Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Chotěboř - areál firmy Alka holding s.r.o.
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Alka 10 1:10 000
Ředitel závodu:
Šťastný Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Voborníková Alena - R3
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
JURY:
Polednová Hana, Beneš Jan, Culka Josef
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 1.80 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Eva Vítková CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:43:00 Marie Nováková Anna CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:46:00 Terezie Nešporová TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:49:00 Zuzana Pejchalová SJI0850 2126393 C OK Jihlava
10:52:00 Nelka Honzáková JHB0851 4686 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:55:00 Eva Dvořáčková OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:58:00 Julie Novotná SJI0951 2096133 C OK Jihlava
11:01:00 Adéla Snížková DKP0850 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Ester Kamenická Tereza OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:07:00 Marie Beranová SJH0951 2087674 C SJH Jindřichův Hradec
11:10:00 Eliška Charouzová CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
11:13:00 Eliška Krátká SJI0851 2125342 C OK Jihlava
11:16:00 Vakant 376 0
11:19:00 Vakant 377 0

D10N 1.30 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Karolína Málková 8FX1050 2124764 TJ Kobylisy
10:07:00 Anna Pilná OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Radka Komárková SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:13:00 Nela Szablaturová SJI0952 2129233 C OK Jihlava
10:16:00 Kristýna Kubešová RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:19:00 Karolína Smetanová OSNXXXX 52138 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:22:00 Nicol Novotná SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:25:00 Žofie Snížková DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Vakant 417 0
10:31:00 Vakant 418 0

D12 2.30 km, 85 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Barbora Puchernová SCP0650 0 C OK Sparta Praha
10:06:00 Alice Gregorová CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
10:09:00 Vendula Zoulíková CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast
10:12:00 Anna Doleželová PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:15:00 Markéta Horáková CHT0653 2115720 C OOB SK Chrast
10:18:00 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
10:21:00 Kateřina Drobná CHT0654 2120993 C OOB SK Chrast
10:24:00 Michaela Benešová SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Markéta Smetanová OSNYYYY 232029 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Aneta Pleskačová CTB0651 2121754 C SK OB Chotěboř
10:33:00 Anna Kopencová SJH0752 2088158 C SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Justýna Halamková CHT0651 2115707 C OOB SK Chrast
10:39:00 Jolana Janíčková OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:42:00 Barbora Doležalová CHT0655 232888 C OOB SK Chrast
10:45:00 Veronika Pejchalová SJI0652 2126392 C OK Jihlava
10:48:00 Eva Boučková CHT0751 2115701 C OOB SK Chrast
10:51:00 Eliška Baďurová PZR0752 2121893 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:54:00 Julie Gregorová RUZ0750 2125340 C TJ Růžená
10:57:00 Lucie Dvořáková BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
11:00:00 Eva Slavíková CHT0652 2124751 C OOB SK Chrast
11:03:00 Zbyňka Komárková SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
11:06:00 Vendula Doleželová STA0751 2116487 C OK Střelka
11:09:00 Hana Vítková SJI0750 336770 C OK Jihlava
11:12:00 Barbora Paulová CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
11:15:00 Markéta Škapová CHT0752 2115708 C OOB SK Chrast
11:18:00 Kateřina Běloušková CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
11:21:00 Jana Dvořáčková OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 Vakant 378 0
11:27:00 Vakant 379 0

D14 2.80 km, 95 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Ema Marečková OSN0450 8656602 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:44:00 Pavlína Paulová CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
10:47:00 Klára Pilná OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Michaela Srbová SJI0551 2059732 B OK Jihlava
10:53:00 Jindra Komárková SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Aneta Zbínová CTB0451 2121778 C SK OB Chotěboř
10:59:00 Jitka Novotná SJH0454 2079504 A SJH Jindřichův Hradec
11:02:00 Eliška Jindřichová SJI0553 2085599 B OK Jihlava
11:05:00 Lenka Honzáková JHB0551 49805 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:08:00 Veronika Blažková SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
11:11:00 Kateřina Petrášová BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
11:14:00 Vakant 382 0
11:17:00 Vakant 383 0

D16 3.50 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Adéla Pittnerová RUZ0250 129 C TJ Růžená
11:25:00 Terezie Starková CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:28:00 Klára Dočkalová SJI0250 1396852 B OK Jihlava
11:31:00 Marie Nešporová TTR0351 52239 C OOB Třebíč
11:34:00 Taťána Slámová OSN0250 7207775 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:37:00 Klára Sobotková PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:40:00 Veronika Novotná OSN0353 2050497 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:43:00 Adéla Jelínková RUZ0251 232331 C TJ Růžená
11:46:00 Vakant 384 0
11:49:00 Vakant 385 0

D18 4.80 km, 115 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Eliška Drábková TTR0151 682672 C OOB Třebíč
10:44:00 Nelly Polanská PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Eva Foltýnová SJI0051 7205966 A OK Jihlava
10:50:00 Tereza Kinštová SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
10:53:00 Anna Vacková CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
10:56:00 Kateřina Blažková SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
10:59:00 Vakant 390 0
11:02:00 Vakant 391 0

D21C 6.30 km, 155 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Lenka Korecká CHT8053 51924 C OOB SK Chrast
10:05:00 Hana Polednová RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
11:13:00 Jana Binková CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
11:16:00 Anna Vacková SJI9854 336765 C OK Jihlava
11:19:00 Hana Culková JHB8951 7300467 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:22:00 Klára Dvořáková CHT9852 7207865 C OOB SK Chrast
11:25:00 Eva Pejšková JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:28:00 Vakant 401 0
11:31:00 Iveta Nesrovnalová JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:34:00 Kateřina Matrasová CHT8353 1007554 C OOB SK Chrast
11:37:00 Veronika Parkanová SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
11:40:00 Vakant 400 0
11:43:00 Hana Bulvová CHT6655 8700 C OOB SK Chrast
11:46:00 Petra Snížková DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Veronika Puchernová SCP7455 51843 C OK Sparta Praha
11:52:00 Emma Bednaříková ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno

D21D 4.40 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Kristýna Martincová CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
10:07:00 Lenka Korberová JHB8452 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:10:00 Lenka Sobotková TTR8151 52159 C OOB Třebíč
10:13:00 Stanislava Kratochvílová CHT8751 4537 C OOB SK Chrast
10:16:00 Tereza Štaubertová ZBM9759 0 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 Petra Novotná SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:22:00 Daniela Bednaříková VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Kristýna Petráčková SJI9851 336763 B OK Jihlava
10:28:00 Petra Vacková CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
10:31:00 Anna Formánková RIC9950 2060261 C OB Říčany
10:34:00 Anna Pangrácová 4EX9450 2103250 SKIVELO Olomouc
10:37:00 Kristýna Hrušková ZBM9156 416101 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Lenka Hornová 4EX9150 2092370 SKIVELO Olomouc
10:43:00 Petra Pejchalová SJI7950 2126399 C OK Jihlava
10:46:00 Marie Pangrácová 4EX9050 2104589 SKIVELO Olomouc
10:49:00 Tereza Fenclová LPU9752 9648 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Vakant 409 0
10:55:00 Vakant 410 0

D35 5.90 km, 125 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Lada Slavíčková JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:10:00 Zuzana Brychtová JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:16:00 Kateřina Marečková OSN7550 0 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Jana Kroniková SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Daniela Nechanická OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Pavlína Cíchová TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:15:00 Dominka Kinštová SJH8051 330592 C SJH Jindřichův Hradec
11:18:00 Šárka Málková 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy
11:24:00 Markéta Blažková SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
11:30:00 Iveta Zoulíková CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
11:33:00 Lenka Jindřichová SJI7550 2111801 C OK Jihlava
11:36:00 Jana Honzáková JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:39:00 Jana Dvořáčková OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Lenka Vítková SJI7852 2081356 C OK Jihlava
11:45:00 Eva Hrabalová BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
11:48:00 Eva Kubešová RUZ8151 51923 C TJ Růžená
11:51:00 Lenka Kamenická OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:57:00 Vakant 404 0
12:00:00 Vakant 405 0

D45 4.40 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Jitka Drábková TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
11:01:00 Zuzana Čechová BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:04:00 Lenka Foltýnová SJI6751 2080979 C OK Jihlava
11:07:00 Marie Nešporová TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:10:00 Iva Benešová SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:13:00 Bohuslava Poláčková PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:16:00 Vladislava Fencíková JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:19:00 Jitka Janíčková OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:22:00 Renata Suková PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:00 Dana Wurzelová OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Jana Tichá SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
11:31:00 Alena Nechutová PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 Markéta Rachůnková SJI7150 2102817 C OK Jihlava
11:37:00 Lenka Pittnerová RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
11:40:00 Věra Málková 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
11:43:00 Vakant 411 0
11:46:00 Vakant 412 0

D55 4.10 km, 90 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Jana Jelínková RUZ5552 51922 C TJ Růžená
10:28:00 Hana Slámová TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Alena Jansová CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
10:34:00 Iva Janská LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:37:00 Alena Rosecká PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 Jitka Klusáčková TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:43:00 Vakant 415 0
10:46:00 Vakant 416 0

D65 2.40 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Věra Podhorská SJI5252 232900 C OK Jihlava
10:09:00 Libuše Orálková TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:12:00 Vakant 408 0

H10N 1.30 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Jakub Míchal SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
10:37:00 František Hrabal BFM1001 428283 C SKOB Frýdek - Místek
10:40:00 Antonín Šťastný CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:43:00 David Fraj RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:46:00 Tobiáš Novák CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
10:49:00 Vojtěch Blažek SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 Jan Škapa CHT0901 2111820 C OOB SK Chrast
10:55:00 Dominik Šidlák JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:58:00 Vojtěch Kopecký CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
11:01:00 Marek Pucherna SCP0900 0 C OK Sparta Praha
11:04:00 Šimon Kopenec SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Tomáš Kučera TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
11:10:00 Vakant 419 0
11:13:00 Vakant 420 0

H10 1.80 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Eduard Šimon PZR0800 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:04:00 Tomáš Parkan SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
10:07:00 Antonín Hofhanzl RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
10:10:00 Matyáš Libra PZR0900 220398 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Petr Černý SJI0905 2129213 C OK Jihlava
10:16:00 Vojtěch Vinopal PZR0901 127 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:19:00 Šimon Prášil TTR0901 232322 C OOB Třebíč
10:22:00 Antonín Beran SJH1101 2067961 C SJH Jindřichův Hradec
10:25:00 Mikuláš Klusáček CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
10:28:00 Vojtěch Vítek CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:31:00 Matouš Dočkal SJI0900 2113416 C OK Jihlava
10:34:00 Vakant 374 0
10:37:00 Vakant 375 0

H12 2.80 km, 95 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Cyril Blažek SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:05:00 Matyáš Novák CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:08:00 Stanislav Rachůnek SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:11:00 Matěj Dejnožka CHT0701 2115711 C OOB SK Chrast
10:14:00 Jiří Kocourek CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
10:17:00 Vít Hendrych SJI0601 2080831 B OK Jihlava
10:20:00 Jakub Knap PZR0701 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 Jakub Prášil SJI0702 2127589 C OK Jihlava
10:26:00 Petr Smetana 358 1010777 SK Orientační sporty Nové Město na Morav
10:29:00 Vladimír Srb SJI0701 2059733 B OK Jihlava
10:32:00 Patrik Cichra TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
10:35:00 Vakant 380 0
10:38:00 Vakant 381 0

H14 3.50 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Tomáš Beneš SJI0501 2113482 C OK Jihlava
10:04:00 Václav Cícha TTR0401 2092373 C OOB Třebíč
10:07:00 Matěj Vítek SJI0500 2061841 B OK Jihlava
10:10:00 Petr Pařízek PZR0504 8706 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Filip Jelínek RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
10:16:00 Petr Splítek PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:19:00 Tomáš Dvořáček OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:22:00 Jakub Dvořák BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
10:25:00 Jakub Novotný SJI0504 2080939 C OK Jihlava
10:28:00 Tomáš Prášil TTR0501 51771 B OOB Třebíč
10:31:00 František Vacek CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
10:34:00 Jáchym Gregor RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
10:37:00 Tomáš Vaněček SJH0404 2096253 C SJH Jindřichův Hradec
10:40:00 Dominik Máca SJI0503 2095966 C OK Jihlava
10:43:00 Karel Dundáček SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 František Pucherna SCP0401 7410123 C OK Sparta Praha
10:49:00 Michal Hybeš CHT0401 336711 C OOB SK Chrast
10:52:00 Vojtěch Orany SJI0401 2126366 B OK Jihlava
10:55:00 Matěj Šíma CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
10:58:00 Vojtěch Venhauer SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:01:00 Jiří Nešpor TTR0502 52248 B OOB Třebíč
11:04:00 Michal Nouza SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Vilém Bednařík VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Filip Perka CTB0503 2118467 C SK OB Chotěboř
11:13:00 Šimon Martinkovič BBM0503 2112721 C BETA URSUS Orienteering
11:16:00 Vakant 386 0
11:19:00 Vakant 387 0

H16 4.80 km, 115 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Jan Kopecký PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:05:00 Adam Stoklas TTR0202 0 OOB Třebíč
10:08:00 Kryštof Jelínek RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
10:11:00 Lukáš Chrást OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Tomáš Novotný TTR0305 2115144 C OOB Třebíč
10:17:00 Jakub Dvořáček OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 Miroslav Sitař PZR0205 232348 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 Bohuslav Palát TTR0201 4538 B OOB Třebíč
10:26:00 Matěj Venhoda SJI0301 2126352 B OK Jihlava
10:29:00 Vojtěch Novotný TTR0203 2115149 C OOB Třebíč
10:32:00 Juraj Tkáč SJI0200 2080961 B OK Jihlava
10:35:00 Vakant 388 0
10:38:00 Vakant 389 0

H18 6.20 km, 195 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Jiří Brychta JHB0002 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:06:00 Jan Pařízek PZR0011 8699 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:09:00 Vojtěch Drábek TTR0103 2092400 C OOB Třebíč
10:12:00 Jan Nechanický OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:15:00 Matěj Cícha TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:18:00 Petr Čech SJI0001 8656540 A OK Jihlava
10:21:00 Jan Nešpor TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:24:00 Tomáš Poláček PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:27:00 Vakant 392 0
10:30:00 Vakant 393 0

H21C 11.00 km, 230 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Miloš Dvořák BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
10:06:00 Josef Culka JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:09:00 Jiří Dvořáček OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Martin Chaloupka CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
10:15:00 Petr Novohradský PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:18:00 Martin Baier TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:21:00 Tomáš Foltýn SJI9801 219260 B OK Jihlava
10:24:00 Tomáš Matras CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:27:00 Osvald Kozák TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Jan Kopáček CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
10:33:00 Martin Málek 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy
10:36:00 Milan Klvaňa CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
10:39:00 Zdeněk Blažek SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Vojtěch Vacek SJI9602 7200366 C OK Jihlava
10:45:00 Arnošt Komárek SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:48:00 Marek Prášil SJI7313 500580 R OK Jihlava
10:51:00 David Hybeš CHT9903 53168 C OOB SK Chrast
10:54:00 Jaroslav Vítek SJI7201 2061827 C OK Jihlava
10:57:00 Vakant 396 0
11:00:00 Vladimír Srb SJI7801 2059730 C OK Jihlava
11:03:00 Jeroným Kamenický OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Jan Čech SJI9601 7003044 C OK Jihlava
11:09:00 Miroslav Korecký CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
11:12:00 Matěj Kafka SJI9903 7200364 B OK Jihlava
11:15:00 Petr Martinec CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
11:18:00 Vakant 397 0

H21D 6.20 km, 195 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Fernanado Agudo 4EX6900 2112748 SKIVELO Olomouc
10:36:00 Tomáš Podivínský SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
10:39:00 Jiří Jirous TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Kamil Klíma 4EX8200 2112776 SKIVELO Olomouc
10:45:00 Petr Černý SJI8100 2127647 OK Jihlava
10:48:00 Tomáš Nevrkla RUZ7600 2133899 C TJ Růžená
10:51:00 Michal Pobuda SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
10:54:00 Aleš Bednařík VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Jiří Fencl LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Václav Splítek PZR7700 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:03:00 Petr Fojtů 6YC8701 0 Neregistrovaní
11:06:00 Václav Sitař PZR9202 2121887 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:09:00 Michal Stanovský 4EX9402 2083419 SKIVELO Olomouc
11:12:00 Tomáš Vinopal PZR7905 52970 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:15:00 Josef Procházka 4EX7200 2083412 SKIVELO Olomouc
11:18:00 Jonáš Fencl LPU9902 8656603 A OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Josef Šutera NNN7901 0 Neregistrovaní
11:24:00 Josef Kůra 86Z8700 232254 Šnek Brno
11:27:00 Marek Bednařík 4EX8300 2104586 SKIVELO Olomouc
11:30:00 Tomáš Honzák JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:33:00 Pavel Pastrnek 4EX7600 2103254 SKIVELO Olomouc
11:36:00 Vakant 394 0
11:39:00 Vakant 395 0

H35 8.60 km, 205 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Miroslav Slovák SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 Jiří Míchal SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
10:09:00 Tomáš Orany SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:12:00 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:15:00 Radek Cícha TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:18:00 Jan Snížek DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Pavel Vítek CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
10:24:00 Pavel Izdný SJI7613 8709 C OK Jihlava
10:27:00 Petr Blažek SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Petr Máca SJI7500 2127602 OK Jihlava
10:33:00 Roman Vaněček SJH7701 2096219 C SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Jaroslav Choutka BZR8000 53664 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:39:00 Pavel Šíma PZR7838 8659383 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:42:00 Václav Slavíček JHB7703 2103798 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:45:00 Aleš Prášil SJI7415 52152 C OK Jihlava
10:48:00 Petr Gregor RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:51:00 Jakub Novotný SJI7700 2080936 C OK Jihlava
10:54:00 Robert Leksa CHT8002 301340 C OOB SK Chrast
10:57:00 Michal Prošek SJI7823 888644 C OK Jihlava
11:00:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:03:00 Tomáš Doležel STA7701 5296 C OK Střelka
11:06:00 Vakant 406 0
11:09:00 Vakant 407 0

H45 6.30 km, 155 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Petr Mareček OSN6900 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:04:00 Bořivoj Skryja PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:07:00 Petr Drábek TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:10:00 Milan Nechuta PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Milan Dundáček SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
10:16:00 František Vacek CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
10:19:00 Jan Beneš SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
10:22:00 Petr Komín RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
10:25:00 Petr Patočka BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
10:28:00 Marek Suk PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:31:00 Vladimír Blažek 5XC6900 682636 SK Nepoměřice
10:34:00 Pavel Nechanický OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:37:00 Aleš Petráček SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:40:00 Stanislav Rachůnek SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:43:00 Petr Kaňák SJI6115 7003047 C OK Jihlava
10:46:00 Marek Kovačič OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:00 Martin Tichý SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 Petr Šebesta CHT7102 232868 C OOB SK Chrast
10:55:00 Jiří Parkan SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Petr Sobotka PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:01:00 Martin Málek 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:04:00 Pavel Ptáček BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
11:07:00 Vakant 398 0
11:10:00 Vakant 399 0

H55 5.90 km, 125 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Zdeněk Černík OSN6025 8621390 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:06:00 Sepp Hones 26A5400 8116117 HSV Ried
10:09:00 Břetislav Wurzel OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Jan Nešpor TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:15:00 Jaromír Pospíšil PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:18:00 Zdeněk Rajnošek BZR6301 52963 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:21:00 Vladislav Hrstka JHB5702 52357 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:24:00 Jiří Paulíček SJI4911 52173 C OK Jihlava
10:27:00 Zdeněk Kubálek RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:30:00 Milan Zlesák CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
10:33:00 Martin Klusáček TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:36:00 Jaroslav Matras CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
10:39:00 Petr Bořil SJI6207 6607 C OK Jihlava
10:42:00 Josef Vítek CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
10:45:00 Václav Kafka SJI6001 301295 C OK Jihlava
10:48:00 Jaroslav Štefec CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
10:51:00 Zdeněk Kopecký SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:54:00 Jiří Koudelný TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:57:00 Jaroslav Hořínek VSP5000 51643 C USK Praha
11:00:00 Vakant 402 0
11:03:00 Vakant 403 0

H65 4.10 km, 90 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Ivan Gřunděl SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:07:00 Dušan Sláma TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Oldřich Vodrážka CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
10:13:00 Václav Kodys RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:16:00 František Starka CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
10:19:00 Vakant 413 0
10:22:00 Vakant 414 0

HDR 1.40 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Prokop Dočkal SJI1201 2113497 C OK Jihlava
01:00:00 Václav Hübner CTB1102 2118463 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Magdalena Gregorová CTB1151 51663 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Marek Gregor CTB0901 887165 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Eduard Martinec CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
01:00:00 Otakar Martinec CHT1502 0 C OOB SK Chrast
01:00:00 Jitka Martinkovičová BBM7650 2120995 BETA URSUS Orienteering
01:00:00 Marika Martinkovičová BBM0752 0 C BETA URSUS Orienteering
01:00:00 Filip Prošek SJI1401 51774 C OK Jihlava
01:00:00 Julie Slavíčková JHB1051 2106742 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Ema Slavíčková JHB0852 2106738 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Markéta Šímová PZR1350 8708 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Václav Hrabal BFM1202 49496 SKOB Frýdek - Místek
01:00:00 Matěj Běloušek CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Eva Korecká CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast
01:00:00 Radan Korecký CHT1401 515504 C OOB SK Chrast
01:00:00 Michal Fikar CTB1200 2082924 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Ondřej Sobotka TTR1401 52252 C OOB Třebíč
01:00:00 Karolína Sobotková TTR1152 52244 C OOB Třebíč
01:00:00 Vilém Šťastný CTB1301 0 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Jolana Doleželová STA1151 2116494 C OK Střelka
01:00:00 Dorota Klusáčková CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Adéla Nevrklová RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
01:00:00 Helena Polednová RUZ1250 51780 C TJ Růžená
01:00:00 Natálie Šidláková JHB9991 7210807 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Markéta Krejsová CHT1351 52175 C OOB SK Chrast
01:00:00 Magdalena Fikarová 357 232861 SK OB Chotěboř
01:00:00 Lucie Brychtová JHBXXXX 0 TJ Jiskra Havlíčkův Brod

P 2.10 km, 60 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Petra Kaňáková SJI8751 301207 C OK Jihlava
01:00:00 Ivona Kovačičová OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
01:00:00 Kateřina Pařízková PZR7951 53149 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Miloš Pařízek PZR7701 2121884 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Irena Petrášová BBM6851 2124757 BETA URSUS Orienteering
01:00:00 Jiří Kubík 4EX7000 330675 SKIVELO Olomouc
01:00:00 Hana Konečná BBM6350 2124753 BETA URSUS Orienteering
01:00:00 Robert Paulů 8RC7300 0 BZP
01:00:00 Jiří Škapa CHT8003 2115709 C OOB SK Chrast
01:00:00 Martin Beneš SJI6900 2115741 C OK Jihlava
01:00:00 Oldřich Fraj RUZ7502 232335 C TJ Růžená
01:00:00 Jitka Dvořáková 4EX9151 0 SKIVELO Olomouc
01:00:00 Pavel Vratil NNNXXXX 0 Neregistrovaní