Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámecký pahorek
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Moskva Roman - R3
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20P     H20L     H21P     H21L     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    

D10C 2.00 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Borunská Alžběta AOP0950 52290 C Orientační Běh Opava
11:08:00 Olekšová Natálie KRN0652 446357 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:16:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:24:00 Reichlová Pavla KSU0888 2108889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:28:00 Ciecwierz Malgorzata 11P1801 886656 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:32:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:40:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Franc Antonina 11P1802 1424634 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:52:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:56:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Mis Milena 11P1803 2127757 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

D12 2.10 km, 55 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
11:07:00 Piesniak Patrycja 11P1821 2121111 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:09:00 Gallo Natálie AOP0652 7003005 B Orientační Běh Opava
11:11:00 Olekšová Viktorie KRN0351 446443 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:13:00 Klecha Weronika 11P1814 2127756 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:15:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Stefaniak Izabela 11P1825 9101308 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:21:00 Slehová Martina UOL0653 0 C SOB Olomouc
11:23:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 C KOB Konice
11:27:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B Magnus Orienteering
11:29:00 Mlynkowiak Karolina 11P1818 1424633 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:31:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 B SOB Olomouc
11:33:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 B Orientační Běh Opava
11:35:00 Sikora Sandra 11P1823 2801064 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:37:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
11:39:00 Podgorska Marta 11P1822 2801059 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:41:00 Tomášková Eliška VRB0660 2067387 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:43:00 Murek Emilia 11P1819 2121110 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:45:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C SOB Olomouc
11:47:00 Ciecwierz Weronika 11P1809 9102642 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:49:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 C Orientační Běh Opava
11:51:00 Golinowska Aleksandra 11P1810 346009 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:53:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:55:00 Jader Sandra 11P1813 2127759 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:57:00 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
11:59:00 Nowak Anna 11P1820 9201831 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:03:00 Matyja Weronika 11P1815 1995097 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:05:00 Fendrychová Klára STE0750 2108892 C SK SKI-OB Šternberk
12:07:00 Mikula Daria 11P1816 9201340 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:09:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:11:00 Slonska Antonina 11P1824 8640921 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:13:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B KOB Konice
12:15:00 Mikula Iga 11P1817 9201350 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:17:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc

D14 3.00 km, 45 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Heclová Marie KSU0454 446447 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 Lamparska Maja 11P1832 8636994 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:05:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B SK SKI-OB Šternberk
11:09:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
11:11:00 Krzyzostanek Partycja 11P1830 2048146 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:13:00 Venoušová Terezie KSU0552 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Niessner Pola 11P1833 8635047 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:17:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B Orientační Běh Opava
11:19:00 Dreier Anna 11P1827 7300455 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:21:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
11:25:00 Domagala Emilia 11P1826 2048188 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:27:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C SOB Olomouc
11:29:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Kapska Nina 11P1829 2801127 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:33:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
11:35:00 Hloušková Marcela KSU0551 2108916 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A SOB Olomouc
11:39:00 Kubacka Wiktoria 11P1831 2127751 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:41:00 Neumannová Kristýna STE0550 2035719 B SK SKI-OB Šternberk
11:43:00 Gonda Julia 11P1828 7300459 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:45:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
11:49:00 Vorlová Eva ASU0499 406938 B Magnus Orienteering
11:51:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C SK SKI-OB Šternberk
11:53:00 Skrzypczak Marika 11P1835 2127767 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:55:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
11:57:00 Škařupová Anna VRB0454 2088469 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:59:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B SK SKI-OB Šternberk
12:01:00 Reimann Julia 11P1834 2127765 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:03:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
12:05:00 Michálková Daniela VRB0451 2088466 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D16 3.50 km, 120 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 C SOB Olomouc
11:06:00 Krčková Helena AOP0251 2053557 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Kličková Anna KON0272 52722 C KOB Konice
11:14:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Kedzierska Nadia 11P1837 2801122 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:22:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
11:26:00 Slonska Zofia 11P1839 8650899 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:30:00 Procházková Sára UOL0353 2133916 C SOB Olomouc
11:34:00 Filipiak Adrianna 11P1836 501146 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:38:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
11:42:00 Zajac Magdalena 11P1840 2801125 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:46:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
11:50:00 Piwowar Lidia 11P1838 2801123 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:54:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov

D18 4.00 km, 145 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Seidel Jagoda 11P1844 2127769 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:09:00 Pšenčíková Adéla KSU0050 446425 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Jurczyk Marta 11P1842 2028219 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:21:00 Ohlaszeny Zuzanna 11P1843 8638444 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:33:00 Topor Magdalena 11P1845 8650894 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:39:00 Dzierwa Hanna 11P1841 8636524 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

D20 5.20 km, 180 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice

D21 5.20 km, 180 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:17:00 Mazan Aleksandra 11P1848 8650884 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:25:00 Slusarczyk Katarzyna 11P 8636522 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:29:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
11:33:00 Sliwczynska Ilona 11P1851 7121278 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:37:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
11:41:00 Murawska Marta 11P1849 7200180 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:45:00 Šarmanová Alena AOP9352 232405 C Orientační Běh Opava
11:49:00 Sypula-Paciorek Katarzyna 11P1850 7208278 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:53:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
11:57:00 Durzynska Katarzyna 11P1846 8636811 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

D35 3.90 km, 105 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
11:06:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Kaszkiewicz Kamila 11P1853 2086326 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:12:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:16:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
11:20:00 Hloušková Marcela KSU1800 2103267 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Slonska Boguslawa 11P1858 1414200 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:24:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Zalewska Elzbieta 11P1856 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:30:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:34:00 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
11:38:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
11:40:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
11:42:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
11:44:00 Mlčková Jana KSU7383 2058486 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:46:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
11:48:00 Semenowicz Patrycja 11P1855 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:50:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:52:00 Ondráčková Adéla KSU7676 443099 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Filipiak Agnieszka 11P1857 2067831 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:56:00 Pattermanová Ivana KSU7551 2085601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
12:02:00 Smolíková Kateřina KSU7793 2067339 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:04:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
12:06:00 Golinowska Elzbieta 11P1852 8636514 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:08:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:10:00 Marszalek Maria 11P1854 2032317 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

D45 3.50 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
11:07:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:10:00 Polášková Jana KSU7171 420442 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 Kurzyp Anna 11P1859 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:22:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
11:25:00 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
11:28:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
11:31:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:34:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
11:37:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
11:40:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
11:43:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:46:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
11:49:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
11:52:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:55:00 Topor Monika 11P1862 7204933 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:58:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
12:01:00 Lamparska Iwona 11P1860 8650892 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:04:00 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C Oddíl OS SK Prostějov
12:07:00 Spiliszewska Roza 11P1861 412206 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:13:00 Pšenčíková Eva KSU6950 443106 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:16:00 Witkowska Izabela 11P1863 7130303 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

D55 2.80 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Wysocka Jolanta 11P1865 886619 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:21:00 Strohalmová Milena KRN5651 52630 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:25:00 Olbrycht Anna 11P1864 412377 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

D65 2.10 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Czabanska Malgorzata 11P1866 219123 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

DH10N 2.00 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:04:00 Staškrabová Lucie KRN0751 446407 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:07:00 Semenowicz Nina 11P1807 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:10:00 Petlach Adam KRN0702 52639 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:16:00 Šlebodová Anna KRN0653 446442 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:19:00 Liber Václav AOP1000 2127594 C Orientační Běh Opava
11:22:00 Lašová Laura KRN0950 52650 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:25:00 Pralat Amelia 11P1806 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:28:00 Smetana Adam VRB0809 2067386 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:31:00 Cwik Szymon 11P 84260 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:37:00 Murek Marcin 11P1875 345999 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:40:00 Kotasová Klára KRN0850 52636 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:43:00 Kaszkiewicz Leon 11P1873 2086327 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:46:00 Domagala Jakub 11P1872 2048147 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:49:00 Tomčík Šimon VRB0818 2067398 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:52:00 Marszalek Dawid 11P1874 2032326 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:58:00 Mielcarek Karolina 11P1804 423087 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:01:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
12:04:00 Szymanska Magdalena 11P1808 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:10:00 Paterek Hanna 11P1805 423086 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H10C 2.00 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Kociuba Wiktor 11P1871 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:06:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Kubeš David PLU0800 0 C TJ SOKOL Plumlov
11:14:00 Gallo Ondřej AOP0802 7201830 C Orientační Běh Opava
11:22:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Mrkvica Václav ZLH0800 251023 C OOB TJ Zlaté Hory
11:30:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:34:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Holý Štěpán SBR0802 51914 C SKOB Bruntál
11:46:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
11:50:00 Pánek Antonín SSU0901 0 C SK Severka Šumperk
11:54:00 Kaszkiewicz Tymon 11P1870 2086323 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:58:00 Paloncý Jan KSU0808 2058484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:06:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C Orientační Běh Opava
12:10:00 Franc Julian 11P1869 2127762 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H12 2.40 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Chodlewski Antoni 11P1876 2801057 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:04:00 Špok Petr KRN0601 428288 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:07:00 Kurzyp Michal 11P1879 2057139 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:10:00 Mlček Vincenc KSU0700 2058486 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Soldán Robin PLU0600 682687 C TJ SOKOL Plumlov
11:19:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B Orientační Běh Opava
11:22:00 Wyrwa Tobiasz 11P1883 997853 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:25:00 Pánek Ondřej SSU0702 0 C SK Severka Šumperk
11:28:00 Ludwin Jakub 11P1880 2801069 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:31:00 Šána Robert KSU0616 2073738 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 Klakla Kacper 11P1877 2801056 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:37:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
11:40:00 Murawski Rafal 11P1881 2127754 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:43:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 C Magnus Orienteering
11:46:00 Kotkowiak Bartosz 11P1878 9201343 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:49:00 Ondráček Viktor KSU0600 2056308 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 Zielinski Tomasz 11P1884 2067836 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:55:00 Hejtmánek Štěpán SSU0500 0 SK Severka Šumperk
11:58:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:01:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering
12:07:00 Rzepka Igor 11P1882 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:10:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H14 3.80 km, 85 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 C TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Cuprys Amadeusz 11P1887 7300456 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:06:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C Magnus Orienteering
11:09:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 Daněk Vít KRN0500 428244 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:15:00 Czynski Milosz 11P1888 9201349 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:18:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B Magnus Orienteering
11:21:00 Brozynski Oliwier 11P1886 2801129 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:24:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 C SK SKI-OB Šternberk
11:27:00 Kosík Dan VRB0403 0 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:30:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
11:33:00 Wójcik Pawel 11P1892 1415144 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:36:00 Polášek Vít KSU0402 446419 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
11:42:00 Greschner Adam ASU0547 7210093 C Magnus Orienteering
11:45:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:51:00 Tomanek Lukáš KSU0502 2056285 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Lisiak Adam 11P1890 7200171 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:00:00 Janků Martin STE0404 2035728 C SK SKI-OB Šternberk
12:03:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:06:00 Kwiatkowski Olaf 11P1889 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:09:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 Marszalek Patryk 11P1891 2032319 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:18:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice

H16 4.60 km, 130 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B SOB Olomouc
11:04:00 Štorek David JPV0202 2075675 C Oddíl OS SK Prostějov
11:08:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:16:00 Jurčík Martin KRN0300 446411 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:20:00 Jedzok Vojtěch UOL0202 2112759 C SOB Olomouc
11:24:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:28:00 Paterek Mikolaj 11P1895 7300458 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:32:00 Karásek František PLU0301 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:36:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
11:40:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 C KOB ZPV Prostějov
11:44:00 Nowak Grzegorz 11P1894 8656096 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:48:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:52:00 Grobelny Alex 11P1893 2801121 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:56:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:04:00 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:08:00 Doseděl Štěpán STE0206 2108907 C SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 Porzycz Grzegorz 11P1896 8656099 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:16:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk

H18 6.20 km, 200 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
11:09:00 Pesta Piotr 11P1897 8656098 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:15:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
11:21:00 Seidel Nikodem 11P1898 2127753 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:27:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
11:39:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Sienkiewicz Maksymilian 11P1899 9201834 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:51:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
11:57:00 Michalak Kacper 11P 8655941 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:03:00 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc

H20P 9.30 km, 280 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Filipiak Mateusz 11P1901 2067830 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H20L 9.30 km, 280 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Ondráček Radek KSU9933 2056305 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Jurczyk Maciej 11P1904 2028220 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H21P 9.30 km, 280 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:14:00 Kozubík Jiří 3UX8800 2094537 JuraZub Zlín
11:18:00 Gryzio Lukasz 11P1902 887235 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:26:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
11:30:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
11:38:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Jurczyk Tomasz 11P1905 8640246 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:46:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
11:50:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
12:02:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
12:06:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
12:14:00 Pudel Jarda STE7505 52516 C SK SKI-OB Šternberk

H21L 9.30 km, 280 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:16:00 Zapletal Martin STE8500 500268 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
11:24:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:40:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
11:44:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Žaloudík Jiří KRN8600 8630865 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:52:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
11:56:00 Blachut Igor 11P1900 7202770 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:00:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Mazan Bartlomiej 11P1906 921001 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:08:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
12:12:00 Jankowiak Pawel 11P1903 8640247 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:16:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
12:20:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk

H21D 5.20 km, 205 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Maziarek Marcin 11P1944 1408884 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:51:00 Maziarek Michal 11P1945 1408882 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H35 6.70 km, 225 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
11:05:00 Wojcik Grzegorz 11P1914 1415146 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:07:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
11:09:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Krtička Luděk SSU7847 7204982 C SK Severka Šumperk
11:19:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Michalak Tomasz 11P1919 7300277 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:23:00 Novák Jan STE7900 2102537 C SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Wojciech Sebastian 11P1911 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:29:00 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk
11:31:00 Stibor Zbyněk VRB7601 301259 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:33:00 Strohalm Petr KRN8103 52640 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:35:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Ciecwierz Slawomir 11P1907 886667 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:39:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
11:41:00 Spiliszewski Piotr 11P1913 418326 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:45:00 Wiktorowicz Mateusz 11P1910 2127779 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:47:00 Kočandrle Jaroslav KSU7700 2088163 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:49:00 Domagala Andrzej 11P1908 2086645 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:51:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:53:00 Tkaczuk Tomasz 11P1909 7900030 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:55:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
11:57:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
11:59:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
12:01:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSS Přírodověda Praha
12:03:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
12:05:00 Lisiak Pawel 11P1912 887247 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:07:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
12:11:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 Chmelář Jan JPV7501 0 C Oddíl OS SK Prostějov

H45 5.20 km, 200 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dzik Miroslaw 11P1915 428768 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:02:00 Jurczyk Piotr 11P1917 2028215 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:04:00 Cetl Vladimír AOP6602 0 C Orientační Běh Opava
11:06:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Krček Martin AOP7302 253130 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Topor Marek 11P1923 1407898 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:12:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
11:14:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
11:16:00 Antonowicz Jerzy 11P1926 504405 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:18:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:20:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
11:22:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:26:00 Forystek Jozef 11P1927 8180366 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:28:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
11:30:00 Witkowski Adam 11P1924 7005151 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:32:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 Porada Robert 11P1920 1972223 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:36:00 Paloncý Pavel KSU6349 886291 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 Ziolkowski Krzysztof 11P1925 8648670 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:42:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
11:44:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
11:46:00 Slonski Marek 11P1922 2074452 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:48:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
11:50:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
11:52:00 Urbaniak Krzysztof 11P1928 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:54:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
11:56:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
11:58:00 Wolek Andrzej 11P1929 1409497 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:00:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
12:02:00 Filipiak Marek 11P1916 2067832 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:04:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
12:06:00 Wrzesinski Krzysztof 11P1930 8636526 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:08:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
12:10:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
12:12:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
12:16:00 Krzyzostanek Jaroslaw 11P1918 2048197 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:18:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
12:20:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
12:22:00 Slawinski Marcin 11P1921 1603314 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H55 4.10 km, 150 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Strohalm Petr KRN5601 52628 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:04:00 Kostka Evžen AOP5701 410158 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
11:13:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
11:16:00 Olbrycht Janusz 11P1936 412128 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:19:00 Hrouza Jan KRN5401 2106888 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:22:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:25:00 Krochmal Andrzej 11P1934 940156 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:28:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Wojarski Krzysztof 11P1933 412345 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:34:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
11:37:00 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk
11:40:00 Pietrusinski Marek 11P1937 2035173 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:43:00 Doseděl Emil STE6100 2049563 C SK SKI-OB Šternberk
11:46:00 Komínek Jaroslav KON5713 8904 C KOB Konice
11:49:00 Andrzejewski Leszek 11P1931 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:52:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
11:55:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
12:01:00 Niessner Piotr 11P1932 8200663 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:04:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
12:07:00 Kryjomski Jerzy 11P1935 886350 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:10:00 Sypula Slawomir 11P1938 7201187 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
12:13:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering

H65 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Pospíšil Karel VRB5001 51950 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:04:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
11:08:00 Sonnek Miloš AOP4801 51192 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
11:24:00 Sukeník Mojmír KRN5202 9987654 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:28:00 Wysocki Andrzej 11P1939 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój

H70 2.40 km, 45 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Pluciennik Waldemar 11P1943 2053655 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:06:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C SKOB Bruntál
11:10:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Kruczek Stanislaw 11P1940 54021 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:22:00 Czabanski Edward 11P1942 219125 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:26:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
11:30:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
11:34:00 Michalek Janusz 11P1941 886317 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:38:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk

HDR 2.00 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Wojciech Krystynka 11P1868 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Pietrzak Bruno 11P1867 412422 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Komínek Vojtěch KON1313 0 KOB Konice
11:00:00 Gangurová Linda VRB0958 2067393 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Good Marie SBR1250 51903 SKOB Bruntál
11:00:00 Kosíková Julie VRB0750 2067385 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Kopecký Viktor VRB0838 2067399 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Hrouza Jan KRN1300 52626 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
11:00:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Bublová Matylda 5MX1550 301554 Dolní Čermná
11:00:00 Herman Jakub KRN0606 2106890 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Stiborová Blanka VRB7651 301254 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Macek Václav ASU1249 433095 C Magnus Orienteering
11:00:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
11:00:00 Liber Tomáš AOP1302 2111741 C Orientační Běh Opava

P 3.00 km, 70 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Stryková Vlasta KSU7667 446436 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Strohalm Rom KRN5001 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Bartáková Veronika UOL1800 2133908 SOB Olomouc
11:00:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
11:00:00 Šťastný Libor ZLH7100 0 OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Ondráček Martin KSU7222 443095 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Zaoral Jan VRB4703 2088453 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Kratschmerová Jitka VRB6250 301290 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Tomčíková Hana VRB7879 2067395 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Tichá Daniela SSU6750 2121007 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Kroutil Martin KON0001 52718 KOB Konice
11:00:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Heclová Jana KSU7550 443087 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Kobylka Roman ASU6749 2102553 C Magnus Orienteering
11:00:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Labudík Milan VRB6202 206457 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Pospíšilová Lucie STE7551 2102551 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Smolková Dagmar STE6451 2027230 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Cetlová Helena AOP7550 0 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Špok Petr KRN7100 428248 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
11:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice

T 4.10 km, 175 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Witka Amelia 11P1950 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Presinska Magdalena 11P1949 887216 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Mielnik Lukasz 11P1948 0 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Jamrozik Marcin 11P1947 8636520 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Grzegocka Aleksandra 11P1946 2043 euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój
11:00:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Holý Ondřej SBR7600 52493 C SKOB Bruntál
11:00:00 Bubla Jiří 5MX7700 2045237 Dolní Čermná