Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Náměšť na Hané
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Terezské údolí - Sever
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:02:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:04:00
2108889 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
502260 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 11:08:00
2102682 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 11:10:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:16:00
502256 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 11:18:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:22:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
681869 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:26:00
2102681 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:30:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:32:00
2102683 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:34:00
D12C
2.20 km, 25 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2069073 Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 11:03:00
2115747 Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 11:05:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 11:07:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:09:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:11:00
8846 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:13:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 11:19:00
2122252 Rončáková Markéta STE0657 C SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 11:25:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
51195 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 11:31:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:33:00
2069084 Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 11:35:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
345895 Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 11:41:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:45:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 11:47:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:49:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 11:51:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:53:00
515427 Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 11:55:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
D14C
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:02:00
2091593 Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 11:04:00
2053569 Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:08:00
2035719 Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 11:10:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:12:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 11:14:00
443076 Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 11:20:00
2019215 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 11:22:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:24:00
0 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 11:26:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 11:28:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 11:34:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:36:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 11:40:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
D16C
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
0 Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 12:05:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 12:07:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 12:09:00
2133916 Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 12:11:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 12:13:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 12:15:00
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 12:17:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 12:19:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 12:21:00
D18C
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
224900 Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 11:03:00
D21C
5.20 km, 180 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8843 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 11:25:00
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 11:29:00
0 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 11:31:00
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 11:33:00
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:39:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
2058483 Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 11:45:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 11:47:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 11:49:00
1007544 Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 11:51:00
515412 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:53:00
D35C
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 11:09:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 11:15:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:19:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 11:21:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:23:00
2069071 Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 11:25:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 11:27:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 11:29:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 11:33:00
52532 Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 11:35:00
2073735 Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 11:39:00
886292 Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:45:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 11:49:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:51:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 11:53:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 11:55:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 11:57:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 11:59:00
49479 Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 12:01:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 12:03:00
0 Jiříčková Alžběta KRN8363 KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:05:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 12:09:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 12:11:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 12:13:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 12:15:00
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:17:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:19:00
2108893 Mátlová Hana KSU7777 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:23:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 12:25:00
D45C
3.60 km, 110 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 11:06:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
2032169 Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 11:10:00
0 Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 11:12:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 11:14:00
361997 Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 11:16:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:18:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 11:20:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:22:00
52502 Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
2027210 Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 11:28:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:30:00
52586 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 11:34:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 11:36:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:38:00
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 11:40:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:42:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:44:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 11:46:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
52730 Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 11:50:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 11:56:00
49888 Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 11:58:00
D55C
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:01:00
2080971 Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 11:03:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:05:00
7200270 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 11:07:00
307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 11:09:00
D65C
2.90 km, 85 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:15:00
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:19:00
H10C
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073739 Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:42:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 11:46:00
0 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 11:48:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
352342 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
2102715 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 11:54:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 12:02:00
251023 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:04:00
896972 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 12:06:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 12:08:00
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 12:12:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 12:16:00
0 Skácel Viktor NNN Neregistrovaní 12:18:00
2073734 Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 12:22:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:24:00
H12C
2.30 km, 25 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2116481 Šotola Filip STE0704 C SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
8835 Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 11:07:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 11:11:00
2104587 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
428288 Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:15:00
2058486 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
2111798 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 11:19:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 11:21:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:23:00
682687 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 11:27:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:31:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:33:00
52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 11:35:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
2133901 Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 11:39:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
H14C
2.90 km, 70 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088729 Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 11:45:00
52512 Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 11:47:00
446419 Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:49:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 11:51:00
2056285 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:55:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 11:57:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 11:59:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 12:03:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
49334 Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 12:09:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:11:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 12:15:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 12:17:00
2035728 Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 12:19:00
416716 Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 12:21:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 12:23:00
H16C
4.10 km, 110 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 11:55:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 11:57:00
49357 Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 11:59:00
303923 Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 12:01:00
2127854 Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 12:03:00
8662428 Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 12:07:00
7202871 Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 12:09:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 12:11:00
0 Chmelář Pavel 37C0300 Bez registrace 12:15:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 12:19:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:21:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 12:23:00
H18C
5.20 km, 150 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52733 Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 11:04:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 11:06:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 11:10:00
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
0 Chmelář Jan 37C0100 Bez registrace 11:14:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 11:18:00
H21C
5.70 km, 180 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112777 Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 11:07:00
8002400 Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 11:11:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 11:13:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 11:17:00
52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 11:21:00
8851 Holinka Lukáš PTE9421 TJ Sokol Ptení 11:23:00
2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
995892 Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 11:27:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:29:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
0 Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 11:33:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 11:35:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
8662433 Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
52595 Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
2058461 Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 11:47:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 11:49:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:51:00
52516 Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 11:53:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:55:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:57:00
446440 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 12:01:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:03:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 12:05:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 12:07:00
8662682 Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
8660377 Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 12:11:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:15:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 12:19:00
H35C
5.20 km, 150 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51903 Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 11:42:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:44:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 11:46:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:50:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:54:00
1301900 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 11:56:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:58:00
416715 Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 12:00:00
52862 Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 12:02:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 12:04:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 12:06:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 12:08:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:10:00
2069100 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:12:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:16:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 12:18:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 12:20:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 12:22:00
2090872 Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 12:24:00
52740 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 12:26:00
H45C
4.70 km, 135 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52725 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:22:00
887168 Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 11:24:00
361946 Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 11:26:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:30:00
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 11:32:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 11:34:00
2083412 Procházka Josef 4EX7200 SKIVELO Olomouc 11:36:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:38:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 11:40:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:46:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 11:52:00
2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:56:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
52409 Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 12:02:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 12:04:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 12:08:00
52581 Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 12:10:00
920658 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 12:14:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 12:16:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 12:18:00
49326 Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 12:20:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 12:22:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 12:24:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 12:26:00
H55C
3.90 km, 120 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8904 Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 12:04:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 12:06:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 12:08:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:10:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 12:12:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 12:16:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:18:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 12:20:00
H65C
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:07:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:09:00
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 11:11:00
2102554 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:17:00
232617 Janeček Eduard LPM5100 C OK Lokomotiva Plzeň 11:19:00
H70C
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 11:24:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:26:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:28:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:30:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:34:00
889315 Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 11:36:00
HD10N
2.10 km, 20 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:04:00
2122254 Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 11:06:00
2111763 Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 11:08:00
2051531 Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 11:10:00
2102713 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 11:14:00
2020738 Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 11:16:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:18:00
0 Kotasová Klára KRN0850 KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:20:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:24:00
2020742 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 11:26:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:28:00
0 Fialová Anna KON075Y KOB Konice 11:30:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
2102714 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:34:00
682345 Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 11:38:00
49498 Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 11:40:00
2102716 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:44:00
361996 Zapletalová Anna KON075X KOB Konice 11:48:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:52:00
0 Penka Matěj NNN07XX Neregistrovaní 11:54:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
0 Štefková Leona PLU TJ SOKOL Plumlov 11:58:00
HDR
2.20 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52484 Slezáková Vendula PLU TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
1007536 Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Skácelová Beáta NNN Neregistrovaní 11:00:00
0 Komínek Vojtěch KON0303 KOB Konice 11:00:00
2121010 Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 11:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
2125319 Dostálová Johana KON1062 C KOB Konice 11:00:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 11:00:00
2102717 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
52482 Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
0 Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
2087695 Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
0 Talaš Albert STE1203 SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
307329 Zapletal David KON11XX KOB Konice 11:00:00
52592 Skřivánek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Zatloukal Vojtěch STE0908 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
301571 Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
361976 Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 11:00:00
0 Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 11:00:00
2115725 Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 11:00:00
P
2.80 km, 60 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092440 Valencikova Irena 97C7950 No register 11:00:00
0 Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 11:00:00
301580 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
7204981 Kolář Josef NNNXXXX Neregistrovaní 11:00:00
2102684 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
49399 Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 11:00:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
2112742 Zifčáková Miroslava 4HC8751 PSÍ TÝM 11:00:00
2113084 Zifčák Robin 4HC7900 PSÍ TÝM 11:00:00
428248 Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
0 Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 11:00:00
49364 Ratiborská Veronika JPV8077 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2109764 Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Bartáková Veronika SOBYYYY SOBSA 11:00:00
2125331 Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 11:00:00
2020743 Podzimek Petr KON7629 KOB Konice 11:00:00
2060297 Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52488 Karásek Luboš PLUXXXX TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
0 Janeček Petr 2VD7300 CTB 11:00:00
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 11:00:00
331055 Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 11:00:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:00:00
52718 Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 11:00:00
8885 Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 11:00:00
0 Hristova Mihaela SSU SK Severka Šumperk 11:00:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2088187 Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 11:00:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 11:00:00