Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Chotěboř - areál firmy Alka holding s.r.o.
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Alka 10 1:10 000
Ředitel závodu:
Šťastný Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Voborníková Alena - R3
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
JURY:
Polednová Hana, Beneš Jan, Culka Josef
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí. Nedošlo k žádnému vážnému zranění. Všichni odstartovaní se vrátili z lesa. Na místě nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
26A     4EX     5XC     6YC     86Z     8FX     8RC     NNN     ADA     BBM     BFM     BZR     CTB     DKP     CHT     JHB     LBM     LPU     OSN     PZR     RIC     RUZ     SCP     SHK     SJH     SJI     SKV     STA     TAP     TBM     TTR     TUR     VLI     VSP     ZBM     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116117 Sepp Hones 26A5400 H55 10:06:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
330675 Jiří Kubík 4EX7000 P 01:00:00
0 Jitka Dvořáková 4EX9151 P 01:00:00
2112748 Fernanado Agudo 4EX6900 H21D 10:33:00
2103250 Anna Pangrácová 4EX9450 D21D 10:34:00
2092370 Lenka Hornová 4EX9150 D21D 10:40:00
2112776 Kamil Klíma 4EX8200 H21D 10:42:00
2104589 Marie Pangrácová 4EX9050 D21D 10:46:00
2083419 Michal Stanovský 4EX9402 H21D 11:09:00
2083412 Josef Procházka 4EX7200 H21D 11:15:00
2104586 Marek Bednařík 4EX8300 H21D 11:27:00
2103254 Pavel Pastrnek 4EX7600 H21D 11:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682636 Vladimír Blažek 5XC6900 H45 10:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Petr Fojtů 6YC8701 H21D 11:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232254 Josef Kůra 86Z8700 H21D 11:24:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2124764 Karolína Málková 8FX1050 D10N 10:04:00
2112747 Martin Málek 8FX8900 H21C 10:33:00
1418753 Martin Málek 8FX6500 H45 11:01:00
2112761 Šárka Málková 8FX8350 D35 11:18:00
2118474 Věra Málková 8FX6550 D45 11:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Robert Paulů 8RC7300 P 01:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Pavel Vratil NNNXXXX P 01:00:00
0 Josef Šutera NNN7901 H21D 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232861 Magdalena Fikarová 357 HDR 01:00:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120995 Jitka Martinkovičová BBM7650 HDR 01:00:00
0 Marika Martinkovičová BBM0752 C HDR 01:00:00
2124757 Irena Petrášová BBM6851 P 01:00:00
2124753 Hana Konečná BBM6350 P 01:00:00
2088211 Miloš Dvořák BBM7300 C H21C 10:03:00
2085655 Jakub Dvořák BBM0502 C H14 10:22:00
553436 Petr Patočka BBM6300 C H45 10:25:00
1010777 Petr Smetana 358 H12 10:26:00
2088166 Lucie Dvořáková BBM0750 B D12 10:57:00
980377 Pavel Ptáček BBM6508 C H45 11:04:00
2112728 Kateřina Petrášová BBM0550 C D14 11:11:00
2112721 Šimon Martinkovič BBM0503 C H14 11:13:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49496 Václav Hrabal BFM1202 HDR 01:00:00
428283 František Hrabal BFM1001 C H10N 10:37:00
2087510 Eva Hrabalová BFM8051 C D35 11:45:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52963 Zdeněk Rajnošek BZR6301 C H55 10:18:00
53664 Jaroslav Choutka BZR8000 C H35 10:36:00
980334 Zuzana Čechová BZR6951 C D45 11:01:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118463 Václav Hübner CTB1102 C HDR 01:00:00
51663 Magdalena Gregorová CTB1151 C HDR 01:00:00
887165 Marek Gregor CTB0901 C HDR 01:00:00
2113412 Matěj Běloušek CTB1202 C HDR 01:00:00
2082924 Michal Fikar CTB1200 C HDR 01:00:00
0 Vilém Šťastný CTB1301 C HDR 01:00:00
2120639 Dorota Klusáčková CTB1152 C HDR 01:00:00
2081396 Matyáš Novák CTB0601 B H12 10:05:00
51139 Alice Gregorová CTB0751 C D12 10:06:00
2118475 Jiří Kocourek CTB0602 C H12 10:14:00
2111816 Mikuláš Klusáček CTB0902 C H10 10:25:00
2121754 Aneta Pleskačová CTB0651 C D12 10:30:00
51830 Antonín Šťastný CTB1101 C H10N 10:40:00
2081397 Marie Nováková Anna CTB0951 C D10 10:43:00
2119195 Pavlína Paulová CTB0551 C D14 10:44:00
2119198 Tobiáš Novák CTB1103 C H10N 10:46:00
2121778 Aneta Zbínová CTB0451 C D14 10:56:00
2118467 Filip Perka CTB0503 C H14 11:10:00
2121757 Barbora Paulová CTB0753 C D12 11:12:00
2082930 Kateřina Běloušková CTB0752 C D12 11:18:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103758 Jan Snížek DKP7600 C H35 10:18:00
2103703 Žofie Snížková DKP1151 C D10N 10:25:00
2095965 Adéla Snížková DKP0850 C D10 11:01:00
51845 Petra Snížková DKP7752 C D21C 11:46:00
(52)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102866 Eduard Martinec CHT1202 C HDR 01:00:00
0 Otakar Martinec CHT1502 C HDR 01:00:00
7207853 Eva Korecká CHT1054 C HDR 01:00:00
515504 Radan Korecký CHT1401 C HDR 01:00:00
52175 Markéta Krejsová CHT1351 C HDR 01:00:00
2115709 Jiří Škapa CHT8003 C P 01:00:00
51924 Lenka Korecká CHT8053 C D21C 10:02:00
63591 Kristýna Martincová CHT8551 C D21D 10:04:00
2120999 Vendula Zoulíková CHT0753 C D12 10:09:00
52323 Oldřich Vodrážka CHT4701 C H65 10:10:00
2115711 Matěj Dejnožka CHT0701 C H12 10:11:00
52333 Martin Chaloupka CHT7301 C H21C 10:12:00
4537 Stanislava Kratochvílová CHT8751 C D21D 10:13:00
2115720 Markéta Horáková CHT0653 C D12 10:15:00
4634 František Vacek CHT7001 C H45 10:16:00
51949 František Starka CHT4801 C H65 10:16:00
2120993 Kateřina Drobná CHT0654 C D12 10:21:00
51999 Pavel Vítek CHT7501 C H35 10:21:00
7210808 Tomáš Matras CHT8001 C H21C 10:24:00
4329 Petra Vacková CHT7852 C D21D 10:28:00
682374 Vojtěch Vítek CHT0801 C H10 10:28:00
51951 Milan Zlesák CHT5101 C H55 10:30:00
7201807 Jan Kopáček CHT8510 C H21C 10:30:00
51897 Alena Jansová CHT5852 C D55 10:31:00
2067939 František Vacek CHT0501 C H14 10:31:00
2115707 Justýna Halamková CHT0651 C D12 10:36:00
51953 Jaroslav Matras CHT5301 C H55 10:36:00
53145 Milan Klvaňa CHT7500 C H21C 10:36:00
682379 Eva Vítková CHT1053 C D10 10:40:00
232888 Barbora Doležalová CHT0655 C D12 10:42:00
51948 Josef Vítek CHT4802 C H55 10:42:00
2115701 Eva Boučková CHT0751 C D12 10:48:00
52327 Jaroslav Štefec CHT5801 C H55 10:48:00
336711 Michal Hybeš CHT0401 C H14 10:49:00
53168 David Hybeš CHT9903 C H21C 10:51:00
232868 Petr Šebesta CHT7102 C H45 10:52:00
2111820 Jan Škapa CHT0901 C H10N 10:52:00
51970 Anna Vacková CHT0051 C D18 10:53:00
301340 Robert Leksa CHT8002 C H35 10:54:00
2127613 Matěj Šíma CHT0502 C H14 10:55:00
2126238 Vojtěch Kopecký CHT1001 C H10N 10:58:00
2124751 Eva Slavíková CHT0652 C D12 11:00:00
301360 Miroslav Korecký CHT7901 C H21C 11:09:00
2124755 Eliška Charouzová CHT0851 C D10 11:10:00
52312 Jana Binková CHT8651 C D21C 11:13:00
52168 Petr Martinec CHT8502 C H21C 11:15:00
2115708 Markéta Škapová CHT0752 C D12 11:15:00
7207865 Klára Dvořáková CHT9852 C D21C 11:22:00
9102283 Terezie Starková CHT0251 B D16 11:25:00
7207872 Iveta Zoulíková CHT8052 C D35 11:30:00
1007554 Kateřina Matrasová CHT8353 C D21C 11:34:00
8700 Hana Bulvová CHT6655 C D21C 11:43:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2106742 Julie Slavíčková JHB1051 C HDR 01:00:00
2106738 Ema Slavíčková JHB0852 C HDR 01:00:00
7210807 Natálie Šidláková JHB9991 HDR 01:00:00
0 Lucie Brychtová JHBXXXX HDR 01:00:00
2103771 Jiří Brychta JHB0002 C H18 10:03:00
2106726 Lada Slavíčková JHB7951 C D35 10:04:00
7300171 Josef Culka JHB8607 C H21C 10:06:00
0 Lenka Korberová JHB8452 C D21D 10:07:00
2103783 Zuzana Brychtová JHB8053 C D35 10:10:00
52357 Vladislav Hrstka JHB5702 C H55 10:21:00
2103798 Václav Slavíček JHB7703 C H35 10:42:00
4686 Nelka Honzáková JHB0851 C D10 10:52:00
49825 Dominik Šidlák JHB0801 C H10N 10:55:00
49805 Lenka Honzáková JHB0551 C D14 11:05:00
7204508 Vladislava Fencíková JHB6553 C D45 11:16:00
7300467 Hana Culková JHB8951 C D21C 11:19:00
53614 Eva Pejšková JHB9953 C D21C 11:25:00
7201753 Tomáš Honzák JHB7702 C H21D 11:30:00
53615 Iveta Nesrovnalová JHB8952 C D21C 11:31:00
7207340 Jana Honzáková JHB7753 C D35 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219280 Iva Janská LBM5795 C D55 10:34:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9648 Tereza Fenclová LPU9752 C D21D 10:49:00
9653 Jiří Fencl LPU6301 C H21D 10:57:00
8656603 Jonáš Fencl LPU9902 A H21D 11:18:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51991 Ivona Kovačičová OSN6850 C P 01:00:00
7205032 Petr Mareček OSN6900 C H45 10:01:00
8621390 Zdeněk Černík OSN6025 C H55 10:03:00
436927 Anna Pilná OSN1151 C D10N 10:07:00
8006005 Břetislav Wurzel OSN6005 C H55 10:09:00
52250 Jiří Dvořáček OSN7502 C H21C 10:09:00
52000 Lukáš Chrást OSN0301 C H16 10:11:00
8000321 Jan Nechanický OSN0200 A H18 10:12:00
0 Kateřina Marečková OSN7550 C D35 10:16:00
53173 Jakub Dvořáček OSN0303 C H16 10:17:00
52138 Karolína Smetanová OSNXXXX D10N 10:19:00
2011898 Tomáš Dvořáček OSN0505 C H14 10:19:00
232029 Markéta Smetanová OSNYYYY D12 10:27:00
7205006 Pavel Nechanický OSN7209 C H45 10:34:00
53602 Jolana Janíčková OSN0777 C D12 10:39:00
8656602 Ema Marečková OSN0450 B D14 10:41:00
53428 Marek Kovačič OSN6600 C H45 10:46:00
436958 Klára Pilná OSN0452 B D14 10:47:00
53177 Eva Dvořáčková OSN1050 C D10 10:55:00
8651708 Jeroným Kamenický OSN9549 C H21C 11:03:00
7208071 Ester Kamenická Tereza OSN0888 C D10 11:04:00
8656600 Daniela Nechanická OSN7557 C D35 11:09:00
53603 Jitka Janíčková OSN7356 C D45 11:19:00
53158 Jana Dvořáčková OSN0757 C D12 11:21:00
8006654 Dana Wurzelová OSN6654 C D45 11:25:00
7207775 Taťána Slámová OSN0250 B D16 11:34:00
52230 Jana Dvořáčková OSN7850 C D35 11:39:00
2050497 Veronika Novotná OSN0353 C D16 11:40:00
9690219 Lenka Kamenická OSN6955 C D35 11:51:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8708 Markéta Šímová PZR1350 C HDR 01:00:00
53149 Kateřina Pařízková PZR7951 C P 01:00:00
2121884 Miloš Pařízek PZR7701 C P 01:00:00
126 Eduard Šimon PZR0800 C H10 10:01:00
2087700 Jan Kopecký PZR0202 B H16 10:02:00
232492 Bořivoj Skryja PZR6106 C H45 10:04:00
8699 Jan Pařízek PZR0011 C H18 10:06:00
49811 Milan Nechuta PZR7007 C H45 10:10:00
220398 Matyáš Libra PZR0900 C H10 10:10:00
8706 Petr Pařízek PZR0504 C H14 10:10:00
220400 Anna Doleželová PZR0651 B D12 10:12:00
51994 Jaromír Pospíšil PZR4417 C H55 10:15:00
53700 Petr Novohradský PZR8903 C H21C 10:15:00
127 Vojtěch Vinopal PZR0901 C H10 10:16:00
7209358 Petr Splítek PZR0401 C H14 10:16:00
2121882 Jakub Knap PZR0701 C H12 10:20:00
232348 Miroslav Sitař PZR0205 C H16 10:20:00
2052352 Tomáš Poláček PZR0102 B H18 10:24:00
410394 Marek Suk PZR6701 C H45 10:28:00
7205030 Alena Rosecká PZR5654 C D55 10:37:00
8659383 Pavel Šíma PZR7838 C H35 10:39:00
2088199 Nelly Polanská PZR0152 B D18 10:44:00
2121893 Eliška Baďurová PZR0752 C D12 10:51:00
53709 Petr Sobotka PZR7008 C H45 10:58:00
52608 Václav Splítek PZR7700 C H21D 11:00:00
2121887 Václav Sitař PZR9202 C H21D 11:06:00
52970 Tomáš Vinopal PZR7905 C H21D 11:12:00
2052393 Bohuslava Poláčková PZR7070 C D45 11:13:00
410374 Renata Suková PZR7352 C D45 11:22:00
2075659 Alena Nechutová PZR6969 C D45 11:31:00
1400419 Klára Sobotková PZR0351 B D16 11:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060261 Anna Formánková RIC9950 C D21D 10:31:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2133912 Adéla Nevrklová RUZ1252 C HDR 01:00:00
51780 Helena Polednová RUZ1250 C HDR 01:00:00
232335 Oldřich Fraj RUZ7502 C P 01:00:00
7208083 Hana Polednová RUZ8051 C D21C 10:05:00
2801030 Antonín Hofhanzl RUZ0902 C H10 10:07:00
2099490 Kryštof Jelínek RUZ0301 B H16 10:08:00
2800340 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 C H35 10:12:00
51920 Václav Kodys RUZ5105 C H65 10:13:00
2113360 Filip Jelínek RUZ0500 B H14 10:13:00
361944 Kristýna Kubešová RUZ1050 C D10N 10:16:00
2801042 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 B D12 10:18:00
2800299 Petr Komín RUZ7200 C H45 10:22:00
51922 Jana Jelínková RUZ5552 C D55 10:25:00
897365 Zdeněk Kubálek RUZ5306 C H55 10:27:00
2087716 Jáchym Gregor RUZ0400 B H14 10:34:00
49887 David Fraj RUZ0900 C H10N 10:43:00
2133899 Tomáš Nevrkla RUZ7600 C H21D 10:48:00
2088726 Petr Gregor RUZ7500 C H35 10:48:00
2125340 Julie Gregorová RUZ0750 C D12 10:54:00
129 Adéla Pittnerová RUZ0250 C D16 11:22:00
2017679 Lenka Pittnerová RUZ7150 C D45 11:37:00
232331 Adéla Jelínková RUZ0251 C D16 11:43:00
51923 Eva Kubešová RUZ8151 C D35 11:48:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Barbora Puchernová SCP0650 C D12 10:03:00
51557 Tomáš Podivínský SCP7201 C H21D 10:36:00
7410123 František Pucherna SCP0401 C H14 10:46:00
0 Marek Pucherna SCP0900 C H10N 11:01:00
51843 Veronika Puchernová SCP7455 C D21C 11:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101117 Miroslav Slovák SHK7704 C H35 10:03:00
2049540 Jana Kroniková SHK7350 C D35 11:06:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2096216 Cyril Blažek SJH0701 C H12 10:02:00
9200531 Ivan Gřunděl SJH4201 C H65 10:04:00
331244 Tomáš Parkan SJH0803 C H10 10:04:00
2096231 Jiří Míchal SJH7802 C H35 10:06:00
2025364 Radka Komárková SJH1151 C D10N 10:10:00
336790 Milan Dundáček SJH6902 C H45 10:13:00
8651725 Jan Beneš SJH7001 C H45 10:19:00
2067961 Antonín Beran SJH1101 C H10 10:22:00
553451 Michaela Benešová SJH0651 B D12 10:24:00
2051486 Petr Blažek SJH7402 C H35 10:27:00
2088158 Anna Kopencová SJH0752 C D12 10:33:00
2096219 Roman Vaněček SJH7701 C H35 10:33:00
2079509 Jakub Míchal SJH1001 C H10N 10:34:00
2096253 Tomáš Vaněček SJH0404 C H14 10:37:00
2113365 Zdeněk Blažek SJH7601 C H21C 10:39:00
420435 Karel Dundáček SJH0401 B H14 10:43:00
8662283 Arnošt Komárek SJH7702 C H21C 10:45:00
51929 Martin Tichý SJH6401 C H45 10:49:00
2096212 Vojtěch Blažek SJH1003 C H10N 10:49:00
2800337 Tereza Kinštová SJH0251 A D18 10:50:00
442870 Michal Pobuda SJH7403 C H21D 10:51:00
426377 Jindra Komárková SJH0453 C D14 10:53:00
51140 Jiří Parkan SJH6801 C H45 10:55:00
8636796 Kateřina Blažková SJH0252 A D18 10:56:00
2079504 Jitka Novotná SJH0454 A D14 10:59:00
232404 Zbyňka Komárková SJH0751 C D12 11:03:00
2088209 Šimon Kopenec SJH1002 C H10N 11:04:00
2113419 Michal Nouza SJH0505 B H14 11:04:00
2087674 Marie Beranová SJH0951 C D10 11:07:00
7210128 Veronika Blažková SJH0551 B D14 11:08:00
9101672 Iva Benešová SJH7051 C D45 11:10:00
330592 Dominka Kinštová SJH8051 C D35 11:15:00
2067998 Markéta Blažková SJH7550 C D35 11:24:00
51925 Jana Tichá SJH6451 C D45 11:28:00
7770033 Veronika Parkanová SJH9751 C D21C 11:37:00
(60)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113497 Prokop Dočkal SJI1201 C HDR 01:00:00
51774 Filip Prošek SJI1401 C HDR 01:00:00
301207 Petra Kaňáková SJI8751 C P 01:00:00
2115741 Martin Beneš SJI6900 C P 01:00:00
2113482 Tomáš Beneš SJI0501 C H14 10:01:00
232900 Věra Podhorská SJI5252 C D65 10:06:00
2061841 Matěj Vítek SJI0500 B H14 10:07:00
446402 Stanislav Rachůnek SJI0602 C H12 10:08:00
889294 Tomáš Orany SJI7311 C H35 10:09:00
2129233 Nela Szablaturová SJI0952 C D10N 10:13:00
2129213 Petr Černý SJI0905 C H10 10:13:00
2080831 Vít Hendrych SJI0601 B H12 10:17:00
8656540 Petr Čech SJI0001 A H18 10:18:00
8703 Petra Novotná SJI8350 C D21D 10:19:00
219260 Tomáš Foltýn SJI9801 B H21C 10:21:00
433091 Nicol Novotná SJI0953 C D10N 10:22:00
2127589 Jakub Prášil SJI0702 C H12 10:23:00
8709 Pavel Izdný SJI7613 C H35 10:24:00
52173 Jiří Paulíček SJI4911 C H55 10:24:00
336763 Kristýna Petráčková SJI9851 B D21D 10:25:00
2080939 Jakub Novotný SJI0504 C H14 10:25:00
2126352 Matěj Venhoda SJI0301 B H16 10:26:00
2059733 Vladimír Srb SJI0701 B H12 10:29:00
2127602 Petr Máca SJI7500 H35 10:30:00
2113416 Matouš Dočkal SJI0900 C H10 10:31:00
2080961 Juraj Tkáč SJI0200 B H16 10:32:00
53631 Aleš Petráček SJI6301 C H45 10:37:00
6607 Petr Bořil SJI6207 C H55 10:39:00
219258 Stanislav Rachůnek SJI6801 C H45 10:40:00
2095966 Dominik Máca SJI0503 C H14 10:40:00
7200366 Vojtěch Vacek SJI9602 C H21C 10:42:00
7003047 Petr Kaňák SJI6115 C H45 10:43:00
2126399 Petra Pejchalová SJI7950 C D21D 10:43:00
2127647 Petr Černý SJI8100 H21D 10:45:00
2126392 Veronika Pejchalová SJI0652 C D12 10:45:00
52152 Aleš Prášil SJI7415 C H35 10:45:00
301295 Václav Kafka SJI6001 C H55 10:45:00
7205966 Eva Foltýnová SJI0051 A D18 10:47:00
500580 Marek Prášil SJI7313 R H21C 10:48:00
2126393 Zuzana Pejchalová SJI0850 C D10 10:49:00
2059732 Michaela Srbová SJI0551 B D14 10:50:00
2080936 Jakub Novotný SJI7700 C H35 10:51:00
52360 Zdeněk Kopecký SJI6002 C H55 10:51:00
2126366 Vojtěch Orany SJI0401 B H14 10:52:00
2061827 Jaroslav Vítek SJI7201 C H21C 10:54:00
888644 Michal Prošek SJI7823 C H35 10:57:00
2125372 Vojtěch Venhauer SJI0505 B H14 10:58:00
2096133 Julie Novotná SJI0951 C D10 10:58:00
2059730 Vladimír Srb SJI7801 C H21C 11:00:00
2085599 Eliška Jindřichová SJI0553 B D14 11:02:00
2080979 Lenka Foltýnová SJI6751 C D45 11:04:00
7003044 Jan Čech SJI9601 C H21C 11:06:00
336770 Hana Vítková SJI0750 C D12 11:09:00
7200364 Matěj Kafka SJI9903 B H21C 11:12:00
2125342 Eliška Krátká SJI0851 C D10 11:13:00
336765 Anna Vacková SJI9854 C D21C 11:16:00
1396852 Klára Dočkalová SJI0250 B D16 11:28:00
2111801 Lenka Jindřichová SJI7550 C D35 11:33:00
2102817 Markéta Rachůnková SJI7150 C D45 11:34:00
2081356 Lenka Vítková SJI7852 C D35 11:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7464855 Jan Turek SKV7302 C H35 11:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116494 Jolana Doleželová STA1151 C HDR 01:00:00
5296 Tomáš Doležel STA7701 C H35 11:03:00
2116487 Vendula Doleželová STA0751 C D12 11:06:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113483 Patrik Cichra TAP0903 C H12 10:32:00
442867 Jiří Jirous TAP7201 C H21D 10:39:00
2120636 Tomáš Kučera TAP0907 C H10N 11:07:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53243 Dušan Sláma TBM4730 C H65 10:07:00
515009 Osvald Kozák TBM8201 C H21C 10:27:00
53246 Hana Slámová TBM4951 C D55 10:28:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52252 Ondřej Sobotka TTR1401 C HDR 01:00:00
52244 Karolína Sobotková TTR1152 C HDR 01:00:00
2092373 Václav Cícha TTR0401 C H14 10:04:00
0 Adam Stoklas TTR0202 H16 10:05:00
2801047 Petr Drábek TTR6701 C H45 10:07:00
52253 Libuše Orálková TTR5351 C D65 10:09:00
2092400 Vojtěch Drábek TTR0103 C H18 10:09:00
52159 Lenka Sobotková TTR8151 C D21D 10:10:00
995847 Jan Nešpor TTR6101 C H55 10:12:00
2115144 Tomáš Novotný TTR0305 C H16 10:14:00
2092381 Radek Cícha TTR7503 C H35 10:15:00
2800321 Matěj Cícha TTR0102 B H18 10:15:00
232322 Šimon Prášil TTR0901 C H10 10:19:00
7300192 Jan Nešpor TTR0101 B H18 10:21:00
4538 Bohuslav Palát TTR0201 B H16 10:23:00
51771 Tomáš Prášil TTR0501 B H14 10:28:00
2115149 Vojtěch Novotný TTR0203 C H16 10:29:00
2103756 Martin Klusáček TTR5601 C H55 10:33:00
303944 Jitka Klusáčková TTR6152 C D55 10:40:00
682672 Eliška Drábková TTR0151 C D18 10:41:00
49689 Terezie Nešporová TTR0852 C D10 10:46:00
52251 Jiří Koudelný TTR5401 C H55 10:54:00
2801050 Jitka Drábková TTR6951 C D45 10:58:00
52248 Jiří Nešpor TTR0502 B H14 11:01:00
52242 Marie Nešporová TTR7251 C D45 11:07:00
2092365 Pavlína Cíchová TTR7452 C D35 11:12:00
52239 Marie Nešporová TTR0351 C D16 11:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7677777 Martin Baier TUR7603 C H21C 10:18:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2049576 Daniela Bednaříková VLI7759 C D21D 10:22:00
2049578 Aleš Bednařík VLI7309 C H21D 10:54:00
9201561 Vilém Bednařík VLI0509 B H14 11:07:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51643 Jaroslav Hořínek VSP5000 C H55 10:57:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Tereza Štaubertová ZBM9759 C D21D 10:16:00
416101 Kristýna Hrušková ZBM9156 C D21D 10:37:00
9201326 Emma Bednaříková ZBM0359 A D21C 11:52:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant 408 D65 10:12
0 Vakant 413 H65 10:19
0 Vakant 414 H65 10:22
0 Vakant 392 H18 10:27
0 Vakant 417 D10N 10:28
0 Vakant 393 H18 10:30
0 Vakant 418 D10N 10:31
0 Vakant 374 H10 10:34
0 Vakant 380 H12 10:35
0 Vakant 388 H16 10:35
0 Vakant 375 H10 10:37
0 Vakant 381 H12 10:38
0 Vakant 389 H16 10:38
0 Vakant 415 D55 10:43
0 Vakant 416 D55 10:46
0 Vakant 409 D21D 10:52
0 Vakant 410 D21D 10:55
0 Vakant 396 H21C 10:57
0 Vakant 390 D18 10:59
0 Vakant 402 H55 11:00
0 Vakant 391 D18 11:02
0 Vakant 403 H55 11:03
0 Vakant 406 H35 11:06
0 Vakant 398 H45 11:07
0 Vakant 407 H35 11:09
0 Vakant 399 H45 11:10
0 Vakant 419 H10N 11:10
0 Vakant 420 H10N 11:13
0 Vakant 382 D14 11:14
0 Vakant 386 H14 11:16
0 Vakant 376 D10 11:16
0 Vakant 383 D14 11:17
0 Vakant 397 H21C 11:18
0 Vakant 387 H14 11:19
0 Vakant 377 D10 11:19
0 Vakant 378 D12 11:24
0 Vakant 379 D12 11:27
0 Vakant 401 D21C 11:28
0 Vakant 394 H21D 11:36
0 Vakant 395 H21D 11:39
0 Vakant 400 D21C 11:40
0 Vakant 411 D45 11:43
0 Vakant 384 D16 11:46
0 Vakant 412 D45 11:46
0 Vakant 385 D16 11:49
0 Vakant 404 D35 11:57
0 Vakant 405 D35 12:00