Logo

Startovka závodu: Šumperský divočák - E2

Datum:
28.07.2018
Místo konání:
Moravský Karlov - Červená Voda
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Františkova chata
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Jílek Ondřej
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    

D10 1.80 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Reichlová Pavla KSU0888 2108889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:06:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:14:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:22:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
10:26:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
10:30:00 Volkova Maja 38S0950 502260 Slávia ŽU Žilina
10:34:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:42:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha

D12 2.50 km, 95 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
10:12:00 Matulová Valérie BFM0652 2087691 B SKOB Frýdek - Místek
10:16:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
10:20:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:24:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
10:28:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
10:32:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C KOB ALFA Brno
10:36:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
10:40:00 Good Julie SBR0750 345895 SKOB Bruntál
10:44:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C OB Říčany
10:48:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 B OB České Budějovice
10:52:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno
11:00:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 B OB TJ Sokol Žamberk
11:04:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

D14 3.50 km, 115 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
10:37:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
10:40:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 B OB České Budějovice
10:46:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
10:49:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:52:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B Orientační Běh Opava
10:58:00 Oujeská Simona ADA0551 52597 C OOB Spartak Adamov

D16 4.50 km, 185 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Gola Martyna 38P03 7200169 UKS Orientus Lodz
10:59:00 Pataki Virág Lara BBM0250 1396265 C BETA URSUS Orienteering
11:03:00 Lilgová Sophia Christine 69S01 2092375 Slovenský zväz rádioamatérov
11:07:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
11:11:00 Gielec Zuzanna 38P0251 8640927 UKS Orientus Lodz
11:15:00 Krempiňska Julia 66P03 8640908 UKS Azymut Pabianice
11:19:00 Doren Wiktoria 38P0351 8646297 UKS Orientus Lodz

D18 5.20 km, 190 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
10:28:00 Buksová Zuzana 69S02 2116195 Slovenský zväz rádioamatérov

D20 5.30 km, 215 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Fortuniak Weronika 38P9850 8646293 UKS Orientus Lodz
10:49:00 Filová Barbora Daniela 69S03 2116183 Slovenský zväz rádioamatérov
10:53:00 Boková Ivana KUO9951 7210086 C KOB Ústí nad Orlicí

D21L 6.50 km, 235 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
10:55:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C TJ Hostivice
11:03:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
11:07:00 Gwozdz Ewa 38P9050 8625543 UKS Orientus Lodz
11:11:00 Čechová Lenka 5RX9051 2129212 NNN
11:15:00 Rešová Kateřina ASU9090 52856 C Magnus Orienteering
11:19:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:31:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:35:00 Košutová Katarína 69S08 1409500 Slovenský zväz rádioamatérov
11:39:00 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
11:43:00 Biala Weronika 86 8636521

D21K 5.10 km, 180 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 505003 UKS Orientus Lodz
10:27:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
10:35:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:39:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
10:43:00 Presinska Magdalena 66P8650 7900030 UKS Azymut Pabianice
10:47:00 Khýnová Radka DOB8750 7221 C KOB Dobruška
10:51:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:59:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:03:00 Otrusinová Jana ABM9560 52013 C KOB ALFA Brno
11:07:00 Kuchařová Anna 4HC8100 2080940 PSÍ TÝM
11:11:00 Kocikowska Anna 3TP9450 1696 SK Szybkie Anie
11:15:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:19:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:23:00 Oliinyk Alona 14U8350 1391362 Sirius
11:27:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
11:31:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
11:35:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
11:39:00 Cych Agnieszka PHK9950 889175 OK 99 Hradec Králové

D35 5.10 km, 175 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
11:08:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
11:11:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
11:14:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:17:00 Pabich Maria 66P82 553466 UKS Azymut Pabianice
11:20:00 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
11:26:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
11:32:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:35:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
11:38:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
11:41:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Pešková Jana CET8251 9718 C TJ Loko Česká Třebová

D40 4.50 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Šnyrchová Jitka ABM7653 420410 C KOB ALFA Brno
10:06:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:09:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
10:12:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
10:15:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
10:24:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
10:27:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:36:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
10:39:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:42:00 Konc Katarzyna 66P75 7204651 UKS Azymut Pabianice
10:45:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:51:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
10:54:00 Szebenine Orsanyi Beatrix 18H7800 45370 PSE
10:57:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
11:00:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice

D45 4.10 km, 135 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:51:00 Blank Radka SKM7351 53809 KOB Směr Kroměříž
10:54:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
10:57:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C KOB ALFA Brno
11:00:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:06:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:21:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 Slavíková Lenka VRB7373 2067389 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:27:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
11:30:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C OB Říčany
11:33:00 Nowak Barbara 1VP7050 997889 HKS Azymut Mochy
11:36:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno

D50 3.90 km, 125 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Meyhoff Petersen Tine 62D6400 8631591 Herlufsholm OK
10:18:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
10:27:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:33:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
10:36:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
10:39:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:42:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:45:00 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
10:48:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk

D55 3.30 km, 105 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:35:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:38:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Deredos Nina 38P6150 887243 UKS Orientus Lodz
10:47:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže
10:53:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice

D60 3.20 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
10:04:00 Strohalmová Milena KRN5651 52630 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:10:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:16:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:19:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:22:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Kühnel Radka 49S02 9878956 Trollhättans SOK

D65 2.70 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
10:20:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
10:24:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
10:32:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering
10:36:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:48:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:52:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

DH10N 1.80 km, 75 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
10:16:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:24:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
10:28:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
10:32:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 9351 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Folprecht Mia TBM0858 2083390 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice

H10 1.90 km, 75 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
10:07:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:11:00 Ciupa Jan 38P0800 887234 UKS Orientus Lodz
10:15:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
10:19:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
10:23:00 Paloncý Jan KSU0808 2058484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:27:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:31:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:35:00 Rzenca Tomasz 38P0803 7200163 UKS Orientus Lodz
10:39:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary

H12 2.90 km, 100 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 B SKOB Zlín
10:08:00 Oujeský Dan ADA0701 2085630 C OOB Spartak Adamov
10:11:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
10:14:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Volkov Maksym 38S0700 2111798 Slávia ŽU Žilina
10:20:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
10:23:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 Krempiňski Franek 66P07 7202778 UKS Azymut Pabianice
10:32:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
10:35:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C KOB Směr Kroměříž
10:41:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
10:47:00 Sztranek Maciej 66P06 2043890 UKS Azymut Pabianice
10:50:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
10:53:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 B OB Vizovice
10:59:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H14 3.70 km, 125 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
10:13:00 Oujeský Lukáš ADA0504 2085589 C OOB Spartak Adamov
10:16:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
10:19:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:22:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 Vojvodík Eduard MOV0600 2125380 B SKOB Ostrava
10:28:00 Hudos Václav RIC0503 2069064 C OB Říčany
10:31:00 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:34:00 Lesák Lukáš ZAM0502 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
10:37:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:40:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:43:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:46:00 Lisiak Adam 38P0500 7200171 UKS Orientus Lodz
10:52:00 Tomanek Lukáš KSU0502 2056285 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16 5.00 km, 180 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:02:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
11:06:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 Sztranek Jan 66P03 1407621 UKS Azymut Pabianice
11:14:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:18:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
11:22:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov
11:26:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:30:00 Bartos Zbigniew 38P0300 7200172 UKS Orientus Lodz
11:34:00 Jurčík Tomáš 69S04 406985 Slovenský zväz rádioamatérov
11:38:00 Slomczynski Ignacy 38P0303 7200167 UKS Orientus Lodz

H18 6.70 km, 265 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
10:41:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 B SOB Olomouc
10:49:00 Gottfried Adam VCB0005 426392 B OB České Budějovice
10:53:00 Rzenca Piotr 38P0102 8640924 UKS Orientus Lodz
10:57:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
11:01:00 Bartos Grzegorz 38P0101 8656097 UKS Orientus Lodz
11:09:00 Deredos Bruno 38P0100 8640925 UKS Orientus Lodz

H20 8.00 km, 285 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Račko Lukáš 69S05 7100499 Slovenský zväz rádioamatérov
10:44:00 Jaroszek Jakub 42P9800 7899987 Team360

H21L 9.70 km, 335 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
10:10:00 Podzinski Rafal 38P9101 8640917 UKS Orientus Lodz
10:13:00 Malý Jakub 5RX9105 2129248 NNN
10:16:00 Lesák Jakub ZAM9603 7210071 C OB TJ Sokol Žamberk
10:19:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:22:00 Košut Martin 69S07 49180 Slovenský zväz rádioamatérov
10:25:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
10:28:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C BETA URSUS Orienteering
10:31:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
10:34:00 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C OOB Vamberk
10:37:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
10:40:00 Knotek Vojtěch NNN9203 116 Neregistrovaní
10:43:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:46:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
10:49:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
10:52:00 Pešík Marek 92X8301 830713 Jizerky
10:55:00 Silnoušek Jiří STE7200 2075602 C SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:01:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:04:00 Kulich Martin ZBM9009 2095961 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka
11:13:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
11:16:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
11:19:00 Frainšic Michal BFM8303 7211290 C SKOB Frýdek - Místek
11:22:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:25:00 Cuninka Ján 69S06 2060284 Slovenský zväz rádioamatérov
11:28:00 Rohan Tomáš ASU9009 7207034 C Magnus Orienteering
11:34:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:37:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:40:00 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
11:43:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
11:46:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno
11:52:00 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
11:55:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
11:58:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
12:01:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
12:04:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
12:07:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
12:10:00 Švestka Vít KVS9700 51527 C SKOB Kobra Vsetín

H21K 6.40 km, 230 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Šutera Josef NNN7901 8663125 Neregistrovaní
10:10:00 Bohuš Peter NNN09 416806 Neregistrovaní
10:14:00 Kutálek Jan TAP8301 442878 C KOB Tretra Praha
10:18:00 Pešek Kamil CET8002 336732 C TJ Loko Česká Třebová
10:22:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:26:00 Kuchař Jiří 4HC8400 8759 PSÍ TÝM
10:30:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:34:00 Ptáček Martin SRK9509 7209655 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
10:42:00 Skorupa Piotr 86P9300 8657175 LKS Górzanka Nawojowa Góra
10:46:00 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:50:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha
10:54:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:58:00 Oliinyk Illia 14U8400 1391361 Sirius
11:02:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Vácha Pavel MFP7901 21521 C Matfyz Praha
11:10:00 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C KOB ALFA Brno
11:14:00 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
11:18:00 Fojtů Petr 6YC8701 8663137 Neregistrovaní
11:22:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
12:00:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering

H35 7.20 km, 265 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:04:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:08:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 Strohalm Petr KRN8103 52640 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:16:00 Tkaczuk Tomasz 66P7900 8160579 UKS Azymut Pabianice
11:20:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:24:00 Volkov Alexander 38S8000 1301900 Slávia ŽU Žilina
11:28:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
11:32:00 Pabich Tomasz 66P8200 886310 UKS Azymut Pabianice
11:36:00 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
11:40:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C KOB Konice
11:44:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín

H40 6.20 km, 250 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:04:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Ciupa Marcin 38P7800 8020578 UKS Orientus Lodz
10:13:00 Vlach Oldřich AOV7700 53888 C OOB TJ Baník Ostrava
10:16:00 Bielinová Petra 9XX7700 2134300 neregistrovaní Na kopci
10:19:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
10:25:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
10:28:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:34:00 Lisiak Pawel 38P7400 887247 UKS Orientus Lodz
10:37:00 Stibor Zbyněk VRB7601 301259 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:40:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
10:43:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C Oddíl OS SK Prostějov
10:46:00 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
10:49:00 Krempiňski Piotr 66P7600 7202779 UKS Azymut Pabianice
10:52:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:58:00 Matula Pavel BFM7602 206365 C SKOB Frýdek - Místek
11:01:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
11:04:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
11:07:00 Lesák František ZAM7501 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
11:10:00 Martinek Pavel JPV7700 52740 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Vojvodík Martin 7SC7401 2109761 Neregistrovaní - MOV
11:19:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:22:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
11:25:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:28:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:31:00 Procinger Michal VRL7602 8978 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 Jašek Petr STE7601 7003007 C SK SKI-OB Šternberk

H45 5.80 km, 215 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
10:14:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
10:18:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 Hulsey Keith 13U01 0 Greenville, South Carolina
10:26:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Panna Jan MOV7101 2080824 C SKOB Ostrava
10:34:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:42:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
10:46:00 Rzenca Piotr 38P7000 887249 UKS Orientus Lodz
10:50:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:54:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov
10:58:00 Müller Robert 3XX6900 553456 POT
11:02:00 Poltoratskyi Denys 14U7200 1300248 Sirius
11:10:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
11:14:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk
11:22:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
11:26:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:38:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H50 5.30 km, 195 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:05:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
10:08:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
10:14:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
10:17:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
10:20:00 Szebeni Zsolt 18H6600 45250 PSE
10:23:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
10:26:00 Chotětický Václav MAS5200 7886 C KČT Aš
10:29:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
10:32:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
10:35:00 Anderson Air 19L6600 8050966 Crazy Hedgehogs OFC
10:38:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
10:41:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
10:44:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
10:47:00 Trösch Urs 2JD6600 9660820 Berliner TSC
10:50:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
10:53:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:56:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:02:00 Jurčík Peter 69S09 406973 Slovenský zväz rádioamatérov
11:05:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:08:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:11:00 Roubalík Radovan 3SX6400 2102813 ZŠ Těšetice
11:14:00 Knudsen Anders 62D6500 8653089 Herlufsholm OK
11:17:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava

H55 4.90 km, 180 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:05:00 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk
10:08:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
10:11:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
10:17:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:20:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
10:23:00 Galla Andrzej 1VP5900 2127752 HKS Azymut Mochy
10:26:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
10:32:00 Labudík Milan VRB6202 206457 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:35:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
10:44:00 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
10:47:00 Deredos Andrzej 38P6300 887238 UKS Orientus Lodz
10:50:00 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
10:53:00 žeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
10:56:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 Kööhler Hans 49S01 9630618 Trollhättans SOK

H60 4.60 km, 160 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:06:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:10:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:14:00 Strohalm Petr KRN5601 52628 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:18:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
10:22:00 Lewandowski Krzysztof 38P5800 887240 UKS Orientus Lodz
10:26:00 Herter Laszlo 21H 46136 MAFC Budapest
10:30:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:34:00 Kostka Evžen AOP5701 410158 C Orientační Běh Opava
10:38:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
10:42:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice

H65 3.80 km, 110 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:21:00 Strohalm Roman KRN 52631 KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:25:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:29:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
10:33:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
10:37:00 Pospíšil Karel VRB5001 51950 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:41:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:45:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:53:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Kyzlink Zdeněk ADA5300 2073678 OOB Spartak Adamov
11:01:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:05:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
11:09:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová

H70 3.20 km, 95 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:12:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 Peeters Andre 27B4800 1006679 TROL Belgium
10:18:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:21:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:24:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
10:30:00 Klawun Kendray Werner Geo LTP4201 8862453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:33:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:36:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:42:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD

HDR 1.90 km, 75 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Leštínský Vojtěch VRL1616 1003324 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Váchová Sára SJI 52153 OK Jihlava
10:00:00 Vlachová Hana AOV1151 53814 C OOB TJ Baník Ostrava
10:00:00 Lilge Samuel 51S 416579 KOB Martin
10:00:00 Šutera Josef a Matěj NNN08 4688 Neregistrovaní
10:00:00 Frainšic Václav BFM 443092 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Salajka Tibor LBM1300 52044 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
10:00:00 Minařík František VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
10:00:00 Rickmeyer Tina 71D8650 445644 USV TU Dresden
10:00:00 Jašková Adriana ABR0950 8660585 A-team NOVO Bruntál
10:00:00 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:00:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Pabich Hanna 66P11 886698 UKS Azymut Pabianice
10:00:00 Kurečková Zuzana ABM1352 207846 KOB ALFA Brno
10:00:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:00:00 Bublová Matylda 5MX1550 301554 Dolní Čermná
10:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
10:00:00 Skřivanek František TBM1108 4687 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Hulsey Peter 13U 0 Greenville, South Carolina
10:00:00 Stiborová Blanka VRB7651 301254 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
10:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:00:00 Váchová Soňa MFP1050 2099500 C Matfyz Praha
10:00:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
10:00:00 Sobotka Alexandr SRK1301 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Sobotková Klára SRK1061 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 Horáčková Karolína MOV1051 53825 C SKOB Ostrava
10:00:00 Panna Matyáš MOV1300 2075664 C SKOB Ostrava
10:00:00 Pozdílková Kateřina PHK 2122267 OK 99 Hradec Králové

P 3.10 km, 120 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice
10:00:00 Pataki Gabor BBM6702 670122 C BETA URSUS Orienteering
10:00:00 Šuterová Kateřina NNN07 0 Neregistrovaní
10:00:00 Horká Soňa NNN06 2060240 Neregistrovaní
10:00:00 Veselý Jan NNN05 0 Neregistrovaní
10:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
10:00:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Mazzarese Jana TRT7850 51981 C KOS Třešť
10:00:00 Syrový Lukáš NNN01 2067932 Neregistrovaní
10:00:00 Ciupa Monika 38P8050 887250 UKS Orientus Lodz
10:00:00 Otto Dominik 69S10 416589 Slovenský zväz rádioamatérov
10:00:00 Tichá Daniela SSU6750 2121007 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
10:00:00 Kurečková Dana ABM7650 232864 KOB ALFA Brno
10:00:00 Bubla Jiří 5MX7700 2045237 Dolní Čermná
10:00:00 Chmelařová Blanka 25C6750 8885 péčkaři
10:00:00 Pešík Angelika 92X8250 830519 Jizerky
10:00:00 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
10:00:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:00:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:00:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:00:00 Hovadová Agáta SRK9451 301112 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Frainšicová Kateřina BFM8651 443086 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Pozdílková Alena PHK1 4736 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering