:47:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 10:50:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 10:53:00
8706 Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:56:00
2116470 Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 10:59:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 11:02:00
2127596 Faggianelli Pavel RBK0601 C SK Radioklub Blansko 11:05:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 11:08:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 11:11:00
53275 Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:17:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
0 Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:23:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 11:26:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 11:29:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 11:32:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 11:35:00
2075691 Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:38:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 11:41:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 11:44:00
2121127 Márton Lukáš TZL0605 C SKOB Zlín 11:47:00
7210817 Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 11:50:00
2115711 Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 11:53:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 11:56:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:59:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 B KOS TJ Tesla Brno 12:02:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 12:05:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 12:08:00
253366 Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:11:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 12:14:00
0 Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:17:00
7209291 Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 12:20:00
2092361 Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 12:23:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 12:26:00
H14
4.10 km, 150 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 10:32:00
52047 Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:35:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 10:38:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:41:00
49895 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 10:44:00
2116500 Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:47:00
7207618 Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
420418 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 10:53:00
1403435 Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 10:56:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 10:59:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 11:02:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 11:05:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 11:08:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 11:11:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 11:14:00
8601 Mikšík Michael TZL0508 C SKOB Zlín 11:17:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 11:20:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:23:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 11:26:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 11:29:00
416067 Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:32:00
104 Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 11:35:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:38:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 11:41:00
9201067 Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 11:44:00
7209282 Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 11:47:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 11:50:00
2126246 Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 11:53:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 11:56:00
2087662 Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 11:59:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 12:02:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 12:05:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 12:08:00
416072 Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:11:00
2073679 Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 12:14:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 12:17:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 12:20:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 12:23:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 12:26:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:29:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 12:32:00
8699 Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:35:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 12:38:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 12:41:00
2120621 Novák Tadeáš CTB0502 C SK OB Chotěboř 12:44:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 12:47:00
232029 Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:50:00
H16
4.70 km, 170 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049608 Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 10:31:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 10:34:00
436930 Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 10:37:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 10:40:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:43:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 10:46:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:49:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:52:00
416071 Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:55:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:58:00
2091549 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 11:01:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 11:04:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:07:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 11:10:00
2126242 Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 11:13:00
1403423 Tachovský Matyáš ZBM0208 B SK Žabovřesky Brno 11:16:00
2049604 Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 11:19:00
H18
5.70 km, 200 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 11:06:00
8000543 Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:09:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:12:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 11:18:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 11:21:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:24:00
H21
8.40 km, 290 m, 26 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2121126 Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 10:31:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 10:34:00
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 10:37:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:40:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 10:43:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 10:46:00
8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 10:49:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 10:52:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 10:55:00
52293 Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 10:58:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:01:00
7210124 Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 11:07:00
53126 Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 11:10:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:13:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 11:16:00
348120 Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 11:19:00
2079508 Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 11:22:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 11:25:00
8662283 Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 11:28:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 11:31:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 11:34:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:37:00
995871 Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 11:40:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 11:43:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:46:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 11:49:00
8660449 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 11:52:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 11:55:00
8660415 Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 11:58:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 12:01:00
8660410 Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 12:04:00
52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 12:07:00
8660433 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 12:10:00
9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 12:13:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 12:16:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 12:19:00
7209283 Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 12:22:00
52707 Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:25:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:28:00
2042531 Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 12:31:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 12:34:00
515159 Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 12:37:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 12:40:00
720921 Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 12:43:00
H21D
4.70 km, 170 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:58:00
232254 Kůra Josef 86Z8700 Šnek Brno 12:00:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 12:02:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:04:00
336772 Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 12:06:00
682351 Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 12:08:00
920682 Novák Jakub NNN1802 Neregistrovaní 12:10:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 12:12:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 12:14:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 12:16:00
438046 Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 12:18:00
320139 Sychra Marek 23C9300 TJ Papuchálci Brno 12:20:00
7210221 Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 12:22:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:24:00
53897 Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 12:26:00
7205015 Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 12:28:00
2121887 Sitař Václav PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:30:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 12:32:00
2127647 Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 12:34:00
52970 Vinopal Tomáš PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:36:00
0 Pouzar Tomáš 23C9200 TJ Papuchálci Brno 12:38:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 12:40:00
0 Polách David 3MZ8000 Neregistrovani - Vlci 12:42:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:44:00
52222 Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 12:46:00
49667 Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 12:48:00
8066608 Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 12:50:00
H35
6.10 km, 250 m, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 10:30:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
8660405 Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 10:36:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 10:39:00
8009153 Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 10:42:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 10:45:00
7207038 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 10:48:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:51:00
995894 Komenda Kamil 2JC7200 BYZMAG 10:54:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 10:57:00
2045222 Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 11:03:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 11:12:00
410254 Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:18:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 11:21:00
53143 Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 11:24:00
2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 11:27:00
2127597 Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 11:30:00
2116189 Račanský Martin 6YC7400 Neregistrovaní 11:33:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 11:36:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 11:39:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 11:42:00
7200330 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:45:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 11:48:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 11:51:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 11:54:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 11:57:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 12:00:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 12:03:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 12:06:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 12:09:00
2116480 Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 12:12:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 12:15:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 12:18:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 12:21:00
2067213 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 12:24:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 12:27:00
53214 Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko, z. s. 12:30:00
2088711 Auermüller Vít 65X6700 Laněk 12:33:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 12:36:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 12:39:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 12:42:00
5296 Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 12:45:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:48:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 12:51:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 12:54:00
53500 Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 12:57:00
H45
5.30 km, 225 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2131192 Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:32:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 10:35:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 10:38:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 10:41:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 10:44:00
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 10:47:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
361974 Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 10:53:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:56:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:59:00
53323 Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:02:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 11:05:00
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 11:08:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:11:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 11:14:00
207849 Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 11:17:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 11:20:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:23:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 11:26:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 11:29:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:32:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:35:00
52344 Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:38:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 11:41:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:44:00
53369 Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 11:47:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:50:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:53:00
52680 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 11:56:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 11:59:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 12:02:00
8660434 Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 12:05:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 12:08:00
301281 Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 12:11:00
0 Pánek Tomáš 3RX7000 bez klubu 12:14:00
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 12:17:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 12:20:00
2113089 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 12:23:00
2092384 Kraus Martin 61Z7100 KOB RA 12:26:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 12:29:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:32:00
438042 Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 12:35:00
9127807 Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 12:38:00
H55
4.50 km, 175 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52712 Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 11:51:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 11:53:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:55:00
2060222 Fráňa Pavel 65C5900 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 11:57:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 11:59:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:01:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 12:03:00
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 12:05:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 12:07:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 12:09:00
52963 Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 12:11:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 12:13:00
51530 Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 12:15:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 12:17:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:19:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 12:21:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 12:23:00
8621390 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:25:00
52327 Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 12:27:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 12:29:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 12:31:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 12:33:00
2021853 Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 12:35:00
7770011 Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 12:37:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 12:39:00
53807 Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:41:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 12:43:00
2021858 Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 12:45:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 12:47:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:49:00
H65
3.80 km, 120 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53321 Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 10:31:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:34:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 10:40:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 10:43:00
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 10:46:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:49:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 10:52:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 10:55:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:58:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 11:04:00
HDR
3.70 km, 80 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
553442 Šíma Filip PHK1213 C OK 99 Hradec Králové 10:30:00
253368 Šímová Julie PHK1055 C OK 99 Hradec Králové 10:30:00
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:30:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
2126231 Račanská Josefina UBM1651 MENISKOS Brno 10:30:00
2049609 Ondra Vít UBM1002 C MENISKOS Brno 10:30:00
436932 Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 10:30:00
2115693 Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
0 Polehla Maxmilián TTR1200 OOB Třebíč 10:30:00
0 Lasota Jakub NNN1801 Neregistrovaní 10:30:00
4635 Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 10:30:00
2104609 Stehlíková Kateřina ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
130 Vaculín Vilém ZBM1303 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
49655 Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko, z. s. 10:30:00
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 10:30:00
2116494 Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 10:30:00
52252 Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 10:30:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 10:30:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2127592 Emmer Tadeáš SJI1200 OK Jihlava 10:30:00
361937 Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 10:30:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:30:00
0 Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
0 Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
361950 Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
0 Škoda Michal LCEXXXX OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30:00
52677 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30:00
0 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30:00
51513 Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 10:30:00
515504 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 10:30:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 10:30:00
49683 Kolaříková Sofie SBK0955 C KOB START Blansko, z. s. 10:30:00
49685 Kolařík Sebastián SBK1111 C KOB START Blansko, z. s. 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2129231 Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 10:30:00
7204480 Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
230663 Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 10:30:00
P
3.40 km, 90 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 Eda a Pavča 10:30:00
0 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 Eda a Pavča 10:30:00
52454 Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2122251 Stehlík Vojtěch ZBM0711 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
53686 Pospíšilová Magdaléna KVS9752 C SKOB Kobra Vsetín 10:30:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 10:30:00
2127612 Provazník Dušan ADA7301 OOB Spartak Adamov 10:30:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:30:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:30:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
433089 Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:30:00
361911 Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 10:30:00
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 10:30:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 10:30:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
0 Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
2081392 Hanousková Boučková Danie TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2083423 Boučková Anna TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
0 Vaculínová Hana 5GC8350 Vaculi 10:30:00
49592 Palasová Michaela AZL7474 C SKOB ARIS Zlín 10:30:00
2121884 Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:30:00
53149 Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:30:00
2117702 Staňková Marika BBM0551 BETA URSUS Orienteering 10:30:00
0 Voves Tomáš 5JZ8700 LeTom 10:30:00
0 Borkovcová Lenka 5JZ9600 LeTom 10:30:00
0 Rosíková Lucie NNN7350 Neregistrovaní 10:30:00
2801246 Kubíková Soňa RBK8351 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 10:30:00
2122287 Navrátil Ondřej 1HZ7600 KMCH 10:30:00
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2049603 Ondrová Barbora UBM7754 C MENISKOS Brno 10:30:00
0 Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
0 Pozlovská Iveta NNN7650 Neregistrovaní 10:30:00
2087636 Lasota Marek NNN1800 Neregistrovaní 10:30:00
219255 Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 10:30:00
0 Martinkovičová Marika BBM0752 C BETA URSUS Orienteering 10:30:00