Logo

Startovka závodu: Cena východních Čech - E1

Klubová startovka

Datum:
31.08.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Hradiště 683, 1:10 000, formát A4
Ředitel závodu:
Kamenická Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Tihon Michal - R2
Stavitel tratí:
Chvátil Šimon - R3
Kluby:
24A     HOS     ZHR     17P     19P     1DP     46P     76P     88P     47S     ABM     ADA     ALB     AOP     AOV     ASU     BBM     BFM     BOR     BRU     BZP     BZR     CEP     CET     CTB     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     CHA     CHC     CHT     JHB     JIL     JPV     KAM     KBP     KNC     KOR     KPY     KSH     KSU     KUO     KVS     LBM     LCE     LDC     LIP     LPM     LPU     LTU     MFP     MKP     MOV     NPA     ONO     OSN     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUZ     SBK     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SMB     SNA     SOB     SOP     SPC     SRK     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TEP     TJP     TTR     TUR     TUV     TYN     TZL     UBM     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     ZAM     ZBM     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:33:00 -7107 Videcky Jan 24A8200 0 H35B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:25:00 -7175 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C D21B
16:26:00 -7114 Vrbata Alan HOS7801 9762 C H40B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:39:00 -7101 Slabý Jan ZHR7900 7300187 C H35B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:19:00 -7121 Strugarek Łukasz 17P0302 7203698 H16B
16:33:00 -7107 Mazurek Piotr 17P7000 504050 H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:55:00 -7145 Pachnik Jędrzej 19P0600 1396725 H12A
16:01:00 -7139 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:39:00 -7161 Śliwczyńska Ilona 1DP7850 7121278 D35B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:37:00 -7163 Biolik Agnieszka 46P7700 871977 D35B
16:44:00 -7096 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 H40B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:20:00 -7180 Kucharska Julia 76P0650 0 D12A
16:34:00 -7106 Kosiński Leszek 76P5501 249949 H60
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:31:00 -7169 Jończy Jakub 88P0300 7200176 H16B
15:45:00 -7155 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 H16B
15:51:00 -7149 Pachnik Stanisław 88P0303 1396724 H16B
15:51:00 -7149 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 H18B
16:07:00 -7133 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 H16B
16:12:00 -7128 Jończy Daniel 88P7500 1411015 H40B
16:16:00 -7124 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 H21E
16:24:00 -7116 Niemiec Janusz 88P5400 1411018 H60
16:44:00 -7096 Kaczor Weronika 88P9850 2007554 D16B
16:44:00 -7096 Jończy Michał 88P0801 2053633 H10C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:34:00 -7166 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 D45B
16:07:00 -7133 Mikluš Marián 47S7200 8000029 H35B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:17:00 -7123 Adámek Filip ABM0101 8656745 A H21A
16:38:00 -7102 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C D45C
16:43:00 -7097 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:00:00 -7140 Tejkalová Anetka ADAXXXX 52714 D10N
16:10:00 -7130 Odehnalová Tereza ADA0851 2050641 C D10N
16:30:00 -7110 Richterová Julie ADA0351 49285 C D16B
16:37:00 -7103 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C H21C
16:40:00 -7100 Provazník Dušan ADA7301 2127612 H45C
16:50:00 -7090 Richter Rudolf ADA0601 52668 C H12B
16:54:00 -7086 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B H14A
16:56:00 -7084 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D40C
16:59:00 -7081 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:31:00 -7169 Černá Petra ALB7450 7220 C D40B
16:52:00 -7088 Černý Petr ALB6000 7224 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:07:00 -7193 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C D21B
15:09:00 -7191 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B D14A
15:14:00 -7186 König Lucie AOP8851 553449 C DH30
15:22:00 -7178 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45B
15:25:00 -7175 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B D14A
15:40:00 -7160 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B D12A
15:43:00 -7157 Klechová Karolína AOP0452 436929 B D14A
15:53:00 -7147 Sklenářová Dorothea AOP9351 352326 C D21B
16:10:00 -7130 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R H21E
16:13:00 -7127 Šulc Václav AOP9200 49474 C H21B
16:25:00 -7115 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H65
16:30:00 -7110 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C H10C
16:42:00 -7098 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:47:00 -7153 Vlachová Renata AOV4450 8882 C D65
16:05:00 -7135 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C H21A
16:24:00 -7116 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C D21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:15:00 -7185 Bartášek Tomáš ASU0447 416716 C H14B
15:16:00 -7184 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C D12B
15:27:00 -7173 Greschner Adam ASU0547 7210093 C H14B
15:32:00 -7168 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B D12A
15:37:00 -7163 Kobylka David ASU0546 7210915 C H14B
15:39:00 -7161 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B D14A
15:44:00 -7156 Horvát Petr ASU9447 8644873 E H21E
15:47:00 -7153 Šrubař Michal ASU8606 2051488 C H21A
15:47:00 -7153 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C D21B
15:53:00 -7147 Seitler Milan ASU9148 301583 C H21B
15:58:00 -7142 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B D18B
16:02:00 -7138 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H40B
16:03:00 -7137 Pavlík Radek ASU6849 920658 C H45B
16:20:00 -7120 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C D40C
16:24:00 -7116 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B H12B
16:25:00 -7115 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C H21B
16:28:00 -7112 Strachotová Eva ASU6099 52560 C D45C
16:32:00 -7108 Štoudek Martin ASU0448 53112 B H14A
16:33:00 -7107 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C H40C
16:33:00 -7107 Vorlová Eva ASU0499 406938 B D14B
16:36:00 -7104 Sekanina Ondřej ASU0745 52844 C H12B
16:36:00 -7104 Doubravová Blanka ASU7499 53032 C D40C
16:39:00 -7101 Macek Karel ASU7102 51882 C H45B
16:42:00 -7098 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C H12B
17:02:00 -7078 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:31:00 -7169 Fiala Jan BBM7205 515468 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:50:00 -7090 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45C
16:51:00 -7089 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:37:00 -7163 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C D65
15:40:00 -7160 Pávková Jana BOR6550 8445 C D50B
15:48:00 -7152 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21A
15:56:00 -7144 Halířová Eva BOR6654 8512 C D50B
17:00:00 -7080 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:22:00 -7118 Vychopeň Tomáš BRU6800 425510 C H45C
16:40:00 -7100 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:07:00 -7193 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D40B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:12:00 -7188 Rajnošková Marie BZR6051 301392 C D55
15:29:00 -7171 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C D21B
16:48:00 -7092 Rajnošek Zdeněk BZR6301 52963 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:38:00 -7162 Pilař František CEP0900 1413334 C H10N
15:53:00 -7147 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C D35C
16:57:00 -7083 Pilař Marek CEP7700 2800223 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:39:00 -7161 Kovářová Anna CET7552 339546 C D40B
16:15:00 -7125 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C H10N
15:13:00 -7187 Sabol Josef CTB9902 436413 A H21A
15:18:00 -7182 Gregorová Alice CTB0751 51139 C D12A
15:24:00 -7176 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E D21E
15:32:00 -7168 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E D21E
15:39:00 -7161 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C D10C
15:45:00 -7155 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B H12A
15:57:00 -7143 Novák Pavel CTB7001 7260014 C H21A
16:09:00 -7131 Žanda Jan CTB9901 1413712 B H21A
16:21:00 -7119 Gregor Martin CTB7701 2121756 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:28:00 -7172 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D55
16:25:00 -7115 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H35B
16:39:00 -7101 Vaculovič Radim DCE7501 2058524 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:14:00 -7186 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21E
15:18:00 -7182 Snížková Petra DKP7752 51845 C D21E
15:21:00 -7179 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C D10C
15:38:00 -7162 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A D18B
15:39:00 -7161 Štoková Mariana DKP8158 9880 C D21B
15:49:00 -7151 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
15:58:00 -7142 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D50B
16:05:00 -7135 Hošek Václav DKP8000 51786 C H35B
16:26:00 -7114 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C H12B
16:29:00 -7111 Illner Jakub DKP6601 515448 C H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:39:00 -7161 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C H21A
15:40:00 -7160 Záveská Anna DOB8851 49612 C D21A
16:11:00 -7129 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H45B
16:31:00 -7109 Tejkl Jiří DOB7700 7205567 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:23:00 -7177 Synek Petr DOK0200 8657096 A H16B
15:37:00 -7163 Meduna Jakub DOK0000 2053510 C H18B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 -7194 Housková Barbora DOR0655 2080957 B D12A
15:08:00 -7192 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 C D12B
15:09:00 -7191 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B H16B
15:09:00 -7191 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C D10C
15:14:00 -7186 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B D12A
15:19:00 -7181 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B H18B
15:24:00 -7176 Vojkůvka Filip DOR0902 2045317 C H10N
15:25:00 -7175 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D35B
15:31:00 -7169 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D10C
15:36:00 -7164 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 8655463 B D18B
15:36:00 -7164 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10N
15:49:00 -7151 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H14B
15:55:00 -7145 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D35C
16:08:00 -7132 Jiras František DOR0900 2080953 C H10C
16:08:00 -7132 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C H35C
16:08:00 -7132 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C H40B
16:16:00 -7124 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C H40B
16:20:00 -7120 Vojkůvka Matěj DOR0804 2050498 C H10C
16:26:00 -7114 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C D16B
16:28:00 -7112 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C H10C
16:28:00 -7112 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B H12B
16:29:00 -7111 Fiala Jan DOR7802 2125359 C H40C
16:30:00 -7110 Gregor Radek DOR7404 2125353 C H40B
16:32:00 -7108 Chmelík Štěpán DOR0703 2125355 C H12B
16:38:00 -7102 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45C
16:42:00 -7098 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C H40B
16:48:00 -7092 Španěl Filip DOR0704 2080956 B H12B
16:48:00 -7092 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:29:00 -7171 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C H21A
16:10:00 -7130 Blaha Michal EKP0402 8655418 B H14A
16:24:00 -7116 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C D45C
16:26:00 -7114 Blaha Jiří EKP0401 8655423 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:04:00 -7196 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C D12B
15:33:00 -7167 Kužel Jan FSP0400 446429 C H14B
15:47:00 -7153 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C D35B
15:51:00 -7149 Wald František FSP5300 7210122 C H65
15:57:00 -7143 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
16:03:00 -7137 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21B
16:15:00 -7125 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
16:15:00 -7125 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C H35B
16:35:00 -7105 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C H35B
16:39:00 -7101 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:07:00 -7193 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C H14B
15:50:00 -7150 Škorpil Marek HOR0900 52275 C H10C
16:00:00 -7140 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C H10C
16:16:00 -7124 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A D16B
16:31:00 -7109 Vávra Radek HOR6301 2032106 C H50B
16:34:00 -7106 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H45C
16:36:00 -7104 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C H60
16:53:00 -7087 Vávra Martin HOR6302 2059759 C H50B
16:58:00 -7082 Čihák Jan HOR0601 2104603 B H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:15:00 -7185 Bek Jiří CHA0103 436431 A H18B
16:08:00 -7132 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D16B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 -7195 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C D21B
15:09:00 -7191 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 B H18B
15:12:00 -7188 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21E
15:20:00 -7180 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21E
15:21:00 -7179 Ledniowski Filip CHC0004 9000712 C H18B
15:32:00 -7168 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21E
15:42:00 -7158 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C D18B
15:45:00 -7155 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C D21B
15:47:00 -7153 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A H18B
15:52:00 -7148 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C H21E
15:54:00 -7146 Mazurek Joanna CHC0353 889178 C D16B
16:01:00 -7139 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203701 A H18B
16:02:00 -7138 Lipińska Julia CHC0251 895005 C D16B
16:02:00 -7138 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H21E
16:04:00 -7136 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R D21A
16:08:00 -7132 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A D18B
16:09:00 -7131 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A H16B
16:11:00 -7129 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C H70
16:14:00 -7126 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A D21A
16:14:00 -7126 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C H21E
16:21:00 -7119 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C H45B
16:23:00 -7117 Toborek Jakub CHC0304 8030803 C H16B
16:32:00 -7108 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C H40B
16:41:00 -7099 Vaněk Martin CHC9905 425544 C H21C
16:44:00 -7096 Guga Romuald CHC5501 889177 C H60
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:08:00 -7192 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C D55
15:19:00 -7181 Vítková Eva CHT1053 682379 C D10C
15:31:00 -7169 Binková Jana CHT8651 52312 C D21B
15:32:00 -7168 Vacková Anna CHT0051 51970 C D18B
15:35:00 -7165 Vacek František CHT0501 2067939 C H14B
15:36:00 -7164 Ondráčková Lucie CHT9254 53127 C D21A
15:36:00 -7164 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C H21E
15:48:00 -7152 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C H10C
16:07:00 -7133 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H21A
16:21:00 -7119 Vítek Pavel CHT7501 51999 C H40C
16:35:00 -7105 Zlesák Martin CHT7302 52155 C H40C
16:40:00 -7100 Vacková Petra CHT7852 4329 C D40C
16:43:00 -7097 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C H55C
16:44:00 -7096 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C H12B
16:46:00 -7094 Starková Terezie CHT0251 9102283 B D16B
16:49:00 -7091 Vacek František CHT7001 4634 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:14:00 -7186 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D45B
15:17:00 -7183 Hercigová Anna JHB9159 4772 C D21B
15:41:00 -7159 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C D21B
16:39:00 -7101 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Pokorná Petra JIL7257 2124768 C D45B
15:11:00 -7189 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C D10C
15:17:00 -7183 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D40B
15:25:00 -7175 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C H14B
15:31:00 -7169 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B D14A
15:39:00 -7161 Votoček Michal JIL0601 425563 B H12A
15:43:00 -7157 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A H18B
15:49:00 -7151 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B H16B
15:49:00 -7151 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C H18B
15:52:00 -7148 Votočková Amélie JIL0750 426360 C D12A
16:13:00 -7127 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C D14B
16:13:00 -7127 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A H21A
16:15:00 -7125 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45B
16:17:00 -7123 Adámková Klára JIL0452 426353 B D14B
16:19:00 -7121 Erlebach Josef JIL5201 9774 C H65
16:25:00 -7115 Janovská Vendula JIL0453 426352 B D14B
16:34:00 -7106 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B H12B
16:37:00 -7103 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C H45B
16:38:00 -7102 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C D16B
16:48:00 -7092 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C D45C
16:49:00 -7091 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:18:00 -7182 Dudíková Eva JPV5757 307335 C D60
15:41:00 -7159 Štorek David JPV0202 2075675 B H16B
15:42:00 -7158 Štorková Simona JPV6556 2075676 C D50B
15:42:00 -7158 Štorek Jan JPV0505 2075670 B H14A
16:21:00 -7119 Dudík Petr JPV8917 52870 C H21B
16:25:00 -7115 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 -7198 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D21E
15:19:00 -7181 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B D21B
15:23:00 -7177 Gajda Jan KAM0105 8656513 A H18B
15:34:00 -7166 Procházková Marie KAM9554 8051795 R D21E
16:05:00 -7135 Němeček Jan KAM9300 52282 C H21B
16:09:00 -7131 Křemen Štěpán KAM9804 232739 B H21B
16:22:00 -7118 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:05:00 -7135 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:14:00 -7186 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:29:00 -7171 Hladká Petra KOR7950 7003046 C D35B
15:40:00 -7160 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C H10C
17:00:00 -7080 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:55:00 -7145 Vejrostová Lenka KPY8853 330691 C D21B
16:23:00 -7117 Liška Petr KPY8601 7207705 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:29:00 -7171 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A H16B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 -7194 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A H21E
15:07:00 -7193 Šafář Martin KSU0105 8662432 A H18B
15:09:00 -7191 Smolíková Kateřina KSU7793 2073732 C D40B
15:15:00 -7185 Hecl František KSU0201 8662428 A H16B
15:26:00 -7174 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C H21E
15:33:00 -7167 Štábl Patrik KSU0606 446437 B H12A
15:38:00 -7162 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A H21E
15:53:00 -7147 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C H21A
15:58:00 -7142 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21E
16:04:00 -7136 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H50C
16:06:00 -7134 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C D21A
16:08:00 -7132 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A H21E
16:15:00 -7125 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C H40C
16:22:00 -7118 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C D40C
16:24:00 -7116 Turczer Petr KSU7945 515179 C H21E
16:26:00 -7114 Janů Hana KSU9393 886267 C D21A
16:36:00 -7104 Krčová Martina KSU7272 442855 C D45C
16:37:00 -7103 Štábl Roman KSU7501 446432 C H40C
16:38:00 -7102 Štábl Vít KSU1100 2053548 C H10C
16:47:00 -7093 Hecl Miloš KSU7601 886296 C H40C
16:52:00 -7088 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:50:00 -7150 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B D18B
16:12:00 -7128 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 B D18B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Švestka Jakub KVS0310 2088173 H16B
15:53:00 -7147 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C H65
16:02:00 -7138 Švestka Jiří KVS6810 2088198 H50C
16:19:00 -7121 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C H45B
16:52:00 -7088 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:16:00 -7184 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D60
16:37:00 -7103 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55C
16:40:00 -7100 Salajka Michal LBM0701 52068 C H12B
16:54:00 -7086 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 -7194 Cahel Marek LCE8803 889288 C DH30
15:18:00 -7182 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C H21E
15:30:00 -7170 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D60
15:54:00 -7146 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C D50B
16:20:00 -7120 Horyna Roman LCE7602 1399000 C H21E
16:28:00 -7112 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A D16B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:43:00 -7097 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 -7195 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C H14B
15:30:00 -7170 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 C H10C
16:11:00 -7129 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C H40C
16:16:00 -7124 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C D40C
16:41:00 -7099 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:12:00 -7128 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C D12B
15:03:00 -7197 Roudný Martin LPU0002 8656620 A H18B
15:04:00 -7196 Pipková Karolína LPU0756 7200907 B D12A
15:05:00 -7195 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C D10C
15:06:00 -7194 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B D12B
15:10:00 -7190 Hančová Petra LPU9659 8654895 R D21E
15:11:00 -7189 Novák Adam LPU0320 2096140 B H16B
15:12:00 -7188 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B D12A
15:13:00 -7187 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D21B
15:14:00 -7186 Skořepová Lucie LPU0657 301633 C D12B
15:16:00 -7184 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C D45B
15:17:00 -7183 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H18B
15:17:00 -7183 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B H14B
15:19:00 -7181 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B H16B
15:20:00 -7180 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21E
15:23:00 -7177 Vojtíšková Erika LPU7651 426370 C D40B
15:24:00 -7176 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C D12A
15:25:00 -7175 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A H16B
15:25:00 -7175 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R H21A
15:25:00 -7175 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C D10C
15:26:00 -7174 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C D60
15:27:00 -7173 Haasová Renata LPU7960 410784 C D35B
15:28:00 -7172 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 B D12A
15:28:00 -7172 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C D45B
15:30:00 -7170 Knapová Lenka LPU9351 2011864 R D21E
15:31:00 -7169 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B H12A
15:32:00 -7168 Peterová Jana LPU0057 8656599 A D21A
15:34:00 -7166 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 B D18B
15:34:00 -7166 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C H10C
15:35:00 -7165 Rusin Jan LPU0008 8656619 A H18B
15:36:00 -7164 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C D45B
15:37:00 -7163 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B D21B
15:38:00 -7162 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C H10C
15:38:00 -7162 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C D21E
15:39:00 -7161 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A H18B
15:41:00 -7159 Macková Gita LPU0961 9654 C D10C
15:42:00 -7158 Haasová Klára LPU0655 2070811 B D12A
15:43:00 -7157 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B H16B
15:43:00 -7157 Lučanová Marta LPU7957 515134 C D35B
15:43:00 -7157 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D40B
15:43:00 -7157 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C H14B
15:44:00 -7156 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C H10C
15:45:00 -7155 Kubíková Květa LPU4752 9247 C D65
15:45:00 -7155 Fiala Petr LPU8701 8662325 C H21A
15:46:00 -7154 Knapová Iva LPU6052 9316 C D45B
15:46:00 -7154 Valachová Jana LPU6654 253353 C D50C
15:46:00 -7154 Držková Berenika LPU0151 7200905 B D18B
15:46:00 -7154 Procházka David LPU9113 8656511 R H21E
15:48:00 -7152 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B D12A
15:51:00 -7149 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 C D21B
15:52:00 -7148 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B D16B
15:52:00 -7148 Fenclová Hana LPU1054 9660 C D10N
15:52:00 -7148 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B H14A
15:55:00 -7145 Farář Václav LPU5201 9260 C H65
15:56:00 -7144 Frosch Vítek LPU0801 232607 C H10C
15:56:00 -7144 Kafka Miloš LPU8608 886290 C H21E
15:58:00 -7142 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C D10N
15:59:00 -7141 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H16B
15:59:00 -7141 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C H21B
15:59:00 -7141 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C H70
16:00:00 -7140 Kološová Veronika LPU0351 436939 B D16B
16:00:00 -7140 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B D18B
16:00:00 -7140 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C D21A
16:00:00 -7140 Duch Zdeněk LPU8306 9214 H35C
16:00:00 -7140 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H40B
16:03:00 -7137 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C D35C
16:03:00 -7137 Šabatka Petr LPU8106 9269 C H35B
16:04:00 -7136 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C H10C
16:04:00 -7136 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C D10N
16:04:00 -7136 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H14A
16:05:00 -7135 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C D14B
16:08:00 -7132 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A D21A
16:08:00 -7132 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C D10N
16:09:00 -7131 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C H65
16:11:00 -7129 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C H35B
16:12:00 -7128 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D16B
16:12:00 -7128 Goláň František LPU0803 2122258 C H10C
16:12:00 -7128 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B H14A
16:13:00 -7127 Vališ Jan LPU0210 2091559 C H16B
16:13:00 -7127 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C H45B
16:15:00 -7125 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H70
16:17:00 -7123 Macek Pavel LPU7517 2103253 C H40C
16:17:00 -7123 Žák Jan LPU9802 2025379 B H21B
16:17:00 -7123 Kárník Jan LPU7811 9201841 C H35B
16:18:00 -7122 Kadaník Petr LPU0802 9820 C H10C
16:18:00 -7122 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C D40C
16:19:00 -7121 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C D14B
16:20:00 -7120 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D16B
16:20:00 -7120 Knap Jan LPU5101 51105 C H60
16:20:00 -7120 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C H12B
16:23:00 -7117 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H50B
16:24:00 -7116 Kovářová Jana LPU0251 2056307 B D16B
16:24:00 -7116 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H40B
16:25:00 -7115 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C H21C
16:26:00 -7114 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C H10C
16:27:00 -7113 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A H16B
16:27:00 -7113 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65
16:30:00 -7110 Haas Filip LPU0401 8656543 A H14A
16:31:00 -7109 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C D14B
16:32:00 -7108 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A D16B
16:33:00 -7107 Haas Karel LPU7304 7210409 C H21B
16:35:00 -7105 Fencl Petr LPU6901 9230 C H45B
16:35:00 -7105 Valach Petr LPU6505 1400423 C H50B
16:36:00 -7104 Lučan Matěj LPU0903 9302 C H10C
16:38:00 -7102 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C H12B
16:40:00 -7100 Pušová Bára LPU0357 8656522 A D16B
16:40:00 -7100 Držka Filip LPU0901 416258 C H10C
16:42:00 -7098 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C D40C
16:46:00 -7094 Vališ Jan LPU7104 2091562 C H45C
16:46:00 -7094 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C H12B
16:47:00 -7093 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H55C
16:50:00 -7090 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D40C
16:51:00 -7089 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C H40C
16:53:00 -7087 Macl Jan LPU9102 7209785 C H21C
16:54:00 -7086 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 -7195 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D40B
15:06:00 -7194 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D45B
15:11:00 -7189 Potůček Oto LTU0501 405972 C H14B
15:11:00 -7189 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B D14A
15:25:00 -7175 Hanák Matěj LTU0701 2103287 B H12A
15:30:00 -7170 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C D50B
15:45:00 -7155 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B D14A
15:51:00 -7149 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C H12A
15:54:00 -7146 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C H50C
15:55:00 -7145 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B H18B
15:59:00 -7141 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D65
16:02:00 -7138 Kvášovský Jakub LTU7802 206478 H35C
16:07:00 -7133 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H65
16:16:00 -7124 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C D21A
16:16:00 -7124 Lazák Jan LTU0500 2057590 B H14A
16:17:00 -7123 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B H16B
16:19:00 -7121 Skalka Michal LTU6700 2103290 C H50B
16:21:00 -7119 Junková Anna LTU0453 2057581 C D14B
16:24:00 -7116 Termer Štěpán LTU0800 425571 C H10C
16:29:00 -7111 Rejmont Milan LTU4801 9777 C H65
16:31:00 -7109 Lazák Jan LTU6900 2057593 C H45B
16:34:00 -7106 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 H10C
16:36:00 -7104 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B H14A
16:46:00 -7094 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:33:00 -7167 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C D35B
16:37:00 -7103 Suk Jiří MFP6401 515016 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:07:00 -7133 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C H70
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:08:00 -7132 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D60
15:12:00 -7188 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D60
15:16:00 -7184 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C H10N
15:22:00 -7178 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B D18B
15:42:00 -7158 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D50C
15:46:00 -7154 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B H14A
15:58:00 -7142 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B H14A
16:01:00 -7139 Novák Karel NPA5001 2060215 C H65
16:14:00 -7126 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B H14A
16:16:00 -7124 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C H10C
16:35:00 -7105 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C H21B
16:38:00 -7102 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H60
16:40:00 -7100 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B H14A
16:48:00 -7092 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:02:00 -7138 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Baierová Hana OSN8972 8001989 C D21B
15:28:00 -7172 Vališová Martina OSN9696 981804 R D21E
15:30:00 -7170 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C D21A
15:40:00 -7160 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C H21E
15:52:00 -7148 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C D50B
15:56:00 -7144 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A D21A
16:04:00 -7136 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C H35C
16:05:00 -7135 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H16B
16:14:00 -7126 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B D16B
16:41:00 -7099 Voráček Michal OSN8000 9201330 C H35B
16:50:00 -7090 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:07:00 -7133 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C D35C
16:14:00 -7126 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C D18B
16:27:00 -7113 Fojtů Petr PDY8701 8663137 H21B
16:52:00 -7088 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:26:00 -7174 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
16:41:00 -7099 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 -7198 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D60
15:10:00 -7190 Jelínková Zora PGP8851 232167 C DH30
15:23:00 -7177 Janas Petr PGP7106 7201200 C H21A
15:23:00 -7177 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C D35B
15:28:00 -7172 Jelínková Radana PGP5851 301361 C D60
15:33:00 -7167 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D65
15:53:00 -7147 Janas Petr PGP0200 2060249 A H16B
15:53:00 -7147 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D65
15:54:00 -7146 Janas Adam PGP0404 443090 B H14A
16:07:00 -7133 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45B
16:19:00 -7121 Attl Vladimír PGP3800 682666 C H75
16:30:00 -7110 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 C H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Azebová Nina PHK8855 981820 C DH30
15:12:00 -7188 Panchártek Jan PHK8802 553446 C DH30
15:13:00 -7187 Čermák Martin PHK0502 2080972 B H14B
15:13:00 -7187 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 B D14A
15:19:00 -7181 Málek David PHK0504 7260020 B H14B
15:23:00 -7177 Bašová Hana PHK8556 49630 C D21B
15:27:00 -7173 Metelková Michaela PHK0550 2056274 B D14A
15:28:00 -7172 Hápová Petra PHK0051 2075681 B D18B
15:44:00 -7156 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B D12A
15:47:00 -7153 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B H12A
15:51:00 -7149 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C H14B
15:52:00 -7148 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C D18B
16:11:00 -7129 Kopecká Martina PHK0555 9423 B D14B
16:15:00 -7125 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C H21B
16:40:00 -7100 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C H60
16:45:00 -7095 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C H45B
16:50:00 -7090 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:57:00 -7143 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C H21B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:10:00 -7190 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D60
15:30:00 -7170 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45B
15:34:00 -7166 Doleželová Anna PZR0651 220400 B D12A
15:39:00 -7161 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D65
15:42:00 -7158 Doleželová Iva PZR7171 438601 C D45B
15:45:00 -7155 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H18B
15:51:00 -7149 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C H70
16:10:00 -7130 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B D16B
16:23:00 -7117 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H70
16:32:00 -7108 Sobotka Petr PZR7008 53709 C H45C
16:44:00 -7096 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:11:00 -7189 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C D21B
15:12:00 -7188 Hanousková Veronika RBK075X 0 D12B
15:43:00 -7157 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B H12A
15:47:00 -7153 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B D14A
15:48:00 -7152 Ježek Filip RBK0405 2103684 B H14A
15:49:00 -7151 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D40B
16:06:00 -7134 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B H14A
16:06:00 -7134 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35C
16:10:00 -7130 Ježek David RBK0801 2103681 C H10C
16:23:00 -7117 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35B
16:24:00 -7116 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B H14A
16:37:00 -7103 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35B
16:38:00 -7102 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:23:00 -7177 Pračková Ema RIC0451 7209445 B D14A
16:01:00 -7139 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D35C
16:11:00 -7129 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C H21B
16:23:00 -7117 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C H21B
16:47:00 -7093 Pecháček Vít RIC0101 2069066 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:28:00 -7112 Simr Pavel ROU7504 2031351 C H40B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:14:00 -7186 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D55
16:20:00 -7120 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A D21A
16:27:00 -7113 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:03:00 -7137 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:31:00 -7109 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:24:00 -7176 Czaschová Irena SBR6150 51915 C D55
15:57:00 -7143 Good Ludmila SBR8050 2092369 C D35C
16:33:00 -7107 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H50B
16:39:00 -7101 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:11:00 -7189 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H21A
15:34:00 -7166 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D50B
15:41:00 -7159 Krumphanzl Šimon SCPXXXX 49889 H14B
15:51:00 -7149 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D65
16:02:00 -7138 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C H10C
16:21:00 -7119 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C H50B
16:55:00 -7085 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B D12A
15:02:00 -7198 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R H21E
15:02:00 -7198 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C D12B
15:04:00 -7196 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C H10N
15:08:00 -7192 Košková Martina SHK0652 2091529 B D12A
15:09:00 -7191 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H14B
15:10:00 -7190 Sochor Jakub SHK0903 2111614 C H10N
15:10:00 -7190 Hudáková Anna SHK0756 420437 C D12B
15:14:00 -7186 Tejkl Ondřej SHK0810 2111661 C H10N
15:16:00 -7184 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C D55
15:16:00 -7184 Čečková Karolína SHK0650 331315 B D12A
15:18:00 -7182 Toužil Lukáš SHK1000 420437 C H10N
15:21:00 -7179 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C H14B
15:24:00 -7176 Svobodová Eva SHK5853 301696 C D60
15:24:00 -7176 Remeš Petr SHK9403 8655415 C H21E
15:26:00 -7174 Jakubský David SHK0905 2121002 C H10N
15:29:00 -7171 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C D10C
15:31:00 -7169 Porkert Jan SHK0100 7207030 B H18B
15:31:00 -7169 Toužilová Martina SHK8051 9165 C D35B
15:32:00 -7168 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C H10C
15:35:00 -7165 Čížová Andrea SHK8251 0 C D35B
15:36:00 -7164 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C H10C
15:39:00 -7161 Fábera David SHK0305 8656641 A H16B
15:39:00 -7161 Verner Lukáš SHK0407 2122264 C H14B
15:40:00 -7160 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50C
15:40:00 -7160 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A D18B
15:41:00 -7159 Čečková Martina SHK7753 9201377 C D35B
15:44:00 -7156 Fundová Hana SHK6752 410739 C D50C
15:46:00 -7154 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C H10C
15:48:00 -7152 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D50C
15:50:00 -7150 Raková Petra SHK0251 2049526 B D16B
15:52:00 -7148 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C H50C
15:52:00 -7148 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C H10C
15:54:00 -7146 Fundová Eliška SHK9351 995884 C D21A
15:56:00 -7144 Sochorová Kristýna SHK0953 2111609 C D10N
15:58:00 -7142 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A D16B
15:58:00 -7142 Funda Michal SHK6403 410744 C H50C
15:59:00 -7141 Jirásek Michal SHK8901 7777400 C H21A
16:02:00 -7138 Brinkmanová Tereza SHK0950 2111607 C D10N
16:04:00 -7136 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B D18B
16:06:00 -7134 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C D10N
16:10:00 -7130 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H50C
16:14:00 -7126 Toužil Karel SHK7602 9134 C H40B
16:18:00 -7122 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B H14A
16:22:00 -7118 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C H12B
16:23:00 -7117 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45B
16:26:00 -7114 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C D45C
16:26:00 -7114 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C D40C
16:27:00 -7113 Maršounová Jana SHK0454 2121752 C D14B
16:34:00 -7106 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C D45C
16:34:00 -7106 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B H14A
16:36:00 -7104 Čečka Jiří SHK7600 7756 C H40B
16:36:00 -7104 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45C
16:38:00 -7102 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C D40C
16:42:00 -7098 Hausvater Karel SHK5801 301648 C H60
16:46:00 -7094 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D45C
16:46:00 -7094 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C D40C
16:49:00 -7091 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C H50B
16:49:00 -7091 Holeček Petr SHK5900 2049556 C H55C
16:58:00 -7082 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C D21E
15:05:00 -7195 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A H18B
15:26:00 -7174 Janků Radka SJC7353 8000163 C D45B
15:29:00 -7171 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C H14B
15:30:00 -7170 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B D18B
15:38:00 -7162 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A D21A
15:45:00 -7155 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35B
15:48:00 -7152 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21E
16:00:00 -7140 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C D50B
16:07:00 -7133 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75
16:08:00 -7132 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H14A
16:23:00 -7117 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C H40C
16:26:00 -7114 Lepšík Petr SJC8203 515133 C H21E
16:34:00 -7106 Janků Anna SJC0252 8000195 B D16B
16:48:00 -7092 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A D16B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:07:00 -7193 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B D14A
15:33:00 -7167 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A D14A
15:51:00 -7149 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B D14A
15:51:00 -7149 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C H21A
16:04:00 -7136 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H40B
16:22:00 -7118 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A D16B
16:41:00 -7099 Kubičko Petr SJH6901 51141 C H45B
16:43:00 -7097 Kubák Martin SJH7401 2061857 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:17:00 -7183 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B H21A
15:21:00 -7179 Vacková Anna SJI9854 336765 C D21B
15:35:00 -7165 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B D21B
15:37:00 -7163 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C H21A
15:55:00 -7145 Škrabánek Matěj SJI9203 336774 H21A
15:55:00 -7145 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C H21B
15:56:00 -7144 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A D18B
15:59:00 -7141 Záboj Petr SJI0101 2061788 C H18B
16:03:00 -7137 Čech Petr SJI0001 8656540 A H18B
16:27:00 -7113 Kafka Tomáš SJI8504 52334 C H21A
16:37:00 -7103 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C H21A
16:58:00 -7082 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:27:00 -7173 Dvorský Petr SKM9601 53824 C H21A
15:41:00 -7159 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C H21A
15:42:00 -7158 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C H21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:50:00 -7150 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A H14A
16:18:00 -7122 Řeháková Gabriela SKV0351 8660586 B D16B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:22:00 -7178 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55
16:46:00 -7094 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Ježková Dana SNA7850 1401856 C D40B
15:06:00 -7194 Langrová Eva SNA5351 9612 C D60
15:06:00 -7194 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C H10N
15:12:00 -7188 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C H10N
15:15:00 -7185 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21A
15:56:00 -7144 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C H35C
16:12:00 -7128 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C D40C
16:15:00 -7125 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C D14B
16:27:00 -7113 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C H70
16:32:00 -7108 Langr Stanislav SNA5403 9633 C H60
16:35:00 -7105 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H55C
16:42:00 -7098 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C H10C
16:44:00 -7096 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45C
16:44:00 -7096 Doucha Martin SNA0501 9636 B H14A
16:51:00 -7089 Slavík Pavel SNA7349 9630 C H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:09:00 -7131 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35B
16:27:00 -7113 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:43:00 -7157 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:25:00 -7115 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Morávek Martin SRK0503 7207356 B H14B
15:11:00 -7189 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C D40B
15:12:00 -7188 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D45B
15:14:00 -7186 Pokorný David SRK9701 8000049 C H21E
15:20:00 -7180 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B D18B
15:27:00 -7173 Šabata Radek SRK0202 2070826 B H16B
15:30:00 -7170 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H21E
15:32:00 -7168 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C D50B
15:54:00 -7146 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B D18B
16:03:00 -7137 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70
16:07:00 -7133 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B D14B
16:12:00 -7128 Novotná Jana SRK8756 8631584 C D21A
16:30:00 -7110 Prázová Kamila SRK7151 425566 C D45C
16:31:00 -7109 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35B
16:37:00 -7103 Ptáček Martin SRK9509 7209655 C H21B
16:47:00 -7093 Filip Libor SRK7101 2080850 C H45B
16:54:00 -7086 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:16:00 -7184 Schuster Marek SSU9303 995871 E H21E
15:50:00 -7150 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D50B
16:03:00 -7137 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 -7195 Svoboda Radek STE0207 8655381 A H16B
15:13:00 -7187 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H16B
15:25:00 -7175 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A H18B
15:35:00 -7165 Václavek Tomáš STE5809 8656374 C H21A
16:18:00 -7122 Horčička Vít STE9919 8656558 E H21E
16:19:00 -7121 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H70
16:27:00 -7113 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H50B
16:30:00 -7110 Václavek Jiří STE5701 1401181 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:15:00 -7185 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B D14A
15:23:00 -7177 Chrástová Barbora STH0851 9050 C D10C
16:06:00 -7134 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A D16B
16:48:00 -7092 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C H40B
16:55:00 -7085 Puš Roman STH7501 2032180 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:29:00 -7111 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21A
16:35:00 -7105 Purkyt Jan TAP8705 232148 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A H18B
15:02:00 -7198 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
15:03:00 -7197 Čechová Johana TBM0888 49555 C D10C
15:10:00 -7190 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 B D12A
15:20:00 -7180 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C D60
15:20:00 -7180 Miková Iva TBM7071 53270 C D45B
15:21:00 -7179 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C D40B
15:24:00 -7176 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A D18B
15:26:00 -7174 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B D12A
15:27:00 -7173 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C D10C
15:29:00 -7171 Urválek Jan TBM0707 410702 C H12A
15:32:00 -7168 Skřivanek František TBM1108 0 C H10N
15:33:00 -7167 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C D40B
15:36:00 -7164 Galíková Jana TBM6351 49658 D50B
15:37:00 -7163 Čech Radan TBM0611 53275 B H12A
15:37:00 -7163 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C D10C
15:38:00 -7162 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 B D12A
15:38:00 -7162 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45B
15:42:00 -7158 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R D21A
15:44:00 -7156 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D45B
15:44:00 -7156 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A D18B
15:45:00 -7155 Čechová Marcela TBM7659 2061854 C D40B
15:45:00 -7155 Račanský Jakub TBM0503 2126246 B H14B
15:46:00 -7154 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B D12A
15:48:00 -7152 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
15:53:00 -7147 Miková Lenka TBM0460 410323 B D14A
15:54:00 -7146 Ehl Jiří TBM7701 887901 C H21E
15:54:00 -7146 Doušková Hana TBM0659 2083392 B D12A
15:55:00 -7145 Slámová Hana TBM4951 53246 C D65
15:57:00 -7143 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H18B
15:58:00 -7142 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C D21A
16:00:00 -7140 Mika Ladislav TBM6801 301281 C H50C
16:00:00 -7140 Čech Radovan TBM7835 7210124 C H21E
16:03:00 -7137 Milán Jakub TBM0411 8651737 A H16B
16:06:00 -7134 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A D18B
16:06:00 -7134 Milán Pavel TBM7227 7070007 C H40B
16:17:00 -7123 Sláma Dušan TBM4730 53243 C H65
16:18:00 -7122 Nečas David TBM7611 682073 C H40B
16:25:00 -7115 Lička Adam TBM0326 7202856 A H16B
16:27:00 -7113 Doušek Robert TBM7911 2067213 C H35B
16:32:00 -7108 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10C
16:42:00 -7098 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A H14A
16:50:00 -7090 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C H40B
16:52:00 -7088 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D40C
16:56:00 -7084 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A H14A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:03:00 -7197 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D40B
16:09:00 -7131 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C D35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:22:00 -7178 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C H10N
15:30:00 -7170 Mička Timotej TJP1003 2133021 C H10N
15:48:00 -7152 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D50B
15:49:00 -7151 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C D21B
15:50:00 -7150 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H50C
16:19:00 -7121 Mička Aleš TJP7300 2800365 C H40C
16:53:00 -7087 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C H40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D10C
15:29:00 -7171 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18B
15:31:00 -7169 Nešpor Jiří TTR0502 995847 B H14B
15:35:00 -7165 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
15:43:00 -7157 Píro Matěj TTR8802 1988888 C H21A
16:04:00 -7136 Nešporová Marie TTR0351 416215 C D16B
16:05:00 -7135 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B H18B
16:11:00 -7129 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C H65
16:28:00 -7112 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D40C
16:56:00 -7084 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 -7200 Váňa Martin TUR8401 1840303 C H21E
15:03:00 -7197 Houžvička David TUR0501 2106748 C H14B
15:08:00 -7192 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A H21E
15:13:00 -7187 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B H18B
15:16:00 -7184 Rufferová Iva TUR8354 822282 R D21E
15:19:00 -7181 Holas Ondřej TUR8501 515048 C H21A
15:19:00 -7181 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B D14A
15:34:00 -7166 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R H21E
15:36:00 -7164 Luštická lucie TUR8650 876522 R D21E
15:46:00 -7154 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R D21A
15:52:00 -7148 Holasová Lucie TUR8951 1416368 C D21A
15:56:00 -7144 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B D16B
15:56:00 -7144 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B H14A
16:01:00 -7139 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A H16B
16:04:00 -7136 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A H21E
16:10:00 -7130 Paříková Iva TUR0061 1403056 C D18B
16:10:00 -7130 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A D21A
16:22:00 -7118 Luštický Martin TUR8700 7092626 C H21E
16:28:00 -7112 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
16:29:00 -7111 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B D14B
16:31:00 -7109 Baier Martin TUR7603 7677777 C H21A
16:45:00 -7095 Stárek Filip TUR6602 8218 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:17:00 -7123 Šritr Martin TUV6802 232388 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:08:00 -7192 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45B
16:24:00 -7116 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45C
16:24:00 -7116 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D40C
16:48:00 -7092 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:04:00 -7196 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C D60
15:10:00 -7190 Chovancová Jana TZL7352 426400 C D45B
15:38:00 -7162 Schäferová Jana TZL6566 52342 C D50B
15:46:00 -7154 Hájová Jana TZL6051 8919 C D50B
15:50:00 -7150 Smola Michal TZL8131 515174 R H21E
15:57:00 -7143 Horynová Eva TZL5254 8930 C D65
15:57:00 -7143 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C H65
16:21:00 -7119 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C H65
16:41:00 -7099 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:15:00 -7185 Janíková Klára UBM1053 361980 C D10C
15:17:00 -7183 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B H16B
15:33:00 -7167 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C H16B
15:35:00 -7165 Janíková Anna UBM0855 361966 C D10C
15:37:00 -7163 Račanský Jan UBM0302 2126242 C H16B
15:48:00 -7152 Humlíčková Martina UBM0151 2049601 C D18B
16:13:00 -7127 Račanský Jan UBM7903 2126231 C H35B
16:14:00 -7126 Janíková Marie UBM7852 361911 C D40C
16:22:00 -7118 Humlíčková Jana UBM7351 2049607 C D45C
16:23:00 -7117 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C D14B
16:28:00 -7112 Humlíček René UBM7101 515434 C H45C
16:30:00 -7110 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C D40C
16:33:00 -7107 Srba Matěj UBM9601 2049606 H21C
16:34:00 -7106 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C D40C
16:44:00 -7096 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H45C
16:51:00 -7089 Humlíček Petr UBM9701 2049600 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 -7198 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B D12A
15:03:00 -7197 Horčičková Linda UOL8650 301553 C D21B
15:22:00 -7178 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C D60
15:25:00 -7175 Horčičková Eva UOL7051 682350 C D40B
16:03:00 -7137 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65
16:07:00 -7133 Šimek Štěpán UOL0104 52733 B H18B
16:13:00 -7127 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H40C
16:30:00 -7110 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C H60
16:44:00 -7096 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D40C
16:46:00 -7094 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C H40B
16:55:00 -7085 Šimek Roman UOL6503 2011817 C H50B
16:59:00 -7081 Horčička Petr UOL7007 682380 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:19:00 -7181 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D40B
15:44:00 -7156 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D50B
16:06:00 -7134 Rykala Karel VAM6401 9671 C H50C
16:26:00 -7114 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C H60
16:29:00 -7111 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C H35B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:04:00 -7196 Bravený Adam VBM8801 866998 C DH30
15:18:00 -7182 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55
15:32:00 -7168 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D45B
15:44:00 -7156 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21A
15:59:00 -7141 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C H65
16:01:00 -7139 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
16:07:00 -7133 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21B
16:19:00 -7121 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H21A
16:23:00 -7117 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21A
16:31:00 -7109 Rouš Pavel VBM8102 53679 C H21B
16:45:00 -7095 Hirš Libor VBM6000 7201772 C H55C
16:50:00 -7090 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:26:00 -7174 Golová Tereza VIC0162 8645925 A D18B
16:09:00 -7131 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:17:00 -7183 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B D14A
15:21:00 -7179 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A D14A
15:29:00 -7171 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C D40B
15:47:00 -7153 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C D40B
15:49:00 -7151 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B D14A
16:02:00 -7138 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
16:22:00 -7118 Skácel Jan VLI0901 2073665 C H10C
16:43:00 -7097 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H45B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 -7195 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A D14A
15:07:00 -7193 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A H16B
15:33:00 -7167 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 B H18B
15:41:00 -7159 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D14A
15:57:00 -7143 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H16B
16:15:00 -7125 Tokár Radim VPM0300 2049567 A H16B
16:21:00 -7119 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A H16B
16:42:00 -7098 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A D16B
16:47:00 -7093 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H50B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:09:00 -7191 Mertlíková Eliška VRL9156 2134296 C D21B
15:11:00 -7189 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B H18B
15:13:00 -7187 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C D10C
15:15:00 -7185 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C D40B
15:20:00 -7180 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D55
15:21:00 -7179 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C D35B
15:27:00 -7173 Procinger Jan VRL0102 2082910 B H18B
15:29:00 -7171 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A D14A
15:33:00 -7167 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C D21B
15:34:00 -7166 Randáková Helena VRL7452 515185 C D21A
15:35:00 -7165 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H16B
15:47:00 -7153 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B H16B
15:51:00 -7149 Cupák Jiří VRL7201 8972 C H21B
16:09:00 -7131 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C D14B
16:14:00 -7126 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C H10C
16:19:00 -7121 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C H21B
16:20:00 -7120 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C D45C
16:20:00 -7120 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C H45C
16:23:00 -7117 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65
16:39:00 -7101 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H55C
16:52:00 -7088 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H40B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 -7199 Beranová Hana VSP0455 2021833 C D14A
15:03:00 -7197 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C H16B
15:06:00 -7194 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21E
15:18:00 -7182 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45B
15:21:00 -7179 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B H16B
15:21:00 -7179 Horák Martin VSP0601 51649 C H12A
15:24:00 -7176 Horáková Lenka VSP7255 51728 C D45B
15:27:00 -7173 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D40B
15:33:00 -7167 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D10C
15:36:00 -7164 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B D12A
15:37:00 -7163 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A D14A
15:37:00 -7163 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D40B
15:40:00 -7160 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B H14A
15:41:00 -7159 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C D65
15:47:00 -7153 Maňour Vojtěch VSP0502 2121008 C H14B
15:50:00 -7150 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C D12A
15:54:00 -7146 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10C
15:57:00 -7143 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B H12A
15:58:00 -7142 Gajda Petr VSP0903 52283 C H10C
16:02:00 -7138 Horáková Barbora VSP0150 331064 B D18B
16:06:00 -7134 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H10C
16:10:00 -7130 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C H40B
16:11:00 -7129 Dohnal Josef VSP4300 51743 C H75
16:13:00 -7127 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H65
16:20:00 -7120 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A H14A
16:22:00 -7118 Kučera Jan VSP7302 51650 C H40B
16:25:00 -7115 Štrait Martin VSP7602 410393 C H40C
16:32:00 -7108 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:23:00 -7177 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C H14B
15:28:00 -7172 Doleček Vojtěch ZAM9903 2053567 C H21E
15:30:00 -7170 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 B D12A
15:43:00 -7157 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21B
15:55:00 -7145 Šponar Josef ZAM4701 9038 C H70
16:22:00 -7118 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H60
16:40:00 -7100 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H40B
16:45:00 -7095 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21C
16:56:00 -7084 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C H12B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 -7198 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C H10N
15:03:00 -7197 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A D14A
15:04:00 -7196 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21E
15:04:00 -7196 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21E
15:04:00 -7196 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D45B
15:07:00 -7193 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D10C
15:08:00 -7192 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D60
15:08:00 -7192 Kroutil Tadeáš ZBM0901 2087680 C H10N
15:08:00 -7192 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D21E
15:10:00 -7190 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C H21E
15:12:00 -7188 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A D21E
15:13:00 -7187 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C D40B
15:17:00 -7183 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10C
15:21:00 -7179 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C H21A
15:22:00 -7178 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E D21E
15:22:00 -7178 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R H21E
15:22:00 -7178 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12A
15:23:00 -7177 Kroutil Jošt ZBM0701 2087678 C H12A
15:26:00 -7174 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C D21E
15:27:00 -7173 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C D21B
15:27:00 -7173 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C H12A
15:33:00 -7167 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A H21A
15:35:00 -7165 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B D14A
15:35:00 -7165 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B H12A
15:35:00 -7165 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D40B
15:40:00 -7160 Aleš Mikuláš ZBM1017 1414502 C H10N
15:41:00 -7159 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C H12A
15:42:00 -7158 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C H10C
15:44:00 -7156 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 C H14A
15:49:00 -7151 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C H21A
15:49:00 -7151 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B H12A
15:50:00 -7150 Malivánková Eva ZBM9952 122 A D21A
15:50:00 -7150 Alešová Anna ZBM1077 2092372 C D10N
15:53:00 -7147 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A H18B
15:53:00 -7147 Marek Filip ZBM0706 2092361 C H12A
15:54:00 -7146 Argi Alday Delgado ZBM0858 0 C D10N
15:55:00 -7145 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H16B
15:56:00 -7144 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C H50C
15:59:00 -7141 Stašková Petra ZBM8255 49692 C D35C
16:00:00 -7140 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B H14A
16:01:00 -7139 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C H21A
16:05:00 -7135 Kasza Ladislav ZBM7100 2078497 C H45B
16:05:00 -7135 Kroutilová Eva ZBM7861 2120617 C D35C
16:06:00 -7134 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21E
16:11:00 -7129 Oujezdský Matyáš ZBM0307 0 C H16B
16:11:00 -7129 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21A
16:15:00 -7125 Pátek Richard ZBM7609 7700077 C H21A
16:18:00 -7122 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A D21A
16:20:00 -7120 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H40B
16:21:00 -7119 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
16:22:00 -7118 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B H14A
16:28:00 -7112 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B H14A
16:29:00 -7111 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H16B
16:29:00 -7111 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C H21B
16:32:00 -7108 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D40C
16:34:00 -7106 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C H40B
16:36:00 -7104 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A D16B
16:45:00 -7095 Kroutil Petr ZBM7803 2067978 C H40C
16:58:00 -7082 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D40C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:41:00 -7159 Zimmer Jan ZVO0001 897354 C H18B
16:02:00 -7138 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D50B

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:29 -7111 Chvojka Zbyšek 37C64XX 2800314 Bez registrace H50B
15:34 -7166 Dub Pavel 44C0901 0 Neregistrovaní borci H10N
16:42 -7098 Bulířová Blanka 44C7350 0 Neregistrovaní borci D45C
15:50 -7150 Stodůlková Lenka 74CXXXX 0 NER D50C
16:25 -7115 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava H50B
15:40 -7160 Křivdová Lenka 2PC7250 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje D45B
16:51 -7089 Křivda Ivan 2PC6700 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje H50B
16:57 -7083 Baše Martin 3FC8400 7203470 TJ SIGMA HRANICE H21C
15:20 -7180 Dub Pavel 9CCXXX1 0 NEREG H10N
16:33 -7107 Masnyy Yury 11R8500 8643979 Orienta-MosCompass H21A
15:10 -7190 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi D55
16:19 -7121 Zelenka Martin 3IX8300 0 Zelenkovi H35B
16:38 -7102 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk H40B
16:17 -7123 Skácel Dalibor 4PX7300 2116490 HO Ještěd H45B
16:42 -7098 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa H45C
15:41 -7159 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci D40B
16:49 -7091 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci H45B
15:15 -7185 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná D21B
16:15 -7125 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy H50B
16:27 -7113 Kábrt Filip 98Z7900 51473 OK Viníci H21C
16:35 -7105 Škoch Jan 98Z8500 2102695 OK Viníci H21C
15:58 -7142 Polách David 3MZ8000 0 Neregistrovani - Vlci H35C
16:01 -7139 Šimeček Pavel 4SZ8200 0 44u (neregistr.) H35B
15:02 -7198 Mališ Jiří 7HC8802 8555 Hrubý Styl Vrchlabí DH30
15:08 -7192 Krajíček Vojtěch 7HC8800 8988 Hrubý Styl Vrchlabí DH30
15:28 -7172 Odehnal Matyáš 7TC0800 0 OK5Z Moravian Contest Group H10N
16:26 -7114 Odehnal Karel 7TC7000 0 OK5Z Moravian Contest Group H45C
16:29 -7111 Lukáš Odehnal 7TC9900 0 OK5Z Moravian Contest Group H21C