Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Říčany u Brna, přírodní koupaliště
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
Mapa:
Na Zámečku
Ředitel závodu:
Humlíčková Jana
Hlavní rozhodčí:
Humlíček René - R3
Stavitel tratí:
Hrouda Petr
Kluby:
NNN     ABM     ADA     BBM     HLV     LBM     MBM     OOL     PBM     PTE     RBK     SBK     TBM     UBM     VBM     VPM     ZBM     Ostatní kluby
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515472 Kudová Alenka NNN HDR 10:30:00
2087636 Lasota Jakub NNN0003 HDR 10:30:00
2111776 Polášek Vojtěch NNN0005 HDR 10:30:00
2111778 Polášková Lucie NNN0006 HDR 10:30:00
2087639 Kozoňová Jiřina NNN0004 P 10:30:00
8763 Pluške Zbyněk NNN0009 P 10:30:00
8775 Steblová Veronika NNN0008 D21D 11:24:00
2067984 Konečný Lukáš NNN0007 H10N 11:26:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
207846 Kurečková Zuzana ABM1352 HDR 10:30:00
2081395 Žovincová Erika ABM0000 HDR 10:30:00
361974 Obrátil Miroslav ABM6502 C P 10:30:00
219255 Poloučková Vilma ABM7251 C P 10:30:00
232864 Kurečková Dana ABM7650 P 10:30:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C D12 10:34:00
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C H45 10:35:00
2081399 Žovinec Pavel ABM0509 C H14 10:39:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D35 10:40:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C D35 10:52:00
2116480 Tasler David ABM7105 C H35 10:58:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45 11:02:00
8656745 Adámek Filip ABM0101 A H21C 11:09:00
438049 Smutný Radek ABM6701 C H45 11:11:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C H21C 11:15:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H35 11:19:00
438042 Polouček Pavel ABM7100 C H45 11:20:00
49673 Suchá Helena ABM6664 C D45 11:23:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 C D16 11:25:00
2075673 Tomanová Elena ABM6666 C D45 11:29:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B D16 11:31:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C D35 11:34:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C H65 11:40:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C H35 11:40:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
352315 Richter Rudolf ADA5113 C P 10:30:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C H55 10:35:00
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B H14 11:00:00
49285 Richterová Julie ADA0351 C D16 11:16:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C D21D 11:36:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C H65 11:52:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116477 Krejčiříková Zuzana BBM1150 C HDR 10:30:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H65 11:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111811 Pecka Lukáš HLV7707 C H21D 11:12:00
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C D35 11:19:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C P 10:30:00
52047 Kycl Michal LBM0500 C H14 10:30:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C H55 10:32:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C D21C 10:33:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C H12 10:36:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C H14 10:36:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C H10 10:37:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C H10 10:49:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C H45 10:50:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C H21D 11:00:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C H21D 11:09:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D35 11:10:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C H21D 11:18:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 C D12 11:19:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C D21D 11:33:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C D21D 11:39:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C D55 11:53:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C H16 12:00:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D55 12:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200320 Suchomel Vít MBM8448 C H21C 10:54:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207357 Typltová Hana OOL8750 C P 10:30:00
7207354 Štěpánová Petra OOL8950 C P 10:30:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H45 10:38:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C H35 10:40:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C D45 11:05:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301571 Šnajdrová Nikol PTE1050 C HDR 10:30:00
8849 Vítek Michal PTE P 10:30:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C P 10:30:00
8881 Uhrovič Blahoslav PTE8448 C P 10:30:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C H45 10:44:00
8822 Boháčová Lucie PTE8771 C D21C 10:54:00
8835 Šnajdr Jakub PTE0700 C H12 11:36:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C HDR 10:30:00
2115693 Šujanová Berenika RBK0752 C HDR 10:30:00
2067995 Gottwald Tadeáš RBK9998 HDR 10:30:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C P 10:30:00
2111890 Matušková Kateřina RBK7474 C P 10:30:00
2067985 Šujanová Kateřina RBK7851 C P 10:30:00
2118497 Kubíková Kristýna RBK0851 C D10 10:39:00
2115673 Ježková Ivana RBK0555 B D14 10:40:00
2103681 Ježek David RBK0801 C H10 10:40:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C H55 10:41:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C H45 10:41:00
52078 Henek Milan RBK5307 C H55 10:47:00
2115694 Šujanová Rozálie RBK0952 C D10N 10:47:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 B H14 10:48:00
8662330 Matušková Jana RBK9999 B D21C 11:03:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B H12 11:03:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 C H14 11:03:00
2067934 Hanousková Veronika RBK D12 11:07:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C H35 11:07:00
2127542 Hájek Ondřej RBK0802 C H10N 11:11:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B H14 11:15:00
301286 Hanousek Matěj RBK0404 B H14 11:24:00
2115695 Hanousek Kamil RBK7401 C H35 11:25:00
2127597 Procházka Jan RBK7901 C H35 11:34:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H35 11:55:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C D55 12:05:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C H55 10:50:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C H21D 11:33:00
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C D55 11:44:00
(67)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C HDR 10:30:00
232025 Kubáň Patrik TBM1001 C HDR 10:30:00
320136 Granátová Markéta TBM1053 C HDR 10:30:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 HDR 10:30:00
2083390 Folprecht Mia TBM0858 C HDR 10:30:00
51513 Urválková Anna TBM1177 HDR 10:30:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C P 10:30:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C P 10:30:00
2127890 Paděrová Jana TBM7457 P 10:30:00
49659 Horký Tomáš TBM6747 C H35 10:31:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D10 10:33:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B H12 10:33:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 R H21C 10:33:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C D21C 10:36:00
232389 Dušková Tereza TBM0554 B D14 10:37:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C H12 10:42:00
232732 Hlaváčová Lucie TBM0660 B D12 10:43:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C H55 10:44:00
49555 Čechová Johana TBM0888 C D10 10:45:00
2126246 Račanský Jakub TBM0503 B H14 10:45:00
7210124 Čech Radovan TBM7835 C H21C 10:45:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C H45 10:47:00
232377 Mudrák Daniel TBM0629 B H12 10:48:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 C D12 10:49:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D14 10:49:00
446408 Horká Kateřina TBM0856 D10 10:54:00
446328 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H12 10:54:00
2122243 Navrátil Jakub TBM0811 C H10 10:55:00
2083392 Doušková Hana TBM0659 B D12 10:58:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B D14 10:58:00
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A D21C 11:00:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 B H12 11:00:00
515497 Hlaváč Jiří TBM6116 C H21C 11:00:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 11:02:00
2067204 Fuchsová Ema TBM0653 B D12 11:04:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C D35 11:04:00
2094544 Štěpánek Ondřej TBM0809 C H10 11:04:00
2111764 Svirák Benjamin TBM0915 C H10N 11:05:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C H21D 11:06:00
2061842 Račanský Jiří TBM0706 C H12 11:09:00
2087638 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C D12 11:10:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 11:11:00
7207618 Doušek Tomáš TBM0401 A H14 11:12:00
410702 Urválek Jan TBM0707 C H12 11:15:00
446326 Ehlová Martina TBM0655 C D12 11:16:00
7202887 Kuchařová Ada TBM5855 C D21D 11:18:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21C 11:18:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C D45 11:20:00
2083403 Sedláčková Hana TBM0778 C D12 11:22:00
2801248 Jelínková Irena TBM7664 C D35 11:22:00
2801014 Folprecht Matyáš TBM0606 B H12 11:24:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45 11:26:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 B H12 11:30:00
410324 Jašková Monika TBM6363 C D45 11:35:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C H35 11:37:00
53275 Čech Radan TBM0611 C H12 11:39:00
2061854 Čechová Marcela TBM7659 C D35 11:40:00
2067216 Kliglová Radka TBM7261 C D45 11:41:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H65 11:46:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D18 11:49:00
53270 Miková Iva TBM7071 C D45 11:50:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D55 11:50:00
7202856 Lička Adam TBM0326 A H16 11:51:00
52037 Ehlová Pavla TBM7377 C D45 11:53:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C H65 11:55:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45 11:56:00
301247 Procházková Helena TBM5351 C D55 11:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682606 Novotný Jan UBM4401 C H65 11:37:00
2121900 Svobodová Jindřiška UBM5751 C D55 11:38:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116459 Sychrová Hana VBM1352 HDR 10:30:00
53311 Sychrová Markéta VBM1251 HDR 10:30:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C H55 10:38:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM9353 C D21C 10:42:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C H21C 10:51:00
49679 Verner Tomáš VBM8204 C H35 10:52:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C D35 10:58:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C H45 10:59:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C H45 11:05:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C D45 11:14:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C H45 11:17:00
2116456 Sychrová Daniela VBM8458 C D21D 11:21:00
2116498 Sychra Tomáš VBM8305 C H21C 11:21:00
682351 Otrusina David VBM8205 C H21D 11:24:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D45 11:38:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C H65 11:43:00
9102082 Chroustová Petra VBM6655 C D45 11:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127528 Andělová Viktorie VPM1155 C D10N 10:38:00
(76)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C HDR 10:30:00
2094532 Barnatová Táňa ZBM0959 C HDR 10:30:00
136 Sobol Karel ZBM1005 C HDR 10:30:00
7205034 Podhrázský Tomáš ZBM1101 C HDR 10:30:00
52454 Šichová Zuzana ZBM1155 C HDR 10:30:00
130 Vaculín Vilém ZBM1303 C HDR 10:30:00
2120661 Kroutilová Eliška ZBM1350 C HDR 10:30:00
2104609 Stehlíková Kateřina ZBM1452 C HDR 10:30:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C P 10:30:00
114 Beránková Šárka ZBM7356 C P 10:30:00
2067978 Kroutil Petr ZBM7803 C P 10:30:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C H14 10:33:00
2051474 Ondrová Anna ZBM0553 B D14 10:34:00
232419 Mynář Petr ZBM0907 C H10 10:34:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C H35 10:34:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C D10N 10:35:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C D10 10:36:00
2067240 Finstrle Luděk ZBM7902 C H21C 10:36:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 C D12 10:37:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C D35 10:37:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C D10N 10:41:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C D10 10:42:00
348120 Chvátal Lukáš ZBM8309 C H21C 10:42:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C D35 10:43:00
8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C H10 10:43:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C D10N 10:44:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 B D21C 10:45:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 C H12 10:45:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 B D12 10:46:00
2051495 Finstrlová Julie ZBM0552 B D14 10:46:00
2120617 Kroutilová Eva ZBM7861 C D35 10:49:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM6700 C H35 10:49:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C D10N 10:50:00
2061840 Kočová Klára ZBM0850 C D10 10:51:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 R D21C 10:51:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C H12 10:51:00
1403435 Tachovský Jáchym ZBM0502 C H14 10:51:00
49376 Mazálková Klára ZBM0558 C D14 10:52:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H10 10:52:00
7985 Mazálková Libuše ZBM0655 C D12 10:55:00
2067925 Coufalová Martina ZBM7755 C D35 10:55:00
8009153 Stehlík Miroslav ZBM8208 C H35 10:55:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B H14 10:57:00
2092359 Bulička Martin ZBM0807 C H10 10:58:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B D12 11:01:00
8660433 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C H21C 11:03:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C H35 11:04:00
2087678 Kroutil Jošt ZBM0701 C H12 11:06:00
2094550 Tachovská Kamila ZBM7655 C D35 11:07:00
2087680 Kroutil Tadeáš ZBM0901 C H10N 11:08:00
1403412 Zelený Pavel ZBM7302 C H45 11:08:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21C 11:09:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C H14 11:09:00
434832 Chmelík Robert ZBM0708 C H12 11:12:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 B D16 11:13:00
2115672 Chmelíková Gabriela ZBM7653 C D35 11:13:00
434829 Šicha Matěj ZBM1002 C H10N 11:14:00
1403415 Kučera Tomáš ZBM0605 B H12 11:21:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B D16 11:22:00
2111735 Koča František ZBM1100 C H10N 11:23:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C D21D 11:27:00
2051511 Koča Vojtěch ZBM0602 B H12 11:27:00
8660449 Hrazdil Jiří ZBM8418 C H21D 11:27:00
2054644 Šichová Radka ZBM8051 C D35 11:28:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C H35 11:28:00
2061850 Urbánek Tomáš ZBM0604 B H12 11:33:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C D35 11:37:00
886279 Janotová Dobra ZBM5662 C D55 11:41:00
2115675 Chmelík Petr ZBM7507 C H21D 11:42:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C H35 11:43:00
1403423 Tachovský Matyáš ZBM0208 B H16 11:48:00
104 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C H35 11:49:00
416017 Hovořáková Karolína ZBM0351 B D18 11:52:00
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H18 11:54:00
8660426 Urbánek Adam ZBM0302 A H16 11:57:00
1111187 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C H16 12:06:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
2067982 Vaculín Petr 5GC P 10:30
7300475 Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering H35 10:37
995894 Komenda Kamil 2JC7200 BYZMAG H35 11:10
2116189 Račanský Martin 6YC7400 Neregistrovaní H35 11:13
2067957 Pouzar Tomáš 23C9200 TJ Papuchálci Brno H21D 11:36
2067953 Zima Ondřej 78C0900 Neregistrovaní - Dánielová HDR 10:30
2068000 Raabová Karolína 78C0950 Neregistrovaní - Dánielová HDR 10:30
49677 Dánielová Kateřina 78C0850 Neregistrovaní - Dánielová HDR 10:30
2067947 Zimová Kristýna 78C7800 Neregistrovaní - Dánielová P 10:30
2112753 Zima Vojtěch 78C0600 Neregistrovaní - Dánielová H12 10:39
2109751 Dánielová Lenka 78C0650 Neregistrovaní - Dánielová D12 10:40
2067927 Dánielová Iva 78C8250 Neregistrovaní - Dánielová D35 11:25
2120645 Evstafeva Simona 84C1050 Dolni Kounice D10N 10:53
232870 Evstafev Ivan 84C8000 Dolni Kounice H35 11:46
2067993 Dvořák David 5RX0700 NNN HDR 10:30
2111765 Svirák Samuel 5RX1100 NNN HDR 10:30
2111812 Dvořáková Martina 5RX7250 NNN P 10:30
2115713 Dvořák Václav 5RX7300 NNN P 10:30
2111740 Dvořák Michael 5RX0401 NNN P 10:30
2067996 Svirák Pavel 5RX7800 NNN P 10:30
2067943 Sviráková Božena 5RX7850 NNN P 10:30
52023 Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI HDR 10:30
52537 Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI HDR 10:30
2096221 Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI D35 10:34
2096247 Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI H35 10:43
2092384 Kraus Martin 61Z7100 KOB RA H45 10:56
2122287 Navrátil Ondřej 1HZ7600 KMCH P 10:30
2067979 Polách David 3MZ8000 Neregistrovani - Vlci H21D 11:03
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko H21D 11:21
2067924 Vaculínová Hana 5GC8350 Vaculi P 10:30