Logo

Startovka závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Datum:
14.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H85     HDR     P1     P2    

D10 2.10 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
09:42:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:45:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
09:48:00 Vavrdová Karolína PTE0880 0 C TJ Sokol Ptení
09:51:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C OK Kamenice
09:54:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 C OK Dobříš
09:57:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 Slámová Julie LCE1051 218971 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
10:09:00 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 Štefková Michaela PLU0851 896972 C TJ SOKOL Plumlov
10:18:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
10:24:00 0
10:27:00 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:30:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
10:33:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:36:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
10:42:00 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
10:45:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:48:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Macková Gita LPU0961 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 0
11:00:00 0
11:03:00 0

D10N 1.50 km, 50 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 0
10:47:00 0
10:50:00 Mudráková Natálie 2LZ0950 0 Neregistrovaní - Mudráková
10:53:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:59:00 Divilová Regina LCE0952 246840 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:02:00 Folprecht Mia TBM0858 2083390 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Honsová Johana ZBP0852 2111774 C OOB SK Zbraslav
11:08:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
11:14:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Soldánová Pavlína PLU0999 49873 C TJ SOKOL Plumlov
11:20:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:26:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
11:32:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
11:35:00 0
11:38:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
11:41:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Pilná Anna OSN1151 436827 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:47:00 Voburková Simona ZBP0952 2099491 C OOB SK Zbraslav
11:50:00 0
11:53:00 0
11:56:00 0

D12B 3.10 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B OK Dobříš
09:40:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B KOS TJ Tesla Brno
09:43:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:46:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:49:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:52:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
09:55:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
09:58:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:01:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B KOB Děčín
10:04:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
10:07:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 Voburková Lucie ZBP0650 0 C OOB SK Zbraslav
10:16:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
10:19:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:22:00 0
10:25:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
10:28:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
10:31:00 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 B OK Kamenice
10:34:00 Gregorová Julie RUZ0750 2125340 C TJ Růžená
10:37:00 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
10:40:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
10:43:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
10:46:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
10:52:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:55:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
10:58:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
11:01:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
11:10:00 0
11:13:00 Good Julie SBR0750 345895 SKOB Bruntál
11:16:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 B SOB Olomouc
11:19:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
11:22:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:25:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
11:31:00 0
11:34:00 0
11:37:00 0

D14B 4.30 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
09:41:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:44:00 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A SOB Olomouc
09:47:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
09:50:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
09:53:00 Good Eliška SBR0550 51903 SKOB Bruntál
09:56:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:59:00 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B OK Jihlava
10:02:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
10:05:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
10:08:00 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov
10:11:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
10:14:00 Řeháková Klára BFM0556 49460 C SKOB Frýdek - Místek
10:17:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
10:20:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 0
10:26:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
10:29:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 B OK Jilemnice
10:32:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
10:35:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 B SC vebr-sport
10:38:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
10:50:00 Kováčiková Agáta KNC0452 515078 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:53:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 B SKOB Zlín
10:59:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
11:02:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
11:08:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:11:00 0
11:14:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 B SKOB Zlín
11:20:00 Havlová Katka RUM0552 8964 C ZOOB Rumburk
11:23:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
11:26:00 0
11:29:00 0
11:32:00 0

D16B 5.30 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 0
11:38:00 0
11:41:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:44:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
11:47:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Mašatová Eliška PHK0251 425518 OK 99 Hradec Králové
11:53:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:56:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
12:02:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
12:05:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B SC vebr-sport
12:08:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:11:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:14:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:20:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
12:23:00 Vítková Barbora DKL0250 2087710 B KOB Kladno
12:26:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 C SK Praga
12:29:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 B SOB Olomouc
12:32:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
12:35:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:38:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
12:41:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 7205018 B OK Dobříš
12:44:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:47:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
12:50:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
12:53:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:56:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:59:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
13:02:00 Greschnerová Tereza ASU0299 7203336 B Magnus Orienteering
13:05:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
13:08:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
13:11:00 0
13:14:00 0
13:17:00 0

D18B 6.30 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
09:40:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
09:43:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
09:46:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
09:49:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
09:52:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:55:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
09:58:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
10:01:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:07:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
10:10:00 Halamová Barbora TAP0150 1416362 C KOB Tretra Praha
10:13:00 Štrosová Jana MOV0051 0 C SKOB Ostrava
10:16:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 C OOB Spartak Adamov
10:22:00 0
10:25:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 B KOB Ústí nad Orlicí
10:28:00 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B Magnus Orienteering
10:34:00 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:37:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B Sportcentrum Jičín
10:40:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
10:46:00 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
10:52:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
10:58:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Chmelařová Anna DLP0051 7260023 C OOB TJ Dukla Praha
11:04:00 Kováčiková Jolana KNC0051 438614 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:07:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
11:10:00 0
11:13:00 0
11:16:00 0
11:19:00 0

D21E 8.60 km, 250 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:59:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
12:05:00 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:14:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 R SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
12:23:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:29:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
12:32:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
12:35:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
12:41:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
12:44:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:47:00 Vališová Martina OSN9696 981804 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:50:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:59:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB Tretra Praha
13:02:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
13:05:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 E Sportcentrum Jičín
13:08:00 0
13:11:00 0
13:14:00 0

D21A 7.80 km, 185 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
10:53:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:02:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
11:11:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
11:23:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 Mervartová Kristýna SHK9150 897388 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
11:35:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
11:38:00 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C KOB Dobruška
11:41:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:44:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
11:47:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
11:53:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:56:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
11:59:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
12:02:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
12:14:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
12:17:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 R Sportcentrum Jičín
12:20:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
12:23:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
12:26:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:29:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
12:32:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
12:35:00 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
12:38:00 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
12:41:00 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
12:44:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
12:50:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:53:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
12:56:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
12:59:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
13:02:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
13:05:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
13:11:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
13:14:00 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
13:17:00 0
13:20:00 0
13:23:00 0

D21B 7.80 km, 170 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:42:00 Uhnavá Markéta ZBM8485 8010108 C SK Žabovřesky Brno
09:45:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
09:48:00 Palasová Petra ZBM8658 500267 C SK Žabovřesky Brno
09:51:00 Pangrácová Anna 4EX9999 2103250 SKIVELO Olomouc
09:54:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Hausmannová Klára EKP8651 2067248 C VŠTJ Ekonom Praha
10:03:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B Sokol Kostelec n. Č. l.
10:06:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
10:09:00 Privoznikova Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:12:00 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 Matoušková Barbora 18C9751 53750 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:18:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 Kociánová Barbora 7KX9450 218972 Kociánová
10:24:00 0
10:27:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Skládanková Tereza RBK8951 2034070 C SK Radioklub Blansko
10:36:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
10:42:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
10:45:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
10:48:00 Koláriková Lucie 6QC9450 920662 Koláriková
10:51:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:54:00 Bžatková Kateřina 18C9750 247322 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:57:00 Procházková Michaela LPU8960 515036 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 C OK Jihlava
11:03:00 Šestáková Petra RBK9357 219249 C SK Radioklub Blansko
11:06:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
11:09:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:12:00 0
11:15:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
11:18:00 Ondřejová Dita Terezie SHK8550 7115115 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Šrámková Michaela SJH9352 0 C SJH Jindřichův Hradec
11:24:00 Bohunská Jana KRN8651 2106886 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:27:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B OK Kamenice
11:30:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
11:33:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:36:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:39:00 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
11:42:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 Hegerová Petra RBK9355 219245 C SK Radioklub Blansko
11:48:00 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
11:51:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:54:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
11:57:00 Kochová Anna SJC0153 8656631 A Sportcentrum Jičín
12:00:00 0
12:03:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
12:06:00 Vávrová Veronika ASU8598 920685 C Magnus Orienteering
12:09:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:12:00 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C Magnus Orienteering
12:15:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B OK Jihlava
12:18:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
12:21:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:24:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
12:27:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:30:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko, z. s.
12:33:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
12:36:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
12:39:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:42:00 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
12:48:00 0
12:51:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C VSK Mendelu Brno
12:54:00 0
12:57:00 0
13:00:00 0

D21C 6.70 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 C OK Slavia Hradec Králové
09:41:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 C VŠTJ Ekonom Praha
09:44:00 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
09:47:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:00 Sychrová Martina 23C9350 320139 TJ Papuchálci Brno
09:53:00 Zavadilová Zdeňka PTE8689 8823 C TJ Sokol Ptení
09:56:00 Klementová Tereza LPU2251 0 OK Lokomotiva Pardubice
09:59:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
10:02:00 Slámová Petra ZBM8459 51765 C SK Žabovřesky Brno
10:05:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:08:00 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
10:11:00 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Marečková Edita PGP8853 52106 C SK Praga
10:17:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
10:20:00 Hrušková Klára OSN9051 52140 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:23:00 0
10:26:00 Baťková Zuzana TZL8151 8585 C SKOB Zlín
10:29:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
10:32:00 Pejšková Eva JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:35:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
10:38:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:41:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
10:44:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
10:50:00 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň
10:53:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:56:00 Palasová Tereza DKP9151 49875 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Macková Eva ZBP7950 331616 C OOB SK Zbraslav
11:02:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
11:05:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
11:11:00 0
11:14:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C TJ Sokol Ptení
11:17:00 Jurgová Martina 46X8800 2087707 Krutě Kruté Krůty
11:20:00 Drahorádová Lenka LPU8660 9254 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Steblová Veronika 7NC8750 8775 Fr.En.Ethic
11:26:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
11:29:00 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín
11:32:00 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:35:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
11:41:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
11:44:00 Brabcová Jana 3AC8450 845424 NER - Novakovi
11:47:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice
11:50:00 0
11:53:00 0
11:56:00 0

D35B 6.20 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 0
11:43:00 0
11:46:00 Raudenka Lenka 6KC8150 0 Neregistrovaný
11:49:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
11:52:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
11:58:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
12:01:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
12:04:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
12:07:00 Slavíková Jana CHA8251 4129 C OK Chrastava
12:10:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
12:13:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
12:16:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
12:19:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Jana Vackova NNN7650 0 Neregistrovaní
12:28:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
12:31:00 0
12:34:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:37:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Drbohlavová Anna VLI8151 2032177 C Slavia Liberec orienteering
12:43:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
12:46:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
12:49:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:52:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
12:58:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
13:01:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
13:04:00 0
13:07:00 0
13:10:00 0

D35C 5.70 km, 125 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
09:41:00 Mikušová Ivana PTE8365 8831 C TJ Sokol Ptení
09:44:00 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
09:47:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
09:50:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
09:53:00 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:56:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
09:59:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
10:02:00 Slámová Alena LCE8253 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:08:00 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:14:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
10:17:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:20:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
10:23:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:26:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
10:29:00 Hejduková Petra LBM8252 52035 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:32:00 Uhrová Zuzana VSP8050 232062 C USK Praha
10:35:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:38:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:41:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
10:44:00 Vacíková Jana TEP7950 0 C Tempo Praha
10:47:00 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:53:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
10:56:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:59:00 Verbin Asia 7RC9998 504727 ASA TA Israel
11:02:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C KOB Děčín
11:05:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:08:00 0
11:11:00 0
11:14:00 0

D40B 6.30 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 0
11:25:00 0
11:28:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
11:31:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
11:34:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
11:37:00 Šustrová Jana ZBP7354 2800328 C OOB SK Zbraslav
11:40:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:43:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:46:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
11:49:00 Zýková Martina 3KX7750 887905 Špekouni
11:52:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:55:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:58:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:01:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
12:04:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
12:07:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
12:13:00 0
12:16:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
12:19:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
12:25:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:34:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
12:40:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
12:43:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:46:00 Kotecká Michaela 25L7850 9001060 Luxembourg Orienteering Club
12:49:00 0
12:52:00 0
12:55:00 0

D40C 5.00 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 0
11:16:00 0
11:19:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:22:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:25:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
11:28:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
11:31:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:34:00 Palasová Michaela AZL7474 49592 C SKOB ARIS Zlín
11:37:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Vávrová Erika 47S7750 9201324 TJ Rapid Bratislava
11:43:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
11:46:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C OOB SK Zbraslav
11:49:00 Vondráčková Markéta DKP7856 8080825 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
11:55:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
12:01:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
12:04:00 0
12:07:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
12:13:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
12:16:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:19:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
12:22:00 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
12:25:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:28:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
12:31:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:34:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
12:37:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
12:40:00 0
12:43:00 0
12:46:00 0

D45B 5.00 km, 115 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
09:42:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
09:45:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
09:48:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
09:51:00 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
09:54:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
09:57:00 Benešová Marika 8AC7150 2103782 Klub dobré zprávy
10:00:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:03:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:06:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
10:09:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
10:12:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
10:15:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
10:18:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
10:21:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
10:24:00 0
10:27:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:30:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:33:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:36:00 Klinkerová Jitka ROZ6450 7205037 C OK Roztoky
10:39:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:45:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
10:51:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
10:54:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
10:57:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
11:03:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
11:06:00 Čermáková Gabriela KAM6752 232397 C OK Kamenice
11:09:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C SK Radioklub Blansko
11:12:00 0
11:15:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
11:21:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:24:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Aschacher Angelika 32A6950 9080469 HSV OL Wiener Neustadt
11:30:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:33:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
11:39:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
11:45:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:51:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
11:54:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:57:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
12:00:00 0
12:03:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
12:06:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
12:09:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
12:12:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:15:00 0
12:18:00 0
12:21:00 0

D45C 4.60 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 0
11:56:00 0
11:59:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C KOB ALFA Brno
12:02:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
12:05:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
12:08:00 Hajšmanová Gábina LPM7351 2070809 C OK Lokomotiva Plzeň
12:11:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:14:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
12:17:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
12:20:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
12:23:00 Kováčiková Lenka NNN68XX 438604 Neregistrovaní
12:26:00 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
12:29:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
12:32:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
12:35:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:38:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
12:41:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
12:44:00 0
12:47:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:50:00 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
12:53:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:56:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:59:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
13:02:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
13:05:00 0
13:08:00 0
13:11:00 0

D50B 4.60 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
09:42:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
09:45:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
09:51:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:54:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
09:57:00 Petrová Martina 6YC6850 232196 Neregistrovaní
10:00:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:06:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
10:09:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:12:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
10:18:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:24:00 0
10:27:00 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:39:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
10:42:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
10:45:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
10:48:00 Dubnová Lenka LDC6651 232347 C KOB Děčín
10:51:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
10:54:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:57:00 0
11:00:00 0
11:03:00 0

D50C 3.80 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 0
10:46:00 0
10:49:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
10:52:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
10:55:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:58:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
11:01:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
11:04:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:07:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 0
11:13:00 0
11:16:00 0

D55B 4.50 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 0
10:47:00 0
10:50:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:53:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:56:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
11:05:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:08:00 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
11:14:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:17:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
11:20:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
11:26:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:29:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:32:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
11:35:00 0
11:38:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:41:00 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:44:00 0
11:47:00 0
11:50:00 0

D55C 4.20 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 0
11:18:00 0
11:21:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:27:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže
11:30:00 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
11:33:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
11:39:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
11:42:00 Rajnošková Marie BZR6051 301392 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:45:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
11:48:00 0
11:51:00 0
11:54:00 0

D60 3.80 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 0
11:22:00 0
11:25:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
11:28:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:34:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
11:37:00 Vávrová Beata 47S5651 682341 TJ Rapid Bratislava
11:40:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C SOB Olomouc
11:43:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
11:46:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:49:00 Ponweiser Christine 32A5650 9560428 HSV OL Wiener Neustadt
11:52:00 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:55:00 Novotná Jiřina LPU5654 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
12:01:00 0
12:04:00 0
12:07:00 0

D65 4.20 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 0
10:21:00 0
10:24:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:27:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:36:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:39:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko, z. s.
10:42:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:48:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:51:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
10:54:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
10:57:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
11:00:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 0
11:09:00 0
11:12:00 0

D70 3.50 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:49:00 0
09:52:00 0
09:55:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
09:58:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:01:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
10:04:00 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
10:10:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
10:13:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:16:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
10:19:00 0
10:22:00 0
10:25:00 0

H10N 1.50 km, 50 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
09:41:00 Mička Timotej TJP1003 2133021 C TJ Sokol Troja
09:44:00 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
09:50:00 Vaculovič Matěj DCE1000 2079491 C KOB Dobřichovice
09:53:00 Minařík František VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
09:56:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
09:59:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
10:02:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:05:00 Švarc Kryštof ZBP0900 0 OOB SK Zbraslav
10:08:00 Mátl Jáchym KSU0909 2108888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:11:00 Mátl Adam KSU1111 2108868 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:14:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
10:23:00 0
10:26:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:29:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
10:32:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:35:00 0
10:38:00 0
10:41:00 0

H10 2.10 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 0
11:09:00 0
11:12:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
11:15:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Mikuš Matěj PTE0808 0 C TJ Sokol Ptení
11:21:00 Hřivňák Petr PLU0900 681869 C TJ SOKOL Plumlov
11:24:00 Sviták Václav SJH0801 2096234 C SJH Jindřichův Hradec
11:27:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
11:33:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
11:36:00 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:39:00 Prášil Adam SJI0901 52969 C OK Jihlava
11:42:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
11:48:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
11:51:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
11:54:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:57:00 0
12:00:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:03:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:09:00 Mudrák Matouš LCE0901 53866 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 Pavlík Vojtěch PDY0801 2102708 C Běhej Poděbrady
12:15:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
12:18:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
12:21:00 Skřipský Tomáš LME0800 2056265 C SK Los Mělník
12:24:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
12:27:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 Chlubna Patrik PDY0802 2115744 C Běhej Poděbrady
12:33:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
12:36:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
12:39:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
12:42:00 Dostál Jorik DLP0803 2111743 C OOB TJ Dukla Praha
12:45:00 0
12:48:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
12:51:00 Plecitý Matouš VSP0805 2127871 C USK Praha
12:54:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
12:57:00 0
13:00:00 0
13:03:00 0

H12B 3.20 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
09:42:00 Schwab Filip TBM0710 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
09:45:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
09:48:00 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
09:51:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
09:54:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 C OK Jihlava
09:57:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:00:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 B OK Jilemnice
10:03:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
10:06:00 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:15:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 Stach Ondřej JIL0602 416277 B OK Jilemnice
10:21:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:24:00 0
10:27:00 Petit Rémi OPI0602 2088206 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
10:33:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
10:36:00 Jirků František SJI0600 52966 B OK Jihlava
10:39:00 Folprecht Matyáš TBM0606 2801014 B KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
10:45:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B OK Jihlava
11:03:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:06:00 0
11:09:00 0
11:12:00 0

H14B 5.10 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 0
11:09:00 0
11:12:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
11:18:00 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C Běhej Poděbrady
11:21:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
11:24:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
11:30:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:33:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:39:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
11:45:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:48:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B OK Jihlava
11:51:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
11:54:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 0
12:00:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
12:03:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
12:06:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
12:09:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
12:12:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 B SKOB Zlín
12:15:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
12:18:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
12:21:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
12:24:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
12:27:00 Langr Jakub KOR0401 2095937 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:30:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín
12:33:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
12:36:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:39:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
12:42:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B OOB Třebíč
12:45:00 0
12:48:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
12:51:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
12:54:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B SK Žabovřesky Brno
12:57:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A SKOB Zlín
13:00:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
13:03:00 Palas Jan TZL0507 49895 C SKOB Zlín
13:06:00 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
13:09:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
13:12:00 0
13:15:00 0
13:18:00 0

H16B 5.70 km, 125 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 0
11:20:00 0
11:23:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:26:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
11:29:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:35:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
11:44:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:47:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
11:53:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
11:56:00 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:59:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
12:02:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
12:08:00 0
12:11:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
12:14:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:17:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:20:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
12:23:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
12:26:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:29:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
12:32:00 Chovanec Václav TZL0201 218977 B SKOB Zlín
12:35:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:38:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:41:00 Klíma Robert OTK0202 331534 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:44:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
12:50:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
12:53:00 Hošťálek Ondřej ZPV0300 303923 C KOB ZPV Prostějov
12:56:00 0
12:59:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
13:05:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
13:11:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 B KOB ZPV Prostějov
13:14:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:17:00 0
13:20:00 0
13:23:00 0

H18B 7.60 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 0
11:04:00 0
11:07:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
11:10:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 B SKOB Zlín
11:16:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
11:22:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 A KOS Slavia Plzeň
11:25:00 Brychta Jiří JHB0002 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:28:00 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
11:31:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
11:34:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 C OK Jihlava
11:40:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
11:46:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
11:49:00 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
11:52:00 0
11:55:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:58:00 Zimmer Jan ZVO0001 897354 C OB SK Zvole
12:01:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
12:04:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
12:07:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
12:10:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
12:13:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
12:16:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
12:19:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
12:25:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B MLOK Mariánské Lázně
12:31:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
12:34:00 0
12:37:00 0
12:40:00 0

H21E 11.20 km, 250 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
09:36:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
09:39:00 Chromý Adam TBM8841 896975 R KOS TJ Tesla Brno
09:42:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
09:45:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
09:48:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
09:51:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
09:54:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
09:57:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:03:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
10:12:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
10:15:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
10:21:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
10:24:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
10:27:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Rost Erik 28S8501 8644876 Malungs OK Skogsmardarna
10:33:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
10:42:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
10:48:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
10:54:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:57:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:03:00 Šmelík Martin KAM9604 682340 C OK Kamenice
11:06:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
11:09:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
11:12:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B SK Praga
11:21:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
11:27:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:30:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk
11:36:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
11:42:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
11:51:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:54:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:57:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:03:00 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C SK Žabovřesky Brno
12:06:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
12:09:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
12:12:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
12:15:00 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Hora Vojtěch PGP8301 1006283 C SK Praga
12:24:00 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R SK Žabovřesky Brno
12:27:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
12:30:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:33:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
12:36:00 0
12:39:00 0
12:42:00 0

H21A 10.10 km, 250 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
09:35:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
09:38:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
09:41:00 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C Oddíl OB Kotlářka
09:44:00 Hikl Tomáš ZBM8100 9920011 C SK Žabovřesky Brno
09:47:00 Hošek Radim DOB8737 9998737 C KOB Dobruška
09:50:00 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
09:53:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:56:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
09:59:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
10:02:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
10:08:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
10:11:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:14:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:17:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
10:20:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:23:00 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:29:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:32:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:38:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 0
10:50:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:53:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:56:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
10:59:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
11:02:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
11:05:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:08:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Šrubař Michal ASU8606 2051488 C Magnus Orienteering
11:14:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
11:20:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
11:23:00 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 C OK Jihlava
11:29:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
11:35:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 R SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
11:41:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno
11:44:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:50:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
11:56:00 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:59:00 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
12:08:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
12:14:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
12:17:00 Laciga Radek PGP8202 7003030 C SK Praga
12:20:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
12:23:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:26:00 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
12:29:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 7905090 C KOB Směr Kroměříž
12:32:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:35:00 Fiala Jan BBM7205 8636192 C BETA URSUS Orienteering
12:38:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Jirka Michal ZBM8403 52430 C SK Žabovřesky Brno
12:44:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
12:47:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
12:50:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:53:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:56:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
12:59:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
13:02:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
13:05:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
13:08:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
13:11:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
13:14:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
13:17:00 0
13:20:00 0
13:23:00 0

H21B 9.30 km, 195 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
09:34:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
09:37:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
09:40:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:43:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
09:46:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:49:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
09:52:00 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
09:55:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
09:58:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 A OK Kamenice
10:01:00 Šiška Petr TZL9801 2025335 A SKOB Zlín
10:04:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
10:10:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
10:16:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
10:19:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 Vašíček Michal ABM8908 52469 C KOB ALFA Brno
10:25:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
10:28:00 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
10:34:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:37:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 B OK Kamenice
10:43:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
10:46:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
10:49:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
10:52:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C TJ Sokol Ptení
10:55:00 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
10:58:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
11:01:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 Štál Jan SJC9601 8016160 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 Žanda Matěj CTB9201 53200 C SK OB Chotěboř
11:16:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Gregor Martin CTB7701 2121756 C SK OB Chotěboř
11:22:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB Tretra Praha
11:25:00 Šedivý Ondřej KNC9103 52898 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:28:00 Podmolík Josef TZL9701 7203466 C SKOB Zlín
11:31:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
11:34:00 Černý Michal PHK8005 9360 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
11:43:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Kameník Jan KPY7900 2129232 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:49:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
11:55:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
11:58:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 B OK Jihlava
12:01:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
12:04:00 Lounek Jakub PDY8200 2060237 C Běhej Poděbrady
12:07:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
12:10:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
12:13:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
12:16:00 König Lukáš ZBM8001 8234321 C SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
12:22:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
12:25:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
12:31:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:34:00 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
12:37:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:40:00 Špicar Petr SJC8801 8158158 C Sportcentrum Jičín
12:43:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
12:46:00 Liščinský Zdeněk TBM8215 53282 C KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
12:52:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
12:55:00 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
13:01:00 Stupal František JHB8603 52352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:04:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:07:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
13:10:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
13:13:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
13:16:00 0
13:19:00 0
13:22:00 0

H21C 8.20 km, 185 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 Fojtů Petr 6YC8701 0 Neregistrovaní
09:36:00 0
09:39:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
09:42:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
09:48:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:51:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
09:54:00 Pavelka Jan MBM8500 897372 C O-mikron
09:57:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
10:00:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:03:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
10:06:00 Hruška Ondřej OSN8935 52125 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:09:00 Kašpar Jakub ASU9747 8133133 C Magnus Orienteering
10:12:00 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C KOB Děčín
10:15:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
10:18:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
10:21:00 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 0
10:27:00 Hauptfleisch Filip SRK9401 301103 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
10:33:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Žáček Matěj RBK9802 2032123 C SK Radioklub Blansko
10:39:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
10:42:00 Šofr Ondřej LPU2204 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Vrátný Ondřej 94Z8500 2117431 Alc Praha
10:48:00 Melcher Ota PLU8001 2067968 C TJ SOKOL Plumlov
10:51:00 Štěpán Marek OOL8900 7204996 C SK Haná orienteering
10:54:00 Zoubek Petr ZBP7602 53587 C OOB SK Zbraslav
10:57:00 Gedeon Dominik KSU9900 2067337 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Fukátko Petr LPU8503 9317 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Skalický Johan KUO9901 920657 B KOB Ústí nad Orlicí
11:06:00 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita
11:09:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
11:12:00 0
11:15:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C KOB START Blansko, z. s.
11:18:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
11:21:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:24:00 Vacek Vladimír KNC9300 52259 Sokol Kostelec n. Č. l.
11:27:00 0
11:30:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
11:33:00 Zoubek Michal ZBP0100 232158 C OOB SK Zbraslav
11:36:00 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec
11:42:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:48:00 Vozda Vojtěch KSU9043 515150 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:51:00 Weisbauer Vojtěch LPU2203 9250 OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Jurga Václav 46X8900 2800296 Krutě Kruté Krůty
11:57:00 Sychra Marek 23C9300 2134350 TJ Papuchálci Brno
12:00:00 0
12:03:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
12:06:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
12:09:00 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita
12:12:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
12:15:00 Beran Pavel TZL7920 52220 C SKOB Zlín
12:18:00 Veselý Martin LPU2202 0 OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
12:24:00 Pátek Richard ZBM7609 7700077 C SK Žabovřesky Brno
12:27:00 Šesták Jakub RBK9001 682360 C SK Radioklub Blansko
12:30:00 Kasal Vít ZBM7540 8008808 C SK Žabovřesky Brno
12:33:00 Svízela Vojtěch LCE9101 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:36:00 Kobilka Jan 6YC8800 2800338 Neregistrovaní
12:39:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
12:42:00 0
12:45:00 0
12:48:00 0

H35B 9.10 km, 200 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 0
11:18:00 0
11:21:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:27:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:30:00 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
11:33:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:36:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:42:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:54:00 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
11:57:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
12:03:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
12:06:00 0
12:09:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
12:12:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
12:15:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Popieluch Michal BFM7301 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
12:21:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:24:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
12:27:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
12:30:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
12:33:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 Plohn Markus 32A8200 8232328 HSV OL Wiener Neustadt
12:39:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko, z. s.
12:42:00 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:48:00 Hašek Jakub 5DX8000 53812 5dixi club
12:51:00 Kříž Libor LPU7804 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 0
12:57:00 0
13:00:00 0
13:03:00 0

H35C 9.00 km, 200 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 0
12:16:00 0
12:19:00 Šafek Jiří ZBM7606 8000013 C SK Žabovřesky Brno
12:22:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
12:25:00 Ježowicz Roman 79X0001 2113390 Žižkovský tygři
12:28:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering
12:31:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
12:34:00 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
12:37:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:40:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
12:43:00 Choutka Jaroslav BZR8000 53664 C Bratrstvo Ždárských vrchů
12:46:00 Žemlička Jan LPU8303 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 Poledna Miroslav RUZ8001 8654910 TJ Růžená
12:52:00 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
12:55:00 Adam Aleš TRT8100 2112763 C KOS Třešť
12:58:00 Duch Zdeněk LPU8306 9214 OK Lokomotiva Pardubice
13:01:00 Pavlík Mojmír PDY8102 2115748 C Běhej Poděbrady
13:04:00 Polách David 3MZ8000 0 Neregistrovani - Vlci
13:07:00 0
13:10:00 0
13:13:00 0

H40B 9.00 km, 200 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
09:40:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
09:43:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C SOK TJ Turnov
09:46:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
09:49:00 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C SKOB Zlín
09:52:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
09:55:00 Nečas David TBM7611 682073 C KOS TJ Tesla Brno
09:58:00 Bergl Tomáš TJP7801 7202860 C TJ Sokol Troja
10:01:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:07:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
10:13:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
10:16:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:19:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:22:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
10:25:00 Mička Aleš TJP7300 2800365 C TJ Sokol Troja
10:28:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
10:31:00 Vedra David TBM7402 436405 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Böhm Martin 17A7600 8014014 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:37:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
10:43:00 Bžatek Miroslav 18C7000 2032125 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:46:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
10:49:00 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C OK Sparta Praha
10:52:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:55:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:04:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
11:07:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
11:10:00 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín
11:13:00 Fink Bernhard 17A7601 8101808 ASKÖ Salzburg/Henndorf
11:16:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
11:19:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
11:22:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:25:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
11:28:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
11:31:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
11:34:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:40:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Novák Peter DLP7800 0 C OOB TJ Dukla Praha
11:46:00 Beneš Petr 8AC6700 301113 Klub dobré zprávy
11:49:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
11:55:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
11:58:00 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
12:04:00 0
12:07:00 0
12:10:00 0

H40C 7.60 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
09:41:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
09:44:00 Vaculovič Radim DCE7501 2058524 C KOB Dobřichovice
09:47:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
09:50:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
09:53:00 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C TJ SOKOL Plumlov
09:56:00 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
09:59:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:02:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
10:08:00 Good Martin SBR7800 2091593 C SKOB Bruntál
10:11:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 Chmelář Jan JPV7501 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:17:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:23:00 0
10:26:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Vintr Radek TZL7701 52222 C SKOB Zlín
10:32:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:35:00 Verbin Oded 7RC9999 9200281 ASA TA Israel
10:38:00 0
10:41:00 0
10:44:00 0

H45B 7.40 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
09:41:00 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
09:44:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
09:47:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
09:50:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
09:53:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
09:56:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
09:59:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:02:00 Klaška Jan 3HZ6900 301602 Cibulák
10:05:00 Stockmayer Michael 32A6801 8220668 HSV OL Wiener Neustadt
10:08:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:11:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:14:00 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
10:17:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Hošťálek Dan KRN6808 2106880 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:23:00 0
10:26:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:29:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
10:32:00 Lebeda Dušan SPC7312 51596 C SPORTICUS team
10:35:00 Mička Marek 5RX7001 2061843 NNN
10:38:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
10:41:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
10:47:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
10:50:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:59:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
11:02:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:08:00 Auermüller Vít 65X0001 2088711 Laněk
11:11:00 0
11:14:00 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
11:17:00 Drbal Jan PGP7101 52225 C SK Praga
11:20:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:23:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:26:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:29:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:32:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
11:38:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:41:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:44:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:47:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:50:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
11:53:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
11:56:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:59:00 0
12:02:00 Zýka Vít 3KX7200 887921 Špekouni
12:05:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:08:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 0
12:14:00 0
12:17:00 0

H45C 6.70 km, 185 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 0
11:36:00 0
11:39:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:45:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
11:51:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:54:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
11:57:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C OB SK Zvole
12:00:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
12:03:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
12:06:00 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
12:09:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
12:12:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
12:15:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
12:18:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
12:21:00 0
12:24:00 0
12:27:00 0

H50B 6.70 km, 185 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
09:42:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
09:45:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:51:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
09:54:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:57:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
10:00:00 Havel Leoš VRL6401 2800022 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 Černík Milan KVS6501 2021855 C SKOB Kobra Vsetín
10:06:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
10:09:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
10:12:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
10:18:00 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
10:24:00 0
10:27:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:36:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
10:39:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
10:42:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
10:45:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
10:48:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
10:51:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
10:54:00 Farský Ivo NNN6412 9004 Neregistrovaní
10:57:00 Mátl Pavel KSU6844 515459 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
11:06:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
11:09:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:12:00 0
11:15:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Černík Zdeněk OSN6025 8621390 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:21:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
11:24:00 0
11:27:00 0
11:30:00 0

H50C 6.30 km, 190 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 0
11:37:00 0
11:40:00 Nadera Dariusz 75P9997 8645190 CX80 Polska
11:43:00 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
11:46:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:49:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:52:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:55:00 Himmel Petr OKP6500 303918 C SK OK 24 Praha
11:58:00 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
12:01:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:04:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Žabovřesky Brno
12:07:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
12:10:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
12:13:00 Pelikán Daniel PLU6800 352344 C TJ SOKOL Plumlov
12:16:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
12:19:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
12:22:00 Holík Miroslav NNN67XX 420401 Neregistrovaní
12:25:00 0
12:28:00 0
12:31:00 0
12:34:00 0

H55B 6.30 km, 190 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
09:40:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:46:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko, z. s.
09:49:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
09:52:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
09:55:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
09:58:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:01:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
10:04:00 Hubáček Jaroslav LCE6311 889303 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:10:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
10:13:00 Kodeda Oldřich KCK5901 52372 KOB Český Krumlov
10:16:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
10:19:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:22:00 0
10:25:00 Metlička Tomáš ZBP6200 1416369 OOB SK Zbraslav
10:28:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:31:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
10:37:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Voburka Zdeněk ZBP6100 0 OOB SK Zbraslav
10:43:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:46:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:49:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:52:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
10:55:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
10:58:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
11:01:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
11:07:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:10:00 0
11:13:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:16:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Köck Erwin 32A6100 8196153 HSV OL Wiener Neustadt
11:22:00 Šomvársky Ján NNN5500 232173 Neregistrovaní
11:25:00 0
11:28:00 0
11:31:00 0

H55C 5.00 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 0
10:43:00 0
10:46:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:49:00 Havlík Milan SJH6201 231209 C SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 Bušík Milan KTA6301 2025202 C SK Kotnov Tábor
10:55:00 Rajnošek Zdeněk BZR6301 52963 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:58:00 Panáček Jaroslav SJI6100 111 C OK Jihlava
11:01:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 0
11:07:00 0
11:10:00 0

H60B 5.00 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 SKOB Zlín
09:40:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko, z. s.
09:43:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
09:46:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
09:49:00 Kaška Rudolf CHA5500 2095972 C OK Chrastava
09:52:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:55:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:58:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:01:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
10:04:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:07:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
10:13:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:16:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:19:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:22:00 0
10:25:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:31:00 0
10:34:00 0
10:37:00 0

H60C 4.40 km, 125 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 0
12:13:00 0
12:16:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
12:19:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
12:22:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C KOB Děčín
12:25:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Novák Miroslav 3AC5500 8007006 NER - Novakovi
12:31:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
12:34:00 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
12:37:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
12:40:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
12:43:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
12:46:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:49:00 0
12:52:00 0
12:55:00 0

H65 4.40 km, 125 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
09:40:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
09:43:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
09:49:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
09:52:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
09:55:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:58:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:01:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
10:04:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
10:07:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:10:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
10:13:00 Schweifer Erwin 32A5200 8009007 HSV OL Wiener Neustadt
10:16:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
10:19:00 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
10:22:00 0
10:25:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Ponweiser Franz 32A5100 510814 HSV OL Wiener Neustadt
10:31:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:37:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:40:00 Korbély Tibor 15H5000 2088249 HER Herkules SE Balatonalmádi
10:43:00 Procházka Jiří ADA4912 0 OOB Spartak Adamov
10:46:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
10:49:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:52:00 0
10:55:00 0
10:58:00 0

H70 4.50 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
09:41:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:44:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
09:47:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
09:50:00 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
09:53:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SKOB Horní Benešov
09:56:00 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:59:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:02:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:05:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:17:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:20:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
10:23:00 0
10:26:00 Dvořák Jaromír TUV4600 51274 C SOK TJ Turnov
10:29:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:32:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C Slovan Praha
10:35:00 0
10:38:00 0
10:41:00 0

H75 4.20 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
09:42:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
09:45:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
09:48:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
09:51:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
09:54:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
09:57:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
10:03:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:06:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 0
10:12:00 0
10:15:00 0

H85 3.50 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
09:40:00 0
09:43:00 0
09:46:00 0

HDR 1.50 km, 50 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
09:30:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
09:30:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
09:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Good Marie SBR1250 0 SKOB Bruntál
09:30:00 Placek Nikolas MLA1200 416174 C MLOK Mariánské Lázně
09:30:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
09:30:00 Kollárovits Matěj AOP1101 51198 C Orientační Běh Opava
09:30:00 Kollárovitsová Julie AOP0951 51199 C Orientační Běh Opava
09:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:30:00 Němcová Rozárie TEP1450 0 C Tempo Praha
09:30:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Prošek Filip SJI1401 51774 C OK Jihlava
09:30:00 Krč Tobias 1VD0900 8211209 SG Zittau Süd
09:30:00 Kubešová Klára RUZ1251 8654884 C TJ Růžená
09:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
09:30:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
09:30:00 Švihovský Daniel SJC1101 7770109 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Švihovský Matyáš SJC1001 7654324 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Brychtová Lucie JHB1352 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:30:00 Zakouřil František TUV1201 51238 C SOK TJ Turnov
09:30:00 Zýka Prokop 3KX1100 7209803 Špekouni
09:30:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
09:30:00 Vaculovičová Alžběta DCE0950 2050484 C KOB Dobřichovice
09:30:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Mička Samuel 5RX0901 0 NNN
09:30:00 Skřipský Vojtěch LME1001 2056272 C SK Los Mělník
09:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Čechovská Tereza NNN9993 0 Neregistrovaní
09:30:00 Navrátilová Marie KYL0950 0 C SK SP Kylešovice
09:30:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 230663 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Palas Tomáš SJC1501 52330 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Pelikán David PLU1010 207822 C TJ SOKOL Plumlov
09:30:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
09:30:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
09:30:00 Brabec Lukáš 3AC1400 52054 NER - Novakovi
09:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Hübner Václav CTB1102 2118463 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Staroštík Jakub UOL1000 2115725 C SOB Olomouc
09:30:00 Staroštíková Eliška UOL1350 0 C SOB Olomouc
09:30:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
09:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
09:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C OOB Třebíč
09:30:00 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
09:30:00 Vokoun Antonín 6EC1700 52726 EmmAn
09:30:00 Zapletalová Emma 6EC1750 890118 EmmAn
09:30:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Duben Jan LDC1600 416132 C KOB Děčín
09:30:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Žemličková Viktorie LPU1451 9266 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Holata Vojtěch TAP1300 0 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Šabatka Filip LPU2201 9654 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
09:30:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
09:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Gregor Marek CTB0901 887165 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Hejduková Laura LBM1251 52044 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Žemlík Leonard TUV1301 20162 SOK TJ Turnov
09:30:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
09:30:00 Hulec František KSH1101 2073725 OB Kašperské Hory
09:30:00 Hašek Matěj 5DX1600 51306 5dixi club

P1 3.00 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Beneš Miroslav KON6917 2125323 C KOB Konice
09:30:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:30:00 Hanuš Jaroslav HOB0001 0 C SKOB Horní Benešov
09:30:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
09:30:00 Stoyanova Siya NNN9999 0 Neregistrovaní
09:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
09:30:00 Švarcová Natálie ZBP7951 0 OOB SK Zbraslav
09:30:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
09:30:00 Rohlík Jan KVS9801 53672 SKOB Kobra Vsetín
09:30:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Bžatková Romana 18C7150 247332 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
09:30:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
09:30:00 Ondrejková Daniela VBM8255 53222 VSK Mendelu Brno
09:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 VSK Mendelu Brno
09:30:00 Zimmer Jiří ZVO6601 428232 C OB SK Zvole
09:30:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Hrůza Vladimír 44C6000 2117402 Neregistrovaní
09:30:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
09:30:00 Vlková Soňa LDC6251 232349 C KOB Děčín
09:30:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Pavlíková Gábina PDY7150 2102693 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Poláková Jolana VTA6851 897379 C SC vebr-sport
09:30:00 Beránková Šárka ZBM7356 0 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Mikšíková Kateřina PTE7375 8827 C TJ Sokol Ptení
09:30:00 Havelka Pepča SJC1000 8400025 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Czasch Petr SBR8500 0 SKOB Bruntál
09:30:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
09:30:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
09:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
09:30:00 Holíková Zdeňka NNN9998 224869 Neregistrovaní
09:30:00 Brychtová Valerie JHB0451 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:30:00 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
09:30:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 OK Dobříš
09:30:00 Štěpánová Petra OOL8950 7207354 C SK Haná orienteering
09:30:00 Šnyrchová Božena OOL5050 7207346 C SK Haná orienteering
09:30:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Sitař Václav PZR9202 2121887 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:30:00 Kameníková Petra KPY8050 2091542 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:30:00 Štěpánová Michaela NNN9997 2095956 Neregistrovaní
09:30:00 Štěpánová Jarmila NNN9996 0 Neregistrovaní
09:30:00 Grabmüllerová Natalie 81Z9600 232266 3A
09:30:00 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
09:30:00 Nadera Agata 75P9999 8645189 CX80 Polska
09:30:00 Nadera Katarzyna 75P9998 1422867 CX80 Polska
09:30:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
09:30:00 Haider Anna 25A9998 0 MTBO Youth Team Austria
09:30:00 Humlíček Tomáš SBK0101 1218410 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Marešová Anežka NNN9990 0 Neregistrovaní
09:30:00 Podpierová Klára NNN9991 0 Neregistrovaní
09:30:00 Rost Hanna NNN8859 8631580 Neregistrovaní
09:30:00 Hančík Roman NNN6200 8922 Neregistrovaní
09:30:00 Hančíková Hana NNN6251 850530 Neregistrovaní

P2 4.90 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Král Martin OTK0100 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Jílková Radka ZBP7751 2113048 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
09:30:00 Zelenka Martin 3IX8300 0 Zelenkovi
09:30:00 Zapletalová Radka 6EC8450 888640 EmmAn
09:30:00 Vokoun Petr 6EC0300 515462 EmmAn
09:30:00 Vokoun Hájková Kamila 6EC8750 515151 EmmAn
09:30:00 Hájková Lenka 6EC6250 232260 EmmAn
09:30:00 Vokoun Ondřej 6EC8600 911220 EmmAn
09:30:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Benešová Zuzana 69X8350 2106732 HO Humanita
09:30:00 Retek David 6NC0001 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Bímanová Eliška 6NC0002 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Retková Klára 6NC0003 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Nesládek Tomáš 6NC0004 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Nesládek Petr 6NC0005 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Bímanová Aneta 6NC0006 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Bouček Lukáš 6NC0007 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Černá Veronika 6NC0008 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Mračková Lucie 6NC0009 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Holata Radek TAP8100 0 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Kadlecová Daniela LDC9251 416134 C KOB Děčín
09:30:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
09:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Savelieva Natalia TUV7856 52684 C SOK TJ Turnov
09:30:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Kovářová Tereza TRI9756 8667 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Korberová Lenka JHB8452 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:30:00 Chmelář Pavel 37C0300 0 Bez registrace
09:30:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Juríček Jakub 2JS9500 53837 Dezorientovaní
09:30:00 Procnerová Eva BFM7551 426342 SKOB Frýdek - Místek
09:30:00 Dubrovský Lukáš SHK8400 2032109 C OK Slavia Hradec Králové
09:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
09:30:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
09:30:00