Logo

Startovka závodu: Grand prix Silesia - E2

Datum:
21.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
1 : 10 000
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK     TL    

D10 1.80 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Borunská Alžběta AOP0950 52290 C Orientační Běh Opava
10:59:00 Levrincová Klára TAP0854 2125374 C KOB Tretra Praha
11:01:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
11:03:00 Sedláčková Klára LCE0854 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D10N 1.90 km, 20 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
11:17:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
11:21:00 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C SKOB Ostrava

D12 2.30 km, 50 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
10:35:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
10:39:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C SK Praga
10:41:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 B Orientační Běh Opava
10:43:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Nowak Anna 57P0650 9201831 Azymut 45 Gdynia
10:47:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
10:49:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany

D14 2.80 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B Orientační Běh Opava
10:04:00 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
10:08:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
10:10:00 Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 52286 C lepus.cz
10:12:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
10:14:00 Doliňska Julia 27P0450 1986001 BKS Wataha Warszawa
10:16:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
10:18:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B Orientační Běh Opava
10:22:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 B SK Praga
10:24:00 Gallo Natálie AOP0652 7003005 B Orientační Běh Opava

D16 3.40 km, 65 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Bernatíková Hana TRI0253 49450 B TJ TŽ Třinec
10:46:00 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Mašatová Eliška PHK0251 425518 OK 99 Hradec Králové
10:52:00 Doliňska Zuzanna 27P0300 7060403 BKS Wataha Warszawa

D18 4.10 km, 60 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Štrosová Jana MOV0051 52780 C SKOB Ostrava
11:35:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 7210910 B TJ Opava

D21A 5.00 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
10:39:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 C OK Jihlava
10:43:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Novotná Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
10:49:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Rajnošek Tereza KSU8691 52611 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D21B 4.20 km, 70 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Stoszková Jana AOP8850 52986 C Orientační Běh Opava
11:40:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
11:42:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
11:46:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:48:00 Křenková Geislerová Blank LLI8450 51207 C TJ Loko Liberec
11:52:00 Smolková Lucie SOP9052 49389 C OOB TJ Slezan Opava
11:54:00 Oliinyk Alona 14U8350 1391362 Sirius
11:56:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:58:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava

D35A 3.90 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Sliwczynska Ilona 1DP7850 7121278 Team 360º
10:04:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:08:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
10:12:00 Golinowska Ela 74P8080 8636514 Swietoszov
10:14:00 Svačinková Jitka VRB7777 436921 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:16:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov

D35B 3.50 km, 65 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
10:05:00 Šichová Radka 3WZ8080 2054644 neregistrovaní - Šichová
10:07:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:09:00 Chromčáková Jitka JZL7850 53802 C TJ Jižní svahy Zlín
10:11:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:13:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
10:17:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
10:21:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:23:00 Vláčilová Kateřina JPV7757 9943 C Oddíl OS SK Prostějov
10:25:00 Klose Petra SFM7351 49482 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
10:27:00 Marszalek Maria 14P7452 2032317 UKS Kometa Gliwice
10:29:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
10:31:00 Vojvodíková Barbara 7SC7550 2125379 Neregistrovaní - MOV
10:33:00 Rychtarová Barbora 3CC8080 2131199 Rychtárovi
10:35:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
10:37:00 Baňska-Bodziona Aneta 3EP7950 8648671 10BKPanc
10:39:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice

D45A 3.40 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Bugaj Teresa 41P6800 2114867 WKS Wawel Kraków
11:45:00 Kurzyp Anna 69P6850 20677 MKS MOS Wrocław
11:47:00 Trykozko Urszula 53P6951 900424 Team 360°
11:49:00 Hájková Jitka SOP7150 515407 C OOB TJ Slezan Opava
11:51:00 Nowak Beata 57P7350 9201836 Azymut 45 Gdynia
11:53:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
11:55:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
11:57:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
11:59:00 Slavíková Lenka VRB7373 2067389 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D45B 3.20 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Jelínková Jana TZL6556 920669 C SKOB Zlín
11:26:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
11:28:00 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 Brodová Gabriela SFM7152 49441 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
11:32:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:38:00 Mielcová Elena AOV6951 896961 C OOB TJ Baník Ostrava
11:40:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SKOB Horní Benešov
11:42:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:44:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
11:46:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:48:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
11:52:00 Řehová Renata BFM7151 410794 C SKOB Frýdek - Místek
11:54:00 Bohunská Jana KRN6551 2106871 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:56:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
11:58:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

D55 2.80 km, 55 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Hájková Iveta KYL6350 515180 C SK SP Kylešovice
10:34:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 Wojarska Kamilla 2KP6050 1414597 Bielsko-Biala O-Team
10:40:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:44:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:46:00 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
10:48:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:50:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:52:00 Holinková Milada 44C5550 52661 Neregistrovaní
10:54:00 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha
10:56:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav

D65 2.60 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:37:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov

H10N 1.90 km, 20 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Liber Václav AOP1000 2127594 C Orientační Běh Opava
10:11:00 Navrátil Daniel JZL0900 2070835 C TJ Jižní svahy Zlín
10:13:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Janas Aleksander 4EP0900 338917 RKInO JANAS-Y
10:19:00 Marszalek Dawid 14P1002 2032326 UKS Kometa Gliwice
10:21:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 C USK Praha

H10 1.90 km, 15 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
11:04:00 Masny Tadeusz MOV0802 338910 C SKOB Ostrava
11:06:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
11:08:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Kostka Artur MOV0901 428258 C SKOB Ostrava
11:14:00 Čech Viktor AOP0801 2102814 C Orientační Běh Opava
11:16:00 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C Orientační Běh Opava
11:24:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod

H12 2.70 km, 55 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
10:47:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B Orientační Běh Opava
10:49:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
10:51:00 Jelínek Jakub AOP0601 889275 C Orientační Běh Opava
10:53:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 232399 C TJ TŽ Třinec
10:55:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:57:00 Petlach Adam KRN0702 52639 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:59:00 Kurzyp Michal 69P0600 2057139 MKS MOS Wrocław
11:01:00 Gallo Ondřej AOP0802 53278 C Orientační Běh Opava

H14 3.00 km, 95 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Slavík Ondřej VRB0505 232194 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:34:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:36:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
10:38:00 Černohorský Jakub AOP0502 0 C Orientační Běh Opava
10:40:00 Vojvodík Eduard MOV0600 2125380 B SKOB Ostrava
10:44:00 Marszalek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice
10:46:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
10:48:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Krček Jan AOP0500 2070838 B Orientační Běh Opava
10:52:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga

H16 4.50 km, 90 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 B OOB TJ Baník Ostrava
10:26:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 Biolik Emil 46P0300 981644 Trackcourse
10:30:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Nowak Grzegorz 57P0300 8656096 Azymut 45 Gdynia

H18 5.20 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
10:03:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
10:09:00 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí

H21A 7.30 km, 170 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
11:03:00 Rohan Tomáš ASU9009 7207034 C Magnus Orienteering
11:05:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:07:00 Fiala Jan BBM7205 8636192 C BETA URSUS Orienteering
11:09:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
11:11:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 C OK Jihlava
11:13:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:15:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:19:00 Kalata Michal 88P8901 8160889 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:23:00 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
11:25:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava
11:31:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:35:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
11:37:00 Žaloudík Jiří KRN8600 8630865 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:39:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Měrka Roman VIC8308 9102886 C OB Vizovice
11:43:00 Pilkowski Tadeusz 23P9001 8653083 OK!Sport Warszawa
11:47:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
11:49:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:51:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
11:53:00 Galicz Karol 27P8600 7771986 BKS Wataha Warszawa

H21B 6.20 km, 125 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C KČT - OB Holešov
11:34:00 Lichý Ondřej SOP8802 49304 C OOB TJ Slezan Opava
11:36:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Minarčík Tomáš KRN8102 9910199 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:42:00 Stanovský Michal MOV9300 8663140 C SKOB Ostrava
11:46:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:48:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:50:00 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka
11:52:00 Křenek Tomáš LLI8300 1409872 C TJ Loko Liberec
11:54:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
11:56:00 Oliinyk Illia 14U8400 1391361 Sirius

H35A 6.00 km, 105 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:17:00 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:19:00 Nowak Jacek 57P7600 9201837 Azymut 45 Gdynia
10:21:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
10:23:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:25:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
10:27:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
10:31:00 Golinowski Pawel 74P8040 7200181 Swietoszov

H35B 5.10 km, 90 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
10:04:00 Válka Jan SOP7811 52765 C OOB TJ Slezan Opava
10:06:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
10:10:00 Zajíc Josef LOV7601 760226 C lepus.cz
10:12:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 C SKOB Ostrava
10:14:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:16:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
10:18:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C lepus.cz
10:20:00 Sadílek Martin VIC6901 52293 C OB Vizovice
10:22:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
10:24:00 Zeman Radek NNN8049 2032199 Neregistrovaní
10:26:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
10:28:00 Rychtar Jan 3CC8040 0 Rychtárovi
10:30:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:32:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
10:34:00 Janas Sebastian 4EP7400 338916 RKInO JANAS-Y
10:36:00 Sitnicki Mariusz 3EP7700 8648670 10BKPanc
10:38:00 Vyoral Jan VIC7615 53335 C OB Vizovice
10:40:00 Ste ycki Grzegorz 3EP8200 8648672 10BKPanc
10:42:00 Procinger Michal VRL7602 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H45A 5.20 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Poltoratskyi Denys 14U7200 1300248 Sirius
11:02:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
11:04:00 Klaška Jan 3HZ6900 301602 Cibulák
11:10:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
11:12:00 Vláčil Daniel JPV7307 887622 C Oddíl OS SK Prostějov
11:14:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C VSS Přírodověda Praha
11:16:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:20:00 Bartczak Jaroslaw 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
11:22:00 Lebeda Dušan SPC7312 51596 C SPORTICUS team
11:24:00 Slavík Tomáš VRB6808 436923 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:26:00 Plesinski Mariusz 44P7340 7200192 Indywidualny klub
11:28:00 Krasuski Bartlomiej 53P7000 9700406 Team 360°
11:30:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
11:32:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc

H45B 4.60 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Hájek Marek KYL6800 515146 C SK SP Kylešovice
10:45:00 Marszalek Waldemar 14P7301 2032328 UKS Kometa Gliwice
10:47:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
10:51:00 Bačo Lubomír SOP6201 49350 C OOB TJ Slezan Opava
10:53:00 Urbaniak Krzysztof 58P6700 670819 Ks Spójnia Warszawa
10:55:00 Škapa Marek MOV7102 52778 C SKOB Ostrava
10:57:00 Ziólkowski Krzysztof 3EP7000 8648675 10BKPanc
10:59:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
11:01:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
11:03:00 Doliňski Grzegorz 27P7200 1972059 BKS Wataha Warszawa
11:05:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
11:07:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
11:09:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
11:11:00 Sadílek Ondřej 2YZ7300 0 Neregistrovaní - Sadílek
11:13:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
11:15:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
11:17:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
11:19:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering

H55A 4.40 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
11:08:00 Bohunský Vladimír KRN5901 2106873 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:10:00 Sypula Slawomir 4HP5545 7201187 UNTS Warszawa
11:12:00 Olbrycht Janusz 73P5500 886663 OLBnO
11:14:00 Wojarski Krzysztof 2KP6000 412345 Bielsko-Biala O-Team
11:16:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:18:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:20:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
11:22:00 Hones Sepp 26A5400 1500223 HSV Ried

H55B 3.40 km, 65 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
10:05:00 Lecián Oldřich OOP6100 49476 C TJ Opava
10:09:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:11:00 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:13:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
10:15:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
10:17:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:19:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
10:23:00 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové

H65 3.00 km, 65 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
11:25:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
11:27:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
11:31:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:33:00 Pospíšil Karel VRB5001 51950 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:35:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:37:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
11:39:00 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
11:43:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
11:45:00 Sukeník Mojmír KRN5202 9987654 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:47:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:49:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
11:51:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
11:53:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:55:00 Malysa Ján SOP5102 53420 C OOB TJ Slezan Opava
11:57:00 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
11:59:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk

H70 2.70 km, 65 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
11:32:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
11:34:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:36:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
11:38:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
11:40:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
11:42:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
11:44:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
11:46:00 Kruczek Stanislaw 41P4800 54021 WKS Wawel Kraków

H75 2.50 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
11:02:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
11:04:00 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
11:06:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HDR 1.90 km, 20 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sadilkova Gabriela 2YZ0850 0 Neregistrovaní - Sadílek
10:00:00 Szabla Feliks 3JP1500 886320 Farmazony O-Team
10:00:00 Hoňková Veronika 6YC0999 0 Neregistrovaní
10:00:00 Honěk Adam 6YC1111 0 Neregistrovaní
10:00:00 Janas Malgorzata 4EP1400 0 RKInO JANAS-Y
10:00:00 Janas Agnieszka 4EP1150 338919 RKInO JANAS-Y
10:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Kollárovitsová Julie AOP0951 0 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Kollárovits Matěj AOP1101 0 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Karlová Eva MOV8551 7207627 C SKOB Ostrava
10:00:00 Vyoralová Šárka VIC0950 425438 C OB Vizovice
10:00:00 Holinková Mariana 44C1051 0 Neregistrovaní
10:00:00 Svačinková Berenika VRB0452 2067394 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Kostka Mikuláš MOV1400 52996 C SKOB Ostrava
10:00:00 Liber Tomáš AOP1302 2111741 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Navrátil Jáchym JZL1100 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín

TK 3.40 km, 65 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Chládková Petra DKP8159 420446 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Chrástecká Eliška FSP5099 232182 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov
10:00:00 Žemlíková Pavlína 52Z0001 60867 Neregistrovaní - Žemlík
10:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
10:00:00 Masny Anna MOV8250 428759 C SKOB Ostrava
10:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:00:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C SKOB Horní Benešov
10:00:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SKOB Horní Benešov
10:00:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C SKOB Horní Benešov
10:00:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
10:00:00 Olbrycht Anna 73P5650 412377 OLBnO
10:00:00 Hronová Katarína VSP7570 2081375 C USK Praha
10:00:00 Ledabylová Alena HOB5551 4684 C SKOB Horní Benešov
10:00:00 Vojvodík Martin 7SC7401 2109761 Neregistrovaní - MOV
10:00:00 Vojvodík Rudolf MOV0800 2112746 C SKOB Ostrava
10:00:00 Hendrych Jiří HOB6701 301309 C SKOB Horní Benešov

TL 5.60 km, 120 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Žemlík Radim 52Z0002 35682 Neregistrovaní - Žemlík
10:00:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov
10:00:00 Hoňková Natálie 6YC8099 0 Neregistrovaní
10:00:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:00:00 Martinek Pavel JPV7700 52740 C Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Hájek Václav KYL9800 410352 C SK SP Kylešovice
10:00:00 Žemlík Boleslav 52Z0003 887152 Neregistrovaní - Žemlík
10:00:00 Kostka Petr MOV8200 2027244 C SKOB Ostrava