Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Žďár nad Sázavou, Autokempink Pilák
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Adamák 1:10 000 (1:15 000 pro HD16, HD18, HD21C, HD21D, HD35)
Ředitel závodu:
Suk Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Skryja Bořivoj - R2
Stavitel tratí:
Hladílek Jan - R2
JURY:
Krejsa Martin, Wurzelová Dana, Petráček Aleš
Protokol:
V průběhu závodu nebylo ošetřováno ani ohlášeno žádné zranění. Žádný protest nebyl podán.
Kluby:
5BZ     6HC     8CX     NNN     ABM     CTB     DOB     CHT     JHB     JPV     KUO     LPU     OSN     PBM     PZR     RUZ     SJH     SJI     TBM     TRT     TTR    
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416055 Skoba Ondřej 5BZ7700 H21D 10:05:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Konfršt Štěpán 6HC1100 HDR 10:00:00
0 Konfršt Mikuláš 6HC1400 HDR 10:00:00
2126341 Konfršt Josef 6HC8100 H35 11:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49667 Karlík Jan 8CX8800 H21D 10:17:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Fiala Jan NNN8271 P 10:00:00
0 Vodičková Sára NNN9801 P 10:00:00
0 Lukáčová Martina NNN9701 P 10:00:00
0 Fiala Radek NNN1200 HDR 10:00:00
0 Fialová Barbora NNN0964 D10N 10:07:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232879 Odehnal Roman ABM6909 C H45 10:53:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C D45 11:12:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C P 10:00:00
2119197 Klusáčková Johana CTB1153 C HDR 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 P 10:00:00
2121757 Paulová Barbora CTB0753 C D12 10:10:00
2119195 Paulová Pavlína CTB0551 C D14 10:10:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C H21C 10:12:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C H12 10:14:00
2118467 Perka Filip CTB0503 C H14 10:18:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C D14 10:19:00
2121764 Jelínková Michaela CTB0851 C D10 10:26:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C D35 10:27:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C H14 10:27:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B H12 10:32:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 10:33:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C D10 10:38:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C H10N 10:40:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C H35 10:54:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C H10N 10:55:00
51836 Paulová Hana CTB7851 C D35 11:00:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C H21C 11:00:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 11:06:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H35 11:06:00
232866 Ryvolová Kamila CTB8352 C D21D 11:13:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E D21C 11:17:00
53133 Paul Pavel CTB7601 C H35 11:18:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 B D12 11:19:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C D21D 11:22:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H35 11:24:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 11:36:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H10 11:38:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113513 Mácová Barbora DOB1050 C HDR 10:00:00
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C D12 10:31:00
1400418 Mácová Martina DOB7750 C D35 10:54:00
2088190 Mácová Štěpánka DOB0661 C D12 11:16:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2134303 Korecký Radan CHT1401 C HDR 10:00:00
52175 Krejsová Markéta CHT1351 C HDR 10:00:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C D18 10:00:00
2102866 Martinec Eduard CHT1202 C HDR 10:00:00
53604 Hülle Jan CHT6903 C P 10:00:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C D10 10:02:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C D10N 10:04:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C D10 10:11:00
0 Barbora Slavíková CHT0966 D10N 10:13:00
0 Škapová Markéta CHT0752 C D12 10:16:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C H14 10:21:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C D12 10:22:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C H21C 10:24:00
0 Dejnožka Matěj CHT0701 C H12 10:26:00
0 Halamková Justýna CHT0651 C D12 10:28:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65 10:29:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C H21C 10:33:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 10:38:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C H14 10:39:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C H21C 10:39:00
53168 Hybeš David CHT9903 C H21C 10:45:00
4634 Vacek František CHT7001 C H45 10:47:00
0 Boučková Eva CHT0751 C D12 10:49:00
52315 Nešetřil Tomáš CHT8901 H21C 10:51:00
2067939 Vacek František CHT0501 C H14 10:54:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C D35 10:57:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C H10N 10:58:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H55 10:58:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C H10 11:02:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C D21C 11:02:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C D12 11:07:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C H45 11:08:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C D21D 11:10:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C D21C 11:11:00
0 Škapa Jan CHT0901 C H10 11:11:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H55 11:13:00
4329 Vacková Petra CHT7852 C D35 11:18:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H55 11:22:00
0 Doležalová Barbora CHT0655 C D12 11:22:00
232868 Šebesta Petr CHT7102 C H45 11:23:00
8663150 Krejsa Jan CHT8701 C H21C 11:24:00
51982 Matrasová Vendula CHT8251 C D35 11:27:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C H21C 11:30:00
52304 Kysilko Zdeněk CHT8601 C H21C 11:36:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C H21C 11:42:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Korberová Lenka JHB8452 C P 10:00:00
2103771 Brychta Jiří JHB0002 C H18 10:03:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21C 10:06:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C D10 10:14:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C D14 10:16:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C H21D 10:20:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C D35 10:24:00
2106726 Slavíčková Lada JHB7951 C D35 10:30:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C D35 11:15:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21C 11:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C H45 10:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C H45 11:11:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D45 11:15:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416272 Kosová Leona LPU7153 C P 10:00:00
416270 Kos Radovan LPU7110 C H45 10:35:00
9653 Fencl Jiří LPU6301 C H45 10:56:00
8656603 Fencl Jonáš LPU9902 R H21C 10:57:00
995792 Petráčková Klára LPU9261 C D21C 11:05:00
9337 Hovorka Jan LPU7907 C H21C 11:15:00
9650 Fenclová Markéta LPU7155 C D45 11:24:00
(33)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53154 Stoklasová Markéta OSN7555 C P 10:00:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C P 10:00:00
9601003 Kamenický Radan OSN6004 C H21C 10:00:00
2091525 Nepustilová Hana OSN0999 C D10N 10:01:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C H16 10:02:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B D14 10:04:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B D18 10:09:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C D10N 10:10:00
2080832 Nepustilová Kateřina OSN0550 C D14 10:13:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C H16 10:14:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C D10 10:17:00
53174 Červinková Veronika OSN0959 C D10N 10:22:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D14 10:22:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C D10 10:23:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C D12 10:34:00
8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C H21C 10:42:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D12 10:43:00
53142 Červinka Adam OSN0707 C H12 10:47:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C H21C 10:48:00
2050497 Novotná Veronika OSN0353 C D16 10:50:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C H35 10:51:00
8011 Černík Zdeněk OSN6025 C H55 10:55:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 A D16 10:59:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C D35 11:03:00
8000543 Mareček Šimon OSN0201 A H21C 11:06:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D16 11:08:00
981804 Vališová Martina OSN9696 R D21C 11:08:00
9930517 Kamenický Tobiáš OSN9339 C H21C 11:12:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H45 11:14:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C D45 11:18:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H45 11:20:00
2091526 Nepustil Petr OSN7700 C H35 11:21:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D45 11:27:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232339 Pospíšil Martin PBM0801 P 10:00:00
232014 Pospíšil Matěj PBM1101 HDR 10:00:00
434571 Pospíšil Jan PBM0601 H12 10:11:00
232344 Pospíšil Jiří PBM7401 C H35 11:33:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1425359 Pařízek Jan PZR0011 C H18 10:00:00
0 Forst Matouš PZR1100 HDR 10:00:00
0 Forstová Viola PZR1551 HDR 10:00:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C H16 10:08:00
128 Rosecký Adam PZR0501 C H14 10:09:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H65 10:32:00
7210903 Pařízek Petr PZR0504 C H14 10:33:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C H12 10:38:00
51357 Forst Vlastimil PZR5606 H55 10:40:00
2120640 Mašek Jakub PZR0502 B H14 10:45:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 C D12 10:52:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C H14 10:57:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B D12 10:58:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C H10 10:59:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C H10 11:17:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 C H10 11:26:00
4767 Forstová Veronika PZR8181 D21D 11:28:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C P 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C P 10:00:00
0 Kubešová Klára RUZ1251 C HDR 10:00:00
2133912 Nevrklová Adéla RUZ1252 C HDR 10:00:00
53500 Poledna Miroslav RUZ8001 H21D 10:14:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C D10 10:20:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C H55 10:37:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B D12 10:37:00
2133899 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C H35 10:42:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H35 10:48:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C D16 10:53:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C D16 11:02:00
49887 Fraj David RUZ0900 C H10N 11:04:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H21C 11:09:00
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C D21C 11:14:00
8654887 Čermák Marek RUZ0001 H21C 11:21:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C D35 11:30:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C D45 11:30:00
8654884 Čermák Martin RUZ7100 H21C 11:33:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C H10 11:35:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C D45 11:36:00
(42)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C HDR 10:00:00
0 Kösslová Šárka SJH1154 C HDR 10:00:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H21D 10:02:00
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A D18 10:06:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B H18 10:09:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C D12 10:13:00
8662283 Komárek Arnošt SJH7702 C H21C 10:15:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C D10N 10:16:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 C H12 10:17:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H18 10:18:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H21C 10:21:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 B H12 10:23:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C H14 10:24:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C D12 10:25:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B D14 10:25:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C H21C 10:27:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B H14 10:36:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D35 10:39:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 10:41:00
2079504 Novotný Petr SJH6502 C H45 10:44:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 10:45:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 10:46:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B D12 10:46:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C H45 10:50:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B H14 10:51:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10N 10:52:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A D16 10:56:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C H35 10:57:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10N 11:01:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C D12 11:01:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C H45 11:02:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 11:03:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C H10N 11:07:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C H55 11:07:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 11:12:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C H10 11:14:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C H35 11:15:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C D21D 11:16:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C H45 11:17:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C H10 11:29:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 11:32:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45 11:33:00
(62)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
889294 Orany Tomáš SJI7311 C P 10:00:00
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C HDR 10:00:00
51774 Prošek Filip SJI1401 C HDR 10:00:00
301216 Mariana Procházková SJI1466 HDR 10:00:00
115 Buršíková Eliška SJI1450 HDR 10:00:00
2126383 Wacková Hana SJI7853 P 10:00:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 C H21C 10:03:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C H14 10:06:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 A D14 10:07:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C H21D 10:08:00
2129233 Szablaturová Nela SJI0952 C D10 10:08:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C H21C 10:09:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H14 10:12:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A D18 10:12:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C H18 10:15:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C H21C 10:18:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 B D12 10:19:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B H12 10:20:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A H16 10:20:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H18 10:21:00
2127602 Máca Petr SJI7500 H21D 10:23:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10N 10:25:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B H16 10:26:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B D14 10:28:00
140 Verbók Daniel SJI0606 C H12 10:29:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A H21C 10:30:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H45 10:32:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C D10 10:32:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 C H12 10:35:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C H21C 10:36:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C H35 10:39:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 C D10 10:41:00
124 Verbók Štěpán SJI0605 C H12 10:44:00
8712 Izdný Pavel SJI4600 C H65 10:44:00
112 Buršík Matěj SJI1002 H10N 10:46:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B H14 10:48:00
2087645 Coufal Petr SJI0703 C H12 10:50:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55 10:52:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C D12 10:55:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H10 10:56:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H45 10:59:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B H14 11:00:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C H21C 11:03:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C D12 11:04:00
52969 Prášil Adam SJI0901 C H10 11:08:00
2111801 Jindřichová Lenka SJI7550 C D35 11:09:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C H55 11:10:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C D12 11:10:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B D16 11:11:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H35 11:12:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21C 11:18:00
336765 Vacková Anna SJI9854 B D21D 11:19:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C H55 11:19:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C D21C 11:20:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C D45 11:21:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C H10 11:23:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C D35 11:24:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21C 11:27:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C H35 11:27:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H45 11:29:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10 11:32:00
336774 Škrabánek Matěj SJI9203 H21C 11:39:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232345 Ševčík Robert TBM7010 C P 10:00:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C HDR 10:00:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D55 10:04:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C H21D 10:11:00
446368 Ševčík Filip TBM0802 C H10N 10:43:00
53255 Ševčíková Pavla TBM7355 C D35 10:45:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 B H12 10:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 10:35:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D65 11:17:00
(37)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C HDR 10:00:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C HDR 10:00:00
0 Kroupa Otto TTR1402 C HDR 10:00:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D55 10:01:00
682672 Drábková Eliška TTR0151 C D18 10:03:00
0 Stoklas Adam TTR0202 H16 10:05:00
303960 Kroupa Hana TTR0853 C D10 10:05:00
2092400 Drábek Vojtěch TTR0103 C H18 10:06:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D55 10:07:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H16 10:11:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H18 10:12:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C H14 10:15:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C H16 10:17:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C H16 10:23:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H18 10:24:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 A H14 10:30:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D10 10:35:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 10:36:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 10:36:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C H45 10:41:00
2230 Kroupa Diana TTR8156 C D35 10:42:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C H55 10:43:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D35 10:48:00
2244 Kroupa Vít TTR1001 C H10N 10:49:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C H55 10:49:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C H12 10:53:00
0 Kroupa Václav TTR8003 H35 11:00:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 B H14 11:03:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 11:04:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C H10 11:05:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C D16 11:05:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C D35 11:06:00
2801050 Drábková Jitka TTR6951 C D45 11:09:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C H55 11:16:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D65 11:20:00
52239 Sobotková Lenka TTR8151 C D21D 11:25:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C H45 11:26:00