Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ivančice, louka u řeky Jihlavy při cestě Ivančice-Moravské Bránice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Réna
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R3
Kluby:
AZL     NNN     25H     ABM     ADA     BBM     BZR     CTB     GIG     HLV     CHA     CHC     CHT     JHB     JZL     KRN     KVS     LBM     LCE     MBM     MFP     OSN     OTK     PBM     PHK     PZR     RBK     RUZ     SBK     SCP     SJH     SJI     SKM     SSU     STA     TBM     TRT     TTR     TUV     TZL     UBM     VBM     VIC     ZBM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Palasová Michaela AZL7474 49592 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Lasota Jakub NNN1801 0 HDR
10:30:00 Rosíková Lucie NNN7350 0 P
10:30:00 Pozlovská Iveta NNN7650 0 P
10:30:00 Lasota Marek NNN1800 2087636 P
12:10:00 Novák Jakub NNN1802 920682 H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C P
10:51:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C D12
10:51:00 Radová Martina ABM7451 8010 C D35
10:52:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C H21
10:53:00 Obrátil Miroslav ABM6502 361974 C H45
10:53:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B H14
10:55:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C H65
11:04:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C D45
11:04:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B H16
11:06:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C D12
11:08:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45
11:10:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C D45
11:17:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C H45
11:21:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C D35
11:42:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C D12
11:43:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A H21
11:45:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C D35
11:54:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B D12
11:58:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C D45
11:59:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C H45
12:07:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C D45
12:07:00 Palát Petr ABM7415 52056 C H21
12:10:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 C D16
12:12:00 Tasler David ABM7105 2116480 C H35
12:18:00 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C H21D
12:27:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H35
12:31:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B D16
12:32:00 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C H21D
12:35:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C H45
12:40:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C P
10:30:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 P
10:42:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D35
10:43:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21
10:53:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D10
11:50:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B H14
11:51:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C H55
12:07:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C H55
12:14:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B H14
12:15:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H35
12:21:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35
12:21:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B D12
12:31:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D12
10:30:00 Staňková Marika BBM0551 2117702 P
10:30:00 Martinkovičová Marika BBM0752 0 C P
10:32:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14
10:35:00 Fridrich Pavel BBM0601 2117701 H10
11:08:00 Martinkovič Šimon BBM0503 2112721 C H14
11:39:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Rajnošková Marie BZR6051 301392 C D55
12:11:00 Rajnošek Zdeněk BZR6301 52963 C H55
12:19:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C P
10:30:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C HDR
10:30:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C HDR
10:33:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C D12
10:39:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35
11:07:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E D21
11:08:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C H12
11:13:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C D21
11:17:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C D10
11:26:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C H10
11:27:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C D35
11:39:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C H10N
11:49:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C H21
11:56:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B H12
12:10:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C D45
12:39:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35
12:44:00 Novák Tadeáš CTB0502 2120621 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:39:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:47:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Slavíková Jana CHA8251 4129 C D35
11:25:00 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C D21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Korecký Radan CHT1401 515504 C HDR
10:30:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C HDR
10:33:00 Korecká Lenka CHT8053 51924 C D35
10:34:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C H21
10:34:00 Binková Jana CHT8651 52312 C D21
10:40:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C H65
10:42:00 Halamková Justýna CHT0651 2115707 C D12
10:46:00 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C H21
10:46:00 Starka František CHT4801 51949 C H65
10:58:00 Ondráčková Lucie CHT9254 53127 C D21
10:59:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 C H14
11:04:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C H65
11:12:00 Doležalová Barbora CHT0655 232888 C D12
11:18:00 Škapa Jan CHT0901 2111820 C H10N
11:19:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D21
11:24:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 0 C H10N
11:25:00 Bulvová Hana CHT6655 8700 C D21
11:25:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C H21
11:28:00 Moravčíková Hana CHT9751 2109708 C D21D
11:34:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C H21
11:35:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C H10
11:45:00 Boučková Eva CHT0751 2115701 C D12
11:53:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2115711 C H12
12:00:00 Škapová Markéta CHT0752 2115708 C D12
12:03:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C H55
12:04:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B D16
12:20:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C H14
12:22:00 Pitra Martin CHT9204 7210221 C H21D
12:24:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C D12
12:27:00 Štefec Jaroslav CHT5801 52327 C H55
12:30:00 Horáková Markéta CHT0653 2115720 C D12
12:42:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C H35
12:43:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Culková Hana JHB8951 7300467 C D21
11:37:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Navrátil Jáchym JZL1100 2070845 C HDR
10:45:00 Chromčáková Jitka JZL7850 53802 C D35
11:21:00 Navrátil Daniel JZL0900 2070835 C H10N
12:05:00 Chromčák František JZL5201 53801 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C HDR
11:18:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pospíšilová Magdaléna KVS9752 53686 C P
10:51:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C D55
11:25:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45
11:49:00 Maliňáková Eva KVS6551 887151 C D45
12:15:00 Chalupa Tomáš KVS5501 51530 C H55
12:35:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C H55
12:45:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C P
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C HDR
10:30:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C P
10:30:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C P
10:33:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
10:35:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C H14
10:36:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D55
10:41:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H14
10:45:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C D12
10:49:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C H16
11:19:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D45
11:22:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C D21
11:23:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H45
11:34:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D21D
11:41:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C H10
11:50:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H10
11:51:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D35
11:59:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C H12
12:01:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
12:04:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Škoda Michal LCEXXXX 0 HDR
10:30:00 Škoda František LCE1113 2082902 C HDR
10:30:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C HDR
10:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 0 C HDR
10:39:00 Slámová Julie LCE1051 218971 C D10N
10:45:00 Velichová Denisa LCE1053 0 C D10N
10:47:00 Káňa Jindřich LCE0602 416054 C H12
10:47:00 Humeník David LCE0402 2116500 C H14
10:51:00 Veselková Julie LCE1054 0 C D10N
10:55:00 Hájek Petr LCE0306 416071 B H16
10:56:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C H45
11:00:00 Škoda František LCE7439 2045222 C H35
11:01:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A H21
11:06:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35
11:11:00 Vyoralová Talma LCE0955 0 C D10
11:16:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C D45
11:18:00 Slámová Alena LCE8253 0 C D35
11:18:00 Jakůbková Jana LCE0651 416057 C D12
11:20:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C D10
11:23:00 Veselka Matěj LCE0603 0 C H12
11:31:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D45
11:32:00 Kovařík Šimon LCE0503 416067 C H14
11:33:00 Plášek Lukáš LCE0902 0 C H10N
11:38:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 C H12
11:42:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C D35
11:43:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D45
11:45:00 Ochodnická Sára LCE0553 52703 C D14
11:54:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B D14
12:11:00 Hájek Radim LCE0702 253366 C H12
12:11:00 Hrbáček Filip LCE0501 416072 C H14
12:13:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A D16
12:17:00 Křapa Štěpán LCE0604 0 C H12
12:19:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C D16
12:24:00 Helštýnová Nikol LCE0555 52693 C D14
12:25:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C H21
12:29:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C D35
10:30:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C P
10:48:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C D12
10:52:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C H16
10:55:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C D45
10:58:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C H16
11:09:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A H18
11:23:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C H14
11:28:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C D45
11:32:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H45
11:50:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C H45
12:15:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B D14
12:25:00 Černík Zdeněk OSN6025 8621390 C H55
12:25:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B D16
12:48:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C H35
12:50:00 Pejchal Josef OSN0500 232029 C H14
12:51:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Bantová Martina OTK7250 433089 C P
10:48:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C D65
10:58:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C H65
11:02:00 Zentrich David OTK7101 53323 C H45
11:38:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C H45
12:19:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H55
12:41:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C H45
11:55:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Šíma Filip PHK1213 553442 C HDR
10:30:00 Šímová Julie PHK1055 253368 C HDR
12:13:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pařízek Miloš PZR7701 2121884 C P
10:30:00 Pařízková Kateřina PZR7951 53149 C P
10:34:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D45
10:43:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C H16
10:46:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45
10:56:00 Pařízek Petr PZR0504 8706 C H12
10:59:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H45
11:00:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D55
11:02:00 Šimon Eduard PZR0800 126 C H10
11:07:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B H16
11:11:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H45
11:13:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C H21
11:17:00 Knap Jakub PZR0701 2121882 C H12
11:24:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H18
11:38:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C H14
11:46:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21
11:46:00 Suková Renata PZR7352 410374 C D45
11:47:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 127 C H10
12:05:00 Libra Matyáš PZR0900 220398 C H10
12:24:00 Splítek Václav PZR7700 52608 C H21D
12:30:00 Sitař Václav PZR9202 2121887 C H21D
12:32:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H45
12:35:00 Pařízek Jan PZR0011 8699 C H14
12:36:00 Vinopal Tomáš PZR7905 52970 C H21D
12:44:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C H21D
12:49:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C P
10:30:00 Matušková Kateřina RBK7474 0 C P
10:30:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C HDR
10:30:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C HDR
10:30:00 Kubíková Soňa RBK8351 2801246 C P
10:30:00 Šujanová Kateřina RBK7851 0 C P
10:40:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 B D21
10:41:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C H45
10:45:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35
11:01:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C D21
11:05:00 Faggianelli Pavel RBK0601 2127596 C H12
11:05:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C H14
11:11:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B H12
11:14:00 Kubíková Kristýna RBK0851 2118497 C D10
11:14:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H14
11:20:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B H14
11:27:00 Hájek Ondřej RBK0802 2127542 C H10N
11:30:00 Procházka Jan RBK7901 2127597 C H35
11:39:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C H35
11:44:00 Ježek David RBK0801 2103681 C H10
11:51:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B D14
11:56:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B H14
12:40:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H21D
12:51:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C P
10:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C P
10:31:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C D21
11:15:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B D12
11:26:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B H14
11:32:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C H10
11:42:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H10N
11:48:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H35
12:00:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C H35
12:16:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C D16
12:23:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C H55
12:57:00 Poledna Miroslav RUZ8001 53500 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C HDR
10:30:00 Kolaříková Sofie SBK0955 49683 C HDR
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C HDR
12:30:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:58:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C P
10:30:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C P
10:30:00 Nouza Vítek SJH1104 0 C HDR
10:30:00 Míchal Jáchym SJH1601 0 C HDR
10:30:00 Veselý Matyáš SJH1103 361950 C HDR
10:30:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C HDR
10:34:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H65
10:36:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C D10N
10:38:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B H14
10:39:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B D12
10:54:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C D12
10:57:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H35
11:03:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H35
11:05:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C H45
11:09:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 C D12
11:11:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B H14
11:12:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C H35
11:14:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C H45
11:15:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B H18
11:20:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45
11:21:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C H35
11:21:00 Veselý Vojtěch SJH0001 442888 B H18
11:22:00 Nouza Petr SJH9300 2079508 C H21
11:28:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C H21
11:30:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C H10N
11:35:00 Parkan Jiří SJH6801 51140 C H45
11:36:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C D35
11:37:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A D18
11:40:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C D45
11:40:00 Dundáčková Julie SJH9853 420443 C D21D
11:41:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C H45
11:48:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B D14
11:51:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C H10N
11:53:00 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C H10
12:02:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C H45
12:06:00 Kubák Martin SJH9902 336772 C H21D
12:12:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C D12
12:15:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C D35
12:16:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45
12:21:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C H55
12:32:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C H14
12:33:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C D14
12:42:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B D14
12:48:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Emmer Tadeáš SJI1200 2127592 HDR
10:30:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C HDR
10:35:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C H45
10:35:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H12
10:40:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R H21
10:40:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D45
10:41:00 Jirků František SJI0600 52966 B H12
10:42:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C D65
10:44:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H45
10:46:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B H16
10:50:00 Prášil Adam SJI0901 52969 C H10
10:50:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 C H12
10:51:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H35
10:55:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A H21
10:56:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C H10
11:07:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21
11:08:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C H10
11:16:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C H21
11:19:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B D21D
11:20:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C H10
11:22:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D45
11:26:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
11:33:00 Jindřichová Lenka SJI7550 2111801 C D35
11:37:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C D21D
11:43:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A D18
11:44:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
11:48:00 Emmer Matouš SJI1000 2102779 C H10N
11:53:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C H45
11:55:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C H21
11:57:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H35
11:59:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C H10
11:59:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C H55
12:01:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C D45
12:02:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B H14
12:08:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B H14
12:19:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A H21
12:20:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H45
12:28:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B D16
12:34:00 Černý Petr SJI8100 2127647 H21D
12:39:00 Jindřichová Eliška SJI0553 2085599 B D14
12:47:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B H14
12:54:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Rytířová Denisa SKM1150 436932 C HDR
10:37:00 Blank Noah SKM0201 436930 B H16
11:45:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Doleželová Jolana STA1151 2116494 C HDR
11:57:00 Doleželová Vendula STA0751 2116487 C D12
12:45:00 Doležel Tomáš STA7701 5296 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Hanousková Boučková Danie TBM7282 2081392 P
10:30:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 B P
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C D10N
10:30:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 C HDR
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C HDR
10:30:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C HDR
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C HDR
10:30:00 Urválková Anna TBM1177 51513 HDR
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 C HDR
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 HDR
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 7204480 C HDR
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 232025 C HDR
10:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 230663 C HDR
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C P
10:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C P
10:31:00 Zajíčková Lenka TBM7152 446329 C D45
10:32:00 Pospíšil Daniel TBM0834 2083394 H10
10:32:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D10
10:32:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B H12
10:33:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D55
10:33:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C H35
10:36:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C D65
10:36:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B D12
10:37:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C D45
10:37:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H65
10:37:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D21
10:38:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C H10
10:38:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C H12
10:43:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D45
10:44:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C H10
10:44:00 Urválek Jan TBM0707 410702 C H12
10:45:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D65
10:50:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C H45
10:50:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A H14
10:52:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
10:53:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C H10
10:53:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B H12
10:57:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
10:58:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D45
10:59:00 Mikula Marek TBM0902 2127861 C H10
11:00:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 B D12
11:01:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C H65
11:02:00 Čechová Johana TBM0888 49555 C D10
11:02:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 C H12
11:02:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A H14
11:03:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D35
11:04:00 Čech Radovan TBM7835 7210124 C H21
11:05:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10
11:08:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C D10
11:09:00 Čechová Marcela TBM7659 2061854 C D35
11:14:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C H10
11:14:00 Čech Radan TBM0611 53275 C H12
11:15:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C H35
11:15:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 C D35
11:21:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B D12
11:24:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C D35
11:27:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C H35
11:27:00 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 2087638 C D12
11:29:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H45
11:34:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
11:36:00 Ehlová Martina TBM0655 446326 C D12
11:44:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 C H12
11:45:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C H10N
11:50:00 Schwab Filip TBM0710 7210817 C H12
11:51:00 Kubáňová Tereza TBM0756 7204478 C D12
11:52:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
11:53:00 Račanský Jakub TBM0503 2126246 B H14
11:56:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C H45
11:57:00 Malá Alice TBM7991 53228 C D35
12:00:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C D14
12:01:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B D16
12:02:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21D
12:02:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 B H12
12:03:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C D35
12:04:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C D45
12:06:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B D14
12:09:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C H35
12:11:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C H45
12:12:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C D35
12:13:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
12:14:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21D
12:18:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C D12
12:18:00 Miková Lenka TBM0460 410323 B D14
12:24:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C H35
12:26:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B H12
12:27:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B D12
12:34:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H21
12:36:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C H35
12:38:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65
10:51:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
10:30:00 Polehla Maxmilián TTR1200 0 HDR
10:30:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52252 C HDR
10:30:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C HDR
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C HDR
10:34:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 C H16
10:38:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C H45
10:40:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B H16
10:48:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D35
10:48:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C D55
10:48:00 Věžníková Veronika TTR0999 2115145 C D10N
10:49:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21
10:54:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D35
10:54:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C D55
11:05:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D10
11:10:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C H16
11:12:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18
11:18:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B H18
11:29:00 Prášil Tomáš TTR0501 51771 B H14
11:43:00 Sobotková Lenka TTR8151 52159 C D21D
12:05:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C H12
12:06:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C D35
12:06:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H35
12:06:00 Věžníková Natálie TTR0777 2115140 C D12
12:09:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C H55
12:11:00 Prášil Šimon TTR0901 232322 C H10
12:13:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C H55
12:22:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C D16
12:26:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B H14
12:28:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C H21D
12:31:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H55
12:37:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C H21
12:41:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Vintr Otakar TZL1300 4635 C HDR
10:30:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C P
10:31:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H65
10:31:00 Pavlas Radek TZL8503 2121126 C H21
10:38:00 Fišerová Markéta TZL0851 8940 C D10
10:39:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C D65
10:41:00 Hozík Štěpán TZL0806 2113058 C H10
10:42:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C D55
10:43:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H65
10:44:00 Palas Jan TZL0507 49895 C H14
10:47:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C H10
10:47:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C D10
10:48:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C H35
10:52:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C H65
10:56:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C D10
10:57:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C D55
10:57:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C D10N
11:01:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B H16
11:03:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C D55
11:13:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C D45
11:17:00 Mikšík Michael TZL0508 8601 C H14
11:23:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C H10
11:24:00 Vrubel Karel TZL6401 53143 C H35
11:26:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 C H12
11:29:00 Linhart Jakub TZL0813 52688 C H10
11:32:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 C H12
11:33:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B D12
11:34:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B D18
11:36:00 Kusák Alexander TZL0900 53900 C H10N
11:37:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D45
11:38:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C H10
11:39:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C D12
11:40:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A D18
11:41:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B H14
11:42:00 Dynková Alžběta TZL0454 53853 B D14
11:46:00 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 8610 C D18
11:47:00 Galík Svatopluk TZL6301 53369 C H45
11:47:00 Márton Lukáš TZL0605 2121127 C H12
11:47:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B H14
11:48:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C D12
11:55:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C D45
11:57:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 C D14
12:02:00 Pavlík Adam TZL0810 8602 C H10
12:03:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C D12
12:03:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B D14
12:08:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B H12
12:09:00 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 2121120 C D12
12:12:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H21D
12:12:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B D14
12:14:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 C H12
12:15:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C D12
12:16:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C H21D
12:16:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21
12:17:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C H45
12:20:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B H12
12:22:00 Kolárik Jan TZL9003 7209283 C H21
12:23:00 Strakoš Bohumil TZL6345 2113089 C H45
12:26:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C H21D
12:29:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C H45
12:46:00 Vintr Radek TZL7701 52222 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Janíková Marie UBM7852 361911 C P
10:30:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H35
10:30:00 Račanská Josefina UBM1651 2126231 HDR
10:30:00 Ondra Vít UBM1002 2049609 C HDR
10:30:00 Janík Jan UBM1301 361937 C HDR
10:30:00 Ondrová Barbora UBM7754 2049603 C P
10:31:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C H16
10:44:00 Janíková Anna UBM0855 361966 C D10
10:50:00 Janíková Klára UBM1053 361980 C D10
11:13:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C H16
11:19:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B H16
11:30:00 Ondrová Amálie UBM0754 2049605 C D12
11:54:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C D35
12:30:00 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
10:46:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C D21
10:49:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D45
11:04:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C D21
11:06:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D35
11:07:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D45
11:53:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C H55
12:01:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21
12:08:00 Otrusina David VBM8205 682351 C H21D
12:17:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C H55
12:28:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H21
12:29:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C H55
12:33:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H55
12:39:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C H55
12:43:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Sadílek Martin VIC6901 52293 C H21
10:59:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 C H12
11:01:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C D45
11:10:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C H21
11:23:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C D10
11:54:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C H35
12:50:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Beránková Šárka ZBM7356 52454 C P
10:30:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C P
10:30:00 Stehlík Vojtěch ZBM0711 2122251 C P
10:30:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C D55
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C HDR
10:30:00 Vaculín Vilém ZBM1303 130 C HDR
10:30:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C HDR
10:30:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C HDR
10:33:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10N
10:35:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10
10:36:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C H35
10:37:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21
10:39:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35
10:41:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C D10
10:42:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C H35
10:42:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D10N
10:43:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H21
10:45:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D55
10:54:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C D10N
10:55:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C D21
10:56:00 Tachovský Jáchym ZBM0502 1403435 C H14
10:57:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12
10:59:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D10
11:03:00 Mazálková Libuše ZBM0655 7985 C D12
11:06:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H18
11:09:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
11:10:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C D21
11:11:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C H10
11:12:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D35
11:15:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10N
11:16:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R D21
11:16:00 Tachovský Matyáš ZBM0208 1403423 B H16
11:17:00 Mynář Petr ZBM0907 114 C H10
11:19:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C H21
11:20:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C H12
11:22:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C D21D
11:24:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C D12
11:26:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D10
11:29:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C H12
11:30:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D35
11:31:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 416101 C D21D
11:35:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B H12
11:35:00 Racek Josef ZBM0400 104 C H14
11:36:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C H35
11:41:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C H12
11:42:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35
11:44:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B H14
11:48:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35
11:51:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C H35
11:52:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C H21
11:56:00 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C H10
11:58:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A H21
11:59:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B H14
12:00:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C D35
12:03:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35
12:04:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21
12:05:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45
12:05:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C H14
12:07:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389 B D16
12:08:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H10
12:09:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B D14
12:09:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C D35
12:10:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C H21
12:17:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B H14
12:18:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C H35
12:21:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B D14
12:23:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C H12
12:23:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H14
12:27:00 Mazálková Klára ZBM0558 49376 C D14
12:36:00 Pánková Klára ZBM0456 2094524 B D14
12:45:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A D14
12:54:00 Chroustová Michaela ZBM0457 831011 C D14

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:57 Fráňa Pavel 65C5900 2060222 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou H55
10:54 Komenda Kamil 2JC7200 995894 BYZMAG H35
11:33 Račanský Martin 6YC7400 2116189 Neregistrovaní H35
12:20 Sychra Marek 23C9300 320139 TJ Papuchálci Brno H21D
12:38 Pouzar Tomáš 23C9200 0 TJ Papuchálci Brno H21D
12:33 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk H35
12:14 Pánek Tomáš 3RX7000 0 bez klubu H45
12:48 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík H21D
10:30 Buráňová Hana 9MX7050 2108870 BzB P
12:26 Kraus Martin 61Z7100 2092384 KOB RA H45
12:00 Kůra Josef 86Z8700 232254 Šnek Brno H21D
10:30 Navrátil Ondřej 1HZ7600 2122287 KMCH P
12:42 Polách David 3MZ8000 0 Neregistrovani - Vlci H21D
10:30 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 0 Eda a Pavča P
10:30 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 0 Eda a Pavča P
10:47 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko H45
10:30 Voves Tomáš 5JZ8700 0 LeTom P
10:30 Borkovcová Lenka 5JZ9600 0 LeTom P
10:30 Vaculínová Hana 5GC8350 0 Vaculi P