D10C
2.00 km, 35 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:04:00 |
04 |
Borunská Alžběta |
AOP0950 |
52290 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:08:00 |
08 |
Olekšová Natálie |
KRN0652 |
446357 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:16:00 |
16 |
Paloncý Adéla |
KSU0950 |
2058485 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:20:00 |
20 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:24:00 |
24 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
2108889 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:28:00 |
28 |
Ciecwierz Malgorzata |
11P1801 |
886656 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:32:00 |
32 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
446409 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:36:00 |
36 |
Burdová Hana |
STE0852 |
2112745 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:40:00 |
40 |
Kočandrlová Natálie |
KSU0979 |
446412 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:48:00 |
48 |
Franc Antonina |
11P1802 |
1424634 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:52:00 |
52 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
2053541 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:56:00 |
56 |
Pachmannová Iva |
AOP0852 |
232251 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:00:00 |
60 |
Mis Milena |
11P1803 |
2127757 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
D12
2.10 km, 55 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:05:00 |
05 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
11:07:00 |
07 |
Piesniak Patrycja |
11P1821 |
2121111 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:09:00 |
09 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:11:00 |
11 |
Olekšová Viktorie |
KRN0351 |
446443 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:13:00 |
13 |
Klecha Weronika |
11P1814 |
2127756 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:15:00 |
15 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
17 |
Stefaniak Izabela |
11P1825 |
9101308 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:21:00 |
21 |
Slehová Martina |
UOL0653 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:23:00 |
23 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:25:00 |
25 |
Jílková Pavla |
KON0799 |
2069073 |
C |
KOB Konice |
11:27:00 |
27 |
Pazderníková Zdeňka |
ASU0698 |
9132 |
B |
Magnus Orienteering |
11:29:00 |
29 |
Mlynkowiak Karolina |
11P1818 |
1424633 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:31:00 |
31 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
B |
SOB Olomouc |
11:33:00 |
33 |
Holasová Barbora |
AOP0651 |
51195 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
35 |
Sikora Sandra |
11P1823 |
2801064 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:37:00 |
37 |
Cetlová Karolína |
AOP0752 |
2091596 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:39:00 |
39 |
Podgorska Marta |
11P1822 |
2801059 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:41:00 |
41 |
Tomášková Eliška |
VRB0660 |
2067387 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:43:00 |
43 |
Murek Emilia |
11P1819 |
2121110 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:45:00 |
45 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
2069082 |
C |
SOB Olomouc |
11:47:00 |
47 |
Ciecwierz Weronika |
11P1809 |
9102642 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:49:00 |
49 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
49438 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:51:00 |
51 |
Golinowska Aleksandra |
11P1810 |
346009 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:53:00 |
53 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:55:00 |
55 |
Jader Sandra |
11P1813 |
2127759 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:57:00 |
57 |
Seidenglanzová Johana |
SSU0650 |
6710 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:59:00 |
59 |
Nowak Anna |
11P1820 |
9201831 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:03:00 |
63 |
Matyja Weronika |
11P1815 |
1995097 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:05:00 |
65 |
Fendrychová Klára |
STE0750 |
2108892 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:07:00 |
67 |
Mikula Daria |
11P1816 |
9201340 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:09:00 |
69 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
12:11:00 |
71 |
Slonska Antonina |
11P1824 |
8640921 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:13:00 |
73 |
Jílková Lenka |
KON0666 |
2069072 |
B |
KOB Konice |
12:15:00 |
75 |
Mikula Iga |
11P1817 |
9201350 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:17:00 |
77 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
SOB Olomouc |
D14
3.00 km, 45 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:03:00 |
03 |
Lamparska Maja |
11P1832 |
8636994 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:05:00 |
05 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:09:00 |
09 |
Navrátilová Marie |
ASU0599 |
7206550 |
B |
Magnus Orienteering |
11:11:00 |
11 |
Krzyzostanek Partycja |
11P1830 |
2048146 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:13:00 |
13 |
Venoušová Terezie |
KSU0552 |
2108906 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
15 |
Niessner Pola |
11P1833 |
8635047 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:17:00 |
17 |
Pachmannová Katka |
AOP0551 |
361953 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:19:00 |
19 |
Dreier Anna |
11P1827 |
7300455 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:21:00 |
21 |
Müllerová Marie |
KSU0565 |
995815 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:23:00 |
23 |
Binarová Adéla |
UOL0452 |
1398997 |
B |
SOB Olomouc |
11:25:00 |
25 |
Domagala Emilia |
11P1826 |
2048188 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:27:00 |
27 |
Slehová Eliška |
UOL0453 |
2112727 |
C |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
29 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
2019215 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:31:00 |
31 |
Kapska Nina |
11P1829 |
2801127 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:33:00 |
33 |
Cetlová Magdaléna |
AOP0552 |
2091591 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
35 |
Hloušková Marcela |
KSU0551 |
2108916 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:37:00 |
37 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
2020729 |
A |
SOB Olomouc |
11:39:00 |
39 |
Kubacka Wiktoria |
11P1831 |
2127751 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:41:00 |
41 |
Neumannová Kristýna |
STE0550 |
2035719 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:43:00 |
43 |
Gonda Julia |
11P1828 |
7300459 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:45:00 |
45 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
2020728 |
B |
SOB Olomouc |
11:49:00 |
49 |
Vorlová Eva |
ASU0499 |
406938 |
B |
Magnus Orienteering |
11:51:00 |
51 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:53:00 |
53 |
Skrzypczak Marika |
11P1835 |
2127767 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:55:00 |
55 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8796 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:57:00 |
57 |
Škařupová Anna |
VRB0454 |
2088469 |
|
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:59:00 |
59 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
2102549 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:01:00 |
61 |
Reimann Julia |
11P1834 |
2127765 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:03:00 |
63 |
Procházková Doubravka |
ADA0651 |
981840 |
B |
OOB Spartak Adamov |
12:05:00 |
65 |
Michálková Daniela |
VRB0451 |
2088466 |
|
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
D16
3.50 km, 120 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:02:00 |
02 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
2124801 |
C |
SOB Olomouc |
11:06:00 |
06 |
Krčková Helena |
AOP0251 |
2053557 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:10:00 |
10 |
Kličková Anna |
KON0272 |
52722 |
C |
KOB Konice |
11:14:00 |
14 |
Smolková Sabina |
STE0250 |
7206537 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:18:00 |
18 |
Kedzierska Nadia |
11P1837 |
2801122 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:22:00 |
22 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
Magnus Orienteering |
11:26:00 |
26 |
Slonska Zofia |
11P1839 |
8650899 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:30:00 |
30 |
Procházková Sára |
UOL0353 |
2133916 |
C |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Filipiak Adrianna |
11P1836 |
501146 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:38:00 |
38 |
Pachmannová Bára |
AOP0351 |
8656710 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:42:00 |
42 |
Zajac Magdalena |
11P1840 |
2801125 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:46:00 |
46 |
Raclavská Lenka |
UOL0252 |
2092435 |
B |
SOB Olomouc |
11:50:00 |
50 |
Piwowar Lidia |
11P1838 |
2801123 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:54:00 |
54 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
2061817 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
D18
4.00 km, 145 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:03:00 |
03 |
Seidel Jagoda |
11P1844 |
2127769 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:09:00 |
09 |
Pšenčíková Adéla |
KSU0050 |
446425 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
15 |
Jurczyk Marta |
11P1842 |
2028219 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:21:00 |
21 |
Ohlaszeny Zuzanna |
11P1843 |
8638444 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:33:00 |
33 |
Topor Magdalena |
11P1845 |
8650894 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:39:00 |
39 |
Dzierwa Hanna |
11P1841 |
8636524 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
D20
5.20 km, 180 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
B |
KOB Konice |
D21
5.20 km, 180 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:13:00 |
13 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:17:00 |
17 |
Mazan Aleksandra |
11P1848 |
8650884 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:25:00 |
25 |
Slusarczyk Katarzyna |
11P |
8636522 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:29:00 |
29 |
Zavadilová Simona |
PTE8485 |
8843 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:33:00 |
33 |
Sliwczynska Ilona |
11P1851 |
7121278 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:37:00 |
37 |
Górnicka-Antonowicz Anna |
STE6851 |
8240668 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:41:00 |
41 |
Murawska Marta |
11P1849 |
7200180 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:45:00 |
45 |
Šarmanová Alena |
AOP9352 |
232405 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:49:00 |
49 |
Sypula-Paciorek Katarzyna |
11P1850 |
7208278 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:53:00 |
53 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
2092433 |
A |
SOB Olomouc |
11:57:00 |
57 |
Durzynska Katarzyna |
11P1846 |
8636811 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
D35
3.90 km, 105 m, 11 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:04:00 |
04 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
SOB Olomouc |
11:06:00 |
06 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
10 |
Kaszkiewicz Kamila |
11P1853 |
2086326 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:12:00 |
12 |
Gallo Martina |
AOP7951 |
7204970 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:14:00 |
14 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:16:00 |
16 |
Librová Lucie |
AOP8050 |
49386 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:18:00 |
18 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
420402 |
C |
SOB Olomouc |
11:20:00 |
20 |
Hloušková Marcela |
KSU1800 |
2103267 |
|
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:22:00 |
22 |
Slonska Boguslawa |
11P1858 |
1414200 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:24:00 |
24 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
26 |
Maťátková Marcela |
STE7159 |
52532 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:28:00 |
28 |
Zalewska Elzbieta |
11P1856 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:30:00 |
30 |
Jiříčková Bětka |
KRN8383 |
8654901 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:34:00 |
34 |
Marková Eva |
STE7550 |
2080963 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:36:00 |
36 |
Procházková Lucie |
ADA7651 |
352314 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:38:00 |
38 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
11:40:00 |
40 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:42:00 |
42 |
Králová Zdenka |
SSU6091 |
1406132 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:44:00 |
44 |
Mlčková Jana |
KSU7383 |
2058486 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:46:00 |
46 |
Navrátilová Helena |
ASU7799 |
301698 |
C |
Magnus Orienteering |
11:48:00 |
48 |
Semenowicz Patrycja |
11P1855 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:50:00 |
50 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
C |
SKOB Bruntál |
11:52:00 |
52 |
Ondráčková Adéla |
KSU7676 |
443099 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:54:00 |
54 |
Filipiak Agnieszka |
11P1857 |
2067831 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:56:00 |
56 |
Pattermanová Ivana |
KSU7551 |
2085601 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:00:00 |
60 |
Kubíčková Eva |
UOL7752 |
2133902 |
C |
SOB Olomouc |
12:02:00 |
62 |
Smolíková Kateřina |
KSU7793 |
2067339 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:04:00 |
64 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
12:06:00 |
66 |
Golinowska Elzbieta |
11P1852 |
8636514 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:08:00 |
68 |
Štáblová Michaela |
KSU7787 |
2073735 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:10:00 |
70 |
Marszalek Maria |
11P1854 |
2032317 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
D45
3.50 km, 80 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Kostková Jana |
AOP7151 |
2096115 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:04:00 |
04 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:07:00 |
07 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
11:10:00 |
10 |
Polášková Jana |
KSU7171 |
420442 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:16:00 |
16 |
Švancárová Helena |
KSU7252 |
2027233 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:19:00 |
19 |
Kurzyp Anna |
11P1859 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:22:00 |
22 |
Glabazňová Jana |
AOP6151 |
515423 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:25:00 |
25 |
Ženčáková Marie |
47C6850 |
2032185 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:28:00 |
28 |
Pachmannová Hana |
AOP7252 |
361977 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:31:00 |
31 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Felklová Jarmila |
47C6050 |
433098 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:37:00 |
37 |
Kašparová Ivana |
UOL6951 |
2032169 |
C |
SOB Olomouc |
11:40:00 |
40 |
Strachotová Eva |
ASU6099 |
52560 |
C |
Magnus Orienteering |
11:43:00 |
43 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:46:00 |
46 |
Jarošová Petra |
ZPV6666 |
52654 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:49:00 |
49 |
Vavrečková Ivana |
JPV6363 |
52864 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:52:00 |
52 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:55:00 |
55 |
Topor Monika |
11P1862 |
7204933 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:58:00 |
58 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
52476 |
C |
SOB Olomouc |
12:01:00 |
61 |
Lamparska Iwona |
11P1860 |
8650892 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:04:00 |
64 |
Fajkusová Jitka |
JPV6773 |
52586 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:07:00 |
67 |
Spiliszewska Roza |
11P1861 |
412206 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:13:00 |
73 |
Pšenčíková Eva |
KSU6950 |
443106 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:16:00 |
76 |
Witkowska Izabela |
11P1863 |
7130303 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
D55
2.80 km, 50 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:13:00 |
13 |
Wysocka Jolanta |
11P1865 |
886619 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:21:00 |
21 |
Strohalmová Milena |
KRN5651 |
52630 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:25:00 |
25 |
Olbrycht Anna |
11P1864 |
412377 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
D65
2.10 km, 45 m, 6 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:05:00 |
05 |
Czabanska Malgorzata |
11P1866 |
219123 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
DH10N
2.00 km, 50 m, 8 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
11:04:00 |
04 |
Staškrabová Lucie |
KRN0751 |
446407 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:07:00 |
07 |
Semenowicz Nina |
11P1807 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:10:00 |
10 |
Petlach Adam |
KRN0702 |
52639 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:16:00 |
16 |
Šlebodová Anna |
KRN0653 |
446442 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:19:00 |
19 |
Liber Václav |
AOP1000 |
2127594 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:22:00 |
22 |
Lašová Laura |
KRN0950 |
52650 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:25:00 |
25 |
Pralat Amelia |
11P1806 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:28:00 |
28 |
Smetana Adam |
VRB0809 |
2067386 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:31:00 |
31 |
Cwik Szymon |
11P |
84260 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:37:00 |
37 |
Murek Marcin |
11P1875 |
345999 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:40:00 |
40 |
Kotasová Klára |
KRN0850 |
52636 |
|
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:43:00 |
43 |
Kaszkiewicz Leon |
11P1873 |
2086327 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:46:00 |
46 |
Domagala Jakub |
11P1872 |
2048147 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:49:00 |
49 |
Tomčík Šimon |
VRB0818 |
2067398 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:52:00 |
52 |
Marszalek Dawid |
11P1874 |
2032326 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:58:00 |
58 |
Mielcarek Karolina |
11P1804 |
423087 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:01:00 |
61 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
SOB Olomouc |
12:04:00 |
64 |
Szymanska Magdalena |
11P1808 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:10:00 |
70 |
Paterek Hanna |
11P1805 |
423086 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H10C
2.00 km, 35 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:02:00 |
02 |
Kociuba Wiktor |
11P1871 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:06:00 |
06 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
49430 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:10:00 |
10 |
Kubeš David |
PLU0800 |
0 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:14:00 |
14 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
7201830 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:22:00 |
22 |
Marek Vít |
KSU0838 |
361910 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:26:00 |
26 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
251023 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:30:00 |
30 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:34:00 |
34 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
2053548 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:38:00 |
38 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:42:00 |
42 |
Holý Štěpán |
SBR0802 |
51914 |
C |
SKOB Bruntál |
11:46:00 |
46 |
Kubíček Vavřinec |
UOL0801 |
2113097 |
C |
SOB Olomouc |
11:50:00 |
50 |
Pánek Antonín |
SSU0901 |
0 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:54:00 |
54 |
Kaszkiewicz Tymon |
11P1870 |
2086323 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:58:00 |
58 |
Paloncý Jan |
KSU0808 |
2058484 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:06:00 |
66 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:10:00 |
70 |
Franc Julian |
11P1869 |
2127762 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H12
2.40 km, 80 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Chodlewski Antoni |
11P1876 |
2801057 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:04:00 |
04 |
Špok Petr |
KRN0601 |
428288 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:07:00 |
07 |
Kurzyp Michal |
11P1879 |
2057139 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:10:00 |
10 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
2058486 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:16:00 |
16 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
682687 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:19:00 |
19 |
Borunský Matěj |
AOP0600 |
428264 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:22:00 |
22 |
Wyrwa Tobiasz |
11P1883 |
997853 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:25:00 |
25 |
Pánek Ondřej |
SSU0702 |
0 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:28:00 |
28 |
Ludwin Jakub |
11P1880 |
2801069 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:31:00 |
31 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2073738 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Klakla Kacper |
11P1877 |
2801056 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:37:00 |
37 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
11:40:00 |
40 |
Murawski Rafal |
11P1881 |
2127754 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:43:00 |
43 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
C |
Magnus Orienteering |
11:46:00 |
46 |
Kotkowiak Bartosz |
11P1878 |
9201343 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:49:00 |
49 |
Ondráček Viktor |
KSU0600 |
2056308 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:52:00 |
52 |
Zielinski Tomasz |
11P1884 |
2067836 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:55:00 |
55 |
Hejtmánek Štěpán |
SSU0500 |
0 |
|
SK Severka Šumperk |
11:58:00 |
58 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:01:00 |
61 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
Magnus Orienteering |
12:07:00 |
67 |
Rzepka Igor |
11P1882 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:10:00 |
70 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H14
3.80 km, 85 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:03:00 |
03 |
Cuprys Amadeusz |
11P1887 |
7300456 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:06:00 |
06 |
Kobylka David |
ASU0546 |
7210915 |
C |
Magnus Orienteering |
11:09:00 |
09 |
Otruba František |
PLU0501 |
2051506 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:12:00 |
12 |
Daněk Vít |
KRN0500 |
428244 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:15:00 |
15 |
Czynski Milosz |
11P1888 |
9201349 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:18:00 |
18 |
Štoudek Martin |
ASU0448 |
53112 |
B |
Magnus Orienteering |
11:21:00 |
21 |
Brozynski Oliwier |
11P1886 |
2801129 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:24:00 |
24 |
Antonowicz Jan |
STE0503 |
8636188 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:27:00 |
27 |
Kosík Dan |
VRB0403 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:30:00 |
30 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
2061762 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:33:00 |
33 |
Wójcik Pawel |
11P1892 |
1415144 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:36:00 |
36 |
Polášek Vít |
KSU0402 |
446419 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:39:00 |
39 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:42:00 |
42 |
Greschner Adam |
ASU0547 |
7210093 |
C |
Magnus Orienteering |
11:45:00 |
45 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:51:00 |
51 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
2056285 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:54:00 |
54 |
Lisiak Adam |
11P1890 |
7200171 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:00:00 |
60 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:03:00 |
63 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
2073730 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:06:00 |
66 |
Kwiatkowski Olaf |
11P1889 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:09:00 |
69 |
Maťátko Václav |
STE0500 |
52512 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:12:00 |
72 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:15:00 |
75 |
Marszalek Patryk |
11P1891 |
2032319 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:18:00 |
78 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
B |
KOB Konice |
H16
4.60 km, 130 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
2113074 |
B |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
04 |
Štorek David |
JPV0202 |
2075675 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:08:00 |
08 |
Matuš Vít |
VRB0202 |
2067396 |
A |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:16:00 |
16 |
Jurčík Martin |
KRN0300 |
446411 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:20:00 |
20 |
Jedzok Vojtěch |
UOL0202 |
2112759 |
C |
SOB Olomouc |
11:24:00 |
24 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:28:00 |
28 |
Paterek Mikolaj |
11P1895 |
7300458 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:32:00 |
32 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:36:00 |
36 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
SOB Olomouc |
11:40:00 |
40 |
Jirka Matyáš |
ZPV0201 |
7202871 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:44:00 |
44 |
Nowak Grzegorz |
11P1894 |
8656096 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:48:00 |
48 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
11:52:00 |
52 |
Grobelny Alex |
11P1893 |
2801121 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:56:00 |
56 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
442865 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:04:00 |
64 |
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:08:00 |
68 |
Doseděl Štěpán |
STE0206 |
2108907 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:12:00 |
72 |
Porzycz Grzegorz |
11P1896 |
8656099 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:16:00 |
76 |
Světnický František |
STE0204 |
8656687 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
H18
6.20 km, 200 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:03:00 |
03 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:09:00 |
09 |
Pesta Piotr |
11P1897 |
8656098 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:15:00 |
15 |
Kaprál Jan |
SSU0000 |
7207780 |
B |
SK Severka Šumperk |
11:21:00 |
21 |
Seidel Nikodem |
11P1898 |
2127753 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:27:00 |
27 |
Prachař Matouš |
UOL0000 |
2102871 |
B |
SOB Olomouc |
11:39:00 |
39 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
2080935 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:45:00 |
45 |
Sienkiewicz Maksymilian |
11P1899 |
9201834 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:51:00 |
51 |
Neumann David |
STE0101 |
2027241 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:57:00 |
57 |
Michalak Kacper |
11P |
8655941 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:03:00 |
63 |
Šimek Štěpán |
UOL0104 |
52729 |
B |
SOB Olomouc |
H20L
9.30 km, 280 m, 22 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Ondráček Radek |
KSU9933 |
2056305 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:04:00 |
04 |
Jurczyk Maciej |
11P1904 |
2028220 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H20P
9.30 km, 280 m, 22 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:02:00 |
02 |
Filipiak Mateusz |
11P1901 |
2067830 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H21P
9.30 km, 280 m, 22 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:10:00 |
10 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:14:00 |
14 |
Kozubík Jiří |
3UX8800 |
2094537 |
|
JuraZub Zlín |
11:18:00 |
18 |
Gryzio Lukasz |
11P1902 |
887235 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:26:00 |
26 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:30:00 |
30 |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
515101 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Holas Tomáš |
AOP7802 |
1400441 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:38:00 |
38 |
Jirka Mikuláš |
STE0000 |
8655377 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:42:00 |
42 |
Jurczyk Tomasz |
11P1905 |
8640246 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:46:00 |
46 |
Kostka Jiří |
AOP0201 |
8656577 |
A |
Orientační Běh Opava |
11:50:00 |
50 |
Janů Zdeněk |
KSU9045 |
8662682 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:54:00 |
54 |
Přikryl Petr |
ZBM6708 |
7030567 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
11:58:00 |
58 |
Doležel Ondřej |
STE9202 |
8654919 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:02:00 |
62 |
Glonek Jakub |
AOP9602 |
1625050 |
R |
Orientační Běh Opava |
12:06:00 |
66 |
Bencúr Juraj |
LCE7701 |
682377 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
12:10:00 |
70 |
Horvát Petr |
ASU9447 |
8644873 |
E |
Magnus Orienteering |
12:14:00 |
74 |
Pudel Jarda |
STE7505 |
52516 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H21L
9.30 km, 280 m, 22 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:12:00 |
12 |
Procházka Jiří |
ADA7512 |
49864 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:16:00 |
16 |
Zapletal Martin |
STE8500 |
500268 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
20 |
Hadač Filip |
AOP9301 |
8656686 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:24:00 |
24 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:28:00 |
28 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
7200324 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
32 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:40:00 |
40 |
Perknovský Radim |
JPV8235 |
52475 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:44:00 |
44 |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
8662436 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:48:00 |
48 |
Žaloudík Jiří |
KRN8600 |
8630865 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:52:00 |
52 |
Vlach Jiří |
AOV7900 |
7202896 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:56:00 |
56 |
Blachut Igor |
11P1900 |
7202770 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:00:00 |
60 |
Mokrý Stanislav |
ZBM9202 |
8660442 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
12:04:00 |
64 |
Mazan Bartlomiej |
11P1906 |
921001 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:08:00 |
68 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:12:00 |
72 |
Jankowiak Pawel |
11P1903 |
8640247 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:16:00 |
76 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:20:00 |
80 |
Král Václav |
SSU8243 |
332966 |
C |
SK Severka Šumperk |
H21D
5.20 km, 205 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:03:00 |
03 |
Maziarek Marcin |
11P1944 |
1408884 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:51:00 |
51 |
Maziarek Michal |
11P1945 |
1408882 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H35
6.70 km, 225 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Videcký Jan |
KSU7504 |
446440 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:03:00 |
03 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
11:05:00 |
05 |
Wojcik Grzegorz |
11P1914 |
1415146 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:07:00 |
07 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
11:09:00 |
09 |
Václavek Jiří |
STE5701 |
1401181 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:11:00 |
11 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
15 |
Smolka Martin |
STE7100 |
2027234 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
17 |
Krtička Luděk |
SSU7847 |
7204982 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:19:00 |
19 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:21:00 |
21 |
Michalak Tomasz |
11P1919 |
7300277 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:23:00 |
23 |
Novák Jan |
STE7900 |
2102537 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:25:00 |
25 |
Matoušek Milan |
KSU6701 |
2058461 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:27:00 |
27 |
Wojciech Sebastian |
11P1911 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:29:00 |
29 |
Ženčák Jaroslav |
47C6100 |
2060274 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:31:00 |
31 |
Stibor Zbyněk |
VRB7601 |
301259 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:33:00 |
33 |
Strohalm Petr |
KRN8103 |
52640 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:35:00 |
35 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:37:00 |
37 |
Ciecwierz Slawomir |
11P1907 |
886667 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:39:00 |
39 |
Greschner Luboš |
ASU7848 |
7203335 |
C |
Magnus Orienteering |
11:41:00 |
41 |
Spiliszewski Piotr |
11P1913 |
418326 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:45:00 |
45 |
Wiktorowicz Mateusz |
11P1910 |
2127779 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:47:00 |
47 |
Kočandrle Jaroslav |
KSU7700 |
2088163 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:49:00 |
49 |
Domagala Andrzej |
11P1908 |
2086645 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:51:00 |
51 |
Navrátil Martin |
ASU7449 |
7203338 |
C |
Magnus Orienteering |
11:53:00 |
53 |
Tkaczuk Tomasz |
11P1909 |
7900030 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:55:00 |
55 |
Seidenglanz Marek |
SSU7401 |
2067988 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:57:00 |
57 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:59:00 |
59 |
Borunský Tomáš |
AOP7402 |
682655 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:01:00 |
61 |
Cveček Martin |
PVP7400 |
8629813 |
C |
VSS Přírodověda Praha |
12:03:00 |
63 |
Burda Tomáš |
STE7600 |
2118486 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:05:00 |
65 |
Lisiak Pawel |
11P1912 |
887247 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:07:00 |
67 |
Marek Antonín |
STE7501 |
2049564 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:09:00 |
69 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
2118494 |
C |
SOB Olomouc |
12:11:00 |
71 |
Patterman Pavel |
KSU7337 |
446410 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:15:00 |
75 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
H45
5.20 km, 200 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Dzik Miroslaw |
11P1915 |
428768 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:02:00 |
02 |
Jurczyk Piotr |
11P1917 |
2028215 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:04:00 |
04 |
Cetl Vladimír |
AOP6602 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:06:00 |
06 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:08:00 |
08 |
Krček Martin |
AOP7302 |
253130 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:10:00 |
10 |
Topor Marek |
11P1923 |
1407898 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:12:00 |
12 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2087712 |
C |
SOB Olomouc |
11:14:00 |
14 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
16 |
Antonowicz Jerzy |
11P1926 |
504405 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:18:00 |
18 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
KOB Konice |
11:20:00 |
20 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
11:22:00 |
22 |
Silnoušek Jiří |
STE7200 |
2073426 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:24:00 |
24 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
11:26:00 |
26 |
Forystek Jozef |
11P1927 |
8180366 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:28:00 |
28 |
Sklenář Miroslav |
AOP6302 |
7200359 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:30:00 |
30 |
Witkowski Adam |
11P1924 |
7005151 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:32:00 |
32 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Porada Robert |
11P1920 |
1972223 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:36:00 |
36 |
Paloncý Pavel |
KSU6349 |
886291 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:40:00 |
40 |
Ziolkowski Krzysztof |
11P1925 |
8648670 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:42:00 |
42 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
Magnus Orienteering |
11:44:00 |
44 |
Valenta Jiří |
SSU6301 |
51508 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:46:00 |
46 |
Slonski Marek |
11P1922 |
2074452 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:48:00 |
48 |
Štorek Petr |
JPV6505 |
2075678 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:50:00 |
50 |
Pernica Jiří |
UOL6501 |
52478 |
C |
SOB Olomouc |
11:52:00 |
52 |
Urbaniak Krzysztof |
11P1928 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:54:00 |
54 |
Neumann Jaroslav |
STE5902 |
8276 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:56:00 |
56 |
Macek Karel |
ASU7102 |
51882 |
C |
Magnus Orienteering |
11:58:00 |
58 |
Wolek Andrzej |
11P1929 |
1409497 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:00:00 |
60 |
Sklenář Josef |
SBR6601 |
7200586 |
C |
SKOB Bruntál |
12:02:00 |
62 |
Filipiak Marek |
11P1916 |
2067832 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:04:00 |
64 |
Liber Vlastimil |
AOP6402 |
2127600 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:06:00 |
66 |
Wrzesinski Krzysztof |
11P1930 |
8636526 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:08:00 |
68 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
12:10:00 |
70 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
12:12:00 |
72 |
Jaroš Vojtěch |
ZPV5706 |
231248 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
12:16:00 |
76 |
Krzyzostanek Jaroslaw |
11P1918 |
2048197 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:18:00 |
78 |
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:20:00 |
80 |
Soldán Vladimír |
JPV6526 |
2020730 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:22:00 |
82 |
Slawinski Marcin |
11P1921 |
1603314 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H55
4.10 km, 150 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
01 |
Strohalm Petr |
KRN5601 |
52628 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:04:00 |
04 |
Kostka Evžen |
AOP5701 |
410158 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:10:00 |
10 |
Kubeš Jaromír |
PLU6219 |
52500 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:13:00 |
13 |
Bednář Jan |
UOL5402 |
52473 |
C |
SOB Olomouc |
11:16:00 |
16 |
Olbrycht Janusz |
11P1936 |
412128 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:19:00 |
19 |
Hrouza Jan |
KRN5401 |
2106888 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:22:00 |
22 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
11:25:00 |
25 |
Krochmal Andrzej |
11P1934 |
940156 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:28:00 |
28 |
Janů Zdeněk |
KSU5749 |
886293 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:31:00 |
31 |
Wojarski Krzysztof |
11P1933 |
412345 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:34:00 |
34 |
Strachota Jaroslav |
ASU5600 |
52556 |
C |
Magnus Orienteering |
11:37:00 |
37 |
Felkl Luděk |
47C6000 |
52589 |
|
ASPV OA Šumperk |
11:40:00 |
40 |
Pietrusinski Marek |
11P1937 |
2035173 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:43:00 |
43 |
Doseděl Emil |
STE6100 |
2049563 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:46:00 |
46 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
8904 |
C |
KOB Konice |
11:49:00 |
49 |
Andrzejewski Leszek |
11P1931 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:52:00 |
52 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:55:00 |
55 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
12:01:00 |
61 |
Niessner Piotr |
11P1932 |
8200663 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:04:00 |
64 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
SK Haná orienteering |
12:07:00 |
67 |
Kryjomski Jerzy |
11P1935 |
886350 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:10:00 |
70 |
Sypula Slawomir |
11P1938 |
7201187 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
12:13:00 |
73 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
SK Haná orienteering |
H65
3.30 km, 60 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Pospíšil Karel |
VRB5001 |
51950 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:04:00 |
04 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
11:08:00 |
08 |
Sonnek Miloš |
AOP4801 |
51192 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:12:00 |
12 |
Komárek Jaromír |
KSU4900 |
2102554 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:16:00 |
16 |
Pilc Oldřich |
OOL5100 |
1400440 |
C |
SK Haná orienteering |
11:24:00 |
24 |
Sukeník Mojmír |
KRN5202 |
9987654 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:28:00 |
28 |
Wysocki Andrzej |
11P1939 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
H70
2.40 km, 45 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:02:00 |
02 |
Pluciennik Waldemar |
11P1943 |
2053655 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:06:00 |
06 |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
51905 |
C |
SKOB Bruntál |
11:10:00 |
10 |
Sedlář Vladimír |
AOP4201 |
889315 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:14:00 |
14 |
Kruczek Stanislaw |
11P1940 |
54021 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:22:00 |
22 |
Czabanski Edward |
11P1942 |
219125 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:26:00 |
26 |
Ptáček Jiří |
BOV4401 |
1421897 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
11:30:00 |
30 |
Gottfried Jan |
UOL4602 |
352323 |
C |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Michalek Janusz |
11P1941 |
886317 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:38:00 |
38 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
HDR
2.00 km, 50 m, 8 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Wojciech Krystynka |
11P1868 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Pietrzak Bruno |
11P1867 |
412422 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Komínek Vojtěch |
KON1313 |
0 |
|
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Gangurová Linda |
VRB0958 |
2067393 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Good Marie |
SBR1250 |
51903 |
|
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Kosíková Julie |
VRB0750 |
2067385 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Kopecký Viktor |
VRB0838 |
2067399 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Hrouza Jan |
KRN1300 |
52626 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Bublová Matylda |
5MX1550 |
301554 |
|
Dolní Čermná |
11:00:00 |
00 |
Herman Jakub |
KRN0606 |
2106890 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Stiborová Blanka |
VRB7651 |
301254 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Macek Václav |
ASU1249 |
433095 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Tomášek Matěj |
STE1202 |
442849 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Procházka Ferdinand |
ADA1001 |
2073729 |
C |
OOB Spartak Adamov |
11:00:00 |
00 |
Liber Tomáš |
AOP1302 |
2111741 |
C |
Orientační Běh Opava |
P
3.00 km, 70 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Stryková Vlasta |
KSU7667 |
446436 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Strohalm Rom |
KRN5001 |
0 |
|
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Bartáková Veronika |
UOL1800 |
2133908 |
|
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Czaschová Emílie |
SBR8750 |
51883 |
C |
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Šťastný Libor |
ZLH7100 |
0 |
|
OOB TJ Zlaté Hory |
11:00:00 |
00 |
Ondráček Martin |
KSU7222 |
443095 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Zaoral Jan |
VRB4703 |
2088453 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Kratschmerová Jitka |
VRB6250 |
301290 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Tomčíková Hana |
VRB7879 |
2067395 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Tichá Daniela |
SSU6750 |
2121007 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Kroutil Martin |
KON0001 |
52718 |
|
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Heclová Jana |
KSU7550 |
443087 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Kobylka Roman |
ASU6749 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Labudík Milan |
VRB6202 |
206457 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Pospíšilová Lucie |
STE7551 |
2102551 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Smolková Dagmar |
STE6451 |
2027230 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Cetlová Helena |
AOP7550 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Burdová Olga |
STE7651 |
2122260 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Špok Petr |
KRN7100 |
428248 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
T
4.10 km, 175 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
00 |
Witka Amelia |
11P1950 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Presinska Magdalena |
11P1949 |
887216 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Mielnik Lukasz |
11P1948 |
0 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Jamrozik Marcin |
11P1947 |
8636520 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Grzegocka Aleksandra |
11P1946 |
2043 |
|
euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój |
11:00:00 |
00 |
Otruba Karel |
PLU7917 |
2035148 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Holý Ondřej |
SBR7600 |
52493 |
C |
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Bubla Jiří |
5MX7700 |
2045237 |
|
Dolní Čermná |