Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
17.06.2018
Místo konání:
Srbská Kamenice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Kamzičí rokle – 1:10 000 pro DH16 - DH21KL; pro ostatní 1:7 500, E=5mm
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Burda Matěj - R3
Stavitel tratí:
Nehasil David
JURY:
Kobr Tomáš, Hradec Pavel, Gálus Igor
Protokol:
Byl podán protest ohledně nedostatečného občerstvení na trati kategorie H40. Jury protest uznala. Pořadatelé se omlouvají za nedostatek možností občerstvení na některých tratích. Během závodu došlo k několika drobným zraněním (4x - kotník, loket, drobné oděrky).
Kluby:
NNN     18D     19D     24D     31D     43D     71D     88D     24I     ASU     BOR     BZP     DCE     DKP     DLT     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     CHA     JEN     KAM     KAS     KON     KPY     KUL     LBE     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LPU     LTP     MAS     MFP     OKP     OOL     PEN     PGP     PHK     PLU     ROU     RUM     SCP     SJC     SLA     SMB     SRK     STB     STH     SUL     TAP     TJN     TJP     TUR     TUV     TZL     VLI     VRL     VSP     ZBM     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52904 Kuťková Petra NNN7899 P příchozí 10:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
591019 Leibiger Jens 18D5900 H35 11:22:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
300657 Scheuermann Jürgen 19D6901 H45 10:46:00
8606434 Dittmann Robert 19D9704 H21L 11:04:00
300684 Schmalfeld Tassilo 19D4000 H75 11:20:00
7208002 Scheuermann Erik 19D9900 H18 11:32:00
895377 Tonn Konrad 19D5300 H65 12:31:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8040766 Cruse Katrin 24D6650 P příchozí 10:30:00
1310763 Juckelandt Sabine 24D6350 T3 trénink 10:30:00
1106055 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 T3 trénink 10:30:00
8230366 Cruse Kay 24D6600 H50 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7770777 Straube Hanka 31D7350 D21L 12:12:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411402 Krömer Iner 43D6600 T5 trénink 10:30:00
6424 Ender Irina 43D5002 D65 11:26:00
7847 Ender Franka19D 43D8303 D35 11:39:00
6488 Ender Volker 43D5001 H65 12:15:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
990002 Gossel Heiko 71D6500 H50 11:00:00
690719 Eckardt Cornelia 71D6900 D40 11:10:00
7208010 Müller Josefine 71D0350 D16 11:48:00
7205642 Jaunspro?e M?ra 71D8799 D21L 11:51:00
7501901 Conrad Helmut 71D0049 H65 11:51:00
300938 Müller-Wenzke Astrid 71D6851 D50 11:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
236516 Pflug Norbert 88D0000 H21K 11:57:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2071133 DaCosta Beck Roni 24I5009 D70 10:30:00
2071037 Shmuel Regev 24I5537 H60 10:35:00
2071158 Ron Twig 24I6402 H50 10:48:00
2071180 Rami Lipman 24I5523 H60 10:55:00
2071280 DaCosta Inbar 24I8110 D35 10:57:00
2071234 Andra Kotzer 24I5033 D70 11:02:00
2071040 Wollstein Ofer Dan 24I5514 H60 11:03:00
9201026 Noiman Ziv 24I6427 H50 11:04:00
2071181 Parish Plass James 24I5006 H65 11:07:00
2071950 Yacobi Noa 24I6120 D55 11:07:00
2071049 Shaul Shefi 24I4604 H70 11:08:00
2071086 Jonathan Bar Jehuda 24I6113 H55 11:09:00
2071099 Goll Ofek 24I5508 H60 11:11:00
2071091 Shai Satt 24I6439 H50 11:12:00
2071291 Abugani Shmuel 24I5001 H65 11:15:00
2071296 Nurit Shmuely 24I6132 D55 11:15:00
2071190 Morag Boaz 24I6126 H55 11:17:00
2071094 Davidi Segal 24I5530 H60 11:19:00
2071026 Asher Shmuely 24I5031 H65 11:23:00
2071090 Yona Heiman 24I6112 D55 11:23:00
2071164 Melamed Dror 24I6416 H50 11:24:00
2071092 Noiman Anat 24I6428 D50 11:24:00
2071162 Arie yevsaev 24I6115 H55 11:25:00
2071017 Ofer Yodfat 24I5517 H60 11:27:00
2071182 Yael Lipman 24I6124 D55 11:31:00
2071064 Ben Sitrit Meir 24I5505 H60 11:35:00
2071077 Edo Britt 24I6125 H55 11:37:00
7633033 Ron Shlomo Huberfeld 24I7222 H40 11:38:00
2071025 Dalia Ravid 24I5035 D65 11:42:00
2071021 Yael Rivka Regev 24I6138 D55 11:43:00
2071292 Amar Itzik 24I6129 H55 11:45:00
2071179 Ruth Nativ 24I6118 D55 11:51:00
2071036 Rafi Heiman 24I6111 H55 11:53:00
2071062 Moshe Ravid 24I4636 H70 11:56:00
8461951 Avital Ofer 24I5003 H65 11:59:00
2071053 Buchbinder Mordechai 24I6434 H55 12:01:00
2071128 Glaser Ilan 24I6107 H55 12:09:00
2071048 Oded Levin 24I4621 H70 12:12:00
2071381 Yaniv Rainhartz 24I7240 H45 12:16:00
2071275 Yacobi Elisha 24I6119 H55 12:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51234 Vančura Martin ASU8049 C H35 10:52:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21L 11:06:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Štefko Andrej BOR P příchozí 10:30:00
8527 Štefko Dominik BOR7716 C P příchozí 10:30:00
8403 Zemancová Radka BOR8055 C P příchozí 10:30:00
2129244 Jacklová Liliana BOR0959 C HDR 10:30:00
4417 Štefko Adam BOR1200 C HDR 10:30:00
4362 Baťko Ondřej BOR0907 C HDR 10:30:00
4399 Haasová Anežka BOR0956 C D10L 10:31:00
4381 Štěpánková Magdaléna BOR0764 C D12 10:39:00
4439 Zemancová Nelly BOR0953 C D10L 10:40:00
682369 Jakoubková Anna BOR0457 C D14 10:44:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D12 10:48:00
4427 Michálková Ema BOR0857 C D10 10:49:00
4426 Horáčková Natalie BOR0958 C D10L 10:49:00
4357 Štěpánková Běla BOR0555 C D14 11:00:00
2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C D10 11:01:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D12 11:06:00
4359 Zemancová Nicol BOR0458 C D14 11:08:00
4379 Göttlich Vít BOR0800 C H10 11:09:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C D10 11:10:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C H12 11:12:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D12 11:15:00
446324 Průšková Tereza BOR0456 C D14 11:16:00
2051475 Staňa Ondřej BOR0301 C H16 11:17:00
230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C H10 11:21:00
2129243 Vávra Tomáš BOR0700 C H12 11:21:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D12 11:21:00
2129237 Čapek Ondřej BOR0404 C H14 11:29:00
4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B D14 11:32:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H75 11:32:00
4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H14 11:37:00
2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 C D12 11:39:00
2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C D14 11:40:00
7531975 Studničný Adam BOR0701 B H12 11:42:00
446338 Mašek Matěj BOR0410 C H14 11:49:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 11:49:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12 11:54:00
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C H10 11:57:00
4368 Ort Haštal BOR0401 B H14 11:57:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 12:08:00
2129241 Veselý Jakub BOR0406 C H14 12:17:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10 12:29:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260013 Králová Vanda BZP8750 C D21L 10:51:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C D45 11:07:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D40 11:52:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416316 Zeman Annabel DCE1850 C HDR 10:30:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D50 11:00:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C D21K 11:27:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D60 11:43:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H60 11:51:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D55 11:59:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H35 12:04:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49875 Palasová Tereza DKP9151 C T5 trénink 10:30:00
2129251 Lacinová Zuzana DKP1055 C HDR 10:30:00
0 Mrázek Václav DKP1202 C HDR 10:30:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B H16 10:49:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C H21L 10:54:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 A D16 11:00:00
899156 Illner Vojtěch DKP9600 C H21L 11:06:00
7922111 Mrázek Jiří DKP7911 C H35 11:16:00
2129254 Lacina Martin DKP7502 C H40 11:18:00
9785 Janatová Violka DKP0950 C D10 11:22:00
8277 Janata Matěj DKP1111 C H10L 11:31:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 C D10 11:31:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D60 11:35:00
2126351 Lacina Jan DKP0717 C H12 11:39:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R D21L 11:45:00
9999888 Janatová Lucie DKP8154 C D35 11:45:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H21L 11:48:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B D16 11:54:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B H18 11:56:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 11:57:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C H21L 11:58:00
888608 Janata Martin DKP8306 C H21L 12:22:00
8266333 Procházka Aleš DKP4700 C H70 12:28:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
236061 Nosek Martina DLT7251 C T3 trénink 10:30:00
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C T3 trénink 10:30:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C T5 trénink 10:30:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053519 Synková Marcela DOK5751 C P příchozí 10:30:00
2053515 Synková Barbora DOK0450 C P příchozí 10:30:00
2053518 Synek Antonín DOK5600 C P příchozí 10:30:00
7209363 Koštejn Vít DOK9800 R H21L 10:38:00
7207866 Novák Daniel DOK8700 C H21L 10:46:00
688312 Francke Jan DOK8400 C H21L 10:50:00
2056236 Králová Barbora DOK0451 C D14 10:52:00
7200373 Charousková Lucie DOK9450 C D21L 11:03:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C D35 11:21:00
7759 Vítková Anna DOK0650 C D12 11:30:00
886255 Novák Tom DOK5500 C H60 11:43:00
7207878 Synek Petr DOK0200 A H16 11:45:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40 11:54:00
51496 Zapalačová Petra DOK0154 C D18 12:00:00
2056280 Synková Elena DOK0850 C D10 12:01:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 C H18 12:08:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C T5 trénink 10:30:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 T5 trénink 10:30:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C T3 trénink 10:30:00
49964 Zurynek Tomáš EKP1100 C HDR 10:30:00
2102694 Zurynková Lenka EKP0952 C D10L 10:34:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C H45 10:52:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C H45 11:01:00
515195 Koucká Ivana EKP6850 C D50 11:04:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B D16 11:06:00
2032158 Koucký Martin EKP9700 C H21L 11:24:00
51295 Hubáčková Jana EKP6250 C D55 11:27:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C D50 11:56:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21K 11:57:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21L 12:04:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8476 Čechová Jana FSP8353 C T3 trénink 10:30:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C H50 10:44:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C H55 10:49:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C H21L 11:12:00
416195 Čech Jan FSP7900 C H35 11:58:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21K 12:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52275 Škorpil Marek HOR0900 C H10 11:29:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C H55 11:33:00
(72)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C T3 trénink 10:30:00
2084438 Šírl Kamil CHA7303 T3 trénink 10:30:00
2059762 Štverák Jan CHA7301 C T5 trénink 10:30:00
2084439 Šírlová Jarmila CHA7851 T5 trénink 10:30:00
4403301 Šírlová Kamila CHA1450 HDR 10:30:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D12 10:30:00
8169 Prokopová Tereza CHA1151 C HDR 10:30:00
2070858 Klust Jan CHA0702 C H12 10:33:00
2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B H16 10:37:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C D70 10:38:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C H40 10:38:00
2124770 Vydra Ivan CHA6600 C H50 10:40:00
2084444 Divišková Rebeka CHA0352 C D16 10:42:00
2095974 Březina Karel CHA0605 B H12 10:45:00
2084442 Kubátová Karolína CHA0951 C D10L 10:46:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C D35 10:51:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C H60 10:51:00
2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D12 10:51:00
2801027 Kadavý Petr CHA7800 C H40 10:54:00
2084437 Vítková Adriana CHA0852 C D10L 10:55:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C D60 10:55:00
8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H16 10:57:00
2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C H21L 10:58:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C D40 11:01:00
8186 Poláková Veronika CHA8150 C D35 11:03:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D12 11:03:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C H35 11:04:00
5179 Krupka Daniel CHA0703 C H10 11:05:00
2049591 Houda Vítězslav CHA7300 C H45 11:07:00
2059761 Štveráková Monika CHA7852 C D40 11:07:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D60 11:11:00
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C H12 11:15:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C D35 11:15:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C D40 11:19:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C H21L 11:20:00
2070843 Houdová Veronika CHA0552 C D14 11:24:00
2084434 Sychra Marek CHA0604 C H12 11:24:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C H70 11:24:00
2084443 Štěrba Jan CHA7606 C H40 11:26:00
1008144 Valešová Jana CHA9152 C D21L 11:27:00
4212 Lankašová Barbora CHA8050 C D35 11:27:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D60 11:27:00
2049594 Houdová Miloslava CHA7653 C D40 11:31:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C H16 11:33:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C H10L 11:34:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C H65 11:35:00
2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C D14 11:36:00
436431 Bek Jiří CHA0103 A H21K 11:37:00
2095972 Kaška Rudolf CHA5500 C H60 11:39:00
8175 Čechlovská Jana CHA6250 C D55 11:39:00
2084435 Tůma Vojtěch CHA0804 C H10L 11:40:00
2084433 Paluba Luděk CHA0304 C H16 11:41:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C D12 11:42:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C D40 11:43:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C D45 11:43:00
2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D10 11:43:00
2084431 Knap Šimon CHA0606 C H12 11:48:00
887906 Kašková Kateřina CHA7850 C D21L 11:48:00
2084432 Krupková Martina CHA7552 C D40 11:49:00
8158 Vokálová Pavla CHA4951 C D65 11:50:00
8198 Smetanová Alžběta CHA9450 C D21K 11:51:00
331779 Bartáková Eva CHA7051 C D45 11:55:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C D12 12:03:00
8181 Jeřábková Andrea CHA0253 C D16 12:06:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D14 12:08:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C H40 12:10:00
7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C H35 12:10:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 B D14 12:20:00
2049586 Houda Lukáš CHA0800 C H10 12:21:00
2085623 Sychra Zdeněk CHA7302 C H40 12:22:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C H35 12:22:00
2070841 Kaiser Ondřej CHA0607 C H10 12:33:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411527 Kadečka David JEN0801 C P příchozí 10:30:00
411563 Kadečková Jana JEN5651 C D60 10:39:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D40 10:49:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C D10 10:58:00
7781 Zabořil Michal JEN7101 C H45 11:43:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C H65 11:43:00
2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C H35 11:52:00
2085627 Kadečka Adam JEN9601 C H21K 12:05:00
336709 Jedlička Miroslav JEN5301 C H65 12:11:00
7776 Richtrová Jaroslava JEN5251 C D65 12:14:00
7777 Richtr Jiří JEN5001 C H65 12:19:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080943 Semíková Julie KAM0358 C P příchozí 10:30:00
232246 Kubecová Markéta KAM0953 C HDR 10:30:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C H21L 10:34:00
2019240 Hájek Adam KAM9202 C H21L 10:56:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C D21L 11:00:00
515426 Semíková Lucie KAM0250 A D16 11:30:00
52282 Němeček Jan KAM9300 C H21K 11:49:00
2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C D45 11:49:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E H21L 11:54:00
995804 Ročejdl Marek KAM6400 C H50 12:04:00
2035702 Semíková Iva KAM6850 C D45 12:07:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51384 Rajtorová Jasmína KAS0498 P příchozí 10:30:00
515023 Šípová Anežka KAS0499 P příchozí 10:30:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 10:31:00
682601 Štrojsa Josef KAS4000 C H75 10:44:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D70 10:46:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C H45 11:10:00
682680 Slezáčková Věra KAS6550 C D50 11:16:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 11:25:00
7130603 Hnízdil Matěj KAS0301 B H16 11:53:00
1420740 Karvánek Matěj KAS0502 C H14 12:13:00
51385 Kurenda Karel KAS0501 C H14 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092398 Kalous Antonín KON7708 C H35 10:40:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C T3 trénink 10:30:00
2111818 Trdá Lucie KPY8651 C T5 trénink 10:30:00
416330 Procházková Jitka KPY7850 C T5 trénink 10:30:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D14 10:36:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C H14 11:05:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D50 11:08:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H50 11:28:00
51708 Kopecká Magdaléna KPY8250 C D35 11:33:00
2103786 Duda František KPY4600 C H70 11:40:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 C D12 11:45:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H45 11:49:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H21L 11:52:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D18 11:54:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C H21L 12:02:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21L 12:08:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C H40 12:18:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Ryšánek Vojtěch KUL0701 C H12 10:36:00
0 Jareš Ondřej KUL0600 C H12 10:48:00
0 Jareš Daniel KUL6900 C H45 10:49:00
0 Ślínská Amálie KUL0852 C D10 10:55:00
0 Povolný Vojtěch KUL0803 C H10 11:17:00
2107022 Mužíček Martin KUL0501 C H14 11:21:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981809 Hůla Pavel LBE7349 H45 10:43:00
52976 Hůla Tomáš LBE0602 C H12 11:54:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C H21L 11:02:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C D21K 11:03:00
303927 Klusáček Matěj LCE8903 C H21L 11:44:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416134 Kadlecová Daniela LDC9251 C T3 trénink 10:30:00
2111720 Zít Václav LDC1300 C HDR 10:30:00
7700058 Vlk Josef LDC5801 C H60 10:31:00
8339 Duben Jiří LDC5601 C H60 10:43:00
1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C D10L 10:43:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C D16 10:48:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 C D12 11:00:00
347881 Zítová Pavla LDC8151 C D21K 11:09:00
7400074 Gálus Igor LDC7302 C H40 11:10:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C D70 11:10:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 11:12:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C H45 11:16:00
8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C D50 11:20:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H45 11:31:00
7667667 Burdová Simona LDC6851 C D50 11:36:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D45 11:37:00
1425355 Vaňková Saša LDC8550 C D21K 11:39:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 11:40:00
8349 Duben Jiří Šumík LDC8800 C H21K 11:41:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 11:48:00
232347 Dubnová Lenka LDC6651 C D50 11:48:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C H65 12:07:00
51239 Šafařík Milan LDC7249 H45 12:19:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8115 Neradová Eva LIT8951 C D21L 11:09:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C D65 11:34:00
8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C H21K 11:45:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C H21K 11:53:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C D21L 12:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 11:00:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C D60 11:19:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8547 Hořáková Petra LLI6953 C T5 trénink 10:30:00
410732 Košek Ladislav LLI5903 C T5 trénink 10:30:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D45 10:43:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H45 11:04:00
682626 Hejna Hynek LLI0300 C H16 11:05:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45 11:19:00
2032132 Bradáč David LLI0203 B H16 11:21:00
8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C H21L 11:22:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A H14 11:25:00
2049529 Marková Jana LLI7152 C D45 11:25:00
2060281 Marková Hana LLI0450 C D14 11:28:00
2032105 Bradáč Jakub LLI0002 B H18 11:38:00
8651739 Fürst Matouš LLI9603 R H21L 11:40:00
2085634 Košková Vlasta LLI6351 C D55 11:47:00
2032134 Hořák Jaroslav LLI0102 C H18 11:50:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H45 12:07:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C H55 12:21:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102696 Albl Matouš LME1111 C H10L 11:58:00
206359 Alblová Zuzana LME0660 C D12 12:00:00
420448 Alblová Lucie LME7555 C D40 12:13:00
420455 Albl Miloslav LME7600 C H40 12:34:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656522 Pušová Bára LPU0357 A D16 10:54:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 R D21L 11:15:00
8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21L 11:30:00
8660901 Kos Tomáš LPU9303 C H21L 11:34:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 R H21L 12:16:00
9260 Farář Václav LPU5201 C H65 12:27:00
(38)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232536 Kruschinová Jana LTP0551 C P příchozí 10:30:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C P příchozí 10:30:00
7210126 Jelínek Pavel LTP6808 C P příchozí 10:30:00
897367 Jelínková Jiřina LTP7551 C P příchozí 10:30:00
897359 Šašková Hana LTP7552 C P příchozí 10:30:00
436962 Šašek Jan LTP7308 C T3 trénink 10:30:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C T3 trénink 10:30:00
887611 Šimek Stanislav LTP6602 C T3 trénink 10:30:00
52925 Klášterková Ema LTP1150 C HDR 10:30:00
7210123 Jelínková Anna LTP1050 C D10L 10:37:00
682112 Kruschina Jan LTP7202 C H45 10:40:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 10:49:00
7200331 Bílý Jakub LTP0104 A H21L 10:52:00
8644882 Würz Martin LTP6303 C H55 10:53:00
7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C H45 10:55:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D40 11:04:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C H12 11:06:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 B D12 11:12:00
420453 Haslinger Leopold LTP0403 C H14 11:17:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C H50 11:20:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C H55 11:21:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 11:23:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C D21L 11:24:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C D55 11:35:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C H50 11:36:00
232918 Kraus Jakub LTP0303 C H16 11:37:00
8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 11:42:00
7200323 Riby Rose LTP0051 B D18 11:42:00
2082919 Klein Martin LTP0404 C H14 11:45:00
232917 Šašek Jakub LTP0801 C H10 11:49:00
7208229 Jelínek Václav LTP0706 C H12 11:51:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C H50 11:52:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C D10 11:55:00
420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C H12 12:00:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 12:01:00
232914 Klášterka Karel LTP7400 C H40 12:06:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D18 12:06:00
232901 Kučera Martin LTP6500 C H35 12:16:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7886 Chotětický Václav MAS5200 C H55 10:45:00
7887 Chotětický Jan MAS5400 C H55 10:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515016 Suk Jiří MFP6401 C H50 11:44:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681852 Balusková Ida OKP7350 C D40 11:25:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C H45 11:28:00
236111 Nováková Irena OKP6651 C D50 11:44:00
51680 Novák Libor OKP6504 C H45 11:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C H60 10:39:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C H21L 11:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H50 10:56:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 11:19:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40 10:37:00
2060249 Janas Petr PGP0200 B H16 10:41:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H40 10:46:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21L 11:28:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C H21L 11:32:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21L 11:36:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 11:39:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C H10 11:41:00
1006283 Hora Vojtěch PGP8301 C H21L 11:42:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C H55 11:49:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 A H16 11:49:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21L 12:03:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21L 12:06:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C H21K 12:13:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A H18 12:14:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21L 11:10:00
2059764 Galbavý Matěj PHK0007 A H18 11:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H35 10:46:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085613 Černý Michal ROU7505 C T5 trénink 10:30:00
331208 Buková Jana ROU7150 C D45 11:01:00
2080901 Černá Ema ROU0451 A D16 11:12:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 11:26:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 11:41:00
0 Bazinek Richard ROU1000 H10L 11:55:00
0 Hančl Martin ROU7601 C H40 12:14:00
0 Bazinek Lukáš ROU0802 C H10 12:17:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2801028 Nováková Markéta RUM7451 C D40 10:46:00
301543 Kalinová Lucie RUM8750 C D21K 10:51:00
8890 Babický Tomáš RUM5001 C H65 11:03:00
4641715 Novák Jakub RUM0001 B H18 11:08:00
4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C D12 11:24:00
2801020 Novák Daniel RUM0301 C H16 11:25:00
2120650 Novák Petr RUM7401 C H40 11:30:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Tesařová Frida SCP1351 C HDR 10:30:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D70 10:54:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D60 11:03:00
1400437 Tesař Jan SCP8501 C H21K 11:21:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H70 11:48:00
51567 Tesařová Anna SCP8257 C D35 11:51:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H55 12:13:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C H21K 12:21:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
771771 Mrázková Berta SJC1151 C HDR 10:30:00
9908 Benešová Iva SJC6151 C D55 11:03:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C H60 11:07:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75 11:08:00
515133 Lepšík Petr SJC8203 C H35 11:10:00
7717777 Mrázek Jan SJC8102 E H21L 11:14:00
211303 Škorpilová Jana SJC7451 C D40 11:28:00
8008018 Švihovský Jaromír SJC8005 C H21L 11:30:00
8946 Lepšíková Eva SJC8765 C D21L 11:33:00
8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C H35 11:34:00
8008017 Švihovská Eva SJC8352 C D21L 11:54:00
8290987 Beneš Jan SJC8703 C H21L 11:56:00
8008011 Hain Jan SJC7502 C H40 11:58:00
500556 Mrázková Romana SJC8351 R D21L 12:09:00
8008014 Palas Jan SJC8507 C H21L 12:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201329 Hanák Kryštof SLA1100 C HDR 10:30:00
8800 Hanák Jan SLA8002 C H21K 11:25:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H70 11:32:00
49973 Žitná Jana SMB9251 C D21K 11:45:00
7703 Šubrt Pavel SMB6301 C H55 11:57:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 12:28:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9491 Bláha David SRK9549 T3 trénink 10:30:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C H21K 12:01:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52907 Dolejší Miloš STB6701 C P příchozí 10:30:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C HDR 10:30:00
8118 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 10:30:00
49987 Hanušová Lenka STB1350 C HDR 10:30:00
1417127 Hanušová Eva STB1550 C HDR 10:30:00
682356 Hanušová Petra STB8297 C D35 10:39:00
682368 Mašková Lucie STB0751 C D12 10:54:00
434839 Dolejší Lenka STB7499 C D40 11:13:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C H50 11:16:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C D21K 11:21:00
438039 Dolejší Jan STB0601 B H12 11:30:00
7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A D18 11:48:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C H12 11:57:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 B D14 12:00:00
52909 Wittur Filip STB0500 C H14 12:01:00
1418754 Průšek Petr STB7000 C H45 12:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032180 Puš Roman STH7501 C T3 trénink 10:30:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51134 Kalenská Lenka SUL7853 C T5 trénink 10:30:00
8141 Linka Vladislav SUL5701 C T5 trénink 10:30:00
8131 Linková Kateřina SUL9250 C T5 trénink 10:30:00
8142 Linková Alena SUL6750 C D40 10:40:00
8128 Kalenský Pavel SUL7600 C H40 10:42:00
2099530 Kalenský Tomáš SUL0600 C H12 10:54:00
2112760 Kalenská Pavla SUL0950 C D10 11:07:00
8135 Dubský Josef SUL4700 C H70 11:16:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416010 Zajícová Kateřina TAP9053 C D21L 11:36:00
515469 Zajíc Vítězslav TAP8610 C H21L 12:20:00
(77)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4408032 Jakubík Vojta TJN0049 P příchozí 10:30:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C T3 trénink 10:30:00
2096119 Jakubík Petr TJN7506 C T3 trénink 10:30:00
2059726 Mairich Vít TJN7200 C T5 trénink 10:30:00
52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H75 10:32:00
2070855 Romaniuk Vojtěch TJN0205 C H16 10:33:00
682375 Štemberová Bára TJN0650 B D12 10:36:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 10:37:00
232645 Pustai David TJN9301 C H21L 10:40:00
2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C H12 10:42:00
411593 Míková Markéta TJN7351 C D40 10:43:00
2045203 Francke Michal TJN8600 C H21L 10:44:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 B H16 10:45:00
2073663 Baloghová Milena TJN0750 C D12 10:45:00
8249 Kunc Radovan TJN5549 C H60 10:47:00
232515 Böhmová Eva TJN5450 C D60 10:47:00
1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C H21L 10:48:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 B H12 10:51:00
2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D10 10:52:00
8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H16 10:53:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C D21L 10:54:00
2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 10:55:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 10:55:00
434577 Picek Jan TJN4000 C H75 10:56:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 C D12 10:57:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 10:58:00
2102558 Kunc Filip TJN8201 C H35 10:58:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H12 11:00:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B H16 11:01:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 C H12 11:09:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D12 11:09:00
425590 Jermanová Eva TJN6150 C D55 11:11:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16 11:13:00
2045201 Pavel Martin TJN0004 B H18 11:14:00
2121004 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 11:15:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 B D12 11:18:00
207863 Lesáková Věra TJN7152 C D45 11:19:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C D21L 11:21:00
2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 11:22:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 B D16 11:24:00
2078479 Nožičková Eva TJN0852 C D10 11:28:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C H35 11:28:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55 11:29:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C H60 11:31:00
2070806 Nožičková Renata TJN6953 C D45 11:31:00
2088176 Nožička Jan TJN0809 C H10 11:33:00
2067345 Žukov Jakub TJN0305 C H14 11:33:00
2111795 Savruková Adéla TJN0656 B D12 11:33:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 A D16 11:36:00
2067319 Míka Albert TJN0601 B H12 11:36:00
2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 11:37:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 11:37:00
2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C D10 11:37:00
307418 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 11:40:00
2027225 Dejnožka Jiří TJN7503 C H40 11:42:00
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C D14 11:44:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 B H18 11:44:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C H10 11:45:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D40 11:46:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 11:47:00
2070854 Skalová Jolana TJN0653 C D12 11:48:00
8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60 11:51:00
8659409 Nagyová Kateřina TJN0452 B D14 11:52:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H14 11:53:00
8260 Novotný Otakar TJN5604 C H60 11:55:00
2059728 Mairichová Radka TJN7450 C D40 11:55:00
8256 Zuzánková Růžena TJN6051 C D55 11:55:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 12:01:00
8659402 Knížková Šárka TJN9852 A D20 12:02:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 B H18 12:02:00
8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B H12 12:03:00
8255 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C H45 12:04:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10 12:04:00
682376 Štembera Vítek TJN0801 C H10 12:09:00
2111787 Krejčí Lukáš TJN8500 C H21K 12:09:00
8656738 Budský Ondřej TJN0105 A H18 12:20:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B D14 12:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111675 Pospíšil Filip TJP1001 C H10L 11:46:00
2113364 Pospíšil Radek TJP7802 C H40 12:26:00
(55)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8207 Holasová Jaroslava TUR5750 C P příchozí 10:30:00
51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C P příchozí 10:30:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C T3 trénink 10:30:00
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C T3 trénink 10:30:00
7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C T3 trénink 10:30:00
8219 Holas Vladimír TUR5601 C T3 trénink 10:30:00
51124 Heřmánek Michal TUR7702 C T5 trénink 10:30:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21L 10:30:00
4616801 Louda Matyáš TUR0912 C HDR 10:30:00
1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C HDR 10:30:00
8208 Konopáčová Jana TUR5650 C D60 10:31:00
8056 Christl Ivan TUR7310 C H45 10:34:00
8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H21L 10:36:00
2067342 Mareš Hynek TUR6100 C H55 10:41:00
888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A H21L 10:42:00
822282 Rufferová Iva TUR8354 R D21L 10:45:00
8218 Stárek Filip TUR6602 C H50 10:52:00
7205025 Vřešťálová Lucie TUR7450 C D40 10:52:00
1403051 Vřešťál Antonín TUR0604 C H12 10:57:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60 10:59:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C H55 11:01:00
1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B D14 11:04:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D10 11:04:00
515048 Holas Ondřej TUR8501 C H21L 11:08:00
1511127 Provazník Jiří TUR5102 C H65 11:11:00
876522 Krafková Lucie TUR8650 R D21L 11:12:00
8020 Heřmánek Petr TUR0500 B H14 11:13:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D45 11:13:00
8062 Heřmánková Bára TUR0850 C D10 11:13:00
2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H18 11:20:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C D12 11:27:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A H16 11:29:00
1416368 Holasová Lucie TUR8951 C D21K 11:33:00
995821 Hradec Pavel TUR8801 E H21L 11:38:00
8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C H45 11:40:00
2111603 Lamačová Dana TUR7451 C D40 11:40:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C H14 11:41:00
0 Zajger David TUR0703 C H12 11:45:00
8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21L 11:46:00
7092626 Luštický Martin TUR8700 C H21L 11:50:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 C D12 11:51:00
1403060 Lamač František TUR0901 C H10L 11:52:00
7205031 Vřešťál Jan TUR7301 C H45 11:55:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B D16 12:00:00
7202880 Sokolářová Šárka TUR9999 A D21L 12:00:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 C H21L 12:00:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C H65 12:03:00
1403052 Vřešťál František TUR0906 C H10 12:05:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 12:05:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D65 12:06:00
995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C D40 12:07:00
9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B D18 12:12:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21L 12:15:00
515082 Kořínek Jindřich TUR4549 H70 12:20:00
1840303 Váňa Martin TUR8401 C H21L 12:28:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120071 Válková Martina TUV7051 C T3 trénink 10:30:00
2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 T3 trénink 10:30:00
411534 Gibbons Emily TUV0955 C HDR 10:30:00
2120061 Válková Karolína TUV0951 C HDR 10:30:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C H40 10:34:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C D45 10:37:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUV8557 C D21K 10:45:00
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D10L 10:58:00
2120075 Tomášek Prokop TUV0701 C H12 11:03:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D35 11:09:00
1418087 Mellanová Judita TUV0559 B D14 11:12:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C H45 11:13:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C H50 11:32:00
2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C D10 11:52:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 12:04:00
888626 Hájková Tereza TUV0558 B D14 12:16:00
51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C H21L 12:18:00
411583 Mellan Martin TUV6304 C H55 12:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8931 Krejčík Jiří TZL8301 C H21L 12:24:00
(93)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51218 Petrová Věra VLI6251 C P příchozí 10:30:00
2111722 Bureš David VLI0707 C H12 10:30:00
2058473 Dvorská Marie VLI7454 C P příchozí 10:30:00
2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C T3 trénink 10:30:00
2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C T3 trénink 10:30:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C T3 trénink 10:30:00
2109695 Čaloun Michal VLI6801 C T5 trénink 10:30:00
899176 Harazin Martin VLI7400 C T5 trénink 10:30:00
4402220 Sázavský Josef VLI1102 C HDR 10:30:00
4411231 Kunášková Markéta VLI1057 C HDR 10:30:00
4402216 Harazinová Tereza VLI0850 C HDR 10:30:00
8291 Harazinová Zuzana VLI0650 C HDR 10:30:00
2113362 Bureš Michal VLI7601 C H40 10:30:00
4411235 Týfová Ella VLI1150 C HDR 10:30:00
7927 Matějů Josef VLI1300 C HDR 10:30:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C HDR 10:30:00
2103275 Berková Leontýna VLI1151 C HDR 10:30:00
7210304 Burešová Kateřina VLI7456 C D40 10:31:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D14 10:32:00
2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21L 10:32:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C D35 10:33:00
2080993 Ekertová Jana VLI0750 C D12 10:33:00
4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C H12 10:39:00
2117401 Burešová Eliška VLI0456 C D14 10:40:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B D12 10:42:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C D35 10:45:00
2125375 Pechová Alena VLI0854 C D10 10:46:00
1400422 Podhorná Anna VLI0455 C D14 10:48:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21L 10:48:00
52179 Lisý Ondřej VLI7100 C H40 10:50:00
2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D10L 10:52:00
2080991 Šestáková Marie VLI0452 B D14 10:56:00
2049576 Bednaříková Daniela VLI7759 C D21K 10:57:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21L 10:57:00
7999888 Martan Jiří VLI7300 C H40 10:58:00
53226 Habánová Anna VLI7757 C D40 10:58:00
7207861 Habán Ivo VLI7707 C H21L 11:00:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65 11:02:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40 11:06:00
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 B H14 11:09:00
9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C H55 11:13:00
2067313 Severýn Otto VLI7402 C H40 11:14:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C D40 11:16:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21L 11:16:00
2043603 Martanová Elin VLI0252 A D16 11:18:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D65 11:18:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C D10 11:19:00
2113493 Andrlová Lea VLI0453 B D14 11:20:00
2058471 Šesták Marek VLI7403 C H40 11:22:00
2103255 Berka Tadeáš VLI0904 C H10 11:25:00
4411233 Čalounová Klára VLI0950 C D10 11:25:00
2126343 Hyxa Jan VLI0702 C H12 11:27:00
2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D50 11:28:00
8296 Bednařík Libor VLI5200 C H65 11:31:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 B H12 11:33:00
2118472 Novák Jan VLI9300 C H21K 11:33:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H40 11:34:00
8294 Žukov Libor VLI6803 C H45 11:34:00
8293 Žuková Marcela VLI7351 C D40 11:34:00
4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C D10 11:34:00
8655483 Habán Eduard VLI0800 C H10 11:37:00
2092397 Kruliš Janek VLI1003 C H10L 11:37:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H65 11:39:00
4402222 Flossmannová Lucie VLI0852 C D10 11:40:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H10L 11:43:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H45 11:46:00
4402225 Kunášková Karolína VLI0851 C D10 11:46:00
1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 11:47:00
2043610 Martanová Lea VLI0555 A D14 11:48:00
4411236 Týfa Daniel VLI0811 C H10L 11:49:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 11:50:00
301186 Kruliš Petr VLI6901 C H45 11:52:00
361986 Karmazín Petr VLI4901 C H65 11:55:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 B D14 11:56:00
2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 11:58:00
2129242 Pechová Marie VLI1050 C D10 11:58:00
8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C D65 11:58:00
1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C H10 12:01:00
2118489 Feřt Martin VLI7704 C H40 12:02:00
2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C D21K 12:03:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A D14 12:04:00
2042502 Martanová Daniela VLI7452 C D40 12:04:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D21L 12:06:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D40 12:10:00
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B D14 12:12:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H21L 12:12:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C H10 12:13:00
51216 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 12:22:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C H65 12:23:00
4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C H10 12:25:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C H21K 12:25:00
887154 Matějů Michal VLI7702 C H21L 12:26:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 12:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H21K 11:29:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446363 Semík Jakub VSP0000 B HDR 10:30:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C D40 10:34:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C H40 11:02:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C H55 11:05:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C D65 11:10:00
232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C D21K 11:15:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C D10 11:16:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D21L 11:18:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C H65 11:19:00
52269 Uher Petr VSP5001 C H65 11:27:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D50 11:32:00
9782 Horová Magda VSP5450 C D21L 11:42:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C H40 11:46:00
553437 Průša Michal VSP7310 C H35 11:46:00
52283 Gajda Petr VSP0903 C H10 11:53:00
51730 Gajdová Michaela VSP0752 C D12 11:57:00
53572 Semík Jan VSP6507 C H50 12:00:00
2115689 Gajdová Kristina VSP7752 C D40 12:01:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B H14 12:09:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H21L 12:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201326 Bednaříková Emma ZBM0359 A D16 12:12:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T3 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant T5 trénink 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant HDR 10:30
0 Vakant Vakant D75 10:30
0 Vakant Vakant P příchozí 10:30
0 Vakant Vakant D75 10:32
0 Vakant Vakant D10L 11:01
0 Vakant Vakant D10L 11:04
0 Vakant Vakant D10L 11:07
0 Vakant Vakant D10L 11:10
0 Vakant Vakant D10L 11:13
0 Vakant Vakant D10L 11:16
0 Vakant Vakant D70 11:18
0 Vakant Vakant D10L 11:19
0 Vakant Vakant D10L 11:22
0 Vakant Vakant D70 11:26
0 Vakant Vakant H75 11:44
0 Vakant Vakant H75 11:56
0 Vakant Vakant H16 11:57
0 Vakant Vakant D35 11:57
0 Vakant Vakant H60 11:59
0 Vakant Vakant D60 11:59
0 Vakant Vakant H20 12:00
0 Vakant Vakant D50 12:00
0 Vakant Vakant H10L 12:01
0 Vakant Vakant H16 12:01
0 Vakant Vakant D35 12:03
0 Vakant Vakant H60 12:03
0 Vakant Vakant D55 12:03
0 Vakant Vakant H10L 12:04
0 Vakant Vakant D50 12:04
0 Vakant Vakant H16 12:05
0 Vakant Vakant H12 12:06
0 Vakant Vakant D12 12:06
0 Vakant Vakant H10L 12:07
0 Vakant Vakant D55 12:07
0 Vakant Vakant D60 12:07
0 Vakant Vakant D20 12:08
0 Vakant Vakant H20 12:08
0 Vakant Vakant H75 12:08
0 Vakant Vakant D21K 12:09
0 Vakant Vakant H12 12:09
0 Vakant Vakant H16 12:09
0 Vakant Vakant D35 12:09
0 Vakant Vakant D12 12:09
0 Vakant Vakant H10L 12:10
0 Vakant Vakant H12 12:12
0 Vakant Vakant H50 12:12
0 Vakant Vakant D12 12:12
0 Vakant Vakant H10L 12:13
0 Vakant Vakant D45 12:13
0 Vakant Vakant D21K 12:15
0 Vakant Vakant H12 12:15
0 Vakant Vakant H10L 12:16
0 Vakant Vakant H50 12:16
0 Vakant Vakant D40 12:16
0 Vakant Vakant D16 12:18
0 Vakant Vakant D18 12:18
0 Vakant Vakant H12 12:18
0 Vakant Vakant H10L 12:19
0 Vakant Vakant D40 12:19
0 Vakant Vakant D45 12:19
0 Vakant Vakant H50 12:20
0 Vakant Vakant D21K 12:21
0 Vakant Vakant H12 12:21
0 Vakant Vakant D21L 12:21
0 Vakant Vakant H10L 12:22
0 Vakant Vakant H45 12:22
0 Vakant Vakant D16 12:24
0 Vakant Vakant D21L 12:24
0 Vakant Vakant H10L 12:25
0 Vakant Vakant H45 12:25
0 Vakant Vakant H14 12:25
0 Vakant Vakant D45 12:25
0 Vakant Vakant H18 12:26
0 Vakant Vakant D21L 12:27
0 Vakant Vakant D14 12:28
0 Vakant Vakant H45 12:28
0 Vakant Vakant H14 12:29
0 Vakant Vakant H55 12:29
0 Vakant Vakant H21K 12:29
0 Vakant Vakant D16 12:30
0 Vakant Vakant D21L 12:30
0 Vakant Vakant H21L 12:30
0 Vakant Vakant D65 12:30
0 Vakant Vakant H45 12:31
0 Vakant Vakant D14 12:32
0 Vakant Vakant H18 12:32
0 Vakant Vakant H21L 12:32
0 Vakant Vakant H21K 12:33
0 Vakant Vakant H21L 12:34
0 Vakant Vakant H35 12:34
0 Vakant Vakant H65 12:35
0 Vakant Vakant H70 12:36
0 Vakant Vakant H21L 12:36
0 Vakant Vakant H21K 12:37
0 Vakant Vakant H40 12:38
0 Vakant Vakant H35 12:40
0 Vakant Vakant H40 12:42
0 Vakant Vakant H35 12:46
0 Bek David 2PC8103 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje T5 trénink 10:30
0 Hanzl Jaroslav 2PC7802 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje T5 trénink 10:30
9200535 Křivda Ivan 2PC6749 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje H50 11:08
0 Tourek Vojtěch 9CC0801 NEREG P příchozí 10:30
0 Tourek Filip 9CC1202 NEREG HDR 10:30
0 Tourek Matěj 9CC0302 NEREG H16 11:09
2120070 Tourková Klára 9CC0603 NEREG D12 11:36
0 Tourek Jan 9CC7301 NEREG H45 12:10
4411245 Sázavská Tereza 62X7950 Neregistrovaní - VLI T3 trénink 10:30
2113390 Ježowixz Roman 79X0000 Žižkovský tygři T5 trénink 10:30
2106735 Votava David 4HX7100 DSVJ P příchozí 10:30
0 Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG H45 10:31
0 Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG H14 11:01
0 Volný Ondřej 1EC0800 Outdoor PRG H10 11:13
0 Lukeš Josef 1EC0701 Outdoor PRG H12 11:18
0 Lukeš Zdeněk 1EC7401 Outdoor PRG H35 11:40
0 Lukeš František 1EC0501 Outdoor PRG H14 12:05
0 Lischka Martin 1KC8200 Lischčí smečka T3 trénink 10:30
0 Lischková Olga 1KC8450 Lischčí smečka T3 trénink 10:30
301602 Klaška Jan 5NC9949 Neregistrovaní - N H45 11:22