Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Černovice, obecní výletiště
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
ZÁRAZ 678, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Chromý Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Štěpánková Kateřina - R3
Stavitel tratí:
Špringlová Kamila, Chromý Adam - R3
JURY:
Fiala Jan, Bravená Alexandra, Přikryl Petr
Kluby:
NNN     ABM     ADA     AOP     BBM     BOV     HLV     CHC     JPV     KAM     KSU     LBM     LPU     MBM     PBM     PHK     RBK     SBK     SCP     SHK     TBM     TZL     UBM     VBM     VLI     ZAM     ZBM     ZLH     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Mičánek Dominik NNN3920 53172 HDR
10:30:00 Stojan Vincent NNN3792 2121883 HDR
10:30:00 Chromá Eva NNN3729 8939 P
10:30:00 Chromý Jiří NNN9320 2067995 P
10:41:00 Mynářová Markéta NNN3922 2067967 D10
11:44:00 Fuchs Vladimír NNN6100 2067979 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Žovincová Erika ABM0000 2081395 HDR
10:30:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C P
10:30:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C P
10:30:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C P
10:33:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B D12
10:37:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C H45
10:40:00 Otrusinová Jana ABM9560 52013 C D21D
10:43:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45
10:49:00 Jakubková Vendula ABM9262 232705 D21D
10:57:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21C
10:59:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H35
11:09:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C H21C
11:09:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C D12
11:15:00 Radová Martina ABM7451 8010 C D35
11:18:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C H21C
11:22:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C D45
11:31:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C H65
11:34:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C D45
11:38:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C H35
11:40:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B D18
11:42:00 Palát Petr ABM7415 52056 C H21C
11:46:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C D45
11:46:00 Nádeníčková Anna ABM0556 2067325 C D14
11:47:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C H35
11:48:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C H14
11:49:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D16
11:54:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B H14
11:54:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B H16
11:55:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C HDR
10:30:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C P
10:35:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21C
10:46:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C H45
10:47:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C D21C
10:59:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D10
11:03:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D35
11:08:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C H35
11:14:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35
11:34:00 Procházka Jiří ADA4901 2067943 H65
11:35:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C H55
11:40:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B D14
11:43:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 C D18
11:50:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C H55
11:57:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Čech Viktor AOP0801 2102814 C H10
11:01:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C H45
11:44:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
10:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
10:30:00 Petrášová Irena BBM6851 2124757 P
11:28:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
11:30:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C H21C
11:58:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C D35
10:37:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Růžičková Jana KSU7797 2051479 C HDR
11:04:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C H21D
11:18:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C H21D
10:37:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D21D
10:43:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H21D
10:45:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 C D12
10:46:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H10
10:49:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H21D
10:53:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C D21C
10:58:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D21D
11:10:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H45
11:19:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C H10
11:50:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D55
11:52:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D45
11:56:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
11:56:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Pavelka Jan MBM8500 897372 C H21C
10:54:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C HDR
10:30:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C HDR
10:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
10:30:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2067989 C P
10:30:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C P
10:38:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C D10
10:40:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C H45
10:43:00 Gottwald Tadeáš RBK0842 2067996 H10
10:47:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35
10:48:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C D35
10:53:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C D10
10:55:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H21D
10:58:00 Ježek David RBK0801 2103681 C H10
11:02:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A D21C
11:07:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C H45
11:20:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35
11:20:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C D10
11:29:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B H12
11:30:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B H14
11:34:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 A D14
11:39:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D35
11:39:00 Pekárek Martin RBK0501 2102571 C H14
11:39:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B H16
11:47:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D55
11:48:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B H16
11:53:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35
11:57:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H16
12:02:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C HDR
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C HDR
10:30:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 P
11:00:00 Kolaříková Sofie SBK0955 49683 C D10N
11:27:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35
11:35:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R H21C
10:55:00 Zikudová Markéta SHK9999 7205001 D21D
11:11:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C HDR
10:30:00 Urválková Anna TBM1177 51513 HDR
10:30:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C HDR
10:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C HDR
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 HDR
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 C HDR
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 232025 C HDR
10:30:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C HDR
10:30:00 Kozáková Michaela TBM1750 515006 HDR
10:30:00 Skřivanek František TBM1108 2067972 C HDR
10:30:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C HDR
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C HDR
10:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C P
10:30:00 Paděrová Jana TBM7457 2067976 P
10:30:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B D12
10:31:00 Pospíšil Daniel TBM0834 2083394 H10
10:32:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D10
10:33:00 Strejčková Klára TBM0880 410198 C D10N
10:35:00 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B H12
10:36:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H21C
10:36:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B D12
10:38:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C H35
10:40:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 H10
10:41:00 Čech Radan TBM0611 53275 B H12
10:42:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
10:42:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C H21C
10:42:00 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 2087638 C D12
10:47:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 446328 C H12
10:47:00 Čechová Johana TBM0888 49555 C D10
10:48:00 Ehlová Martina TBM0655 446326 B D12
10:49:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H45
10:49:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10
10:53:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 C H12
10:55:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C H45
10:55:00 Mikula Marek TBM0902 2127861 C H10
10:56:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C D10
10:57:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C D12
10:59:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B H12
11:01:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 C H10
11:03:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B D12
11:04:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C H45
11:05:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B H12
11:07:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D21D
11:07:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C H10
11:09:00 Čechová Marcela TBM7659 2061854 C D35
11:11:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H12
11:12:00 Strejček František TBM1120 2087631 C H10N
11:13:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C H10
11:14:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C D10
11:15:00 Kochová Isabel TBM0742 2133883 D12
11:17:00 Schwab David TBM7401 1700079 C H35
11:17:00 Schwab Filip TBM0710 7210817 C H12
11:19:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C D45
11:23:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C H35
11:23:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C H12
11:24:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C H21C
11:25:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H65
11:25:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C H10
11:27:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A H14
11:28:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
11:28:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C D14
11:29:00 Strejček Petr TBM7228 53272 C H35
11:32:00 Urválek Jan TBM0707 410702 B H12
11:36:00 Račanský Jakub TBM0503 2126246 B H14
11:37:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
11:43:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D45
11:45:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A H14
11:49:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
11:52:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 C D14
11:53:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D55
11:55:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
12:01:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H21D
11:01:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C D21D
11:41:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Janík Jan UBM1301 361937 C HDR
10:30:00 Staňková Martina UBM6751 1417255 C P
10:30:00 Staněk Mojmír UBM6701 2084941 C P
10:34:00 Janíková Marie UBM7852 361911 C D21D
10:43:00 Humlíčková Martina UBM0151 2049601 C D21D
10:52:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C D21D
10:53:00 Humlíček René UBM7101 515434 C H35
11:01:00 Humlíček Petr UBM9701 2049600 C H21D
11:02:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H35
11:04:00 Humlíčková Jana UBM7351 2049607 C D21D
11:05:00 Janíková Anna UBM0855 361966 C D10
11:11:00 Janíková Klára UBM1053 361980 C D10
11:22:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C H65
11:35:00 Svobodová Jindřiška UBM5751 2121900 C D55
11:41:00 Račanský Jan UBM7903 2126231 C H35
11:42:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C H16
11:51:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Růžička Tomáš VBM8406 2067936 P
10:31:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C D21D
10:32:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C D21C
10:52:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C H45
10:58:00 Otrusina David VBM8205 682351 C H21D
11:00:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D35
11:13:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45
11:31:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D45
11:33:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
11:41:00 Svoboda Vladimír VBM5715 416021 C H55
11:45:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21C
11:47:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C H55
11:53:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C H55
11:57:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C H21C
11:59:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H55
12:03:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21C
12:04:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D45
12:05:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C H21D
11:10:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C D21D
12:03:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C HDR
10:30:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C HDR
10:30:00 Kroutilová Eliška ZBM1350 2120661 C HDR
10:30:00 Barnatová Hana ZBM7756 104 C P
10:30:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C P
10:30:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C P
10:30:00 Finstrlová Jarmila ZBM7652 2094535 C P
10:30:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C D10N
10:32:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C H12
10:34:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45
10:34:00 Mynář Petr ZBM0907 136 C H10
10:36:00 Barnatová Táňa ZBM0959 2094532 C D10N
10:38:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 B H12
10:39:00 Chmelíková Gabriela ZBM7653 2115672 C D35
10:39:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H21C
10:39:00 Mazálková Libuše ZBM0655 2111802 C D12
10:40:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C H21D
10:41:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C D21C
10:41:00 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C H35
10:42:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D10N
10:44:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C H12
10:44:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D10
10:45:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C D35
10:45:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C H21C
10:45:00 Alday Delgado Argi ZBM0858 232419 C D10N
10:46:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C D21D
10:48:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C D10N
10:50:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E D21C
10:50:00 Kroutil Jošt ZBM0701 2087678 C H12
10:50:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D10
10:50:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C H35
10:51:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D35
10:51:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D10N
10:52:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C H10
10:54:00 Žižková Klára ZBM0955 49376 C D10N
10:56:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B H12
10:56:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C H35
10:57:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35
10:57:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10N
10:58:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C H45
10:59:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D21C
11:00:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12
11:02:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C H12
11:02:00 Mičánková Tereza ZBM0856 7985 C D10
11:03:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C H21C
11:04:00 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C H10
11:05:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C D21C
11:05:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35
11:06:00 Kroutilová Eva ZBM7861 2120617 C D35
11:06:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B D12
11:08:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B H12
11:08:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D10
11:09:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10N
11:11:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
11:12:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C D35
11:12:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21C
11:12:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B D12
11:14:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E D21C
11:14:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C H12
11:15:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C H10N
11:16:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C H10
11:17:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10
11:18:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C D35
11:20:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B H12
11:21:00 Kroutil Tadeáš ZBM0901 2087680 C H10N
11:21:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C H21C
11:22:00 Kupilík Vít ZBM0911 2067931 C H10
11:23:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C D10
11:24:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35
11:24:00 Sobol Karel ZBM1005 130 C H10N
11:24:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B H14
11:25:00 Beránková Šárka ZBM7356 114 C D45
11:26:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C H35
11:27:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R H21C
11:28:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H10
11:30:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C D35
11:31:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A D14
11:33:00 Chmelík Albert ZBM0411 2085641 C H14
11:33:00 Kinc Martin ZBM9905 9101671 B H21C
11:36:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35
11:36:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H16
11:37:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 A D14
11:38:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C D55
11:39:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C H21C
11:42:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C H14
11:43:00 Pánková Klára ZBM0456 2094524 B D14
11:44:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C H35
11:45:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H16
11:46:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389 B D16
11:48:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C H21C
11:49:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C D14
11:50:00 Veselý Martin ZBM7502 751114 C H35
11:51:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B H14
11:52:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B D16
11:55:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B D14
11:58:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D45
11:58:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A D16
12:00:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A H14
12:00:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C H16
12:00:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21C
12:01:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B D14
12:07:00 Chroustová Michaela ZBM0457 831011 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C H21C
11:21:00 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C D35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:38 0 D21C
10:51 0 D12
11:03 0 D10N
11:06 0 D10N
11:10 0 H21D
11:13 0 D21D
11:13 0 H21D
11:16 0 D21D
11:16 0 H21D
11:17 0 D21C
11:18 0 D12
11:19 0 H45
11:19 0 D21D
11:20 0 D21C
11:21 0 D12
11:22 0 H45
11:23 0 D21C
11:25 0 H45
11:26 0 D21C
11:26 0 D10
11:27 0 H10N
11:29 0 D21C
11:29 0 D10
11:30 0 H10N
11:31 0 H10
11:32 0 D21C
11:32 0 D10
11:33 0 H10N
11:34 0 H10
11:35 0 H12
11:37 0 H65
11:37 0 H10
11:38 0 H12
11:40 0 H65
11:40 0 D45
11:41 0 H12
11:42 0 D35
11:43 0 H65
11:45 0 D35
11:46 0 D18
11:47 0 H18
11:48 0 D35
11:49 0 D18
11:50 0 H18
11:51 0 D35
11:59 0 H35
11:59 0 D55
12:01 0 D16
12:02 0 H35
12:02 0 D55
12:03 0 H16
12:04 0 D16
12:04 0 D14
12:06 0 H14
12:06 0 H16
12:06 0 H21C
12:07 0 D45
12:08 0 H55
12:09 0 H14
12:09 0 H21C
12:10 0 D45
12:10 0 D14
12:11 0 H55
12:12 0 H14
12:12 0 H21C
12:13 0 D45
12:14 0 H55
12:15 0 H21C
12:18 0 H21C
12:21 0 H21C
12:24 0 H21C
12:27 0 H21C
10:30 Hrůza Vladimír 44C6000 2117402 Neregistrovaní borci P
11:38 Fráňa Pavel 65C5900 2060222 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou H55
10:30 Velešíková Markéta 96C0850 2067987 Přátelé OB HDR
10:30 Velešíková Monika 96C7701 2111806 Přátelé OB P
10:44 Musil Radek 1DC7600 7300475 Targa Orienteering H35
11:32 Komenda Kamil 2JC7200 995894 BYZMAG H35
10:30 Dohnalová Eliška 6YC1250 2067993 Neregistrovaní HDR
11:56 Ženka Ondřej 6YC8201 7209355 Neregistrovaní H35
10:30 Dánielová Kateřina 78C0850 49677 Neregistrovaní - Dánielová HDR
10:30 Zima Ondřej 78C0900 2067934 Neregistrovaní - Dánielová HDR
10:30 Zimová Kristýna 78C7800 2067927 Neregistrovaní - Dánielová P
10:30 Dániel Vladimír 78C8200 2067983 Neregistrovaní - Dánielová P
10:54 Dánielová Iva 78C8250 2067971 Neregistrovaní - Dánielová D35
10:54 Dánielová Lenka 78C0650 2109751 Neregistrovaní - Dánielová D12
11:26 Zima Vojtěch 78C0600 2112753 Neregistrovaní - Dánielová H12
10:31 Pánek Tomáš 3RX7000 2067982 SKOB Zlín H45
10:30 Svirák Samuel 5RX1100 2067984 NNN HDR
10:30 Svirák Timotej 5RX1400 2124790 NNN HDR
10:30 sviráková božena 5RX7850 2067947 NNN P
10:30 SVIRÁK PAVEL 5RX7800 2067985 NNN P
10:30 Dvořák Michael 5RX0401 2111740 NNN P
10:30 Dvořáková Martina 5RX7250 2111812 NNN P
10:30 Dvořák Václav 5RX7300 2115713 NNN P
10:30 Dvořák David 5RX0700 2134306 NNN P
10:30 Stehlík Šimon 7CC1300 2111772 S-team HDR
10:44 Stehlíková Alžbeta 7CC8750 2067960 S-team D21C
11:15 Stehlík Ondřej 7CC8600 8087 S-team H21C
10:30 Tomíčková Eliška 19X1050 52023 ESOX ODEI HDR
10:30 Tomíčková Ivana 19X1350 52537 ESOX ODEI HDR
10:32 Tomíček Oldřich 19X7900 2096247 ESOX ODEI H35
10:33 Tomíčková Dana 19X8050 2096221 ESOX ODEI D35
11:54 Kůra Josef 86Z8700 232254 Šnek Brno H21C
10:39 Mudráková Natálie 2LZ0950 232377 Neregistrovaní - Mudráková D10N
10:46 Polách David 3MZ8000 2067957 Neregistrovani - Vlci H21D
11:51 Vostrejš Pavel 4IZ9300 53599 Fanklub Kapitán Demo H21C
10:30 Kurdiovská Pavla 4ZZ7800 2067922 Eda a Pavča P
10:30 Kurdiovsky Eduard 4ZZ7300 2067924 Eda a Pavča P
11:16 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko H45
10:30 Veselá Martina 5HZ1050 2067941 Předklášteří HDR
10:35 Veselá Veronika 5HZ0800 53201 Předklášteří D10
10:30 Kozel Kryštof 5MZ1500 2067954 Family Point HDR
10:34 Kozel Jiří 5MZ8100 2067953 Family Point H21D