Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka: 11P (149)

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámecký pahorek
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Moskva Roman - R3
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Protokol:
Závod se uskutečnil za teplého slunečného počasí. Zúčastnilo se jej 473 závodníků.
Kluby:
11P    
(149)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Wojciech Krystynka 11P1868 HDR 11:00:00
412422 Pietrzak Bruno 11P1867 HDR 11:00:00
0 Witka Amelia 11P1950 T 11:00:00
887216 Presinska Magdalena 11P1949 T 11:00:00
0 Mielnik Lukasz 11P1948 T 11:00:00
8636520 Jamrozik Marcin 11P1947 T 11:00:00
2043 Grzegocka Aleksandra 11P1946 T 11:00:00
428768 Dzik Miroslaw 11P1915 H45 11:00:00
2801057 Chodlewski Antoni 11P1876 H12 11:01:00
2053655 Pluciennik Waldemar 11P1943 H70 11:02:00
0 Kociuba Wiktor 11P1871 H10C 11:02:00
2067830 Filipiak Mateusz 11P1901 H20P 11:02:00
2028215 Jurczyk Piotr 11P1917 H45 11:02:00
7300456 Cuprys Amadeusz 11P1887 H14 11:03:00
1408884 Maziarek Marcin 11P1944 H21D 11:03:00
8636994 Lamparska Maja 11P1832 D14 11:03:00
2127769 Seidel Jagoda 11P1844 D18 11:03:00
2028220 Jurczyk Maciej 11P1904 H20L 11:04:00
219123 Czabanska Malgorzata 11P1866 D65 11:05:00
1415146 Wojcik Grzegorz 11P1914 H35 11:05:00
0 Semenowicz Nina 11P1807 DH10N 11:07:00
2057139 Kurzyp Michal 11P1879 H12 11:07:00
2121111 Piesniak Patrycja 11P1821 D12 11:07:00
8656098 Pesta Piotr 11P1897 H18 11:09:00
1407898 Topor Marek 11P1923 H45 11:10:00
2086326 Kaszkiewicz Kamila 11P1853 D35 11:10:00
2048146 Krzyzostanek Partycja 11P1830 D14 11:11:00
886619 Wysocka Jolanta 11P1865 D55 11:13:00
2127756 Klecha Weronika 11P1814 D12 11:13:00
54021 Kruczek Stanislaw 11P1940 H70 11:14:00
9201349 Czynski Milosz 11P1888 H14 11:15:00
8635047 Niessner Pola 11P1833 D14 11:15:00
2028219 Jurczyk Marta 11P1842 D18 11:15:00
504405 Antonowicz Jerzy 11P1926 H45 11:16:00
412128 Olbrycht Janusz 11P1936 H55 11:16:00
9101308 Stefaniak Izabela 11P1825 D12 11:17:00
8650884 Mazan Aleksandra 11P1848 D21 11:17:00
887235 Gryzio Lukasz 11P1902 H21P 11:18:00
2801122 Kedzierska Nadia 11P1837 D16 11:18:00
7300455 Dreier Anna 11P1827 D14 11:19:00
0 Kurzyp Anna 11P1859 D45 11:19:00
2801129 Brozynski Oliwier 11P1886 H14 11:21:00
2127753 Seidel Nikodem 11P1898 H18 11:21:00
7300277 Michalak Tomasz 11P1919 H35 11:21:00
8638444 Ohlaszeny Zuzanna 11P1843 D18 11:21:00
219125 Czabanski Edward 11P1942 H70 11:22:00
997853 Wyrwa Tobiasz 11P1883 H12 11:22:00
1414200 Slonska Boguslawa 11P1858 D35 11:22:00
412377 Olbrycht Anna 11P1864 D55 11:25:00
0 Pralat Amelia 11P1806 DH10N 11:25:00
2048188 Domagala Emilia 11P1826 D14 11:25:00
8636522 Slusarczyk Katarzyna 11P D21 11:25:00
940156 Krochmal Andrzej 11P1934 H55 11:25:00
8650899 Slonska Zofia 11P1839 D16 11:26:00
8180366 Forystek Jozef 11P1927 H45 11:26:00
0 Wojciech Sebastian 11P1911 H35 11:27:00
2801069 Ludwin Jakub 11P1880 H12 11:28:00
7300458 Paterek Mikolaj 11P1895 H16 11:28:00
886656 Ciecwierz Malgorzata 11P1801 D10C 11:28:00
0 Zalewska Elzbieta 11P1856 D35 11:28:00
0 Wysocki Andrzej 11P1939 H65 11:28:00
1424633 Mlynkowiak Karolina 11P1818 D12 11:29:00
7005151 Witkowski Adam 11P1924 H45 11:30:00
84260 Cwik Szymon 11P DH10N 11:31:00
2801127 Kapska Nina 11P1829 D14 11:31:00
412345 Wojarski Krzysztof 11P1933 H55 11:31:00
1415144 Wójcik Pawel 11P1892 H14 11:33:00
8650894 Topor Magdalena 11P1845 D18 11:33:00
7121278 Sliwczynska Ilona 11P1851 D21 11:33:00
886317 Michalek Janusz 11P1941 H70 11:34:00
2801056 Klakla Kacper 11P1877 H12 11:34:00
501146 Filipiak Adrianna 11P1836 D16 11:34:00
1972223 Porada Robert 11P1920 H45 11:34:00
2801064 Sikora Sandra 11P1823 D12 11:35:00
345999 Murek Marcin 11P1875 DH10N 11:37:00
886667 Ciecwierz Slawomir 11P1907 H35 11:37:00
2801059 Podgorska Marta 11P1822 D12 11:39:00
2127751 Kubacka Wiktoria 11P1831 D14 11:39:00
8636524 Dzierwa Hanna 11P1841 D18 11:39:00
2127754 Murawski Rafal 11P1881 H12 11:40:00
8648670 Ziolkowski Krzysztof 11P1925 H45 11:40:00
2035173 Pietrusinski Marek 11P1937 H55 11:40:00
418326 Spiliszewski Piotr 11P1913 H35 11:41:00
7200180 Murawska Marta 11P1849 D21 11:41:00
8640246 Jurczyk Tomasz 11P1905 H21P 11:42:00
2801125 Zajac Magdalena 11P1840 D16 11:42:00
2086327 Kaszkiewicz Leon 11P1873 DH10N 11:43:00
2121110 Murek Emilia 11P1819 D12 11:43:00
7300459 Gonda Julia 11P1828 D14 11:43:00
8656096 Nowak Grzegorz 11P1894 H16 11:44:00
9201834 Sienkiewicz Maksymilian 11P1899 H18 11:45:00
2127779 Wiktorowicz Mateusz 11P1910 H35 11:45:00
2048147 Domagala Jakub 11P1872 DH10N 11:46:00
9201343 Kotkowiak Bartosz 11P1878 H12 11:46:00
2074452 Slonski Marek 11P1922 H45 11:46:00
9102642 Ciecwierz Weronika 11P1809 D12 11:47:00
1424634 Franc Antonina 11P1802 D10C 11:48:00
0 Semenowicz Patrycja 11P1855 D35 11:48:00
2086645 Domagala Andrzej 11P1908 H35 11:49:00
7208278 Sypula-Paciorek Katarzyna 11P1850 D21 11:49:00
0 Andrzejewski Leszek 11P1931 H55 11:49:00
2801123 Piwowar Lidia 11P1838 D16 11:50:00
346009 Golinowska Aleksandra 11P1810 D12 11:51:00
1408882 Maziarek Michal 11P1945 H21D 11:51:00
2032326 Marszalek Dawid 11P1874 DH10N 11:52:00
2067836 Zielinski Tomasz 11P1884 H12 11:52:00
2801121 Grobelny Alex 11P1893 H16 11:52:00
0 Urbaniak Krzysztof 11P1928 H45 11:52:00
2127767 Skrzypczak Marika 11P1835 D14 11:53:00
7900030 Tkaczuk Tomasz 11P1909 H35 11:53:00
2086323 Kaszkiewicz Tymon 11P1870 H10C 11:54:00
7200171 Lisiak Adam 11P1890 H14 11:54:00
2067831 Filipiak Agnieszka 11P1857 D35 11:54:00
2127759 Jader Sandra 11P1813 D12 11:55:00
7204933 Topor Monika 11P1862 D45 11:55:00
7202770 Blachut Igor 11P1900 H21L 11:56:00
8655941 Michalak Kacper 11P H18 11:57:00
8636811 Durzynska Katarzyna 11P1846 D21 11:57:00
423087 Mielcarek Karolina 11P1804 DH10N 11:58:00
1409497 Wolek Andrzej 11P1929 H45 11:58:00
9201831 Nowak Anna 11P1820 D12 11:59:00
2127757 Mis Milena 11P1803 D10C 12:00:00
2127765 Reimann Julia 11P1834 D14 12:01:00
8200663 Niessner Piotr 11P1932 H55 12:01:00
8650892 Lamparska Iwona 11P1860 D45 12:01:00
2067832 Filipiak Marek 11P1916 H45 12:02:00
1995097 Matyja Weronika 11P1815 D12 12:03:00
0 Szymanska Magdalena 11P1808 DH10N 12:04:00
921001 Mazan Bartlomiej 11P1906 H21L 12:04:00
887247 Lisiak Pawel 11P1912 H35 12:05:00
0 Kwiatkowski Olaf 11P1889 H14 12:06:00
8636526 Wrzesinski Krzysztof 11P1930 H45 12:06:00
8636514 Golinowska Elzbieta 11P1852 D35 12:06:00
0 Rzepka Igor 11P1882 H12 12:07:00
9201340 Mikula Daria 11P1816 D12 12:07:00
886350 Kryjomski Jerzy 11P1935 H55 12:07:00
412206 Spiliszewska Roza 11P1861 D45 12:07:00
423086 Paterek Hanna 11P1805 DH10N 12:10:00
2127762 Franc Julian 11P1869 H10C 12:10:00
2032317 Marszalek Maria 11P1854 D35 12:10:00
7201187 Sypula Slawomir 11P1938 H55 12:10:00
8640921 Slonska Antonina 11P1824 D12 12:11:00
8656099 Porzycz Grzegorz 11P1896 H16 12:12:00
8640247 Jankowiak Pawel 11P1903 H21L 12:12:00
2032319 Marszalek Patryk 11P1891 H14 12:15:00
9201350 Mikula Iga 11P1817 D12 12:15:00
2048197 Krzyzostanek Jaroslaw 11P1918 H45 12:16:00
7130303 Witkowska Izabela 11P1863 D45 12:16:00
1603314 Slawinski Marcin 11P1921 H45 12:22:00