Logo

Startovka závodu: Cena střední Moravy - E2

Datum:
30.06.2018
Místo konání:
Suchý, Penzion Athéna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vystavěl Ondřej
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     H70     HDR     P     T    

D10C 2.10 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:14:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
10:17:00 Reichlová Pavla KSU0888 2108889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:20:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
10:23:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Štefková Michaela PLU0851 896972 C TJ SOKOL Plumlov
10:32:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
10:35:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:38:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:44:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
10:53:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
10:59:00 Tomanková Alice KSU0959 52617 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D12A 2.80 km, 40 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín
10:04:00 Štětínská Tereza MOV0751 436421 B SKOB Ostrava
10:07:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C KOB Konice
10:10:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C SOB Olomouc
10:13:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
10:22:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
10:28:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:31:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:34:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
10:40:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
10:46:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
10:49:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B KOB Konice
10:52:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
10:55:00 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 B OK 99 Hradec Králové
10:58:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
11:01:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Hájková Michaela KON0787 361996 C KOB Konice
11:10:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
11:16:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 B KOB Konice
11:22:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 B OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Good Julie SBR0750 345895 SKOB Bruntál
11:37:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice

D14A 3.10 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:04:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B SK SKI-OB Šternberk
10:07:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B SOB Olomouc
10:13:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
10:16:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A SK Žabovřesky Brno
10:19:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
10:25:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
10:28:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
10:31:00 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B SK Žabovřesky Brno

D16B 4.00 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc
11:14:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
11:18:00 Trempoltseva Anna 21R-051 2040399 ski-o
11:22:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 Poborská Eliška DKP0358 232179 A Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov
11:34:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
11:38:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
11:42:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
11:50:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc

D18B 4.40 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Lugrová Natalie JPV0066 231316 B Oddíl OS SK Prostějov
10:09:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 B KOB Ústí nad Orlicí
10:12:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka

D21A 7.10 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
11:00:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
11:03:00 Vališová Martina OSN9696 981804 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 R VSK Mendelu Brno
11:18:00 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 E KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Westin Kjersti N01XX53 997856 Porsgrunn Norway
11:30:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
11:36:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 B SK Radioklub Blansko
11:39:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Westin Emilie N01XX52 997892 Porsgrunn Norway
11:51:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:54:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
11:57:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering

D21B 6.50 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:12:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
11:15:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:21:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
11:24:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
11:27:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
11:33:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
11:39:00 Pokorná Anežka KUO9099 7300174 C KOB Ústí nad Orlicí
11:42:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:45:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
11:48:00 Procházková Ludmila 23C9351 0 TJ Papuchálci Brno
11:51:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:54:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
11:57:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
12:00:00 Sychrová Martina 23C9350 320139 TJ Papuchálci Brno

D35B 4.40 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
10:21:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:27:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:30:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
10:42:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
10:48:00 Trempoltseva Irina 21R-050 2086308 ski-o
10:54:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
10:57:00 Petříčková Zuzana MKP8251 434801 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:00:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
11:03:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová

D35C 4.20 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
10:03:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:05:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:07:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Paurová Lenka LTU6452 2060203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:15:00 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
10:19:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:21:00 Chmelíková Gabriela ZBM7653 2115672 C SK Žabovřesky Brno
10:23:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
10:25:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 C SKOB Kobra Vsetín
10:27:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
10:31:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
10:37:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
10:41:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:47:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
10:49:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
10:51:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:57:00 Kroutilová Eva ZBM7861 2120617 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
11:03:00 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Sedláčková Jana ZBP7654 53590 C OOB SK Zbraslav
11:09:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
11:11:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:13:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:15:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:17:00 Shebashova Anastasia 21R8050 1405258 ski-o
11:19:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
11:21:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
11:23:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice

D45B 4.20 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:08:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
10:12:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
10:20:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
10:24:00 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:36:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
10:40:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
10:48:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
10:56:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
11:00:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
11:08:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:16:00 Westin Lenka N01XX51 997811 Porsgrunn Norway
11:20:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
11:28:00 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
11:36:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
11:40:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:44:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:48:00 Křivdová Lenka 2PC7250 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
11:52:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno

D45C 3.70 km, 65 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:45:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:53:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
10:57:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
11:01:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 SKOB Kobra Vsetín
11:09:00 Vlachová Olga KON6969 8898 C KOB Konice
11:13:00 Zajíčková Lenka TBM7152 446329 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:21:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:29:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
11:37:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering

D55B 3.70 km, 65 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
10:09:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
10:13:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:17:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:21:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
10:25:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C SOB Olomouc
10:33:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno

D55C 2.90 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
11:06:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
11:09:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
11:12:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
11:18:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
11:21:00 Hudzieczková Danuta KVS5751 2020711 C SKOB Kobra Vsetín
11:24:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:30:00 Hrbasová Jana KVS5551 53680 C SKOB Kobra Vsetín
11:33:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
11:36:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
11:39:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Kaločová Helena KVS6151 2021851 C SKOB Kobra Vsetín
11:48:00 Dr. Nagy Zsuzsanna 15H5950 2088257 HER Herkules SE Balatonalmádi

D65 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering
10:19:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:25:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko, z. s.
10:31:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:55:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
11:01:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
11:07:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
11:19:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor

DH10N 1.70 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sedláčková Veronika ZBP0951 4735 C OOB SK Zbraslav
10:04:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
10:06:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
10:08:00 Chytráčková Zuzana PLU0950 682345 C TJ SOKOL Plumlov
10:10:00 Podzimek Theodor KON0808 2020738 C KOB Konice
10:12:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
10:14:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:16:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Štěpánková Anna KVS0952 53681 C SKOB Kobra Vsetín
10:20:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C KOB Konice
10:22:00 Kroutil Tadeáš ZBM0901 2087680 C SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
10:30:00 Dvořák David 5RX0700 2134306 NNN
10:32:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno

H10C 2.10 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:14:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
11:20:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
11:23:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Markovič Krištof JPV0907 2125346 C Oddíl OS SK Prostějov
11:29:00 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
11:35:00 Hřivňák Petr PLU0900 681869 C TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Mynář Petr ZBM0907 219242 C SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:47:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc

H12A 3.10 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:52:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 C Slavia Liberec orienteering
10:55:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
10:58:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 C SOB Olomouc
11:10:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 B OB Vizovice
11:19:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
11:22:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
11:28:00 Kroutil Jošt ZBM0701 2087678 C SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
11:34:00 Madron Filip N02XX05 0 Madronovi
11:37:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 446328 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Sedláček Martin ZBP0700 337905 C OOB SK Zbraslav
11:46:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 C SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice
11:55:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
11:58:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga

H14A 4.00 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Chmelík Albert ZBM0411 2085641 C SK Žabovřesky Brno
10:04:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
10:06:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B OK Jihlava
10:08:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
10:10:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
10:12:00 Tomanek Lukáš KSU0502 49316 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:14:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
10:16:00 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 B TJ TŽ Třinec
10:18:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
10:20:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 C SK Žabovřesky Brno
10:22:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
10:24:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
10:26:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:30:00 Shebashov Sergey 21R0400 1405259 ski-o
10:32:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
10:36:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
10:42:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
10:58:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B SK Radioklub Blansko
11:04:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
11:08:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B SK Žabovřesky Brno

H16B 6.20 km, 105 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
10:11:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 SKOB Kobra Vsetín
10:14:00 Minx Oliver JPV0303 231357 C Oddíl OS SK Prostějov
10:17:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C Oddíl OS SK Prostějov
10:26:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:29:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B SOB Olomouc
10:32:00 Slezák Aleš JPV0304 2127854 C Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
10:41:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
10:47:00 Havelka Jan KON0222 0 C KOB Konice
10:50:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Jedzok Vojtěch UOL0202 2112759 C SOB Olomouc

H18B 6.90 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
10:11:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
10:15:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov

H21A 12.40 km, 190 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Karásek Michal ZPV7900 433096 C KOB ZPV Prostějov
10:05:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:07:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:11:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:13:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:15:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:21:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C BETA URSUS Orienteering
10:23:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:29:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
10:31:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Dvorský Petr SKM9601 53824 C KOB Směr Kroměříž
10:39:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
10:41:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
10:43:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
10:49:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
10:51:00 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
10:53:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 UKS Sparta Czyżowice
10:57:00 Heczko Robert VLI7801 8862 Slavia Liberec orienteering
10:59:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
11:05:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
11:07:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:09:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 337908 C SK Haná orienteering
11:15:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
11:19:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
11:23:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
11:27:00 Galicz Karol 27P8600 7771986 BKS Wataha Warszawa
11:29:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno

H21B 8.80 km, 125 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
10:16:00 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
10:22:00 Klapal Jan LPU9006 515142 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
10:40:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
10:58:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
11:10:00 Sychra Marek 23C9300 0 TJ Papuchálci Brno
11:16:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Pouzar Tomáš 23C9200 0 TJ Papuchálci Brno
11:34:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:40:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:46:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSS Přírodověda Praha

H21C 6.50 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 Chmelík Petr ZBM7507 2115675 C SK Žabovřesky Brno
10:03:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:12:00 Kalina Tomáš TBM8505 53723 C KOS TJ Tesla Brno
10:15:00 Maděra Josef VLI7900 2124802 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
10:21:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:27:00 Špičák František CEL5628 52744 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
10:30:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:36:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
10:39:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
10:45:00 Patočka Aleš 4CC8700 4699 Al
10:48:00 Švestka Vít KVS9700 51527 C SKOB Kobra Vsetín
10:51:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
10:57:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
11:06:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice

H35B 10.10 km, 155 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
10:10:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
10:14:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
10:18:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:22:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
10:26:00 Sixta Martin MOV7601 52777 C SKOB Ostrava
10:30:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:34:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:38:00 Nečas David TBM7611 682073 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:50:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:54:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
11:10:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:14:00 Petříček Martin MKP8000 51690 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:18:00 Trempoltsev Alexander 21R0000 1301403 ski-o
11:22:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
11:30:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice

H35C 7.10 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C Oddíl OS SK Prostějov
10:06:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 SKOB Kobra Vsetín
10:08:00 Kroutil Petr ZBM7803 2067978 C SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
10:12:00 Martinek Pavel JPV7700 52740 C Oddíl OS SK Prostějov
10:14:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C KOB Konice
10:16:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
10:18:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:20:00 Adam Aleš TRT8100 2112763 C KOS Třešť
10:24:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:26:00 Panáček Aleš 8MC7600 7210098 Papiyon
10:28:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
10:30:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
10:32:00 Gremlica Martin JPVXX02 0 Oddíl OS SK Prostějov
10:34:00 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C SK Radioklub Blansko
10:40:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
10:44:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
10:46:00 Polách David 3MZ8000 4785 Neregistrovani - Vlci
10:48:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc

H45B 6.90 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
10:30:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
10:33:00 Křivda Ivan 2PC6700 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
10:36:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
10:39:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
10:42:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
10:45:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:48:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
10:51:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
10:57:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
11:00:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
11:03:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:06:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:09:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
11:12:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
11:15:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
11:18:00 Škácha Michal KAM7102 7201769 C OK Kamenice
11:21:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 SKOB Zlín
11:24:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:30:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
11:33:00 Švancar Martin CHA7000 8178 C OK Chrastava
11:42:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš

H45C 4.40 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:13:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:15:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
11:21:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 Pelikán Daniel PLU6800 352344 C TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
11:29:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
11:31:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
11:33:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:35:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
11:39:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
11:41:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
11:43:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:45:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:47:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
11:49:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 SKOB Kobra Vsetín
11:51:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
11:53:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
11:57:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk

H55B 5.70 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Fuchs Vladimír NNN6100 0 Neregistrovaní
10:07:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:11:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:15:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
10:19:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
10:23:00 Komínek Jaroslav KON5713 8904 C KOB Konice
10:27:00 Carreman Maths VBM5801 344388 VSK Mendelu Brno
10:31:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
10:35:00 WestinKjell N01XX03 997861 Porsgrunn Norway
10:39:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
10:43:00 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C KOB ZPV Prostějov
10:47:00 Hrstka Vladislav JHB5702 52357 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:51:00 Korf Aliaksandr 24B6100 682134 Orion
10:55:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
10:59:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
11:03:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
11:07:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:11:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
11:15:00 Novák Miroslav 3AC5500 8007006 NER - Novakovi
11:19:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
11:23:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko, z. s.
11:27:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:31:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:35:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:39:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
11:47:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko, z. s.
11:55:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská

H55C 4.20 km, 55 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
10:08:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
10:14:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
10:20:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Fráňa Pavel 65C5900 2060222 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:32:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:38:00 Janků Josef KVS6200 2021857 C SKOB Kobra Vsetín
10:44:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
10:56:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
11:08:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:20:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín

H65 3.30 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
10:05:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
10:09:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:13:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:21:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:25:00 Härtelt Helmut N03XX02 8301951 SSV Planeta Radebuel
10:33:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
10:37:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:41:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
10:45:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
10:49:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
10:53:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Korbély Tibor 15H5000 2088249 HER Herkules SE Balatonalmádi
11:01:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:05:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:13:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín

H70 2.90 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:03:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
10:06:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:12:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:15:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
10:18:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
10:21:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:27:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:39:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
10:42:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Schmalfeld Tassilo N03XX01 300684 SSV Planeta Radebuel
10:48:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno

HDR 1.60 km, 20 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Jalová Kristýna RBK1150 0 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 Jalový Kryštof RBK 52015 SK Radioklub Blansko
10:00:00 Krejčí Petr PTE 4687 TJ Sokol Ptení
10:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:00:00 Svítilová Veronika BZP 2131197 Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Bublová Matylda UOL 0 SOB Olomouc
10:00:00 Sýkora Jan NNN 2067217 Neregistrovaní
10:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Madronová Aneta N02XX54 0 Madronovi
10:00:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko, z. s.
10:00:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko, z. s.
10:00:00 Markovičová Alexandra JPV8253 2080974 Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Lazárek Štěpán KVS1200 7867 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Skřivánek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Beneš Jan KON0909 52722 C KOB Konice
10:00:00 Gremlica Kamil JPVXX01 337907 Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Alešová Anna ZBM1077 2092372 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Aleš Mikuláš ZBM1017 1414502 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Robotková Tereza PBM1150 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:00:00 Ramachová Michaela PBM1151 52051 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:00:00 Maděrová Klára 82X1250 4736 Rudolfovské Gazely
10:00:00 Dostálová Johana KON1062 2125319 C KOB Konice
10:00:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
10:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
10:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Pavlica Bedřich KVS1103 53683 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Samiec Adam KVS1006 53682 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Skálová Karolína KVS1151 2021856 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Brabec Lukáš 3AC1400 52054 NER - Novakovi
10:00:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Lánová Sofie KVS1251 416091 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Štěpánková Adéla KVS1250 416090 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Odehnalová Tereza ADA0851 2053553 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Štípková Jana TZL 337904 SKOB Zlín
10:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Panáčková Johana 8MC0950 2049530 Papiyon
10:00:00 Panáčková Alžběta 8MC0850 232632 Papiyon
10:00:00 Good Marie SBR1250 2091593 SKOB Bruntál
10:00:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
10:00:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

P 2.90 km, 45 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ciriani Matilde JPV 9988866 Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Belžik Pavel KVS 7208222 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Tichá Anna NNN 9828 Neregistrovaní
10:00:00 Horká Soňa N04XX51 2060240 (Horký)
10:00:00 Hájková Michaela BBM7750 53291 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Madron Stanislav N02XX04 0 Madronovi
10:00:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 OK Dobříš
10:00:00 Neuerová Kateřina DOR7852 2104697 C OK Dobříš
10:00:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
10:00:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:00:00 Dvořák Michael 5RX0401 2111740 NNN
10:00:00 Dvořák Václav 5RX7300 2115713 NNN
10:00:00 Dvořáková Martina 5RX7250 2111812 NNN
10:00:00 Sedláček Otakar ZBP7200 337906 C OOB SK Zbraslav
10:00:00 Podzimek Petr KONXX01 2020742 KOB Konice
10:00:00 Markovič Peter JPV8016 2080978 Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Tichý Radomír NNN 9465 Neregistrovaní
10:00:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
10:00:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:00:00 Tichá Daniela SSU6750 2121007 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Pinďáková Veronika KVS7860 53687 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Ratiborská Veronika JPV8077 49364 Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Beňovský Jiří KVS6801 53371 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Příkazská Petra PHKXX51 2102589 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Brabcová Jana 3AC8450 845424 NER - Novakovi
10:00:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 Čecháček Adam UOL0402 2088729 C SOB Olomouc
10:00:00 Čecháček Petr UOL6800 2088187 C SOB Olomouc
10:00:00 Čecháčková Šárka UOL7350 2092436 C SOB Olomouc
10:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
10:00:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
10:00:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
10:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:00:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Bednaříková Adéla VLI0059 2049577 C Slavia Liberec orienteering

T 6.40 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Honkyš Jan JPV9912 2081370 C Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Maděrová Michaela 82X8050 337909 Rudolfovské Gazely
10:00:00 Rohlík Jan KVS9801 53672 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
10:00:00 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko
10:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
10:00:00 Kroniková Štěpánka 22C0150 2017683 www.SPORTeM.info
10:00:00 Kronika Miroslav 22C7100 1398999 www.SPORTeM.info
10:00:00 Nechvátal Lukáš TBM8611 7210858 KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Klajblová Kristýna TBM8555 232113 KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 Sýkora Lukáš NNN 2067218 Neregistrovaní
10:00:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
10:00:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko