Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2018
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Čachnovský potok, 1:10 000, formát A4, stav 9/2018, mapoval Petr Mareček
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.20 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 10:12:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 10:15:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 10:18:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:21:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 10:24:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:27:00
2129233 Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 10:30:00
2121764 Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 10:33:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 10:36:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:39:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 10:45:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 10:48:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 10:51:00
D10N
1.70 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 10:10:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
0 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 10:16:00
D12
2.70 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 10:11:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 10:14:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 10:17:00
0 Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 10:20:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 10:23:00
0 Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 10:26:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
2073676 Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 10:32:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 10:35:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 10:38:00
0 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 10:44:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 10:47:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C OOB SK Chrast 10:50:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 10:53:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:59:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 11:02:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 11:05:00
2067211 Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 11:08:00
2135179 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 11:11:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 11:17:00
D14
3.60 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:25:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 11:28:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:31:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:34:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 11:37:00
2080832 Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:40:00
426377 Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 11:43:00
D16
5.10 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:11:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:14:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 10:17:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 10:20:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 10:23:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 10:26:00
D18
6.20 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:10:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:13:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 10:16:00
D21C
8.10 km, 170 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201331 Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:12:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 10:15:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 10:18:00
8651740 Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 10:24:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 10:27:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:30:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 10:33:00
331719 Kubičková Bára SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 10:39:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:45:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 10:48:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
9674 Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 10:54:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 10:57:00
7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 11:00:00
2129212 Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 11:03:00
D21D
5.40 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1668661 Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 10:10:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:13:00
0 Štaubertová Tereza ZBM9759 C SK Žabovřesky Brno 10:16:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 10:19:00
0 Drobná Markéta CHT7651 C OOB SK Chrast 10:25:00
998454 Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:31:00
515036 Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
336765 Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 10:37:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 10:43:00
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 10:46:00
52239 Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 10:49:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 10:55:00
53615 Nesrovnalová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:58:00
D35
6.20 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 10:37:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:40:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:43:00
4146 Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 10:46:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 10:49:00
352314 Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 10:52:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 10:55:00
2112725 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 10:58:00
53255 Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
8660905 Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
7205038 Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:13:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 11:16:00
224882 Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:22:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 11:25:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 11:28:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 11:31:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 11:34:00
232866 Ryvolová Kamila CTB8352 C SK OB Chotěboř 11:37:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 11:43:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 11:46:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:49:00
2111801 Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 11:52:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 11:55:00
2112761 Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 11:58:00
D45
5.10 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416272 Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 10:44:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 10:47:00
2118474 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 10:50:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:53:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 10:56:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:02:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 11:05:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 11:08:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 11:14:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 11:17:00
331549 Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 11:20:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:23:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 11:29:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 11:32:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:35:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 11:38:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 11:41:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:47:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:50:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 11:53:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 11:56:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:59:00
D55
4.60 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 10:10:00
53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 10:13:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:16:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 10:19:00
D65
3.40 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:35:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 11:38:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 11:41:00
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 11:44:00
H10
2.20 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 11:06:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
0 Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 11:12:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:15:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 11:18:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 11:21:00
52969 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 11:24:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 11:27:00
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 11:30:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 11:33:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 11:39:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 11:42:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 11:45:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 11:48:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:51:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 11:54:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:57:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 12:00:00
416258 Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 12:03:00
H10N
1.70 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 10:37:00
446368 Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 10:40:00
2088724 Hudec David SJI0806 OK Jihlava 10:43:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 10:46:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 10:49:00
112 Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 10:52:00
887165 Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 10:55:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 10:58:00
0 Vacek Jan CHT1201 C OOB SK Chrast 11:01:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 11:04:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 11:10:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 11:13:00
H12
3.10 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 10:10:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:13:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 10:16:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 10:19:00
336786 Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 10:22:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
52966 Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 10:28:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 10:31:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:34:00
410702 Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
52275 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 10:43:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 10:46:00
0 Verbók Daniel SJI0606 C OK Jihlava 10:49:00
8835 Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 10:52:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 10:55:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 10:58:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 11:01:00
0 Verbók Štěpán SJI0605 C OK Jihlava 11:04:00
H14
4.60 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 10:11:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 10:14:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 10:17:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 10:20:00
2120640 Mašek Jakub PZR0502 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:23:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:26:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 10:32:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 10:35:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 10:38:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 10:47:00
7210903 Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:50:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 10:53:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 10:56:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 10:59:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:02:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 11:05:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 11:08:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 11:11:00
H16
6.00 km, 110 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:39:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 11:42:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:45:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:48:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 11:51:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 11:54:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:57:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 12:00:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 12:03:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 12:06:00
9201980 Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 12:12:00
H18
8.20 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 11:16:00
0 Pavlík Lukáš RUZ0000 C TJ Růžená 11:19:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:22:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 11:25:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 11:28:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:31:00
1425359 Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:34:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 11:37:00
H21C
11.80 km, 250 m, 29 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:07:00
9201627 Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 10:13:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:16:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:19:00
8662283 Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 10:22:00
232254 Kůra Josef 86Z8700 Šnek Brno 10:25:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 10:28:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 10:31:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 10:34:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:37:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:46:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 10:49:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:52:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 10:55:00
9669 Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 10:58:00
9653 Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 11:07:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 11:10:00
336774 Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 11:16:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:19:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:22:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 11:25:00
52315 Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 11:28:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 11:31:00
981808 Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 11:34:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 11:37:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 11:40:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:43:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 11:49:00
2121756 Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 11:52:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 11:55:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 11:58:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 12:01:00
2129248 Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 12:04:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:07:00
H21D
7.10 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 10:11:00
682616 Kadlček Václav NNN8901 Neregistrovaní 10:14:00
1425376 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 10:17:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 10:20:00
49667 Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 10:23:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:26:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 10:29:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:32:00
2127647 Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 10:35:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
997601 Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 10:47:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:50:00
2127602 Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 10:53:00
4630 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:56:00
2121884 Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:59:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 11:02:00
8663125 Šutera Josef 7FC7900 Atletika Polička 11:05:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 11:08:00
9285 Kutal Jiří OSN8601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:11:00
H35
9.40 km, 180 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126341 Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 10:11:00
2103253 Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
51786 Hošek Václav DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka 10:17:00
2091526 Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:20:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 10:23:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 10:26:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 10:29:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 10:32:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 10:38:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 10:44:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:47:00
2045248 Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 10:50:00
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:53:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 10:56:00
330596 Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 10:59:00
410391 Tomášek Jakub FSP7613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:02:00
515147 Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 11:05:00
2067260 Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 11:08:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 11:11:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 11:17:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 11:20:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 11:23:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 11:26:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 11:29:00
H45
7.70 km, 130 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53296 Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 10:09:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 10:12:00
416270 Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 10:21:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:24:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:27:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:33:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 10:36:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 10:39:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 10:42:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 10:48:00
9305 Čermák Petr LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:54:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:57:00
7200596 Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:03:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:06:00
9270 Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:12:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:18:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:21:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 11:24:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 11:27:00
9335 Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 11:30:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:33:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 11:36:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 11:39:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:42:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 11:45:00
2083412 Procházka Josef 4EX7200 SKIVELO Olomouc 11:51:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:54:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
H55
6.00 km, 110 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 10:15:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 10:18:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 10:21:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 10:27:00
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 10:30:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 10:33:00
9312 Nožička Miroslav LPU5405 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 10:39:00
8011 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:45:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 10:48:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:51:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 10:54:00
995881 Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:57:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:00:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:03:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 11:06:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 11:09:00
9869 Kroupa Jan LPU5503 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 11:18:00
232860 Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 11:21:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 11:24:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:27:00
550310 Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:30:00
H65
4.60 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:40:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 10:43:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:46:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 10:49:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:52:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:55:00
HDR
1.70 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 10:00:00
51663 Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 10:00:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
2113489 Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
51513 Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
52142 Voráčková Anežka OSN1260 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
0 Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
0 Málková Antonie 8FX1750 TJ Kobylisy 10:00:00
2118463 Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 10:00:00
681884 Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
115 Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 10:00:00
9314 Nožička David LPU OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2080983 Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Provazníková Stella CTB1751 SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 10:00:00
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 10:00:00
361950 Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
301571 Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
51774 Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 10:00:00
2082924 Fikar Michal CTB1200 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2102866 Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 10:00:00
0 Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 10:00:00
0 Krejsa Josef CHT1501 C OOB SK Chrast 10:00:00
0 Martinec Otakar CHT1502 C OOB SK Chrast 10:00:00
0 Kysilko Antonín CHT1602 C OOB SK Chrast 10:00:00
2090864 Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
P
2.90 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207851 Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2113354 Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2126383 Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 10:00:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 10:00:00
8699 Knap Miroslav PZR7800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
232345 Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
2134287 Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 10:00:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 10:00:00
0 Málková Markéta 8FX9150 TJ Kobylisy 10:00:00
0 Ziegler Jiří 8FX8400 TJ Kobylisy 10:00:00
0 Novotný Jakub 8FX8901 TJ Kobylisy 10:00:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 10:00:00
2102781 Švec Jiří PDY5800 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2091525 Nepustilová Lenka OSN7474 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 10:00:00
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 10:00:00
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
2067205 Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
8662347 Šuterová Kateřina 7FC8300 Atletika Polička 10:00:00