Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně, 1:10 000, e = 5 m
Ředitel závodu:
Lipenská Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaška Rudolf - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Posselt Martin, Žejdlík Michal, Havlová Adéla
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí v terénech Jizerských hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kluby:
5IX     62X     71D     ADA     ASU     BLI     BOR     CTB     DKP     DLT     EKP     FYD     HOR     CHA     JEN     JLI     KAM     KAS     KUL     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LTP     OSN     PEN     PGP     PHK     PLU     RUM     SCP     SJC     SLA     SMB     SOB     STB     TAP     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     VRL     VSP     ZBM    
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
445 2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H45 10:33:00
153 2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 D40 11:25:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
589 4411245 Sázavská Tereza 62X7950 T 10:45:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
596 445644 Rickmeyer Tina 71D8650 T 10:45:00
435 2032226 Müller Rico 71D6400 H40 12:33:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
119 53767 Podešvová Vlasta ADA9251 C D21K 11:17:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
418 51234 Vančura Martin ASU8049 C H35 11:53:00
126 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21L 12:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
575 2134280 Matoušková Petra BLIXXXX P 10:45:00
(69)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45 10:35:00
107 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D18 10:37:00
239 7207504 Patka Marek BOR0902 C H10 10:37:00
264 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C H10L 10:38:00
312 4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H14 10:41:00
228 2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D65 10:43:00
378 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H21L 10:44:00
284 7208072 Patka Kryštof BOR0702 B H12 10:45:00
556 4371 Svoboda Matěj BOR0600 C P 10:45:00
558 205615 Průchová Elena BOR6850 C P 10:45:00
562 4438 Jelínek Šimon BOR0510 C P 10:45:00
495 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 10:51:00
455 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C H45 10:53:00
269 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C H10L 10:53:00
230 8433 Bartoňová Marie BOR5351 C D65 10:55:00
76 4357 Štěpánková Běla BOR0555 C D14 10:55:00
539 4436 Michálková Ela BOR1152 C HDR 11:00:00
114 1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D21K 11:02:00
215 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 11:02:00
319 446338 Mašek Matěj BOR0410 C H14 11:02:00
388 8654931 Kořínek Tomáš BOR9007 C H21L 11:04:00
523 4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H75 11:06:00
80 446324 Průšková Tereza BOR0456 C D14 11:07:00
321 4368 Ort Haštal BOR0401 B H14 11:08:00
463 1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C H45 11:09:00
207 8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 11:10:00
488 8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 11:12:00
293 7531975 Studničný Adam BOR0701 B H12 11:12:00
82 4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B D14 11:13:00
277 7131415 Nehasil František BOR1101 C H10L 11:17:00
525 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H75 11:18:00
210 8512 Halířová Eva BOR6654 C D50 11:19:00
253 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C H10 11:19:00
218 232182 Šípová Soňa BOR6150 C D55 11:20:00
325 2129241 Veselý Jakub BOR0406 C H14 11:20:00
327 4360 Janoušek Slávek BOR0400 B H14 11:26:00
527 2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H75 11:30:00
257 4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10 11:31:00
31 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C D10L 11:32:00
505 8533 Švihovský Jaroslav BOR5003 C H65 11:36:00
157 7209370 Patková Kateřina BOR7853 C D40 11:37:00
477 8536 Svoboda Jan BOR7200 C H45 11:37:00
259 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C H10 11:37:00
331 2129237 Čapek Ondřej BOR0404 C H14 11:38:00
91 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C D14 11:40:00
480 8521 Machara Martin BOR6900 C H45 11:43:00
36 4399 Haasová Anežka BOR0956 C D10L 11:47:00
509 886284 Rančák Josef BOR5004 C H65 11:48:00
162 7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 11:52:00
308 2129243 Vávra Tomáš BOR0700 C H12 11:57:00
166 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C D40 12:04:00
5 4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 12:07:00
423 7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H40 12:09:00
7 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C D10 12:13:00
426 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C H40 12:15:00
41 2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 C D12 12:15:00
9 4427 Michálková Ema BOR0857 C D10 12:19:00
43 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D12 12:21:00
430 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40 12:23:00
133 7434894 Havlová Adéla BOR9161 C D21L 12:28:00
177 8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D40 12:37:00
437 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H40 12:37:00
439 7207489 Patka Miroslav BOR7715 C H40 12:41:00
50 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B D12 12:42:00
23 4441 Koudelková Katrin BOR0856 C D10 13:01:00
58 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D12 13:06:00
61 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D12 13:15:00
64 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C D12 13:24:00
66 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D12 13:30:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
273 887165 Gregor Marek CTB0901 C H10L 11:05:00
132 7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E D21L 12:26:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
373 8303050 Janata Martin DKP8306 C H21L 10:34:00
271 8277 Janata Matěj DKP1111 C H10L 10:59:00
121 9999888 Janatová Lucie DKP8154 C D21K 11:23:00
135 9944499 Karochová Simona DKP8853 C D21L 12:32:00
24 9785 Janatová Violka DKP0950 C D10 13:04:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
565 440490 Leníková Jana DLT6151 C P 10:45:00
588 236061 Nosek Martina DLT7251 C T 10:45:00
592 336778 Nosek Petr DLT6901 C T 10:45:00
593 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C T 10:45:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
537 49964 Zurynek Tomáš EKP1100 C HDR 11:00:00
181 51295 Hubáčková Jana EKP6250 C D45 11:38:00
409 2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21L 11:46:00
1 2102694 Zurynková Lenka EKP0952 C D10 11:55:00
187 515195 Koucká Ivana EKP6850 C D45 11:56:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
106 49994 Macháčková Barbora FYD0051 C D18 10:31:00
111 49995 Macháčková Eliška FYD9851 C D20 10:32:00
587 2134265 Čabanová Petra FYD7550 C T 10:45:00
86 8327 Čabanová Tereza FYD0450 C D14 11:25:00
504 8332 Juřina Robert FYD4900 C H65 11:33:00
35 2134262 Čabanová Eva FYD0951 C D10L 11:44:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
473 2011900 Škorpil Martin HOR5700 C H45 11:29:00
(34)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
220 8170 Lusková Olga CHA5650 C D60 10:31:00
97 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C D16 10:35:00
335 436449 Danko Štěpán CHA0301 C H16 10:36:00
71 436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D14 10:40:00
337 8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H16 10:42:00
553 2084438 Cihlář Robert CHA6601 P 10:45:00
577 8897 Krtičková Michaela CHA7952 C T 10:45:00
585 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C T 10:45:00
586 2059762 Štverák Jan CHA7301 C T 10:45:00
73 2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 A D14 10:46:00
285 2084437 Sychra Marek CHA0604 C H12 10:48:00
287 2095974 Březina Karel CHA0605 B H12 10:54:00
245 2084433 Krojidlo Matyáš CHA0803 C H10 10:55:00
77 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C D14 10:58:00
531 4403302 Kubátová Karolína CHA0951 C HDR 11:00:00
289 2084435 Kaiser Ondřej CHA0607 C H12 11:00:00
247 2049594 Sychra Šimon CHA0802 C H10 11:01:00
346 2084432 Holan Petr CHA0303 C H16 11:09:00
275 553441 Krtička Jáchym CHA1000 C H10L 11:11:00
467 2084450 Šírl Kamil CHA7303 H45 11:17:00
350 2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B H16 11:21:00
297 2092428 Polák Tomáš CHA0801 C H12 11:24:00
30 2049591 Tomanicová Stela CHA1051 C D10L 11:29:00
328 2059763 Kučera Filip CHA0501 B H14 11:29:00
300 2084434 Knap Šimon CHA0606 C H12 11:33:00
34 8169 Prokopová Tereza CHA1151 C D10L 11:41:00
307 5179 Krupka Daniel CHA0703 C H12 11:54:00
46 8908 Krtičková Ester CHA0754 C D12 12:30:00
48 2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D12 12:36:00
52 2084431 Holanová Lucie CHA0655 C D12 12:48:00
20 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D10 12:52:00
56 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C D12 13:00:00
63 2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D12 13:21:00
65 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D12 13:27:00
(26)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
237 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C H10 10:31:00
262 51544 Kalousek Dominik JEN0901 C H10L 10:32:00
449 7781 Zabořil Michal JEN7101 C H45 10:41:00
241 2103239 Horáček Dominik JEN0804 C H10 10:43:00
451 411613 Mencl Martin JEN7301 C H45 10:45:00
557 411599 Horáček Tomáš JEN7700 C P 10:45:00
574 7789 Menclová Jana JEN7556 C P 10:45:00
223 411563 Kadečková Jana JEN5651 C D60 10:49:00
243 2060293 Horáček Jakub JEN0800 C H10 10:49:00
148 2112773 Kutková Hana JEN8050 C D35 10:54:00
342 2108873 Mencl Jan JEN0201 C H16 10:57:00
543 2112774 Kutková Sára JEN1351 C HDR 11:00:00
115 7788 Kalousková Pavla JEN8451 C D21K 11:05:00
324 7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B H14 11:17:00
296 2104596 Matouš Marek JEN0602 C H12 11:21:00
330 2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B H14 11:35:00
357 2085627 Kadečka Adam JEN9601 C H21K 11:43:00
508 7777 Richtr Jiří JEN5001 C H65 11:45:00
94 2103259 Menclová Anna JEN0452 C D14 11:49:00
419 2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C H35 11:59:00
513 7778 Bárta Miroslav JEN5201 C H65 12:00:00
515 411580 Kadečka Jiří JEN5002 C H65 12:06:00
167 2060294 Hoetzelová Zuzana JEN7754 C D40 12:07:00
140 7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D21L 12:42:00
18 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C D10 12:46:00
62 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C D12 13:18:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
578 301631 Zaydlar Michal 92X7100 T 10:45:00
579 2120665 Pešík Michal 92X7701 T 10:45:00
582 2120656 Keltner Marek 92X7600 T 10:45:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
98 2080943 Semíková Julie KAM0358 C D16 10:38:00
103 515426 Semíková Lucie KAM0250 A D16 10:53:00
385 920683 Semík Ondřej KAM9401 E H21L 10:58:00
400 52279 Semík Luboš KAM6201 C H21L 11:28:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
233 682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C D70 10:36:00
519 682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C H70 10:38:00
235 682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D70 10:48:00
524 682601 Štrojsa Josef KAS4000 C H75 11:12:00
199 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 12:32:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
317 2107022 Mužíček Martin KUL0501 C H14 10:56:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
401 889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C H21L 11:30:00
125 0 Poláková Ivana LCE7953 C D21L 12:12:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
380 1413339 Havel Michal LDC8901 C H21L 10:48:00
484 7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 10:48:00
487 435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 11:06:00
117 1425355 Vaňková Saša LDC8550 C D21K 11:11:00
466 7007007 Štěpán Petr LDC7301 C H45 11:15:00
211 8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 11:22:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
137 886283 Neradová Alena LIT8551 C D21L 12:36:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
221 7742 Matoušková Marie LJN5550 C D60 10:37:00
520 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 10:44:00
511 446348 Šikola Alexej LJN5301 C H65 11:54:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
518 51213 Kraus Jan LLI4501 C H70 10:32:00
493 51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C H55 10:39:00
234 8242 Kubíková Hela LLI4851 C D70 10:42:00
555 7210309 Hejna Štěpán LLI0602 C P 10:45:00
570 2120655 Linhartová Martina LLI65XX P 10:45:00
576 410732 Košek Ladislav LLI5903 C T 10:45:00
315 2112779 Šašek Martin LLI0501 C H14 10:50:00
236 51214 Krausová Marie LLI4451 C D70 10:54:00
105 2800308 Nejedlová Josefína LLI0350 C D16 10:59:00
216 2085634 Košková Vlasta LLI6351 C D55 11:08:00
348 9101104 Peterka Jakub LLI0404 A H16 11:15:00
395 515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C H21L 11:18:00
468 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H45 11:19:00
351 7055011 Hejna Hynek LLI0300 C H16 11:24:00
475 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H45 11:33:00
186 1398994 Balcarová Alena LLI7150 C D45 11:53:00
188 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D45 11:59:00
40 51201 Balcarová Marie LLI0652 C D12 12:12:00
10 2088712 Nejedlová Karolína LLI0852 C D10 12:22:00
202 2088713 Nejedlová Lucie LLI7350 C D45 12:41:00
205 2049529 Marková Jana LLI7152 C D45 12:50:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
276 2102696 Albl Matouš LME1111 C H10L 11:14:00
491 2115068 Mach Martin LME6800 C H50 11:30:00
88 2060278 Machová Anna LME0451 B D14 11:31:00
158 420448 Alblová Lucie LME7555 C D40 11:40:00
433 420455 Albl Miloslav LME7600 C H40 12:29:00
201 2102699 Machová Petra LME6952 C D45 12:38:00
54 206359 Alblová Zuzana LME0660 C D12 12:54:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
354 8662323 Bílý Jakub LTP0104 A H18 10:36:00
500 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 10:40:00
99 8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 10:41:00
564 7207873 Riby Thomas LTP0202 C P 10:45:00
314 420453 Haslinger Leopold LTP0403 C H14 10:47:00
109 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D18 10:49:00
316 8662293 Klein Martin LTP0404 B H14 10:53:00
457 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 10:57:00
288 7208204 Riby Philip LTP0702 C H12 10:57:00
459 682114 Bruner Luboš LTP6501 C H45 11:01:00
490 7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C H50 11:24:00
471 7200337 Pavel Petr LTP6806 C H45 11:25:00
299 420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C H12 11:30:00
476 51279 Bílý Petr LTP6805 C H45 11:35:00
182 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 11:41:00
483 7204992 Würz Jiří LTP6502 C H45 11:49:00
194 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45 12:17:00
196 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C D45 12:23:00
142 7200323 Riby Rose LTP0051 A D21L 12:46:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
112 8001989 Baierová Hana OSN8972 C D21K 10:56:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
489 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H50 11:18:00
219 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 11:26:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
127 8662717 Masopustová Elis PGP8656 C D21L 12:16:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
383 1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C H21L 10:54:00
406 515050 Mašata Roman PHK7107 C H21L 11:40:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
397 2067929 Krtička Jan PLU7931 C H21L 11:22:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
334 2801020 Novák Daniel RUM0301 C H16 10:33:00
569 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 P 10:45:00
89 2126349 Davidová Noemi RUM0551 C D14 11:34:00
507 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H65 11:42:00
425 2120650 Novák Petr RUM7401 C H40 12:13:00
170 2801028 Nováková Markéta RUM7451 C D40 12:16:00
67 4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C D12 13:33:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
281 1007532 Kuc David SCP0600 C H12 10:36:00
311 682668 Kuc Radim SCP0400 C H14 10:38:00
222 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D60 10:43:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
377 515133 Lepšík Petr SJC8203 C H21L 10:42:00
529 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75 11:42:00
411 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C H21L 11:50:00
124 8946 Lepšíková Eva SJC8765 C D21L 12:10:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
554 0 Hanáková Zuzana SLA8151 C P 10:45:00
535 9201329 Hanák Kryštof SLA1100 C HDR 11:00:00
390 8800 Hanák Jan SLA8002 C H21L 11:08:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
521 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H70 10:50:00
415 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 11:35:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
417 4189 Šašek Luděk SOB6901 C H35 11:47:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
145 682355 Kučerková Romana STB8196 C D35 10:36:00
563 52907 Dolejší Miloš STB6701 C P 10:45:00
485 1416365 Kubec Pavel STB6601 C H50 10:54:00
503 2084968 Beránek Petr STB4900 C H60 10:58:00
533 8118 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 11:00:00
541 49984 Kučerka Radek STB1101 C HDR 11:00:00
150 682356 Hanušová Petra STB8297 C D35 11:06:00
291 438039 Dolejší Jan STB0601 B H12 11:06:00
356 682354 Bernášek Jiří STB8101 C H21K 11:40:00
481 1418754 Průšek Petr STB7000 C H45 11:45:00
93 2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A D14 11:46:00
175 434839 Dolejší Lenka STB7499 C D40 12:31:00
141 7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A D21L 12:44:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
333 2092402 Sork Dominik TAP0504 B H14 11:44:00
204 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D45 12:47:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232 2103757 Městková Eva TEP4851 C D70 10:30:00
146 7210928 Vacíková Jana TEP7950 C D35 10:42:00
540 51647 Pecánek Matěj TEP1300 C HDR 11:00:00
155 2102815 Městková Lucie TEP7850 C D40 11:31:00
(99)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
353 2045201 Pavel Martin TJN0004 B H18 10:30:00
444 2059726 Mairich Vít TJN7200 C H45 10:31:00
309 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H14 10:32:00
96 8655468 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A D16 10:32:00
280 8662743 Míka Albert TJN0601 B H12 10:33:00
499 2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 10:34:00
69 2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C D14 10:34:00
448 416839 Picek Jan TJN6500 C H45 10:39:00
336 8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H16 10:39:00
376 2800222 Petr Jan TJN8200 C H21L 10:40:00
240 2111793 Havel Antonín TJN0813 C H10 10:40:00
283 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H12 10:42:00
100 8659384 Linková Lucie TJN0257 A D16 10:44:00
494 2060231 Pěnička Libor TJN6000 C H55 10:45:00
572 2111788 Jakubík Vojta TJNXX12 P 10:45:00
573 2035701 Havlová Blanka TJN7850 C P 10:45:00
580 2096119 Jakubík Petr TJN7506 C T 10:45:00
338 8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A H16 10:45:00
242 2067312 Zaňka Albert TJN0803 C H10 10:46:00
452 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 10:47:00
74 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B D14 10:49:00
454 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H45 10:51:00
340 2069079 Pěnička Tomáš TJN0202 C H16 10:51:00
382 232641 Večeřa Martin TJN9105 C H21L 10:52:00
502 416833 Böhm Karel TJN5101 C H60 10:52:00
456 416828 Schindler Jiří TJN6301 C H45 10:55:00
224 232515 Böhmová Eva TJN5450 C D60 10:55:00
104 2078462 Podrábská Marie TJN0259 A D16 10:56:00
384 232645 Pustai David TJN9301 C H21L 10:56:00
458 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 10:59:00
318 2070823 Pěnička Jan TJN0501 C H14 10:59:00
386 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C H21L 11:00:00
486 411582 Míka Zdeněk TJN6700 C H50 11:00:00
548 0 Oravcová Amálie TJNXX51 HDR 11:00:00
460 232256 Posselt Martin TJN6802 C H45 11:03:00
320 8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B H14 11:05:00
345 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H16 11:06:00
206 8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C D50 11:07:00
462 8270 Šmaus Ivan TJN6249 C H45 11:07:00
249 2096129 Mairich Martin TJN0812 C H10 11:07:00
464 8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C H45 11:11:00
347 2103701 Romaniuk Vojtěch TJN0205 C H16 11:12:00
208 8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 11:13:00
251 2111800 Oravec Viktor TJN0814 C H10 11:13:00
323 2103725 Pitra Jan TJN0505 C H14 11:14:00
349 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16 11:18:00
84 8659409 Nagyová Kateřina TJN0452 B D14 11:19:00
326 8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C H14 11:23:00
526 52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H75 11:24:00
212 2056303 Mašínová Ivana TJN6852 C D50 11:25:00
472 8260 Novotný Otakar TJN5604 C H45 11:27:00
352 2067345 Žukov Jakub TJN0305 C H16 11:27:00
87 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C D14 11:28:00
214 425590 Jermanová Eva TJN6150 C D50 11:31:00
474 2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 11:31:00
528 434577 Picek Jan TJN4000 C H75 11:36:00
301 2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C H12 11:36:00
355 896978 Hájek Vojtěch TJN9502 C H21K 11:37:00
260 2104590 Lesák Marek TJN0811 C H10 11:40:00
332 8662716 Mairich Filip TJN0603 B H14 11:41:00
183 8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D45 11:44:00
304 8662746 Zurynek Jan TJN0605 B H12 11:45:00
358 2067343 Žukov Michal TJN9701 C H21K 11:46:00
160 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 11:46:00
185 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 11:50:00
306 8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H12 11:51:00
360 9102087 Posselt Martin TJN9501 C H21K 11:52:00
38 2111796 Kottíková Anežka TJN1152 C D10L 11:53:00
362 8249 Kunc Radovan TJN5549 C H21K 11:58:00
164 8662696 Mairichová Radka TJN7450 C D40 11:58:00
364 2025357 Šmaus Antonín TJN0001 B H21K 12:04:00
4 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C D10 12:04:00
190 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 12:05:00
366 7200343 Janata Pavel TJN8400 C H21K 12:10:00
169 4124 Kobrlová Gabriela TJN7654 C D40 12:13:00
369 2067320 Šmaus Jan TJN9700 C H21K 12:19:00
172 410359 Posseltová Romana TJN7050 C D40 12:22:00
131 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A D21L 12:24:00
197 8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C D45 12:26:00
45 2073663 Baloghová Milena TJN0750 B D12 12:27:00
174 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 12:28:00
434 2032176 Balogh Jan TJN7500 C H40 12:31:00
13 2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10 12:31:00
47 8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B D12 12:33:00
176 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D40 12:34:00
138 8263 Novotná Barbora TJN8951 C D21L 12:38:00
438 7300183 Štembera Jan TJN7513 C H40 12:39:00
49 8662736 Štemberová Bára TJN0650 B D12 12:39:00
16 8662699 Pražáková Nella TJN0854 C D10 12:40:00
179 2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 12:43:00
203 416843 Picková Helena TJN6952 C D45 12:44:00
441 2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C H40 12:45:00
51 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C D12 12:45:00
53 2085580 Háková Eliška TJN0654 B D12 12:51:00
21 2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D10 12:55:00
55 2111795 Savruková Adéla TJN0656 B D12 12:57:00
57 2070854 Skalová Jolana TJN0653 B D12 13:03:00
25 2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C D10 13:07:00
27 8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C D10 13:13:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
506 8861 Peterka František TJP4900 C H65 11:39:00
(59)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
371 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21L 10:30:00
226 2025351 Omová Jana TUR5150 C D65 10:31:00
492 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 10:33:00
447 51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C H45 10:37:00
375 800320 Oma Jakub TUR8002 C H21L 10:38:00
265 1403052 Vřešťál František TUR0906 C H10L 10:41:00
108 9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B D18 10:43:00
450 2103248 Vambera Filip TUR7305 C H45 10:43:00
583 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C T 10:45:00
379 8086808 Wolf Daniel TUR9100 C H21L 10:46:00
501 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60 10:46:00
267 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C H10L 10:47:00
101 8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B D16 10:47:00
339 2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C H16 10:48:00
381 1840303 Váňa Martin TUR8401 C H21L 10:50:00
341 888622 Mellan Jonáš TUR0308 B H16 10:54:00
110 1403056 Paříková Iva TUR0061 C D18 10:55:00
544 1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C HDR 11:00:00
225 8208 Konopáčová Jana TUR5650 C D60 11:01:00
387 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H21L 11:02:00
497 2067342 Mareš Hynek TUR6100 C H55 11:03:00
79 2095950 Novotná Barbora TUR0552 B D14 11:04:00
461 8056 Christl Ivan TUR7310 C H45 11:05:00
116 411564 Hanušová Michaela TUR9554 C D21K 11:08:00
81 2095942 Novotná Michaela TUR0551 A D14 11:10:00
392 515048 Holas Ondřej TUR8501 C H21L 11:12:00
118 7785 Vodičková Veronika TUR8751 C D21K 11:14:00
394 2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H21L 11:16:00
83 1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B D14 11:16:00
295 1403051 Vřešťál Antonín TUR0604 C H12 11:18:00
120 515047 Vlčková Tereza TUR8852 C D21K 11:20:00
396 8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21L 11:20:00
470 7205031 Vřešťál Jan TUR7301 C H45 11:23:00
398 995821 Hradec Pavel TUR8801 E H21L 11:24:00
122 8221 Jirků Martina TUR8750 C D21K 11:26:00
329 8020 Heřmánek Petr TUR0500 B H14 11:32:00
405 7092626 Luštický Martin TUR8700 C H21L 11:38:00
408 7201809 Thoř Tomáš TUR9904 R H21L 11:44:00
305 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C H12 11:48:00
37 4616804 Krejzová Jana TUR0950 C D10L 11:50:00
413 7677777 Baier Martin TUR7603 C H21L 11:54:00
163 7205025 Vřešťálová Lucie TUR7450 C D40 11:55:00
2 2095926 Novotná Karolína TUR0853 C D10 11:58:00
123 7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C D21L 12:08:00
516 51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C H65 12:09:00
192 51809 Linková Iva TUR6850 C D45 12:11:00
367 2126354 Vodička Jan TUR7801 C H21K 12:13:00
128 1403419 Linková Alena TUR9751 R D21L 12:18:00
428 416120 Novotný Tomáš TUR7405 C H40 12:19:00
195 7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C D45 12:20:00
130 8660909 Pekařová Jana TUR0252 A D21L 12:22:00
173 416139 Novotná Hedvika TUR7454 C D40 12:25:00
12 8062 Heřmánková Bára TUR0850 C D10 12:28:00
134 995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C D21L 12:30:00
136 1416368 Holasová Lucie TUR8951 C D21L 12:34:00
436 51124 Heřmánek Michal TUR7702 C H40 12:35:00
200 2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C D45 12:35:00
60 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C D12 13:12:00
28 1403063 Krejzová Markéta TUR0854 C D10 13:16:00
(20)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
372 8893 Žemlík Pavel TUV7135 C H21L 10:32:00
595 2120071 Válková Martina TUV7051 C T 10:45:00
286 2120075 Tomášek Prokop TUV0701 B H12 10:51:00
522 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 10:56:00
149 23770 Tomášková Radka TUV7851 C D35 11:00:00
530 411380 Novák Jiří TUV1004 HDR 11:00:00
551 2120061 Válková Karolína TUV0951 C HDR 11:00:00
498 2126357 Bičík Miroslav TUV6101 C H55 11:09:00
292 2126367 Veselý Václav TUV0601 C H12 11:09:00
322 2126359 Bičík Štěpán TUV0405 C H14 11:11:00
258 2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C H10 11:34:00
32 411534 Gibbons Emily TUV0955 C D10L 11:35:00
478 2126369 Veselý Pavel TUV6901 C H45 11:39:00
184 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 D45 11:47:00
482 232388 Šritr Martin TUV6802 C H45 11:47:00
95 1418087 Mellanová Judita TUV0559 B D14 11:52:00
193 2126363 Veselá Jitka TUV7250 C D45 12:14:00
432 9056 Folprecht Eduard TUV7304 C H40 12:27:00
14 2104592 Nováková Barborka TUV0852 C D10 12:34:00
29 2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C D10 13:19:00
(102)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
144 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C D35 10:30:00
279 2113075 Heczko Erik VLI0804 B H12 10:30:00
68 2113493 Andrlová Lea VLI0453 B D14 10:31:00
238 4411232 Guida Alessandro VLI0900 C H10 10:34:00
310 8655464 Habán Oliver VLI0600 B H14 10:35:00
374 2058471 Šesták Marek VLI7403 C H21L 10:36:00
227 8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C D65 10:37:00
70 2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A D14 10:37:00
282 2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 B H12 10:39:00
72 1400422 Podhorná Anna VLI0455 C D14 10:43:00
266 2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C H10L 10:44:00
313 2088216 Maškarinec Marek VLI0501 B H14 10:44:00
566 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C P 10:45:00
568 51218 Petrová Věra VLI6251 C P 10:45:00
581 307414 Trávníčková Hana VLI8250 C T 10:45:00
591 2109695 Čaloun Michal VLI6801 C T 10:45:00
147 336783 Matějů Kateřina VLI8054 C D35 10:48:00
453 301186 Kruliš Petr VLI6901 C H45 10:49:00
229 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65 10:49:00
102 2043610 Martanová Lea VLI0555 A D16 10:50:00
268 4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C H10L 10:50:00
244 4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C H10 10:52:00
75 2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D14 10:52:00
270 4663 Horáček Jáchym VLI1111 C H10L 10:56:00
246 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C H10 10:58:00
113 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C D21K 10:59:00
536 4411244 Šipoš Juraj VLI1203 C HDR 11:00:00
542 4411235 Týfová Ella VLI1150 C HDR 11:00:00
545 4411250 Zemanová Karolína VLI1251 C HDR 11:00:00
546 4402220 Sázavský Josef VLI1102 C HDR 11:00:00
547 4411231 Kunášková Markéta VLI1057 C HDR 11:00:00
549 2120641 Pešíková Ela VLI1253 C HDR 11:00:00
550 7927 Matějů Josef VLI1300 C HDR 11:00:00
552 7981 Matějů Eda VLI1200 C HDR 11:00:00
343 2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C H16 11:00:00
231 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 11:01:00
78 2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B D14 11:01:00
272 4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C H10L 11:02:00
290 8655483 Habán Eduard VLI0800 C H12 11:03:00
248 2113359 Pešík Matouš VLI0903 C H10 11:04:00
250 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H10 11:10:00
465 2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C H45 11:13:00
393 2043604 Vodrážka Jakub VLI7604 C H21L 11:14:00
294 4214 Miklas Ondřej VLI0701 C H12 11:15:00
209 2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D50 11:16:00
252 2073665 Skácel Jan VLI0901 C H10 11:16:00
278 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C H10L 11:20:00
469 1425358 Trojan Miroslav VLI7200 C H45 11:21:00
254 4411236 Týfa Daniel VLI0811 C H10 11:22:00
85 2080991 Šestáková Marie VLI0452 B D14 11:22:00
399 2058472 Podrábský Ctibor VLI7001 C H21L 11:26:00
298 2126343 Hyxa Jan VLI0702 B H12 11:27:00
154 8293 Žuková Marcela VLI7351 C D40 11:28:00
256 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C H10 11:28:00
402 7207861 Habán Ivo VLI7707 R H21L 11:32:00
156 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D40 11:34:00
404 7999888 Martan Jiří VLI7300 C H21L 11:36:00
90 2117401 Burešová Eliška VLI0456 B D14 11:37:00
33 4402217 Zemanová Kristýna VLI1055 C D10L 11:38:00
302 2111722 Bureš David VLI0707 C H12 11:39:00
416 2120072 Trávníček Tomáš VLI8202 C H35 11:41:00
479 8294 Žukov Libor VLI6803 C H45 11:41:00
407 52179 Lisý Ondřej VLI7100 C H21L 11:42:00
159 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 11:43:00
261 1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C H10 11:43:00
92 2122290 Sokolová Julie VLI0552 C D14 11:43:00
161 7210304 Burešová Kateřina VLI7456 C D40 11:49:00
510 361986 Karmazín Petr VLI4901 C H65 11:51:00
412 2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21L 11:52:00
361 2124802 Maděra Josef VLI7900 C H21K 11:55:00
414 500290 Horáček Michal VLI7700 R H21L 11:56:00
39 434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C D10L 11:56:00
512 8296 Bednařík Libor VLI5200 C H65 11:57:00
165 2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C D40 12:01:00
189 940318 Procházková Alexandra VLI7051 C D45 12:02:00
514 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H65 12:03:00
420 9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C H35 12:05:00
422 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 12:07:00
6 4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C D10 12:10:00
424 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 12:11:00
517 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 12:12:00
368 8292 Urbaník Robert VLI7002 C H21K 12:16:00
8 2125375 Pechová Alena VLI0854 C D10 12:16:00
427 1421297 Raisr Ivo VLI7803 C H40 12:17:00
171 2042502 Martanová Daniela VLI7452 C D40 12:19:00
129 2043603 Martanová Elin VLI0252 A D21L 12:20:00
429 2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C H40 12:21:00
44 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B D12 12:24:00
431 888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H40 12:25:00
11 2088819 Šestáková Johana VLI0853 C D10 12:25:00
15 4402222 Flossmannová Lucie VLI0852 C D10 12:37:00
139 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21L 12:40:00
178 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C D40 12:40:00
440 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40 12:43:00
17 4402225 Kunášková Karolína VLI0851 C D10 12:43:00
180 2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C D40 12:46:00
442 2113362 Bureš Michal VLI7601 C H40 12:47:00
143 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C D21L 12:48:00
19 2129242 Pechová Marie VLI1050 C D10 12:49:00
22 4411241 Šipoš Emília VLI0952 C D10 12:58:00
59 2080993 Ekertová Jana VLI0750 C D12 13:09:00
26 2134294 Čalounová Klára VLI0950 C D10 13:10:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
496 2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C H55 10:57:00
217 8962 Vlachová Hana VRL6251 C D55 11:14:00
363 8972 Cupák Jiří VRL7201 C H21K 12:01:00
365 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H21K 12:07:00
370 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H21K 12:22:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
561 2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C P 10:45:00
567 52277 Mencl Miloslav VSP6505 C P 10:45:00
538 2106722 Neyrinck Nina VSP1350 C HDR 11:00:00
344 2032107 Průša Dominik VSP0406 A H16 11:03:00
391 553437 Průša Michal VSP7310 C H21L 11:10:00
152 416221 Folprechtová Kateřina VSP7460 C D40 11:22:00
255 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C H10 11:25:00
213 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D50 11:28:00
403 51650 Kučera Jan VSP7302 C H21L 11:34:00
303 2021850 Mencl Josef VSP0602 C H12 11:42:00
410 682682 Němeček Jan VSP6201 C H21L 11:48:00
3 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C D10 12:01:00
191 7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C D45 12:08:00
168 2127526 Kučerová Marie VSP7551 C D40 12:10:00
42 51532 Folprechtová Julie VSP0653 C D12 12:18:00
198 51749 Menclová Silvie VSP7050 C D45 12:29:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
389 8660406 Kazda Adam ZBM9104 C H21L 11:06:00