Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Herlíkovice
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Šindelová strouha, M 1: 10 000, E5m
Ředitel závodu:
Štregl Petr
Hlavní rozhodčí:
Polák Vlastimil - R3
Stavitel tratí:
Hrdinka Daniel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 2.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 29 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
10:04:00 30 Lepšová Julie SRK1152 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 31 Vítková Eliška PHK1056 9431 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 32 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 33 Dobiášová Johana SHK0856 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 34 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 35 Ledinská Lucie DKP1253 2127572 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 36 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
10:18:00 37 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 38 Hlavsová Tereza SHK0857 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 39 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
10:24:00 40 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 41 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 42 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 43 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 44 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 45 Vakant 0 Vakant
10:36:00 46 Vakant 0 Vakant
10:38:00 47 Vakant 0 Vakant
10:40:00 48 Sochorová Kristýna SHK0953 0 C OK Slavia Hradec Králové

D10C 2.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 2 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
10:05:00 3 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 4 Málková Michaela PHK0853 7210232 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 5 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:11:00 6 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 7 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
10:15:00 8 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 9 Trlidová Anika LPU0855 2049560 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 10 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 11 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 12 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 13 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 14 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 15 Trlidová Adriana LPU0856 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 16 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 17 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 18 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 19 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 20 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:41:00 21 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 22 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 23 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 24 Vakant 0 Vakant
10:49:00 25 Vakant 0 Vakant
10:51:00 26 Vakant 0 Vakant
10:53:00 27 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 28 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec

D12C 2.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 49 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:32:00 50 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
10:34:00 51 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 B OK 99 Hradec Králové
10:36:00 52 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:38:00 53 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 54 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
10:42:00 55 Čečková Karolína SHK0650 331315 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 56 Pipková Karolína LPU0756 7200907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 57 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 58 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 59 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 60 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 61 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:00 62 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
10:58:00 63 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 64 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
11:02:00 65 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 66 Novotná Vendula PHK0777 405952 B OK 99 Hradec Králové
11:06:00 67 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 68 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 69 Skořepová Lucie LPU0657 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 70 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 71 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
11:16:00 72 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
11:18:00 73 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 74 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 75 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
11:24:00 76 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 77 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 78 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 79 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
11:32:00 80 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 81 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
11:36:00 82 Vakant 0 Vakant
11:38:00 83 Vakant 0 Vakant
11:40:00 84 Vakant 0 Vakant

D12D 2.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 85 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:29:00 86 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 87 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
10:35:00 88 Vakant 0 Vakant

D14C 3.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 89 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 90 Kay Nathalie LPU0559 2070810 B OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 91 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 92 Růžičková Eliška SJC0452 8653298 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 93 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 94 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 95 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 96 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
10:17:00 97 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
10:19:00 98 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 99 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:23:00 100 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
10:25:00 101 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 102 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 103 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
10:31:00 104 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:33:00 105 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 106 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 107 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
10:39:00 108 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:41:00 109 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
10:43:00 110 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 A OK Jilemnice
10:45:00 111 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 112 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
10:49:00 113 Janovská Vendula JIL0453 426352 B OK Jilemnice
10:51:00 114 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:53:00 115 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A OK 99 Hradec Králové
10:55:00 116 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 117 Metelková Michaela PHK0550 2056274 A OK 99 Hradec Králové
10:59:00 118 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 119 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
11:03:00 120 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 121 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 B Sportcentrum Jičín
11:07:00 122 Tomášová Anna SRK0554 0 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 123 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 124 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 125 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 126 Adámková Klára JIL0452 426353 B OK Jilemnice
11:17:00 127 Schánělová Viktorie SHK0552 0 OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 128 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 129 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
11:23:00 130 Vakant 0 Vakant
11:25:00 131 Vakant 0 Vakant
11:27:00 132 Vakant 0 Vakant

D14D 2.80 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 133 Buďárková Eliška VRL0554 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 134 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C TJ START Náchod
10:06:00 135 Maršounová Jana SHK0454 2121752 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 136 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C OK Jilemnice
10:10:00 137 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 138 Vakant 0 Vakant

D16C 3.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 139 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 140 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
10:12:00 141 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 142 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
10:20:00 143 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:24:00 144 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 145 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
10:32:00 146 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 147 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 148 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 149 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 150 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
10:52:00 151 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 152 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
11:00:00 153 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 154 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
11:08:00 155 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
11:12:00 156 Brožíková Barbora SHK0358 2104585 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 157 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 158 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 159 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 160 Navrátilová Anna SHK0253 9136 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 161 Kovářová Jana LPU0251 1421908 B OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 162 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 163 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
11:44:00 164 Vakant 0 Vakant
11:48:00 165 Vakant 0 Vakant
11:52:00 166 Vakant 0 Vakant

D18C 3.60 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 167 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:26:00 168 Kosová Tereza SRK0151 8660596 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 169 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
11:32:00 170 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
11:35:00 171 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
11:38:00 172 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:41:00 173 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 174 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
11:47:00 175 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:50:00 176 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 177 Hápová Petra PHK0051 2075681 B OK 99 Hradec Králové
11:56:00 178 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 A SK Studenec
11:59:00 179 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B TJ Jiskra Hořice
12:02:00 180 Vakant 0 Vakant
12:05:00 181 Vakant 0 Vakant
12:08:00 182 Vakant 0 Vakant

D21C 4.90 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 183 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 184 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
10:44:00 185 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 186 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 187 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 188 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 189 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
11:04:00 190 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 191 Novotná Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 192 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C SK LOB Nová Paka
11:16:00 193 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:20:00 194 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 195 Rybářová Jana LTU8451 888623 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 196 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
11:32:00 197 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
11:36:00 198 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
11:40:00 199 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 200 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 201 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 202 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 203 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 204 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 205 Vakant 0 Vakant
12:08:00 206 Vakant 0 Vakant

D21D 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 207 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:08:00 208 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 209 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 210 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 211 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 212 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
11:23:00 213 Vakant 0 Vakant
11:26:00 214 Vakant 0 Vakant

D35C 4.40 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 215 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 216 Jiranová Kateřina PHK8359 888650 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 217 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 218 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 219 Komárková Lucie LTU7851 444091 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 220 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 221 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 222 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 223 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 224 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 225 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 226 Šolcová Hana LPU7954 9329 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 227 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 228 Čížová Andrea SHK8251 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 229 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 230 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 231 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:10:00 232 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 233 Suchá Eva SHK7851 2102707 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 234 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 235 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 236 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 237 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:34:00 238 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 239 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
11:42:00 240 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:46:00 241 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 242 Vakant 0 Vakant
11:54:00 243 Vakant 0 Vakant

D35D 3.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 244 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:04:00 245 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 246 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 247 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
10:13:00 248 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 249 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:19:00 250 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 251 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 252 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 253 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 254 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:34:00 255 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 256 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 257 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
10:43:00 258 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:46:00 259 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:49:00 260 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 261 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 262 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 263 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 264 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 265 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:07:00 266 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 267 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
11:13:00 268 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 269 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
11:19:00 270 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 271 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 272 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:28:00 273 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 274 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:34:00 275 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 276 Pešková Renata SJC7550 2115014 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 277 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 278 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:46:00 279 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 280 Vakant 0 Vakant
11:52:00 281 Vakant 0 Vakant

D45C 3.50 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 282 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 283 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 284 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 285 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 286 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 287 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 288 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OOB Vamberk
11:39:00 289 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:43:00 290 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 291 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:51:00 292 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 293 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:59:00 294 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:03:00 295 Vakant 0 Vakant
12:07:00 296 Vakant 0 Vakant
12:11:00 297 Vakant 0 Vakant

D45D 3.10 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 298 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 299 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 300 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 301 Machová Iveta NPA6851 2122275 C SK LOB Nová Paka
10:44:00 302 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 303 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 304 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 305 Kokrdová Věra PHK6450 9389 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 306 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 307 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 308 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 309 Tužilová Štěpánka LPU7052 426371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 310 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 311 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 312 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 313 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 314 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 315 Macháčková Jana SHK6450 887607 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 316 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB TJ Sokol Žamberk
11:29:00 317 Pannyová Pavla LTU6550 1425372 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:32:00 318 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:35:00 319 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:38:00 320 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 321 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
11:44:00 322 Vakant 0 Vakant
11:47:00 323 Vakant 0 Vakant

D55C 3.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 324 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 325 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 326 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 327 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:19:00 328 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:23:00 329 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 330 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 331 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:35:00 332 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 333 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 334 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 335 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:51:00 336 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 337 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:59:00 338 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 339 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 340 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 341 Vakant 0 Vakant
11:15:00 342 Vakant 0 Vakant
11:19:00 343 Vakant 0 Vakant

D55D 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 344 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:17:00 345 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 346 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 347 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:26:00 348 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 349 Vakant 0 Vakant

D65C 2.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 350 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:05:00 351 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 352 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 353 Vakant 0 Vakant

H10N 2.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 392 Sochor Jakub SHK0903 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 393 Potůček Josef LPU1102 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 394 Hrůza Ondřej LTU0803 2108879 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 395 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 396 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 397 Kubec Adam DOB0900 7259 C KOB Dobruška
10:54:00 398 Toužil Lukáš SHK1000 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 399 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 400 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
11:00:00 401 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 402 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
11:04:00 403 Gregor Marek CTB0901 887165 C SK OB Chotěboř
11:06:00 404 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
11:08:00 405 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C TJ START Náchod
11:10:00 406 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 407 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 408 Čapek Karel LTU0801 2108875 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 409 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
11:18:00 410 Brož Jindřich LTU0903 2057580 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 411 Vakant 0 Vakant
11:22:00 412 Vakant 0 Vakant
11:24:00 413 Vakant 0 Vakant

H10C 2.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 354 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 355 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 356 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 357 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
11:05:00 358 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 359 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 360 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 361 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 362 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
11:15:00 363 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 364 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 365 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 366 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 367 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 368 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
11:27:00 369 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 370 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:31:00 371 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:33:00 372 Termer Štěpán LTU0800 2113047 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 373 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 374 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 375 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 376 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 377 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 378 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 379 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 380 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 381 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 382 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 383 Šimek Vojtěch CHC1002 2134304 C K.O.B. Choceň
11:57:00 384 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
11:59:00 385 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
12:01:00 386 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:03:00 387 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
12:05:00 388 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C TJ START Náchod
12:07:00 389 Vakant 0 Vakant
12:09:00 390 Vakant 0 Vakant
12:11:00 391 Vakant 0 Vakant

H12C 3.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 414 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 415 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
10:07:00 416 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
10:10:00 417 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 418 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 419 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
10:19:00 420 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 421 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:25:00 422 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
10:28:00 423 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 424 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 425 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 426 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
10:40:00 427 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 428 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
10:46:00 429 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 430 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B Sportcentrum Jičín
10:52:00 431 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 432 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 433 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
11:01:00 434 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:04:00 435 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 436 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 437 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 438 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:16:00 439 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B OK 99 Hradec Králové
11:19:00 440 Hanák Matěj LTU0701 2103287 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 441 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 B OK Jilemnice
11:25:00 442 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:28:00 443 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
11:31:00 444 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
11:34:00 445 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 446 Vakant 0 Vakant
11:40:00 447 Vakant 0 Vakant

H12D 2.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 448 Adamec Matěj ZAM0603 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
10:05:00 449 Winter Ondřej PHK0707 0 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 450 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
10:11:00 451 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:14:00 452 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
10:17:00 453 Buďárek David VRL0703 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 454 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:23:00 455 Vakant 0 Vakant

H14C 3.30 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 456 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:03:00 457 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 458 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 459 Kokrda Adam PHK0503 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 460 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 461 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 B TJ Jiskra Hořice
10:13:00 462 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
10:15:00 463 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 464 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:19:00 465 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
10:21:00 466 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:23:00 467 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 468 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 469 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 470 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 471 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 472 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
10:35:00 473 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 474 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 475 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:41:00 476 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 477 Neumann Matěj PHK0400 2073740 A OK 99 Hradec Králové
10:45:00 478 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
10:47:00 479 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 480 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
10:51:00 481 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 482 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 483 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:57:00 484 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:59:00 485 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 486 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:03:00 487 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
11:05:00 488 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 489 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 490 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 491 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 492 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 493 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
11:17:00 494 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
11:19:00 495 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 496 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
11:23:00 497 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
11:25:00 498 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 499 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:29:00 500 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 501 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 502 Vakant 0 Vakant
11:35:00 503 Vakant 0 Vakant

H14D 2.80 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 504 Oberreiter Matyáš LPU0411 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 505 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:18:00 506 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 507 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 508 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 509 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:26:00 510 Vakant 0 Vakant
10:28:00 511 Vakant 0 Vakant

H16C 3.60 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 512 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 513 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:03:00 514 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 515 Kaška Jan ZAM0301 1398978 C OB TJ Sokol Žamberk
11:09:00 516 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 517 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
11:15:00 518 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 519 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A USK Praha
11:21:00 520 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 521 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 522 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 523 Vaňura Vít HOR0203 7300085 C TJ Jiskra Hořice
11:33:00 524 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 525 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:39:00 526 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 527 Vakant 0 Vakant
11:45:00 528 Vakant 0 Vakant
11:48:00 529 Vakant 0 Vakant

H18C 4.30 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 530 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
10:41:00 531 Exner Tomáš STH0000 0 SK Studenec
10:44:00 532 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 533 Theodor Adam LPU0104 2075647 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 534 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
10:53:00 535 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 536 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
10:59:00 537 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:02:00 538 Vakant 0 Vakant

H21C 6.00 km, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 539 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
10:03:00 540 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 541 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 542 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 543 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 544 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
10:13:00 545 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 546 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 547 Gregor Martin CTB7701 2121756 C SK OB Chotěboř
10:19:00 548 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:21:00 549 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 550 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
10:25:00 551 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 552 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 553 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 554 Doleček Vojtěch ZAM9903 2053567 C OB TJ Sokol Žamberk
10:33:00 555 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 556 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:37:00 557 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 558 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 559 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 560 Drobník Michal SJC8709 8278787 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 561 Ježek Vít JIL9903 7210404 A OK Jilemnice
10:47:00 562 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
10:49:00 563 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 564 Mašata Matěj PHK9601 2045215 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 565 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 566 Novák Zdeněk NPA7701 7200594 C SK LOB Nová Paka
10:57:00 567 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 568 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
11:01:00 569 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 570 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:05:00 571 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
11:07:00 572 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 573 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 574 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
11:13:00 575 Antoš Filip NPA8001 7210092 C SK LOB Nová Paka
11:15:00 576 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
11:17:00 577 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 578 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 579 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 580 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
11:25:00 581 Charvát Jiří STH9204 49362 C SK Studenec
11:27:00 582 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 583 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 584 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 585 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
11:35:00 586 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:37:00 587 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 588 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
11:41:00 589 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 590 Jiran Jan PHK7701 7209426 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 591 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:47:00 592 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
11:49:00 593 Vakant 0 Vakant
11:51:00 594 Vakant 0 Vakant
11:53:00 595 Vakant 0 Vakant

H21D 4.70 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 596 Zajíček Radim SRK9102 301122 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 597 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
11:48:00 598 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:52:00 599 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:56:00 600 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 601 Vakant 0 Vakant
12:04:00 602 Vakant 0 Vakant
12:08:00 603 Vakant 0 Vakant

H35C 5.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 604 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
10:06:00 605 Macek Martin SNA7106 9390 C TJ START Náchod
10:10:00 606 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 607 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 608 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 609 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 610 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:30:00 611 Hošek Václav DKP8000 51786 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 612 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 613 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C TJ START Náchod
10:42:00 614 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 615 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:50:00 616 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 617 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 618 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 619 Kubák Martin SJH7401 2061857 C SJH Jindřichův Hradec
11:06:00 620 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:10:00 621 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 622 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 623 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 624 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 625 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:30:00 626 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:34:00 627 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:38:00 628 Vakant 0 Vakant
11:42:00 629 Vakant 0 Vakant

H35D 4.50 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 630 Šeps Jiří SRK7504 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 631 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:09:00 632 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:12:00 633 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:15:00 634 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 635 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:21:00 636 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 637 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 638 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:30:00 639 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:33:00 640 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 641 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:39:00 642 Marek Robert KOR7700 2051472 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:42:00 643 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 644 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 645 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 646 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 647 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:57:00 648 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 649 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:03:00 650 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 651 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
11:09:00 652 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 653 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 654 Frosch Petr LPU7514 2127624 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 655 Vodňanský Jaroslav BRM6101 2032390 C Sokol Burdych
11:21:00 656 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 657 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:27:00 658 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 659 Vakant 0 Vakant
11:33:00 660 Vakant 0 Vakant
11:36:00 661 Vaculovič Radim DCE7501 2058524 C KOB Dobřichovice

H45C 3.70 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 662 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 663 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:10:00 664 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 665 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 666 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 667 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 668 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 669 Müller Robert 3XX6900 553456 POT
10:34:00 670 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 671 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 672 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 673 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 674 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 675 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 676 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:02:00 677 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 678 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
11:10:00 679 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 680 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
11:18:00 681 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 682 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 683 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 684 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 685 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 686 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 687 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 688 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 689 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
11:54:00 690 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 691 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
12:02:00 692 Vakant 0 Vakant
12:06:00 693 Vakant 0 Vakant

H45D 3.50 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 694 Beseda Pavel CHT6910 2126272 C OOB SK Chrast
10:05:00 695 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:09:00 696 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 697 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:17:00 698 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 699 Šimek Oldřich STH7101 2124783 C SK Studenec
10:25:00 700 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 701 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 702 Bílek Tomáš 2XC7300 2114991 Vojice
10:37:00 703 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 704 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
10:45:00 705 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:49:00 706 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:53:00 707 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
10:57:00 708 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 709 Fridrich Petr NPA7303 9245 C SK LOB Nová Paka
11:05:00 710 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
11:09:00 711 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 712 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:17:00 713 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 714 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 715 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
11:29:00 716 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 717 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:37:00 718 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:41:00 719 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:45:00 720 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 721 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:53:00 722 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
11:57:00 723 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
12:01:00 724 Vakant 0 Vakant
12:05:00 725 Vakant 0 Vakant

H55C 3.30 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 726 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 727 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 728 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:12:00 729 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 730 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:18:00 731 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:21:00 732 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 733 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:27:00 734 Sombota Jiří LTU5901 9772 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 735 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 736 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:36:00 737 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:39:00 738 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 739 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:45:00 740 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 741 Vakant 0 Vakant
10:51:00 742 Vakant 0 Vakant
10:54:00 743 Vakant 0 Vakant

H55D 3.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 744 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 745 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 746 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 747 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 748 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 749 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:28:00 750 Vízek Luděk SHK6001 49629 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 751 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:36:00 752 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 753 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 754 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 755 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 756 Vakant 0 Vakant

H65C 3.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 757 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 758 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:12:00 759 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:16:00 760 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 761 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 762 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 763 Vakant 0 Vakant
10:32:00 764 Vakant 0 Vakant

H70C 3.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 765 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
11:00:00 766 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 767 Jiran Václav PHK4701 301692 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 768 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:12:00 769 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 770 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 771 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 772 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
11:28:00 773 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
11:32:00 774 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 775 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 776 Vakant 0 Vakant
11:44:00 777 Vakant 0 Vakant
11:48:00 778 Vakant 0 Vakant

HDR 1.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 779 Michalíková Sára DOB0850 7226 C KOB Dobruška
10:00:00 780 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 781 Rybářová Kristýnka LTU1650 301593 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 782 Zlámalová Jana LTU8651 416291 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 783 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 784 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 785 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 786 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 787 Potůčková Jana LPU1361 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 788 Čapková Kateřina LTU1050 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 789 Vaculovičová Alžběta DCE0950 2050484 C KOB Dobřichovice
10:00:00 790 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 791 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 792 Vaculovič Matěj DCE1000 2079491 C KOB Dobřichovice
10:00:00 793 Novák Tomáš HOS7902 51598 C TJ Tatran Hostinné
10:00:00 794 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 795 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C TJ START Náchod
10:00:00 796 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 797 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 798 Kurfürstová Anna FSP1450 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 799 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 800 Hájek Aleš CET1501 361922 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 801 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 802 Buďárková Natálie VRL1052 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 803 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 804 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C SK OB Chotěboř
10:00:00 805 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 806 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 807 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
10:00:00 808 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 809 Svejštil Dominik ZAM1501 9592 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 810 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 811 Hostinská Barbora LPU1162 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 812 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 813 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C KOB Tretra Praha
10:00:00 814 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:00:00 815 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 816 Bucharová Marie VRL0954 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí

P 2.80 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 817 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 818 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 819 Stránská Michaela BZP8850 2112757 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 820 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 821 Goláň Oldřich LPU2222 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 822 Kerhát David 79Z0400 0 RajP
10:00:00 823 Kadaně Miroslav LPU7817 2096143 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 824 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 825 Jedličková Jana SHK8350 7208202 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 826 Leflerová Kristýna PHK0659 2126279 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 827 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 828 Jedličková Veronika SHK0850 4145 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 829 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 830 Vicenec Tomáš ZAM8001 0 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 831 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 832 Meierová Lenka BRU7551 2032385 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 833 Poláková Pavlína VRL 8886 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 834 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 835 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
10:00:00 836 Kubáková Žaneta SJH7751 331327 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 837 Tomášová Petra SRK0556 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 838 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:00:00 839 Balážová Petra 6YC7950 0 Neregistrovaní
10:00:00 840 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 841 Maršoun Petr 4SZ7300 2116489 44u (neregistr.)
10:00:00 842 Cejpková Lenka SRK7652 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 843 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
10:00:00 844 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C TJ START Náchod
10:00:00 845 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB Tretra Praha
10:00:00 846 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 847 Věříšová Lenka 2SC7750 2129221 NEREG - Věříšovi
10:00:00 848 Zemánek Mojmír 8UC7100 9702 Neregistr.
10:00:00 849 Zemánková Anna 8UC9950 9693 Neregistr.

T 4.70 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 850 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 851 Kubínová Marcela HOR7550 2127893 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 852 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:00:00 853 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín