Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Nová Bošáca
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
43S - Športový klub Sandberg
Mapa:
Lopeník, 1:10000, rozmer A4, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Jonáš Radoslav
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Kukurugya Emil
Kategorie:
D10C/W-10     D12C/W-12     D14C/W-14     D16C/W-16     D18C/W-18     D21C/W21-E     D35C/W35-     D45C/W45-     D55C/W55-     H10C/M-10     H12C/M-12     H14C/M-14     H16C/M-16     H18C/M-18     H21C/M21-E     H35C/M35-     H45C/M45-     H55C/M55-     H65C/M65-     HD10N     HDR/R8     M-20     M21-B     M40-     M50-     M60-     M70-     P/N     T/K3     W-20     W21-B     W40-     W50-     W60-     W65-    
D10C/W-10
1.29 km, 7 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8584 Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 01:00:00
0 Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
2049981 Vorlíčková Lucia SKS0851 Športový klub Sandberg 01:00:00
426365 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 01:00:00
502260 Volkova Maja VZA0951 Slávia ŽU Žilina 01:00:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 01:00:00
425433 Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 01:00:00
416711 Šoltésová Paulína KOB Čingov Spišská Nová Ves 01:00:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
502256 Valyavka Viktoriya VZA0851 Slávia ŽU Žilina 01:00:00
2050000 Rohaľová Adela SKS0852 Športový klub Sandberg 01:00:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 01:00:00
2049994 Brňáková Diana SKS0952 Športový klub Sandberg 01:00:00
218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 01:00:00
0 Šipošová Hana SPE0951 KOB Sokol Pezinok 01:00:00
2128440 Kováčová Ivana SKS0853 Športový klub Sandberg 01:00:00
425435 Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 01:00:00
218971 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
D12C/W-12
1.40 km, 8 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2078498 Kotuliaková Lea FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:04:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 13:07:00
2103271 Žilincová Paulína SKS0651 Športový klub Sandberg 13:10:00
331031 Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:13:00
0 Vacant 13:16:00
2120024 Eliášová Hana RBA0651 TJ Rapid Bratislava 13:19:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 13:22:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25:00
0 Šipošová Lucia SPE0654 KOB Sokol Pezinok 13:28:00
D14C/W-14
1.88 km, 8 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1407843 Ježíková Natália SPE0454 KOB Sokol Pezinok 12:00:00
0 Vacant 12:03:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 12:06:00
2102852 Repáčová Adriana EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 12:09:00
2032148 Mihaličová Simona TKE0551 Klub OB ATU Košice 12:12:00
2104581 Herna Nicole FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:15:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 12:18:00
2049985 Vorlíčková Martina SKS0551 Športový klub Sandberg 12:21:00
0 Fedorová Klára SPE0455 KOB Sokol Pezinok 12:24:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 12:27:00
2113062 Švrčinová Julie TZL0456 C SKOB Zlín 12:30:00
2049511 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:33:00
7210405 Porubská Lenka TNR0451 ŠK Triturus Nitra 12:36:00
2043832 Kováčová Žofia VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 12:39:00
2121123 Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 12:42:00
2049983 Mravíková Katarína SKS0451 Športový klub Sandberg 12:45:00
1407844 Havlíková Ema SPE0451 KOB Sokol Pezinok 12:48:00
0 Vacant 12:51:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 12:54:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:57:00
0 Halčínová Bianka SPE0554 KOB Sokol Pezinok 13:00:00
2104582 Herna Rebecca FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:03:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 13:06:00
2049989 Šutková Anamária SKS0552 Športový klub Sandberg 13:09:00
8060806 Ježíková Gabriela SPE0551 KOB Sokol Pezinok 13:12:00
307373 Lago Elena VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 13:15:00
2091565 Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 13:18:00
2049997 Rohaľová Ivona SKS0453 Športový klub Sandberg 13:21:00
D16C/W-16
2.15 km, 11 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2078491 Palusková Katarína FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:26:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 13:29:00
307352 Filipová Petronela TKE0352 Klub OB ATU Košice 13:32:00
2120017 Mozolíková Michaela SPE0254 KOB Sokol Pezinok 13:35:00
2079535 Kostercová Viktória SKS0251 Športový klub Sandberg 13:38:00
2045213 Trepáčová Gabriela VZA0351 Slávia ŽU Žilina 13:41:00
2091554 Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 13:44:00
2032149 Weissová Ľuboslava TKE0252 Klub OB ATU Košice 13:47:00
0 Vacant 13:50:00
2118104 Honzírková Ema SKS0351 Športový klub Sandberg 13:53:00
2104620 Patassiová Michaela FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:56:00
2051329 Velgosová Miroslava TKE0351 Klub OB ATU Košice 13:59:00
2111093 Ondovčíková Eva SPE0358 KOB Sokol Pezinok 14:02:00
D18C/W-18
2.85 km, 12 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091544 Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 12:59:00
8434822 Miklušová Tamara RBA0252 TJ Rapid Bratislava 13:02:00
2049998 Jánošová Veronika SKS0151 Športový klub Sandberg 13:05:00
2051450 Velgosová Michaela TKE0151 Klub OB ATU Košice 13:08:00
2111094 Ondovčíková Lucia SPE0051 KOB Sokol Pezinok 13:11:00
1399951 Šmelíková Dorota RBA0251 TJ Rapid Bratislava 13:14:00
0 Vacant 13:17:00
1403139 Roháčová Viktória TKE0051 Klub OB ATU Košice 13:20:00
D21C/W21-E
4.20 km, 16 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2008513 Jablonovská Lenka SPE9063 KOB Sokol Pezinok 12:01:00
52709 Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:04:00
2020726 Krajčíková Kristína TKE9254 Klub OB ATU Košice 12:07:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 12:10:00
8222299 Miklušová Tereza RBA9952 TJ Rapid Bratislava 12:13:00
2102783 Kotrlová Katarína SKS9051 Športový klub Sandberg 12:16:00
7207626 Slámová Jana TKE7252 Klub OB ATU Košice 12:19:00
416600 Farkašová Eva SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 12:22:00
8585 Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 12:25:00
2066973 Sedileková Ela HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:28:00
2051353 Papugová Martina TKE9551 Klub OB ATU Košice 12:31:00
0 Vacant 12:34:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 12:37:00
2111086 Styková Jana FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:40:00
2051346 Papugová Andrea TKE9751 Klub OB ATU Košice 12:43:00
7207885 Poštulková Andrea VZA9351 Slávia ŽU Žilina 12:46:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 12:49:00
232225 Papugová Katarína TKE9255 Klub OB ATU Košice 12:52:00
0 Vacant 12:55:00
920656 Lamiová Katarína TKE8351 Klub OB ATU Košice 12:58:00
D35C/W35-
3.69 km, 14 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416825 Bednáriková Táňa SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:01:00
8100202 Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 13:04:00
0 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:07:00
2120015 Ježíková Ľubomíra SPE83AA KOB Sokol Pezinok 13:10:00
2021852 Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 13:13:00
7201767 Bialeková Martina EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:16:00
522004 Bukovacová Alena FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:19:00
2099593 Sýkorová Katarína FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:22:00
1152125 Ďurčová Alena VZA7753 Slávia ŽU Žilina 13:25:00
0 Vacant 13:28:00
0 Vacant 13:31:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 13:34:00
D45C/W45-
2.95 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656574 Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 13:05:00
0 Vacant 13:08:00
2012280 Šmelíková Hana FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:11:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 13:14:00
307384 Barillová Alena SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:17:00
0 Šipošová Zuzana SPE7351 KOB Sokol Pezinok 13:20:00
2066093 Brém Knorová Martina ZMT7151 Klub OB Martin 13:23:00
8630 Poštulková Zuzana VZA7051 Slávia ŽU Žilina 13:26:00
2023819 Roháčová Ingrid TKE7051 Klub OB ATU Košice 13:29:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:32:00
682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 13:35:00
0 Vacant 13:38:00
2092412 Rebrová Petra FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:41:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 13:44:00
406977 Časnochová Táňa HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:47:00
2120016 Kutišová Silvia SPE7352 KOB Sokol Pezinok 13:50:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 13:53:00
2051441 Kuráková Valéria TKE7151 Klub OB ATU Košice 13:56:00
889289 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:59:00
D55C/W55-
1.93 km, 9 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 12:02:00
1407866 Pijáková Iveta SPE6251 KOB Sokol Pezinok 12:05:00
2021851 Kaločová Helena KVS6151 C SKOB Kobra Vsetín 12:08:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 12:11:00
416848 Davi Jana ZMT6151 Klub OB Martin 12:14:00
2070845 Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 12:17:00
307440 Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 12:20:00
0 Vacant 12:23:00
7200270 Denysenko Tamara VZA6151 Slávia ŽU Žilina 12:26:00
307378 Sádecká Judita TKE6253 Klub OB ATU Košice 12:29:00
307367 Kumová Iva RBA6252 TJ Rapid Bratislava 12:32:00
53338 Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 12:35:00
H10C/M-10
1.29 km, 7 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331259 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 01:00:00
8602 Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 01:00:00
2079540 Luis Šutka Alex SKS0901 Športový klub Sandberg 01:00:00
307272 Havlík Andrej SPE0901 KOB Sokol Pezinok 01:00:00
219138 Ondovčík Daniel SPE0801 KOB Sokol Pezinok 01:00:00
2121129 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 01:00:00
52688 Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 01:00:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 01:00:00
2121130 Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 01:00:00
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 01:00:00
2113058 Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 01:00:00
1423311 Bábik Tomáš VZA0802 Slávia ŽU Žilina 01:00:00
H12C/M-12
1.38 km, 8 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant 12:00:00
51305 Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 12:03:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 12:06:00
406924 Mikloš Matúš SPE0702 KOB Sokol Pezinok 12:09:00
442590 Šmelík Daniel RBA0702 TJ Rapid Bratislava 12:12:00
1407857 Syrový Tomáš SPE0601 KOB Sokol Pezinok 12:15:00
2051356 Roháč Adam TKE0601 Klub OB ATU Košice 12:18:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 12:21:00
0 Cisár Dávid SPE KOB Sokol Pezinok 12:24:00
2043831 Kováč Ondrej VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 12:27:00
253366 Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:30:00
1423312 Bábik Martin VZA0702 Slávia ŽU Žilina 12:33:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 12:36:00
0 Dojčar Damián SPE07BB KOB Sokol Pezinok 12:39:00
53857 Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 12:42:00
425425 Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 12:45:00
2095953 Golian Maroš FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:48:00
2113096 Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 12:51:00
2120014 Jančík Filip SPE0604 KOB Sokol Pezinok 12:54:00
2118105 Kováč Tomáš SKS0602 Športový klub Sandberg 12:57:00
2075691 Skýba Jakub Jan LCE0701 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:00:00
2051421 Karol Janšo Jakub TKE0602 Klub OB ATU Košice 13:03:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 13:06:00
0 Dolný Michal SPE0706 KOB Sokol Pezinok 13:09:00
2116470 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 13:12:00
0 Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:15:00
2111798 Volkov Maksym VZA0701 Slávia ŽU Žilina 13:18:00
7209291 Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 13:21:00
0 Kapusta Lukáš SPE0602 KOB Sokol Pezinok 13:24:00
2049999 Brňák Jakub SKS0701 Športový klub Sandberg 13:27:00
0 Vacant 13:30:00
2078492 Paluska Karol FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:33:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 13:36:00
0 Jendek Ondrej SPE0704 KOB Sokol Pezinok 13:39:00
0 Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:42:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 13:45:00
416054 Káňa Jindřich LCE0602 B OOB TJ Slovan Luhačovice 13:48:00
2118108 Valach Eli SPE0703 KOB Sokol Pezinok 13:51:00
H14C/M-14
2.15 km, 11 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070831 Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 12:00:00
2078496 Kasza Tomáš FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:03:00
7210217 Gramblička Adam Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:06:00
2120012 Šipoš Šimon SPE0406 KOB Sokol Pezinok 12:09:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 12:12:00
0 Kováč Marek TNR0401 ŠK Triturus Nitra 12:15:00
2116500 Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:18:00
0 Vacant 12:21:00
2096138 Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 12:24:00
2124800 Koman Ján FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:27:00
2045214 Trepáč Adam VZA0501 Slávia ŽU Žilina 12:30:00
0 Dolný Marek SPE KOB Sokol Pezinok 12:33:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 12:36:00
2027942 Urban Michal SKS0401 Športový klub Sandberg 12:39:00
53817 Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 12:42:00
2073737 Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 12:45:00
889320 Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín 12:48:00
2085594 Kotuliak Viktor FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:51:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:54:00
0 Molnár Vladimír SPE04AF KOB Sokol Pezinok 12:57:00
7209289 Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 13:00:00
2049991 Kukurugya Šimon SKS0402 Športový klub Sandberg 13:03:00
2092474 Pajger Miroslav VZA0502 Slávia ŽU Žilina 13:06:00
0 Vacant 13:09:00
2135180 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 13:12:00
2096113 Bukovac Filip FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:15:00
416072 Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:18:00
1407840 Mikloš Andrej SPE0401 KOB Sokol Pezinok 13:21:00
H16C/M-16
2.85 km, 12 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2066091 Knor Martin ZMT0201 Klub OB Martin 12:02:00
2028796 Balogh Michal SKS0301 Športový klub Sandberg 12:05:00
416071 Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:08:00
434810 Schenk Michal RBA0201 TJ Rapid Bratislava 12:11:00
1407838 Ditri Nicholas SPE0304 KOB Sokol Pezinok 12:14:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 12:17:00
0 Vacant 12:20:00
2025333 Mário Novota Lukáš TKE0302 Klub OB ATU Košice 12:23:00
307360 Lago Oliver VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 12:26:00
2120011 Šipoš Tomáš SPE0311 KOB Sokol Pezinok 12:29:00
2091549 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 12:32:00
2114239 Tvrdý Tomáš SKS0201 Športový klub Sandberg 12:35:00
2008508 Sláma Richard TKE0303 Klub OB ATU Košice 12:38:00
2092468 Kubik Maximilián RBA0303 TJ Rapid Bratislava 12:41:00
1407834 Havlík Adam SPE0201 KOB Sokol Pezinok 12:44:00
0 Vacant 12:47:00
1408128 Roháč Martin TKE0301 Klub OB ATU Košice 12:50:00
0 Fedor Tibor SPE0303 KOB Sokol Pezinok 12:53:00
H18C/M-18
3.74 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032195 Simočko Lukáš TKE0003 Klub OB ATU Košice 12:02:00
2045678 Goldschmidt Tobiáš RBA0003 TJ Rapid Bratislava 12:05:00
2066094 Oravec Matúš ZMT0101 Klub OB Martin 12:08:00
1407842 Ditri Dominic SPE0002 KOB Sokol Pezinok 12:11:00
7204989 Féder Medard PEZ0102 A AŠK Pezinok 12:14:00
2025367 Ondrejka Tomáš VZA0001 Slávia ŽU Žilina 12:17:00
2027944 Urban Matej SKS0102 Športový klub Sandberg 12:20:00
2051399 Kurák Michal TKE0101 Klub OB ATU Košice 12:23:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 12:26:00
0 Vacant 12:29:00
2088725 Šimo Matúš SPE0107 KOB Sokol Pezinok 12:32:00
7209670 Jonáš Adam BBA0101 KOBRA Bratislava 12:35:00
2028797 Balogh Matúš SKS0101 Športový klub Sandberg 12:38:00
H21C/M21-E
5.14 km, 20 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Mušinský Tomáš TKE9301 Klub OB ATU Košice 01:00:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 12:01:00
8656707 Kubina Filip SKS8901 Športový klub Sandberg 12:04:00
8664633 Marosvölgyi Máté Tabáni Spartacus 12:07:00
525005 Bukovac Maroš FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:10:00
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 12:13:00
8656741 Krajčík Michal TKE8704 Klub OB ATU Košice 12:16:00
7207038 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 12:19:00
9900077 Piják Ondrej BBA8204 KOBRA Bratislava 12:22:00
9999903 Müller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 12:25:00
2012281 Glončák Peter FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:28:00
0 Vacant 12:31:00
2020702 Tysz Adam TKE8703 Klub OB ATU Košice 12:34:00
515192 Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 12:37:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 12:40:00
9127807 Tornai Szabolcs Tabáni Spartacus 12:43:00
7202851 Mižúr Peter FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:46:00
0 Vacant 12:49:00
886720 Papuga Miroslav TKE9002 Klub OB ATU Košice 12:52:00
2121126 Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 12:55:00
2090843 Dávidík Marian BBA7713 KOBRA Bratislava 12:58:00
232004 Bukovac Pavol FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:01:00
0 Vacant 13:04:00
H35C/M35-
4.40 km, 20 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 12:20:00
416806 Bohuš Peter FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:23:00
2045222 Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:26:00
2080910 Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 12:29:00
0 Vacant 12:32:00
52293 Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 12:35:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 12:38:00
1301900 Volkov Alexander VZA8002 Slávia ŽU Žilina 12:41:00
2045596 Porubský Július TNR7301 ŠK Triturus Nitra 12:44:00
8000029 Mikluš Marián RBA7204 TJ Rapid Bratislava 12:47:00
0 Vacant 12:50:00
762400 Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 12:53:00
7200330 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 12:56:00
406996 Bednárik Martin CNR7201 ŠK Cart print Nitra 12:59:00
1417261 Novotný Marek TZL7301 C SKOB Zlín 13:02:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:05:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 13:08:00
H45C/M45-
3.69 km, 14 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 12:01:00
1966416 Franko Valér KYS6601 Klub OB Kysak 12:04:00
2043834 Kováč Milan VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 12:07:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 12:10:00
2051301 Roháč Zdenko TKE7301 Klub OB ATU Košice 12:13:00
8662321 Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 12:16:00
331485 Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 12:19:00
7209290 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 12:22:00
2061795 Trepáč Ivan VZA7001 Slávia ŽU Žilina 12:25:00
0 Šipoš Marián SPE KOB Sokol Pezinok 12:28:00
433092 Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:31:00
2078497 Kasza Ladislav FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:34:00
7206527 Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:37:00
0 Vacant 12:40:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 12:43:00
52344 Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:46:00
53896 Kusák Ivan EZL6502 C PEV Zlín 12:49:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 12:52:00
0 Vacant 12:55:00
H55C/M55-
2.95 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:00:00
2051437 Janšo Karol TKE6206 Klub OB ATU Košice 12:03:00
2045172 Rybár Dušan RBA6202 TJ Rapid Bratislava 12:06:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:09:00
51530 Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 12:12:00
406942 Nemec Juraj EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 12:15:00
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 12:18:00
2099591 Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 12:21:00
2056277 Mizera Ladislav OK Zubri 12:24:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 12:27:00
52338 Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 12:30:00
416501 Tysz Vladimír TKE6202 Klub OB ATU Košice 12:33:00
910191 Mazúr Milan RBA6201 TJ Rapid Bratislava 12:36:00
416561 Palička Miroslav SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 12:39:00
2021853 Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 12:42:00
9633077 Filö György KYS6302 Klub OB Kysak 12:45:00
307290 Papuga František TKE6302 Klub OB ATU Košice 12:48:00
307364 Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 12:51:00
0 Vacant 12:54:00
2021857 Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 12:57:00
H65C/M65-
2.01 km, 11 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:13:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 13:16:00
8390839 Máj Štefan BBA5201 KOBRA Bratislava 13:19:00
406913 Mikluš Viktor FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:22:00
0 Vacant 13:25:00
2032193 Simočko Michal TKE5302 Klub OB ATU Košice 13:28:00
425533 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 13:31:00
416540 Gajdošík Jozef VZA5200 Slávia ŽU Žilina 13:34:00
416534 Zacharovský Ivan ZMT5201 Klub OB Martin 13:37:00
2104604 Šmelík Ľudovít RBA4301 TJ Rapid Bratislava 13:40:00
HD10N
2.47 km, 6 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53900 Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 01:00:00
53681 Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 01:00:00
0 Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
0 Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
218987 Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
HDR/R8
1.25 km, 7 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088215 Kotuliak Peter FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 01:00:00
416091 Lánová Sofie KVS1251 C SKOB Kobra Vsetín 01:00:00
425432 Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 01:00:00
0 Kováč Timotej TNR12AB ŠK Triturus Nitra 01:00:00
0 Šipošová Veronika SPE KOB Sokol Pezinok 01:00:00
0 Ježík Viktor SPE12AA KOB Sokol Pezinok 01:00:00
425439 Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 01:00:00
0 Skopalova Alexandra SKM 01:00:00
0 Zrníková Eliška LCEXXXC OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
0 Van De Flaes Gwen ŠK Cart print Nitra 01:00:00
445611 Máčajová Hana SKS1153 Športový klub Sandberg 01:00:00
53811 Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 01:00:00
2070833 Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 01:00:00
442600 Kováčová Lucia VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 01:00:00
307460 Bukovác Lukáš FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 01:00:00
7181009 Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 01:00:00
0 Kováčová Markétka TNR12AA ŠK Triturus Nitra 01:00:00
0 Škodová Michaela LCEXXXE OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
4143 Styková Natália FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 01:00:00
426365 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 01:00:00
M-20
4.46 km, 16 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7204978 Sláma Dušan TKE9801 Klub OB ATU Košice 13:14:00
46290 Heffner Christián SPE9801 KOB Sokol Pezinok 13:17:00
2088141 Dekrét Jakub EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:20:00
2045687 Lovás Dominik RBA9902 TJ Rapid Bratislava 13:23:00
0 Vacant 13:26:00
M21-B
4.40 km, 20 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant 13:14:00
406957 Szabó Rastislav HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:17:00
416749 Karch Peter SPE9112 KOB Sokol Pezinok 13:20:00
9201671 Vričan Peter VZA8901 Slávia ŽU Žilina 13:23:00
2300847 Hríbik Miroslav HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:26:00
2078195 Poláček Lukáš SPE8601 KOB Sokol Pezinok 13:29:00
M40-
3.70 km, 16 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208215 Šmelík Juraj RBA6603 TJ Rapid Bratislava 12:44:00
2078490 Paluska Jozef FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:47:00
2126379 Šimoník Milan HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:50:00
7210911 Spišiak Marian SPE7601 KOB Sokol Pezinok 12:53:00
2114240 Kováč Radoslav SKS77AC Športový klub Sandberg 12:56:00
2120021 Eliáš Michal RBA6604 TJ Rapid Bratislava 12:59:00
2078495 Kotuliak Ivan FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:02:00
1771230 Krnáč Peter VIA7701 Viatoris 13:05:00
0 Vacant 13:08:00
M50-
3.38 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025332 Novota Mikuláš TKE6002 Klub OB ATU Košice 13:10:00
0 Vacant 13:13:00
2051411 Kurák Milan TKE6801 Klub OB ATU Košice 13:16:00
307398 Šoltés František SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:19:00
920651 Pollák Jozef TKE6001 Klub OB ATU Košice 13:22:00
434820 Schenk Róbert RBA6802 TJ Rapid Bratislava 13:25:00
9102083 Sláma Peter TKE6401 Klub OB ATU Košice 13:28:00
876002 Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 13:31:00
M60-
2.93 km, 13 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Kuchta Ján TKE5701 Klub OB ATU Košice 01:00:00
219143 Oravec Ivan SPE5502 KOB Sokol Pezinok 12:55:00
0 Vacant 12:58:00
0 Vacant 13:01:00
1407867 Poláček Pavol SPE5501 KOB Sokol Pezinok 13:04:00
307265 Žilinčík Slávko TKE5602 Klub OB ATU Košice 13:07:00
M70-
2.01 km, 11 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095951 Nebeský Ján FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:45:00
416723 Meriač Milan ZMT4205 Klub OB Martin 13:48:00
0 Vacant 13:51:00
P/N
1.46 km, 9 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
406967 Porubská Andrea TNR7651 ŠK Triturus Nitra 01:00:00
0 Buráňová Barbora 9MX0150 BzB 01:00:00
2049987 Jonášová Ema SKS0951 Športový klub Sandberg 01:00:00
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 01:00:00
0 Zrník Jaroslav LCEXXXD OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
416050 Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 01:00:00
0 Veselka Lukáš LCEXXXB OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
0 Kováč st. Marek TNR73AB ŠK Triturus Nitra 01:00:00
1423320 Bábiková Miroslava Slávia Žilinská univerzita Žilina 01:00:00
0 Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 01:00:00
445612 Máčajová Zina SKS0954 Športový klub Sandberg 01:00:00
0 Botikova Zuzana LCEXXXA OOB TJ Slovan Luhačovice 01:00:00
T/K3
3.38 km, 14 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400414 Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 12:01:00
2092475 Pajgerová Janka Slávia Žilinská univerzita Žilina 12:04:00
682616 Kadlček Václav NNN8901 Neregistrovaní 12:07:00
2121119 Přibík Václav TZL7802 C SKOB Zlín 12:10:00
0 Mikloš Andrej SPE7503 KOB Sokol Pezinok 12:13:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 12:16:00
0 Borets Ivan Slávia Žilinská univerzita Žilina 12:19:00
2103265 Novosad Tibor FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:22:00
0 Pernicka Michal Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:25:00
2066961 Szabó Zuzana HBB8651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:28:00
53126 Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 12:31:00
0 Borets Anna Slávia Žilinská univerzita Žilina 12:34:00
2124765 Koman Marek FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:37:00
0 Vacant 12:40:00
406930 Miklošová Zuzana SPE7652 KOB Sokol Pezinok 12:43:00
425427 Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 12:46:00
2103272 Herna Ida FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:49:00
W-20
3.66 km, 165 m, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant 12:53:00
W21-B
3.66 km, 16 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7005043 Kutajová Vladimíra VZA9352 Slávia ŽU Žilina 13:27:00
0 Vacant 13:30:00
416719 Sleziaková Zuzana VIA9251 Viatoris 13:33:00
9102150 Kotrlová Jana VZA8952 Slávia ŽU Žilina 13:36:00
406903 Marková Eva BBA76AA KOBRA Bratislava 13:39:00
2066979 Hríbiková Andrea HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:42:00
W40-
3.38 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
338220 Ondovčíková Daniela SPE7852 KOB Sokol Pezinok 13:36:00
2078494 Kotuliaková Petra FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:39:00
307438 Schenková Katarína RBA7451 TJ Rapid Bratislava 13:42:00
307356 Šmelíková Barbora VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 13:45:00
2124760 Komanová Kristína FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:48:00
8123457 Miklušová Dagmar RBA7351 TJ Rapid Bratislava 13:51:00
2043833 Kováčová Katarína VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 13:54:00
W50-
2.93 km, 13 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1966817 Franková Jana KYS6651 Klub OB Kysak 13:12:00
2032145 Mušinská Eva TKE6451 Klub OB ATU Košice 13:15:00
0 Vacant 13:18:00
416733 Papugová Elena TKE6552 Klub OB ATU Košice 13:21:00
307362 Mazúrová Soňa RBA6551 TJ Rapid Bratislava 13:24:00
W60-
1.83 km, 10 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant 12:41:00
1407865 Poláčková Darina SPE5852 KOB Sokol Pezinok 12:44:00
682341 Vávrová Beata RBA5651 TJ Rapid Bratislava 12:47:00
W65-
1.83 km, 10 kontrol, Start: Start 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vacant 12:02:00
46298 Brzová Marta SPE5351 KOB Sokol Pezinok 12:05:00
8350835 Májová Paulína BBA5351 KOBRA Bratislava 12:08:00
416514 Polónyiová Darina VZA4850 Slávia ŽU Žilina 12:11:00