Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ondřejov, Astronomický ústav
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Cirkumzenitál 1 : 10 000, E 5 m, ISOM2017
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Nitsch Karel - R3
JURY:
Forstová Lenka, Matějů Luboš, Junek Petr
Protokol:
Závod preběhl bez závad, žádný protest proti průběhu závodu nebyl podán. Časový harmonogram byl dodržen.
Kluby:
26A     NNN     21G     BOR     BZP     CEP     DCE     DKL     DKP     DLP     DOR     EKP     FSP     HCE     JES     JHB     JPV     KAM     KNC     KPY     KRL     KSH     KYL     LBE     LME     LOU     MAS     MFP     MKP     ODV     OKP     OLP     PDY     PGP     PHK     PVP     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJP     SLA     SLP     SOB     SPC     STE     STH     TAP     TEH     TJP     VIC     VSP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8630860 Haider Anna 26A5650 P3 11:00:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 H55 13:48:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Holešínský Albert NNN2301 HDR 11:00:00
0 Andrle Tomáš + Hynek NNN2311 HDR 11:00:00
0 Kožich Jiří + Robin NNN2312 HDR 11:00:00
0 Humešová Lenka + Eliška NNN2313 HDR 11:00:00
0 Kubelková Marie NNN2315 HDR 11:00:00
0 Holešínský Petr NNN P3 11:00:00
0 Bulíčková Marie NNN2304 P3 11:00:00
0 Baborská Karolina NNN2319 P3 11:00:00
232723 Baborská Veronika NNN2320 P3 11:00:00
0 Mikolášková Kateřina NNN2302 T5 11:00:00
253148 Procházková Iveta NNN2303 T5 11:00:00
0 Vintrová Kateřina NNN2307 T5 11:00:00
0 Vintr Matěj NNN2308 T5 11:00:00
0 Andrlová Vendula NNN2310 T5 11:00:00
0 Brabec Tomáš NNN2316 H21L 11:24:00
0 Bitala Martin NNN2318 H21L 12:33:00
0 Hárovník Jaromír NNN2317 H21L 12:48:00
0 Šomvársky Ján NNN5544 H55 12:48:00
0 Bulíčková Marie NNN2305 D10L 12:54:00
0 Bulíčková Klárka NNN2306 D10L 13:00:00
0 Mouralová Magdalena NNN2309 D35 13:47:00
51394 Kubelková Šárka NNN2314 D35 14:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210809 Hill Daisy 21G0950 D10L 12:26:00
0 Hill Richard 21G7600 H35 13:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8516 Klusáček Radim BOR7710 C H21L 12:51:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2131197 Svítilová Veronika BZP1550 HDR 11:00:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C D21L 11:52:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C D35 12:53:00
1417125 Svítilová Pavla BZP7750 C D35 12:59:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C D55 12:59:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C D21L 13:07:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C D45 13:28:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53459 Pilař Jiří CEP1300 C HDR 11:00:00
0 Pařízek František CEP1400 C HDR 11:00:00
0 Pařízek Antonín CEP1200 C HDR 11:00:00
0 Pařízková Ivana CEP8250 C D35 11:20:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C H35 11:26:00
1413334 Pilař František CEP0900 C H10L 12:04:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C D35 12:14:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2050484 Vaculovičová Alžběta DCE0950 C HDR 11:00:00
2079491 Vaculovič Matěj DCE1000 C HDR 11:00:00
2058524 Vaculovič Radim DCE7501 C T5 11:00:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H45 12:06:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H35 12:23:00
232101 Mudr Stanislav DCE4400 C H65 12:49:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H55 12:54:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D55 13:02:00
301171 Paul Josef DCE4401 C H65 13:04:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D45 13:25:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D55 13:29:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127553 Lukavský Vít DKL1101 C HDR 11:00:00
0 Rousová Jana DKL6950 C P3 11:00:00
410721 Pražanová Veronika DKL0751 C D12 11:32:00
2080902 Kohoutová Zdeňka DKL0651 B D12 11:48:00
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C D45 12:04:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B D18 12:23:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C H45 12:33:00
8660907 Lukavský Jiří DKL7800 C H35 12:35:00
49640 Benešová Hana DKL0050 C D18 12:39:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C H65 12:40:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B H18 12:53:00
2126358 Rousová Lucie DKL0251 C D16 13:04:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C H55 13:12:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C D35 13:26:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35 13:26:00
336741 Mišková Katka DKL0252 C D16 13:30:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C D55 13:32:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C H21K 13:35:00
(85)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2086458 Izdná Helena DKP1351 C HDR 11:00:00
51142 van Dongen Annemiek DKP1257 C HDR 11:00:00
202233 Collis Emma DKP1251 C HDR 11:00:00
517704 Collis Helena DKP1450 C HDR 11:00:00
2086459 Karychová Renée DKP1353 C HDR 11:00:00
2129196 Nekvasilová Julie DKP1252 C HDR 11:00:00
0 Doláková Hana DKP1053 C HDR 11:00:00
2086460 Daňková Daniela DKP7353 C P3 11:00:00
86461 Lenský David DKP7802 C P3 11:00:00
0 Dolák Ondřej DKP8002 C P3 11:00:00
2102803 Ledinská Leona DKP8161 C P3 11:00:00
889282 Šebek Martin DKP6705 C T5 11:00:00
889283 Šebková Helena DKP6751 C T5 11:00:00
2086451 Zákoucká Barbora DKP0859 C D10 11:07:00
2118478 Sedlák Václav DKP1105 C H10L 11:24:00
8080825 Košťálová Petra DKP8256 C D21L 11:25:00
2102794 Machar Eda DKP0803 C H12 11:25:00
2095959 Dvořák Patrik DKP0905 C H10L 11:28:00
2086452 Kváčová Anna DKP1051 C D10 11:29:00
2095927 Tučková Lucie DKP8550 C D21L 11:31:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 C H12 11:31:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C D10 11:33:00
2125350 Horáček Martin DKP0802 C H10 11:33:00
1407425 van Dongen Tim DKP1000 C H10L 11:36:00
446360 Víteček Šimon DKP0801 C H12 11:41:00
2051516 Kohoutek Vojtěch DKP0503 C H14 11:45:00
2129223 Maroušek Dominik DKP0716 C H12 11:45:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 C D10 11:47:00
2102804 Machar Dan DKP1002 C H10 11:51:00
2111746 Horáčková Michaela DKP0551 B D14 11:52:00
2103750 Karych Alexander DKP0812 C H10L 11:52:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H45 11:54:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 11:55:00
4641 Nekvasilová Tereza DKP0459 B D14 11:58:00
2129219 Nekvasil Michal DKP7501 C H35 11:59:00
2086463 Nekvasil Jakub DKP0607 C H12 12:01:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C D14 12:02:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C H21L 12:03:00
2090870 Lampová Amálie DKP0752 C D12 12:10:00
2090867 Lampa David DKP7702 C H35 12:11:00
2086455 Dolák Jakub DKP0707 C H12 12:17:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B H14 12:19:00
2801011 Kohoutková Kateřina DKP0756 C D12 12:20:00
51793 Machar Matěj DKP0604 B H12 12:23:00
2086464 Holzbachová Lucie DKP0052 C D18 12:25:00
2086457 Salinger Jakub DKP0715 C H12 12:27:00
2095945 Margoldová Barbora DKP8654 C D21L 12:28:00
1207404 Nývlt Petr DKP8004 C H21L 12:30:00
2086456 Ransdorf Vít DKP0710 C H12 12:31:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C H12 12:35:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C H45 12:36:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C D65 12:37:00
41365 Collis Mark DKP7703 C H35 12:38:00
2103714 Izdná Petra DKP8051 C D35 12:41:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R D21L 12:43:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C H45 12:45:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D45 12:46:00
2127572 Ledinská Lucie DKP1253 C D10L 12:48:00
2086454 Krogman Tadeáš DKP0609 C H12 12:49:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 12:51:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D45 12:55:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B H18 12:57:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C H12 12:59:00
2125336 Urbánek Jan DKP8801 C H21L 13:00:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C H55 13:00:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 B H18 13:07:00
2086453 Lenská Tereza DKP1054 C D10L 13:08:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C D45 13:10:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C H45 13:12:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 B D16 13:12:00
7210914 Sedláček Jaroslav DKP0309 B H16 13:13:00
2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C D10L 13:16:00
9953699 Svobodná Tereza DKP9350 C D21K 13:17:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C D45 13:19:00
2025359 Šebková Jana DKP9250 C D21K 13:25:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B D16 13:26:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C H45 13:30:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C H21L 13:39:00
682700 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C H21K 13:41:00
2113484 Ledinská Eliška DKP0256 C D16 13:44:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C D45 13:46:00
7202892 Řada Richard DKP6701 C H45 13:48:00
0 Vondráčková Markéta DKP7856 C D35 13:50:00
2103753 Tuček Michal DKP8202 C H35 13:53:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H45 14:00:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Smutný Martin DLP1300 C HDR 11:00:00
0 Smutná Anna DLP8050 C P3 11:00:00
2133918 Kantůrek Tomáš DLP0902 C H10 11:31:00
0 Vaníček Petr DLP0700 C H12 11:37:00
0 Vaníček Ondřej DLP0903 C H10 11:49:00
0 Smutná Markéta DLP0950 C D10 12:03:00
0 Smutný Jan DLP8000 C H35 12:41:00
(68)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C HDR 11:00:00
2058510 Kašpar Adam DOR1101 HDR 11:00:00
2127585 Gregor Tahmina DOR7552 P3 11:00:00
2073728 Koubková Daniela DOR7451 P3 11:00:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 P3 11:00:00
2111610 Pecklová Jarmila DOR7950 P3 11:00:00
2113413 Žižková Jaroslava DOR7754 P3 11:00:00
2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 T5 11:00:00
2125348 Fialová Jana DOR8050 C T5 11:00:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C T5 11:00:00
2131181 Hrdličková Monika DOR7553 T5 11:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 T5 11:00:00
2104710 Nováčková Anna DOR8650 T5 11:00:00
2111617 Peckl Martin DOR7701 C T5 11:00:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C D10 11:21:00
2045317 Vojkůvka Filip DOR0902 C H10L 11:22:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C H10 11:29:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C H21L 11:30:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C D10 11:31:00
2044888 Nový Jáchym DOR0502 C H14 11:33:00
2111761 Peckl Kryštof DOR0806 C H10 11:35:00
2104707 Hrdličková Anna DOR0955 C D10 11:37:00
2125344 Kubeček Tomáš DOR0808 C H10 11:39:00
2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 C D12 11:40:00
2111613 Hezká Tereza DOR0855 C D10 11:43:00
2104691 Žižka Přemysl DOR0706 C H12 11:43:00
2050498 Vojkůvka Matěj DOR0804 C H10 11:45:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C H10L 11:46:00
2080952 Havlíček Martin DOR0601 C H12 11:47:00
2044884 Vlašaná Michaela DOR0452 C D14 11:48:00
2045320 Lorencová Marcela DOR7752 C D35 11:53:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C H10 11:53:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C D10 11:55:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C H21L 12:00:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C H35 12:02:00
2104698 Szárszoi Antonín DOR1000 C H10L 12:02:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C H12 12:07:00
2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 C D35 12:08:00
2044885 Lorenc Vašek DOR0702 B H12 12:11:00
2058501 Lorencová Jana DOR0454 C D14 12:12:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C H45 12:15:00
2080956 Španěl Filip DOR0704 C H12 12:15:00
2080954 Neuerová Anna DOR0656 C D12 12:18:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B H14 12:21:00
2125345 Fialová Kateřina DOR0754 C D12 12:22:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C D35 12:23:00
2073727 Koubková Tereza DOR0651 C D12 12:32:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 B D12 12:36:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C H45 12:39:00
2044887 Vlašaná Karolína DOR0751 C D12 12:40:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C D10L 12:42:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 B D12 12:44:00
2104697 Neuerová Kateřina DOR7852 C D35 12:47:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C D45 12:49:00
2111611 Pecklová Laura DOR1150 C D10L 12:50:00
2127569 Blehová Barbora DOR1151 C D10L 12:58:00
2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C D10L 13:02:00
2127561 Blehová Veronika DOR0852 C D10L 13:06:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B D16 13:08:00
2050499 Hezká Adéla DOR1053 C D10L 13:10:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C D45 13:13:00
2104696 Šácha Marek DOR7102 C H45 13:24:00
2050486 Ouška Filip DOR0304 C H16 13:25:00
2058506 Španěl Ondřej DOR7100 C H45 13:36:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C D35 13:38:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 C D16 13:50:00
2045313 Nová Jana DOR7150 C D45 13:52:00
2104703 Ouška Jiří DOR5700 C H55 13:57:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067230 Izáková Eva EKP0651 B D14 11:42:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 C D35 11:44:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H45 12:18:00
7003028 Čermák Daniel EKP7510 C H35 12:29:00
443102 Matoušek Petr EKP7503 C H35 12:59:00
2042539 Borák Stanislav EKP5212 C H65 13:01:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21L 13:01:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C H21L 13:09:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C H35 13:11:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 B D16 13:32:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B D16 13:46:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C D45 13:55:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C H45 13:57:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8914 Nitsch Lukáš FSP1200 C HDR 11:00:00
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C HDR 11:00:00
0 Karas Vladimír FSP T5 11:00:00
0 Karas Ondřej FSP0001 T5 11:00:00
0 Karas Ladislav FSP0002 T5 11:00:00
0 Geffertová Agáta FSP0753 C D12 11:24:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B D14 11:26:00
2092410 Leinweberová Julie FSP0755 C D12 11:28:00
2092382 Svoboda Fabián FSP0708 C H12 11:29:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 C H12 11:35:00
2090855 Krutský Vavřinec FSP0902 C H10L 11:58:00
2116468 Maříková Alžběta FSP0650 C D12 12:08:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 B H12 12:13:00
2092374 Svobodová Adriana FSP0653 C D12 12:14:00
232957 Nitsch Ondřej FSP1000 C H10 12:15:00
2090846 Klepetko Adam FSP0601 C H12 12:29:00
2092388 Günter Vincent FSP0701 C H12 12:39:00
2090852 Vrba Matyáš FSP0706 C H12 12:53:00
2116469 Šenková Barbora FSP0952 C D10L 12:56:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49153 Hradilová Katarína HCE7350 C P3 11:00:00
49152 Müllerová Jana HCE7250 C P3 11:00:00
1421899 Kolencová Marta HCE7450 C P3 11:00:00
1417248 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C P3 11:00:00
1417259 Černá Adéla HCE0850 C D10 11:13:00
1398989 Hradil Martin HCE0600 C H12 11:21:00
1417258 Brodská Kateřina HCE0653 C D12 11:30:00
1413896 Kuttelwascher Marek HCE0901 C H10L 11:34:00
1413899 Černá Petra HCE7751 C D35 11:35:00
410247 Brodský Matěj HCE1100 C H10L 11:42:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C D12 11:44:00
1417257 Hradil Michal HCE0900 C H10 11:47:00
232490 Müller Karel HCE1000 C H10L 11:50:00
1421906 Kolenec Jan HCE0800 C H10L 11:56:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C H45 11:57:00
1417260 Kuttelwascher Adam HCE0601 C H12 12:19:00
2118496 Vavřinová Johana HCE0751 C D12 12:42:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C H55 12:45:00
1421895 Kolencová Sára HCE0651 C D12 12:48:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C D21L 12:49:00
49154 Štětina Jiří HCE6100 C H55 13:24:00
1421904 Vavřina Jan HCE7000 C H45 13:27:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D45 13:34:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H45 13:54:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210315 Vaníček Viktor JES0602 C H12 12:45:00
8808 Vaníček Petr JES7500 H35 13:05:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C D10 11:39:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C D14 11:46:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C H35 12:05:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C D21L 12:13:00
53615 Nesrovnalová Iveta JHB8952 C D21L 12:46:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9943 Vláčilová Kateřina JPV7757 C D35 11:38:00
887622 Vláčil Daniel JPV7307 C H45 14:03:00
(54)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118482 Pokorná Elen KAM1151 C HDR 11:00:00
2116462 Sláma Marek KAM1201 C HDR 11:00:00
0 Rejšková Klára KAM1251 C HDR 11:00:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C HDR 11:00:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C P3 11:00:00
439106 Odehnal Jakub KAM P3 11:00:00
682629 Milota Jan KAM7200 C T5 11:00:00
2116478 Sláma Kryštof KAM1000 C H10L 11:04:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C D10 11:17:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C H35 11:32:00
0 Rejšek Čeněk KAM1002 C H10L 11:32:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B D14 11:36:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C H10 11:37:00
2090857 Kříž Matěj KAM0900 C H10L 11:40:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 B H14 11:49:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C D12 11:50:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C D10 11:51:00
1421298 Holubářová Anna KAM0460 C D14 11:54:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C D10 11:57:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C D12 11:58:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C D21L 12:01:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C D12 12:02:00
7209438 Matějková Julie KAM0461 C D14 12:06:00
2113391 Ševčík Kristián KAM0803 C H10 12:07:00
9005139 Jíra Tomáš KAM9802 A H21L 12:09:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C H12 12:09:00
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B D21L 12:10:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B D14 12:10:00
2129218 Hylmar Vojtěch KAM0802 C H10 12:11:00
232398 Hlubučková Šárka KAM6851 C D45 12:13:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C D14 12:16:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 B D21L 12:19:00
2084947 Žemlová Eva KAM7550 C D35 12:20:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C D14 12:20:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B H14 12:23:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B D14 12:24:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C D35 12:50:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A H18 12:51:00
2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C H35 12:53:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 R D21L 12:55:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C D55 13:05:00
2019240 Hájek Adam KAM9202 C H21L 13:06:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 A D16 13:10:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C D16 13:18:00
436446 Hankovec Hugo KAM0201 A H16 13:19:00
52932 Kamererová Klára KAM9154 C D21K 13:19:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C H21L 13:24:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM0253 B D16 13:24:00
2075613 Rejšková Alena KAM7750 C D35 13:32:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E H21L 13:33:00
51498 Kovářík Tomáš KAM6901 C H35 13:38:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B D16 13:42:00
52282 Němeček Jan KAM9300 C H21L 13:48:00
2083407 Selucká Alžběta KAM0257 C D16 13:48:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
224869 Havlová Veronika KNC0950 HDR 11:00:00
224867 Pačes Vítek KNC1300 HDR 11:00:00
420401 Vacek Vladimír KNC9301 P3 11:00:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 B D21L 11:43:00
438614 Fortelka Jiří KNC0702 C H12 11:49:00
515078 Havlová Tereza KNC0750 C D12 12:04:00
2115704 Pačes František KNC0801 C H10 12:05:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C D45 12:22:00
438604 Havlová Eva KNC7851 C D35 12:26:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C D55 13:08:00
52260 Kalivoda Vladimír KNC3800 C H75 13:10:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C H55 13:15:00
515055 Kohoutová Pavla KNC6251 C D55 13:26:00
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C H75 13:28:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B D16 13:40:00
52894 Votava Petr KNC6602 C H45 13:42:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C D45 13:43:00
52898 Šedivý Ondřej KNC9103 C H21L 13:45:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D14 11:38:00
2060246 Kovandová Kamila KPY0550 C D14 11:44:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C H14 11:51:00
2087668 Řídká Tereza KPY0451 C D14 11:56:00
2091547 Žebrák Adam KPY0505 C H14 11:57:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H45 12:03:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21L 12:07:00
515401 Slejška Jorik KPY0506 C H14 12:07:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C D21L 12:22:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C D45 12:31:00
2103786 Duda František KPY4600 C H65 12:34:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D18 12:35:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D45 12:37:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 C D12 12:50:00
2060247 Černá Anežka KPY0650 C D12 12:54:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C H35 13:02:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21L 13:30:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H35 13:32:00
8580 Grabmüller Radek KPY8300 C H21K 13:39:00
51708 Kopecká Magdaléna KPY8250 C D35 13:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C H35 11:50:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C D35 12:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51739 Boumová Irena KSH7756 C D35 11:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067260 Škrabálek Jan KYL7000 C H21L 11:09:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8236 Kofroň Jan LBE1000 C HDR 11:00:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H65 12:55:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232357 Ždimerová Monika LME6950 C D45 12:40:00
303908 Ždimera Zdeněk LME7000 C H45 13:21:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Machková Kateřina LOU0450 C HDR 11:00:00
0 Machek David LOU0600 C HDR 11:00:00
0 Kolář David LOU7700 C HDR 11:00:00
0 Zábřeský Lukáš LOU1000 C HDR 11:00:00
0 Dušková Tereza LOU1054 C HDR 11:00:00
0 Lázničková Eliška LOU1052 C HDR 11:00:00
0 Prchlíková Kristýna LOU1053 C HDR 11:00:00
0 Kolářová Veronika LOU1050 C HDR 11:00:00
0 Kolářová Zuzana LOU1250 C HDR 11:00:00
0 Horová Adéla LOU1151 C HDR 11:00:00
0 Nováková Kristýna LOU1150 C HDR 11:00:00
0 Bartůňková Lucie LOU7750 C HDR 11:00:00
0 Machek Viktor LOU7500 C HDR 11:00:00
336701 Gešev Martin LOU0900 C HDR 11:00:00
0 Šunková Sára LOU1051 C HDR 11:00:00
0 Šunka Hubert LOU1200 C HDR 11:00:00
0 Láznička Adam LOU0700 C HDR 11:00:00
0 Břízková Alžběta LOU1153 C HDR 11:00:00
0 Šunková Karolína LOU7550 C HDR 11:00:00
0 Topičová Laura LOU1152 C HDR 11:00:00
0 Tomanová Tereza LOU0650 C HDR 11:00:00
0 Musilová Rozálie LOU1251 C HDR 11:00:00
0 Lázničková Blanka LOU8050 C P3 11:00:00
0 Šunková Berta LOU0850 C P3 11:00:00
0 Břízková Anna LOU0851 C P3 11:00:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C H35 11:23:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003021 Pilař Karel MAS5501 C H45 11:48:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C H55 12:42:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
897349 Blahuta Marek MFP7301 C H21L 11:21:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D45 11:58:00
410727 Forst Albert MFP0901 C H10L 12:00:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B D14 12:08:00
515076 Kučera Petr MFP7602 C H21L 12:21:00
428243 Šimšová Barbora MFP0150 B D18 12:21:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C D21L 12:25:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C H45 12:48:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C D10L 12:52:00
515200 Hric Jan MFP6300 C H45 13:15:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C D35 13:20:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
434801 Petříčková Zuzana MKP8251 C D35 11:47:00
51690 Petříček Martin MKP8000 C H35 12:32:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C H21L 12:39:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C H55 12:51:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428268 Koukal Jan ODV1001 C H10L 11:00:00
0 Berná Markéta ODV7651 C P3 11:00:00
0 Dudl Jan ODV7703 P3 11:00:00
0 Dudlová Jana ODV7751 P3 11:00:00
0 Truncová Lenka ODV7852 P3 11:00:00
52889 Svoboda Jan ODV0001 P3 11:00:00
2126373 Trunec Antonín ODV0002 P3 11:00:00
52117 Berný Jan ODV7702 C T5 11:00:00
52891 Berná Klára ODV0851 C D10 11:03:00
0 Piškule František ODV1003 C H10L 11:06:00
428285 Berný Jáchym ODV1000 C H10L 11:08:00
428273 Abdalla Adam ODV0601 C H12 11:13:00
428228 Dudl Vojtěch ODV0600 C H12 11:17:00
52893 Dudlová Hana ODV0854 C D10L 12:28:00
0 Svobodová Adéla ODV1150 C D10L 12:32:00
0 Truncová Štěpánka ODV1052 C D10L 12:36:00
52887 Svobodová Ema ODV0951 C D10L 12:40:00
0 Truncová Zuzana ODV1051 C D10L 12:44:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8002400 Červinka Jan OKP8901 C H21L 11:42:00
53525 Červinková Jitka OKP6451 C D45 13:04:00
53558 Červinka Jaroslav OKP5803 C H55 13:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49370 Knotek Kamil OLP5701 C H55 13:30:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Hála Tomáš PDY0900 C HDR 11:00:00
0 Hálová Barbora PDY1150 C HDR 11:00:00
2102797 Lounek Alexandr PDY1100 C HDR 11:00:00
2127599 Král Martin PDY8800 C P3 11:00:00
2127605 Nedomová Iva PDY7851 C P3 11:00:00
2127608 Nedoma Edgar PDY0703 C P3 11:00:00
2102693 Pavlíková Gábina PDY7150 C P3 11:00:00
2127609 Nedoma David PDY7300 C P3 11:00:00
2060237 Lounek Jakub PDY8200 C H21L 11:18:00
2112725 Šilerová Eva PDY8050 C D35 11:29:00
2120067 Píšová Zuzana PDY0451 C D14 11:34:00
2115755 Pavlík Mojmír PDY0403 C H14 11:47:00
2102697 Píšová Tereza PDY0850 C D10 11:53:00
2115748 Pavlík Mojmír PDY8102 C H35 12:08:00
2102773 Kaplan Daniel PDY7700 C H35 12:17:00
2102708 Pavlík Vojtěch PDY0801 C H10 12:19:00
(71)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232906 Darmovzal Marek PGP1300 C HDR 11:00:00
682654 Pokorná Nela PGP0552 C HDR 11:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C P3 11:00:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C P3 11:00:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C H10L 11:12:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C H12 11:19:00
2113498 Darmovzal Šimon PGP1001 C H10L 11:20:00
53567 Smolková Alena PGP6450 C D35 11:23:00
51637 Pokorná Ema PGP0950 C D10 11:25:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D21L 11:28:00
9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C H14 11:29:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C D21L 11:34:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 C D12 11:34:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B H14 11:35:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C H35 11:38:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 C D12 11:38:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B H14 11:39:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A H21L 11:39:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C D21L 11:40:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B D12 11:42:00
2060249 Janas Petr PGP0200 B H21L 11:45:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C H21L 11:51:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21L 11:57:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C H10 11:57:00
2061767 Hřivna Ondřej PGP0505 C H14 11:59:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C H10 12:01:00
2092354 Göth Mikuláš PGP0602 C H12 12:03:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C H45 12:12:00
8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C H21L 12:15:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D21L 12:16:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C D45 12:19:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B D14 12:22:00
51863 Zelený Vladimír PGP4800 C H65 12:22:00
443090 Janas Adam PGP0404 B H14 12:25:00
682331 Přibík Martin PGP7406 C H21L 12:27:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 B D18 12:27:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R D21L 12:31:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C D35 12:32:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C D10L 12:34:00
682623 Matějů Luboš PGP7601 C H21L 12:42:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C D65 12:43:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C D35 12:44:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C H65 12:52:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C H12 12:55:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B H18 12:55:00
7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C H35 12:56:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A H21L 12:57:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C H55 12:57:00
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 C D16 13:00:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21L 13:03:00
1700081 Doležal Martin PGP8100 C H35 13:08:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C D55 13:11:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21L 13:12:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C D10L 13:14:00
8662292 Hřivna Jakub PGP0305 A H16 13:15:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B D16 13:16:00
886265 Procházka Jan PGP8206 C H21L 13:18:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C H75 13:19:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B H16 13:21:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C D35 13:23:00
301361 Jelínková Radana PGP5851 C D55 13:23:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C H35 13:23:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C D35 13:29:00
515464 Novotná Marie PGP0354 C D16 13:34:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C D55 13:38:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B D16 13:38:00
303940 Hrabánek David PGP6003 C H55 13:42:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55 13:44:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H35 13:44:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D35 13:53:00
981843 Darmovzalová Lenka PGP7951 C D35 14:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C T5 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087658 Ptáček Jan PVP7200 C H45 13:06:00
(62)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049635 Skála Šimon RIC0901 C HDR 11:00:00
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C T5 11:00:00
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C D10 11:11:00
2113041 Kohoutek Tomáš RIC0603 C H12 11:15:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C D12 11:26:00
2085578 Michalský Ondřej RIC1002 H10L 11:26:00
2096263 Michalská Kristýna RIC0852 C D10 11:27:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C D14 11:32:00
2092426 Michalský Richard RIC7703 C H21L 11:36:00
2096230 Michalská Sára RIC0656 C D12 11:36:00
2096261 Mucha Ondřej RIC0400 C H14 11:41:00
2096228 Kohoutek Jan RIC7303 C H45 11:42:00
2060266 Kubát Lukáš RIC0804 C H10 11:43:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C D12 11:46:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C D35 11:50:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B D12 11:52:00
7202858 Lazar Tomáš RIC0704 C H12 11:53:00
2069060 Pelant Michal RIC7400 C H35 11:56:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 B D12 11:56:00
2113061 Herynková Klára RIC0758 C D12 12:00:00
2112780 Herynek Petr RIC7305 H45 12:00:00
2069064 Hudos Václav RIC0503 C H14 12:01:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 B D14 12:04:00
2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C H14 12:05:00
428270 Rožková Petra RIC7575 C D35 12:05:00
1111550 Rožek David RIC7403 C H21L 12:06:00
0 Vlasaný Jan RIC0512 C H14 12:09:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C D35 12:11:00
2049638 Vosátková Julie RIC0755 C D12 12:12:00
2049634 Lazar David RIC1001 C H10 12:13:00
2049642 Vosátková Eliška RIC0553 C D14 12:14:00
2800339 Kučerová Michaela RIC7253 C D45 12:16:00
2049643 Stoklasová Eliška RIC0756 C D12 12:16:00
2096252 Stoklasová Kamila RIC7852 C D35 12:17:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B D14 12:18:00
2019236 Vyhnálková Marie RIC0151 A D18 12:19:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C H45 12:21:00
2085569 Nekovářová Lucie RIC0757 C D12 12:24:00
2073698 Krumlovský Vojtěch RIC0703 C H12 12:25:00
2112766 Nekovář Ondřej RIC7405 C H35 12:26:00
2085573 Grimmerová Valerie RIC0754 C D12 12:28:00
2051504 Pelantová Martina RIC0550 B D14 12:28:00
2073699 Krumlovský Tomáš RIC0507 C H14 12:29:00
2800318 Grimmerová Mariana RIC8051 C D35 12:29:00
2031355 Šrámková Hana RIC0051 A D18 12:31:00
2073696 Polívková Beáta RIC0652 C D12 12:38:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 C H12 12:41:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C D45 12:43:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C H12 12:47:00
2096270 Pethö Alex RIC0100 B H18 12:49:00
2073693 Polívka Petr RIC7401 C H35 12:50:00
2069066 Pecháček Vít RIC0101 C H18 13:05:00
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C D35 13:05:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C D45 13:07:00
2049650 Krumlovská Barbora RIC8050 C D35 13:11:00
2112755 Riegelová Kateřina RIC0252 C D16 13:20:00
2069069 Rejnek Lukáš RIC0203 C H16 13:23:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B H16 13:27:00
2085571 Kubát Tomáš RIC7503 C H35 13:29:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C H35 13:35:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C H21L 13:36:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C D35 13:44:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C HDR 11:00:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C HDR 11:00:00
0 Hančl Martin ROU7601 C T5 11:00:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C D10 11:23:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C H35 11:41:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C H35 11:47:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C H12 11:55:00
2085606 Heller Jiří ROU0501 B H14 12:17:00
2084986 Havlák Štěpán ROU0801 C H10 12:25:00
53574 Lebduška Petr ROU4702 C H65 12:25:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C D35 12:38:00
2031369 Buková Hana ROU0750 C D12 12:46:00
2031368 Buk Ondřej ROU0102 B H18 13:01:00
0 Krátká Linda ROU0851 C D10L 13:04:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C H35 13:14:00
2075666 Buk Petr ROU0001 B H21L 13:15:00
2059753 Buková Zdeňka ROU7051 C D45 13:22:00
1425341 Erbanová Petra ROU8952 C D21K 13:27:00
232093 Líbal Jakub ROU9202 C H21L 13:27:00
2080901 Černá Ema ROU0451 A D16 13:28:00
331208 Buková Jana ROU7150 C D45 13:31:00
2059749 Buková Anežka ROU0351 C D16 13:36:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 13:36:00
2099501 Buk Jiří ROU6901 C H45 13:39:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 13:51:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C D35 13:59:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T5 11:00:00
2103774 Šantora Marek ROZ0702 C H12 11:27:00
9005138 Jíra Filip ROZ0500 B H14 11:31:00
2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C H45 11:36:00
2103292 Šantorová Eliška ROZ0552 C D14 11:40:00
8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A D21L 13:04:00
8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C H35 13:41:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C D45 13:58:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
442853 Lohr Ivo SCP6801 C H21L 11:54:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C H65 12:28:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C D45 12:28:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D65 12:31:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C D21L 12:34:00
49837 Jůzková Jaroslava SCP5250 C D65 12:40:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 12:43:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C H35 12:47:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C H65 12:58:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C H65 13:07:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H55 13:09:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C D55 13:14:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H55 13:18:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D55 13:20:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C H35 13:20:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C H55 13:39:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C H55 13:54:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51421 Bláha Šimon SJP0700 C H12 11:57:00
1407424 Bláha Jan SJP6800 C H45 12:54:00
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C H75 13:13:00
8797 Bláha Svatopluk SJP3501 C H75 13:25:00
446359 Bláhová Kateřina SJP7350 C D45 13:40:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C HDR 11:00:00
2109683 Grisa Dominik SLA0900 C HDR 11:00:00
2109686 Václavíková Anna SLA1151 C HDR 11:00:00
515052 Beranová Jana SLA7551 C P3 11:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C P3 11:00:00
0 Fuxová Kateřina SLA P3 11:00:00
2109682 Grisa Filip SLA0801 C H10L 11:16:00
436427 Čechová Radka SLA7550 C D35 11:26:00
438647 Čechová Klára SLA0552 C D14 11:28:00
2129245 Beran František SLA0700 C H12 11:51:00
2099522 Václavík Martin SLA0601 C H12 11:59:00
2109678 Václavíková Amálie SLA0851 C D10 12:01:00
224355 Straková Denisa SLA0750 C D12 12:06:00
8579 Straková Jana SLA7251 C D45 12:07:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C H45 12:09:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C H45 12:24:00
336731 Kašparová Irena SLA6852 C D45 12:25:00
2045227 Aster Vladimír SLA6500 C H45 12:42:00
2085002 Čech Richard SLA0001 C H18 12:47:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B H12 13:01:00
439143 Hrdlička Jan SLA0200 C H16 13:17:00
420425 Zábranský Emil SLA4200 C H75 13:22:00
442858 Asterová Jana SLA7451 C D35 13:35:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C D45 13:49:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2133897 Hudčeková Jana SLP7850 C P3 11:00:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C D10 11:19:00
2124804 Hudčeková Klára SLP0550 C D14 11:50:00
51364 Klofáčová Romana SLP6951 C D45 12:10:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C H45 12:30:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H65 12:37:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C D35 13:41:00
(67)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53020 Němec Jaromír SOB2330 N1 11:00:00
53055 Štěpánek Jiří SOB2331 N1 11:00:00
53056 Brabencová Andulka SOB2332 N1 11:00:00
53057 Suchánková Marie SOB2333 N1 11:00:00
53023 Pláničková Líba SOB2334 N2 11:00:00
53059 Novák Jakub SOB2335 N2 11:00:00
53071 Macháčková Jaroslava SOB2336 N2 11:00:00
53072 Roháček Ivan SOB2337 N2 11:00:00
53073 Šlosárková Petra SOB2338 N2 11:00:00
53074 Václavíková Běla SOB2339 N2 11:00:00
53076 Šafra Martin SOB2340 N2 11:00:00
515054 Chroust Rudolf SOB2341 N2 11:00:00
53058 Šlitrová Zdeňka SOB2342 N2 11:00:00
53070 Beneš Karel SOB2343 N2 11:00:00
53075 Ransdorfová Hedvika SOB2344 N2 11:00:00
8662280 Jandera Kryštof SOB2345 N2 11:00:00
53083 Cimbulková Květa SOB2364 N2 11:00:00
53084 Drahoňovský Roman SOB2366 N2 11:00:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C H45 11:39:00
53041 Veselý Vojta SOB2302 MA 12:32:00
53018 Setnička Karel SOB2301 MA 12:34:00
53042 Veselý Vašek SOB2303 MA 12:36:00
2090842 Janík Pavel SOB2307 MA 12:38:00
53040 Kolenčík Vojtěch SOB2309 MA 12:40:00
53016 Janeček Ondřej SOB2304 MA 12:42:00
53043 Ransdorf Mirek  SOB2310 MA 12:44:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB2306 MA 12:46:00
7209786 Randík Jan SOB2308 MA 12:48:00
232187 Beneš Filip SOB2305 MA 12:50:00
8662373 Jandera Tomáš SOB2311 MA 12:52:00
53050 Plánička Viktor SOB2316 MB 13:00:00
2125316 Němec Marek SOB2313 MB 13:02:00
2067886 Randíková Magdaléna SOB2350 ŽA 13:03:00
53051 Plechatý Pavel SOB2317 MB 13:04:00
53024 Plánička Jirka SOB2312 MB 13:06:00
53025 Němcová Barbora SOB2346 ŽA 13:06:00
53049 Setničková Ilona SOB2315 MB 13:08:00
2051485 Janderová Markéta SOB2349 ŽA 13:09:00
53053 Veselý Mirek SOB2318 MB 13:10:00
53044 Štěpánek Bedřich SOB2314 MB 13:12:00
2090841 Janíková Martina SOB2351 ŽA 13:12:00
53052 Beneš Radovan SOB2328 MB 13:14:00
2103779 Janíková Kateřina SOB2352 ŽA 13:15:00
53045 Henzl Jarda SOB2324 MB 13:16:00
53048 Solinova Eva SOB2327 MB 13:18:00
887945 Brabencová Alena SOB2348 ŽA 13:18:00
2125312 Janík Ondřej SOB2322 MB 13:20:00
53017 Janečková Veronika SOB2347 ŽA 13:21:00
53046 Šlitr Milan SOB2325 MB 13:22:00
53047 Hampl Michal SOB2326 MB 13:24:00
2113485 Hadačová Pavla SOB2365 ŽA 13:24:00
53054 Kubín Jiří SOB2329 MB 13:26:00
307327 Suchánek Jan SOB2319 MB 13:28:00
307333 Suchánek Ondřej SOB2320 MB 13:30:00
682662 Beneš Radovan SOB2321 MB 13:32:00
7207854 Zákostelecký František SOB2323 MB 13:34:00
53077 Štěpánková Kateřina SOB2354 ŽB 13:40:00
7207874 Nováková Jana SOB2353 ŽB 13:42:00
53079 Benešová Jana SOB2361 ŽB 13:44:00
51261 Vaiglová Marie SOB2356 ŽB 13:46:00
682653 Benešová Zdeňka SOB2359 ŽB 13:48:00
4192 Vaiglová Zuzana SOB2367 ŽB 13:50:00
53643 Choutková Lenka SOB2357 ŽB 13:52:00
53082 Kubínová Zuzana SOB2363 ŽB 13:54:00
53078 Křivánková Lucie SOB2360 ŽB 13:56:00
438628 Janderová Barbora SOB2358 ŽB 13:58:00
53081 Ransdorfová Šárka SOB2362 ŽB 14:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515125 Vít Christian SPC1705 C HDR 11:00:00
515003 Vít Damien SPC1300 C H10L 12:06:00
51596 Lebeda Dušan SPC7312 C H35 12:20:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C D10L 12:30:00
7204503 Vít David SPC7200 C H45 12:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655377 Jirka Mikuláš STE0000 A H21L 13:42:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202572 Junek Kryštof STH1201 C HDR 11:00:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C H10L 12:08:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C H10 12:23:00
9090 Junek Petr STH7801 C H35 13:50:00
(52)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7939 Motyčka Michael TAP1003 C HDR 11:00:00
0 Meier Otto Josef TAP0908 C HDR 11:00:00
0 Meierová Edita TAP0656 C HDR 11:00:00
0 Jakubesová Julie TAP1052 C HDR 11:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C HDR 11:00:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C T5 11:00:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C H10L 11:30:00
2081357 Melišík Jan TAP0502 B H14 11:37:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B H12 11:39:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C D10 11:41:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C H10 11:41:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B H14 11:43:00
416010 Zajícová Kateřina TAP9053 C D21L 11:49:00
8662289 Tůma Šimon TAP0400 B H14 11:53:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C D10 11:59:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A D14 12:00:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B H14 12:03:00
0 Kuchař Ondřej TAP0609 C H12 12:05:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A H21L 12:12:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP8610 C H21L 12:18:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C H12 12:21:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 B H21L 12:24:00
0 Kuchař Matěj TAP0405 C H14 12:27:00
1416362 Halamová Barbora TAP0150 C D18 12:29:00
301182 Sotonová Šárka TAP0655 B D12 12:30:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B H14 12:31:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D45 12:34:00
0 Sotonová Jitka TAP7950 C D35 12:35:00
232143 Cikhardt Jakub TAP8706 C H21L 12:36:00
2092438 Znamenáčková Helena TAP8153 C D21L 12:37:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C H12 12:43:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C H35 12:44:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C D10L 12:46:00
9201323 Pop Jonáš TAP0600 C H12 12:51:00
7779755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R D21L 12:52:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C D45 12:52:00
887637 Černý Martin TAP8902 C H21L 12:54:00
8660593 Tihonová Hana TAP9052 C D21L 12:58:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C D45 12:58:00
7207779 Šťastný Petr TAP0106 C H18 13:03:00
232200 Kopečný Mojmír TAP6402 C H45 13:09:00
307344 Paulíny Monika TAP8151 C D35 13:14:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B D16 13:14:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C D21K 13:15:00
886822 Benc Jiří TAP8002 C H35 13:17:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 C H45 13:18:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B D16 13:22:00
7009151 Sládková Helena TAP9151 C D21K 13:29:00
2800294 Halamová Anna TAP7350 C D45 13:37:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 C D55 13:41:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C H21K 13:43:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C H55 13:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51398 Sládková Eva TEH5751 C D45 12:01:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4641781 Mička Timotej TJP1003 C HDR 11:00:00
2800365 Mička Aleš TJP7300 C T5 11:00:00
53504 Krausová Barbora TJP9150 C D21L 11:37:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C D35 11:56:00
53512 Krausová Martina TJP9350 C D21L 12:04:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C H65 12:31:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C D65 12:34:00
428292 Šubrt Václav TJP4201 C H75 13:16:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C H55 13:27:00
2092395 Veselý Radko TJP4200 C H75 13:31:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C D55 13:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426333 Rydlová Jana VIC7752 C D35 13:02:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53572 Semík Jan VSP6507 C T5 11:00:00
2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C T5 11:00:00
52281 Píchal Jan VSP5202 C H21L 11:15:00
7003010 Meier David VSP0606 B H12 11:33:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C D10 11:35:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C H35 11:44:00
9782 Horová Magda VSP5450 C D21L 11:46:00
2102777 Baldrian Tomáš VSP0405 B H14 11:55:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C H10 11:55:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C D21L 11:58:00
2070890 Bártíková Irena VSP7461 C D35 11:59:00
2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C H10 11:59:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C H10 12:03:00
52283 Gajda Petr VSP0903 C H10 12:09:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B H14 12:13:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C H10 12:17:00
51730 Gajdová Michaela VSP0752 C D12 12:26:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 B D12 12:34:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C D10L 12:38:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C H65 12:46:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C D12 12:52:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C H55 13:03:00
232190 Soukupová Michaela VSP5850 C D55 13:17:00
1418767 Samek Jakub VSP8800 C H21L 13:21:00
53013 Němečková Hana VSP9051 C D21K 13:23:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C H55 13:45:00
7202884 Berounská Adéla VSP0352 B D16 13:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C H55 13:21:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C HDR 11:00:00
446370 Brachtlová Josefína ZVO1251 C HDR 11:00:00
2125341 Švejdová Eliška ZVO0454 C T5 11:00:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C T5 11:00:00
2102863 Geleta Marek ZVO7401 C T5 11:00:00
2106879 Geleta Šimon ZVO0602 C H12 11:23:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C H14 11:25:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B D14 11:30:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C H35 11:35:00
2116192 Gabriel Štěpán ZVO0803 H10L 11:38:00
53535 Švejda Jáchym ZVO0902 C H10L 11:44:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C D10 11:49:00
2125370 Švejdová Karolína ZVO0752 C D12 11:54:00
446330 Brachtl Šimon ZVO0401 H14 12:11:00
301533 Jelínek Tomáš ZVO0502 C H14 12:15:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B D14 12:26:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C H45 12:27:00
2019225 Hovorka Jan ZVO0604 H12 12:33:00
2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C D18 12:33:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B H12 12:37:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B D18 12:37:00
2092363 Hovorková Alžběta ZVO0354 C D16 12:58:00
887903 Brachtl Adam ZVO0102 C H18 12:59:00
2083376 Kramlová Kateřina ZVO0353 C D16 13:02:00
515007 Hájek Tomáš ZVO6401 C H45 13:03:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B D16 13:06:00
2115714 Hánělová Lucie ZVO0952 C D10L 13:12:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C D45 13:16:00
9200991 Hánělová Katarina ZVO7351 C D35 13:17:00
2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C H45 13:33:00
887907 Brachtl Daniel ZVO6902 C H45 13:45:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C H45 13:51:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
51393 Kubelková Marie HDR 11:00
0 Pelnář Jan HDR 11:00