Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Krňany
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Voskovka
Ředitel závodu:
Navrátil Šimon - R3
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Procházka Jan - R1
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H45K     H55     H65     H75     H90     HDR     P3     T6    
D10
2.10 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 11:41:00
0 Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 11:43:00
2125338 Ovčáčková Barbora TAP0856 C KOB Tretra Praha 11:45:00
2102816 Ellederová Eva DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
0 Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 11:49:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 11:51:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 11:53:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 11:55:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 11:57:00
2127897 Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 11:59:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 12:01:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 12:03:00
4420 Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 12:05:00
2801038 Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 12:07:00
2109678 Václavíková Amálie SLA0851 C SKOB Slaný 12:09:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 12:11:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 12:13:00
2049649 Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 12:15:00
2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 12:17:00
2086456 Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
2135177 Smutná Markéta DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha 12:21:00
0 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 12:23:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 12:25:00
1417259 Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 12:27:00
2127561 Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 12:29:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 12:31:00
2095965 Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 12:33:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 12:35:00
2099527 Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 12:37:00
D10L
2.90 km, 105 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 11:14:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 11:16:00
2086457 Šavelová Kateřina DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 11:20:00
2103268 Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 11:22:00
2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 11:24:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 11:26:00
2111616 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 C OK Dobříš 11:28:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 11:30:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 11:32:00
0 Hejcmanová Amálka ROU1255 SKOB Roudnice nad Labem 11:34:00
2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 11:36:00
2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 11:38:00
2127569 Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 11:40:00
2086463 Cajthamlová Anna DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
420401 Havlová Veronika KNC0901 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:44:00
7201195 Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 11:46:00
2103703 Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
2111611 Pecklová Laura DOR1150 C OK Dobříš 11:50:00
2086453 Lenská Tereza DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 11:54:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 11:56:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 11:58:00
2109686 Václavíková Anna SLA1151 C SKOB Slaný 12:00:00
2113500 Vaněčková Anna TJP1050 C TJ Sokol Troja 12:02:00
428278 Kunstová Anežka SLA1050 C SKOB Slaný 12:04:00
2115714 Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 12:06:00
D12
2.50 km, 130 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420403 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:01:00
2049638 Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 11:03:00
2044891 Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 11:05:00
2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 11:07:00
0 Dvořáková Veronika 74C0650 NER 11:09:00
2113061 Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 11:11:00
2090870 Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 11:15:00
2116468 Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:17:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 11:19:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 11:21:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 B OK Kamenice 11:25:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 11:27:00
2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 11:29:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 11:31:00
2080954 Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 11:33:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 11:35:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 11:37:00
1417258 Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 11:39:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 11:41:00
0 Viktorová Klára PGP0753 C SK Praga 11:43:00
1421898 Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 11:45:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 11:47:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:49:00
2118496 Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 11:51:00
682643 Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 11:53:00
8660590 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 11:55:00
2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 11:57:00
7205024 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 C OK Dobříš 11:59:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 12:01:00
2125345 Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 12:03:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 12:05:00
2090846 Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:07:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 12:09:00
1417251 Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 12:11:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 12:13:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 12:15:00
339547 Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 12:17:00
2127896 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 12:19:00
2135161 Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 12:21:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 12:23:00
2044887 Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 12:25:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 12:27:00
2058491 Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 12:29:00
301182 Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 12:31:00
2080902 Kohoutová Zdeňka DKL0651 B KOB Kladno 12:33:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 12:35:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:37:00
D14
3.30 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129196 Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
0 Motyčková Marie 5RX0550 NNN 10:34:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 10:38:00
2049642 Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 10:42:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 10:46:00
2085564 Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 10:50:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 10:54:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 10:58:00
2020713 Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 11:02:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 11:06:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 11:10:00
2127886 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 11:14:00
2021828 Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 11:18:00
2051504 Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 11:22:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 11:26:00
2102851 Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 11:30:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 11:34:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 11:38:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 11:42:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 11:46:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 11:50:00
2067230 Izáková Eva EKP0651 B VŠTJ Ekonom Praha 11:54:00
2044884 Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 11:58:00
8656564 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 12:02:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 12:06:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:10:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 12:14:00
436970 Zemková Pavlína SLA0551 B SKOB Slaný 12:18:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 12:26:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 12:30:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 12:34:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:38:00
2085659 Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 12:42:00
D16
4.00 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 10:31:00
2085001 Kašparová Barbora SLA0251 C SKOB Slaný 10:33:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 10:35:00
2135193 Mišková Katka DKL0252 C KOB Kladno 10:37:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 10:39:00
515464 Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 10:41:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 10:43:00
2115749 Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 10:45:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 10:47:00
7202884 Berounská Adéla VSP0352 B USK Praha 10:49:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 10:51:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 10:53:00
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 10:55:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 10:57:00
7202895 Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 10:59:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 11:01:00
2096246 Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 11:03:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 11:05:00
2104693 Konopásková Martina DOR0252 C OK Dobříš 11:07:00
2092363 Hovorková Alžběta ZVO0354 C OB SK Zvole 11:09:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 11:13:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 11:15:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 11:17:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 A USK Praha 11:19:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 11:21:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 11:23:00
246900 Dvořáková Hana PGP0355 C SK Praga 11:25:00
D18
4.70 km, 225 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102772 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 12:20:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 12:22:00
0 Černá Karolína HCE0050 C TJ Hostivice 12:24:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 12:26:00
2113504 Strnadová Anna HCE0051 C TJ Hostivice 12:28:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:30:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 12:32:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 12:34:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 12:36:00
7205018 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 12:38:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 12:40:00
D21K
4.70 km, 255 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208079 Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 11:38:00
1602627 Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:42:00
330691 Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:46:00
7778650 Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 11:50:00
2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 11:54:00
8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 11:58:00
53504 Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 12:02:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 12:10:00
2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 12:14:00
2133907 Mikolášková Kateřina EKP9450 C VŠTJ Ekonom Praha 12:18:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:22:00
515451 Košutová Katarína 64S9750 Rob Klub Kysuca 12:26:00
2021848 Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 12:30:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 12:34:00
2087707 Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 12:38:00
51845 Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 12:42:00
52946 Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 12:46:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 12:50:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 12:54:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 12:58:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 13:02:00
D21L
7.20 km, 305 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 10:44:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 10:50:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 10:56:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 11:02:00
416010 Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 11:08:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:20:00
8656678 Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 11:26:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 11:32:00
8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 11:38:00
232409 Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 11:44:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 11:50:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 11:56:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 12:02:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:08:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:14:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 12:20:00
8565 Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 12:26:00
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 12:32:00
D35L
5.10 km, 225 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800307 Ellederová Zdeňka DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 11:03:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:06:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 11:09:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:12:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 11:15:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 11:18:00
981848 Machová Jana VSP7754 C USK Praha 11:21:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 11:24:00
2084947 Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 11:27:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 11:30:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 11:33:00
2075613 Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 11:36:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:39:00
51278 Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 11:42:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:45:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 11:48:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 11:51:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 11:54:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 11:57:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 12:00:00
426333 Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 12:03:00
1417125 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:06:00
D35K
3.30 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103714 Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 10:35:00
2129219 Nekvasilová Monika DKP7650 C Oddíl OB Kotlářka 10:38:00
7200327 Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:41:00
2125369 Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 10:44:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 10:47:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 10:50:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:53:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 10:56:00
420446 Chládková Petra DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka 10:59:00
2104697 Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 11:02:00
8080825 Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
2045320 Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 11:08:00
2102678 Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 11:11:00
2127610 Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 11:14:00
0 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 11:17:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 11:20:00
2111610 Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 11:23:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 11:26:00
448940 Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 11:29:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 11:32:00
7207365 Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 11:35:00
420407 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:38:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 11:41:00
0 Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 11:44:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 11:47:00
887950 Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:50:00
515411 Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 11:53:00
0 Pařízková Ivana CEP8250 C Čepíci 11:56:00
0 Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 11:59:00
D45L
4.50 km, 210 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 10:31:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:34:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 10:37:00
253812 Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 10:40:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 10:43:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:46:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:49:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C KOB Kladno 10:52:00
2060251 Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 10:55:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 10:58:00
2080907 Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 11:01:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 11:04:00
2118474 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 11:07:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:10:00
0 Nežádalová Lenka NNN7199 Neregistrovaní 11:13:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 11:16:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 11:19:00
51681 Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 11:22:00
51364 Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 11:25:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 11:28:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 11:31:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
515022 Svitáková Ivana OLP6851 C PSK Olymp Praha 11:37:00
51580 Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 11:40:00
231939 Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 11:43:00
53525 Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 11:46:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:49:00
232174 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 11:52:00
0 Bulířová Blanka 44C7350 Neregistrovaní borci 11:55:00
331208 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:58:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 12:01:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:04:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 12:07:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 12:13:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 12:16:00
D45K
2.90 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 11:10:00
2800339 Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 11:14:00
446359 Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 11:18:00
9200991 Hánělová Katarina ZVO7351 C OB SK Zvole 11:22:00
2082940 Mirčeva Lenka DOR7350 C OK Dobříš 11:26:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 11:30:00
336731 Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 11:34:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 11:38:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 11:42:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:46:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 11:50:00
D55
3.50 km, 145 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 11:14:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 11:20:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:26:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 11:32:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 11:38:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 11:44:00
8642 Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 11:56:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 12:02:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 12:08:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 12:14:00
232190 Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 12:20:00
515055 Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:26:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 12:32:00
303948 Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 12:38:00
D65
2.90 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51697 Zemánková Eva MKP5150 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:06:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 12:10:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 12:14:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 12:18:00
D75
2.20 km, 55 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51148 Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 10:42:00
H10
2.10 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 10:31:00
232957 Nitsch Ondřej FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:33:00
1417257 Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 10:35:00
0 Volný Ondřej 1EC0800 Outdoor PRG 10:37:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 10:39:00
0 Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 10:41:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 10:43:00
2116191 Hlaváček Karel ZVO0901 C OB SK Zvole 10:45:00
2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 10:47:00
2035145 Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 10:49:00
2115704 Pačes František KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:51:00
52755 Mach David VSP0801 C USK Praha 10:53:00
2801022 Elleder Jan DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 10:55:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 10:57:00
2044899 Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 10:59:00
7205563 Král Samuel MFP0801 C Matfyz Praha 11:01:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 11:03:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 11:05:00
2073684 Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 11:07:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 11:09:00
2080913 Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 11:11:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:13:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 11:15:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 11:17:00
2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 11:19:00
2086461 Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 11:23:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 11:25:00
2106731 Chmelař David PGP0801 C SK Praga 11:27:00
0 Sotona Filip 1WC0900 Rychlí šneci 11:29:00
2102804 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 11:31:00
2060266 Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 11:33:00
H10L
2.90 km, 105 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 10:30:00
0 Pařízek Antonín CEP1200 C Čepíci 10:32:00
51554 Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 10:34:00
51610 Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 10:36:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 10:38:00
0 Kapoun Matěj NNN0849 Neregistrovaní 10:40:00
2095959 Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
2127588 Prox Jan RIC1003 OB Říčany 10:44:00
2104698 Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 10:46:00
2113370 Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja 10:48:00
0 Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 10:50:00
232490 Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 10:52:00
2118478 Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 10:54:00
2113498 Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 10:56:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 10:58:00
2092410 Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 11:02:00
0 Kapoun Jáchym NNN0848 Neregistrovaní 11:04:00
515003 Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 11:06:00
H12
3.00 km, 135 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
0 Motyčka Jan 9BC0700 NNN 11:03:00
2086458 Nekvasil Jakub DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka 11:05:00
2080952 Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 11:07:00
2120069 Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 11:09:00
2019225 Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole 11:11:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 11:13:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 11:15:00
2127579 Rippl Matouš DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka 11:17:00
2058492 Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 11:19:00
7995 Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 11:21:00
2086466 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 11:25:00
2116469 Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:27:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 11:29:00
224867 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:31:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:33:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany 11:35:00
416121 Městka Václav VSP0600 C USK Praha 11:37:00
2086452 Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka 11:39:00
2111761 Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 11:41:00
2088156 Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 11:43:00
2067952 Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 11:45:00
51793 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 11:49:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
2092382 Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:53:00
51438 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 11:55:00
2102794 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 11:57:00
2099522 Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 11:59:00
0 Hejcman Jaroslav ROU071X SKOB Roudnice nad Labem 12:01:00
2086454 Salinger Jakub DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
2104691 Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 12:05:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 12:07:00
7020417 Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 12:09:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:11:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
2044885 Lorenc Vašek DOR0702 B OK Dobříš 12:15:00
2073681 Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 12:17:00
2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 12:19:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 12:21:00
2129223 Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 12:23:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 12:25:00
2086451 Koliáš Štěpán DKP0610 C Oddíl OB Kotlářka 12:27:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 12:29:00
2116187 Hlaváček Jan ZVO0701 C OB SK Zvole 12:31:00
1398989 Hradil Martin HCE0600 B TJ Hostivice 12:33:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 12:35:00
2129245 Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 12:37:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 12:39:00
51421 Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 12:41:00
2800343 Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 12:43:00
0 Studnička Jakub DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka 12:45:00
H14
4.70 km, 225 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2069064 Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 11:00:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 11:02:00
0 Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 11:04:00
2085605 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 11:06:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 11:08:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 11:10:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:12:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 11:14:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 11:16:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:18:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 B OB Říčany 11:20:00
2121096 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 11:22:00
2096261 Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 11:24:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 11:26:00
2091542 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:28:00
2069053 Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 11:30:00
9005138 Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 11:32:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 11:34:00
2096265 Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany 11:36:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 11:38:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 11:40:00
236022 Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 11:42:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 11:44:00
0 Hejcman Jan ROU05XX SKOB Roudnice nad Labem 11:46:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 11:48:00
2069055 Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 11:50:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 11:54:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 11:56:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 11:58:00
2113041 Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 12:00:00
7205039 Pačes Marek KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:02:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C KOB Kladno 12:04:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 12:06:00
2091561 Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:08:00
H16
6.00 km, 285 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099511 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 12:01:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 12:04:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 12:07:00
2102777 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 12:10:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 12:13:00
682695 Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 12:16:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 12:22:00
2060249 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 12:25:00
2050486 Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 12:28:00
7202871 Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 12:31:00
2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 12:34:00
H18
7.50 km, 330 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 12:00:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 12:06:00
7210914 Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C KOB Kladno 12:18:00
2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 12:24:00
2096270 Pethö Alex RIC0100 B OB Říčany 12:30:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 12:36:00
8630909 Monckton Daniel KAM0049 OK Kamenice 12:42:00
H21L
11.70 km, 500 m, 28 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656618 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 10:30:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 10:34:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 10:38:00
8185818 Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 10:42:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
8655221 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 10:50:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 10:54:00
52282 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 10:58:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:02:00
2117431 Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 11:06:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 11:10:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C KOB Kladno 11:14:00
2019240 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 11:18:00
7205564 Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:22:00
2125336 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
888643 Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 11:30:00
2075666 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 11:34:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:38:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 11:42:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 11:46:00
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 11:50:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 11:54:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 11:58:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 12:02:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 12:06:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 12:10:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 12:14:00
8662440 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 12:18:00
442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 12:22:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 12:26:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:30:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 12:34:00
515076 Kučera Petr MFP7602 C Matfyz Praha 12:38:00
515448 Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 12:42:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 12:46:00
2060207 Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 12:50:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 12:54:00
1401481 Schnabl Petr RIC7404 C OB Říčany 12:58:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 13:02:00
H21K
8.10 km, 360 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207705 Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:33:00
49858 Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 11:37:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 11:41:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 11:45:00
1425376 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 11:49:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 11:53:00
2060237 Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 11:57:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:01:00
336081 Neumann Jindřich PVP9900 C VSS Přírodověda Praha 12:05:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 12:09:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:13:00
438604 Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 12:17:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 12:21:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 B OK Kamenice 12:25:00
2800296 Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 12:29:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:33:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 12:37:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:41:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 12:45:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 12:49:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:53:00
H35L
8.00 km, 340 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 10:46:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 10:49:00
887613 Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 10:52:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 10:55:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 10:58:00
8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 11:01:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 11:04:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 11:07:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 11:10:00
2090867 Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
7207345 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 11:16:00
2127538 Smutný Jan DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 11:19:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:22:00
2069060 Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 11:25:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 11:28:00
7207869 Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 11:31:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 11:34:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:37:00
7260018 Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 11:40:00
232253 Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 11:43:00
2085571 Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 11:46:00
4641 Nekvasil Michal DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka 11:49:00
207820 Čejka Tomáš 6KC7300 Neregistrovaný 11:52:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 11:55:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 11:58:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 12:01:00
2131186 Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 12:04:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:07:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 12:10:00
2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 12:13:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 12:16:00
2134256 Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 12:19:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
2134273 Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 12:25:00
41365 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 12:28:00
2069047 Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 12:31:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 12:34:00
51773 Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 12:37:00
2087658 Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 12:40:00
0 Končický Lukáš RIC8049 OB Říčany 12:43:00
H35K
5.40 km, 230 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 10:30:00
0 Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 10:33:00
0 Motyčka Michal 9BC7401 NNN 10:36:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 10:39:00
2103758 Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
9102143 Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 10:45:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 10:48:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 10:51:00
0 Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 10:54:00
2073680 Pokorný Stanislav RIC7602 C OB Říčany 10:57:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 11:00:00
410393 Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 11:03:00
2129254 Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 11:06:00
2116495 Svoboda Miroslav FSP7402 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:09:00
2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 11:12:00
2104704 Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 11:15:00
2800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 11:18:00
2116194 Hlaváček Michal ZVO7402 C OB SK Zvole 11:21:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:24:00
9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 11:27:00
2035736 Hroněk Jan VSP7420 C USK Praha 11:30:00
0 Kapoun Luděk NNN8049 Neregistrovaní 11:33:00
H45L
7.10 km, 315 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133888 Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 11:01:00
2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 11:05:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 11:09:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 11:13:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 11:17:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 11:21:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 11:25:00
2800314 Chvojka Zbyšek NNN6449 Neregistrovaní 11:29:00
2111706 Chmelař Bohumil PGP7204 C SK Praga 11:33:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 11:37:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 11:41:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:45:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 11:49:00
7202892 Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 11:57:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 12:01:00
0 Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní borci 12:05:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 12:09:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:13:00
8631586 Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 12:17:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 12:21:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 12:25:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 12:29:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 12:33:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 12:37:00
2096228 Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 12:41:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:45:00
9180967 Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 12:49:00
H45K
4.70 km, 255 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1417246 Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 10:30:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 10:33:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 10:36:00
303918 Himmel Petr OKP6500 C SK OK 24 Praha 10:39:00
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 10:42:00
2060396 Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 10:45:00
2086465 Koliáš Čeněk DKP7102 C Oddíl OB Kotlářka 10:48:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 10:51:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 10:54:00
7204503 Vít David SPC7200 C SPORTICUS team 10:57:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 11:00:00
7208085 Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 11:03:00
2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 11:06:00
1407424 Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 11:09:00
1421904 Vavřina Jan HCE7000 C TJ Hostivice 11:12:00
443080 De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 11:15:00
515007 Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 11:18:00
H55
5.40 km, 230 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 11:48:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
49337 Slabý Václav 5QZ5800 Open Orienteering 11:54:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 11:57:00
49154 Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 12:00:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 12:03:00
49871 Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 12:09:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 12:15:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 12:18:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 12:21:00
232045 Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 12:24:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 12:27:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 12:30:00
51655 Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:33:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:36:00
1409500 Košut Ján 64S6300 Rob Klub Kysuca 12:39:00
53558 Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 12:42:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 12:45:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 12:48:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:51:00
51329 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 12:54:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 12:57:00
51343 Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 13:00:00
49500 John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 13:03:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 13:06:00
H65
4.00 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:35:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:39:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:43:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 11:47:00
53574 Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 11:51:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 11:55:00
51667 Čenovský Jiří MKP4900 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:59:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 12:03:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 12:07:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 12:11:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 12:15:00
232101 Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 12:19:00
H75
3.30 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 12:14:00
9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:20:00
8797 Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 12:26:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 12:32:00
H90
2.20 km, 55 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 10:30:00
HDR
1.90 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vatěrová Amálie NNN1099 Neregistrovaní 10:30:00
0 Čupcová Valerie NNN1299 Neregistrovaní 10:30:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 10:30:00
2099516 Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 10:30:00
0 Pařízek František CEP1400 C Čepíci 10:30:00
515125 Vít Christian SPC1705 C SPORTICUS team 10:30:00
2112761 Málková Antonie 8FX1750 TJ Kobylisy 10:30:00
2106887 Chmelařová Zuzana PGP7761 C SK Praga 10:30:00
2086455 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
2115738 Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 10:30:00
51561 Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 10:30:00
2086459 Nekvasilová Julie DKP1252 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
2135170 Meier Otto Josef TAP0908 C KOB Tretra Praha 10:30:00
2135172 Meierová Edita TAP0656 C KOB Tretra Praha 10:30:00
0 Jakubesová Julie TAP1052 C KOB Tretra Praha 10:30:00
0 Viktora Jan PGP1002 C SK Praga 10:30:00
0 Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 10:30:00
0 Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Horová Adéla LOU1151 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Láznička Adam LOU0700 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Lázničková Eliška LOU1052 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
232906 Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 10:30:00
0 Prchlíková Kristýna LOU1053 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
0 Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
2086460 Krogman Filip DKP0814 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
2134300 Eliáš Vojta 9XX1500 neregistrovaní Na kopci 10:30:00
2125327 Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 10:30:00
0 Musilová Rozálie LOU1251 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
2131197 Svítilová Veronika BZP1550 Báječné ženy v orientačním běhu 10:30:00
0 Lázničková Blanka LOU8050 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 10:30:00
51571 Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 10:30:00
2086464 Cajthamlová Barbora DKP1250 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:30:00
51835 Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 10:30:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 10:30:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 10:30:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 10:30:00
2115715 Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 10:30:00
52316 Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 10:30:00
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 10:30:00
2131198 Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 10:30:00
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 10:30:00
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 10:30:00
2103702 Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 10:30:00
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:30:00
52218 Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 10:30:00
52400 Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 10:30:00
2031372 Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 10:30:00
0 Kohoutek Lukáš RIC0870 OB Říčany 10:30:00
438033 Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 10:30:00
889669 Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:30:00
420420 Pačes Vítězslav KNC1300 Sokol Kostelec n. Č. l. 10:30:00
0 Smutný Martin DLP1300 C OOB TJ Dukla Praha 10:30:00
2116476 Kukačková Johana FSP1056 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:30:00
0 Izdná Helena DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
515147 Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 10:30:00
0 Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov 10:30:00
7207866 Benda Daniel PGP1100 C SK Praga 10:30:00
0 Motyčka Michal 9BC0701 NNN 10:30:00
P3
2.90 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vatěrová Hana NNN7999 Neregistrovaní 10:30:00
0 Čupcová Hana NNN8399 Neregistrovaní 10:30:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 10:30:00
411611 Berounská Helena VSP7257 C USK Praha 10:30:00
2103777 Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 10:30:00
49866 Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
0 Paulů Robert 8RC7300 BZP 10:30:00
2086468 Němečková Tereza DKP7953 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
2086467 Lenský David DKP7802 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
981812 Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 10:30:00
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
0 Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 10:30:00
49153 Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 10:30:00
1426022 Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 10:30:00
51618 Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 10:30:00
0 Volná Hana 1EC0550 Outdoor PRG 10:30:00
2061812 Gemperlová Eliška 1SC0550 Wall Street Systems 10:30:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 10:30:00
2102563 Černá Jana TAP7250 C KOB Tretra Praha 10:30:00
2035706 Hroňková Milada VSP7455 C USK Praha 10:30:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 10:30:00
0 Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 10:30:00
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 10:30:00
420404 Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 10:30:00
2111745 Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 10:30:00
2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 10:30:00
2104692 Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 10:30:00
2111608 Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 10:30:00
2045314 Veselá Bára 8NC0350 neregistrovaní DM 10:30:00
0 Hejcmanová Pavla ROU74XX SKOB Roudnice nad Labem 10:30:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 10:30:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 10:30:00
52272 Jedlička Jan VSP6101 C USK Praha 10:30:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 10:30:00
2104710 Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 10:30:00
2090855 Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:30:00
2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 10:30:00
2124773 Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 10:30:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 10:30:00
682615 Dvořák Josef 44C8000 Neregistrovaní borci 10:30:00
0 Smutná Anna DLP8050 C OOB TJ Dukla Praha 10:30:00
232024 Aschermannová Irena VSP7350 C USK Praha 10:30:00
2021849 Kopecká Alena VSP7250 C USK Praha 10:30:00
0 Brodská Renata HCE7451 C TJ Hostivice 10:30:00
2103262 Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 10:30:00
T6
6.10 km, 265 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 10:51:00
1421293 Hroch Tomáš 95C7500 Hroši 10:54:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 10:57:00
2021822 Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 11:00:00
2035153 Mátl Radek RIC7900 C OB Říčany 11:03:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:06:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 11:09:00
2131195 Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci 11:12:00
0 Vondráček Martin NNN8048 Neregistrovaní 11:15:00
2099486 Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 11:18:00
2023957 Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 11:21:00
2058510 Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 11:24:00
2106876 Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi 11:27:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:30:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 11:33:00
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 11:36:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 11:39:00
2801037 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 11:42:00
887944 Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 11:45:00
720734 Šmejkal Štěpán NNN0000 C Neregistrovaní 11:48:00
2111617 Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš 11:51:00
0 Čupec Daniel NNN7849 Neregistrovaní 11:54:00
2113085 Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 11:57:00
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 12:00:00
0 Sotona Martin 1WC7400 Rychlí šneci 12:03:00