Startovka závodu: Šumperský divočák - E3

Datum:
29.07.2018
Místo konání:
Moravský Karlov - Červená Voda
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Müller Jonáš
Protokol:
Taky horko.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    
D10
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:15:00
2 2108889 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:25:11
3 218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 10:25:34
4 51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 10:30:23
5 2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:47
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:46:29
502260 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 10:50:07
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 10:50:58
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 10:55:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:57:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:59:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:01:00
D12
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 49438 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 10:25:00
2 2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 10:26:40
3 337648 Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 10:29:38
4 52032 Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:34:10
5 2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 10:38:19
416309 Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 10:42:08
2087691 Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 10:42:23
361987 Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 10:55:19
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 10:58:03
2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:00:03
345895 Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 11:05:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 11:07:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:09:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
D14
3.10 km, 130 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2078482 Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
2 232975 Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 10:43:01
3 2115673 Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 10:48:54
4 9201626 Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:49:24
5 8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 10:52:39
416310 Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 10:54:09
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 10:54:47
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:04:28
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 11:20:00
D16
4.50 km, 185 m, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 10:50:00
2 8640908 Krempiňska Julia 66P03 UKS Azymut Pabianice 10:58:21
3 8640927 Gielec Zuzanna 38P0251 UKS Orientus Lodz 11:02:20
4 8646297 Doren Wiktoria 38P0351 UKS Orientus Lodz 11:08:07
5 7200169 Gola Martyna 38P03 UKS Orientus Lodz 11:30:00
1396265 Pataki Virág Lara BBM0250 C BETA URSUS Orienteering 11:32:00
2092375 Lilgová Sophia Christine 69S01 Slovenský zväz rádioamatérov 11:36:00
D18
5.00 km, 185 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 7203458 Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 11:00:00
2 2116195 Buksová Zuzana 69S02 Slovenský zväz rádioamatérov 11:40:00
D20
5.20 km, 190 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8646293 Fortuniak Weronika 38P9850 UKS Orientus Lodz 10:05:00
2 7210086 Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 10:16:03
3 2116183 Filová Barbora Daniela 69S03 Slovenský zväz rádioamatérov 10:44:59
D21K
5.00 km, 185 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 889175 Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 10:10:00
2 9674 Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 10:31:20
3 8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:40:40
4 7260027 Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 10:41:29
5 2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 10:43:19
505003 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 UKS Orientus Lodz 10:46:28
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:46:31
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 10:48:17
1391362 Oliinyk Alona 14U8350 Sirius 10:50:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:52:00
52013 Otrusinová Jana ABM9560 C KOB ALFA Brno 10:54:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:56:00
2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:58:00
2080940 Kuchařová Anna 4HC8100 PSÍ TÝM 11:00:00
7900030 Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice 11:02:00
7221 Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 11:04:00
1696 Kocikowska Anna 3TP9450 SK Szybkie Anie 11:06:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:08:00
D21L
6.00 km, 225 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2 8625543 Gwozdz Ewa 38P9050 UKS Orientus Lodz 10:01:24
3 8946 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 10:30:35
4 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 10:33:26
5 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 10:40:00
1409500 Košutová Katarína 69S08 Slovenský zväz rádioamatérov 10:42:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:44:00
8636521 Biala Weronika 86 10:46:00
52856 Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 10:48:00
49844 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 10:50:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 10:52:00
2129212 Čechová Lenka 5RX9051 NNN 10:54:00
51986 Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 10:56:00
8087 Stehlíková Alžbeta 7CC8750 S-team 10:58:00
D35
4.70 km, 170 m, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 553466 Pabich Maria 66P82 UKS Azymut Pabianice 10:20:00
2 515485 Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 10:29:58
3 8172882 Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 10:35:28
5 2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 10:37:16
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 10:37:38
9722 Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 10:37:46
8651342 Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 10:38:17
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 10:45:58
9718 Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 10:59:25
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
9541 Ropková Eva CHC7855 C K.O.B. Choceň 11:02:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 11:04:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:06:00
7003046 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:08:00
352314 Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 11:10:00
D40
4.60 km, 155 m, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 52041 Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 10:35:00
2 52113 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 10:36:21
3 8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 10:52:18
4 7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 10:57:24
5 1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:58:30
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 11:00:57
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:02:10
2104588 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 11:06:06
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:08:57
7204651 Konc Katarzyna 66P75 UKS Azymut Pabianice 11:10:57
232606 Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:01
420410 Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB ALFA Brno 11:15:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:17:00
426399 Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 11:19:00
2096244 Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:21:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:23:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:25:00
45370 Szebenine Orsanyi Beatrix 18H7800 PSE 11:29:00
D45
4.00 km, 145 m, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:45:00
2 2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 10:45:48
3 7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 10:48:17
4 2096115 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 10:51:59
5 49883 Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 10:52:36
997889 Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 10:54:24
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 11:14:37
52057 Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 11:16:09
981805 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:18:53
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:25:00
53809 Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 11:27:00
7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 11:29:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:31:00
219210 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:33:00
D50
3.90 km, 125 m, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:55:00
2 224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 10:55:08
3 8512 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 11:07:28
4 2032185 Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 11:07:38
5 410324 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 11:09:48
2092408 Nožková Dagmar ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk 11:11:29
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:18:17
331549 Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 11:37:00
433098 Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 11:39:00
2102820 Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice 11:41:00
D55
3.10 km, 100 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 11:05:00
2 52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 11:08:36
3 2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:22:03
4 1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 11:22:40
5 52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:37:06
887243 Deredos Nina 38P6150 UKS Orientus Lodz 11:45:00
899154 Brémová Hildegarda KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže 11:47:00
D60
3.00 km, 95 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:40:00
2 2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:56:54
3 53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 11:07:38
4 52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 11:09:47
5 2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:19:15
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 11:20:00
D65
2.80 km, 115 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
2 8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 11:12:47
3 52600 Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 11:17:07
4 52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:23:17
5 8433 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 11:35:05
2103245 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:46:07
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 11:47:15
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:50:00
53246 Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 11:52:00
416338 Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 11:54:00
DH10N
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2083390 Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2 9351 Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 10:31:38
3 2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 10:34:14
4 331401 Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 10:34:55
5 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 10:42:48
2104593 Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 10:43:12
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 10:57:43
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
H10
2.30 km, 70 m, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2 7791777 Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
1 2087655 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
3 49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 10:03:43
4 7200163 Rzenca Tomasz 38P0803 UKS Orientus Lodz 10:06:33
5 2103681 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 10:07:53
887234 Ciupa Jan 38P0800 UKS Orientus Lodz 10:19:18
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:20:13
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:22:10
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 10:40:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:42:00
H12
2.80 km, 80 m, 7 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:05:00
2 2043890 Sztranek Maciej 66P06 UKS Azymut Pabianice 11:10:34
3 2116470 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 11:11:42
4 2078481 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:12:20
5 2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:49
53360 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 11:17:11
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 11:17:38
7202778 Krempiňski Franek 66P07 UKS Azymut Pabianice 11:20:37
2095970 Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:22:20
2099508 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 11:24:58
51305 Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 11:26:16
8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 11:32:14
2111798 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 11:41:19
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 11:45:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 11:47:00
2085630 Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 11:49:00
2060299 Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:51:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 11:55:00
H14
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
2 2103684 Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 11:18:55
3 7207356 Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:24:35
4 7200171 Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 11:35:03
5 2069064 Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 11:37:42
2125380 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 11:38:14
420418 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 11:42:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:50:00
2085589 Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 11:52:00
9553 Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 11:54:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
2032144 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:58:00
2056285 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
53817 Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 12:02:00
426332 Lesák Lukáš ZAM0502 C OB TJ Sokol Žamberk 12:04:00
H16
4.80 km, 185 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8662428 Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:05:00
2 2088183 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:13:32
3 7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 10:14:03
4 332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 10:20:50
5 7200172 Bartos Zbigniew 38P0300 UKS Orientus Lodz 10:24:38
406985 Jurčík Tomáš 69S04 Slovenský zväz rádioamatérov 10:24:55
1407621 Sztranek Jan 66P03 UKS Azymut Pabianice 10:45:00
7200167 Slomczynski Ignacy 38P0303 UKS Orientus Lodz 10:47:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:49:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:51:00
H18
6.10 km, 240 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8640924 Rzenca Piotr 38P0102 UKS Orientus Lodz 10:20:00
2 8640925 Deredos Bruno 38P0100 UKS Orientus Lodz 10:36:40
3 8656097 Bartos Grzegorz 38P0101 UKS Orientus Lodz 10:53:22
4 2082910 Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:00:00
5 2102871 Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 11:02:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 11:04:00
2035730 Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 11:06:00
51527 Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 11:10:00
H20
6.50 km, 240 m, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 7100499 Račko Lukáš 69S05 Slovenský zväz rádioamatérov 10:20:00
2 7899987 Jaroszek Jakub 42P9800 Team360 11:00:00
H21L
7.60 km, 275 m, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
2 8640917 Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz 10:12:30
3 332966 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 10:23:27
5 52056 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 10:32:09
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 10:33:36
8640929 Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 10:34:03
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 10:36:59
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:38:27
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 10:40:48
2019240 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 10:42:02
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 10:42:34
7202867 Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 10:42:56
9669 Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 10:45:27
7211290 Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 10:48:11
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 10:48:31
1012269 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 10:50:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 10:52:00
438043 Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 10:54:00
830713 Pešík Marek 92X8301 Jizerky 10:56:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 10:58:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 11:02:00
9127807 Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 11:04:00
7210071 Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 11:06:00
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 11:08:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 11:10:00
2060284 Cuninka Ján 69S06 Slovenský zväz rádioamatérov 11:12:00
2095961 Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 11:14:00
49180 Košut Martin 69S07 Slovenský zväz rádioamatérov 11:16:00
116 Knotek Vojtěch NNN9203 Neregistrovaní 11:18:00
428234 Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka 11:20:00
9101103 Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 11:22:00
7207034 Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 11:24:00
337647 Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 11:26:00
8025343 Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 11:28:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
2129248 Malý Jakub 5RX9105 NNN 11:32:00
500268 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 11:34:00
8629757 Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 11:36:00
H21K
5.50 km, 215 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8657175 Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 10:40:00
2 2027232 Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 10:47:55
3 7209655 Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:51:44
4 7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:52:56
5 8663137 Fojtů Petr 6YC8701 Neregistrovaní 10:55:28
2075655 Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 11:01:51
1391361 Oliinyk Illia 14U8400 Sirius 11:05:27
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:11:35
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 11:15:07
416806 Bohuš Peter NNN09 Neregistrovaní 11:19:08
8660449 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
8629812 Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 11:24:00
438046 Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 11:26:00
21521 Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 11:28:00
8759 Kuchař Jiří 4HC8400 PSÍ TÝM 11:30:00
336732 Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 11:32:00
2118471 Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 11:34:00
442878 Kutálek Jan TAP8301 C KOB Tretra Praha 11:36:00
H35
5.90 km, 235 m, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 886310 Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 10:45:00
2 515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 10:48:51
3 1301900 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 11:03:45
4 1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 11:12:13
5 8004 Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 11:15:27
7464855 Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:23:57
2090872 Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 11:25:00
7207351 Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:27:00
8160579 Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 11:29:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 11:31:00
7003026 Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 11:33:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 11:37:00
H40
5.70 km, 200 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 1700083 Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 10:30:00
2 52592 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 10:31:16
3 2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 10:36:01
4 7202779 Krempiňski Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 10:41:11
5 2088711 Auermüller Vít 65X6700 Laněk 10:49:15
770327 Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 10:53:22
416301 Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 10:53:28
2118494 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 10:56:57
8660405 Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 11:05:08
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 11:05:11
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:08:20
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 11:09:58
52740 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 11:10:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:12:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:14:00
301259 Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:16:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:18:00
2113082 Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 11:20:00
2109761 Vojvodík Martin 7SC7401 Neregistrovaní - MOV 11:22:00
8020578 Ciupa Marcin 38P7800 UKS Orientus Lodz 11:24:00
436955 Lesák František ZAM7501 C OB TJ Sokol Žamberk 11:26:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:28:00
8978 Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:30:00
7003007 Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
2032226 Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 11:34:00
206365 Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 11:36:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:38:00
53888 Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 11:40:00
887247 Lisiak Pawel 38P7400 UKS Orientus Lodz 11:42:00
2134300 Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 11:44:00
H45
5.40 km, 190 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 10:50:00
2 53372 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 11:04:38
4 1300248 Poltoratskyi Denys 14U7200 Sirius 11:19:18
5 51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 11:26:30
301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 11:26:42
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 11:30:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 11:34:00
553456 Müller Robert 3XX6900 POT 11:36:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:38:00
2080824 Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava 11:40:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 11:42:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:44:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 11:46:00
7300188 Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 11:48:00
887249 Rzenca Piotr 38P7000 UKS Orientus Lodz 11:50:00
2075627 Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:52:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:54:00
0 Hulsey Keith 13U01 Greenville, South Carolina 12:00:00
H50
5.20 km, 205 m, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8044 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 10:25:00
2 1010100 Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 10:27:16
3 515016 Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 10:35:35
4 1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 10:37:43
5 9201746 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 10:38:36
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:51:58
9660820 Trösch Urs 2JD6600 Berliner TSC 10:56:12
52478 Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 10:56:16
416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 11:05:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 11:07:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 11:09:00
8050966 Anderson Air 19L6600 Crazy Hedgehogs OFC 11:11:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 11:13:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:15:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:17:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:19:00
7886 Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 11:21:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:23:00
9558 Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 11:25:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:27:00
2102813 Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 11:31:00
45250 Szebeni Zsolt 18H6600 PSE 11:33:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:35:00
406973 Jurčík Peter 69S09 Slovenský zväz rádioamatérov 11:39:00
H55
4.90 km, 170 m, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
2 433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:09:41
3 51873 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:21:17
4 9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:48
5 52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 11:36:47
361956 Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 11:40:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 11:42:00
887238 Deredos Andrzej 38P6300 UKS Orientus Lodz 11:44:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:46:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 11:50:00
9573 Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 11:52:00
52589 Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 11:54:00
232860 Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 11:56:00
7201772 Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 11:58:00
206457 Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:00:00
2060235 Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 12:02:00
2127752 Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy 12:04:00
H60
4.40 km, 140 m, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 10:25:00
2 9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 10:38:48
3 2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:54:13
4 8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:31
5 410158 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 11:05:00
2085624 Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 11:07:00
46136 Herter Laszlo 21H MAFC Budapest 11:09:00
887240 Lewandowski Krzysztof 38P5800 UKS Orientus Lodz 11:11:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 11:13:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:15:00
H65
3.30 km, 125 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 10:15:00
2 7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 10:27:24
3 1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 10:31:05
4 7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 10:32:07
5 2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 10:35:11
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 10:38:26
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 10:39:12
51950 Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:52:49
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 10:55:00
2073678 Kyzlink Zdeněk ADA5300 OOB Spartak Adamov 10:57:00
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 10:59:00
53243 Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
H70
2.70 km, 95 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 10:35:00
2 2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 10:35:51
3 52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 10:44:16
4 2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:50
5 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:48:34
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:49:26
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:52:42
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 10:53:44
51410 Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 11:15:00
51611 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 11:17:00
8862453 Klawun Kendray Werner Geo LTP4201 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:19:00
9038 Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 11:21:00
1006679 Peeters Andre 27B4800 TROL Belgium 11:23:00
HDR
2.30 km, 75 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2121883 Růžičková Zuzana KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:00:00
1003324 Leštínský Vojtěch VRL1616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
1398538 Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 10:00:00
52153 Váchová Sára SJI OK Jihlava 10:00:00
53814 Vlachová Hana AOV1151 C OOB TJ Baník Ostrava 10:00:00
416579 Lilge Samuel 51S KOB Martin 10:00:00
443092 Frainšic Václav BFM SKOB Frýdek - Místek 10:00:00
52044 Salajka Tibor LBM1300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:00:00
2106722 Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2102555 Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 10:00:00
2104594 Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 10:00:00
445644 Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 10:00:00
8660585 Jašková Adriana ABR0950 A-team NOVO Bruntál 10:00:00
7207339 Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 10:00:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 10:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 10:00:00
2082905 Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
886698 Pabich Hanna 66P11 UKS Azymut Pabianice 10:00:00
207846 Kurečková Zuzana ABM1352 KOB ALFA Brno 10:00:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 10:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:00:00
301554 Bublová Matylda 5MX1550 Dolní Čermná 10:00:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 10:00:00
4687 Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
0 Hulsey Peter 13U Greenville, South Carolina 10:00:00
416784 Stehlík Šimon 7CC1300 S-team 10:00:00
301254 Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:00:00
52511 Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 10:00:00
301528 Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 10:00:00
2099500 Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 10:00:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 10:00:00
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 10:00:00
53825 Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 10:00:00
2075664 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 10:00:00
2122267 Pozdílková Kateřina PHK OK 99 Hradec Králové 10:00:00
P
3.20 km, 75 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446440 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:00:00
51432 Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 10:00:00
670122 Pataki Gabor BBM6702 C BETA URSUS Orienteering 10:00:00
2067330 Reichl Martin KSU0202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:00:00
2060240 Horká Soňa NNN06 Neregistrovaní 10:00:00
2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 10:00:00
2801248 Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 10:00:00
51981 Mazzarese Jana TRT7850 C KOS Třešť 10:00:00
2067932 Syrový Lukáš NNN01 Neregistrovaní 10:00:00
887250 Ciupa Monika 38P8050 UKS Orientus Lodz 10:00:00
416589 Otto Dominik 69S10 Slovenský zväz rádioamatérov 10:00:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 10:00:00
2121007 Tichá Daniela SSU6750 C SK Severka Šumperk 10:00:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
232864 Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 10:00:00
8885 Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 10:00:00
830519 Pešík Angelika 92X8250 Jizerky 10:00:00
339871 Tóth Ivett 25H7850 Tabáni Spartacus 10:00:00
2095967 Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:00:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:00:00
52047 Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:00:00
301112 Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
443086 Frainšicová Kateřina BFM8651 SKOB Frýdek - Místek 10:00:00
4736 Pozdílková Alena PHK1 OK 99 Hradec Králové 10:00:00